Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#438200 - 02/11/2005 09:13 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
Luksi Offline
enthusiast

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 294
Skąd: Ice Hockey OT Hunter
Mam takie pytanko:
Otoż, gdzie moge sprawdzic aktualne kontuzje, wykluczenia z gry (kartki i inne) itp. zawodnikow z klubow grajacych w Champions League?
Wlasciwie to chodzi mi o strone podobna do "Total Ctrl" tylko uwzgledniajaca kluby z CL.
Dzieki za pomoc

Do góry
Bonus: Unibet
#438201 - 02/11/2005 09:54 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
faronaldo Offline
member

Meldunek: 16/07/2005
Postów: 130
Arsenal-Sparta 1 1,30
Arsenal będzie chciał wygrac to spotkanie, aby w końcu fani zadowoleni byli z ich gry bo w Premiership nie spisują się najlepiej. Zwycięstwem mogą także zapewnić sobie 1 pozycję w tabeli i już nie martwić się o pozostałe 2 mecze. Do gry powraca Henry który na pewno powiększy morale zespołu. Sparta pod wodzą Stanislava Grigi jeszcze nie wygrała, przegrywając 2 mecze ligowe. Niepewna gra w obronie, mało kreatywni i bez formy pomocnicy, brak Słowaka Kisiela nie wróży nic dobrego. Mój typ: 3-0.
Arsenal: 1-Jens Lehmann; Lauren, 23-Sol Campbell, 28-Kolo Toure, 22-Gael Clichy; 8-Fredrik Ljungberg, 7-Robert Pires, 19-Gilberto Silva, 10-Dennis Bergkamp; 14-Thierry Henry, 9-Jose Antonio Reyes
Sparta: 29-Jaromir Blazek; 4-Pavel Pergl, 19-Martin Petras, 15-Petr Lukas, 23-Michal Kadlec; 20-Zdenek Pospech, 7-Lukas Zelenka, 2-Martin Hasek, 21-Tomas Polacek; 9-Libor Dosek, 28-Miroslav Matusovic.

Barcelona-Panathinaikos 1 1,25
Barcelona gra coraz lepiej. Szybko, presingiem, nie dając szans przeciwnikom. 3 ostatnie mecze u siebie wygrane z Malaga 2:0, Osasuna 3:0 i z Sociedadd 5:0. Wiec myślę ze mecz z Panathinaikosem nie powinien im przynieść jakiś wielkich kłopotów. Panathinaikos marnie gra na wyjazdach bo zremisował 2 razy z bardzo słabymi zespołami w lidze greckiej a ostatnio przegrał aż 3:0 z AEK Ateny. Łatwe, piękne zwycięstwo Dumy Katalonii. Mój typ: 4-0

Werder-Udinese 1 1,80
Werder to drużyna która gra świetnie gra u siebie., 5 wygranych i 1 remis. Tylko w jednym meczu Werder nie strzelił chociaż 2 bramek, a ostatnio wręcz miażdzy rywali 6:2 z Nurnberg i 4-1 z Eintrachtem. Udinese natomiast jest bez formy. Nie wygrało od 3 kolejek w lidze i nawet zremisowało ze słabym zespołem As oli na wyjezdzie 1:1. Dla Werderu to będzie bardzo ważny pojedynek ponieważ w przypadku zwycięstwa i porażki Panathinaikosu z Barcelona, zrówna się punktami z Udinese a tak ze drużyną z Aten. Nareszcie trener Schaaf będzie mógł pokazać Europie duet Klasnic+Klose dlatego też o bramki Werderu się nie moje i jeżeli zagrają uważnie w obronie to zwycięstwo będzie prawie pewne. Mój typ: 3-1.

Do góry
#438202 - 02/11/2005 11:29 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
Atmosfera w zespole Manchesteru United przed meczem z Lille jest tragiczna, a wszystko przez Roya Keane'a (34 l.) - czytamy w Super Expressie.

Irlandczyk znów narozrabiał. Po upokarzającej porażce ligowej 1:4 z Middlesbrough kapitan MU udzielił wywiadu telewizji, w którym zmieszał z błotem połowę drużyny. Dziennikarze byli tak zdumieni, że zanim zdecydowali się wyemitować nagranie, postanowili najpierw pokazać je trenerowi MU, Aleksowi Fergusonowi. Zszokowany Szkot natychmiast zablokował emisję.

Do góry
#438203 - 02/11/2005 11:51 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
el_fryzjer Offline
old hand

Meldunek: 29/06/2004
Postów: 803
Skąd: Bytom
Co decyduje o kolejności w grupie: bilans bezpośrednich spotkań czy bilans bramkowy?

Do góry
#438204 - 02/11/2005 11:56 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
bilans bezposrednich spotkan

Do góry
#438205 - 02/11/2005 12:01 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
Luksi Offline
enthusiast

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 294
Skąd: Ice Hockey OT Hunter
Ponawiam pytanko

Gdzie moge sprawdzic aktualne kontuzje, wykluczenia z gry (kartki i inne) itp. zawodnikow z klubow grajacych w Champions League?
Wlasciwie to chodzi mi o strone podobna do "Total Ctrl" tylko uwzgledniajaca kluby z CL.
Dzieki za pomoc

Do góry
#438206 - 02/11/2005 12:06 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
na stronie uefy masz preview kazdego meczu, nie jest to dokladnie to o co ci chodzi ale informacje na temat skladow i niektorych zawodnikow sa podane

Do góry
#438207 - 02/11/2005 13:22 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
Luksi Offline
enthusiast

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 294
Skąd: Ice Hockey OT Hunter
Quote:

na stronie uefy masz preview kazdego meczu, nie jest to dokladnie to o co ci chodzi ale informacje na temat skladow i niektorych zawodnikow sa podane




Dzieki

Do góry
#438208 - 02/11/2005 14:18 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
citizen Offline
La Furia Roja

Meldunek: 14/03/2004
Postów: 2383
Skąd: Katowice
witam po dluzszej przerwie, wrócilem z za granicy i nie znajac sytuacji w grupach ani ostatnich spotkan drozyn postanowilem puscic takiego tripelka:

MU @ 2.2
Bayern @ 3.7
Villareal @ 3.15


odciety od świata przez prawie dwa miesiace, podkreslam ze nieznam form tych ekip, sytuacji w ligach ani europejskich pucharach takze nie sugerujcie sie tymi typami, zobaczymy czy 'glupi ma zawsze szczescie'

pozdrawiam
citizen

Do góry
#438209 - 02/11/2005 14:22 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Mi sie dzis widzi under Lille-MU. Lille gra typowa francuska underowa pilke, maja dobrego bramkarza.Nie rzuca sie od razu do ataku,bo grozilo by to szybka kontra Runeja czy Ronaldo.MU przechodzi kryzys i jesli wygraja to zapewne 0:1 lub 0:2.Nie zdziwilbym sie tez z powtorki wyniku 0:0. Takie mam przypuszczenia na temat tego meczu. Under i byc moze Lille nie strzeli

Do góry
#438210 - 02/11/2005 14:36 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Poczatkowo oceniajac to spotkanie mialem podobne wrazenie, jednak dzisiejsza informacja o aferze w druzynie sir Alexa troszke je zmienila, obawiam sie wyjda na boisko z bardzo bojowym nastawieniem co po pierwsze moze skutkowac
- szybka strata bramki, niepotrzebne nerwy, zbytnie spiecie zawodnikow,
- otrzasna sie i zagraja tak jak potrafia, czyli czysto teoretycznie pojada Francuzow koncertowo,
dwojka "najbrzydszych napadziorow na wyspach" sama moze rozprawic sie z rywalami, kwestia czy mlodszy zachowa zimna krew i czy stary lis pola karnego Ruud nie bedzie mial dzis much w nosie
wiec uwazalbym z underem, nie chce Cie odwodzic od tego ale jakos sceptycznie podchodze do tego meczu, mi brzydko pachnie tu jednak overem za 2,45

Do góry
#438211 - 02/11/2005 14:43 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Ktos z nas wygra napewno Nie da sie ukryc ze 2,4 jest lepsze od ~1,7, ale niepotrafie sobie wyobrazic tutaj overka 1:2, 0:3 nieee

Do góry
#438212 - 02/11/2005 14:54 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
ktos na pewno;)
fakt, wynik 0-3 jest malo realny ale wynik 1-2 juz duzo bardziej, wydaje mi sie ze Francuzi strzela ta jedna bramke, a moze i druga i bedziemy mieli druga "Petrzalke"??

choc wynik 1-1 tez nie jest nierealny bo tak ja piszesz gospodarze spisuja sie w obronie calkiem poprawnie, do tego jesli Wayne i Ruud dadza sie prowokowac to bedzie "po wszystkiemu" ale jesli zagraja swoje to juz inna bajka

2001-10-31 Lille - Manchester United 1-1
2001-09-18 Manchester United - Lille 1-0

dwa tygodnie tez under 0-0, ile mozna
dzis musi byc over, co raz bardziej podoba mi sie ten typ

Do góry
#438213 - 02/11/2005 15:02 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
Wrona Offline
old hand

Meldunek: 10/04/2005
Postów: 733
Skąd: Tarnów
Napewno kurs @2.54 jaki oferuje Betfair jest do gry, biorac pod uwage ze wraca Rooney, wspierany przez Van Nisterlooya. Granie na przelamanie moze przyniesc zyski.

Do góry
#438214 - 02/11/2005 15:13 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
Na dziś postanowiłem postawic:
Barca - Panathinaikos(+1,5) na 1 a to ze wzgledu ze Barca u siebie bardzo czesto wygrywa roznica 2 bramek!! a po remisie w atenach 0:0 u siebie Barca zagra odważniej i co widac po ostatnich wynikach ligowych u siebie strzeli rywalom dużo bramek

Juve - Bayern Under za 1,70 co juz opisalem pare postow wyzej

Club Brugge - Rapid Wiedeń w meczach slabych drużyn (a za takie uważam obydwie z tej pary) czesto czynnikiem który rzutuje na koncowy wynik jest gra na wlasnym stadionie a do tego jeszcze w pierwszym meczu Brugge wygralo wiec teraz tez przewiduje 1

P.S. Ma ktos jakas stronke ktora uwzglednia statystki drużyn w lidze i LM razem????Z góry dzięki

Do góry
#438215 - 02/11/2005 15:16 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
zbych&syn Offline
stranger

Meldunek: 12/12/2004
Postów: 12
Skoro piszesz ,ze Man.Utd.w 2001 roku byl lepszy od Lille o 1 bramke to wydaje mi sie ,iz i w tym dwumeczu "Czerwone Diably " beda gora.Z drugiej strony wiem ,ze garnie u buka na ten zespol w tym sezonie nie jest dochodowe to mimo wszystko licze na jakies przelamanie tej druzyny i to w tym meczu.
Podobna sytuacje ma Ajax Amsterdam w lidze takze im sie nie wiedzie.Ci do tego jeszcze zostali lekko rozkradzeni przed sezonem ale tez jestem gotow na nich postawic tym bardziej ,ze przeciwnik troche m.niej wymagajacy i w koncu nawet nie gra u siebie na stadionie tylko bodajze w Bern.
Pisze zadko, narazie moja skutecznosc na tym forum ,.jak dobrze pamietam to 66 albo 75 %tak wiec mozna sie zastanowic
Lille- Man.Utd. 2 ako2,24
Thun - Ajax Am. 2 ako2,10
za 5 zl te 2 daja 20 warte zastanowienia .Prosze o opinie na ten temat

Do góry
#438216 - 02/11/2005 15:24 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
Rumun Offline
journeyman

Meldunek: 29/11/2004
Postów: 81
Skąd: Warsaw, Poland
Witam,
Dorzuce swoje 5 groszy i moje typy na dzis:

Werder - Udinese Mój typ: 1 (1.75)

Ostatnia szansa dla gospodarze zeby jeszcze cos w tej LM ugrac.
Mysle ze pewna 1, choc zastanawiam sie na OVER'em (praktycznie najbardziej over'owe druzyny w swoich ligach.. - choc w takich przypadkach mozna sie pokusic na UNDER'a..;).
Werder mam motywacje, u siebie gra dobrze. Może warto sie tez zastanowic nad HC na 1 (-1.0) = po kursie 3.00...:)

Juventus - Bayern TYP: x2 kurs 1.85.

Mimo ze Juve leje w Serie A prawie wszystkich - w LM mnie nie przekonuje. W pierwszym meczu Bayern lepszy o klase. Dzis tez tak zostanie.

Lille - Man Utd Mój TYP 1x 1.60

Zawsze jak wielka druzyna ma kryzys wierzy sie ze dzis to na pewno sie odkuja.
Ale dla Man Utd to jeszcze nie dzis i nie z Lille. Dobry, techniczny i defensywny futbol jaki prezentuje Lille wustarczy na rozbity - szczególnie w głowach i cieniutki w tym sezonie Man Utd.
Porażka z M'Boro 4:1 to nie przypadek. Dla odwazniejszych 1 za 3.15.

Club Brugge - Rapid, Mój TYP: 1 (kurs 1.75)

Belgowie u siebie o wiele grożniejsi. 1 najbardziej mi pasuje - dla odważniejszych HC na 1 (-1.0) za 3.15. Warte ryzyka.

Thun - Ajax Mój typ: 2 (kurs 2.25)

Ajax w lidze nie zachwyca, ale w LM zwłaszcza ze słabszymi rywalali radzi sobie. Z Thun'em tez sobie poradzi.

Pozdr.
Rumun

Do góry
#438217 - 02/11/2005 15:27 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
przesada z tym bramkarzem w benfice to ze jest inny nie znaczy ze bedzie gorszy a kursy ida w gore na benfice ja stawiam po 2,52 w betfair na benfice .

Do góry
#438218 - 02/11/2005 15:28 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Werder Brema - FC Udinese
Typ: 1 , Kurs: 1.75 (Centrebet)


Werder Brema jest na fali - bardzo dobrze radzi sobie w bundeslidze i chyba wszyscy w Bremie mają nadzieję na zwycięstwo, bo inny wynik oznacza koniec nadzieji na wyjście z grupy.

W bundeslidze jeszcze w tym sezonie nie przegrali (5 zwycięstw, 1 remis)a w wielu meczach doprowadzali do rozpaczy brmkarzy gości, którzy wyjeżdżali z Bremy z pokaźnym bagażem goli. Celuje w tym zwłaszcza duet Klose-Klasnić (razem 19 bramek w bundeslidze).

Werder bez wątpienia prefruje ładny dla oka ofensywny styl gry, co jak na razie w lidze przynosi efekty. W lidze mistrzów jest z tym gorzej. Na początek porażka 0-2 z faworyzowaną Barceloną oraz wyjazdowe 1-2 z Panathinaikosem i 1-1 w Udinese.
Bremeńczycy muszą dzisiaj wygrać, by dalej liczyć się w walce o wyjście z grupy. Barcelona wydaje się być poza zasięgiem i wolne jest 2-gie miejsce.



Udinese jak wszystkie Włoskie drużyny bardziej stawia na taktykę niż radosny futbol. Nie ma co za bardzo na otwartą grę Włochów w tym spotkaniu. Raczej powinno to być uważne granie w tyłach i szukanie okazji w kontratakach.

W pierwszym spotkaniu Udinese pokonało Panathinaikos na własnym boisku 3-0. Głównie dzięki świetnej dyspozycji strzeleckiej Vicenzo Iaquinty, autora wszystkich bramek z tamtego meczu. Później planowa porażka 1-4 z Barceloną i remis u siebie 1-1 z Werderem.

W wyjazdowych spotkaniach w lidze Udinese radzi sobie nieźle (7 punktów w 5 wyjazdowych spotkaniach) jednak może mieć ten zespół problemy ze stylem gry rywali. We włoskiej lidze ze świecą szukać drużyn grających stricte ofensywnie, spychających rywali do defensywy. Tak właśnie grała Barcelona z którą Udinese nie potrafiło podjąć wyrównanej walki. Tak też często u siebie gra Werder, choć siłę ognia ma słabszą od słynnej Barcy.



Sądzę, że Werder od początku osiągnie przewagę i będzie kontrolował wydarzenia na boisku. Udinese będzie starało się umiejętnie bronić i trzymać rywali z dala od własnej bramki.
Jednak Werder znany jest ze stwarzania wielu sytuacji i na pewno takie stworzy dzisiaj - może nie pierwszą i drugą, ale jestem pewien że w końcu którąś sytuację wykorzystają otwierając wynik spotkania. A później Udinese będzie musiało ruszyć odważniej do przodu, co powinno być dobre dla niemców. W bundeslidze wiele drużyn gra otwarty futbol, a mecze nierzadko przpominają otwarte wymiany ciosów. Werder zna taki styl gry i jest w niej dobrym specjalistą o czym świadczy pozycja w tabeli.

W weekend oba zespoły czekają bardzo trudne mecze ligowe: Werder zmierzy się w meczu na szczycie z Bayernem , zaś Udinese spotka się z Milanem. Póki co oba zespoły wciąż walczą o awans i wydaje się niemożliwe by któryś z trenerów eksperymentował ze składem dając odpocząć jakiemuś podstawowemu zawodnikowi.

Przewidywane składy

WERDER : 1 Andreas Reinke - 4 Naldo , 6 Frank Baumann , 15 Patrick Owomoyela , 16 Leon Andreasen - 10 Johan Micoud , 22 Torsten Frings , 24 Tim Borowski , 27 Christian Schulz - 11 Miroslav Klose , 17 Ivan Klasnic
UDINESE : 1 Morgan De Sanctis - 4 Valerio Bertotto , 6 Roberto Nestor Sensini , 19 Felipe , 32 Vincent Candela , 5 Christian Obodo - 7 Damiano Zenoni , 13 Giampiero Pinzi , 18 Sulley Ali Muntari - 9 Vincenzo Iaquinta , 17 Davide Di Michele

Nie zagrają napastnik Di Natale oraz pomocnik Vidigal w Udinese - obaj z podstawowego składu.


6/10

Do góry
#438219 - 02/11/2005 15:49 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
prer Offline


Meldunek: 25/11/2002
Postów: 1535
Quote:

dwa tygodnie tez under 0-0, ile mozna
dzis musi byc over, co raz bardziej podoba mi sie ten typ




Własnie, Biszop coraz bardziej przychylam sie do Twojego stwierdzenia. Grupa, w kt grają oba zespoły jest najbardziej underowa ze wszystkich, w szesciu spotkaniach padł aż pięc razy under więc ile razy jeszcze może.
Czas na przełamanie i jakieś overy w tej grupie.

FC Villareal - Manchester United 0:0
Benfica Lissabon - OSC Lille 1:0
Manchester United - Benfica Lissabon 2:1
OSC Lille FC Villareal - 0:0
Manchester United - OSC Lille 0:0
FC Villareal - Benfica Lissabon 1:1

Ogólnie dość ciężki mecz ale po kursie ~2.5 i dla lepszej "oglądalności" można spróbować zagrać over.

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, igea23, Szuman, Sensei), 3639 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582188 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25