Strona 3 z 3 < 1 2 3
Opcje tematu
#438220 - 02/11/2005 16:33 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
EMSIO Offline
journeyman

Meldunek: 26/08/2004
Postów: 94
Skąd: ZAMOŚĆ
Panowie Panie. Faktem jest ze dzisiejszy mecz Lille-Man Utd. Jest wybitnie niepewny. Czy x2 wydaje sie byc dobry typem? I czy Lille stac na ukucie Diabłów? Wie ktos czy dobrze pogrywaja w Ligue 1 ? Pozdro i panowie Panie kibicujemy diabełkom !!! Rood ma największą głowę na całych wyspach wiec moze z dyni cos pociagnie W góre !!!

Do góry
Bonus: Unibet
#438221 - 02/11/2005 16:51 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
th0mas Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/08/2005
Postów: 6244
Skąd: Stalowa Wola
Juventus - Bayern Monachium

typ: Juventus
kurs: 1.95
buk: Unibet

Wczorajszy typ nie przyniósł mi profitow. Dzisiaj zagram na Juventus z kilku powodów. Po pierwsze atut własnej publiczności, który stoiza piłkarzami z Turynu. Fakt oba zespoły zagraja w bardzo silnych składach. Wydaje się, że włoska piłka klubowa jest mocniejsza od niemieckiej, ale nie ma żadnych możliwości aby je porównać. Bayern jest zespołem silnym na lige. Nie wydaje mi się, że dzisiaj może pokonać juventus. Monachijczycy są jeszcze nie pokonani w rozgrywkach Ligii Mistrzów i myśle, że dzisiaj nadszedł czas by ulec silniejszemu wg mnie zespołowi.

Stawka 4/10

Pozdrawiam th0mas

Do góry
#438222 - 02/11/2005 17:06 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
Lille - Manchester

Mecz Lille - Manchester United rozpocznie się dziś (jak wiadomo zresztą) o godzinie 20:45 na stadionie "Le stade de france" w Paryżu (stadion Lille nie spełnia wymogów uefa).Do francji wybiera się grupa około 5 tysięcy sympatyków Manchesteru by wspierać swą drużyne.Po 3 kolejkach grupowych zawodnicy Angielscy zajmują 1 miejsce z dorobkiem 5 pkt.(Villarreal FC 0:0 Manchester United , Manchester United 2:1 Benfica Lizbona , Manchester United 0:0 OSC Lille) ,natomiast Lille zamyka grupe "D" z dorobkiem 2 pkt.( Benfica Lizbona 1:0 OSC Lille , OSC Lille 0:0 Villarreal FC , Manchester United 0:0 OSC Lille).

Przypuszczalne składy:

Manchester United :Van der Sar - Bardsley, Ferdinand, Silvestre, O'Shea - Cristiano Ronaldo, Fletcher, Smith, Park - Rooney, Van Nistelrooy

Lille :Sylva - Chalmé, Tavlaridis, Rafael, Tafforeau - Debuchy, Bodmer, Makoun, Acimovic - Odemwingie, Moussilou

Ostatnie "wpadki" Manchesteru jak i gra zespołu przyprawiają o ból głowy media jak i kibiców.Porażka 4-1 z M'Boro ,czy chodźby ostatnie spotkanie z Lille na własnym boisku 0-0 gdzie gra była chaotyczna i nieskładna.Manchester ma potencjał i jak narazie jest "chodzącą bombą zegarową".Pomimi tego iż w składzie anglików zabraknie takich piłkarzy jak :Paul Scholes ,Roy Keane, Ryan Giggs, Gabriel Heinze, Gary Neville, Quinton Fortune, Louis Saha i Ole Gunnar Solskjaer
(może to i dobrze bo ostatnio wiele "gwiazdeczek" się zaczyna wypalać..) jestem skłonny zaryzykować typ na gości.Nagonka mediów i kibiców dużo razy służyła graczom z Manchesteru ,a dla piłkarzy grających dzisiaj w 1 składzie jest to jakaś szansa wybicia się i pokazania z jak najlepszej strony zwłaszcza ,że wiele razy już tak bywało iż drużyna grając bez swoich "perełek" pokazywała lepszy futbol i skuteczniejszą gre.Zespół Lille napewno nie posiada takiego "doświadczenia" pucharowego jak Manchester a ich gra w LM jakoś szczególnie nie zachwyca.Jedynym mocnym punktem w przeciwieństwie do ofensywy jest b.dobrze spisujący się bramkarz: Sylva .

Reasumując nie wydaje mi się żeby dzisiejszy mecz MU przegrał ,chociaż nigdy nic nie wiadomo..


Do góry
#438223 - 02/11/2005 17:21 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D) *DELETED*
tomsontbg Offline
journeyman

Meldunek: 26/10/2005
Postów: 68
Skąd: Tarnobrzeg / Dziesiątka
Post deleted by Prem

Do góry
#438224 - 02/11/2005 17:25 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D) *DELETED*
tomsontbg Offline
journeyman

Meldunek: 26/10/2005
Postów: 68
Skąd: Tarnobrzeg / Dziesiątka
Post deleted by Prem

Do góry
#438225 - 02/11/2005 17:26 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
th0mas Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/08/2005
Postów: 6244
Skąd: Stalowa Wola
Quote:

oto moj kuponik:

Arsenal-Sparta P.




Świetny masz kuponik, może jakies wyjaśnienia i chociaż jaki dałeś typ <crazy:

A jeszcze podam do swojego postu przypuszczalne składu:

Juvenrus: 12. Antonio Chimenti, 19. Gianluca Zambrotta, 21. Lilian Thuram, 28. Fabio Cannavaro, 4. Patrick Vieira, 8. Emerson, 11. Pavel Nedved, 16. Mauro German Camoranesi, 20. Manuele Blasi, 9. Zlatan Ibrahimovic, 17. David Trezeguet

Bayern: 1. Oliver Kahn, 2. Willy Sagnol, 3. Lucio, 6. Martin Demichelis, 25. Valerien Ismael, 11. Ze Roberto, 13. Michael Ballack, 26. Sebastian Deisler, 31. Bastian Schweinsteiger, 10. Roy Makaay, 14. Claudio Pizarro


Do góry
#438226 - 02/11/2005 17:33 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
heineken Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/01/2005
Postów: 1732
Quote:

Juventus - Bayern Monachium

typ: Juventus
kurs: 1.95
buk: Unibet

Wczorajszy typ nie przyniósł mi profitow. Dzisiaj zagram na Juventus z kilku powodów. Po pierwsze atut własnej publiczności, który stoiza piłkarzami z Turynu. Fakt oba zespoły zagraja w bardzo silnych składach. Wydaje się, że włoska piłka klubowa jest mocniejsza od niemieckiej, ale nie ma żadnych możliwości aby je porównać. Bayern jest zespołem silnym na lige. Nie wydaje mi się, że dzisiaj może pokonać juventus. Monachijczycy są jeszcze nie pokonani w rozgrywkach Ligii Mistrzów i myśle, że dzisiaj nadszedł czas by ulec silniejszemu wg mnie zespołowi.

Stawka 4/10

Pozdrawiam th0mas




zgadzam sie z toba,czas aby bayern wkoncu przegral,a juventus po ostatnich meczach ma co udowodnic swoim kibicom, zwlaszcza ze graja na "del alpi",licze ze dzis moze ibrahimowic sie przebudzi i cos ustrzeli

a do tego doloze werderek,chyba wystep duetu klose&klasnic mnie przekonal

Do góry
#438227 - 02/11/2005 17:48 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
heineken Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/01/2005
Postów: 1732
Capello:"W ostatnich dniach otrzymałem wyraźny sygnał od drużyny. Wszyscy dobrze pracowali i pragną drugiej szansy, pamiętając występ w Monachium i porażkę z Milanem."


Wszyscy piłkarze będący do dyspozycji Capello są w dobrej kondycji:
"Tak, oprócz Camoranesiego, który doznał kontuzji kości piszczelowej podczas meczu z Milanem. Abbiati ma problemy z kolanem, ale to nic wielkiego. Wracając jeszcze do meczu na San Siro - Vieira na pewno będzie w lepszej kondycji. W sobotę, w ostatnich dwudziestu minutach walczył z bólem, a ja wykorzystałem już limit zmian. Tak czy inaczej ból zniknął a sam piłkarz ma się już lepiej. Jestem przekonany, że wszyscy rozegrają wielki mecz.

Do góry
#438228 - 02/11/2005 18:15 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Witam
jednak skusilem sie na overka w meczu Lille - Man U.
kurs w granicach 2,5 jest calkiem sympatyczny, do tego jak wspomnial prer cala grupa jest raczej underowa wiec czas zlamac schemat
ze stawkami nie ma co przesadzac, delikatnie:)
ogolnie dzisiejsze mecze sa wg mnie ciezkie do typowania
Arsenal i Barcelona zdecydowani faworyci ale po takich kursach nie tknalbym tego nawet gdyby rywale grali w 6 przeciw kompletom gospodarzy (wczorajsza Chelsea jeszcze mi sie odbija, dubelek x2 z Lyonem rowniez x2 )
Niemcow z Monachium znow nie lekcewazylbym, to druzyna ktora potrafi zagrac tak ze Juve w najlepszej formie mialoby problemy.
Zostaje jeszcze Werder, tu tez bym uwazal w zeszlym roku (UEFA) figle platali zawodnicy z Parmy, niby ciagle przetrzebieni, ciagle zagrozeni spadkiem, a powozili rywali i typujacych jak chcieli:P
jedyne co moze przekonywac w dzisiejszym meczu to to ze Werder zagra w koncu w LM duetem swoich asow "napadywaczy" K&K, nie widzielismy ich jeszcze razem wiec byc moze dzis dadza probke swoich umiejetnosci, tego ogolnie zycze tym ktorzy to zagrali ale ja sobie ten mecz odpuszcze chyba ze jakis overek
tak wiec na dzis
Lille - Manchester United over 2,5 2,45 3/10

Do góry
#438229 - 02/11/2005 18:31 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
gruda Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/10/2002
Postów: 2455
Skąd: Gran Canaria
a skrobne pare slow

co do werderu to generalnie pozostaje podpisac sie obiema rekami pod analiza Bzyka. kreatywnosc, mnogosc stwarzanych sytuacji, niezla sila ognia w postaci duetu K&K, a nalezaloby jeszcze doliczyc te -nascie bramek, gdyz w statystyce strzalow w slupki i poprzeczki werder zostawia inne teamy bundesligi w tyle.
jednak niepokoi mnie fakt, iz zdarza im sie rozpoczac mecz niezgodnie z planem - maja inicjatywe, suna ataki, jednak nie udaje im sie wstrzelic i dostaja jako pierwsi bramke (vide ostatnie mecze: eintracht, dortmund, barcelona). o ile w bundeslidze udaje im sie z reguly latwo wyciagnac korzystny wynik, to jednak LM troche wyzsza polka, w ktorej werder poki co troche zawodzi, mam tu na mysli przegrana 1-2 z panata i slaby mecz w udinese (bez celnego strzalu na bramke).
wprawdzie podobno 1sza mysl najlepsza, to ostatecznie nie zdecydowalem sie na "powazniejsze" zagranie jedynki, tylko wzialem werder -1.5 @3.6 za 1.5/10

juve-bayern - generalnie nie mialem i nie mam pomyslu na ten mecz, aczkolwiek blizej nieokreslone "cos" pchnelo mnie ku bayernowi juve problemy z bramkarzem, w ataku najnowszy idol fanow drewnopoulosow - zlatan , vieira, procz zdaje sie 2-3 meczy, bez blysku, slabe mecze z milanem i bayernem, gdzie 1-2 to byl wg mnie za niski wymiar kary.
z 2 strony bayern majacy problemy z napastnikami - kontuzja santa cruza i odliczanie kolejnych minut bez gola makayowi. w zastepstwie wracajacy po kontuzji (osttanio wchodzil z lawki w koncowkach-1 gol) pizarro. jednak bramki ma kto strzelac - de michelis, ballack, czy tez uwielbiajacy rajdy lucio.
osobiscie wyzej oceniam druzyne z monachium i wierze, ze wreszcie w tym sezonie osiagna w LM cos na miare swoich ambicji. mimo iz brakuje mi przed tym meczem czynnika zdecydowanie przechylajacego szale na korzysc bayernu, to zdecydowalem sie zagrac bayern dnb @3.0 bet365 2/10

daniem glownym na dzisiaj jest dla mnie mecz ARSENAL - sparta. sytuacje opisal na poprzedniej stronie faronaldo - fatalna dyspozycja sparty, szczegolnie w defensywie - 19 straconych bramek w lidze, po 2 w ostatnich 6ciu spotkaniach. no i najwazniejsze: "guess who's back, back again...Krol HENRYK is back, tell a friend"
nie trzeba nic mowic, wymuszone(mial grac ostatnie minuty) wejscie w pradze juz w 15 minucie i 2 bramki, dzis bedzie podobnie jak nie lepiej.
w tej chwili zaklad ARSENAL -1.5 (wg mnie 8/10) stracil sporo na wartosci z uwagi na drastyczne spadki kursow.
jednakze rownie dobrym betem jest moim zdaniem Henry strzeli @2.1 do zlapania w interwetten, badz po 1.92 w betfair (dla przykladu hill placi za to ledwo 1.57).
wspomniana juz mierna defensywa sparty, bedzie woda na mlyn dla szybkiego i mocno trzymajacego sie na nogach Henry'ego. urwanie sie obroncowm, sytuacja 1on1, nawet jesli nie wykorzystana, moze sprokurowac karnego, ktorych etatowym wykonawca jest Henry. zwyczajnie nie wierze zeby w tym meczu moglo zabraknac Henry'ego na liscie strzelcow, dlatego gram w to 7/10.

Do góry
#438230 - 02/11/2005 19:06 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
Wrona Offline
old hand

Meldunek: 10/04/2005
Postów: 733
Skąd: Tarnów
Quote:

Witam
jednak skusilem sie na overka w meczu Lille - Man U.
kurs w granicach 2,5 jest calkiem sympatyczny, do tego jak wspomnial prer cala grupa jest raczej underowa wiec czas zlamac schemat
tak wiec na dzis
Lille - Manchester United over 2,5 2,45 3/10




Teraz znacznie spada kurs na over, mozna grac tylko po @2.48. Sam mam do siebie pretensje ze za bardzo przysepilem i musze grac teraz kurs "o 10 groszy" mniejszy

Do góry
#438231 - 02/11/2005 19:10 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
Arkadiusz85 Offline
stranger

Meldunek: 19/10/2005
Postów: 14
Juventus - Bayern

1) Dotychczasowe mecze:
Bayern - Juve 0:1
Juve - Bayern 1:0
Bayern - Juve 2:1

2) W sześciu kolejnych, domowych meczach LM JUVE nie straciła gola.

3) Kontuzje: JUVE- Buffon, Birindelli, Zebina, Olivera
BAYERN - Lizarazu, Hargreaves, Santa Cruz

Mój TYP: 1 na przełamanie, Bayern znacznie osłabiony brakiem Santa Cruza orza Lizarazu.


FC Brugge - Rapid

Do składu Belgów wraca obronca Marek Spilar i pomocnik Gregory Dufer (obaj z podstawowego składu), oraz napastnik Rune Lange który prawdopodobnie usiadzie na ławce. Ostatnio gole zaczyna strzelać wypożyczony z Realu Javier Portillo. Rapid zagra najlepszego swojego zawodnika ANDREASA IVANSCHITZA oraz bramkarza HELGE PEYERA. Rapid w ostatnich 7 meczach w LM przegrał 5

Mój TYP: 1


Werder - Udinese

Mój typ: 1
- Werder aby liczyc sie jeszcze w LM musi ten mecz wygrać. poprzednie mecze pechowo przegrywali (z Barcą nieźle sie pokazali, z Panathinaikosem prowadzac cały czas gre przegrali 2-1, a tydzien temu pechowo zremisowali 1-1 z Udinese) W Udinese nie zagrają kontuzjowani Paulo Barreto, Mirko Pieri, Cesare Natali. Werder wystąpi w niemal najsilniejszym składzie.

Do góry
#438232 - 02/11/2005 19:12 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Bardzo krótko bo i do meczów niedługo...

Barcelona - Panathinaikos 1
Arsenal - Sparta 1

Rozstrzygnięcia inne niż dwa zwycięstwa gospodarzy w tych spotkaniach zdziwiłyby mnie bardziej aniżeli triumf Artmedii w Porto... Barcelona zdaje się odnajdować formę z ubiegłego sezonu o czym dobitnie świadczy ostatni mecz ligowy, w którym podopieczni Rijkaarda "rozjechali" Sociedad na Camp Nou wygrywając 5:0. Trochę martwią mnie buńczuczne wypowiedzi Xaviego przed tym meczem ale jak się ma u boku takich partnerów jak Ronaldinho czy Eto'o to czasem można sobie na to pozwolić Panathinaikos u siebie - przy dopingu swoich licznych kibiców - może wyrwać punkty każdemu, lecz na wyjazdach to już nieco inna drużyna. Barcelona powinna ten mecz wygrać i to różnicą więcej niż jednej bramki.

Arsenal nie gra w lidze imponująco ale na Spartę forma "Kanonierów" powinna wystarczać. Do składu wraca Thierry Henry a to zawodnik, który może dla gospodarzy sam wygrać mecz. Sparta to jeden z najgorszych zespołów w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Wenger jest na pewno podrażniony wypowiedziami Mourinho a jego zawodnicy mają dzisiaj okazję swoją grą zamknąć usta Portugalczykowi, który wczoraj wyjechał z Sewilli jak niepyszny


Brugge - Rapid 1

Bardzo krótko... Nie wierzę żeby Rapid zdołał się jeszcze zakwalifikować z 3 miejsca do rozgrywek Pucharu UEFA. Brugia ma niespodziewanie szanse na włączenie się do rywalizacji o drugie miejsce premiowane awansem do dalszych gier i powinna je skrzętnie wykorzystać, zwłaszcza dlatego iż w Wiedniu potrafiła wygrać 1:0 a Rapid w lidze austriackiej daleki jest od wysokiej formy. Brugge zremisowało w lidze ważny wyjazdowy mecz z Anderlechtem w Brukseli by później pokonać u siebie silny Gent 2:1 i wydaje się być w lepszej dyspozycji aniżeli Rapid a kurs w granicach 1.75 na drużynę, która z tym samym rywalem potrafiła wygrać na jego terenie doprawdy zachęcający.

Wyżej wymienione trzy typy to moje główne (aczkolwiek mało ambitne) propozycje.


Ponadto skusiłem się na:

Lille - Man Utd 1(x)

Mecz odbędzie się na Stade de France bowiem obiekt Lille (Stade Grimomprez Jooris) nie spełnia wymogów UEFA. Dlaczego uważam, że ostatnia drużyna tej grupy Ligi Mistrzów ma szansę pokonać lidera grupy i to jeszcze nie na swoim obiekcie?

Po pierwsze: atmosfera w drużynie gości po wypowiedzi prasowej Roya Keane'a z pewnością daleka jest od optymalnej.

Po drugie: goście przyjadą do Francji osłabieni (zawodnicy których zabraknie wymienieni już zostali przez moich przedmówców), Claude Puel - szkoleniowiec Lille - dysponuje natomiast pełnym składem.

Po trzecie: klubowy futbol francuski z roku na rok jest coraz mocniejszy, wspomnę chociażby udziały AS Monaco i Olimpique Marsylia w finałach europejskich pucharów czy też osiągnięcia Lyonu w tej edycji Ligi Mistrzów, nad Sekwanę przyjeżdża grać coraz więcej uznanych zawodników (vide Carew), inni czołowi gracze nie wyjeżdżają do Włoch czy Hiszpanii (vide Juninho, Pedretti) przez co poziom całej piłki francuskiej idzie w górę.

Po czwarte: w sezonie 2001/02 Lille grało już w Lidze Mistrzów z Manchesterem United. Na wyjeździe drużyna z północno-wschodniej Francji prowadzona wówczas przez Vahida Halilhodzicia przegrała w Manchesterze 0:1 po golu Beckhama w doliczonym czasie gry by u siebie zremisować 1:1. Wtedy również Lille nie posiadało w swoim składzie wielkich indywidualności natomiast ówczesny Manchester potrafił dojść w tamtym sezonie aż do półfinału Ligi Mistrzów! W drużynie Fergusona grają co prawda van Nistelrooy czy Rooney ale obrona i pomoc wydają mi się być słabsze od tych z sezonu 2001/02 natomiast Lille jest drużyną o podobnej sile, ba, teraz ma w składzie trójkę bardzo utalentowanych czarnoskórych zawodników Makoun - Moussillou - Odemwingie i śmiem twierdzić, że jeśli któryś z nich będzie miał dobry dzień to Manchester znajdzie się w dużych opałach.

Reasumując czekam na ciekawe widowisko, goście są faworytem ja jednak wierzę, że Lille tego meczu nie przegra stąd mój typ to 1x (a mam za symboliczną stawkę zagraną także "czystą" 1)

Pozdrawiam!

Do góry
#438233 - 02/11/2005 21:45 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Quote:


Barcelona - Panathinaikos 1
Arsenal - Sparta 1
Brugge - Rapid 1
Lille - Man Utd 1(x)





Podejrzewam, że dzisiaj był dobry dzień dla większości z nas więc czemu nie mielibyśmy sobie trochę pocelebrować?

Barcelona - Panathinaikos 5-0
Arsenal - Sparta 3-0
Brugge - Rapid 3-2
Lille - Manchester Utd 1-0

Pozdrawiam wszystkich tych którzy trafili i tych którym dziś się nie udało (następnym razem będzie lepiej)

Do góry
#438234 - 02/11/2005 21:50 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
pszek Offline
veteran

Meldunek: 05/04/2005
Postów: 1364
Skąd: Warszawa/Poznań/Wilno
Więcej takich kolejek!!!!!!!!

Do góry
#438235 - 02/11/2005 22:36 Re: Liga Mistrzów - 4 kolejka (grupy A-D)
Arkadiusz85 Offline
stranger

Meldunek: 19/10/2005
Postów: 14
No dobra :P Moje typy też weszły

Juve - Bayern 2:1 (1,9)
Brema - Udinese 4:3 (1,8)
FC Brugge - Rapid 3:2 (1,7)

Do tego doszły mi rzeczy o których nie pisałem: Panathinaikos - nie strzeli gola po kursie (2zł) oraz Skra Bełchatów w siatke (1,6)

i uzbierało się ponad 500zł do przodu ))

Pozdro

Do góry
Strona 3 z 3 < 1 2 3

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (Szuman, pacyfista, Maxi, Sensei), 3642 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582188 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 14:25