Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#442955 - 13/11/2005 12:47 Re: Mecze towarzyskie (12/13.11.05)
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Proponowalbym abys sie piec razy zastanowil zanim nawiesz kogos "pseudopolaczkiem" lub podobnie, kazdy gra jak chce i czy Ci sie podoba czy nie tak bedzie zawsze
pomijam fakt ze typowanie wynikow ma tyle wspolnego z patryiotyzmem co...
szkoda slow

Do góry
Bonus: Unibet
#442956 - 13/11/2005 12:50 Re: Mecze towarzyskie (12/13.11.05)
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Quote:

Kolokoval, patriotyzm przy zakładach to możesz sobie między książki włożyć....
Faktycznie Polacy grali ostatnio zadziwiająco dobrze (nie licząc Anglii), a może raczej powiniene powiedzieć skutecznie w towarzyskich. Z Islandią w 1 połowie była tragedia, chociaż oni są słabiakami.
Dziś skład mamy naprawdę niezbyt porażający. Poza atakiem jest tak sobie chyba. Niestety na ławce nie ma prawie żadnej alternatywy, to przecież towarzyski mecz - można i trzeba robić dużo zmian!
Zobaczymy co dzisiaj pokażą. Mam nadzieję że blamażu nie będzie.




Skottie, mimo ze od niedawna sie tu udzielam to czytuje to forum od 2 lat i naprwde mozna poszperac jak to niektorzy na sile zonkow z naszym udzialem szukali nawet w meczu 8-0 wygranym. Ja wiem, ze nie jestesmy potega ale sa tu niektore OKAZY co ZAWSZE stawiaja przeciwko naszym bez wzgledu na klase rywala i czekaja ze zniecierpliwieniem na nasze potkniecia a jak nam sie cos uda to 1000000 powodow wynajduja a ze to Janas ma fuksa, a to 100 poprzeczek i slupkow rywali a to sedzia pomogl. O nich pisze a nie o patriotyzmie glownie.

Do góry
#442957 - 13/11/2005 12:51 Re: Mecze towarzyskie (12/13.11.05)
kubski Offline
addict

Meldunek: 04/04/2005
Postów: 513
wie ktos co z meczem meksyk-chile bo byl w ofercie na poczatku tygodnia a teraz nie ma,a ja postawiełem na meksyk i nie wiem co z tym meczykiem bedzie

Do góry
#442958 - 13/11/2005 13:05 Re: Mecze towarzyskie (12/13.11.05)
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
Quote:

Quote:

Kolokoval, patriotyzm przy zakładach to możesz sobie między książki włożyć....
Faktycznie Polacy grali ostatnio zadziwiająco dobrze (nie licząc Anglii), a może raczej powiniene powiedzieć skutecznie w towarzyskich. Z Islandią w 1 połowie była tragedia, chociaż oni są słabiakami.
Dziś skład mamy naprawdę niezbyt porażający. Poza atakiem jest tak sobie chyba. Niestety na ławce nie ma prawie żadnej alternatywy, to przecież towarzyski mecz - można i trzeba robić dużo zmian!
Zobaczymy co dzisiaj pokażą. Mam nadzieję że blamażu nie będzie.




Skottie, mimo ze od niedawna sie tu udzielam to czytuje to forum od 2 lat i naprwde mozna poszperac jak to niektorzy na sile zonkow z naszym udzialem szukali nawet w meczu 8-0 wygranym. Ja wiem, ze nie jestesmy potega ale sa tu niektore OKAZY co ZAWSZE stawiaja przeciwko naszym bez wzgledu na klase rywala i czekaja ze zniecierpliwieniem na nasze potkniecia a jak nam sie cos uda to 1000000 powodow wynajduja a ze to Janas ma fuksa, a to 100 poprzeczek i slupkow rywali a to sedzia pomogl. O nich pisze a nie o patriotyzmie glownie.




Kolokval, kierując się kryterium patriotycznym daleko nie zajdziesz (no chyba, że jesteś Brazylijczykiem ).

Polakom rzeczywiście szło nadspodziewanie dobrze ostatnio (pomijam mecz z Anglią, bo to nie ta liga...). Jednak od jakiegoś czasu Polska ma więcej szczęścia niż umiejętności w meczach. Pisałem już Islandii, z Austrią podobnie, dobra tylko 1 połowa, potem obrona Częstochowy i wybijanie z linii bramkowej. Z Walią też łatwo nie było.

W tamtych wszystkich meczach mieliśmy lepszy skład, większość możliwość manewru czego dziś może zabraknąć. Lepiej dostać jednak baty dziś i teraz od średniaków, żeby zobaczyć czego nam brakuje, niż obudzić się z ręką w nocniku przed samymi mistrzostwami lub w trakcie ich trwania.
Ja dziś zagrałem overa i lekko Ekwador (azjana), bo remis jest tutaj bardzo prawdopodobny. Obecny skład musiałby chyba ponadprzeciętnie zagrać, żeby pyknąć Ekwador.
Za 5h będziemy mądrzejsi i zobaczymy co nasze Orły pokażą.

Do góry
#442959 - 13/11/2005 13:18 Re: Mecze towarzyskie (12/13.11.05)
Salvador Dali Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 5480
Skąd: Katowice
Nie no bez przesady ze maja fuksa nasi chlopcu, bo graja naprawde fajna pilke, a juz napeno o niebo lepsza niz ta zprzed 4 lata temu za Engela. Ale fakt, faktem bez Zurawskiego i Szymkowiaka ta druzyna traci bardzo na wartosci. Szczegolnie jesli chodzi o przytszymanie pilki w srodku pola, spokojne rozegranie akcji. Tak bedziemy dzis akcja bardzo rwane, z czestymi startami w srodku pola przez czeto nieodpowiedzialnego w swojej grze Kosowskiego (jesli zagra). A znajc szybkosc technike Amerykancow Pd to takie starty i ewentualne kontry moga byc zabojcze. Ronwiez na wynik moze rzutowac para Franek - Smolarek. Lubie obu panow, ale zobaczymy jak wypadna razem. Z tego co mi wiadomo w Ekwadozre jest paru roslych zawodnikow i amrnie widze nasze szanse przy stalych fragmentach gry. Dzis prawdopodbnie (szkoda ze nie znam jeszcze skaldow) do gry w powietrzu bedziemy mieli tylko Jopa no i Klosa, u ktorego gra w powietzru wyglad roznie. Warto rowniez napisac ze Polacy nigdy nie radzili sobie z zespolami z innych kontynetow. Wspomniec chocby tylko mecze z Japonia czy Korea;)No i jakby na to niepatzrec nasi chlopcy do meczow towarzyskich podchodza czesto niezbyt skoncentrowani. Islandia, Bialorus, Dania. A na trybunach zasiadzie weilu ekwadorczykow liczacych na dobry wystep swoich zawodnikow, wiec Ekwadorczycy napewno maja dodatkowa mobilizacje, bo waidomo co zanczy pilka na tym kontynencie. To po prostu religia (nie tylko w Brazyli czy Argentynie). Choc z drugiej strony kto wie czy obecnosc i determinacjia ekwadoru nei wplyni rownie pozytywnie i mobilizujacona naszych:) Pozyjemy zobacymy. ja jednak kursiku 2,75 nie popuszcze i jezli Polacy pzregraja uciesze sie z pieniazkow a jak wygraja to jak wileki sympatyk naszej reprezentacji zapomne o tych paru pzregranych groszach i bede swietowac zwyciestwo. Proste jak precelek Powodzenia.

Do góry
#442960 - 13/11/2005 13:22 Re: Mecze towarzyskie (12/13.11.05)
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Quote:

Proponowalbym abys sie piec razy zastanowil zanim nawiesz kogos "pseudopolaczkiem" lub podobnie, kazdy gra jak chce i czy Ci sie podoba czy nie tak bedzie zawsze
pomijam fakt ze typowanie wynikow ma tyle wspolnego z patryiotyzmem co...
szkoda slow





Faktycznie moze troche sie zagalopowalem i zapomnialem uzyc przy patriotach i pseudo polaczkach cudzyslowia. Post jest troche z przymruzeniem oka a wiekszosc rzeczy tam napisanych jest skierowana tylko i wylacznie do pewnej, nieustannie stawiajacej przeciw naszym Orlom grupy osob.

Skottie oczywiscie masz racje w swoim ostatnim poscie. Jednak nie ZAWSZE stawiam na Polakow, podalem tylko pewne przyklady. Powtarzam: Polske sie oglada a nie gra moim zdaniem.

Do góry
#442961 - 13/11/2005 13:34 Re: Mecze towarzyskie (12/13.11.05)
wHiTe_StAr Offline
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24776
Skąd: Kraków
Ja też niemal zawsze stawiam na naszych pomimo z bukmacherką ma to niewiele wspólnego ,nie powiem żebyłbym stratny na tym graniu.W pewnej kwestii zgadzam sie z kolokovalem,na tym forum są ludzie którzy bez względu na rywala zawwsze będą pisać że dzisiaj FULL STAKE na przeciwników bo Polacy są ciency jak dupa węża(inna kwestia czy rzeczywiście stawiają).
Patrząc obiektywnie na ten mecz nie jest on do typowania.Polacy jak grają w meczach towarzyskich z rywalami słabymi,bądż podobnej klasy wszyscy wiemy,za bardzo sie nie przykładają,ot taka mentalność.Zawodnicy któzy dzisiaj zagrają nie muszą nic Janosikowi udowadniać,bo chyba i tak tylko jakaś katastrofa mogłaby im zabrać miejsce w samolocie do Niemiec.Ekwador to jednak nie wiadoma,u siebie wygrywają,ale nie można powiedzieć że miejsce na MŚ zawdzięczają specyficznemu miejscu na jakim umiejscowiony jest ich stadion,bo to jednak piłkarze ten awans wywalczyli.Generalnie ja tu widze value bet na Ekwadorczyków,ale ja i tak już zagrałem na Polaków

Do góry
#442962 - 13/11/2005 16:42 Re: Mecze towarzyskie (12/13.11.05)
kubski Offline
addict

Meldunek: 04/04/2005
Postów: 513
prosze o odpowiedz w sprawie meczu meksyk-chile?
bo nie ma wyniku a miałbyc taki mecz
numer spotkania w profie 924

Do góry
#442963 - 13/11/2005 18:36 Re: Mecze towarzyskie (12/13.11.05)
Pabianiczanin Offline
member

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 175
Skąd: a jak myślisz... ?!
Cóż, jestem mile zaskoczxony postawą polaków należą im się brawa, chociaż nie wiadomo jak by sie ułożyło spotkanie gdyby nie deszcz...

... no właśnie, to był troszke cyrk, gra w takich warunkach, ale zaangażowanie ekwadorczyków też pozostawia wiele do życzenia...
tak czy inaczej, brawa dla naszej reprezentacji, no i dziękuję za overka,
pozdrawiam

Do góry
#442964 - 13/11/2005 18:40 Re: Mecze towarzyskie (12/13.11.05)
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
racja, duże brawa za walkę i ambicję i wynik

w piłce wodnej jesteśmy potęgą hehe


choć jakichś wartości szkoleniowych trenerowi Janasowi po czymś takim ciężko będzie się doszukać, na uwagę po raz kolejny zasługuje znakomity Smolarek (i jaka bramka... palce lizać).

Do góry
#442965 - 13/11/2005 18:41 Re: Mecze towarzyskie (12/13.11.05)
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Jestem dumny z naszych i zbudowany ich gra. To byla deklasacja!!! Proponuje dalej twardo grac przeciw naszym. Jak widac warto:D:D:D.

Dawno nie widzialem naszych tak walczacych w meczu towarzyskim. Co ten Janas z nimi wyprawia?! Rece same skladaja sie do oklaskow.

Dla tych co zaraz zaczna plakac nad warunkami - dla obydwoch zespolow byly takie same.
Przez skromnosc nie bede cytowal posta swojego z poprzedniej strony .

Do góry
#442966 - 13/11/2005 18:44 Re: Mecze towarzyskie (12/13.11.05)
Pabianiczanin Offline
member

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 175
Skąd: a jak myślisz... ?!
Quote:

prosze o odpowiedz w sprawie meczu meksyk-chile?
bo nie ma wyniku a miałbyc taki mecz
numer spotkania w profie 924




dziwna sprawa, nigdie nie widziałem takigo spotkania może profesjonal wystawił spotkanie które zostało wczesniej odwolane

Do góry
#442967 - 13/11/2005 18:46 Re: Mecze towarzyskie (12/13.11.05)
wHiTe_StAr Offline
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24776
Skąd: Kraków
Moja skromna analiza nietrafiona,bo chłopaki walczyli aż miło było patrzeć.Zwycięstwo zasłużone,warunki ekstramalne ale tym bardziej plus dla naszych bo spodziewałem sie że po prostu odpuszczą i po meczu będą mieli tłumaczenie jak znalazł.Jestem zbudowany postawą naszych kopaczy,i oby tak dalej! Jak widać patriotyzm w bukmacherce czasem popłaca:)

Do góry
#442968 - 13/11/2005 18:51 Re: Mecze towarzyskie (12/13.11.05)
Pabianiczanin Offline
member

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 175
Skąd: a jak myślisz... ?!
Quote:

Jestem dumny z naszych i zbudowany ich gra. To byla deklasacja!!! Proponuje dalej twardo grac przeciw naszym. Jak widac warto:D:D:D.

Dawno nie widzialem naszych tak walczacych w meczu towarzyskim. Co ten Janas z nimi wyprawia?! Rece same skladaja sie do oklaskow.

Dla tych co zaraz zaczna plakac nad warunkami - dla obydwoch zespolow byly takie same.
Przez skromnosc nie bede cytowal posta swojego z poprzedniej strony .




ja nie stawiam na ogół przeciw naszym, ale to jest wielka loteria po tym co zobaczylem w meczu z Austrią, Islandią, i później Anglią, nie miałem zaufania do 'Janas team' forma strasznie skacze, raz czarują, raz klapa na całej lini... a że to jest bukmacherka, to nie ma zasady, na kogo obsawić (nasi-reszta świata) przed tym meczem wydawało mi sie że to Ekwador będzie dyktował warunki, myliłem się, i dobrze ! za Janasa (z Pabianic jest ziom ) i reszty muszkieterów...

Do góry
#442969 - 13/11/2005 18:52 Re: Mecze towarzyskie (12/13.11.05)
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
Tru, walka była do samego końca, za co chwała się należy (bo overek wszedł ) W takich warunkach świetnie zagraliśmy.
Ekwador nie pokazał nic kompletnie, nie wiem czy tacy słabi są czy woda im nie służy
Tak czy owak Franek i Smolario w ataku to jest to. Rasiak na ławę i niech gra ogony jeśli siedzi na trybunach. Słabszy mecz Krzynówka, przestrzlone wolne i karny to za dużo jak na takiego zawodnika...

Do góry
#442970 - 13/11/2005 18:52 Re: Mecze towarzyskie (12/13.11.05)
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
wyglada na to ze Janas potrafil znalezc sposob na chlopakow zeby nawet w meczach towarzyskich musieli walczyc do upadlego i okazac swoja przydatnosc w tej druzynie.
mimo zlych warunkow zagrali z pomyslem i bardzo ambitnie, widzialem tez slabsze strony ale w koncu wygrali zasluzenie wiec przemilcze

niniejszym przylacze sie do gratulacji

Do góry
#442971 - 13/11/2005 19:01 Re: Mecze towarzyskie (12/13.11.05)
rycerz_83 Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 539
jak wiemy kozlowksi zawsze sympatyzowal z janasem i go bronil,

ale miejcie nas w opiece jesli w glowie janasa jest to samo co w kozlowskiego,

jakbyla dyskusja kto moze sie jeszcze wybic it. wymienil wlodarczyka i burkhardta(on to moze kiedys ale nie teraz),



Do góry
#442972 - 13/11/2005 20:48 Re: Mecze towarzyskie (12/13.11.05)
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Spodziewałem się że mecz zakończy się remisem.
Włączyłem telewizor gdy była druga minuta meczu. Patrzę, a tu gol . Po paru minutach oglądania miałem wątpliwości czy właściwy mecz oglądam . Muszę przyznać że bardzo mi się podobał styl gry naszych.
Brawo Polska i oby tak w Niemczech grali.

Do góry
#442973 - 13/11/2005 21:32 Re: Mecze towarzyskie (12/13.11.05)
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Polska pokazała dobrą piłkę tym bardziej, że pogoda fatalna murawa fatalna ciekawy mecz aż miło się oglądało
Dobrze że zagraliśmy ten mecz bo niewiadomo czy na MŚ też nie zagramy na takiej murawie po przejściu ulewy u nas w czerwcu też zdarzają się ulewy po których woda płynie ulicami.
Smolarek z Frankowskim to naprawdę dobry duet talent Euzebiusza niesamowity podobnie jak bramka.
W zasadzie Smolarek miał tyle udanych akcji że nawet z Grzesiem Rasiakiem mógłby zagrać bo wypracowuje tyle dobrych akcji i zagrań, że nawet taki napastnik jak Rasiak by w końcu strzelał bramki z jego akcji, a jeżeli wystawimy atak Żurawski, Frankowski, Smolarek to nawet najsilniejsze reprezentacje mają się czego bać.
Bardzo udany występ bloku obronnego Baszczyńskiego, Jopa Radomskiego i Sobolewskiego.
Dzisiaj zagraliśmy futbol efektowny i efektywny, słabych punktów trudno się doszukac, bo nawet Rasiak grał poprawną piłkę i zaliczył nawet asystę.
Ogólnie nawet do słabszej dyspozycji Jacka Krzynówka nie mam większych zastrzeżeń nie wykorzystał karnego no cóż zdarza się.
Osobiście dobre wrażenie zrobiła na mnie gra Kosowskiego, Sobolewskiego i Radomskiego.
Gra Radomskiego to dla mnie miłe zaskoczenie oby nie epizodyczne
Grę reprezentacji można ocenić pozytywnie w kontekście porównań z przed 4 lat.
Mamy całkiem niezły team, jeśli wszystko pójdzie poprawnie i w kadrze będzie taka rywalizacja do ogłoszenia składu na MŚ to Janasa naprawdę czeka ciężki wybór.
Podoba mi się ta waleczna postawa naszej reprezentacji i podejście do meczu towarzyskiego jakby to był mecz eliminacyjny.
Myślę, że nie powtórzy się sytucja sprzed 4 lat gdzie ekipa Engela w tym samym okresie przygotowawczym była nie dość że słabsza to jeszcze usprawiedliwiana przez trenera zajeła się odcinaniem kuponów od wygranej po eliminacjach i zapomniała o odpowiednim przygotowaniu do MŚ w Koreii Przegrana z Japonią, Rumunią i Paragwajem były tego efektem.
Ciekawe jak zaprezentuje się krajowy skład z Estonią,tam też będzie rywalizacja tym bardziej po dzisiejszym meczu. Potrzebujemy na finały 22 zawodników w miarę równorzędnych bo tylko jako dobrze zorganizowany zespół mamy szansę na walkę na MŚ bo nie mamy tylu indywidualności jak Francja, Argentyna, Brazyla. Ogólnie gra na 5 z małym minusem.
Dziś nawet piwo smakuje lepiej

Do góry
#442974 - 13/11/2005 21:52 Re: Mecze towarzyskie (12/13.11.05)
Salvador Dali Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 5480
Skąd: Katowice
No musze przyznac ze chlopcy po raz kolejny pokazali klase i na zblizajace sie MS patrze naprawde z optymizmem. jesli maialbym kogos wyroznic to po raz kolejny Jop. Od meczu z Walia stal sie oswoja defensywy i widac zdecydowana poprawe gry tej formacji. Smolarek oczywiscie klasa swiatowa. W atkich warunkach, takie zagrania, taka kontrola. Nieprawdopodbne. Jaki atak na Mistzrostwa. Mnie sie wydaje ze jednak Smolarek - Zurawski a Franek niech zostanie naszm Solskjearem. Pewniakiem na boku coraz czesciej staje sie Zewlakow. Solidnosc. Tego powinno sie wymagac od bocznego obroncy i napewno tego Michalowi nie mozna odmowic. Rasiak tez swoje zrobil. Wszedl, zaliczyl ladna asyste, raz poakzal sie ladnie na pzoycji (niestety zpudlowal) i wygral w polu karnym pojedynek glowkowy po ktorym grzone stzrelal Sobolewski. Selekcja trwa i pwoim ze z niecirpliwoscia czekam czy szanse dostanie Blaszczykowski co janas zapowiada i jezeli potwierdzi soja klase i bedzie garc tak jak z Panathinajkosem to moze byc ciekawie. Sobolewski na swoim pzoiomie, a radomski potwierdzil ze w razie absencji wczesiej wymienionego lub Szymka to on powinien grac. Warto rowniez wspomniec ze wreszcie zagral dobrze Kosowski. Czemu wreszcie? Bo mimo wielu b.dobrych akcji w meczach zdarzaja mu sie czeste straty w srodku pola, odpuszczanie krycia i nieodpowiedzialnosc. Dzis sie tego wystrzegl. Ogolnie wielkie piwo dla chlopakow Osobiscie wierze, ze mozemy byc czarnym konim turnieju w Niemczech, bo mamy naprawde dobry material i trenera, ktory potrafi stworzyc ,w pelnym tego slowa znaczeniu, druzyne.

Do góry
Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (akagi, VVega, Sensei, rymoholik, igea23), 3357 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581646 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49