Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#450675 - 22/11/2005 15:27 Re: Derby Krakowa: Wisła - Cracovia 22.11.2005
kiki1981 Offline
enthusiast

Meldunek: 12/11/2005
Postów: 200
moja zapowiedż tego święta;)

Na ten mecz kibice obu klubów czekali od dawna. Święta Wojna, jak nazywane są derby Krakowa, jest dla obu drużyn najważniejszym meczem w rundzie. Tym bardziej, gdy obie drużyny zajmują miejsce na podium Orange Ekstraklasy, a mecz decydować może o tytule mistrza jesieni. Wisła po ostatnich kompromitujących spotkaniach ma szansę odzyskać zaufanie kibiców, wygrywając z lokalnym rywalem. Cracovia z kolei ma szansę wyprzedzić dzisiejszego rywala. W poprzednim sezonie Wisła zremisowała u siebie 0-0. Dziś piłkarze i trenerzy Pasów mówią otwarcie o tym, że chcą ten derbowy pojedynek wygrać. Będzie to ułatwione zadanie, bowiem Wisła zagra bez Arkadiusza Głowackiego i Marka Zieńczuka. Gospodarze liczą, ze ich dwunastym zawodnikiem będzie publiczność, która ma ich wspierać w liczbie 15 tysięcy. Mój typ: NO BET

Do góry
Bonus: Unibet
#450676 - 22/11/2005 15:29 Re: Derby Krakowa: Wisła - Cracovia 22.11.2005
Macias Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1436
Skąd: Szczecin
Quote:

Dziś wielkie piłkarskie święto w Krakowie, niestety oficjalnie bez "pasiastych" kibiców na stadionie, a nieoficjalnie na pewno znajda się także tacy w tym , którzy wejdą na stadion na tzw "partyzanta"..
Przyznaje ze jestem optymistą. Wynika to nie z faktu iż w Wisle źle się dzieje, roszady na stanowisku trenera, kontuzje, słaba gra która podkreślają zgodnie fani "Białej gwiazdy",ale głownie na podstawie obserwacji bardzo dobrej gry "Pasów". Ostatni mecz z Wisła Płock, jeden z najlepszych występów Cracovii w pierwszej lidze tylko utwierdza mnie w przekonaniu iż remis jest bardzo prawdopodobny a i można po cichu liczyć na 3 pkt.

Onda.. jako osoba która ogłada każdy mecz Cracovii, znająca tez zespół "od środka"; nie mogę się zgodzić z Twoją teoria iż wyjazdy są słabe, a u siebie wygrywamy w końcówkach (w domyśle z odrobiną przypadku ). Troszkę to dziwne spostrzeżenia Drużyny nie można już porównać do tej z początku sezonu wtedy zdobywanie punktów było połączony z przeciętną formą ..Teraz jest inaczej ofensywna na prawdę ładna dla oka gra ze spora ilością bramek- ostatnich 6 kolejek to 5 wygranych i jeden porażka. W tym w mecze wyjazdowych: porażka z Lechem (pomimo chwilami przygniatającej przewagi) oraz wygrana 2:1 w Szczecinie...zaraz ktoś krzyknie, a gdzie 2 karne dla Pogoni ? oki.. jeśli mamy być skrupulatni Pogoni należał się jeden ..Cracovii również. Najważniejsze jest to ze Cracovia była zespołem lepszym. O meczach na Kałuży nie będę się rozpisywał bo to kawał niezłej piłki.

O wyniku dzisiejszego spotkania zadecyduje walka w środkowej strefie boiska.. to będzie prawdziwa wojna, a pojedynki Barana z Sobolem to według mnie największy smaczek meczu. Ruchliwy i niekonwencjonalny Giza może uzyskać przewagę nad El-Toro, skrzydłowi Bojar i Pawlusinski przy wsparciu wyjątkowo ofensywnie grających obrońców Wacka i Radwańskiego ( ten to ma żelazne plucaJ myślę ze swoje zrobią.

Jeśli chodzi o aspekt bukmacherski tego wydarzenia to 1x po kursie 1,96 biorę z pocałowaniem ręki, chociaż powtórzę wyświechtane powiedzenie iż "derby rządzą się...." i nie jest wykluczone że Wisła zagra dzis dobry,przelomowy mecz,jednak jako "pasiak" musze myslec inaczej Dziś jednak 1/x/2 na papierze, maja on dla mnie drugorzędne znaczenie ..liczę na piękny mecz i dobry humor tuz po ostatnim gwizdku.. do zobaczenia na stadionie










Jest 1 argument dzieki ktoremu bede kibicowal Bialej Gwiezdzie. Jesli Cracovia wygra to Łukasz AKA Włodar, bedzie przez nastepne 2 miesiace zyl i emocjonowal sie tym spotkaniem, a debla samemu nie wygram(CHYBA... )

Dla mnie dzis meczem nr 1 jest spotkania z Kujawiakiem .

I taka puenta na koniec, jak wszyscy wiemy:

Cracovia pasy, biało-czerowne k...

Do góry
#450677 - 22/11/2005 20:19 Re: Derby Krakowa: Wisła - Cracovia 22.11.2005
Coin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/09/2003
Postów: 5547
Skąd: Kraków
Kasa w plecy, ale za to jaka radocha

Do góry
#450678 - 22/11/2005 21:17 Re: Derby Krakowa: Wisła - Cracovia 22.11.2005
KsUBA Offline
veteran

Meldunek: 22/09/2003
Postów: 1432
Skąd: Kraków
w dupe jeża zagralismy dzis najslabszy mecz w sezonie ku....waaaaaaaaaaa czemu akyrat dzisiaj . te4raz byle do wiosny.....

Do góry
#450679 - 22/11/2005 22:54 Re: Derby Krakowa: Wisła - Cracovia 22.11.2005
papiwislak Offline
enthusiast

Meldunek: 27/05/2005
Postów: 366
Skąd: KRAKÓW
"Za drobne jeszcze chyba sobie zagram, że Wisła nie strzeli bramki - kurs 5.00 w STS"

niektorzy za bardzo uwierzyli ze cRACOVIA jest mocna.. nadmuchana przez dzienikarzy dzialaczy i kibicow banka o


polecam telegazetę polsatu, strona 778 - tam sobie pobluzgasz na Cracovię


Edited by Bzyku (23/11/2005 17:02)

Do góry
#450680 - 22/11/2005 23:57 Re: Derby Krakowa: Wisła - Cracovia 22.11.2005
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
wiesz papiwislak gratuluje Ci i wszystkim kibicom Wisły z tego forum. Mozesz chodzic z podniesionym czolem po Krakowie ta świeta wojna jest Wasza. Widzialem mecz na stadionie wiec raczej nic mi nie umknelo- Wisła z przykroscia stwierdzam byla tego dnia byla po prostu lepsza a Cracovia w ciagu kilku chwil zapomniala ze w pilke grac potrafi na prawde dobrze.

ale to co napisales to przyklad takiego szczeniackiego podejscia do kibicowania .."wygralismy jestescie szmatkami a druga liga dla was to najlepsze miejsce ble ble ble"...badz chlopie troszke bardziej powazny.. Jesli klub ktorego polityka nie jest sprowadzanie dobrych grajków, bo oszczednosci sa na kazdym kroku, sumy wydawane na transfery i kontrakty to dolna czesc tabeli ekstraklasy, trzon zawodnikow to byli 3 -ligowcy - zajmuje 3 miejsce w lidze, gra od jakiegos czasu na prawde fajny futbol to raczej naturalne jest ze robi sie wokol jego sukcesow spory szum..sezon to 2 rundy..mecz i rewanz wez pod uwage za na Kałuzy wynik moze byc odwrotny i stosujac Twoj tok rozumowania wtedy "wisla bedzie..." i zaczynamy p.... co slina na jezyk przyniesie"

Majac taki sklad taki budzet Wisla powinna w kazdym meczu pozostawiac rywala daleko z tylu, i w koncu cos osiagnac w europejskich pucharach a nie grac przecietna pilke i ostatnio nie liczac meczu derbowego stac na boisku.. zacznij patrzec na zespoł nie perspektywy jednego wygranego meczu jak dzisiaj ale wszystkich ktore sie odbyly..

Teraz jestem wk.. ale i tak pewnie jutro wstane i pomysle "uwazam ze Cracovia zrobila w tym sezonie na prawde wiele, jestem z moich pasiakow dumny i mysle ze to nie koniec"...bedziesz w stanie to samo powiedziec o Wisle??????

Macias wracam do gry

Do góry
#450681 - 23/11/2005 00:02 Re: Derby Krakowa: Wisła - Cracovia 22.11.2005
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
ps.. Maciek Twoje ostatnie zdanie przeczytalem jakos tylko jednym okiem i nie pamietam jego tresci bo...wynik pewnego meczu chodzi mi po glowie za wygrana w deblu

Do góry
#450682 - 15/03/2006 09:02 Re: Derby Krakowa: Wisła - Cracovia 22.11.2005
DRAGO Offline
old hand

Meldunek: 07/09/2002
Postów: 1165
Skąd: WROCŁAW
1 połowa zupełnie inna jak 2 , wynik sprawiedliwy , wiedziałem ze Wisle bedzie ciezko , po blamażu z Górnikiem Zabrze byłem pewny ze Cracovia bedzie walczyć tzw "gryźć trawe" i punk chociaz wywalczy. Wisła sama sobie jest winna , nie wykorzystała przewagi 11 na 10 grając tak blisko 40 minut.

pozdrawiam

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, alfa, Kretol, 11kera11), 3461 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581954 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49