Strona 4 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#457687 - 07/12/2005 13:46 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
VanTheMan Offline
veteran

Meldunek: 29/03/2005
Postów: 1278
ManU 2...kurs przedni bo 1.75, naprawdę ten mecz wchodzi...jestem kibicem Manchesteru United i z tego co czytam na stronach angielskich własnie o Diabłach, to zwycięstwo tutaj gości jest bardzo możliwe... w Benfice nie gra Simao, który w pierwszym meczu jako jedyny z zespołu BBenfici przyzwoicie gral, no i Koeman ma problemy z bramkarzami. U gości rozkręca się Saha, który niedawno wrócił do gry. Wraca Solskjaer, nie zagra, ale to jest pewnego rodzaju bodziec dla zespołu i śmierć Best'a... z pewnością United będzie grało dla niego no bo mecz jest naprawdę bardzo ważny i symboliczny.

ManU @ 1.75 [Bet-at-home]

A niedawno był 2.25 ;|

Do góry
Bonus: Unibet
#457688 - 07/12/2005 13:46 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
AX87HKS Offline
addict

Meldunek: 05/10/2005
Postów: 493
zna ktos sklad werderu na dzis ?

Do góry
#457689 - 07/12/2005 14:00 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Po wczorajszym Mikołaju w LM, dzisiaj oczekuje poprawin.

Dzisiaj również dubel, podobnie jak wczoraj.

Udinese 1x + MU

W Benfice mały szpital, 5 graczy z podstaowej 11 wyeliminowanych. MU praktycznie w optymalnym skladzie. Byc moze jest to najwazniejszy mecz w tym sezonie dla MU. Koncetracja na najwyszym poziomie. Kurs @2.11 bardzo zachecajacy. Drugi mecz to Udinese. Długo sie zastanawiałem nad tym co zagrac 1 czy x i w koncu zdecydowalem sie na polaczenie. Barcelona jedzie do wloch w ostro rezerwowym skladzie. To juz nawet nie chodzi o to ze nie gra Rooni i Etoo. Gdyby braklo tylko tychó dwóch a reszta w normalnym skladzie to i tak moim faworytem bylaby blaugrana. Nie graja fundamenty na ktorych Rijkard zbudował Barcelone. Valdez - Puyol - Deco - Xavi. Najprawdopodobniej calej wyzej wyminioenje czwórki zabraknie w dzisiejszym spotkaniu. W ataku Larsson, ktory jest ostatnimi czasy w fatalenje dyspozycji. Jezeli dodadamy do tego fakt, że włoskie druzyny nigdy nie lezały Barcelonie to typ na 1x jest w pelni uzasadniony. Kurs trochę marny, jednak w pelni odzwierciedla przedmeczowe przemyslenia. remis daje Udine awans i to własnie takiego rezultatu spodziewam sie najbardziej.

W pozostałych spotkaniach przewiduje zwyciestwa Arsenalu, Villareal oraz Bayernu.

Under w Austrii, Over w Niemczech.

Troche te moje typy płytkie.

Wczoraj buki nam dały zarobić, więc dzisiaj powinniśmy im oddać. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

P.s
Nie wiem czemu ale podobnie jak wczoraj dw milanu 2-2, dzisiaj chodzi mi po głowie Villareal - Lille 0-1... zagram max lekko, żeby potem nie żałować.

Do góry
#457690 - 07/12/2005 14:07 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
Junior27 Offline
stranger

Meldunek: 05/12/2005
Postów: 10
Skąd: Białystok

Werder - Panathinaikos handicap 0-1 typ 1

Wisełka strzelila im 3 bramy Grecy so zespolem wlasnego boiska co widac po wynikach licze na 3 bramki werderu hand jak najbardziej wskazany za stawke 2,1 w proffesional

Do góry
#457691 - 07/12/2005 14:07 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
tolban Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/08/2005
Postów: 3127
Quote:

W pozostałych spotkaniach przewiduje zwyciestwa Arsenalu, Villareal oraz Bayernu.



P.s
Nie wiem czemu ale podobnie jak wczoraj dw milanu 2-2, dzisiaj chodzi mi po głowie Villareal - Lille 0-1... zagram max lekko, żeby potem nie żałować.







wiec w koncu jak typujesz, raz wygrana Villa, raz przegrana
moze obstaw neutralnie remisik ? ;-)

Do góry
#457692 - 07/12/2005 14:11 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
RaviR Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 520
Skąd: Czaplinek / Split
Quote:

zna ktos sklad werderu na dzis ?





Najprawdopodbniej taki:


---------------Reinke----------------
Owomoyela-Naldo-Fahrenhorst-Schulz
---------------Baumann------------------
Frings- -------------------------Borowski
---------------- Micoud-----------------
------Klose------------------ Valdez


ps. Klose ma grać w jakiejś masce

Do góry
#457693 - 07/12/2005 14:18 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
trueneo Offline
addict

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 484
Skąd: Warszawa
udine-barca x
kursy dziwne, barca nie bedzei walczyla na pelnym gazie bo nie ma o co, skald bedzie rezserwowy, udine wystarczy remis, po co ryzykowac zdrowiem pilkarzy warto to zagrac puki kurs w miare przyzywoity 2.5 w baw

Do góry
#457694 - 07/12/2005 14:22 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
kubik Offline
journeyman

Meldunek: 22/11/2005
Postów: 65
Coraz vardziej prawdopodobne składy:

Barcelona: Jorquera - Belletti, Oleguer, Marquez, van Bronckhorst, Edmilson, Gabri, Iniesta, Giuly, Ezquerro, Larsson

Udinese: De Sanctis - Bertotto, Sensini, Felipe, Zenoni, Vidigal, Obodo, Muntari, Candela, Barreto (Iaquinta), Di Natale

Ja osobiście, chyba bardziej sercem niż rozumiem zagram na 2 Stracić to nie strace, a nóż jednak

Do góry
#457695 - 07/12/2005 14:26 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Quote:

zna ktos sklad werderu na dzis ?



Trener Werderu chyba dopiero krotko przed spotkaniem poda sklad na dzisiejszy mecz.Jedno jest pewne,Klasnic nie zagra,nie bedzie go nawet na rezerwie,Klose za dobrze trenowal,aby dzis nie grac,wiec licze,ze bedzie dzis gral,ale czy od pierwszej minuty ?
Obojetnie kto dzis zagra,to wydaje mi sie ,ze mozna zagrac 1,over,hc-1,do przerwy 1 i 1/1
no i oczywiscie Barca 2

Do góry
#457696 - 07/12/2005 14:39 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
klawiatura Offline
enthusiast

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 215
Skąd: Szczecin --> Rzeszów
Quote:

ManU 2...kurs przedni bo 1.75, naprawdę ten mecz wchodzi...jestem kibicem Manchesteru United i z tego co czytam na stronach angielskich własnie o Diabłach, to zwycięstwo tutaj gości jest bardzo możliwe... w Benfice nie gra Simao, który w pierwszym meczu jako jedyny z zespołu BBenfici przyzwoicie gral , no i Koeman ma problemy z bramkarzami. U gości rozkręca się Saha , który niedawno wrócił do gry. Wraca Solskjaer, nie zagra, ale to jest pewnego rodzaju bodziec dla zespołu i śmierć Best'a... z pewnością United będzie grało dla niego no bo mecz jest naprawdę bardzo ważny i symboliczny.

ManU @ 1.75 [Bet-at-home]

A niedawno był 2.25 ;|




Chłopcze, jak masz pisać takie bzdury to lepiej nie pisz wcale i zachowaj to dla siebie.
Dla Twojej informacji ani Saha, ani tym bardziej Solskjaer nie są tymi zawodnikami, od których zależy wynik meczu. Do tego skoro piszesz, że jedynie Simao zagrał nieźle na Old Trafford to przypuszczalnie nie oglądałeś meczu. Wyprowadzając Cię z błędu informuję, że 1 mecz zakończył się szczęśliwym zwycięstwem MU, do tego dochodzi jednak słaba, pomimo korzystnych wyników, gra Diabłów do optymistycznych nie należy.
A śmierć Besta nabierze większych symboli, jak tym razem Benfica pokona MU 4-1.
Pozdrawiam

Do góry
#457697 - 07/12/2005 14:45 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
ziomek-domek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2004
Postów: 6026
Skąd: Warszawa
a co by bylo w przypadku wygranej Lille 1-0 i remisu MU z Benfica 0-0

Wtedy by bylo:
1. Lille 9
2. Mu 7 bramki 2-2
2. Villareal 7 bramki 2-2
4. Benfica 6

Bilans spotkan Mu - Villa 0-0 i 0-0

losowanie?!

to by byl ciekawy przypadek

Ale, ze to prawie jest niemozliwe, dlatego powinny wygrac druzyny Villa i Mu. Villa strzelajac 1 bramke sprawi, ze Lille sie otworzy nie majac nic do stracenia, co moze spowodowac utrate kolejnych bramek... Tak samo MU z Benfica. Benfica gra w lidze kiepsciuchno, w LM ich wyniki wynikaja raczej z niemocy rywali... Mu coraz lepiej lepsza fala i jak dla mnie mimo, ze grupa underowa, dzisiaj moga pasc overki (w koncu na tyle spotkac tylko 1 over). Ze mecze rozstrzygajace kazda druzyna z wyzej wymienionych bedzie musiala zaatakowac (pokazal to wczoraj meczyk Milan - Schalke - 5 goli)

Do góry
#457698 - 07/12/2005 14:47 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
Fozzie Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/03/2004
Postów: 5934
Skąd: http://fozzie.blogabet.com/
Bedzie ktoś w stanie udzielić info na temat w jaki sposób odbywa sie dobór par do rundy pucharowej ??
Robią jakieś losowanie, czy pary ustala sie według jakiegoś schematu na zasadzie pierwsza drużyna z grupy X z druga drużyną grupy Y ??

z góry dzieki i pozdro...

Do góry
#457699 - 07/12/2005 14:50 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
tolban Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/08/2005
Postów: 3127
czy overy to nie wiem, ale napewno i czerwone diably i zolta lodz podwodna dzis awansuja ;-)
przeczucie mowi mi,iz dzis man u wygra 2:0,a villa 1:0 ;-)

Do góry
#457700 - 07/12/2005 14:50 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
ziomek-domek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2004
Postów: 6026
Skąd: Warszawa
druzyny z miejsc pierwszych sa rozstawione i do nich dolosowywane sa druzyny z miejsc 2gich

Do góry
#457701 - 07/12/2005 14:58 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
Madafakanumanoi Offline
member

Meldunek: 26/08/2005
Postów: 152
wczoraj under 18 w 8 wszedł, dzisiaj dużo meczy śmierdzi mi 2-1, kilka znowu 0:0, próbujemy 18-21 @2,875 za 2j
Do tego eksperymentalnie Bayern + x udine-barca, ako: 4,2.
Wszystko o tych meczach zostało już powiedziane, ja tylko dodam, że Barca podobnie jak wczoraj Real lajtowo podejdzie do meczu pomimo, że zastępcy będą chcieli dobrze wypaść (nie wiem co by musiał zrobić larsson żeby zastąpić ronaldhinio:) ), z kolei Bayern ma mocną chrapkę na 1 w grupie, a Brugge gra o pietruchę.

Do góry
#457702 - 07/12/2005 14:59 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
Fozzie Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/03/2004
Postów: 5934
Skąd: http://fozzie.blogabet.com/
Quote:

druzyny z miejsc pierwszych sa rozstawione i do nich dolosowywane sa druzyny z miejsc 2gich




Thx, czyli nie wykluczone, ze np druzyna 1 z grupy A może spotkać sie z 2 drużyną tej samej grupy... troche bez sensu, ale z kolei gdyby były rozstawiane według schematu byłoby za dużo kalkulacji...

Do góry
#457703 - 07/12/2005 15:01 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
ziomek-domek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2004
Postów: 6026
Skąd: Warszawa
nie moga sie spotkac druzyny z tych samych grup - jakos to jest podzielone

Do góry
#457704 - 07/12/2005 15:13 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
rawol Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/01/2005
Postów: 1601
Skąd: chcialbym Kajmany
witam...
nie chce nic sugerowac...mieszkam na wyspach i nie mozna u dwoch najwiekszych bukow jakimi sa tu ladbrokes i wiliam hill zagrac meczu udinese-barca...podobnie jak wczoraj nie bylo realu...nie wiem czy to tylko ich ostroznosc czy juz wiedza ze bedzie remis...owszem jesli sprawdzicie na stronie WH jest tam remis dostepny za 2.50...u naziemnych jednak sie nie da...
wg mnie czysty remis w tym meczu to bedzie prawie na 100%

od siebie dodam ze gralbym dzis mecz sparta-thun X2 bo uwazam ze swajcarzy to lepsza druzyna a przeciez nie polozy sie na boisku...
oraz bardziej ryzykowny benfica-man u 1X..diably graja slabo a argumentacja ze musza wygrac mnei w ogole nie przekonuje a atak ruud-rooney jest SLABY!
werder powinien wygrac...ale jak bedzie wiedzial ze udine ma ustawiony remis....to po co sie meczyc...
a buki tez musza odbijac wczorajsze straty chyba dosc spore...
pozdrawiam
wysokich wygranych!!

Do góry
#457705 - 07/12/2005 15:45 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
Orlos Offline
old hand

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 1191
Quote:

Quote:

zna ktos sklad werderu na dzis ?





Najprawdopodbniej taki:


---------------Reinke----------------
Owomoyela-Naldo-Fahrenhorst-Schulz
---------------Baumann------------------
Frings- -------------------------Borowski
---------------- Micoud-----------------
------Klose------------------ Valdez


ps. Klose ma grać w jakiejś masce



Borowski podobno ma problemy z pachwina i nie zagra

Do góry
#457706 - 07/12/2005 15:51 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
Fozzie Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/03/2004
Postów: 5934
Skąd: http://fozzie.blogabet.com/
Quote:

witam...
nie chce nic sugerowac...mieszkam na wyspach i nie mozna u dwoch najwiekszych bukow jakimi sa tu ladbrokes i wiliam hill zagrac meczu udinese-barca...podobnie jak wczoraj nie bylo realu...nie wiem czy to tylko ich ostroznosc czy juz wiedza ze bedzie remis...owszem jesli sprawdzicie na stronie WH jest tam remis dostepny za 2.50...u naziemnych jednak sie nie da...
wg mnie czysty remis w tym meczu to bedzie prawie na 100%

od siebie dodam ze gralbym dzis mecz sparta-thun X2 bo uwazam ze swajcarzy to lepsza druzyna a przeciez nie polozy sie na boisku...
oraz bardziej ryzykowny benfica-man u 1X..diably graja slabo a argumentacja ze musza wygrac mnei w ogole nie przekonuje a atak ruud-rooney jest SLABY!
werder powinien wygrac...ale jak bedzie wiedzial ze udine ma ustawiony remis....to po co sie meczyc...
a buki tez musza odbijac wczorajsze straty chyba dosc spore...
wysokich wygranych!!





Z całym szacunkiem , ale o remisie to już wszystkie wróble ćwierkały w zeszłym tygodniu, ale nie dlatego że mecz jest ustawiony, tylko dlatego ze taki wynik zadawala Udinese, a ze Barca zagra bez swoich dwóch asów Eto i Ronaldinho więc jest to całkiem realne, ale wcale tak nie musi byc....

Do góry
Strona 4 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, alfa, kemp, akagi, Sensei, VVega, igea23, rafal08, pacyfista, Sony), 3687 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581735 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49