Strona 4 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#462283 - 13/12/2005 11:39 Re: Mistrzostwa Świata 2005 - *** DRUGA RUNDA ***
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Quote:

Węgierki i Rumunki na overy 57,5 - to mój dubelek na dziś.
Powodzenia
PS. Sądzę że Rumunki dziś spokojnie pukną Niemy i odradzam osobiście granie tak niskiego handi na te lale...



zgadzam sie z Toba tylko nie wiem jakie ludzie maja racjonalne przyslanki aby ustawiac w pojedynku niemcy-rumunia w roli faworyta niemki wydawalo mis ie ze niemki maja swietnie zorganizowana defenzywe ale po wczorajszym meczu musze zweryfikowac poglad-wiec na dzis typuje napewno over w tym meczu linia tak ok 56 bramek (niestety nie znam lini bo expekt jeszcze nie wystawil) oraz zdecydowana wygrana rumunek-pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#462284 - 13/12/2005 11:53 Re: Mistrzostwa Świata 2005 - *** DRUGA RUNDA ***
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Witam !

Jako,że poczułem się wywołany do tablicy przez Giertyszka(przedturniejowy typ na pierwszą 4 dla Dunek ) postanowiłem ,że skrobnę parę zdanek co do dzisiejszych spotkań :

Na pierwszy ogień idą Niemki...ale co może zdziwić niektórych nie gram ich na FT ,tak jak większość lecz na HT.
Dlaczego ?
Oglądałem wszystkie mecze Niemek na tych mistrzostwach i Niemki niesamowicie grają pierwsze połówki.Narzucają własny styl gry,bardzo twardą obronę i skutecznie wykonują ataki.Drugie odsłony spotkań wychodzą już im troszkę gorzej(rozluźnienie...ale również fakt,że Niemki nie mają tak wartościowych zawodniczek na ławce rezerwowych.Jurack i Krause potrzebują czasem 5 minut odpoczynku,stąd zmienniczki często roztrwaniają przewagę wywalczoną w 1 HT )
Sądzę ,że w meczu z Rumunkami będzie podobnie.Niemki powinny prowadzić do przerwy 2-3 bramkami.Wydaje mi się również,że szczypiornistki z Rumunii troszeczkę nie wytrzymują trudów tego turnieju...i spakują walizki po 2 rundzie,choć są jak narazie liderkami...ale to temat na odzielny post

Niemcy + 0.5 HT @1.71 BAW

Do góry
#462285 - 13/12/2005 11:54 Re: Mistrzostwa Świata 2005 - *** DRUGA RUNDA ***
Randall McMurphy Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/08/2004
Postów: 2512
Skąd: Szczecin
hmm jaki jest powod ze wiekszosc stawia na Rumunki? Niemki sa az tak slabe? Wczoraj Rumunki niemilosiernie meczyly sie z Brazylia wygrywajac tylko 2 pkt. Jezeli zagraja tak jak wczoraj to widze tu gladkie zwyciestwo Niemek(jezeli tak zagraja) mi jakos rumunki od samego poczatku nie pasuja wczoraj, u Niemek podobala mi sie Jurack u rumunek obawiam sie Gogirli bedzie to pewnie wyrownany mecz i mam nadzieje ze zakonczy sie zwyciestwem Niemek.Osobiscie je zagralem za 2.45 w profie...w TOTO tylko 2.05 jakos kurs spada i chodza mi po glowie jeszcze Chorwatki za 2.95. a z pewniakow to napewno Wegierki Ukrainki, no i raczej Rosjanki

Do góry
#462286 - 13/12/2005 12:10 Re: Mistrzostwa Świata 2005 - *** DRUGA RUNDA ***
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Widzę że dziś spora polaryzacja na forum - i duza debata na temat meczu Rumunia-Niemcy, to już za 2 godziny, ja pozostaje przy swoim - niemki +1,5hcp.dlaczego niemki to juz napisalem a bardzo mnie ciekawi sebkos na jakiej podstawie twierdzisz ze rumunki spokojnie pukną niemki...

Oj Giertyszek, Giertyszek, chyba rozumiesz dlaczego ten tekst który tutaj był, nie mógł pozostać


Edited by Gregorian (13/12/2005 14:10)

Do góry
#462287 - 13/12/2005 12:13 Re: Mistrzostwa Świata 2005 - *** DRUGA RUNDA ***
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Quote:

hmm jaki jest powod ze wiekszosc stawia na Rumunki? Niemki sa az tak slabe? Wczoraj Rumunki niemilosiernie meczyly sie z Brazylia wygrywajac tylko 2 pkt. Jezeli zagraja tak jak wczoraj to widze tu gladkie zwyciestwo Niemek(jezeli tak zagraja) mi jakos rumunki od samego poczatku nie pasuja wczoraj, u Niemek podobala mi sie Jurack u rumunek obawiam sie Gogirli bedzie to pewnie wyrownany mecz i mam nadzieje ze zakonczy sie zwyciestwem Niemek.Osobiscie je zagralem za 2.45 w profie...w TOTO tylko 2.05 jakos kurs spada i chodza mi po glowie jeszcze Chorwatki za 2.95. a z pewniakow to napewno Wegierki Ukrainki, no i raczej Rosjanki



pozwole sobie wejsc w slowo- w zasadzie wiele tu napisale a wnioski nasuwaja sie same-do meczu niemek nie wracam bo juz wyrazilem swoja opinie powyzej skoro mocne rumunki meczyly sie ze slabymi brazylijkami to ja zaryzykuje i postawie dzis pare zlotych na slaba brazylia w meczu ze slaba ukraina(na poczatku wydawalo mis ie ze ukraina jednak bedzie sie mozcno liczyc w tych mistrzostwach)

Do góry
#462288 - 13/12/2005 12:16 Re: Mistrzostwa Świata 2005 - *** DRUGA RUNDA *** *DELETED*
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Post deleted by Gregorian

Do góry
#462289 - 13/12/2005 12:24 Re: Mistrzostwa Świata 2005 - *** DRUGA RUNDA ***
imarcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/08/2005
Postów: 3071
Skąd: sokołów podlaski
ja zagrałem na połówki:
1.Ukraina - Brazylia typ:Ukraine -1,5 1.85
wczoraj dały w kość Dunkom to dzisiaj to samo
2.Wegry - Holandia typ:Holenderki +2,5 1.85
powinny powalczyć , Holenderki mają bardzo dobre pierwsze połowy meczy
3.Korea - Chorwacja typ:2 Chorwacja 2.55
Korea o nic ,Chorwatki tez,luz a kurs niczego sobie a Chorwatkom coś się należy za determinację we wczorajszym meczu z Węgierkami
4.Francja - Dania typ:2 Denmark -2,5 1.85
oj....Dunki nie mogą sobie pozwolić nawet na chwileczkę dekocentracji...pierwsza połowa dla nich
5.Rumunia - Niemcy typ:2 Niemcy 2.03
jestem ciekaw tego typu.....niemiecki tygrys ma parę i chyba łyknie Rumunki (?)
6.Norwegia - Rosja typ:2 Rosja -1,5 1.85
no sam nie wiem ....zagram to ze względu na wczorajsze wyniki,jest juz pozamiatane czy Rosjanki odpuszcza ..nie wydaje mi sie


razem za drobne ..tak dla sprawdzenia swoich przemysleń

Do góry
#462290 - 13/12/2005 12:24 Re: Mistrzostwa Świata 2005 - *** DRUGA RUNDA ***
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Niemki wyraznie wygrały z Brazil i z Francją,Rumunia miała ciezka przeprawę z tymi ekipami.Dzisiejszy mecz typowo na remis,ze wskazaniem Niemcy.A przed meczem niech sedziowie sprawdzają co mają zawodniczki w majtorach,bo polowa to chlopy.
W oficjalnej klasyfikacji mistrzostw,nasza ekipę wyprzedzily takie potegi jak japonia,Chiny i angola.Wstyd!!!

Do góry
#462291 - 13/12/2005 12:35 Re: Mistrzostwa Świata 2005 - *** DRUGA RUNDA ***
Edko Offline
old hand

Meldunek: 05/11/2005
Postów: 944
Zgadzam się co do joty z tezą postawioną przez Pallaziego, że Niemki mają dużą szansę wygrać pierwszą połowę a później może być wielka niewiadoma. Dzisiaj rano kiedy wstałem pomyślałem zupełnie to samo co napisał później Pallazi na tym forum. Niemki rozgrywają bardzo dobrze pierwsze połowy tak jak im nakazał trener. Dużo punktują Krause i Jurack gdzie znajdują się w czołówce najlepiej punktujących kobiet na tych mistrzostwach. Grają bardzo skutecznie do przerwy no właśnie a co przerwie? Są spotkania gdzie widać zmęczenie najlepiej rzucających i wchdzą zmienniczki trwoniąc przewagę uzyskaną w pierwszej połowie ale nie zawsze tak jest. Na pewno można zauważyć "spokojniejszą" grę Niemek po przerwie tak jak gdyby chciały jak najmniejszym kosztem wygrać całe spotkanie i nawet im to wychodzi. W asystach na czele Wurc i Jurack czyli wiadczy to o tym, że mają bardzo zgrany atak co potwierdzam oglądając ich spotkania. Miejsce Rumunek w tabeli świadczy o tym, ze poczynają sobie dosyć dobrze na tych mistrzostwach ale może przyjść dzień w którym nic im nie będzie wychodziło i zejdą z parkietu pokonane. Mam nadzieję, że to właśnie nastąpi dzisiaj. Gogirla z Warzau tworzą niezły debil ale są na pewno bardzo eksploatowane liczę na ten dzień w którym powiedzą sobie dosyć, pierd... tą grę i jadę do domu.
W innych spotkaniach widzę zwycięstwa FT Dunek i czołgów z Rosji a w przerwie Chorwatek, wiatraczków i Brazylijek no i oczywiście Niemek jak wyjdzie zobaczymy. Good luck.

Do góry
#462292 - 13/12/2005 13:21 Re: Mistrzostwa Świata 2005 - *** DRUGA RUNDA ***
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Typ Outright z BAW :

Women`s World Championships - Outright Winner - 19:00

Russia @ 1.75

Po tym co zobaczyłem wczoraj , nie widzę innej możliwości jak zwycięstwo Rosjanek w tegorocznych Mistrzostwach Świata.
Zdziwiłem się ,że BAW trzyma tak wysoki kurs,bo osobiście spodziewałem się czegoś w granicach 1.30-1.35.

Rosjanki to drużyna kompletna.Widać,że zawodniczki dojrzały.Są bardzo dobrze przygotowane do tego turnieju przez coacha Trefilova.Na każdej pozycji mają po 2 wartościowe zawodniczki,a trener umiejętnie stosuje system rotacyjny aby "nie zajechać" szczypiornistek Sbornej.Panuje bardzo dobra atmosfera w drużynie ( żywa ławka , uśmiechnięte dziewczyny ).

Nie ma takiej drugiej drużyny na tych mistrzowach,która ma taki potencjał w ataku,a jednocześnie tak wspaniale potrafi bronić !

Sidorova czy Alizar w bramce potrafią tak obrzydzić rzucanie bramek przeciwnej drużynie,że wczoraj Koreanki to,aż z braku leku na pokonanie bramkarek gospodyń próbowały tzw. "manian" czy też "wrzutek"

W ataku bogactwo ! Jeśli nie rozegrają akcji do pewnej pozycji to Polenova z 11 metra z zatrzymania rzuci. Bardzo dobre skrzydła, świetna kołowa Bodnieva ,która często wychodzi na kontry no i pięknie rozgrywająca Postnova.

Nie wiem jak Wy , ale za 1.75 to ja biorę Rosjanki za "większe" pieniądze , bo nie widzę drużyny ,która byłaby w stanie przeszkodzić gospodyniom w sięgnięciu po tytuł Mistrza Świata.

Do góry
#462293 - 13/12/2005 13:28 Re: Mistrzostwa Świata 2005 - *** DRUGA RUNDA ***
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Ja bym to wziął palazzi ale już był taki turniej rozgrywany w Rosji co gospodarze byli zdecydowanymi faworytami i wszyscy wiemy jak to się skończyło, wiesz o czym mówię? więc ja nie gram, aczkolwiek patrząc obiektywnie Rosjanki prezentują się najlepiej...

Koszykówka to nie piłka ręczna, choć zawsze na Rosję w każdej dyscyplinie trzeba uważać. Jednak pzostańmy przy dyskusji o piłce ręcznej, nie zaśmiecając tematu koszykówką


Edited by Gregorian (13/12/2005 14:13)

Do góry
#462294 - 13/12/2005 13:39 Re: Mistrzostwa Świata 2005 - *** DRUGA RUNDA *** *DELETED*
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Post deleted by Gregorian

Do góry
#462295 - 13/12/2005 13:53 Re: Mistrzostwa Świata 2005 - *** DRUGA RUNDA ***
Anonymous
Unregistered


Quote:

Ja bym to wziął palazzi ale już był taki turniej rozgrywany w Rosji co gospodarze byli zdecydowanymi faworytami i wszyscy wiemy jak to się skończyło, wiesz o czym mówię? więc ja nie gram, aczkolwiek patrząc obiektywnie Rosjanki prezentują się najlepiej...



Pewnie chodzi o Final Four koszykarzy i wtopę CSKA

Dziś liczę na pierwszą porażkę pań z Węgier I mam nadzieję, że Chorwatki łatwo poradzą sobie z Koreą

pozdruffki!

Do góry
#462296 - 13/12/2005 14:43 Re: Mistrzostwa Świata 2005 - *** DRUGA RUNDA *** *DELETED*
Anonymous
Unregistered


wyniki do przerwy
rom : ger 20:14
kor : cro 20:19

chorwatki walcza i przy odrobinie szczescia w drugiej polowie sa nawet szanse na zwyciestwo. jesli chodzi o niemki to tragedia. stracily pare bramek z kontrataku, a rumunkom wchodzi wszystko - maja chyba z 80% skutecznosci. natomiast niemki graja bez finezji i proboja silowo zdobywac bramki, co jak widac nie przynosi dobrych efektow, tym bardziej ze bramkarka rumunska jest dzis bardzo dobrze dysponowana. postawilem na niemki po 2.4 przed meczem, ale teraz mocno to kontruje nawet za 1.15 , bo nie widze cienia szansy dla niemek.

Do góry
#462297 - 13/12/2005 14:45 Re: Mistrzostwa Świata 2005 - *** DRUGA RUNDA *** *DELETED*
jimi789 Offline
stranger

Meldunek: 13/12/2005
Postów: 2
wyniki do przerwy
ROM : GER 20:14
KOR : CRO 20:19

Dziękujemy za podanie wyników do przerwy z obecnie toczących się spotkań. Jednak swoje spostrzeżenia na temat toczących się właśnie meczy, i pisanie o tym jakie to Niemki są słabe pozostaw dla siebie, albo zapraszam do dyskusji w odpowiednim dziale, który nazywa się Quasi Czat. Tutaj dyskutujemy o zbliżających się meczach, ewentualnie podsumowujemy zakończone spotkania


Edited by Gregorian (13/12/2005 14:58)

Do góry
#462298 - 13/12/2005 15:26 Re: Mistrzostwa Świata 2005 - *** DRUGA RUNDA ***
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Quote:

Quote:

Węgierki i Rumunki na overy 57,5 - to mój dubelek na dziś.
Powodzenia
PS. Sądzę że Rumunki dziś spokojnie pukną Niemy i odradzam osobiście granie tak niskiego handi na te lale...



zgadzam sie z Toba tylko nie wiem jakie ludzie maja racjonalne przyslanki aby ustawiac w pojedynku niemcy-rumunia w roli faworyta niemki wydawalo mis ie ze niemki maja swietnie zorganizowana defenzywe ale po wczorajszym meczu musze zweryfikowac poglad-wiec na dzis typuje napewno over w tym meczu linia tak ok 56 bramek (niestety nie znam lini bo expekt jeszcze nie wystawil) oraz zdecydowana wygrana rumunek-pozdrawiam



no z overa klapa ale jezeli chodzi o wynik meczu byl taki jak przewidywalem- nie chwalac sie na poczatku mistrzost pisalem ze gra niemek mi sie nie podoba!! mialy wyjatkowo dobra defenzywe w pierwszych meczach natomiast w starciu atakujacych z defenzywa rumunska okazaly sie bezradne(no taka bramkarka w ekipie to pol wygranego meczu-mowie o rumunkach) - pozdrawiam i na konie mysle ze ukraina dzis nie da rady niedocenianej brazyli

Do góry
#462299 - 13/12/2005 15:29 Re: Mistrzostwa Świata 2005 - *** DRUGA RUNDA ***
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
cos mi sie poknocilo over przeciez siedzi!!!!no ale to juz wiek nie ten i wzrok nie ten-

Do góry
#462300 - 13/12/2005 15:45 Re: Mistrzostwa Świata 2005 - *** DRUGA RUNDA *** *DELETED*
pako19 Offline
member

Meldunek: 29/12/2004
Postów: 133
Skąd: Sosnowiec _-California City-_
Post deleted by Gregorian

Do góry
#462301 - 13/12/2005 16:00 Re: Mistrzostwa Świata 2005 - *** DRUGA RUNDA ***
Edko Offline
old hand

Meldunek: 05/11/2005
Postów: 944
Już na samym początku kolejnego dnia mistrzostw świata rozgrywanych w Rosji niestety ale Niemki i Hrvatska zawiodły do przerwy co mnie najbardziej interesowało. Niemki dzisiaj grały bardzo pechowo a Rumunkom raczej każdy atak wychodził ze słabej obrony Niemek. Po wcześniejszych spotkaniach można było wysunąć wnioski, że dzisiaj Niemki powinne były powalczyć ale nic z tego. Pech plus klasa Rumunek nie do pokonania. Szkoda kasy ale i tak nie ma co się nerwować i płakać. Napiszę tylko tyle, że mi lepiej wychodzi trafiać kursy do przerwy i to nie za małą kasę na takie zespoły jak Angola za 10 plus zawsze Ruskie czołgi niż jeśli dochodzi do spotkania gdzie "faworyt" musi wygrać a jest inaczej. Te mistrzostwa powoli się już kończą i troszkę dobrze bo czasami jest nie po mojej myśli i koncpecji założonej przed spotkaniem gdzie nie powinno być jakichkolwiek kalkulacji i "oddawania" już można by się było wydawać wygranych spotkań.

Do góry
#462302 - 13/12/2005 17:37 Re: Mistrzostwa Świata 2005 - *** DRUGA RUNDA ***
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Ukraina,mimo tego ze nie awansuje do strefy medalowej(najprawdopodobniej),rzuci 270 lub wiecej bramek.Zostały im jeszcze 2 mecze-z niemcami i o 5 lub 7 miejsce.Brakuje 54 bramek,a ukraina na tych mistrzostwach okazała sie druzyna b.ofensywną.Szkoda,bo sam zagrałem under 270 bramek

Do góry
Strona 4 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, VVega, igea23), 3439 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581793 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49