Strona 5 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#462613 - 16/12/2005 12:30 Re: Biathlon RUHRGAS IBU WORLD CUP 3 Osrblie 15-18.12.2005
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
Quote:


Poiree slabiutko biega i ostatnio jeszcze slabiej strzela a kurs na rostovstseva przyjemny




Hehe tyle tylko że Poiree wczoraj pobiegł znacznie szybciej od Rostovtseva.Sądzę że jest w stanie z nim wygrać biegnąc na jednej nodze

Do góry
Bonus: Unibet
#462614 - 16/12/2005 12:31 Re: Biathlon RUHRGAS IBU WORLD CUP 3 Osrblie 15-18.12.2005
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
Dzisiaj najbardzieju losowy bieg od poczatku sezonu ze wzgledu na pogode. LIcze na szcescie

Do góry
#462615 - 16/12/2005 12:32 Re: Biathlon RUHRGAS IBU WORLD CUP 3 Osrblie 15-18.12.2005
Randall McMurphy Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/08/2004
Postów: 2512
Skąd: Szczecin
Quote:

Quote:


Poiree slabiutko biega i ostatnio jeszcze slabiej strzela a kurs na rostovstseva przyjemny




Hehe tyle tylko że Poiree wczoraj pobiegł znacznie szybciej od Rostovtseva.Sądzę że jest w stanie z nim wygrać biegnąc na jednej nodze




ale w sprincie przy 2 pudlach ruska przegral z Pioree tylko o 3 sec...ale Poirre cos wspominal ze lubi tu startowac w Osbrlie i jest ulubiencem kibocow takze da pewnie z siebie max

Do góry
#462616 - 16/12/2005 13:41 Re: Biathlon RUHRGAS IBU WORLD CUP 3 Osrblie 15-18.12.2005
Randall McMurphy Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/08/2004
Postów: 2512
Skąd: Szczecin
Quote:

Juz za chwile zaczyna sie Biathlon wiec podam szybko swoje typy na dzis,tych o niskich kursach nie daje bo niechce mi sie tyle pisac dlatego podam tylko te powyzej 2.0 ktore wydaje mi sie pewne a wiec:

Poiree R. - Greis M. 2 2.1 - Pioree osttanio nie zachwyca forma biegowa bardzo slaba mam nadzieje ze dzis tez tak pobiegnie jak ostatnio,natomiast Greis...boje sie tylko o jego strzelannie o bieganie jestem spokojny.

Rozhkov S. - Bergman C.J. 2.3 - hmm tu jak dla mnie promocja Bergman za 2.3,Szwed w obecnej formie bije o glowe Rozkova zdecydowanie lepiej biega przy 2 pudlach Rozkova tez powinien wygrac.

Sikora T. - Dostal R 2.4 krotko: lepiej biega od polaka i forma rosnie.




Wolf ,Fischer,Greis mielibyc w 3 a sa w 4.
Wolf 1 !! Rostovtsev 29

HAGI:``Nie bede juz z Toba dyskutowal bo nadal twierdze, ze o biathlonie to Ty duzo pojecia nie masz``

ciesze sie ze sa tacy fachowcy na forum jak ty,przez takie wypowiedzi jak twoja nie dosc ze obrazasz ludzi ktorych kompletnie nieznasz to sam sie osmieszasz.Wlasnie przez takie wypowiedzi bez znajomosci danej dyscypliny odstraszaja ludzi ktorzy maja jakies ``wieksze `` pojecie o Biathlonie i sie nie wypowiadaja tu czyli m.i.n ja i ostatni raz juz to zrobilem i wisi mi to co o tym myslisz. ogladaj dalej przez kolejne 3 lata moze czegos sie nauczysz,bo narazie jeszcze duuzo ci brakuje,bez napinania sie ale denerwuja mnie takie wypowiedzi.Jestem ciekaw czy przyznasz sie do swojego bledu ale jako Moderator pewnie nie wypada

Do góry
#462617 - 16/12/2005 13:41 Re: Biathlon RUHRGAS IBU WORLD CUP 3 Osrblie 15-18.12.2005
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
Quote:




Rosch - Birnbacher typ Rosch kurs 1.60

W końcu Rosch to niebywały talent mistrz świata juniorów z Kościeliska z 2003 roku w sprincie i vice-mistrz z 2004 równiwż w sprincie.Myslę że nadchodzi pora na zaistnienie w dorosłym biathlonie czego dowodem ostatni występ z biegu indywidualnego.Birnbacher niczym się specjalnie nie wyróżnia no może poza katastrofalnymi wpadkami na strzelnicy jakie mu sie dość często przytrafiają.Biegają w dość podobnym tempie choć ostatnio Rosch trochę lepsze czasy uzyskuje,dlatego sądzę że warto go zagrać w tej parze.

Powodzenia
arktos




Mimo że Birnbacher mnie dziś zaskoczył dobrym jak na niego strzelaniem to i tak nie miał szans z Roschem.

Rosch very easy

Do góry
#462618 - 16/12/2005 14:01 Re: Biathlon RUHRGAS IBU WORLD CUP 3 Osrblie 15-18.12.2005
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
Quote:

adrenalina a gdzie masz napisane ze strzelanie jest najwazniejsze? strzleanie najwieksza role odgrywa w biegu indywidualnym, ale w sprincie jak najbardziej tez. Na tak krotkim dystansie ciezko odrobic straty poniesione na okrazeniu karnym.





Ja zawsze myslałem że o ile w biegu indywidualnym strzelanie ma decydujące znaczenie to o tyle w sprincie zdecydowanie bieg jest priorytetem.A argument o krótkim dystansie jest nie do przyjęcia,bo mając tylko 10 strzałow bardzo dobry biegacz jest w stanie odrobić nawet kilka rund karnych co udowadniał Boski Ole w szczytowej formie.Więc pozwolę nie zgodzic się z tym co napisał Hagi .Tak więc pisanie takich dyrdymałów jest niczym innym jak pier....m kotka za pomocą młotka bo przecież każdy wie że biathlon składa się ze strzelania i biegu i po to by wyrównać szansę federacja biathlonowa wprowadziła tak zróżnicowane konkurencje.

Pozdrawiam
arktos

P.S

Co do moderatorów to faktycznie narosło ich ostatni jak grzybów po deszczu,panoszą się w sposób wręcz makabryczny o ich kompetencjach nie będę się wypowiadał bo każdy widzi jakie są,nie odnosi się to oczywiści do wszystkich ale jednak.Moim skromnym zdaniem powinni to być miłośnicy żeby nie powiedzieć pasjonaci danej dyscypliny którzy swoimi postami podnosza merytoryczny poziom dyskusji.Niestety głównie potrafią oni tylko nadmiernie krytykować i nadinterpretować regulamin do swoich potrzeb.O tym że bezpodstawnie obrażają innych użytkowników bez konsekwencji nie wspomnę :wolno im przecież są modami a że bezpodstawnie to już inna sprawa widocznie taka strategia rozwoju tego forum coś w stylu SLD.Kolesie ,układy itd.

Do góry
#462619 - 16/12/2005 14:04 Re: Biathlon RUHRGAS IBU WORLD CUP 3 Osrblie 15-18.12.2005
Randall McMurphy Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/08/2004
Postów: 2512
Skąd: Szczecin
Arktos 100% poparcia duze

Do góry
#462620 - 16/12/2005 17:14 Re: Biathlon RUHRGAS IBU WORLD CUP 3 Osrblie 15-18.12.2005
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
Hagi - powiem krótko - powinienieś za tą dyskusję dostać ostrzeżenie, a najlepiej od razu dwa. Zero merytoryki, zero słuchania, zero kultury - uparłeś sie na tego Rostovceva, choć jak Ci mówiłem na gg, to największa łajza wśród ruskich.

Proszę pozostałych użytkowników o rzeczową dyskusję - wszystkie posty typu "jesteś głupi, bo ja mam inne zdanie" będą od ręki wycinane. Posty modów również - nie ma litości.

pozd

Do góry
#462621 - 16/12/2005 17:50 Re: Biathlon RUHRGAS IBU WORLD CUP 3 Osrblie 15-18.12.2005
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Hagi przegiąłeś dzisiaj i to mocno, zastanów się nad swoim postępowaniem zanim następnym razem coś napiszesz...

arktos Ty również nie pisz takich bzdur. Kandydatów na moderatorów zaproponował g00niek. Ja w tej sprawie nigdy z nim nie rozmiawiałem ani nie pisałem. To była tylko i wyłącznie jego propozycja. Z Conradem również nie dyskutowałem na ten temat. To on zadecydował o tym, kto zostanie moderatorem a ja nie miałem na tę decyzję najmniejszego wpływu. Sporty Zimowe bardzo lubię toteż uważam, że jestem właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Oczywiście nie wszystkie dyscypliny zimowe mnie ruszają ale to chyba normalne. W dyscyplinach na których się nie znam (np. narciarstwo alpejskie) się nie udzielam a tam gdzie coś wiem staram się dzielić swoją wiedza i prognozami z innymi użytkownikami, nigdy na nikogo nie najeżdzam i nie poddaję w wątpliwość jego typów.
Dlatego nie pisz proszę nic więcej o panoszeniu się moderatorów i jakichś układach dzięki którym pełnią taką a nie inną funkcję na forum ponieważ jest to wierutne kłamstwo!
Nie wiem czym sobie zasłużyłem na taką opinię z Twojej strony...

Do góry
#462622 - 16/12/2005 18:10 Re: Biathlon RUHRGAS IBU WORLD CUP 3 Osrblie 15-18.12.2005
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
STOP !!! Dzial przeznaczony jest do dyskusji na temat biathlonu. Jeśli ktoś ma ochotę porozmawiać na temat pracy moderatorów, proszę założyć odpowiedni temat. Weźmy się Panowie za meritum.

Pozdrawiam


Edited by pixies (16/12/2005 18:21)

Do góry
#462623 - 16/12/2005 18:18 Re: Biathlon RUHRGAS IBU WORLD CUP 3 Osrblie 15-18.12.2005
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Jak wyżej. Jutro sprint kobiet. Jakieś propozycje ?


Edited by pixies (16/12/2005 18:23)

Do góry
#462624 - 16/12/2005 18:30 Re: Biathlon RUHRGAS IBU WORLD CUP 3 Osrblie 15-18.12.2005
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
Nic nie pisałem o Tobie ale jak mówi stare dobre przysłowie "prawda w oczy kole".Zechciej zauważyć że przed Tobą wypowiadał się inny moderator "pixies"i jak widac nie wziął do siebie tego wątku i słusznie takich ludzi cenię.
Co nie znaczy że nie szanuję Ciebie.

Pozdrawiam
arktos

P.S.Chciałbym aby temat biathlonowy pozwolił nam wszystkim zarobić trochę grosza na bukach,dlatego dopóki będę tu cokolwiek skrobał odnośnie typów,będę równocześnie pisał o wszystkich sprawach które mnie bolą.Zdaję sobie sprawę że to może być dla niektórych niewygodne ale cóż taki juz jestem.

Do góry
#462625 - 16/12/2005 19:03 Re: Biathlon RUHRGAS IBU WORLD CUP 3 Osrblie 15-18.12.2005
tokara Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 10/03/2005
Postów: 2109
Quote:

Quote:

Juz za chwile zaczyna sie Biathlon wiec podam szybko swoje typy na dzis,tych o niskich kursach nie daje bo niechce mi sie tyle pisac dlatego podam tylko te powyzej 2.0 ktore wydaje mi sie pewne a wiec:

Poiree R. - Greis M. 2 2.1 - Pioree osttanio nie zachwyca forma biegowa bardzo slaba mam nadzieje ze dzis tez tak pobiegnie jak ostatnio,natomiast Greis...boje sie tylko o jego strzelannie o bieganie jestem spokojny.

Rozhkov S. - Bergman C.J. 2.3 - hmm tu jak dla mnie promocja Bergman za 2.3,Szwed w obecnej formie bije o glowe Rozkova zdecydowanie lepiej biega przy 2 pudlach Rozkova tez powinien wygrac.

Sikora T. - Dostal R 2.4 krotko: lepiej biega od polaka i forma rosnie.




Wolf ,Fischer,Greis mielibyc w 3 a sa w 4.
Wolf 1 !! Rostovtsev 29

HAGI:``Nie bede juz z Toba dyskutowal bo nadal twierdze, ze o biathlonie to Ty duzo pojecia nie masz``

ciesze sie ze sa tacy fachowcy na forum jak ty,przez takie wypowiedzi jak twoja nie dosc ze obrazasz ludzi ktorych kompletnie nieznasz to sam sie osmieszasz.Wlasnie przez takie wypowiedzi bez znajomosci danej dyscypliny odstraszaja ludzi ktorzy maja jakies ``wieksze `` pojecie o Biathlonie i sie nie wypowiadaja tu czyli m.i.n ja i ostatni raz juz to zrobilem i wisi mi to co o tym myslisz. ogladaj dalej przez kolejne 3 lata moze czegos sie nauczysz,bo narazie jeszcze duuzo ci brakuje,bez napinania sie ale denerwuja mnie takie wypowiedzi.Jestem ciekaw czy przyznasz sie do swojego bledu ale jako Moderator pewnie nie wypada




mam podobne na zdanie na temat hagiego i biathlonu a ten rostovcev to wogole byl faul cios ponizej pasa jak beda kursy u naziemnych to jutro z rana podam typki i analizy dzis juz nie dalem rady nic podac na szybko zrobiony kupon w mixie i udalo sie za 24 zlocisze 136 wpadlo
sikora-gross 1
rostovcev-slesingr 1
fischer-greis 1
bergman-fery 1

dzis zaskoczyl mnie kruglov swa slaba forma biegowa i norweg ktory zajol 5 miejsce czekam na pare z tym norwegiem w biegu na dochodzenie

jutro z kobitek napewno zagram wilhelm i zajcewa ciekawe z kim beda w parze

Do góry
#462626 - 16/12/2005 19:40 Re: Biathlon RUHRGAS IBU WORLD CUP 3 Osrblie 15-18.12.2005
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Quote:

Quote:

Juz za chwile zaczyna sie Biathlon wiec podam szybko swoje typy na dzis,tych o niskich kursach nie daje bo niechce mi sie tyle pisac dlatego podam tylko te powyzej 2.0 ktore wydaje mi sie pewne a wiec:

Poiree R. - Greis M. 2 2.1 - Pioree osttanio nie zachwyca forma biegowa bardzo slaba mam nadzieje ze dzis tez tak pobiegnie jak ostatnio,natomiast Greis...boje sie tylko o jego strzelannie o bieganie jestem spokojny.

Rozhkov S. - Bergman C.J. 2.3 - hmm tu jak dla mnie promocja Bergman za 2.3,Szwed w obecnej formie bije o glowe Rozkova zdecydowanie lepiej biega przy 2 pudlach Rozkova tez powinien wygrac.

Sikora T. - Dostal R 2.4 krotko: lepiej biega od polaka i forma rosnie.




Wolf ,Fischer,Greis mielibyc w 3 a sa w 4.
Wolf 1 !! Rostovtsev 29

HAGI:``Nie bede juz z Toba dyskutowal bo nadal twierdze, ze o biathlonie to Ty duzo pojecia nie masz``

ciesze sie ze sa tacy fachowcy na forum jak ty,przez takie wypowiedzi jak twoja nie dosc ze obrazasz ludzi ktorych kompletnie nieznasz to sam sie osmieszasz.Wlasnie przez takie wypowiedzi bez znajomosci danej dyscypliny odstraszaja ludzi ktorzy maja jakies ``wieksze `` pojecie o Biathlonie i sie nie wypowiadaja tu czyli m.i.n ja i ostatni raz juz to zrobilem i wisi mi to co o tym myslisz. ogladaj dalej przez kolejne 3 lata moze czegos sie nauczysz,bo narazie jeszcze duuzo ci brakuje,bez napinania sie ale denerwuja mnie takie wypowiedzi.Jestem ciekaw czy przyznasz sie do swojego bledu ale jako Moderator pewnie nie wypada




Witam dopiero co obejrzalem nagrany biathlon i dzis loterii troche bylo.
Skomentuje to co napisales:
No to dzis lekka loteria byla
PS prawidziwy gracz nie chwali sie tak apropo
Osmieszam sie tak? powiedz mi czym? widialem ze pogrubiles zdanie moje gdzie napisalem ze strzelanie w sprincie odgrywa duza role. kompletnie nie wiem co w tym zdaniu jest nie tak? Wg Ciebie nie odgrywa? wiele przykladow moglbym wskazac gdzie bardzo dobrym biegaczom przez slaba skutecznosc na strzlenivy uciekaly swietne miejsca. Strzelanie na kazdym dystansie jest wazne jak nie najwazniejsze bo nie wszystko da sie nadrobic w biegu tym bardizej na krotkich dystansach. Wiec nadal twierdze ze nie masz racji
oczywiscie nie bede sie przyznawal do zadnego bledu bo wg mnie takie nie bylo, wiadomo ze teraz kazdy bedzie trzymal sie swojego ale tak juz jest...
Masz lekka przewagew nade mna bo dzis miales lepszy dzien, ale to nie zmienia faktu, liczy sie zysk pod koniec sezonu biathlonowego a nie pojedynczych turnieji. Nie twierdze ze sie nie znasz, ale nie dasz sobie powiedziec...
Tyle ode mnie
Pozdrawiam

Do góry
#462627 - 16/12/2005 19:56 Re: Biathlon RUHRGAS IBU WORLD CUP 3 Osrblie 15-18.12.2005
Randall McMurphy Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/08/2004
Postów: 2512
Skąd: Szczecin

Czekalem na twoj wpis i czekalem myslalem ze masz choc troche charakteru i szacunku do samego siebie jak i do innych i sie rozczarowalem.

Po pierwsze: Ja tu dzis nie widzialem zadnej loterii , zadnych niespodzianek jedynie slabe miejsce Czepikova ale u niego roznie z forma jest ci co mieli byc w czolowce byli(Wolf,Fischer,Greis) ci co mieli wypasc slabo wypadli(Sikora,Poiree,Rozkov,Rostovtsev!) Wiec dla mnie zawody jak kazde bez niespodzianek.

Po drugie: zadnego twojego zdania nie pogrubialem,najpierw sprawdz dokladnie a potem pisz(juz ci to kolejny raz mowie ze piszesz zbyt pochopnie)

Po trzecie: Strzelanie w sprincie odgrywa bardzo mala role przyklad? Dzisiejszy swietny wystep greisa mimo pudla byl bardzo wysoko a gdyby zrobil pudlo w indywidulanym niewiem czy w 10 by byl.To samo niedawmo Poirre stzelil 10/10 a niezmieszcil sie w 15 gdyz slabo pobiegl co odgrywa bardzo duza role...jak sama nazwa wskazuje SPRINT.

Po czwarte: fakt mialem dzis udany dzien w Biathlonie,ale to nie oznacza ze mam przewage poprostu musialem sie udzielic(choc nie zawsze to robie) gdy zobaczylem jakie bzdury piszesz i zamiast w odpowiednim momencie sie wycofac brnałes w to dalej w sposob arogancki ,zarozumialy i bardzo pewny siebie.

Nie mowie ze jestem jakims specjalista w tej dziedzinie ale troche na ten temat wiem i chcialem dorzucic swoje 3 grosze do tego tematu,a ty nieznajac mnie wogole odrazu piszesz ze sie nieznam, w ten sposob odpychasz tych ludzi co maja jakiekolwiek pojecie na ten temat,Byc zjechanym przez maloswiadomego moda? Po co.

Do góry
#462628 - 16/12/2005 20:06 Re: Biathlon RUHRGAS IBU WORLD CUP 3 Osrblie 15-18.12.2005
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Randall sorka zle zauwazylem, oczywiscie nie pogrubiales mojego zdania
z tym strzelaniem to rozne glosy sa i dyskusje, dla mnie strzelanie w kazdej konkurencji jest bardzo wazne. Co do Poiree okej 10/10 bylo, ale biegowo slabo hmm slabo bylo ale to nie przez mozliwosci ale przez smary do nart bo poza nim kilku zawodnikow mialo jeszvcze problemy ze smarowaniem
Jeszcze jedno, Ruskowi dzis nie poszlo ale nadal uwazam ze stac go na dobre wyniki i zobaczymy to w nie dlugim okresie.
Jestem ciekaw jakby wygladata ta dyskusja gdyby WOlfowi nie poszlo na strzelnicy, zapewne bylo by cicho i spokojnie
Na koniec
Przepraszam, tak ponioslo mnie troche i sorry za napisanie ze malo sie znasz w tej dyscyplinie, malo rozwazne to bylo, ale chociaz zachecilem kilka osob do napisaniu kilku zdan na temat tego sportu bo wczesniej malo bylo zetelnych i dobrych postow
Pozdrawiam

Do góry
#462629 - 16/12/2005 20:52 Re: Biathlon RUHRGAS IBU WORLD CUP 3 Osrblie 15-18.12.2005
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
KONIEC rozważań dotyczących sprintu Panów. Wolf jest w gazie i koniec debaty.

Jutro sprint Pań - coś na oku ??

Nie zdziwiłbym się gdyby powtórzyła się sytuacja z dzisiejszego sprintu, czyli dominacja Niemek. Świetna forma biegowa Wilhelm, Disl, Beer, Denkinger, nieobliczalna Apel. No i oczywiście Olofsson, po raz kolejny najszybsza w tym sezonie - no ale to w końcu była klasyczna biegaczka.

pozd

Do góry
#462630 - 16/12/2005 21:11 Re: Biathlon RUHRGAS IBU WORLD CUP 3 Osrblie 15-18.12.2005
T3NnIs Chi3F Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/08/2003
Postów: 13609
Skąd: tu i tam...
SPRINT KOBIETY 7,5 KM Brezno-Osrblie (SVK)


Wilhelm, K - Apel, K 1 1.35 8/10

Wydaje mi się że Niemka złapała wreszcie formę, w indywidualnym biegu i sprincie Kati spisała się nieźle zajmując czołowe lokaty, Apel nierówna a do tego gorzej biega



Pyleva, O - Denkinger, S 2 1.95 7,5/10

Ostatnie wyniki zdecydowanie na korzyść Niemki która mnie mile zaskakuje, wydaje mi sie że w obozie niemieckim panuje duża rywalizacja wsród pań, co dobitnie było widać na mecie w Austrii gdzie 3 Niemki zmieściły sie w pierwszej czwórce (w tym Simone )Ogólnie Sztafeta Niemiecka wg mnie ma najwieksze szanse na wygranie tutaj. Co do Rosjanek a przede wszystkim Pylewej, to powiem krótko.... tylko Ismouratova jest w tej chwili w czołówce światowego biathlonu jako wizytówka Rosji reszta do himeryczne i nierówne zawodniczki ( w tym Pyleewa ) ... Przykładowo taka Guseva potrafi być 3 jak i 85 ( z 9 pudłami ) i prawie 10 minutami straty do zwycięzcy.. więc mówie kurs na Niemke to wg mnie niezły value . Wiadomo nawet jak Pylewa pobiegnie optymalnie to mimo to skłaniam się tutaj w 2 strone i to bardzo



Disl, U - Ishmouratova, S 2 2.00 5,5/10

Tutaj delikatnie ponieważ obie dużo potrafią i są świetnymi zawodniczkami, jednakże skłaniam sie ku Rosjance ponieważ jako jedyna w tej chwili naprawde prezentuje niezły biathlon (najlepiej to widać na tle całego obozu rosyjskiego) i jest bardzo równa , a to wg mnie priorytet w tym sporcie. Strzela niezwykle spokojnie, nieźle biega... w każdym razie jest w tej chwili troche lepsza od Uschi która juz pokazała tą gorszą stronę. Delikatnie ze smakiem na 2


UNIBET AKO 5,26 (Wilhelm + Denkinger = 2.63)

Do góry
#462631 - 17/12/2005 06:18 Re: Biathlon RUHRGAS IBU WORLD CUP 3 Osrblie 15-18.12.2005
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
Quote:


Sztafeta Niemiecka wg mnie ma najwieksze szanse na wygranie tutaj.





Nie mylisz się Cukier napewno by tak było gdyby tylko sztafeta była w programie zawodów

Pozdrawiam

Do góry
#462632 - 17/12/2005 07:38 Re: Biathlon RUHRGAS IBU WORLD CUP 3 Osrblie 15-18.12.2005
werpix Offline
enthusiast

Meldunek: 14/02/2005
Postów: 390
Skąd: Białystok
Może mi ktoś doradzić ??
Znalazłem taką pary w bet24:
Zubriłowa - Albina Akhatova -2-1.75
Kati Wilhelm - Uschi Disl -1-1.60

Moim zdaniem warto zagrać, ale słabo sie znam na Biathlonie wiec prosze o pomoc ! Dzieki z góry

Do góry
Strona 5 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  Ojro 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, alfa, wHiTe_StAr, ANZELMO), 3694 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582288 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25