Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#4638348 - 03/05/2011 16:45 ME U17
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...


Qualifying round
Elite round



Graja 2x40, mecze na eurosporcie.. zapraszam do dyskusji smile

Do góry
Bonus: Unibet
#4638493 - 03/05/2011 17:30 Re: ME U17 [Re: Rivaldinho]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...

Czechy U17 - Rumunia U17 [X] 3.25
i do dubla X2 1.53


Rumuni Qualifying round:
Romania 1-0 Kazakhstan
Romania 9-0 Liechtenstein
Belarus 0-2 Romania

Czesi Qualifying round:
Czech Republic 4-2 Iceland
Czech Republic 1-1 Armenia
Turkey 6-1 Czech Republic

----

Rumuni Elite round:
Romania 0-0 Iceland
Romania 2-1 Russia
Hungary 1-2 Romania

Czesi Elite round:
Slovakia 0-1 Czech Republic
Italy 1-2 Czech Republic
Czech Republic 1-1 Scotland


Rumuni nieco lepiej wypadli w mojej ocenie w drodze do finalu.. nie wiedziec czemu faworyzuja tu Czechow.. Rumunia bez porazki 5-1-0 w tym pokonali solidna mlodziez z rosji.
Czesi 3-2-1 - wyrazna porazka z turkami, ktorych zabkarnie w turnieju glownym.. to na minus, na plus mozna zaliczyc pokonanie wlochow..
Na moje oko remisowy mecz, taki tez typ polecaja czesi, jakos specjalnie nie wierzac w swoja mlodziez.
Rumuni skuteczni w obronie, skuteczni w ataku bramki 14-2
Po statach faworytem dla mnie Rumuni

Do góry
#4641097 - 04/05/2011 14:50 Re: ME U17 [Re: Rivaldinho]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Czesi - Rumuni 1:1 smile

kolejne mecze 6 maja, jest kilkla przemyslen i o po 1 kolejce wiemy wiecej... ale poczekamy na kursy wink

Do góry
#4643288 - 05/05/2011 16:33 Re: ME U17 [Re: Rivaldinho]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Pierwsza kolejka rozgrywek za nami spotkanie Serbii z Danią stało na dobrym poziomie mimo iż Serbia przegrala moim zdaniem grała lepiej niż Duńczycy szczególnie w drugiej połowie. Dania wygrała nieoczekiwanie czy zasłużenie to bym nie powiedział remis nie krzywdził by żadnej z drużyn.
Anglia i Francja zremisowały bezpośredni pojedynek 2:2 też spotkanie musiało być zacięte Anglicy bronią trofeum sprzed roku i ponownie w Elite Round wyeliminowali Hiszpanię, to największa niespodzianka, że nie ma ich na turnieju. Anglia i Francja wydaja się być faworytami do awansu z gr A chociaż Serbia i Dania są w stanie pokzrzyżować im te plany bardzo wyrównana ta grupa będzie.
W gr B Holania pokonała Niemcy 0:2 i remis Czech z Rumunią 1;1, która chyba debiutuje w rozgrywkach w tej kategorii wiekowej przynajmniej od 10 lat nie było ich na podobnym turnieju.
Szkoda, iż pierwsza kolejka odbyla sie 3 maja i Totolotek nie wstawił tych spotkań do oferty, bo kursy mogły być całkiem nieżłę ok 3,00 na remisy Anglii i Czech na Danię też okolo 2.50 czy na Holandię z 2,30 nieżły kurs ogólny mógł z tego wyjść jednak nie mieli w ofercie trochę szkoda, bo czasami są jakies egzotyczne ligi typu Singapur Boliwia itd, a brakuje spotkań reprezentacji z tak prestiżowego turnieju nie popisali się nasi organizatorzy. Ten turniej jest też ważny z tego powodu że jest kwalifikacją do MŚ do lat 17 w Meksyku i wystarczy zając chociażby 3 miejsce w grupie by sobie na ten turniej pojechać.
Zresztą 3 maja kolektury były pozamykane dodatkowo pogoda nie zachęcała do wyjścia u mnie w mieście całe przdpołudnie padał śnieg,
Miejmy nadzieję, że na drugą kolejkę kursy się pojawią i będę mógł wieczorem coś tutaj napisać. Pozdrawiam pa

Do góry
#4643318 - 05/05/2011 16:55 Re: ME U17 [Re: Rivaldinho]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Mozna bylo pograc w necie np w Bet365. Tak informacyjnie na Holandie mozna bylo zlapac nawet 3.60 - niestety zabraklo mi odwagi i poszlo tylko bezpieczne X2.. poza tym pozostali naziemni byli otwarcie, nie wiem czy mieli w ofertach ME U!7, bo jestem w punktach sporadycznie.
Fajnie to opisales.. czekamy na kursy : )

Do góry
#4643353 - 05/05/2011 17:14 Re: ME U17 [Re: Rivaldinho]
Kreczmer Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/02/2005
Postów: 1718
Skąd: Ulica Sezamkowa
kursy juz sa od wczoraj

Do góry
#4643359 - 05/05/2011 17:16 Re: ME U17 [Re: Rivaldinho]
Kreczmer Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/02/2005
Postów: 1718
Skąd: Ulica Sezamkowa
w Bet-at-home i fortunie

u reszty powinno byc podobnie

Do góry
#4643360 - 05/05/2011 17:16 Re: ME U17 [Re: Rivaldinho]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
w zasadzie tylko w bahu ;/ z tego co widze, a tam nie gram.

Do góry
#4644610 - 06/05/2011 03:09 Re: ME U17 [Re: Rivaldinho]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
ME U17
Dania U17 v Anglia U17 [2] 1.90
Serbia U17 v France U17 [2] 2.37
Holandia U17 v Rumunia U17 [1] 1.66
Niemcy U17 v Czechy U17 [1] 1.80
Bet365

Jak dla mnie 4 zwyciestwa faworytow.. jak 3 wejda bedzie spoko smile
Anglicy jedni z glownych faworytow do mistrzostwa.. mecz z Francuzami pokazal ze obie ekipy sa w niezlej formie.. i sa zdecydowanymi faworytami tej grupy.. poremisowali.. wedlug mnie teraz zgarna po 2 zwyciestwa w swojej grupie.. gospodarze Serbowie niczym mi nie zaimponowali.. Piekna bramka z rzutu wolnego, ale poza tym duzo chaosu w ich grze.. sporo niedokladnosci.. Francuzi podobnie jak anglicy szybcy, atletyczni zawodnicy.. nie widze w tym wiekszych szans dla Serbow w tej konfrontacji - swietny kus na Francuzow.
Dunczycy lepiej wypadli jako druzyna.. momentami grali fajna kombinacyjna pilke.. ale takze grali falami.. mysle ze nie beda w stanie powalczyc z Anglikami, ktorzy po wyeliminowaniu HIszpanow mocno uwierzyli ze osiagna sukces na tej imprezie
Holendrzy swietny mecz z faworyzowanymi Niemcami, techniczi, wybiegani z pomyslem n ofensywe.. w obronie takze nadspodziewanie dobrze.. bez problemu pokonaja Rumunow, ktorzy w tej kategowii wiekowej na ME sa po raz pierwszy.
Wyzej opisalem Czechow.. i jak sie spodziewalem zawiedli z Rumunami.. Niemcy po porazce z nozem na gardle.. musza ten mecz wygrac i to zrobia smile
Jak dla mnie 4 zwyciestwa faworytow.. jak wejda 3, to bedzie spoko smile

Teraz kuponiki:
Francja @ 2.37 3/10
Anglia + Holandia @ 3.18 2/10
Francja + Anglia @ 4.52 2/10
Niemcy + Hol @ 3.00 2/10
FRA + ANG + HOL + NIEM @ 13.60 1/10
Bet365


-----

Kursy juz troche polecialy, podaje po jakich gralem..

Do góry
#4644646 - 06/05/2011 03:27 Re: ME U17 [Re: Rivaldinho]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Kilka slow do Francuzow, ktorych uwazam ze warto pograc, szczegolnie po takim kursie.
Bardzo dobry mecz z Anglikami.. w oczach wielu obserwatorow Francuzi byli zespolem lepszym, bardzo poukladanym i bardziej zdystyplinowanym taktycznie (mlodzi pilkarze czesto maja z tym problem i daja sie poniesc emocjom)
Bardzo dobry wystep Sébastien Haller strzelca 2 goli, we francji juz zaczynaja robic z niego mala gwiazdeczke - choc mysle ze to zdecydowanie za szybko aby wywierac na tak mlodym zawodnikow niepotrzebna presje.
Nie widze wielu atutow po stronie pilkarze serbii poza wlasnym boiskiem.. Francuzi bardzo solidnie przygotowani atletycznie, szybcy, zdystyplinowani taktycznie i glodni sukcesow (ostatni i zarazem jedyny tytul w tej kategorii wiekowej to sezon 03/04)

Francja 2.20 LB

Do góry
#4644845 - 06/05/2011 05:00 Re: ME U17 [Re: Rivaldinho]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Jutro druga kolejka fazy grupowej ze spotkań najciekawszy mecz to Dania - Anglia faworytem są Anglicy po zdobyciu 1 pkt w pierwszym meczu powinni zdobyć 3 pkt kurs bardzo kuszący 1.95, Dania nieoczekiwanie pokonała gospodarza, jednak zwycięstwo nie powiem trochę więcej piłkarskiego szczęścia.
Czy Dania będzie w stanie ugrać chociażby punkt możliwe,chociaż wydaje się to mniej prawdopodobne.
Holandia - Rumunia 1
Holandia powinna zostać pierwszym półfinalistą po tym spotkaniu i zgarnąć 3 pkt każdy inny wynik będzie sporą niespodzianką.
Niemcy - Czechy typ 1 Niemcy po porażce z Holandią muszą wywalczyć przynajmniej pkt by zachować szanse na awans.
Niemcy zostali podrażnieni porażką z pomarańczowymi i będą chcieli zgarnąć komplet punktów.
Czechy zremisowały spotkanie z Rumunią i bardzo ciężko będzie im awansować do półfinałów skupią się raczej by nie przegrać lub aby porażka była niezbyt duża.
Czechy w eliminacjach zremisowaly z Włochami, jesli się nie mylę więc są w stanie powalczyć o remis.
Remis byłby cenny w kontekście walki z Rumunami o 3 miejsce w grupie, kto uzyska chociażby remis z jednym z faworytów lub ich ogra zajmnie to 3 miejsce.
Serbia - Francja generalnie Francja powinna wygrać bo nie przegrała z obrońcą trofeum to z gospodarzami powinni sobie poradzić, własciwie Serbii nie pozostaje nic innego by powalczyć o zdobycz punktową są w najtrudniejszej sytuacji w grupie nie mają nic do stracenia walczą teraz właściwie o to 3 miejsce by pozostać w grze muszą zdobyć minimum 1 pkt.
W meczu niedzielnym widać było dużą presję na gospodarzach w pierwszej połowie meczu, druga w ich wykonaniu była na dużo lepszym poziomie.
Jeśli Serbia zagra z dużą koncentracją i zdyscyplinowaniem to moze paśc remis lub zakończą spotkanie nieoczekiwaną wygraną.
Wysoki kurs na Francję wynika z faktu,iż jej zwycięstwo może nie być tak oczywiste jakby się to wydawało, może być jakaś niespodzinka, skoro pozostałe 3 mecze maja zakończyć się zwycięstwami faworytów.

Do góry
#4644954 - 06/05/2011 13:15 Re: ME U17 [Re: Rivaldinho]
Kreczmer Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/02/2005
Postów: 1718
Skąd: Ulica Sezamkowa
dania dzisiaj bez 3 podstawowych obroncow ktorzy pauzuja za kartki.

czesi bez 2 podstawowych grajkow (kartki).

niemcy w pelnym skladzie. wracaja obronca gunter i goal machine - yesil. rowniez u angoli po przymusowej pauzie wraca kapitan chalobah (gral rok temu na mistrzostwach). obie ekipy w optymalnym zestawieniu.

dubel anglia+niemcy 8/10

Do góry
#4645391 - 06/05/2011 19:03 Re: ME U17 [Re: Kreczmer]
Kreczmer Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/02/2005
Postów: 1718
Skąd: Ulica Sezamkowa
Originally Posted By: Kreczmer
dania dzisiaj bez 3 podstawowych obroncow ktorzy pauzuja za kartki.

czesi bez 2 podstawowych grajkow (kartki).

niemcy w pelnym skladzie. wracaja obronca gunter i goal machine - yesil. rowniez u angoli po przymusowej pauzie wraca kapitan chalobah (gral rok temu na mistrzostwach). obie ekipy w optymalnym zestawieniu.

dubel anglia+niemcy 8/10


fake info frown

pomimo ze aaquist, holst i johannesen maja po dwie zolte kartki na koncie beda dzis grac. niestety wyglada ze kartki z eliminacji sie nie licza ...

takze jesli wejdzie to tylko z gry. obie druzyny graly w sierpniu i anglia wygrala 2:1 ale to byl mecz towarzyski.

podobnie z czechami. karafiat i adamec beda gotowi do gry.

Do góry
#4647989 - 07/05/2011 19:23 Re: ME U17 [Re: Rivaldinho]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Druga kolejka nie była kolejką zwycięstw faworytów z 3 pewnych meczów zaledwie Holandia sprostała swojemu zadaniu.
Niemcy zremisowali na własne życzenie nie wykorzystując kilkunastu sytuacji i 2 rzutów karnych typ na remis Serbii trafiony Dania to kompletnie zaskczyła wynikiem jeśli graczowi poprawnie udało się wytypować te niespodzianki to wyszedł super kurs gdzieś z 50:1 za stówkę z 4000 zl można było zrobic kurs na faworytów z podporką na Francję wynosił 5.96 i jeszcze nie wszedł to porażka na całej linii.
Sytuacja przed trzecią kolejką zrobila się interesująca pewne awansu są kadry Danii i Holandii po 6 pkt reszta zespołów pozostaję w walce o półfinały ME i miejsca na MŚ w Meksyku.

Do góry
#4658113 - 11/05/2011 04:27 Re: ME U17 [Re: Rivaldinho]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Trzecia kolejka rozgrywek grupowych wyłoniła półfinalstów turnieju którymi zostali Holendrzy, Niemcy Anglicy i rewelacyjni Duńczycy którzy nieczekiwanie zdobyli komplet punktów i to drugim garniturem w ostatnim meczu.
Wyniki ostatniej kolejki bardzo różne od oczekiwanych jak zwycięstwo Niemiec i Anglii remis Holandii i ta niespodzianka Duńczyków jednak zasłużona 1:0
Dania ma wspaniałą passę na tym turnieju gra pewnie zdecydowanie dobrą taktycznie piłkę w odróżnieniu od Niemców, którzy grają poprawnie jednak duża nieskuteczność i brak cierpliwości pozbawiaja ten zespół własciwego stylu.
Dwie bramki Jesila spowodowały, że Niemcy grają dalej, chociaż mało przekonująco nasi sąsiedzi grają,oni zawsze mają farta.
Holandia gra bardzo ciekawą piłkę mają dobry zespół nie stracili nawet bramki rywala w półfinale mają wymagajacego Anglię która z meczu na mecz gra coraz pewniej i z pewnoscią powalcza o ten niedzielny finał.
Półfinały zapowiadają się interesująco faworytami po fazie grupowej przynajmniej na papierze wydają się Duńczycy i Holendrzy,
Niemcy osłabieni brakiem 3 zawodników 2 obrońców i napastnika, który swoją skutecznością zapewnił im awans.
Holandia jest faworytem chociaż w tej parze tak naprawdę brak drużyny, która z pewnościa ogra przeciwnika ze wzgledu na grę w grupie większe szanse dałbym Holandii.

Do góry
#4660184 - 12/05/2011 04:21 Re: ME U17 [Re: Rivaldinho]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Holandia - Anglia typ X 2,95 pierwszy półfinał wydaje się że Holandia wygra w regulaminowym czasie gry ewentualnie o awansie rostrzygną rzuty karne, bo dogrywki na ME nie grają opcja z 1 lub remisem prawdopodobna.
Anglia będzie miała swije szanse w meczu jednak Holandia poprawnie dotychczas grała w obronie,więc zadanie mają trudne do wykonania.
Dania - Niemcy typ 1 2,60
Dania została rewelacją tego turnieju niezależne od wyniku jutrzejszego spotkania 9 pkt w grupie w tym zdecydowane zwycięstwo nad Anglią 2:0.
Jeśli mają sprawić kolejną niespodziankę i podtrzymać zwycięską passę powinni wygrac z Niemcami przynajmniej 1:0.
Dania praktycznie w pełnym skladzie wypadł im jeden zawodnik z podstawowego składu, natomiast u Niemców conajmniej cztery absencje kluczowych graczy z podstawowego składu.
Niemcy z olbrzymim trudem awansowali do półfinału turnieju cel minimum osiągneli jadą do Meksyku, nie graja zbyt efektownie ani zbyt efektywnie.
Mecz półfinałowy dla Niemiec będzie spoukaniem na przemałanie jesli zagraja nieskutecznie jak miało to miejsce w rozgrywkach grupowych, to Dania powinna wykorzystać ten fakt i wygrac spotkanie skutecznoscią wlasnej gry.
Jesli Niemcom dopisze szczęscie lub zagrają dobry mecz to mogą wyeliminować Duńczyków z finału wszystko zależy od dyspozycji obu zespołów w danym dniu.
Dania mogłaby zagrać w finale bo po reprezentacji Holandii gra bardzo fajny futbol na tym turnieju i takiego finału bym sobie życzył.

Do góry
#4660468 - 12/05/2011 15:57 Re: ME U17 [Re: Rivaldinho]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
przed turniejem w dzisiejszych polfinalach faworytami byliby Anglicy i Niemcy.. jednak szczeglnie niemcy mocno zawodza i z taka gra ciezko bedzie im pokonac rewelacje turnieju ekipe Danii..
a poczatek sprobuuje remis Holendrow z Anglikami @ 3.50 i 1/X @15.00 2/X @15.00 bo raczej tu 0-0 nie widze smile
Jak nie wpadnie tu remis sprobuje tak w 2 polfinale.
- jezeli mialbym typowac final.. o jednak Anglia - Dania.

Do góry
#4660824 - 12/05/2011 18:18 Re: ME U17 [Re: Rivaldinho]
Aquarius80 Offline
veteran

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 1298
Skąd: Wałbrzych
Dania-Niemcy drugi polfinal ME U-17

Myslalem ze faworytem bukow bedzie Dania, a tu takie zaskoczenie.
Dania w swietnym stylu zakonczyla grupowe zmagania, komplet zwyciestw musial ich jeszcze bardziej podbudowac. W meczu z Niemcami nie zagra tylko podstawowy obronca Mads Aaquist (3 mecze 1 asysta).
Niemcy bardzo szczesliwie awansowali do polfinalu, nawet sam trener Freund powiedzial ze nie liczyli ze Czesi nie pokonaja Holendrow. Do tego nie zagra az 5 podstawowych zawodnikow obronca Nico Perrey (3 mecze), pomocnicy Mitchell Weiser (3 mecze), Levent Aycicek (2 mecze) i Fabian Schnellhardt (3 mecze) oraz najlepszy napastnik Samed Yesil (3 mecze/2 bramki).
Dla mnie zdecydowanym faworytem jest Dania, swietne wsytepy w grupie i strasznie oslabieni Niemcy, to daje typ na Danie.

Do góry
#4660909 - 12/05/2011 18:47 Re: ME U17 [Re: Rivaldinho]
dragon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 7563
Nie wiem kolego gdzie Ty obstawiasz ale spójrz na ten link. Faworytem wg buków jest Dania. Ogólnie mam mam dwa spojrzenia na ten półfinał:

- albo wysoki over mi się widzi (nie wiem dlaczego chodzi za mną wynik 5:0 :P)
- albo remis i w dogrywce/karnych przejście dalej Niemców

Do góry
#4660911 - 12/05/2011 18:47 Re: ME U17 [Re: dragon]
dragon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 7563
Originally Posted By: dragon
Nie wiem kolego gdzie Ty obstawiasz ale spójrz na ten link. Faworytem wg buków jest Dania. Ogólnie mam mam dwa spojrzenia na ten półfinał:

- albo wysoki over mi się widzi (nie wiem dlaczego chodzi za mną wynik 5:0 :P)
- albo remis i w dogrywce/karnych przejście dalej Niemców


http://www.oddsportal.com/soccer/europe/european-u17-championship-2011/germany-denmark-708667/

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, Akhu, alfa, Ojro, Sensei, pacyfista, akagi, Kretol, kemp, igea23, rafal08, VVega), 3572 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581744 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49