Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#4660934 - 12/05/2011 18:59 Re: ME U17 [Re: Aquarius80]
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
Originally Posted By: Aquarius80
Dania-Niemcy drugi polfinal ME U-17

Myslalem ze faworytem bukow bedzie Dania, a tu takie zaskoczenie.
Dania w swietnym stylu zakonczyla grupowe zmagania, komplet zwyciestw musial ich jeszcze bardziej podbudowac. W meczu z Niemcami nie zagra tylko podstawowy obronca Mads Aaquist (3 mecze 1 asysta).
Niemcy bardzo szczesliwie awansowali do polfinalu, nawet sam trener Freund powiedzial ze nie liczyli ze Czesi nie pokonaja Holendrow. Do tego nie zagra az 5 podstawowych zawodnikow obronca Nico Perrey (3 mecze), pomocnicy Mitchell Weiser (3 mecze), Levent Aycicek (2 mecze) i Fabian Schnellhardt (3 mecze) oraz najlepszy napastnik Samed Yesil (3 mecze/2 bramki).
Dla mnie zdecydowanym faworytem jest Dania, swietne wsytepy w grupie i strasznie oslabieni Niemcy, to daje typ na Danie.


Pokaż mi w meczu z Holandia gdzie Yesil grał?jesli nie masz takich informacji nie pisz bzdur proste>Wczoraj buki wyszły z kursem @2,75 na Danie i taki też pograłem dziś już znacznie mniejszy bo @2,3 najlepszy zawodnik i strzelec drużyny jest Yesil drugim zawodnikiem tej drużyny to Schnellhardt i to największe osłabienia tej drużyny bez nich Niemcy będą mieć ciężko reszta się nie liczy to cienkie bolki

Do góry
Bonus: Unibet
#4662917 - 13/05/2011 18:21 Re: ME U17 [Re: Rivaldinho]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
W tegorocznych ME w Serbii poznaliśmy wczoraj finalistów tej imprezy Holandia awansowała zgodnie z przewidywaniami pokonali obrońców trofeum Anglię jedną bramką sami nie dali strzelić sobie żadnej
Ponownie potwierdziło się reguła turniejowa Niemców fortuna w takich imprezach im sprzyja pokonali Danię, która przegrała swój pierwszy mecz w turnieju kiedy wszyscy sie tego najmniej spodziewali. Kursy na te dwa półfinały były bardzo atrakcyjne, niestety zagrałem remis Holendrów w regulaminowym czasie gry i ten nie padł ku mojemu rozczarowaniu.
Maj nie rozpoczął sie zbyt obiecująco turniej obfitował w nieoczekiwane wyniki szczególnie w drugiej kolejce, kiedy to faworyci Anglia, Niemcy czy Francja nie sprostały tej roli.
Z 3 kolejek fazy grupowej tylko w pierwszej udało mi się przewidzieć 3 wyniki w drugiej zaledwie 1 w 3 kolejce 2 w półfinałach żadnego, ogólnie zamiast być z 400 zł do przodu to jestem 100 na minusie szkoda pozdrawiam
Mój typ na finał wygrają pewnie Niemcy biorąc rewanż za porażkę grupową.

Do góry
#4667187 - 15/05/2011 15:43 Re: ME U17 [Re: Rivaldinho]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
NIemcy sie rozkrecaja.. 1 mecz tych druzyn bardzo wyrownany.. Holendrzy wykorzystali co mieli wykorzystac.. dzis dalej polece remisem. moze karne ? smile
Sercem za Holandrami boks

Do góry
#4670832 - 17/05/2011 04:02 Re: ME U17 [Re: Rivaldinho]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Holandia zwyciezcą turnieju w Serbii mecz finałowy na dobrym poziomie mnóstwo ciekawych zagrań, akcji piękne bramki szczególnie Aydina z Niemiec bramka mistrzostw.
Turniej bardzo ciekawy mecze interesujące piłkarze mają spore umiejętności techniczne, których mogliby pozazdrościć nasi ligowcy .
Holandia najładniej grający zespół turnieju Niemcy ze zmiennym szczęsciem dwukrotnie przegrali z Holendrami na otwarcie i zakończeńie turnieju.
W kontekście MŚ w Meksyku Holandia, Niemcy, Dania i Anglia powinny spokojnie powalczyć o fazę pucharową czy też o miejsca medalowe z Brazylią, Argentyną, Meksykiem lub Wybrzeżem Kości Słoniowej.
Pod wzgledem trafnych typowań to turniej dla bukmacherów tym razem mało spotkań wytypowaliśmy poprawnie przewidywania co do finału też się nie bardzo sprawdziły.
Miał być rewanż Niemiec za porażkę grupową na Holendrach, zamiast tego było zdecydowane zwycięstwo Pomarańczowych po bardzo dobrym spotkaniu jak na mecz finałowy.
Dzięki za wszystkie wpisy i udział w typowaniu meczów tego turnieju pomimo mizernego wymiaru finansowego, mimo wwszystko miło jest, kiedy wielu uczestników przedstawi swoje zdanie i opinie na temat spotkań czy tego co wokół nich się dzieje.

Do góry
#4673875 - 18/05/2011 21:23 Re: ME U17 [Re: Rivaldinho]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Dla mnie jednak bramka mistrzstw bedzie uderzenie z rzutu wolnego mlodego Serba Jesica na 1-0 w meczu z dunczykami.
Ta brama Aydina bardzo ladna, ale duza wina bramkarza smile - to nie powinno wpasc wink

Do góry
#4754531 - 26/06/2011 19:23 Re: ME U17 [Re: Rivaldinho]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Nikt nie stawia na Australię ?

Taktycznie lepsi , obrona lepsza co najmniej o jedną klasę. Duńczycy bez szans. Grają strasznie niemrawo , ciężko im utrzymać piłkę.

Kangury powinni ich w tym spotkaniu spokojnie wypunktować. Z Brazylią zagrali fajnie taktycznie. Piękny gol z wolnego... bramkarz bez szans.

Australia - Dania 1 DNB @1,980 3/10 Pinnacle

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Akhu, akagi, kemp, VVega, alfa, rafal08, pacyfista, Sony, igea23, Kretol), 3590 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581732 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49