Strona 1 z 11 1 2 3 ... 10 11 >
Opcje tematu
#464916 - 14/12/2005 13:14 Progresja na X - Pilka Nozna [19]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Poprzedni TEMAT przekroczyl 200 postow

Do góry
Bonus: Unibet
#464917 - 15/12/2005 09:42 Re: Progresja na X - Pilka Nozna [19]
Marcovia Offline
enthusiast

Meldunek: 19/11/2004
Postów: 392
Tak sobie patrzyłem co by tu zagrać w piłce nożnej, bo chciałem na coś porozkładać progresje (Stoke już odpuściłem) i zauważyłem, że drugą drużyną w angielskiej Championship, która nie zremisowała od ośmiu spotkań jest Luton Town. Tylko, że oni w sobotę grają ze Stoke. I znowu mam problem, bo ten Luton na 11 spotkań u siebie zremisował 4 razy. Jutro cały dzień będę myślał o spotkańiu Luton - Stoke.

Do góry
#464918 - 15/12/2005 20:15 Re: Progresja na X - Pilka Nozna [19]
rad1407 Offline
newbie

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 26
siedzi remis Luton-Stoke

Do góry
#464919 - 16/12/2005 00:58 Re: Progresja na X - Pilka Nozna [19]
joesakic Offline
enthusiast

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 222
Skąd: Osiek/Kraków
No cóz ja też proponuje w sobote nie grać na remis Stoke, tylko zagrać remis Luton ;-) może taka drobna zmiana cos da i bedzie X. Pozzzdrowionkd od Leonk'a!!!

Do góry
#464920 - 16/12/2005 07:30 Re: Progresja na X - Pilka Nozna [19]
dominikp Offline
stranger

Meldunek: 08/12/2005
Postów: 14
Skąd: Kraków
Typy na weekendzik
Piątek:
Chateauroux I
Brest I
Le Havre I
Unterhaching II

Sobota:
Marseille I
Nice I
Atalanta II
Celta III
Levante III
Wigan V
Stoke VI

Niedziela:
Lens/Le Mans I
Mallorca I
Amiens I
Valenciennes I
Rennes III
Milan III

Poniedziałek:
Creteil I

Do góry
#464921 - 16/12/2005 08:07 Re: Progresja na X - Pilka Nozna [19]
kseroboj Offline
veteran

Meldunek: 21/03/2003
Postów: 1438
Skąd: Warszawa
PIĄTEK:

Brest I

Do góry
#464922 - 16/12/2005 10:31 Re: Progresja na X - Pilka Nozna [19]
roads Offline
journeyman

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 84
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Sobota:
Southampton - II
Glasgow - II
Modena - II

Niedziela:
NEC - III
Roma - II
Almeira - II
Inter - II

Do góry
#464923 - 16/12/2005 16:41 Re: Progresja na X - Pilka Nozna [19]
Peciklegionista Offline
journeyman

Meldunek: 13/11/2005
Postów: 52
Piątek:

Laval - II
Clermont Foot - III
SC Freiburg - II

Do góry
#464924 - 16/12/2005 17:23 Re: Progresja na X - Pilka Nozna [19]
Simpicity Offline
addict

Meldunek: 04/07/2005
Postów: 500
Skąd: prosze ja ciebie Poland...
Witam wszystkich!

Otoz mam kilka pytan!
Zacznjimy od tradycyjnego wstepu....bukmacherka zajmuje sie dwa lata,widzialem naprawede duzos systemow,przekonalem sie wlasnej skorze co znaczy przegrana!Testowalem roznego rodzaju oscylatory,progresje,systemowki itp.Mam troche pojecia(tak mi sie wydaje:)}
Chcialbym ruszyc tym sysstemem na powaznie,tzn wygrywac niezbyt czesto ale regularnie!Moge poswiecic na ten tel troszke szmalu wiec ogolnie spoko!Posiadam konta w sportingu,Bet-at-home(narazie puste)i teraz przejdzmy do setna..czy tym systemem da sie zarobic?Czy da sie zarobic a pozniej wszystko stracic?Te pytania kieruje do zawansowanych uzytkownikow ktorzy w zyciu juz troche widzieli!

Kelejna sprawa...ile druzyn najlepiej wybrac?Chodzi o to aby miec zaplecze jesli jakas druzyna bedzie bezremisowa przez kilka kolejek!Wiecej druzyn daje wieksze zyski.Ale ile tych druzyn wybrac??

Jak zredukowac ryzyko trafienia na czarna serie,moze przerzucic sie np z 10 poziomu progresji na inna druzyne ktora ma wieksze prawdopodobienstow ze wejdzie????

Widzialem kilka systemow ale one naprawde dawaly krotkotrwale wygrane...przychodzila czarna seria i mamy saldo ujemne....

Wiec prosze o wypowiedzi ktore uswiadomia mi jaki ten system jest naprawde:0
Pozdrawiam

Do góry
#464925 - 16/12/2005 18:22 Re: Progresja na X - Pilka Nozna [19]
KIDD Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/03/2005
Postów: 2546
Skąd: Warszawa / Otwock / Pruszków


Jak sam zapewne wiesz nie ma systemów gwarantujących w 100 % zysk. Progresja charakteryzuje się tym, ze to co zarobisz po ukończeniu np 30 progresji możesz stracić na 31 progresji. Zaczynając grać progresją musisz się z tym liczyć.


Ja zaczynałem grać progresją jakiś czas temu. Ukończyłem ok 30 ale nadeszła taka jedna, której nie udalo mi się skończyć i 75% zarobku z poprzednich progresji poszło się *****. Dałem sobie spokój na kilka miesięcy. Niedawno wróciłem - od tego czasu ukończyłem ok 40 progresji i jak narazie idzie dobrze. Mam jednek świadomość, że w każdej chwili mogę stracić to co wygrałem.


Co do ilości to zależy jakim kapitałem dysponujesz. Ja gram max 6 progresji i choć dysponuję kapitałem takiem, że spokojnie mógłbym prowadzić naraz 10-12 progresji to nie chcę za bardzo ryzykować. Tak jak już powiedziałem gram naraz 6 progresji, ale nie wszystkie na piłkę - część na zwycięstwa lub porażki klubów NHL (w ten sposób nastepuje większy przepływ gotówki, gdyż w lidze tej drużyny grają 2-4 mecze tygodniowo), oraz na remisy w hokeju (NHL i ligi europejskie).


Jak zniwelować ryzyko trafienia czarnej serii? Trudne pytanie. Niektórzy uważają, że skoro dana drużyna nie zremisowała meczu od X spotkan to już w następnym meczu musi zremisować. Nieraz remisuje, a nieraz...(Stoke)... nie chce zremisować tego spotkania i następnego i jeszcze kolejnego... Mozna w tym momencie mysleć o przerzuceniu kasy na inny zespół. Ja jednak proponuję w tym momencie nie pchać kasy dalej w remisy tylko za następną stawkę zagrać całkowicie inny mecz, który mamy przeczucie, że wejdzie. Mialem ostatnio taki przypadek, że grałem progresją na porażkę Buffalo Sabres. W pewnym momencie zorientowałem się, że o tą porażkę będzie naprawdę ciężko i za kolejnę stawkę zagrałem mecz Kilmarnock - Glasgow Rangers 2 kurs 2,10. Poprostu czułem, że to musi wejść. Tak się też stało i odebrałem postawione na Buffalo pieniądze wraz z dodatkowym zyskiem. Gdybym został przy progresji na Buffalo to nie wiem co teraz bym zrobił (Buffalo od tego czasu nie przegrali meczu).


Zaczynając grać progresją musisz cały czas być świadomy, że możesz stracić wszystko lub prawie wszystko. Często ludzie o tym zapominają, gdyż po kilku kolejnych zwycięstwach uważają progresję za najlepszy i najbezpieczniejszy system na świecie. Muszę przyznać, że sam w pewnym momencie tak uważałem. Dałem się nabrać na początkowe łatwe wygrane. Od tego momentu przestrzegam innych grających aby za bardzo nie ufali progresji. Muszę jednak przyznać, że jest to gra bardzo fajna i wciągająca.



Gdy czytam pewne opinie na temat progresji to śmiać mi się chce niemiłosiernie. Oto jak pewna strona bukmacherska opisuje system progresji na remisy, nazywając go super systemem :

Quote:

Jest to system tak zwany remisowy- gramy w nim na remisy.Wiadomo za remisy są kursy około 3.0. Więc wybieramy sobie jakąś drużynę z środka tabeli najlepiej taką, która często remisuje. Sprawdzamy grubość naszego portfela i puszczamy tą drużynę na remis za jakąś stawkę powiedzmy równą X.
Jeśli drużyna wygrała lub przegrała robimy to samo tylko tym razem korzytamy z wzoru "to co postawiliśmy w poprzednich zakładach razy 3". I tak do skutku, aż nasza drużyna nie zremisuje. Ten sposób jest całkowicie pewny - wiadomo, że każda drużyna zremisuje jednak trzeba być ostrożnym i mieć zaplecze finansowe, gdyż się gra tym sposobem do skutku.

Powiedzmy że wybraliśmy sobie Udinese:



1 mecz-- ­stawka 2 zł kurs na remis 3,0 eko = 6 zł wynik meczu 1:0

2 mecz-- stawka 6 zł kurs na remis 3,0 eko = 18 zł wynik meczu 0:1

3 mecz-- stawka 18 zł kurs na remis 3,0 eko = 72 zł wynik meczu 2:1

4 mecz-- stawka 56 zł kurs na remis 3,0 eko = 168 zł wynik meczu 0:2

5 mecz -- stawka 168 zł kurs na remis 3,0 eko = 504 zł wynik meczu 3:3 Trafione!!!

W piątym meczu przy wkładzie 250 zł wyciągamy 504 zł = 254zl na czysto. Często kurs jest wyższy niż 3.0 i wtedy wyciągniemy nawet ok. 350-400zl przy wkładzie 250zł .

Tym systemem gra się do skutku przeważnie szuka się takiej drużyny, która często remisuje. Pasje bezremisowe są jednakże wyjątkową rzadkością. Przy większych środkach lub przy większej częstotliwości remisów (rekordzistą ostatnimi czasy jest Inter) możemy mnożyć stawkę x4, a nie x3. Za każdym razem się wygrywa gdyż każdy zespół w końcu zremisuje.
Trzeba pamiętać by nie wybrać silnej drużyny ani słabej, tylko drużynę ze środka tabeli, która często remisuje.







Aż takie zachwalanie systemu jest dla mnie totalną bzdurą.

1) Proponują mnozyć stawkę przez 3. Im się chyba wydaje, że człowiek ma mieć nieograniczone zasoby. Grając tak od początkowej kwoty 2 zł, na 5 etapie mamy łączny wkład ok 250 zł !!! A to wcale nie gwarantuje sukcesu.
2) "Wiadomo, że każda druzyna zremisuje" - zgadza się, każda drużyna zremisuje. Jedna potrzebuje na to 2 meczy, inna 4, jeszcze inna 7 a takie Stoke już ponad 20 meczy.
3)"Często kurs jest wyższy niż 3.0 i wtedy wyciągniemy nawet ok. 350-400zl " - wcale nie tak często. Aby mieć taki zarobek musimy trafić kurs w granicach 3,6 - 3,85 - to się nie zdarza wcale tak często w piłce. Po 2 gdy występuje taki kurs na remis to zazwyczaj gra zdecydowany faworyt z outsiderem, w takim przypadku szanse na remis są mniejsze niż w standartowym przypadku.
4) "Passy bezremisowe są wyjątkową rzadkością" - owszem są rzadkością, ale passy ponad 15 meczy bez remisu danej drużyny, a na tyle etapów gry pozwolić może sobie rzadko kto.
5)Proponują mnożenie stawki *4 Ciekawy jestem czy sami tak grają.

Po takim przedstawieniu tego systemu jak powyżej można naprawdę pomyśleć, że progresja to kura znosząca złote jajka. Tak niestety nie jest. Trzeba brać pod uwagę sytuację, w której możemy wszystko stracić. Przy dużym szczęściu moze to się nie zdażyć nigdy, lub dopiero wtedy jak już będziemy jeździli nowym samochodem kupionym za wygraną. Nie każdy jednak ma szczęście.

Do góry
#464926 - 16/12/2005 19:43 Re: Progresja na X - Pilka Nozna [19]
arekm Offline
veteran

Meldunek: 22/10/2005
Postów: 1486
Wiecie co, chciałem zagrać jeszcze raz na Stoke, ale buki podjęły za mnie decyzję. W BAW śmieszny limit na wygraną 3900. W Bet-at-home też limit, a w trakcie obstawiania i informowania mnie o limicie, kurs z 3.15 spadł na 3:05. Stwierdziłem więc, basta! Rozbijam kwotę na kilka mniejszych progresji i koniec ze Stoke i koniec z wysokimi stawkami u buków. Przegrywać u nich można, ale wygrywać nie (oczywiście, tak im się wydaje). Jeszcze zobaczymy

Pozdrawiam

Do góry
#464927 - 16/12/2005 20:44 Re: Progresja na X - Pilka Nozna [19]
Zagłębiak Offline
enthusiast

Meldunek: 04/12/2005
Postów: 229
Skąd: Lubin
Quote:

Wiecie co, chciałem zagrać jeszcze raz na Stoke, ale buki podjęły za mnie decyzję. W BAW śmieszny limit na wygraną 3900. W Bet-at-home też limit, a w trakcie obstawiania i informowania mnie o limicie, kurs z 3.15 spadł na 3:05. Stwierdziłem więc, basta! Rozbijam kwotę na kilka mniejszych progresji i koniec ze Stoke i koniec z wysokimi stawkami u buków. Przegrywać u nich można, ale wygrywać nie (oczywiście, tak im się wydaje). Jeszcze zobaczymy

Pozdrawiam






a nie możesz w naziemnym punkcie wysyłać ??

Do góry
#464928 - 16/12/2005 21:13 Re: Progresja na X - Pilka Nozna [19]
arekm Offline
veteran

Meldunek: 22/10/2005
Postów: 1486
Quote:

a nie możesz w naziemnym punkcie wysyłać ??




Mogę, ale do tego musiałby zaangażować kolejne pieniądze z kieszeni, a tego nie zrobię. No i podatek by skubnęli, więc trzeba by więcej postawić

Do góry
#464929 - 16/12/2005 22:37 Re: Progresja na X - Pilka Nozna [19]
Zagłębiak Offline
enthusiast

Meldunek: 04/12/2005
Postów: 229
Skąd: Lubin
Quote:

Quote:

a nie możesz w naziemnym punkcie wysyłać ??




Mogę, ale do tego musiałby zaangażować kolejne pieniądze z kieszeni, a tego nie zrobię. No i podatek by skubnęli, więc trzeba by więcej postawić





to zaangazuj pieniądze z baw , ale zostaje podatek :/

Do góry
#464930 - 16/12/2005 23:20 Re: Progresja na X - Pilka Nozna [19]
KIDD Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/03/2005
Postów: 2546
Skąd: Warszawa / Otwock / Pruszków
Stoke III

Sevilla I

Do góry
#464931 - 17/12/2005 08:56 Re: Progresja na X - Pilka Nozna [19]
kseroboj Offline
veteran

Meldunek: 21/03/2003
Postów: 1438
Skąd: Warszawa
PIĄTEK:

Brest I


SOBOTA:

Stoke XV
Birmingham V
Hartlepool Utd. III
Mansfield II
Rimini(Cheltenham) II

Do góry
#464932 - 17/12/2005 10:49 Re: Progresja na X - Pilka Nozna [19]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
KIDD całkowicie się z tobą zgadzam. Ja też grając progresje remisową na początku wygrałem i za bardzo uwierzyłem w wygraną skończyło się to minusem.
Tak samo ja ostrzegam przed progresją choć w nią sam gram. Jeśli ktoś ma duże szczęście w typowaniu może naprawde się wzbogacić, ale jak trafi się czarna seria to dług nam szybko urośnie.
Myśle, że grając progresją trzeba znać moment w którym należy się po wygranej cofnąć do stawki naszej początkowej.
Pozdrawiam.

Do góry
#464933 - 17/12/2005 15:33 Re: Progresja na X - Pilka Nozna [19]
Simpicity Offline
addict

Meldunek: 04/07/2005
Postów: 500
Skąd: prosze ja ciebie Poland...
Pilna sprawa!

Potrzebuje natychmiast kaski,duzego szmalu..2,5 patyka.!
Mam troszke dlugi a pozatym chce ruszyc progresja!
Myslalem o chwilowce,tylko jest problem ze niepracuje!
Wie ktos na jakiej zasadzie chwilowka jest przyznawana?
Czy zaswiatrzenie o zarobkach jest w jakis sposob sprawdzane w zusie itp.?

Myslalem o podrobionym zaswiatrzeniu!?

Pomoz jak masz jakies informacje!


Do góry
#464934 - 17/12/2005 15:42 Re: Progresja na X - Pilka Nozna [19]
Peciklegionista Offline
journeyman

Meldunek: 13/11/2005
Postów: 52
Piątek:

Laval - II
Clermont Foot - III
SC Freiburg - II

Sobota:

Twente - IV
Bury - I
Estrela Amadora - II
Crotone - II
Clyde - I
St. Johnstone - II
Darlington - I
Rimini - II
Pescara - I
Sp. Gijon - II
Ciudad Murcia - II

Do góry
#464935 - 17/12/2005 16:00 Re: Progresja na X - Pilka Nozna [19]
dominikp Offline
stranger

Meldunek: 08/12/2005
Postów: 14
Skąd: Kraków
Piątek:
Chateauroux I
Brest I
Le Havre I
Unterhaching II

Luton - Stoke do przerwy 1:1, oby się tak skońzyło

Do góry
Strona 1 z 11 1 2 3 ... 10 11 >




Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, ANZELMO, Sensei, burbon, wHiTe_StAr, forty, pacyfista, alfa, Akhu, 11kera11), 1828 gości oraz 14 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583991 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07