Strona 14 z 16 < 1 2 ... 12 13 14 15 16 >
Opcje tematu
#466109 - 22/02/2006 22:12 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Widać, że Chelsea to drużyna z charakterem. Grając w osłabieniu potrafili strzelić bramkę tak dobrej drużynie jak Barcelona.
Czerwona kartka dla del Horno to dość kontrowersyjna decyzja. Myślę że dostał ją głównie za to że się przewrócił i udawał że zwija się z bólu. Sam faul nie zasługiwał na czerwoną kartkę tylko na żółtą.
Widać, że sytuacja się powtarza. Pierwszy mecz tych drużyn - zawodnik Chelsea dostaje czerwoną kartkę w pierwszej połowie, mecz kończy się zwycięstwem Barcelony 2:1.
Zapewne w najbliższym czasie zobaczymy w prasie artykuły o tym że Mourinho obwinia sędziego, itp. Czyli wszystko będzie tak jak rok temu.
W rewanżu stawiam na zwycięstwo Chelsea 4:2. Powinno wejść .

Do góry
Bonus: Unibet
#466110 - 22/02/2006 22:14 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
A i jeszcze jedno.
Gratulacje dla Biszopa za dobry typ.

Do góry
#466111 - 22/02/2006 23:08 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
yarek..dokladnie cos w tym jest...im wiecej sie czyta /zwlaszca o tym kto nie zagra itp, np wczoraj Arsenal/ to wiekszy bol glowy i zamet....trzeba grac na to co wewnatrz nas sie wydaje najbardziej prawdobodobne ..to grac i nie wchodzic na zadne fora swiatowe itp.bo tam metlik jeszce wiekszy niz u nas...

Ja dzis nic nie patrzylem, nic nie analizowalem...nic nie czytalem...a postawilem podobnie jak Biszop / tylko ze w Profesjonalu opcje na strzli/niestrzeli... na 4 druzyny/..i weszlo....nawet jakbym to przeczytal to zawsze jest tak ze najtrafniejsze prognozy i typy mozna przeczytac dopiero w chwili gdy fizycznie nie jest to juz do zagrania jezeli ktos nie ma akurat kasy w bukach internetowych !!!


Pozdrawiam i dziekuje

Do góry
#466112 - 22/02/2006 23:14 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Qubi Offline
veteran

Meldunek: 29/04/2005
Postów: 1384
Skąd: Konin
Quote:

Czerwona kartka dla del Horno to dość kontrowersyjna decyzja. Myślę że dostał ją głównie za to że się przewrócił i udawał że zwija się z bólu. Sam faul nie zasługiwał na czerwoną kartkę tylko na żółtą.




Zgadzam się, że to była kontrowersyjna sytuacja, ale fakt, że żółtą powinien dostać.
Z drugiej strony powinien też dostać żółtą za atak na kolano Messiego jakieś kilka minut wcześniej (gdzie ślepy sędzia nawet faulu nie odgwizdał), więc na jedno wyszło...

Do góry
#466113 - 22/02/2006 23:15 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
no nie wiem czy Del Horno nie zasłużył na czerwo.

Na powtórkach widać ewidentnie, że nie interesowała go piłka, tylko przywalenie Messiemu. I jeśli tak to zinterpretował sędzia to czerwo było słuszne.

Dodajmy do tego, że dwie minuty wcześniej powinien dostać żółtko za ostre wejście w kolano Messiego właśnie. Więc tak czy siak w 39 minucie z boiska wylecieć powinien.

Dobrze że widowisko się rozkręciło, bo po 1 połowie to były nudy

I dobrze, że Barca wygrała. W rewanżu nie będzie więc murowania bramki przez Chelsea.

Do góry
#466114 - 22/02/2006 23:35 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
a biszop..
zobacz jak zludne sa dlugie analizy...ja tez najbardziej balem sie meczu w ktorym moze nie pasc gol /podobnie jak Ty/ ...ze to bedzie mecz Glasgow - Vilareal i go nie wzialem oczywiscie...

A W NIM TO GOLE DLa OBU DRUZYN PADLY NAJSZYBCIEJ !!!!
cos w tym jest...

Do góry
#466115 - 23/02/2006 07:35 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
A ja sobie nie odmowie komentarza meczu Chelsea-Barca, po pierwsze 3.20 jak w maslo, po drugie geniusz taktyki Mourinho na wczoraj opracowal tylko jedno, wykluczenie za wszelka cene z gry Messiego, szkoda, ze nikt tego nie widzi i nikt z oredownikow talentu Jose o tym nie wspomnial. Juz teraz Jose rozgrzewa sie przed drugim spotkaniem, wiedzac, ze to jego jedyna szansa, ze uda mu sie sprowokowac Barce. Co do murawy to nie za bardzo bede komentowal, bo chyba nie ma co.
PS. Igor napisz jak typowales, jaki byl wynik i tyle, a nie wypisujesz jakiestam historie, ktore by nie mialy nic wspolnego z rzeczywistoscia gdyby nie lekcewazaca postawa Barcy na poczatku 2. polowy i wszedobylski Valdes.

Do góry
#466116 - 23/02/2006 07:36 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
A i jeszcze jedno, Jose spokornial nie obwinia sedziego, obwinia Messiego.

Do góry
#466117 - 23/02/2006 07:52 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
el_fryzjer Offline
old hand

Meldunek: 29/06/2004
Postów: 803
Skąd: Bytom
Quote:

.....
Czerwona kartka dla del Horno to dość kontrowersyjna decyzja. Myślę że dostał ją głównie za to że się przewrócił i udawał że zwija się z bólu. Sam faul nie zasługiwał na czerwoną kartkę tylko na żółtą...........




Nie wiem, jeśli ewidentny atak na zawodnika nie zasługuje na czerwoną kartkę to chyba to forum jest miejscem spotkań starych babek i opowiadaniem o udanych zakupach i promocjach w Tesco..................z całym szacunkieme dla wszystkich

Do góry
#466118 - 23/02/2006 07:58 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
el_fryzjer Offline
old hand

Meldunek: 29/06/2004
Postów: 803
Skąd: Bytom
Quote:

Quote:

.....
Czerwona kartka dla del Horno to dość kontrowersyjna decyzja. Myślę że dostał ją głównie za to że się przewrócił i udawał że zwija się z bólu. Sam faul nie zasługiwał na czerwoną kartkę tylko na żółtą...........




Nie wiem, jeśli ewidentny atak na zawodnika nie zasługuje na czerwoną kartkę to chyba to forum jest miejscem spotkań starych babek i opowiadaniem o udanych zakupach i promocjach w Tesco..................z całym szacunkieme dla wszystkich





... a zresztą po co zaśmiecać temat takimi dyskusjami, miałem złe miejsce i sędzia boczny przysłonił mi całą akcję.....

Do góry
#466119 - 23/02/2006 08:13 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Madafakanumanoi Offline
member

Meldunek: 26/08/2005
Postów: 152
gratulacje Biszop i Werder, szkoda, że nie obstawiłem takiego samego wyniku jaki był między tymi drużynami Werder-Juve 40 lat temu, no cóż jak to się mówi historia lubi się powtarzać

Do góry
#466120 - 23/02/2006 11:03 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Nie zebym sie wysmiewal ani ironizowal, ale w takie deszczowe dni, lubie czytac w tym dziale analizy dotyczace meczow, gdy ich wynik i przebieg spotkania jest juz znany

Do góry
#466121 - 23/02/2006 12:13 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
ja po wczorajszych meczach powiem jedno....wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd ...to powinna czuc Chelsea i jej kibice

nie za gre, nei za wynik, na to nie patrze teraz...ale to jak sie zachowali...i niech nikt nie tlumaczy tego taktyka, to jest chamstwo i cwaniactwo...i to nalezy tepic

pierwsze to murawa...jezeli specjalnie opoznili wymiane to brak slow...boisko wygladalo gorzej niz zle, biegali po jakims mokrym gownie i tyle

chelsea grala brutalnie i chamsko, chyba tak sobie zalozyli, del Horno bez komentarza, dostal slusznie czerwien, ktora juz nalezala mu sie za ten pierwszy faul, gdy skoczyl prosto na noge drugiego zawodnika, tylko nikt nie zauwazyl

kiedys mialem resztki szczunku dla chelsea...teraz juz nie mam i nie bede mial...zycze im odpadniecia ze wszystkiego za to chamstwo.

i zeby uprzedzic pytania: nie gralem zadnego meczu wczoraj, tak lubie barcelone, ale staralem sie byc obiektywny

Do góry
#466122 - 23/02/2006 12:46 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Quote:

Nie zebym sie wysmiewal ani ironizowal, ale w takie deszczowe dni, lubie czytac w tym dziale analizy dotyczace meczow, gdy ich wynik i przebieg spotkania jest juz znany



Też to lubię .
Po przeczytaniu tematów z tego działu bardzo miło jest poczytać sobie quasi czat .
Co do del Horno to jest to dość kontrowersyjna sprawa. Piłkarze Chelsea tak grają że zasłaniają ciałem innych zawodników po to żeby ograniczyć im możliwość ruchu i podanie piłki innemu zawodnikowi, a taka gra nie jest nieprzepisowa. Del Horno dość szybko podbiegł do Messiego i chciał go zasłonić i zmusić do wybicia piłki poza linie boiska. A Messi to wykorzystał, podskoczył, oparł się plecami o del Horno, del Horno go lekko odepchnął i wszystko wyglądało tak jakby del Horno faulował. Jeszcze Messi zaczął udawać że coś go boli. Tyle zdąrzyłem zauważyć z powtórki, którą widziałem chyba dwa razy (to niewiele razy). Myślę że jakby ktoś znalazł linka do powtórki tej sytuacji i gdyby to kilka razy spokojnie przejrzeć to wtedy można by to obiektywniej ocenić.
Za ten wcześniejszy atak del Horno na nogi Messiego oczywiście należała się żółta kartka, ale del Horno jej nie dostał i za to można winić tylko sędziego.
Co do murawy to gdzieś w mediach słyszałem że to jest normalne że w Anglii o tej porze roku jest taka murawa. Anglia to nie Hiszpania. I nawet zmiana murawy pewnie niewiele by dała. To nie była żadna zagrywka Mourinho.
Dodam tylko że mimo iż stawiałem na Chelsea to pomimo ich przegranej pieniędzy nie straciłem i nie jestem kibicem żadnej z tych drużyn. Lubię i szanuje Barcelone i lubię też Mourinho .

Do góry
#466123 - 23/02/2006 13:05 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Ta murawa czyli kartoflisko obróciła się przeciwko Chelsea
W drugie połowie Londyńczycy ruszyli do ataku i uzyskali nawet przewagę udokumentowaną bramką
Ale potem im zabrakło sił, a Barca dodatkowo zmuszała ich do biegania
I bardzo się z tego cieszę!
Szkoda, że ten mecz nie został rozegrany na normalnej murawie, bo byłoby świetne widowisko
Del Horno wyleciał zasłużenie
Już wcześniej powinnien zobaczyć żółtko za faul na Messim
To nie Murinho powinien mieć pretensje do sędziego, lecz Barcelona
Sędzie nie odgwizdał dwóch ewidentnych karnych
1. Ręka, która uchroniła Chelsea od straty bramki ( bo to by weszło )
2. Staranowanie Messiego na polu karnym w drugiej połowie przez Terry'ego

Do góry
#466124 - 23/02/2006 13:20 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Dyskusja na poziomie komentarzy w Onecie
Taki post jak powyzej najlepszym przykladem.
O czym tu dyskutowac, wygrala Barcelona i szcunek, byla czerwona kartka i koniec dyskusji, czy sluszna czy nie tu zawsze beda dwa obozy, tak czy siak z sedzia sie nie dyskutuje bo to i tak nigdy nic nie daje.
Stracone kupony nie zostana wygranymi, nikt z powodu zali osob stawiajacych czy kibicow meczu nie powtorzy.
Jedyne co tu wychodzi to to ze mecz ten podzielil ludzi na dwa obozy, tez wzglednie normalne, kwestia tego ze to jest forum bukmacherskie , a nie forum kibicow jednej czy drugiej druzyny, a widze ze wielu nie potrafi tego pojac i albo triumfuja i drwia z oponentow albo szukaja wyjasnienia dla porazki swoich pupili
Nie wiem czy to nie jest gorsze od podawania suchych typow, bo sa tu tacy ktorym zal kasowac takie typki bo bywaja calkiem niezle.
Niektorym zawlaszcza kibicom Barcy (oczywiscie nie wszystkim) zalecam wiecej dystansu, wygrala Barcelona i powinniscie sie cieszyc, a nie szydzic i wysmiewac rywali bo tak robia dzieci, a nie powazni ludzie.

Pozdrawiam

Biszop

Do góry
#466125 - 23/02/2006 14:24 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
resmen Offline
newbie

Meldunek: 19/12/2004
Postów: 27
Skąd: Rzeszów
Ile musi wygrać Chelsea zeby przejść dalej ?

Czy 1:0 wystarczy ?

Pilnie proszę o odpowiedz bo się założyłem że nie wystarczy

Do góry
#466126 - 23/02/2006 14:48 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
1-0 nie wystarczy, musi wygrać dwoma bramkami lub wyżej niż 2-1

Do góry
#466127 - 23/02/2006 14:50 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
żeby nie było nieporozumień Chelsea musi wygrać przynajmniej dwoma bramkami

Do góry
#466128 - 23/02/2006 15:48 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
yarek.. Offline
enthusiast

Meldunek: 01/02/2006
Postów: 318
Skąd: Kęty miasto
Może jedną np. 3:2, 4:3 itd

nie rób zamętu

Do góry
Strona 14 z 16 < 1 2 ... 12 13 14 15 16 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, rafal08, akagi, VVega, alfa, igea23, ANZELMO, latajaca_holenderka), 3469 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581761 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49