Strona 15 z 16 < 1 2 ... 13 14 15 16 >
Opcje tematu
#466129 - 23/02/2006 15:55 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

Może jedną np. 3:2, 4:3 itd

nie rób zamętu




poczytaj uwaznie pozniej pouczaj, napisal wyraznie w pierwszym poscie lub wyzej niz 2-1

Do góry
Bonus: Unibet
#466130 - 23/02/2006 17:25 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
yamnick Offline
newbie

Meldunek: 28/03/2005
Postów: 47
2-0 albo wygrac strzelając więcej niż dwie bramki

Do góry
#466131 - 23/02/2006 17:43 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
yarek.. Offline
enthusiast

Meldunek: 01/02/2006
Postów: 318
Skąd: Kęty miasto
Quote:

Quote:

Może jedną np. 3:2, 4:3 itd

nie rób zamętu




poczytaj uwaznie pozniej pouczaj, napisal wyraznie w pierwszym poscie lub wyzej niz 2-1




to po co pisze drugi post,

koniec duskusji

Do góry
#466132 - 23/02/2006 18:21 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Obejrzałem dokładnie kilka razy powtórkę z tego zdarzenia po którym del Horno dostał czerwoną kartkę.
W pierwszym momencie jak się na patrzy to rzeczywiście wygląda to tak jakby del Horno brutalnie faulował.
Jednak po kilkukrotnym obejrzeniu w zwolnionym tempie widać co innego.
Messi kopnął lekko piłke, ta oddaliła się trochę od niego. Del Horno ruszył do piłki żeby ją wybić poza boisko. Messi również ruszył do piłki żeby del Horno jej nie wybił. W pewnym gdy del Horno był przy piłce, a Messi był kilka kroków od piłki widać jak Messi się zatrzymuje, przyciąga ręce do ciała i skacze do góry. Del Horno początkowo chciał wykopnąć piłkę, nawet wykonał ruch nogą w kierunku piłki, ale widząc że Messi jest w powietrzu i zaczyna na niego spadać, a ręce ma złożone przy ciele tak jakby chciał go staranować, del Horno nie trafił w piłkę i ułożył ciało tak żeby jakoś się obronić przed upadkiem Messiego na niego. Później z tyłu pojawił się nagle Robben i wszystko wyglądało tak jakby to del Horno faulował. Jeszcze ta noga del Horno, która nie trafiła w piłkę zapewne utwierdziła sędziego o słuszności decyzji, którą podjął.
Moim zdanie del Horno za tą akcje nie zasłużył nawet na żółtą kartkę, ale sędzia nie miał możliwości dokładnie tego zobaczyć i miał prawo się pomylić. Ja w pierwszym momencie też myślałem że del Horno faulował. Ale na powtórce widać że to Messi wskoczył na rozpędzonego del Horno, który był już przy piłce. Jeśli ktoś tu zasłużył na czerwoną kartkę, a na pewno na żółtą to tym kimś jest właśnie Messi.
Niestety ale przez błędną decyzję sędziego został wypaczony wynik meczu .

A tak poza tym to dobry aktor z tego Messiego i do tego oszuścik .

Do góry
#466133 - 23/02/2006 18:33 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
A wczesniejsza akcja gdzie (chyba) Del Horno wchodzi wyprostowana noga w Messiego i jak mowil komentator rozcial mu skore na nodze??
o ile dobrze pamietam z wczorajszego dnia to wlasnie byl Del Horno, i dla mnie sedzie przy tym starciu oszczedzil zoltej kartki dla Del Horno, przy drugim starciu juz taki laskwy nie byl, sedzia bal sie dopiscic do brutalenj gry, gdyz kazdy wiedzial jakie emocje panuja przed meczem i jaka wscieklosc i determinacja jest w zawodnikach. Sedzia po czerwonej kartce juz sie pogubil, bal sie represjji jakie spotkaly ostatniego sedziego tego meczu ktory zrezygnowal z kariery zawodowej, bo dostawal grozby zabicia jego i rodziny. Heuge(chyba tak sie pisze) mysle widzial co go czeka gdyby zle sedziowal dlatego pozniej (czyt. po kartce dla Del Horno) nie podyktowal karnego dla Barcy za ewidentne zagranie reka zawodnika Chelsea. pzdr

Do góry
#466134 - 23/02/2006 18:40 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Quote:

A wczesniejsza akcja gdzie (chyba) Del Horno wchodzi wyprostowana noga w Messiego i jak mowil komentator rozcial mu skore na nodze??




Co do tej akcji to nie ma wątpliwości, że del Horno powinien być ukarany kartką, ale rozmawiamy o innej akcji, o tej po której del Horno niesłusznie został wyrzucony z boiska.

A to zagranie ręką to chyba aż takie ewidentne nie było. Tak mi się wydawało po jednej powtórce, którą widziałem.
Ale co do tej czerwonej kartki dla del Horno to uważam, że była niesłuszna bo to Messi wskoczył na niego.

Do góry
#466135 - 23/02/2006 18:41 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
a nie sądzisz, że to, iż Messi przyciągnął ręce do ciała i skoczył do góry to reakcja obronna?

Zauważył rozpędzonego rywala który pędzi wprost na niego, więc naturalną reakcją obronną jest osłonięcie się/odwrócenie.

I to właśnie Messi zrobił


A że aktor - nie przesadzajmy - kontakt był i del Horno uderzył w Messiego - temu nikt nie zaprzeczy. A że Messi wstał by pewnie gdyby chciał 10 sek szybciej.
W każdym meczu tego rodzaju sytuacji jest kilkanaście i nikt nie robi z tego tragedii.

Co innego gdyby del Horno nie uderzył w Messiego, a ten by udawał. Ale uderzenie było ewidentne.


Moim zdaniem del Horno nie interesowała piłka, tylko Messi.
Widocznie sędzia też tak to zinterpretował, a za każdy ostry atak na zawodnika przy zerowym zainteresowaniu piłką powinna być czeronw kartka.

Do góry
#466136 - 23/02/2006 18:55 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Quote:

a nie sądzisz, że to, iż Messi przyciągnął ręce do ciała i skoczył do góry to reakcja obronna?

Zauważył rozpędzonego rywala który pędzi wprost na niego, więc naturalną reakcją obronną jest osłonięcie się/odwrócenie.

I to właśnie Messi zrobił




Możliwe że to była reakcja obronna szczególnie po wcześniejszym faulu, ale trochę głupia reakcja. Ja raczej skakałbym w bok, a nie na przeciwnika .
Co do zainteresowań del Horno to uważam, że w pierwszym momencie interesowała go piłka, dopiero jak zobaczył, że Messi skacze na niego to postanowił się bronić przed tym skokiem, był rozpędzony, przestał myśleć o piłce i nawet przez to w nią nie trafił tylko wyciągnął ręce i w efekcie się zderzyli.

Tak czy owak sytuacja była dość kontrowersyjna, decyzja sędziego również. Mógł obu zawodników ukarać kartkami, a ukarał tylko jednego i tym samym osłabił jedną drużyne.

Do góry
#466137 - 23/02/2006 18:57 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
Quote:

a nie sądzisz, że to, iż Messi przyciągnął ręce do ciała i skoczył do góry to reakcja obronna?

Zauważył rozpędzonego rywala który pędzi wprost na niego, więc naturalną reakcją obronną jest osłonięcie się/odwrócenie.





wlasnie to cos w tym stylu chcialem odpisac Igorowi
dla mnie kartka sluszna!! pzdr

Do góry
#466138 - 23/02/2006 19:18 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Adizek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/06/2004
Postów: 1873
Skąd: Żory
Prosze Cie Igor skoncz juz bo jak mam czytac ze to Messi naskoczyl na Del Horno to jestem zeby banowac prowokatorow obejrzy chociaz raz powtorke (podobno widziales 2-ja w to nie wierze).Rzeczywiscie del horno byl tak rozpedzony ze spokjnie by wyprzedzil Amstrong na finiszu i co jest dobre takie przyspieszenie osiagnal na 3 metrach.Takze glupota mowimy STOP!!!

Do góry
#466139 - 23/02/2006 19:30 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Powtórkę oglądałem chyba z 10 razy, Tobie też polecam ją obejrzeć.
Ja tu winy tylko del Horno nie widzę. Obaj zawodnicy są winni tego co się stało i chyba najsprawiedliwiej by było gdyby obaj dostali po kartce..
A co do prowokacji to nie wiem o czym piszesz.

prowokacja ż I, DCMs. ~cji; lm D. ~cji (~cyj)
&#171;podstępne działanie mające na celu nakłonienie kogoś do określonego postępowania, zwykle zgubnego w skutkach dla tej osoby i osób z nią związanych; podstępna działalność tajnych agentów w jakiejś organizacji, działających na jej szkodę&#187;

źródło:
http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=49515

Żadnym agentem nie jestem. I niby do jakiego postępowania miałbym nakłaniać i na czyją zgubę lub szkodę jakiej organizacji?

Do góry
#466140 - 23/02/2006 19:42 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
Bez sensu ta dyskusja ale co tam Messi miał odskoczyć w bok Tak i jeszcze przeprosić Horno, że tego nie zrobił.Grałem trochę w piłkę i wiem, że jedyne o czym myślisz kiedy biegnie na Ciebie rozpędzony przeciwnik i wpada z impetem to ochronic ciało.Chociaz nie wiem czy nawet o tym sie mysli chyba raczej o niczym Ale na pewno nie o tym aby mu zejsc z drogi bo na to nawet nie ma czasu.A juz na pewno normalna reakcja jest to ze messi podskoczyl bo spodziewal sie wslizgu i nie chcial stracic nog.Del Horno byl w tym meczu caly czas osmieszany przez Messiego i jedyne czego chcial w kazdym pojedynku z nim to powalic go na ziemie i wdeptac w nia.Gdy biegl w kierunku pilki to jedyne co mial w glowie to zrownac Messiego z ziemia.Wiem bo tez czasami tak mialem na boisku gdy przeciwnik mieszal pol druzyny i wtedy kazdy chce go powalic.Sam kiedys tez zostalem tak zrownany z murawa, ze nie moglem wstac przez kilka minut a siniaka na piszczelu mialem potem przez miesiac.Karta oglolnie raczej za caloksztalt niz za ten faul, bo pogralby jeszcze troche i pewnie i tak by zarobil czerwo.Mam nadzieje, ze z sensem to napisalem

Do góry
#466141 - 23/02/2006 20:13 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
SZYMEL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/06/2004
Postów: 1737
Skąd: Płock
1."Messi wskoczył na rozpędzonego del Horno, który był już przy piłce. Jeśli ktoś tu zasłużył na czerwoną kartkę, a na pewno na żółtą to tym kimś jest właśnie Messi."

Jestes slepy albo cos z Toba nie tak.Messi obrypal robbena, wypuscil pilke na wolne pole i w tym momencie widzial wpadajacego na niego del horno i jedyne co mogl zrobic to wyskok majacy na celu zamortyzowanie zderzenia.Gdyby tego nie zrobil prawdopodobnie by sie znalazl za banda reklamowa...I proponuje Ci ogladnac ta akcje jeszcze raz i to od poczatku.Kiedy messi dostal podanie w okolicach polowy boiska juz byla proba faulu przez del horno, tyle ze nieudana.I wytlumacz mi w ktorym momencie horno byl przy pilce, bo przy faulu nawet nie spojrzal w jej strone...
I do tego wjazd w kolano tego samego zawodnika pare minut wczesniej...no ale del horno to swieta krowa romka i murinio i po 2 brutalnych faulach nie mial prawa dostac czerwa ( a jak sie juz dowiedzielismy od Igora to faulowany zasluzyl na kartke )




2."Mógł obu zawodników ukarać kartkami, a ukarał tylko jednego i tym samym osłabił jedną drużyne."

Powodu zeby ukaral obu absolutnie nie widze.A kara dla del horno nalezala sie zdecydowanie za jego dokonania w pierwszej czesci gry.

A poza tym mowisz, ze oslabil druzyne.Jezeli kogos skrzywdzil w tym meczu to barce nie dyktujac przynajmniej jednego karnego.Dzien wczesniej w podobnej sytuacji (mowie tu o rece w polu karnym)podyktowano jedenastke dla milanu.Bramka padla, mecz zakonczyl sie remisem i sytuacja rozeszla sie bez echa.
No ale tu grala chelsea, ktora w tamtym roku zapewnila jednemu z sedziow koniec kariery.I mysle ze wczorajsze niepodyktowanie karnych wiazalo sie z presja wywarta na arbitrze, bo jakby w jednym meczu dal czelsi czerwo i do tego podyktowal karniaka (juz nie mowie o dwoch!)to pewnie juz bysmy go na boiskach wiecej nie zobaczyli...
I do tego murinio.Po faulu w II polowie (ewidentnie odepchniety z tylu ronaldinho) zaczal skakac i wymachiwac lapskami tak, jakbysmy mieli do czynienie z mega drukarstwem sedziego.Fachowiec z niego wybitny, ale w zachowaniu reprezentuje poziom zerowy.Kazdy chce wygrywac, ale klase chociaz srednia trzeba na tym poziomie zawodow reprezentowac.

Jestem kibicem barcelony i staram sie byc obiektywnym, ale takiego zaslepienia i klapek na oczach po prostu qrwa nie trawie.

Do góry
#466142 - 23/02/2006 20:26 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
SZYMEL, ale jakich karnych? Wiesz, ja jestem zaślepionym kibolem Barcy ;-) ale - przyznaje, z powodów rodzinnych nie oglądałem uważnie meczu - karnych sobie nie przypominam. Pytam bez prowokacji. Jedna to była jakaś ręka w polu karnym tak? Ale chyba wczesniej Marquez przyjal reka, nie? A drugi karny to jak Messi niezainteresowany pilka wlazl pod nogi Terremu, ktory, gapil sie w niebo? Jesli to te sytuacje, i bylo tak jak pamietam, to ja sie ciesze, ze karnych nie bylo, bo bylby one dla mnie (sic!) kontrowersyjne bardzo. A czerwona kartka? Tak czytam i czytam i sam nie wiem po cholere sie odzywam, ale sensownie napisal jeden koles na espn'ie, ze z ich stanowiska wygladalo to na czerwien, i jesli sedzia widzial to tak samo, a mial prawo, to czerwien mogl pokazac. Choc ja sam dalybm kartke za pierwszy atak w kolano. A w tej sytuacji mysle, ze del Horno pokpil sprawe. Bo sam zaczal sie zwijac z bolu i nie podnosic. Ide o zaklad, maly, ze gdyby zerwal sie na nogi i zaczal wygrazac Messiemu, ze udaje (nie mowie, ze Messi udawal, tylko co by bylo gdyby tak zasugerowal sedziemu gracz Chelsea) to kartki by nie bylo. Ot jak cwaniakowac to z glowa ;-)

Chyba za duzo mam czasu, ze w ogole sie odzywam. No ale coz, tak jakos wyszlo. Swoja droga musze dodac, ze jako facet juz stary, ktoremu lzy sie kreca, przy kazdej bramie blaugrany, kiedy czytam wypowiedzi 80% "kibicow" barcy to mam ochote zmienic nick i nie przyznawac sie i nie identyfikowac z nimi...

--
pzdr.bcn1899 *som la gent blaugrana*

Do góry
#466143 - 23/02/2006 21:00 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
SZYMEL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/06/2004
Postów: 1737
Skąd: Płock
No widocznie meczu uwaznie nie ogladales, ja dzisiaj dodatkowo delektowalem sie powtorkami

W pierwszej sytuacji moim zdaniem marguez przyjal pilke barkiem, a reka obroncy byla wysunieta ( i powtorze to, co w poprzednim poscie: w meczu bayernu obronca lezal w polu karnym i mial reke przy ciele, ale po tym meczu nie bylo kontrowersji!).Chodzi mi glownie o to, jak ciezko jest sedziowac mecze czelsi.Po ubieglorocznym I meczu bylo to samo: czelsi przegrala, bo ja sedzia udupil.Tylko jak w drugim spotkaniu przy 4 bramce czelsi byl faulowany valdes, to wsio bylo ok.A to byla kluczowa bramka dwumeczu i po tym zajsciu collina nie musial konczyc kariery za sprawa pogrozek (u niego akurat zadecedowal o tym inny czynnik )

A co do drugiej sytuacji.Messi gapil sie w niebo bo chcial przyjac gorna pilke wybita przez terrego z bramki a ten po prostu uwalil sie na niego.Jesli taki "naskok" mialby miejsce poza polem karnym, pewnie bylby faul.I naprawde dziwi mnie ocena tej sytuacji przez Ciebie...

Ogladalem mecz na PS i po obu tych akcjach "eksperci" w studiu raczej jednoznacznie odniesli sie do tych sytuacji.I nie widze powodu dla ktorego mieliby "byc" za jakas druzyna.

Do góry
#466144 - 23/02/2006 21:05 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Quote:

Bez sensu ta dyskusja ale co tam Messi miał odskoczyć w bok Tak i jeszcze przeprosić Horno, że tego nie zrobił.Grałem trochę w piłkę i wiem, że jedyne o czym myślisz kiedy biegnie na Ciebie rozpędzony przeciwnik i wpada z impetem to ochronic ciało.Chociaz nie wiem czy nawet o tym sie mysli chyba raczej o niczym Ale na pewno nie o tym aby mu zejsc z drogi bo na to nawet nie ma czasu.A juz na pewno normalna reakcja jest to ze messi podskoczyl bo spodziewal sie wslizgu i nie chcial stracic nog.Del Horno byl w tym meczu caly czas osmieszany przez Messiego i jedyne czego chcial w kazdym pojedynku z nim to powalic go na ziemie i wdeptac w nia.Gdy biegl w kierunku pilki to jedyne co mial w glowie to zrownac Messiego z ziemia.Wiem bo tez czasami tak mialem na boisku gdy przeciwnik mieszal pol druzyny i wtedy kazdy chce go powalic.Sam kiedys tez zostalem tak zrownany z murawa, ze nie moglem wstac przez kilka minut a siniaka na piszczelu mialem potem przez miesiac.Karta oglolnie raczej za caloksztalt niz za ten faul, bo pogralby jeszcze troche i pewnie i tak by zarobil czerwo.Mam nadzieje, ze z sensem to napisalem



Tak. Z sensem napisałeś. Twoja wypowiedź mnie przekonuje że jednak del Horno był winny. Ale jednak do końca nie jestem pewien czy sędzia słusznie postąpił. Wiemy już że del Horno dość brutalnie grał. Uważam, że powinien najpierw dostać żółtą kartkę za swoją gre. I powinien dostać ją dużo wcześniej. To pewnie trochę by ostudziło jego zapał. A jeśli nie to dopiero wtedy sędzia powinien dać mu czerwoną kartkę. Tak uważam.
Zgadzam się że większość wypowiedzi i zachwytów barcelonomaniaków jest dość denerwująca. Ja do klubu Barcelona nic nie mam. Lubię ten klub, ale nie jestem jego kibicem. Po prostu podoba mi się ich gra. A Chelsea też lubię.
Ale wypowiedzi niektórych barcelonomaniaków rzeczywiście bywają denerwujące, szczególnie tych od niedawna kibicujących Barcelonie.
Temat dotyczący faulu na Messim chyba można zakończyć.
Ogólnie poziom sędziowania w meczu był dość niski.

Do góry
#466145 - 23/02/2006 21:13 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
ci wielcy fani Barcelony, przyszli razem z sukcesami, jeszcze pare lat temu gdy Barca dostawala baty od Realu pewnie piali z zachwytu nad geniuszem Figo, Zidana, Raula.... ale to przeminelo, nastala "era" Barcy i oni znowu sa tam gdzie jest sukces!!!!! a poziom ich wypowiedzi jest porownywalny z tymi dzieciakami z Onetu..... pewnie to ci sami

Do góry
#466146 - 23/02/2006 22:07 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
SZYMEL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/06/2004
Postów: 1737
Skąd: Płock
Quote:

SZYMEL, ale jakich karnych? Wiesz, ja jestem zaślepionym kibolem Barcy ;-) ale - przyznaje, z powodów rodzinnych nie oglądałem uważnie meczu - karnych sobie nie przypominam. Pytam bez prowokacji. Jedna to była jakaś ręka w polu karnym tak? Ale chyba wczesniej Marquez przyjal reka, nie? A drugi karny to jak Messi niezainteresowany pilka wlazl pod nogi Terremu, ktory, gapil sie w niebo? Jesli to te sytuacje, i bylo tak jak pamietam, to ja sie ciesze, ze karnych nie bylo, bo bylby one dla mnie (sic!) kontrowersyjne bardzo. A czerwona kartka? Tak czytam i czytam i sam nie wiem po cholere sie odzywam, ale sensownie napisal jeden koles na espn'ie, ze z ich stanowiska wygladalo to na czerwien, i jesli sedzia widzial to tak samo, a mial prawo, to czerwien mogl pokazac. Choc ja sam dalybm kartke za pierwszy atak w kolano. A w tej sytuacji mysle, ze del Horno pokpil sprawe. Bo sam zaczal sie zwijac z bolu i nie podnosic. Ide o zaklad, maly, ze gdyby zerwal sie na nogi i zaczal wygrazac Messiemu, ze udaje (nie mowie, ze Messi udawal, tylko co by bylo gdyby tak zasugerowal sedziemu gracz Chelsea) to kartki by nie bylo. Ot jak cwaniakowac to z glowa ;-)

Chyba za duzo mam czasu, ze w ogole sie odzywam. No ale coz, tak jakos wyszlo. Swoja droga musze dodac, ze jako facet juz stary, ktoremu lzy sie kreca, przy kazdej bramie blaugrany, kiedy czytam wypowiedzi 80% "kibicow" barcy to mam ochote zmienic nick i nie przyznawac sie i nie identyfikowac z nimi...

--
pzdr.bcn1899 *som la gent blaugrana*





Mysle, ze ostatnia czesc postu jest skierowana do mnie...

To wytlumacz mi czym tak sie zasluzylem, ze przez takich jak ja nie chcesz sie identyfikowac z kibicami blaugrany.

Do góry
#466147 - 23/02/2006 23:13 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Ok, ja przyznaje, ze ogladalem nieuwaznie. Do karnych sie juz nie czepiam ;-) A ostatnia czesc postu wcale nie byla skierowana do Ciebie. Raczej do tych, ktorych Dziabor opisał...

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

Do góry
#466148 - 23/02/2006 23:39 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Whip Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2004
Postów: 898
Skąd: Leeds
Mialem zaklad w BAW, ile razy Chelsea wybije pilke z bramki. Dalem over 7,5 i mi rozliczyli jako przegrany, a ogladajac widzialem i doliczylem sie, ze Czech wybijal pilke z piatki wiecej niz 7 razy. ma ktos moze stronke gdzie moge sprawdzic ta informacje?

Z gory dzieki za pomoc

Do góry
Strona 15 z 16 < 1 2 ... 13 14 15 16 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (igea23, alfa, Sensei, 11kera11, akagi, ElNinho[mmdea], VVega, kemp, ANZELMO), 3447 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581768 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49