Strona 16 z 16 < 1 2 ... 14 15 16
Opcje tematu
#466149 - 24/02/2006 07:42 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Whip mysle, ze jedyne wyjscie to obejrze powtorke na spokojnie, moze buki rozliczylytak na podtawie niecelnych strzalow Barcy?

http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=1&k1_id=4&k2_id=5&dzial_id=18&news_id=108494

A to link z wypowiedzia Hauge (Hołg jak to powiedzial Szpak ).

Do góry
Bonus: Unibet
#466150 - 24/02/2006 12:11 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
sebechiv Offline
old hand

Meldunek: 16/09/2005
Postów: 966
Skąd: Rosenthal
1.Będąc w tym samym czasie i miejscu co sędzia też bym się nie wahał z pokazaniem czerwonej kartki. Powtórki też mnie do tego przekonały.
2.Przy tej klasie drużyn sprawa awansu pozostaje otwartą, chociaż Barca jest uprzywilejowana przed rewanżem.

I najważniejsze (może zaśmiecę temat, za co przepraszam). Nie mogę spać po nocach, bo bardzo chciałbym wiedzieć co Jose powiedział Frankowi w czasie meczu. Może ktoś czyta z ruchu warg?

Do góry
#466151 - 24/02/2006 12:14 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
tez mnie bardzo interesuje co do siebie mowili... wie ktos moze, ma ktos jakies info??

Do góry
#466152 - 27/02/2006 23:36 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Tak tu sobie przezywacie co bylo a minelo a ja juz o rewanzach pare slow od siebie.
Gram juz chyba rew. LM poki kursy sa na poziomie. Zdecydowanie podobaja mi sie Juve awans i Villarreal.
Pierwsi wiadomo - na wlasne zyczenie stracili zwyciestwo na wyjezdzie a Werder choc grozny to jednak nie ta klasa. Z Niemiec tak naprawde to mozna sie obawiac tylko Bayernu. Juve nie po to wzmacnialo sklad aby ospadac w 1/8.
Maja lekka zadyszke ale ogolnie sezon rewelacyjny. Dawno nie pamietam az takiej dominacji jednego zespolu w silnej lidze wloskiej. Wole awans niz 1 bo raczej nie spodziewam sie wyniku 4-3 lub 5-4 bo takie bardzo rzadko padaja w meczach z wloskimi zespolami.
Villarreal to zespol, o ktorym juz pisalem przed pierwszym meczem tych zespolow. Nie ta liga, nie ten potencjal. Prosze mi pokazac kto niby dorownuje w Rangers JRR? Nikt oczywiscie a do tego zagraja bez zdecydowanie najlepszego napastnika Prso. Kto moze go zastapic? Boyd czy jak on tam ma ? Bez jaj. To, ze gosc nastrzelal iles tam bramek Dunfermline czy Falkirkom i innym Invernessom nie znaczy, ze zaistnieje w LM. W pierwszym meczu widac bylo roznice w klasie tych zespolow i za tydzien sie to potwierdzi a kursy okolo 1.5 sa calkiem niezle i na pewno, podobnie jak w przypadku Juve, beda spadac. Wiem, ze zostalo troche czasu i jest ryzyko kontuzji ale coz albo zaryzykuje i zlapie dobre kursy albo poczekam i wezme mniejsze.

Reasumujac Villarreal i Juve awans jak dla mnie 7/10.

Do góry
#466153 - 03/03/2006 09:43 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Twoje argumenty są w zasadzie słusznie,szkoda tylko że nie podałeś kursów.Otóż za awans Juve buki płacą 1.40,a za Villareal zaledwie 1.17 (gamebookers).Moim zdaniem warto zagrać Starą Damę,ale Villę odpuszczam.Po takim kursie chyba nie warto ryzykować,choć przyznaję że nie bardzo widzę awans Rangersów.

Myślę,że warto przyjrzeć się Liverpoolowi.Po porażce w Lizbonie kurs na ich awans podskoczył na 1.72 i wydaje się to ciekawą propozycją.Co prawda w pierwszym meczu przegrali,ale zaledwie jedną bramką i mają w perspektywie mecz u siebie.U siebie The Reds są naprawdę mocni i odprawiali z kwitkiem znacznie bardziej utytułowane drużyny niż Benfica.Prawdę powiedziawszy to nie bardzo wyobrażam sobie,by Liverpool mógł powtórzyć sukces sprzed roku,ale odpadnięcie w tym momencie to byłby po prostu blamaż.Proponuję zagrać ten typ bez szaleństw (za 5/10),bo to LM i tu nie ma słabych drużyn.Nie mniej wygląda to interesująco.

Do góry
Strona 16 z 16 < 1 2 ... 14 15 16

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Ojro, rafal08, ElNinho[mmdea], Sensei, Kretol, igea23, alfa, VVega, latajaca_holenderka), 3599 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581707 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49