Strona 3 z 16 < 1 2 3 4 5 ... 15 16 >
Opcje tematu
#465889 - 20/02/2006 11:44 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Quote:

EL Camino - a co myslisz o over w meczu Chelsea-Barcelona??

dwie bramkostrzelne drużyny i chyba nie bedzie problemu aby strzelily razem conajmniej 3 bramki??




Myślę,że to dobry pomysł i trochę dziwią mnie kursy-np. 2.0 w GB,a w betfair nawet 2.22.Myślę,że w tej sytuacji warto zaryzykować.Wydaje mi się,że Mourinho będzie chciał wygrać i to w możliwie dużych rozmiarach,by na drugi mecz jechać z odpowiednią zaliczką.Wygrać bowiem w Hiszpanii będzie na terenie Brasy bardzo trudno.Chelsea musi po prostu atakować i co tu wiele mówić-jest w tym dobra.Co równie ważne ich defensywa nie jest monolitem i nie jest tak silna jak dawniej (długie serie meczy bez straty bramki) i coraz częściej tracą bramki z dużo niżej notowanymi rywalami.Można by tu przytoczyć choćby mecze pucharowe,ale nie tylko.Z kolei Barsa to tak solidna ekipa,że nie trzeba się nad tym dłużej rozwodzić i nie mam wątpliwości,że stać ich choćby na strzelenie jednej bramki.Po pierwsze to Katalończycy w pełnym składzie-wrócił Ronaldinho i Eto'o,zapewne nie zabraknie Messiego.Oglądałem ich w ostatnim ligowym meczu i po prostu serce rosło!To znów ta fenomenalna,grająca z polotem Barsa.Nie mówię,że w Londynie wygrają,ale bez wątpienia nawiążą równorzedną walkę.W każdym razie spróbuję overka i najwyżej skontruję na livie.

Do góry
Bonus: Unibet
#465890 - 20/02/2006 14:15 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Junior27 Offline
stranger

Meldunek: 05/12/2005
Postów: 10
Skąd: Białystok
Pamiętacie jak przez chwile nieuwagi i zaskoczenie Anglików Barcelona straciła 3 bramki w krótkim odstępie czasu. Nie sądze że popełnią ten sam błąd .Mecz roztrzygneły własnie te trzy bramki na początku teraz będzie zupełnie inaczej przecież są lepiej grajacą drużyną niz rok temu czego nie można powiedziec o The Blues jak dla mnie to Katalończycy na pewno nie przegraja tego meczu a i wygrana jest całkiem możliwa




Wcześniej zarzucano Chelsea, że klub ten celowo nie wymienił murawy na Stamford Bridge, by zniwelować przewagę techniczną Barcelony w meczu Ligi Mistrzów. Nawierzchnia fatalnie wyglądała w niedzielnym meczu Chelsea w Pucharze Anglii z Colchester United.






Pomocnik Barcelony Thiago Motta będzie gotowy do gry na mecz Ligi Mistrzów przeciwko Chelsea Londyn. Brazylijczyk pauzuje od sześciu tygodni z powodu kontuzji kolana.

- Moja rekonwalescencja przebiega zgodnie z planem. Moim wielkim celem jest pomoc zespołowi w nadchodzących spotkaniach przeciwko Chelsea. - powiedział Motta.

Do góry
#465891 - 20/02/2006 14:18 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Borinho Offline
enthusiast

Meldunek: 28/07/2005
Postów: 201
Skąd: Kraków
Przychylam się do opini większośći że Real Madryt jest zdecydowanym faworytem meczu z Arsenalem Londyn.
Miałem możliwość oglądania wszystkich ostatnich meczów Realu Madryt i 2 ostatnich meczów ligowych Arsenalu.
I widać wyraźnie że Real prezentuje forme zwyżkową , natomiast Arsenal gra bardzo słabo i to niemal w każdej formacji.Ich wyniki w lidze angielskiej są wręcz fatalne. Real po odpadnięciu z Realem Saragossa w pucharze Hiszpani , w 1 kolejności koncetruje się teraz na Lidze Mistrzów !!!!. Co najważniejsze obserwując ostatnie mecze Realu widze u nich ogromną chęć wygrywania , mam wrażenie że znów mają motywacje . Kilka zmian w taktyce wprowadzonych przez nowego trenera okazało się w 100 % trafne. Dodatkowo osłabienia z strony Arsenalu to dodatkowy atut na rzecz Realu .
Uważam że potencjał Realu ich aktualna forma sprawi że Real wygra ten mecz .
MOJE TYPY NA TEN MECZ SĄ NASTĘPUJĄCE:
TYP NA ZWYCIĘSTWO REALU PO KURSIE 1,68 w BETFAIR . 9/10
TYP NA OVER 2,5 REALU 1,85
TYP NA CORRECT SCORE DLA ZABAWY : 3:1 REAL MADRYT

Do góry
#465892 - 20/02/2006 14:44 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
LM: Drogba może nie zagrać z Barceloną
Drogba powiedział brytyjskiemu "The Sun", że od dłuższego czasu zmaga się z kontuzją kolana, a podczas Pucharu Narodów Afryki jego stan jeszcze się pogorszył.

- Od trzech miesięcy czuję ból w kolanie. Psychicznie czuję się doskonale, ale nie gram tak jak zawsze - powiedział. Piłkarz przyznał, że nie ma takiej kontroli nad piłką jak kiedyś. - Nawet kiedy strzelałem gola przeciwko Nigerii, nie uderzyłem tak jak chciałem. Gram na 60 procent moich możliwości - dodał.

Jeśli Drogba nie będzie mógł zagrać przeciwko Barcelonie, trener Chelsea Jose Mourinho, będzie miał do dyspozycji dwóch nominalnych napstników - Hernana Crespo i młodego Carltona Cole'a.

onet.pl

Do góry
#465893 - 20/02/2006 15:01 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Sportingbet wystawil ciekawy zaklad: BRITAIN v SPAIN - kto strzeli wiecej goli w pierwszych meczach:

BRITAIN - Arsenal, Chelsea + Rangers 3.00
SPAIN - Barcelona, Real Madrid + Villarreal 1.727
Po równo 5.00

Wydaje mi sie ze druzyny hiszpanskie powinny strzelic wiecej bramek. Barcelona i Real po 1-2, Villarreal 1 co daje 3-5. Druzyny z Londyny strzela po 1, Rangersi 0. Tak mi sie to widzi. Kwestia jest taka czy 1,72 to oplacalny kurs? Co sadzicie na temat tego zakladu?

Do góry
#465894 - 20/02/2006 15:19 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
mnie sie wydaje ze mozna zagrac cos takiego:

real 1 (1,75)
bayern 1 (2,20)
barcelona awans (1,8)

wiem ze trzeba czekac 2 tygodnie na rozczygniecie ale wydaje sie to prawdopodobne.

jeszcze mozna dozucic cos ciekawego z p. uefa

Do góry
#465895 - 20/02/2006 16:26 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Skoro wszyscy widza w Realu zwyciezce pierwszego meczu (nie ukrywam ze to jest moj glowny typ na jutro) a kursy leca na leb na szyje to nie lepiej zagrac Real z handi (-1)? Wydaje mi sie ze Hiszpanie beda chcieli zapewnic sobie awans juz na wlasnym podworku, a mimo wszystko jednobramkowa zaliczka i w perspektywie wyjazd do Londynu to sami przyznacie niewiele. Kurs na takie handi znalazlem @2.60 i wydaje mi sie to bardziej oplacalne niz 1.6 za zwykle zwyciestwo. Dodajac jeszcze ze w ostatnich meczach Real niszczyl rywala i strzelal kilka bramek na samym poczatku to wygrana 2-ma golami wydaje sie byc realna (wiem, wiem Arsenal to nie klasa przeciwnika z ktorymi gral Real ostatnio ale... tu jest wiekszy prestiz a Real w formie moze wszystko). Pozdrawiam

Do góry
#465896 - 20/02/2006 16:27 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

Sportingbet wystawil ciekawy zaklad: BRITAIN v SPAIN - kto strzeli wiecej goli w pierwszych meczach:

BRITAIN - Arsenal, Chelsea + Rangers 3.00
SPAIN - Barcelona, Real Madrid + Villarreal 1.727
Po równo 5.00

Wydaje mi sie ze druzyny hiszpanskie powinny strzelic wiecej bramek. Barcelona i Real po 1-2, Villarreal 1 co daje 3-5. Druzyny z Londyny strzela po 1, Rangersi 0. Tak mi sie to widzi. Kwestia jest taka czy 1,72 to oplacalny kurs? Co sadzicie na temat tego zakladu?




troche niski kurs zeby ryzykowac jakas wieksza stawke, ale trzeba sie zgodzic ze to Hiszpanie powinni strzelic wiecej bramek, tylko z jednym sie nie zgodze, Chelsea powinna strzelic wiecej niz jedna bramke;-)


Co do meczu Chelsea - Barcelona, ktos pisal ze Drogba moze nie zagrac, wczoraj widzialem program o LM wypowiadali sie miedzy innymi zawodnicy Chelsea np Drogba nic o tym nie bylo ale nawet gdyby mial nie zagrac to mysle ze Crespo strzelal bramki lepszym obronom niz ta ktora ma Barcelona, nie oszukujmy sie, mimo ze chlopaki z Katalonii wzbija sie w Londynie na wyzyny swoich mozliwosci to i tak nie sa geniuszami na swoich pozycjach w obronie i szybki zwinny zawodnik za jakiego uwazam Cola czy Gugjohnsena wyprowadzi ich w pole, czy padnie z tych akcji bramka to inna sprawa bo takiemu Cole'owi brakuje troche zimnej krwi pod bramka ale przypomnijcie sobie ile strachu napedzil w zeszlej edycji LM bramkarzowi Barcelony, kilka razy zerwal sie na prawej stronie i obroncy Bracy ogladali tylko jego tylna czesc ciala:P
Do tego kolejny as w rekawie plaszcza Mourinho to Crespo ktory nie gral w zeszlym roku w barwach niebieskich, a on jak nikt inny potrafi grac przeciw nawet najlepszym obroncom co udowodnil w Milanie grajac w Serie A przeciwko lepszym "rzeznikom" niz tych ktorych ma w kadrze Barcelona;-), nawet sam final LM z Liverpoolem gdzie zaliczyl 2 trafienia, przeciez obroncy The Reds sa o klase lepsi niz ich odpowiednicy w szeregach Katalonczykowl.

Barcelonie nie mozna odmowic polotu w grze i mozliwosci ofensywnych bo tych im poprostu nie brakuje, sam Ronaldinho to jakies 50% wartosci tej druzyny, do tego Eto, Messi i Deco i naprawde mozna sie bac ale to mimo znizki formy Chelsea ma lepsza formacje obronna i jest bardziej poukladana druzyna, no i ma Mourinho ktory naprawde wie o co chodzi w trenerskim fachu czego o jego odpowiedniku w Barcelonie powiedziec nie mozna bo ten poprostu ma kilku geniuszy i oni robia gre.
W srode sklanialbym sie delikatnie ku gospodarzom choc granie 1x2 nie ma tu wiekszego sensu.
Wspomniana opcja na over 2,5 jest niezlym pomyslem zwlaszcza biorac pod uwage kurs
Ja poszukalbym jakis mniej typowych zakladow typu Kto dostanie zolta kartke
mozna szukac wtedy kursow miedzy 3 a 4,5 i calkiem realnie wytypowac takiego osobnika bo mecz bedzie zaciety i kartek zapewne nie zabraknie, do tego dokladamy stan boiska i presje kibicow i wcale nie zdziwilbym sie gdyby nawet Rivaldinho sie zalapal na takie "wyroznienie"
W meczu rewanzowym "pewniakiem" bedzie Ronaldinho jako strzelec bramki, bedzie gral egoistycznie tak dlugo az nie trafi, a ja wierze ze trafi bo na swoich smieciach przeciwko takiemu rywalowi, w taki meczu trafic musi, pewnie kur bedzie zenujaco zanizony ale i tak bedzie w okolicach 2,00:)

Ja sobie poszukam takich ciekawostek i jak znajde cos ciekawego to nie omieszkam sie "pochwalic"

Pozdrawiam

Biszop

Do góry
#465897 - 20/02/2006 17:16 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
kubik Offline
journeyman

Meldunek: 22/11/2005
Postów: 65
Quote:

Co do Chelsea - Barcelona to uważam że wszyscy za bardzo faworyzują Barce!!!To samo było rok temu i wszyscy wiedzą jak się skończyło a tak pozatym to gdyby Drogba nie dostał czerwa to napewno Chelsea by w Barcelonie nie przegrała 2-1 !! Dlatego Chelsea - Barcelona 1

Jeśli chodzi o inne mecze to uważam że bardzo prawdopodobne jest zwycięstwo Juventusu nad Werderem. Wszyscy dobrze wiedzą jak ostatnio Werder grał w lidze gdzyby sędzia w meczu z Mainz nie doliczył tak wielu minut podejrzewam że spotkanie tam to skonczyło by się inaczej ale to jest Piłka Brema- Juventus 2

No i moze jescze Real którego nienawidze !! ale nie ma co ukrywać ze złapali forme i powinni na Santiago wygrać z Arsenalem

Real -Arsenal 1




Jakoś brakuje Ci argumentów, a te które przedstawiłeś mnie nie przekonują.

Jeśli chodzi o mecz Czelsi z Barceloną no napewno bardzo ciekawym i chyba najpewniejszym typem wydaje się overek.
Przeczucie i jakiś rozsądek mi mówi, że padnie tu wynik 2:1 dla którejś z drużyn hehe Sercem oczywiście za Blaugraną. Boję się tylko troszeczke ich poczynań w obronie. Wierzę tylko że puyol poprowadzi linie obrony skutecznie. Messi oszczędzany i specjalnie przygotowywany na mecz z The blues

18 graczy którzy jutro udadzą się do Londynu, by zagrać przeciwko Chelsea to: Valdés, Jorquera, Gio, Sylvinho, Belletti, Puyol, Márquez, Oleguer, Edmilson, van Bommel, Iniesta, Motta, Deco, Ronaldinho, Messi, Ezquerro, Etóo i Larsson.
Jak widać Giuly w tym meczu nie zagra.
Nastroje są bojowe, wierzę w zwycięstwo :]

Przypuszczalne składy meczy Bayern-Milan
FC Bayern: Kahn (Rensing); Sagnol, Ismael, Lucio, Lizarazu; Deisler (Schweinsteiger), Ballack, Demichelis,; Roberto; Pizarro, Makaay

Rezerwowi: Lahm, Guerrero, Scholl, Jeremies, Karimi, Salihamidzic

AC Milan: Dida; Stam, Nesta, Kaladze, Serginho; Gattuso, Pirlo, Seedorf; Kaka ; Gilardino, Shevchenko

Zważywszy na słabszą formę Milanu oraz na luki w obronie (niepewny jest występ także pomocnika-Pirlo), oraz na w miare stabilną firme z monachium, oraz na miejsce rozgrywania meczu z czystym sumieniem stawiam 1

Do góry
#465898 - 20/02/2006 17:21 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
gieksa Offline
newbie

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 25
REAL -ARSENAL
REAL(kadra meczowa)
Bramkarze: Casillas, Cobe&#241;o.
Obrońcy: Cicinho, Salgado, Woodgate, Sergio Ramos, Mejía, Roberto Carlos.
Pomocnicy: Gravesen, Diogo, Beckham, Robinho, Zidane, Guti, Baptista.
Napastnicy: Raúl, Ronaldo, Cassano.

Nie powołani: Helguera, Pablo García, Pavón, Diego López, Mi&#241;ambres, Raúl Bravo.

przypuszczalny skład:
Real Madryt: Casillas &#8211; Cicinho, S. Ramos, Woodgate, R. Carlos &#8211; Beckham, Guti, Gravesen, Zidane, Robinho &#8211; Ronaldo

Arsenal(kadra meczowa)
Jens Lehmann,Abou Diaby,Robert Pires,Freddie Ljungberg,Jose Antonio Reyes,Alexander Hleb,Thierry Henry,Cesc Fabregas,Mathieu Flamini,Alexandre Song,Gilberto,Philippe Senderos,Manuel Almunia,Emmanuel Eboue,Kolo Toure,Sebastian Larsson,Theo Walcott,Johan Djourou.

przypuszczalny skałd:

Arsenal FC: Lehmann &#8211; Senderos, Touré, Eboué, Almunia&#8211; Ljungberg, Fabregas, Hleb, Pir&#232;s &#8211; Henry, Reyes


P.S
(ma ktoś dokładniejsze informacjie to niech pisze)

Do góry
#465899 - 20/02/2006 17:24 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
gieksa Offline
newbie

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 25
BENFICA-LIVERPOOL

Liverpool: Reina, Finnan, Carragher, Hyypia, Riise, Traore, Warnock, Luis Garcia, Alonso, Sissoko, Hamann, Gerrard, Kewell, Fowler, Crouch, Morientes, Cisse, Dudek, Carson.


niestety niewiem nic o meczowych jedynastach obu zespołów i o powołanych i niepowołanych graczach z lisbony!! jak ktoś coś wie to prosze pisać:D

Do góry
#465900 - 20/02/2006 17:27 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
gieksa Offline
newbie

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 25
BAYERN-MILAN

MILAN

bramkarze: Dida, Fiori, Kalac, Favaretto;
obrońcy: Costacurta, Kaladze, Marzoratti, Nesta, Jankulovski, Simic, Stam;
pomocnicy: Gattuso, Kak&#224;, Pirlo, Rui Costa, Seedorf, Serginho, Vogel;
napastnicy: Amoroso, Inzaghi, Gilardino, Shevchenko.


AC Mailan: Dida &#8211; Stam, Nesta, Kaladze, Serginho &#8211; Gattuso, Pirlo, Seedorf &#8211; Kaka &#8211; Gilardino, Shevchenko


BAYERN

Kahn (Rensing) &#8211; Sagnol, Ismael, Lucio, Lizarazu &#8211; Deisler (Schweinsteiger), Ballack, Demichelis, Z&#232; Roberto &#8211; Pizarro, Makaay
REZERWA: im Kader: Lahm, Guerrero, Scholl, Jeremies, Karimi, Salihamidzic

Do góry
#465901 - 20/02/2006 17:28 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
gieksa Offline
newbie

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 25
PSV-LYON

PSV

?????????????



LYON:

Abidal, Ben Arfa, Benzema, Berthod, Carew, Clément, Clerc, Coupet, Cris, Diarra, Diatta, Fred, Govou, Juninho, Malouda, Muller, Pedretti, Tiago, Vercoutre, Wiltord.

W kadrze nadal brakuje 2 podstawowych graczy. Cacapa oraz Reveillere są nadal kontuzjowani.

Do góry
#465902 - 20/02/2006 18:02 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Ozeszlol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/05/2004
Postów: 2802
Skąd: Stalowa Wola
Na mój góst powinien wygrać Bayern , ale róznie to bywa , wszyscy dali Bayern a diabeł zaciera ręce i mowi " hohoho " w kazdym badz razie nie zdziwie sie jak bedzie 2:1 dla Milanu .

Bayern - Milan 1x

Real złapał formu wystarczy popatrzeć na kilka ostatnich ligowych potyczek graja wysmienicie , Arsenal nie gra juz tak dobrze w lidze jak w ostatnich latach , maja przykre wpadki i to nie jednorazowe , zdecydowana 1 .

Real - Arsenal 1

wsio

Do góry
#465903 - 20/02/2006 18:07 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
Quote:



Arsenal FC: Lehmann &#8211; Senderos, Touré, Eboué, Almunia&#8211; Ljungberg, Fabregas, Hleb, Pir&#232;s &#8211; Henry, Reyes







hmmm od kiedy Almunia jest obrońcą ?;) hehe z tego co mi wiadomo to bramkarz

Do góry
#465904 - 20/02/2006 18:20 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
gieksa Offline
newbie

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 25
Quote:

Quote:



Arsenal FC: Lehmann &#8211; Senderos, Touré, Eboué, Almunia&#8211; Ljungberg, Fabregas, Hleb, Pir&#232;s &#8211; Henry, Reyes







hmmm od kiedy Almunia jest obrońcą ?;) hehe z tego co mi wiadomo to bramkarz





SORKAAAA MIAŁ bys flamini:D źle sobie przepisałem:D
dzieki za spostrzegawczosć:d

Do góry
#465905 - 20/02/2006 18:26 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
Na pierwszy rzut oka wydaje sie ze druzyny Lyon,INTER,Villareal,JUVE nie przegraja a wiec cztery razy X2 daje kurs 3,1 a wiec nawet,nawet.
Nie wiecie czy J R Riquelme i Sorin zagraja jutro?

Do góry
#465906 - 20/02/2006 18:58 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
@Biszop

Jak dla Ciebie... Puyol jest graczem o klase słabszym od jakiegos Renifera z Finlandi to żal mi Cie.

Cała formacja liverpoolu lepsza...ok... ale o klase lepsza To ile wedlug Ciebie jest tych "klas" w piłce ? Jezeli jest to liczba 3 cyfrowa to moge Ci przyznac racje.

Apropo spotkan. Real @1.75. Czego chcieć więcej ?

Moim zdaniem typ naprawde bardzo bardzo dobry. Co ja tam bede pisal o gwiazdeczach królewskich. Realw w gazie, leje kazdego po kolei... no i przeciewnik bajeczny. Arsenal jest żalosny... porażka 2 bramkowa... to jutro bedzie najmniejszy wymiar kary.

Bayern 1 @2.40... Tak, grałbym to za dobrą stawke, jednak niepewny jest występ Kahna. Niemcy to zawsze Niemcy. Milan dość chimeryczny... o ile u siebie jest w stanie powalczyc, o tyle na Allianz Arena... rządzić i dzielić bedzie Bayern.

Psv 1 takze mi sie podoba, jednak nie ma sensu grać na zespol, który wygrał w tym sezonie... wszystkie spotkania. Ktoś w końcu musi ich sprowadzić na ziemie. Osobiscie wydaje mi sie, ze przebieg tej rywalizacji bedzie mial przegieb taki, iż zarówno lyon jak i psv wygraja na wlasnych obiektach, a o awansie bedzie decydowaly rozmiary zwyciestw. O ile kadra oraz potencjal na korzysc gosci z francji, o tyle PSV mają Hiddinga. To, ze jest geniuszem potwierdzał juz wielokrotnie. Szkoda, że oba zespoly trafily na siebie, gdyz w przeciwnym wypadku z pewnoscia zagralbym na ktorąs z nich... na awans.

Liverpool powinien wygrac, ale remis takze biore pod uwage. Bramkowy remis... cos w stylu 1-1, jak najbardziej prawdopobone. Zwyciestwo Benfici raczej wykluczone.

Osobiscie postaram sie posklejac jakies duble:

Real + Bayern 1x lub Pool x2 za 9/10

Bayern + Pool 2/10

Psv + Real 1 poł. 1/10

P.S.
Jeszcze raz do Biszopa. Skrytykowales Rijkarda, że jest słabym trenerem... bo ma gwiazdy i mu grają. Analogicznie... wytlumacz mi dlaczego Real ma najsilniejszy skład na świecie... a nic nie osiąga ? Przeciez też mają trenera, i gwiazdeczki dla niego grają ... ? Więcej obiektywizmu.

Do góry
#465907 - 20/02/2006 18:58 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
no19 Offline
stranger

Meldunek: 16/02/2006
Postów: 18
Witam
Wtorkowe i środowe mecze LM typuję następująco:

Chelsea:FC Barcelona
Barca będzie niezwykle zmotywowana
po 1 pragną rewanżu za porażkę z zeszłęgo sezonu LM
po 2 są głodni zwyciestwa LM i jest na to odpowiednia chwila gdyż mają niezwykłą paczkę
po 3 Ronaldinho i Eto to zawodnicy z pierwszej trójki najleprzych na świecie i bedą pragneli to potwierdzić
po 4 graja w tym momęcie najlepszą piłkę na świecie i Chelsea ciężko będzie upilnować najlepszy atak świata: "Ronnie, Messi, Etoo"
po 5 bedą chcieli już w pierwszym meczu przybliżyć awans do kolejnej fazy LM
po 6 w wywiadach różnego typu jakie przeczytałem wydaje mi się że niektórzy gracze z Londunu np. Terry trzęsą tyłkami na myśl o pilnowaniu Ronaldinho czy Messiego albo Eto
Barca to świetna drużyna lecz obawiam się jej obrony i środku pola gdzie nie bedzie kontuzjowanego Xaviego.
Chelsea to też wyśmienita ekipa mają niesamowitego trenera który potrafi wygrać z każdym, oni też będą dobrze przygotowani a zarazem zmotywowani
Jestem fanem finezyjnego futbolu i w tym meczu będe kibicował Blaugranie :jupi: .
MÓJ TYP X2

BAYERN:AC MILAN
Ekipa z Alianz Arena jest nizwykle poukładana.
Wszystkie formacje są równorzędne i się uzupełniają.
Gra w domu może niezwykle przybliżyć bawarczyków do kolejnej fazy LM, wszyscy wiemy, że Bayern gra w domu bardzo dobrze. Pamiętam mecz z Juve i wygraną 2:1 Niemców. Sądze że Juve to drużyna najlepsza w serie A i Milan jest od nich nieco słabszy. Bayern raczej wygra Bundeslige i także będą walczyli o kolejne trofea.
MÓJ TYP 1
BENFIKA:LIVERPOOL
Sądze że w tym meczu gospodarze nie przegrają. Liczę na ich awans a żeby to zrobić własny obiekt będzie odgrywał dużą rolę. "Orły" potrafią grać z drużynami z ligi Angielskiej(Wygrana z czerwinymi diabłami) i myśle że nie powinni przegrać i tym razem z drużyną Jurka Dudka.
MÓ TYP 1X
WERDER:JUVE
Ciężko wytypować ten mecz, jednak uważam że Capello to jeden z najleprzych coach/ów na świecie i juve zagra w finale tegorocznej edycji LM.
Werder jest to drużyna dobra lecz w pucharach europejskich grać zabardzo nie potrafi(pamiętna porażka w domu z Lyonem dość wysoka)
MÓJ TYP X2

Do góry
#465908 - 20/02/2006 19:20 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Quote:

Witam
Wtorkowe i środowe mecze LM typuję następująco:

Chelsea:FC Barcelona
Barca będzie niezwykle zmotywowana
po 1 pragną rewanżu za porażkę z zeszłęgo sezonu LM
po 2 są głodni zwyciestwa LM i jest na to odpowiednia chwila gdyż mają niezwykłą paczkę
po 3 Ronaldinho i Eto to zawodnicy z pierwszej trójki najleprzych na świecie i bedą pragneli to potwierdzić
po 4 graja w tym momencie najlepszą piłkę na świecie i Chelsea ciężko będzie upilnować najlepszy atak świata: "Ronnie, Messi, Etoo"
po 5 bedą chcieli już w pierwszym meczu przybliżyć awans do kolejnej fazy LM
po 6 w wywiadach różnego typu jakie przeczytałem wydaje mi się że niektórzy gracze z Londunu np. Terry trzęsą tyłkami na myśl o pilnowaniu Ronaldinho czy Messiego albo Eto




pkt.6 sory nie moglem sie powstrzymac uwierz Terry to jeden z najlepszych obroncow swiata i napewno przed tym meczem nie "trzesie tylkiem". Poza tym chyba bedzie mial niezla frajde jak po raz drugi upokorzy Barce .A to ze Eto'o i Ronni sa w 3 najlepszych pilkarzy na swiecie to juz dla mnie zaden argument ze wygraja w Londynie Widze ze na forum panuje hurraoptymizm co do gry Barcelony, ja bylbym jednak troche innego zdania. Czemu akurat Barca a nie Chelsea bedzie chciala zapewnic sobie awans juz w 1 meczu? Co pilkarze z Londynu sie poloza? Watpie zeby byli slabsi od tych w druzynie z Hiszpanii. Aha co do pkt. 2 to mysle ze kazdy z grajacych w tej rundzie zespolow jest glodny zwyciestwa...
Moj typ pewnie niektorzy przyjma ze smiechem ale osobiscie zagram:
Chelsea FC - FC Barcelona 1 @2.20
Chelsea FC - FC Barcelona (0:1) 1 @420 -> to brdziej dla zabawy
Pozdrawiam

Do góry
Strona 3 z 16 < 1 2 3 4 5 ... 15 16 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, akagi, Sensei, kemp, alfa, VVega, igea23, rafal08), 3687 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581735 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49