Strona 5 z 16 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 15 16 >
Opcje tematu
#465929 - 20/02/2006 21:58 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Lance Offline
stranger

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 11
Skąd: Kraków
Witam

Benfica - Liverpool
Cóż jak dla mnie BAW ma dobry zakład, Benfica nie strzeli gola - 2.85
Wydaje się, ze kurs warty zagrania, Liverpool w pięciu ostatnich spotkaniach nie stracił bramki, a Benfica ostatnio formą nie zachwyca, w ostatnich czerech spotkaniach zdobyła 3 punkty. Za małą stawkę można spróbować. Do tego za grosze correct score 0:1 kurs 8 w BAW

Bayern - Milan
Jak dla mnie overek, ewentualnie na zwrot można puścić correct score 1:1

Do góry
Bonus: Unibet
#465930 - 20/02/2006 22:02 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
Quote:


Bayern - Milan
Jak dla mnie overek, ewentualnie na zwrot można puścić correct score 1:1




nie rozumiem, dajesz over,a correct score 1:1??? no chyba ze chodzi ci o over 1.5....

Do góry
#465931 - 20/02/2006 22:08 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Lance Offline
stranger

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 11
Skąd: Kraków
Quote:

Quote:


Bayern - Milan
Jak dla mnie overek, ewentualnie na zwrot można puścić correct score 1:1




nie rozumiem, dajesz over,a correct score 1:1??? no chyba ze chodzi ci o over 1.5....




Nie, chodzi o over2.5
Wydaje mi się, że obie drużyny strzelą bramki, więc gram grubo over2.5, jednak na wszelki wypadek zagram też correct score 1:1, żeby w wypadku remisu odzyskać zainwestowaną kwotę.

Do góry
#465932 - 20/02/2006 22:20 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Quote:


Ja poszukalbym jakis mniej typowych zakladow...
...mozna szukac wtedy kursow miedzy 3 a 4,5 i calkiem realnie...

Ja sobie poszukam takich ciekawostek...




Czytajac post Biszopa zaciekawily mnie te mniej typowe zaklady,o ktorych on pisal.


FC Bayern Monachium - AC Milan (Ile strzałów na bramkę odda drużyna 2? (strzały obok bramki się nie liczą)) Więcej niż 3,5 -
Chelsea FC - FC Barcelona (Ile strzałów na bramkę odda drużyna 2? (strzały obok bramki się nie liczą)) Więcej niż 3,5

Ogolny kurs tych zdarzen to: 2.96 baw

Wydaje mi sie,ze ten zaklad jest bardzo mozliwy i byc moze lepszy od 1,X albo 2.

Do góry
#465933 - 20/02/2006 22:26 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
1. Nie miałem zamiary Cie urazic, jesli tak sie stalo to przepraszam.

2. Nie powiedziales nic o Puyolu, ale powiedziałeś o defensywnie Barcy, której Carles jest fundamentem. Porownujac defanse barcy do obrony poolu... porownujesz poszczegolnych zawodnikow... stad analogiczne moje porownanie do renifera.

3. Chetnie podyskutuje, strzelac nie potrafie.

4. To nie jest mój Frank.

5. Na podstawie tego, że Barca przegrywa bez swoich gwiazd, wnioskujesz, że Frank jest słabym trenerem. Brawo. To, że Chelsea bez Essiena czy Makelele wygrywa... stanowi o jej sile, o uniwersalnosci tego zespolu. A swoją droga chciałbym zobaczyć Chelsea bez Lamparda ... czy jest taka mocna ? Co ma piernik do wiatraka. To jest różnica polegająca na koncepcji budowy zespolu, a nie o potencjale trenerskim.Piszesz czy nie jest to arguementem, ze barca ostatnio przegrywala ? Jest, ale nie w tej kwetsii. Rijkard tu nie ma nic do rzeczy.

6. Nie przyznam, że porównanie do Realu mi nie wyszło. A co nie ma najsilniejszego składu ? Oczywiscie mowa tutaj o papier... boisko to juz inna bajka.

7. Szkoda, że odchodzisz bo jesteś tutaj 1 z nielicznych osób, która wie o co kaman. No cuż, trudno, płakać nie bede, Twoja decyzja.

P.S
Kredki i flamastry nosze w siatce, bo tornister sprzedałem, żeby mieć za co grać.

P.s.2
Ale te mody miękkie. Czepiają się o wszystko, ale jak się im coś zarzuci... to od razu obraza. Więcej dystansu. To tylko głupie forum.

Do góry
#465934 - 20/02/2006 22:45 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
otello6 Offline
stranger

Meldunek: 10/01/2006
Postów: 6
szkoda ze sie nie "rozpisales"


Edited by Biszop (21/02/2006 08:03)

Do góry
#465935 - 20/02/2006 23:04 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Wyszla dyskusja, jak zwykle przy okazji 1/8 finału LM klotnie, to juz jest norma, Ci, ktorzy stawiaja na Barce w 95% sa uwazani za fanatykow, ktorzy nie za bardzo wiedza co robia, bo Chelsea to Chelsea. Genialny trener i takie tam pierdzenie. Znajdzcie mi czlowieka na ulicy poza Ranierim, ktory rozwalil takze Valencie, ktory nie bylby geniuszem przy pieniadzach Romka. Nie ma wiekszego sensu nazywac Mourinho teraz geniuszem, wyszla mu przygoda z Porto i jedzie na tym micie. Z Chelsea wygral mistrzostwo, wygra tez i drugie i tyle, wygrywa je w czasie gdy Man U i Arsenal zamiast wykopac na zbity pysk 2 przywartych trenerow roztrwaniaja pieniadze,a Liverpool ma tyle dobrego trenera, ale tylko na LM, gdzie w 2-meczach czesto wazniejsze jest to, zeby przeszkadzac od najbardziej wysunietego napastnika rywalom niz atakowac ostatnim obronca, bo czesto ta taktyka jest skuteczniejsza, takowi trenerzy uwazani sa za genialnych strategow, skoro sa geniuszami niech sprobuja z Australia, Korea, PSV, chyba szybko forumowicze przestana ich obgadywac geniuszami.Sa rozne druzyny, akurat Barca to jest druzyna z kilkoma gwiazdami i Rijkaard potrafil je jako tako poukladac i to chyba jasne, ze bez nich jest ciezej wygrac, a mimo to kilka razy to sie Barcie udalo. Obrona Chelsea daje strezlac sobie ostatnio bramki komu popadnie, nie stanowi takiego monolitu jaki stanowila rok temu, ale dalej sa uwazani za ludzi, ktorzy potrafia nie wiadomo co, Wymienianie Ferreiry, Carvalho jako wybitnych obroncow, czy nawet bardzo dobrych w mojej opinii graniczy z herezja, Carvalho osttanio wslawia sie samobojami i czerwonymi kartkami,a nie wysmienita gra. Terry tez nie gra na tym poziomie co rok temu, ale tez chyba to nie ma znaczenia, bo sie nazywa Terry.

Mam tylko nadzieje, ze widowisko bedzie bardzo dobre, bo o to mam duze obawy, wszyscy sie chyba napalamy na ten mecz, niektorzy dlatego, ze kibicuja, inni dlatego, ze wydaje sie, ze bedzie na co popatrzec. Ja stawiam na Barce, postawilem po kursie 3.20 w betako za srednia stawke.

Poza tym poszedl dubelek Real+Bayern 1x, real bardzo dobra forma, arsenal kontuzje oraz Wenger, ktory moim zdaniem teraz ten klub tylko oslabia swoja obecnoscia, Bayern natomiast u siebie nie przegra chyba, Milan nie zachwyca, co tu duzo gadac, gra slabo, bez polotu, poza tym mecza troche ich kontuzje, a takze inne historie, trener raczej tez juz do wymiany, dla mnie 1x w miare pewne, stawiam na 1-bramkowe zwyciestwo Bawarczykow ktorzy na Allianzie bardzo dobrze sobie radza.

Poza tym jeszcze 1 dubel: over realu i Barcy, obie hiszpanskie znakomicie atakuja, ale maja rownoczesnie slabsza obrone, poza tym czesto o niej zapominaja, jednym slowem w pojedynkach ang-esp licze na grad bramek.

Do góry
#465936 - 20/02/2006 23:11 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
polskignom wqszystko sie zgadza co do Bayernu to co napisales...tyulko nie lubie grac na druzyny ktore wygraly do tej pory WSZYSTKIE MECZE na swoim boisku 10:0:0..i to z przeciwnikem na tym poziomie rozgrywek..

Do góry
#465937 - 20/02/2006 23:11 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
SZYMEL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/06/2004
Postów: 1737
Skąd: Płock
1.@ Zabielany
gdzie masz kurs 1,75 na real? Jezeli tak jak w tematach nba podajesz kursy z profa (czesto po czasie, kiedy nie mozna juz tego zagrac...) to sie po prostu osmieszasz.Bo jezeli w sieci jest dostepny kurs 1,65, a Ty trabisz o 1,75 dzie po odjeciu jalmuzny zostaje w tym przypadku 1,57, to inaczej Twojego oszacowania nie mozna nazwac.

2.Biszop
Mowisz ze barca bez trojki swoich kluczowych zawodnikow nie istnieje.Zgadzam sie.Ale ktory z potentatow europejskich oprocz czelsi nie bedzie mial kryzysu bez tronu druzyny?Bayern bez makaya, balaka i kana tez dozna kryzysu.Tak samo jak milan bez shevy, kaki i innego kluczowego grajka.Tyle, ze kryzys barcy (jezeli o takim mozna mowic) nie byl spowodowany absencja tylko tych, ktorych wymieniles.Mysle tu o xavim, ktory znaczy dla barcy mniej wiecej tyle, co makelele dla czelsi.Konkluzja jest taka - czelsi ma najwiecej ze wszystkich europjskich druzyn, a co za tym idzie najbardiej wyrownany sklad i w perspektywie kilku najblizszych lat to oni zgarna najwiecej tytulow.
A poza tym czelsi ostatnio tez spuscila nieco z tonu mimo braku powazniejszych oslabien.


Odnosnie typow

dwumecz czelsi - barca
po obejzeniu kilku ostanich meczy tych druzyn przychodzi mi do glowy jedno - over.Barca jeszcze mocniejsza w ofensywie (niz rok temu) za sprawa glownie messiego.Poza tym brak xaviego plus talent valdesa + oleguera do robienia z siebie posmiewiska.Do tego dodam nieco bardziej dziurawa ostatnimi czasy obrone czelsi + skutecznego crespo.
Stawiam w tym meczu over po 2,15 w exp za 10/10, a w razie niepowodzenia podwajam stawke w rewanzu.

Od wielu lat jestem kibicem barcy, ale niestety w kolejnym etapie widze zespol romka , i trafne wydaje sie tu "mecze wygrywa sie atakiem, a tytuly obrona".

Do góry
#465938 - 20/02/2006 23:41 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
A ja pozwoliłem sobie (bo kto mi zabroni ) zrobić dogłębna analizę obrony Arsenalu. I oto co mi wyszło a myślę, że będzie to materiał użyteczny przed jutrzejszym spotkaniem. Otóż, z tego co podaje prasa oraz zgodnie z kadrą jaką Arsen Wenger(swoją droga to niezły z niego Jaś Fasola ) wydaję się, że jutro w obronie wybiegną:


______________________ Jens Lehmann ______________________
____Eboue__________Toure_________Senderos________Flamini__
.........(22)...................(23).....................(21)....................(20).....



W nawiasie podałem wiek tych koleżków (Lehamanna ominąłem bo to stary buc ). Średnia wieku całej lini obrony to 21,5 wiosenek. Spośród całej czwórki tylko Kolo Toure jest doświadczonym defensorem i rozegrał z nich wszystkich największą ilość spotkań. Należy jednak zauważyć, że był on na PNA i z pozostałymi ogórkami ostatnio za dużo się nie nagrał. Co interesujące i ważne Mathieu Flamini jest potencjalnym pomocnikiem, Fasola wystawia go jednak w linii obrony bo nie ma po prostu kogo... Niestety chłoptasie dopiero wchodzą do dorosłego futbolu i taki mecz jak jutrzejszy na Santiago Bernabeu, gdzie staną twarzą twarz ze starymi wyjadaczami typu Raul, Robinho, Cassano czy grubas Ronaldo, może się okazać dla nich nie do udźwignięcia. Co prawda kilku z nich ma doświadczenie z poprzednich klubów (Flamini-Olympique Marsylia, Senderos-Servette Geneva, Eboue-Beveren) to przyznacie jednak, że brak im jednak ogrania w LM na tak wysokim poziomie, jakiego oczekuje się po nich jutro. Żeby nie byc gołosłownym, poniżej przedstawie ile meczów leszczyki zagrały w tym i poprzednim sezonie, a więc:

2005/06

Flamini 33 mecze (13 z ławki rezerwowych) + 5 LM
Toure 21 meczów + 5 LM
Senderos 12 meczów (1 z ławki) + 2 LM
Eboue 6 meczów (5 z ławki) + 4 LM (2 z ławki)

2004/05

Flamini 21(12) + 4(2)LM
Toure 35 + 8 LM
Senderos 13(1) + 1 LM
Eboue 1 z ławki + 0 LM


Wniosek sie nasuwa sam... panowie nie mają pojęcia co to jest gra w LM Jeżeli nie zagrało sie nawet 10 meczów w Champions League w ostatnich dwóch sezonach to o czym my tu mamy rozmawiać..??? Zauważyłem jeszcze jedną ciekawą rzecz... mianowicie linia obrony przez niecaly ostatni miesiac byla zestawiana w bardzo roznych kombinacjach:

24/01 Arsenal-Wigan (2-1) Carling Cup
Lauren---Senderos---Cambell---Gilbert

28/01 Bolton-Arsenal (1-0) FA Cup
Djourou---Senderos---Cambell---Gilbert

1/02 Arsenal-West Ham (2-3) Premiership
Djourou---Senderos---Cambell---Gilbert

4/02 Birmingham-Arsenal (0-2) Premiership
Djourou---Senderos---Larsson---Flamini

11/02 Arsenal-Bolton (1-1) Premiership
Djourou---Senderos---Larrson---Flamini

14/02 Liverpool-Arsenal (1-0) Premiership
Eboue---Senderos---Toure---Flamini


Jak ładnie widać tylko Senderos miał miejsce w ostatnich wszystkich meczach. Dla mnie to mały paradoks bo to chyba najsłabszy punkt Arsenalu... Widać też,że Toure zagrał dopiero pierwszy mecz od prawie miecha z Liverpoolem. Co więcej bodajże w dwóch spotkaniach Fasola musiał wprowadzać niedoświadczonego Larssona, który jest nominalnym pomocnikiem!!!! Flamini tez pomocnik zagrał w 3 ostatnich meczach w obronie..... Jedyna zastanawiająca rzecz to jednak mało puszczonych bramek Ale w końcu Bolton czy Wigan to nie Real. A West Ham juz pyknął 3....

Także wyraźnie widać, że sama linia obrony pozostawia wiele do życzenia i myślę, że bedzie pozostawiac strikerom Realu takze duzo swobody na boisku, niestety... Tego sie nie da przeskoczyc i bardzo dobrze wie o tym także Fasola mydląc jednak oczy dziennikarzom: " At the moment no-one gives us time to develop these players, Wenger told Arsenal.com There is a big difference between the Reading reserves and Real Madrid. But they show a promising future of the Club. Therefore we have to stick with what we do, believe in what we do and continue to do it.
The most important thing is to develop these players and get back to where we want to be - at the top of the League in England".
Ponadto powiedział ze nie zaryzykuje wystepem Ashleya Cola... dlaczego? Bo zdaje sobie sprawe ze nie ma kim grac w obronie i nie chce najzwyczajniej w swiecie ryzykowac!!! Wyraznie widac ze facet po prostu nawet jakby chcial to jeszcze nie moze zaufac młodzianom i to WYRAŹNIE widać!

Jedyna moja obawa to to, że Galacticos zlekceważą Arsenal- a wtedy już nie musze tłumaczyć jak się może potoczyć to spotkanie.... Ja jednak gram 1-ke

Dzięki za uwage i kolorowych snów!
quincy

Do góry
#465939 - 20/02/2006 23:44 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
Jeszcze mała uwaga do Timeeka... Jeśli liczysz na "szybkie kontry" Fredzia Ljungberga to niestety Cie rozczaruje, ale Szwed nie jest w najwyższej formie. W meczu z Liverpoolem, który miałem przyjemność oglądać przegrywał większość pojedynków z Risse (wywalczył bodajże jeden rzut wolny i raz niecelnie strzelił na bramke Jurka).
To by było na tyle, ja uderzam w kime

Do góry
#465940 - 21/02/2006 00:55 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Sergiusz Offline
veteran

Meldunek: 31/03/2005
Postów: 1397
Skąd: Włocławek/Warszawa
Quote:

Milan ma bardzo silny sklad ale w teorii. Bo te gwiazdki nie zawsze dobrze graja. W Serie A tez powinni wygrywac a zaliczaja czesto wpadki. Obrona juz nie tak dobra jak kiedys.
Bayern jest mocny u siebie. Juve ograli. I jesli chca cos osiagnac to nie moga przegrac u siebie.
Bayern to poukladany zespol. Sa mocni. W bundelidze rzadza /fakt, ze poziom sie troche obnizyl/.
Ja jakos nie moge sobie wyobrazic zwyciestwa Milanu ...




Odradzam grać na zespół, który w tym sezonie ma bilans u siebie 13-0-0, przecież tu skucha wisi na włosku! No i do tego przyjeżdża przecież nie byle kto bo Milan a nie jakieś gówno...
W Lidze Mistrzów Bayern grał wygrał z Rapidem i FC Brugge więc szału nie zrobił a też się nie ma co podniecać zwycięstwem z Juventusem bo trzeba przypomnieć, że nie grał wtedy Bufon tylko jakiś chłopaczyna, który wpuścił dwie szmaty i dzięki temu Bayern nie przerwał serii. Z drugim włoskim klubem im się nie uda, Milan mistrzostwa Włoch już nie zdobędzie więc będzie chciał coś zwojować w Champions League i co na pewno ma szansę uczynić bo Bayern nie gra fenomenalnie i moim zdaniem wielkimi krokami zbliża się do wpadki na swoim terenie. Bardzo możliwe, że to juz jutro i stanowczo odradzam podniecać się graczami z Monachium, łatwo nie będą mieli.

Do góry
#465941 - 21/02/2006 01:20 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
Jutro sie pięknie przejedziecie na tym Realu.

Bo to, że Arsenalowi nie idzie w lidze wcale nie oznacza, że to słaba drużyna. Paradoksalnie bardzo często w LM dobrze grały ekipy, które zawodziły w ligach - Liverpool rok temu, niegdyś Borussia.

A to nie jest słaby team, ba! to jest zespół kadrowo lepszy od Realu. Ale osłabiony troche, fakt. Niemniej jednak zawsze powtarzam, że w obronie można nadrobić braki koncentracją, konsekwencją i ambicją. I jeżeli Ci chlopcy zabiorą ze sobą na mecz te 3 cechy to wcale nie będą gorsi od obrony kur...tfu Królewskich. Bo tam jest jedna hiperdziura - Roberto Carlos - człowie, który przegra Brazylii mistrzostwa świata nawiasem mówiąc. Pomocnik z niego niezły, ale defensor słaby, zwłaszcza w dzisiejszej rzczywistości.

Poza tym, wydaje sie że mecz będzie dosc otwarty, zupełnie inny od tych jakie Arsenal toczy w Premiership, gdzie musi budowac ataki pozycyjne itd. Tu będzie mógl pograc troche z kontry. A to co jest atutem poszczególnych piłkarzy Kanonierów: Henry, Ljunbegra, van Persiego[wymieniam najwieksze gwiazdy] to szybkość i przyspieszenie. A obrona Realu co by nie mówic jest bardzo statyczna, podobnie jak zaawansowany wiekiem Zidane, a także wszelkie drewniane wynalazki typu Gravesena.

Nie zdziwiei sie jak w 36' po dwóch zabójczych kontrach w wykonaniu Robina i Henry'ego będzie np 0-2.

Aczkolwiek może być i tak, że Real łatwo wygra, ale zważając ze gracze tak ochoczo biorą tak niski jak na mecz tak wyrównanych drużyn kurs, to pewnikiem Kanonierzy nie wyjada z bernabeu pokonani.

Do góry
#465942 - 21/02/2006 01:59 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
jabol Offline
newbie

Meldunek: 15/02/2006
Postów: 48
Dziwne sa te klotnie na temat oceny obrony poszczegolnych druzyn.
Proponowalbym sie jednak skupic na bukmacherce a nie na trenerce.

Arsenal mial takie ostatnie mecze:
FC Liverpool Arsenal London FC 1:0
Birmingham City Arsenal London FC 0:2
Everton FC Arsenal London FC 1:0

Wypunktowalem tylko mecze na AWAYu.
1 bramka stracona z jedna z najmocniejszych druzyn swiata, Birmingham tu nie ma znaczenia, przegrana 1 golem z Evertonem. Everton jak ktos sledzi poczynania tego klubu, gra zupelnie inna pilke niz na poczatku sezonu. W tej chwili to bardzo mocna druzyna z bardzo dobra obrona. Odsylam do betbase.info jak wyglada ich ostatnia seria 7 meczow.
Wiec jakas tam formacje obronna Arsenal ma.

Trzeba pamietac jedno: Arsenal nie po to gral i dochodzil do tej fazy, zeby lekka reka oddac zwyciestwo.
POZOSTALA IM TYLKO LIGA MISTRZOW bo w lidze beda walczyc Tottenhamem o miejsce premiujace lige mistrzow za rok i zapewne ich wygryza.
Real - Real jest dobry na swoich smieciach ale nie raz bywalo ze z cienkimi zespolami puszczal na swoim stadionie bramke jako pierwszy.
Ekipa ta sama, presja robi swoje i mysle, ze Henryk im pierwszy wpakuje bramke.
Poza tym, bukmacherzy nie idioci: nie na marne wystawiaja ten mecz na LIVE - bo oczekuja zmiennosci sytuacji na boisku.
Moze sie uda upiec 2 pieczenie na 1 ogniu: zagrac ponizszy zaklad, a potem jak wejdzie na LIVIe przylozyc na Real.
Moze bedzie taki mecz podobny do Real - Cadiz (ok. 66' 0:1) a FT 3:1. Po straceniu bramy kurs powinien poszybowac wysoko ponad 2.30

Arsenal strzeli 1-szy za 2,40 (a jako ciekawostke podam, ze maksymalnie w tym sezonie Real mial 3 mecze pod rzad ze bramki nie stracil. To bedzie czwarty )

I drugi mecz:

Chelsea.
Po to Mourinho tak jechal na poczatku, zeby teraz miec spokoj i sie skupic tylko i wylacznie na LM.
Bez 2 zdan - graja pierwsi - musza wygrac. Jak nie wygraja u siebie - z duzym prawdopodobienstwem przegraja potem i odpadna. I co wtedy bedzie Chelsea robic?
Mecz bedzie ciezszy niz rok temu bo Barca w tym skladzie nabyla doswiadczenia. Mysle, ze wynik 2:1 dla Chelsea Barce w zupelnosci zadowoli.

I 3-ci mecz: takiej okazji chyba nie odpuszcze.
PSV - tak rowno grajacego zespolu dawno nie widzialem.
Stawiam na wygrana PSV. Maja bardzo dobrego trenera a kurs dobry. Zastanowie sie nad asianem 0:0.

Do góry
#465943 - 21/02/2006 02:21 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
alfa Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2005
Postów: 26298
Skąd: 1984
Bayern - Milan 2. lub dla mniej odwaznych(X2)
-nie wiadomo co z Kahnem, a choc to nie hokej to jednak bez dobrego bramkarza nawet najlepsza druzyna nic nie osiagnie
-dluga seria zwyciestw na nowym stadionie, a wszystko co dobre kiedys sie konczy i seria Bayernu tez sie dzis skonczy

Benfica - Liverpool 2.
-Liverpool gra jak na obronce tytulu przystalo
-mawiaja, ze kula nie trafia dwa razy w to samo miejsce, MU polegl w Lizbonie wiec L`pool nie powtorzy jego "wyczynu"

Real - Arsenal 1.
-Arsenal doluje w lidze i nie inaczej bedzie w 1/8LM, ale to akurat moze im pomoc bo beda mogli skupic sie na lidze i wywalczeniu 4miejsca, bo stadion trzeba splacac a bez LM w przyszlym sezonie nie bedzie z czego...
-Real, zaczal grac na miare oczekiwan fanow i ten mecz tylko to potwierdzi

Rangers - Villarreal 2. (X2)
-Rangersi graja straszna padake, tak slabych wystepow w lidze nie pamietaja chyba nawet najstarsi szkoccy gorale
-juz wiadomo, ze po sezonie trener zegna sie z posada,
-Villarreal, ostatnio tez bez rewelacji dlatego X2

Werder - Juventus 2. moze nawet hc(1:0) 2
-Werder, super atak, niestety ostatnio kontuzja Klose i Werder juz nie potrafi strzelac tyle goli co zwykle, byc moze powrot Klose spowoduje cud ale ja w to nie wierze
-Juventus, stabilna forma, solidna obrona i w miare skuteczny atak, w zupelnosci wystarcza na przecietnie grajacy Werder

Do góry
#465944 - 21/02/2006 08:06 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Lowrey19 Offline
enthusiast

Meldunek: 26/11/2003
Postów: 216
Skąd: Kraków
Benfica-Liverpool

Bardzo fajny zakład na to spotkanie biorąc pod uwagę ultra defensywne przyzwyczajenia obu ekip i rangę spotkania.
Pierwsza odsłona dwumeczu w tej fazie rozgrywek Champios League nie powinna przynieść gradu goli w spotkaniach ekip o podobnym usposobieniu jak Benfica i Liverpool.
Ekipa z Lizbony na własnym obiekcie prezentuje się bardzo solidnie jednak o strzelenie czegokolwiek nie będzie łatwo bowiem angielski klub po małym kryzysie wraca do wysokiej dyspozycji przede wszystkim w defensywie.
Benitez narzucił swoim piłkarzom charakterystyczny minimalizm i przy prowadzeniu bardzo mocno zabezpiecza tyły przed stratą bramki.
Spotkanie ewidentnie na remis ze wskazaniem na gości lecz wszystko w ramach undera.

Do góry
#465945 - 21/02/2006 08:17 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:



2.Biszop
Mowisz ze barca bez trojki swoich kluczowych zawodnikow nie istnieje.Zgadzam sie.Ale ktory z potentatow europejskich oprocz czelsi nie bedzie mial kryzysu bez tronu druzyny?




Tylko o to mi chodzilo, nie pisalem o Bayernie ani o innym zespole, pisalem o Barcy i Chelsea i widac wyraznie ze Rijkard nie potrafi przemeblowac druzyny w przypadku absencji swoich asow tylko dalej probuje grac to samo gdzie wszyscy po za nim widza ze jest to niemozliwe
W Chelsea jest inna sytuacja bo sa pieniadze Romka ale to Jose sobie wybieral zmiennikow i praktycznie po za Lampardem kazdy jest do zastapienia choc i tego nie mielismy okazji sprawdzic, po za tym widac ze londynczycy dostosowuja swoja taktyke pod konkretnego rywala, czy zawsze im to wychodzi?? pewnie nie ale Rijkard nawet tego nie potrafi i o to mi chodzi, Barca zawsze gra tak samo niezaleznie w jakim skladzie i to jest nieumiejetnosc Rijkarda, a jak graja wszyscy to oni sami doskonale wiedza co maja grac, a Frank siedzi i patrzy bo nic wiecej mu nie pozostaje.

Zabielany, masz racje mody sa miekkie, ja przynajmniej wymiekam jak czytam niektore wypowiedzi tutaj

Do góry
#465946 - 21/02/2006 09:08 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
gieksa Offline
newbie

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 25
Quote:

A ja pozwoliłem sobie (bo kto mi zabroni ) zrobić dogłębna analizę obrony Arsenalu. I oto co mi wyszło a myślę, że będzie to materiał użyteczny przed jutrzejszym spotkaniem. Otóż, z tego co podaje prasa oraz zgodnie z kadrą jaką Arsen Wenger(swoją droga to niezły z niego Jaś Fasola ) wydaję się, że jutro w obronie wybiegną:


______________________ Jens Lehmann ______________________
____Eboue__________Toure_________Senderos________Flamini__
.........(22)...................(23).....................(21)....................(20).....



W nawiasie podałem wiek tych koleżków (Lehamanna ominąłem bo to stary buc ). Średnia wieku całej lini obrony to 21,5 wiosenek. Spośród całej czwórki tylko Kolo Toure jest doświadczonym defensorem i rozegrał z nich wszystkich największą ilość spotkań. Należy jednak zauważyć, że był on na PNA i z pozostałymi ogórkami ostatnio za dużo się nie nagrał. Co interesujące i ważne Mathieu Flamini jest potencjalnym pomocnikiem, Fasola wystawia go jednak w linii obrony bo nie ma po prostu kogo... Niestety chłoptasie dopiero wchodzą do dorosłego futbolu i taki mecz jak jutrzejszy na Santiago Bernabeu, gdzie staną twarzą twarz ze starymi wyjadaczami typu Raul, Robinho, Cassano czy grubas Ronaldo, może się okazać dla nich nie do udźwignięcia. Co prawda kilku z nich ma doświadczenie z poprzednich klubów (Flamini-Olympique Marsylia, Senderos-Servette Geneva, Eboue-Beveren) to przyznacie jednak, że brak im jednak ogrania w LM na tak wysokim poziomie, jakiego oczekuje się po nich jutro. Żeby nie byc gołosłownym, poniżej przedstawie ile meczów leszczyki zagrały w tym i poprzednim sezonie, a więc:

2005/06

Flamini 33 mecze (13 z ławki rezerwowych) + 5 LM
Toure 21 meczów + 5 LM
Senderos 12 meczów (1 z ławki) + 2 LM
Eboue 6 meczów (5 z ławki) + 4 LM (2 z ławki)

2004/05

Flamini 21(12) + 4(2)LM
Toure 35 + 8 LM
Senderos 13(1) + 1 LM
Eboue 1 z ławki + 0 LM


Wniosek sie nasuwa sam... panowie nie mają pojęcia co to jest gra w LM Jeżeli nie zagrało sie nawet 10 meczów w Champions League w ostatnich dwóch sezonach to o czym my tu mamy rozmawiać..??? Zauważyłem jeszcze jedną ciekawą rzecz... mianowicie linia obrony przez niecaly ostatni miesiac byla zestawiana w bardzo roznych kombinacjach:

24/01 Arsenal-Wigan (2-1) Carling Cup
Lauren---Senderos---Cambell---Gilbert

28/01 Bolton-Arsenal (1-0) FA Cup
Djourou---Senderos---Cambell---Gilbert

1/02 Arsenal-West Ham (2-3) Premiership
Djourou---Senderos---Cambell---Gilbert

4/02 Birmingham-Arsenal (0-2) Premiership
Djourou---Senderos---Larsson---Flamini

11/02 Arsenal-Bolton (1-1) Premiership
Djourou---Senderos---Larrson---Flamini

14/02 Liverpool-Arsenal (1-0) Premiership
Eboue---Senderos---Toure---Flamini


Jak ładnie widać tylko Senderos miał miejsce w ostatnich wszystkich meczach. Dla mnie to mały paradoks bo to chyba najsłabszy punkt Arsenalu... Widać też,że Toure zagrał dopiero pierwszy mecz od prawie miecha z Liverpoolem. Co więcej bodajże w dwóch spotkaniach Fasola musiał wprowadzać niedoświadczonego Larssona, który jest nominalnym pomocnikiem!!!! Flamini tez pomocnik zagrał w 3 ostatnich meczach w obronie..... Jedyna zastanawiająca rzecz to jednak mało puszczonych bramek Ale w końcu Bolton czy Wigan to nie Real. A West Ham juz pyknął 3....

Także wyraźnie widać, że sama linia obrony pozostawia wiele do życzenia i myślę, że bedzie pozostawiac strikerom Realu takze duzo swobody na boisku, niestety... Tego sie nie da przeskoczyc i bardzo dobrze wie o tym także Fasola mydląc jednak oczy dziennikarzom: " At the moment no-one gives us time to develop these players, Wenger told Arsenal.com There is a big difference between the Reading reserves and Real Madrid. But they show a promising future of the Club. Therefore we have to stick with what we do, believe in what we do and continue to do it.
The most important thing is to develop these players and get back to where we want to be - at the top of the League in England".
Ponadto powiedział ze nie zaryzykuje wystepem Ashleya Cola... dlaczego? Bo zdaje sobie sprawe ze nie ma kim grac w obronie i nie chce najzwyczajniej w swiecie ryzykowac!!! Wyraznie widac ze facet po prostu nawet jakby chcial to jeszcze nie moze zaufac młodzianom i to WYRAŹNIE widać!

Jedyna moja obawa to to, że Galacticos zlekceważą Arsenal- a wtedy już nie musze tłumaczyć jak się może potoczyć to spotkanie.... Ja jednak gram 1-ke

Dzięki za uwage i kolorowych snów!
quincy





Jens Lehmann
Emmanuel Eboue-Kolo Toure-Philippe Senderos
Cesc Fabregas-Gilberto
Freddie Ljungberg-Alexander Hleb-Robert Pires
Thierry Henry


taki skład podaje stronka realu i arsenalu!!

ale moim zdaniem to troszke dziwne!!! niewudaj wam się że to troszke zbyt ofensywne ustawienie:>??? rozumiem ze najlepszą obroną jest atak ale żeby grać 3 obrońców przeciwko tak ofensywnie grającemu realowi i z takim ogromnym obecnie potencjiałem strzeleckim:>? no niewiem czy arsenal nieprzejedzie się na swym eksperymencie:>?

P.S
wczoraj podałem skład taki jak ty sie znaczy z taką formacjią obrony bop tak byłoa le dziś zmienili:D

Do góry
#465947 - 21/02/2006 10:05 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Pablo_NFG Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/03/2004
Postów: 5917
Skąd: Katowice
Bayern München
Aufstellung: Kahn - Sagnol, Lucio, Ismael, Lizarazu - Demichelis - Karimi, Zé Roberto - Ballack - Makaay, Pizarro - Trainer: Magath

AC Mailand
Aufstellung: Dida - Stam, Nesta, Kaladze, Serginho - Gattuso, Pirlo, Seedorf - Kaka - Gilardino, Shevchenko - Trainer: Ancelotti



Składy wg. Kicker'a... Więc jednak Kahn będzie bronił...

Mimo wszystko X2 dla mnie jest pewnym typem...

Miulan sie oszczędzał w ostatnim meczu ligowym (np. brak Shevy), a Bayern musiał sie bardzo namęczyć żeby osiągnąć remis z drużyną H96...


Pozdrawiam i życze wysokich wygranych

Do góry
#465948 - 21/02/2006 10:48 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
uiopek86 Offline
journeyman

Meldunek: 14/12/2004
Postów: 56
Sorki za delikatny off topic, ale w koncu tu jest temat o LM, wiec nie wiem gdzie indziej mialbym spytac?! Chodzi mi mianowicie o to czy ktos ma konto w bet24.com, jest tam promocja ze za 50 zl mozna wytypowac dokladny wynik lub pierwszego strzelca bramki w meczu Real - Arsenal i jesli sie nie trafi zwracaja kase!!!
Ja bym sie sklanial ku 2:0 dla Realu, jednak prosze o opinie bardziej doswiadczonych forumowiczow z gory dzieki pozdro

Do góry
Strona 5 z 16 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 15 16 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (11kera11), 3669 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582399 Postów

Najwięcej online: 4136 @ 20:01