Strona 4 z 16 < 1 2 3 4 5 6 ... 15 16 >
Opcje tematu
#465909 - 20/02/2006 19:22 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Quote:

Quote:

Witam
Wtorkowe i środowe mecze LM typuję następująco:

Chelsea:FC Barcelona
Barca będzie niezwykle zmotywowana
po 1 pragną rewanżu za porażkę z zeszłęgo sezonu LM
po 2 są głodni zwyciestwa LM i jest na to odpowiednia chwila gdyż mają niezwykłą paczkę
po 3 Ronaldinho i Eto to zawodnicy z pierwszej trójki najleprzych na świecie i bedą pragneli to potwierdzić
po 4 graja w tym momencie najlepszą piłkę na świecie i Chelsea ciężko będzie upilnować najlepszy atak świata: "Ronnie, Messi, Etoo"
po 5 bedą chcieli już w pierwszym meczu przybliżyć awans do kolejnej fazy LM
po 6 w wywiadach różnego typu jakie przeczytałem wydaje mi się że niektórzy gracze z Londunu np. Terry trzęsą tyłkami na myśl o pilnowaniu Ronaldinho czy Messiego albo Eto




pkt.6 sory nie moglem sie powstrzymac uwierz Terry to jeden z najlepszych obroncow swiata i napewno przed tym meczem nie "trzesie tylkiem". Poza tym chyba bedzie mial niezla frajde jak po raz drugi upokorzy Barce .A to ze Eto'o i Ronni sa w 3 najlepszych pilkarzy na swiecie to juz dla mnie zaden argument ze wygraja w Londynie Widze ze na forum panuje hurraoptymizm co do gry Barcelony, ja bylbym jednak troche innego zdania. Czemu akurat Barca a nie Chelsea bedzie chciala zapewnic sobie awans juz w 1 meczu? Co pilkarze z Londynu sie poloza? Watpie zeby byli slabsi od tych w druzynie z Hiszpanii. Aha co do pkt. 2 to mysle ze kazdy z grajacych w tej rundzie zespolow jest glodny zwyciestwa...
Moj typ pewnie niektorzy przyjma ze smiechem ale osobiscie zagram:
Chelsea FC - FC Barcelona 1 @2.20
Chelsea FC - FC Barcelona (0:1) 1 @4.20 -> to brdziej dla zabawy
Pozdrawiam



wkradl sie maly blad, prosze modow o usuniecie poprzedniego posta.

Do góry
Bonus: Unibet
#465910 - 20/02/2006 19:36 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
choc jestem wielkiem kibicem Barcy, to mysle ze ciezko bedzie nawet o remis na Stamford Bridge!! choc wiele osob juz teraz uznaje Barce za murowanego faworyta to ja nie jestem takim optymista. wiem, wiem, Barca gra swietna szybka kombinacyjna pilke, ma swietny atak, a Chelsea to co???? Cole, Terry, Lampard, Gallas, Cech w bramce, Drogba(podobno nie zagra ale to pewnie jakies zagrywki Mourinho) czy ta sa chlopcy do bicia?? osobiscie wierze w to ze Barca w dwumeczu bedzie lepsza, jednak o srodowy mecz nie jestem zbyt spokojny, mysle ze remis Barca moze wywiesc z Londynu choc bedzie naprade ciezko!!! to tak na zdrowy rozsadek, jednak serce podpowiada inaczej
V I S C A E L B A R C A ! ! !

Do góry
#465911 - 20/02/2006 20:05 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
kubik Offline
journeyman

Meldunek: 22/11/2005
Postów: 65
Quote:

Na pierwszy rzut oka wydaje sie ze druzyny Lyon,INTER,Villareal,JUVE nie przegraja a wiec cztery razy X2 daje kurs 3,1 a wiec nawet,nawet.
Nie wiecie czy J R Riquelme i Sorin zagraja jutro?




Nie byłbym taki pewien co do Lyonu...zresztą jeśli chodzi o mecz werder-juve to jednak sercem za gospodarzami Villar nie zagram, bynajmniej jak grają w Szkocji (tzn. x2 wydaje się jeszcze w miare).

Do góry
#465912 - 20/02/2006 20:48 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
kubik Offline
journeyman

Meldunek: 22/11/2005
Postów: 65
Quote:

@Biszop

Jak dla Ciebie... Puyol jest graczem o klase słabszym od jakiegos Renifera z Finlandi to żal mi Cie.

Cała formacja liverpoolu lepsza...ok... ale o klase lepsza To ile wedlug Ciebie jest tych "klas" w piłce ? Jezeli jest to liczba 3 cyfrowa to moge Ci przyznac racje.

Apropo spotkan. Real @1.75. Czego chcieć więcej ?

Moim zdaniem typ naprawde bardzo bardzo dobry. Co ja tam bede pisal o gwiazdeczach królewskich. Realw w gazie, leje kazdego po kolei... no i przeciewnik bajeczny. Arsenal jest żalosny... porażka 2 bramkowa... to jutro bedzie najmniejszy wymiar kary.

Bayern 1 @2.40... Tak, grałbym to za dobrą stawke, jednak niepewny jest występ Kahna. Niemcy to zawsze Niemcy. Milan dość chimeryczny... o ile u siebie jest w stanie powalczyc, o tyle na Allianz Arena... rządzić i dzielić bedzie Bayern.

Psv 1 takze mi sie podoba, jednak nie ma sensu grać na zespol, który wygrał w tym sezonie... wszystkie spotkania. Ktoś w końcu musi ich sprowadzić na ziemie. Osobiscie wydaje mi sie, ze przebieg tej rywalizacji bedzie mial przegieb taki, iż zarówno lyon jak i psv wygraja na wlasnych obiektach, a o awansie bedzie decydowaly rozmiary zwyciestw. O ile kadra oraz potencjal na korzysc gosci z francji, o tyle PSV mają Hiddinga. To, ze jest geniuszem potwierdzał juz wielokrotnie. Szkoda, że oba zespoly trafily na siebie, gdyz w przeciwnym wypadku z pewnoscia zagralbym na ktorąs z nich... na awans.

Liverpool powinien wygrac, ale remis takze biore pod uwage. Bramkowy remis... cos w stylu 1-1, jak najbardziej prawdopobone. Zwyciestwo Benfici raczej wykluczone.

Osobiscie postaram sie posklejac jakies duble:

Real + Bayern 1x lub Pool x2 za 9/10

Bayern + Pool 2/10

Psv + Real 1 poł. 1/10

P.S.
Jeszcze raz do Biszopa. Skrytykowales Rijkarda, że jest słabym trenerem... bo ma gwiazdy i mu grają. Analogicznie... wytlumacz mi dlaczego Real ma najsilniejszy skład na świecie... a nic nie osiąga ? Przeciez też mają trenera, i gwiazdeczki dla niego grają ... ? Więcej obiektywizmu.




Oczywiście, Biszop nie miał z pewnością na myśli jednego Puyola, a całą defensywe. Od dawna wiadomo, że defensywa blaugrany nalezy do jej najsłabszej formacji. Błędy Oleguera, przeplatane występny Gio, niekiedy zawodzi Belletti. Genialny Terry, Gallas, Carvalho czy nawet Ferreira to niektórzy z defensorów the blues. Nie robią wrażenia? Myślisz że ta defensywa nie jest lepsza? I naprawde nie wiem skąd wytrzasnąłeś tego koleśa z Finlandii Jednak, wiadomo że Puyol jest liderem obrony.

Żeby nie było tak jednostronnie nie zgodze się również z owym zdaniem (krytyką Mistera) stwierdzonym rzekomo przez Biszopa: "ma gwiazdy i mu grają."

Ale czy czelsi nie ma gwiazd i mu nie grają? Czy abramowicz nie wydał milionów na nowych piłkarzy? Ale lepiej będzie jeszcze inaczej...
Czy Barca myliła się płacąc 24 miliony euro (co jak na Barce jest dużo) za Eto'o, który najpierw marnował się w $realu a potem w Mallorce (choć już nie aż tak bardzo)? Czy nie warto było wypatrzeć Ronniego? Dodam tylko, że Barcelona chciała sporowadzić ala drewno Beckhama, lecz po tym jak przeszedł do $realu zaczęli szukać inny obiekt. MU równiez upatrzył sobie brazylijczyka i gdy wydawało już się że jednak zagra w Angli (Czerwone Diabły były już pewne jego transferu), nagle Ronnie zdecydował się na Blaugrane. No ale to jako ciekawostka. Deco, Van Bommel, Edmilson, Belletti, Sylvinho, Gio, Larsson zostali zakupienie za "grosze" (bądź też za darmo). Pragnę tu zauważyć bardzo udaną politykę transferową Rijkaarda!

I wreszcie...Valdes, wyśmienity Puyol, Oleguer (który jednak jakby nie patrzeć często zasila pierwszą "11"), wszechstronny i jakże cenny Motta, Gabri, Iniesta, czy wreszcie dwaj geniusze - odwalający najczarniejszą robotę Xavi no i Messi - TO SĄ WYCHOWANKOWIE KTÓRZY SAMI (oczywiście przy udziale odpowiedniego sztabu) WYKREOWALI SIE NA GWIAZDY!!! Może nie każdego można nazwać "gwiazdą" jednak to właśnie m.in. oni zasilają co mecz kadre/11 Barcelone!!! Więc stwierdzenie Mister jest słabym trenerem bo mu gwiazdy grają jest nie na miejscu. Trzeba umieć takie gwiazdy wykreować, a jeśli nie to przynajmniej pilnować ich formy i bardziej kształcić. Wypisz mi drugi taki zaspół (liczący się) LM co może pochwalić się tyloma wychowankami (wychowankami z klasą), to wtedy pogadamy...

Do góry
#465913 - 20/02/2006 20:57 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
larsson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 19966
Skąd: Bytom
Ciekawe czy ktos z was jeszcze pamieta niezapomniany dwumecz Chelsea - Barca 4-1 a w rewanzu Barca - Chelsea 4-1 Niestety Rivaldo przesadzil o awansie Barcy .Od tamtego spotkania jestem wiernym kibicem Chelsea. Tamten dwumecz był cudowny.Mam nadzieje ze w tym dwumeczu tez zobaczymy duzo goli i wiele ciekawych akcji

Do góry
#465914 - 20/02/2006 21:12 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
Quote:

wytlumacz mi dlaczego Real ma najsilniejszy skład na świecie... a nic nie osiąga ? Przeciez też mają trenera, i gwiazdeczki dla niego grają ... ? Więcej obiektywizmu.




Nie no tym to mnie rozsmieszyles Real ma najsilniejszy skład na świecie

Do góry
#465915 - 20/02/2006 21:24 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Mieli raczej.

Do góry
#465916 - 20/02/2006 21:24 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
BD Offline
old hand

Meldunek: 08/02/2006
Postów: 1163
Skąd: Szczecin
<z wychowankami Barcy to juz przeginacie ;D lepszych ma Real Madryt>

Wypowiem sie co do spotkania FC Bayern Munich - AC Milan; zwyciestwo bawarczykow nad renomowana ekipa z Wloch? W skladzie rassonerich co prawda zabraknie P.Maldiniego, jednakze wariant zastepczy z Serginho byl juz wielokrotnie sprawdzany; ponadto wspierac powinien go Seedorf, ktory potrafi rozbijac ataki rywali <Daisler i jego przeblyski mnie nie przekonuja>; pozostali pilkarze Bayernu Ze Roberto -> ok, tylko za rywali bedzie mial Stama i Gattuso, moze Naste; brazylijczyk bedzie czarowac, tylko czy uda mu sie skutecznie dosrodkowac "oszukac obrone"; postawa Ballacka w ostatnich spotkaniach...<wiecej sie po nim spodziewalem> i atak Bawarczykow; Pizarro i Makaay bez dokladnych podan nie zaistnieja; jezeli Bayern strzeli cos Milanowi to [1] max; PSV z zeszlego sezonu bylo zdecydowanie lepszym zespolem. Ponadto niesamowity atak Milanu Gilardinio i Shevczenko + pomoc Kaka, Seedorf, Gattuso, Pirlo? -> dla mnie Bayern nie ma szans; oczekuej na 1 bramkowe zwyciestwo gosci.

Do góry
#465917 - 20/02/2006 21:26 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
kubik Offline
journeyman

Meldunek: 22/11/2005
Postów: 65
Quote:

Quote:

wytlumacz mi dlaczego Real ma najsilniejszy skład na świecie... a nic nie osiąga ? Przeciez też mają trenera, i gwiazdeczki dla niego grają ... ? Więcej obiektywizmu.




Nie no tym to mnie rozsmieszyles Real ma najsilniejszy skład na świecie




Powinno być chyba: Real ma "najsilniejszy" skład na świecie, choć ja bym to nazwał przereklamowany lub najlepiej sprzedający się zespół..hmmm po co Cassano ? Koszulki im się już po mału nie sprzedawały :P

Do góry
#465918 - 20/02/2006 21:29 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Milan ma bardzo silny sklad ale w teorii. Bo te gwiazdki nie zawsze dobrze graja. W Serie A tez powinni wygrywac a zaliczaja czesto wpadki. Obrona juz nie tak dobra jak kiedys.
Bayern jest mocny u siebie. Juve ograli. I jesli chca cos osiagnac to nie moga przegrac u siebie.
Bayern to poukladany zespol. Sa mocni. W bundelidze rzadza /fakt, ze poziom sie troche obnizyl/.
Ja jakos nie moge sobie wyobrazic zwyciestwa Milanu ...

Do góry
#465919 - 20/02/2006 21:29 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
o czesc Randall..pamietaj rewanze w Ueffa w czawrtek.hehehe

A Lige Mistrzow gram rozrywkowo z1 1/10 bo to wysokie progi

Chelsea Londyn (Anglia) - FC Barcelona (Hiszpania) X
- bo balem sie postawic na Chelse 1.1 z Cholchester a co dopiero z Barcelona

Real Madryt (Hiszpania) - Arsenal Londyn (Anglia) 2
- bo w zseszlych latach Arsenalowi szlo w lidze a nie szlo w Pucharach w tym bedzie odwrotnie /zabojcze kontry Lundberga sa w sam raz na ofensywny Real/

Werder Brema (Niemcy) - Juventus Turyn (Włochy)
- nie mam zdania

Bayern Monachium (Niemcy) - AC Milan (Włochy) 2
- bo widzialem Bayern w meczu przeciw Zurawiowi !!! A Milan nie ma tak slabnacych fizycznie ok 70 min. obroncow jakich ma Hanower

PSV Eindhoven (Holandia) - Olympique Lyon (Francja)
- nieprzewidywalne PSV kontra nieprzewidywalne Lyon.dziekuje

Ajax Amsterdam (Holandia) - Inter Mediolan (Włochy) 2
- bo ogladlem Ajax z Rosendal i nawet kurs 1.2 na Ajax w tym meczu to byla okazja to zagrania, ale Inter to nie Rosendal i ich wypunktuja

Benfica Lizbona (Portugalia) - Liverpool (Anglia) 2
- bo juz stawialem na Mun Utd ze pokaona Benfice, a teraz Liverpool odzyska tamte stracone duze pieniadze

Villarreal (Hiszpania) - Glasgow Rangers (Szkocja) 1
- juz Glasgow nie byl w/g mnie faworytem w meczu z Hibernian a co dopiero z Vilareal

Do góry
#465920 - 20/02/2006 21:34 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
hehe no tak mamy tą banieczkę do wygrania kiedyś na pewno narazie to ja nie widze ani w lidze mistrzów ani w pucharze uefa nic ciekawego, ale może jeszcze coś się zrodzi w mojej głowie

Do góry
#465921 - 20/02/2006 21:34 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
śmieszy mnie trochę ten optymizm 90% piszących tutaj,zapominają o wszystkim,bo Ronaldinho gra...Czekam aż będą kursy szły w góre na Chelsea ,wtedy przed meczem zagram;)

Do góry
#465922 - 20/02/2006 21:37 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Quote:

Ciekawe czy ktos z was jeszcze pamieta niezapomniany dwumecz Chelsea - Barca 4-1 a w rewanzu Barca - Chelsea 4-1 Niestety Rivaldo przesadzil o awansie Barcy .Od tamtego spotkania jestem wiernym kibicem Chelsea. Tamten dwumecz był cudowny.Mam nadzieje ze w tym dwumeczu tez zobaczymy duzo goli i wiele ciekawych akcji




Pewnie, że pamietam. W rewanzu na Camp Nou było 110 tysięcy. Chyba, na schodach siedzieli ... hehe.

@kubik
Nie czytasz uważnie postów. Biszop porównywał nie formacje defensywne chelsey i barcy, tylko liverpoolu i barcy. Zarówno Liverpool jak i Chelsea mają lepsze defensywny od Barcy, i z pewnością także lepszych trenerów... ale to tak na marginesie. Nie chodzilo o sam fakt, ale o skalę... i przedział.

Jeśli chodzi o jutrzejsze dokładnie wyniki... to postrzelam sobie następująco:

Real 4-1, Psv 1-0, Bayern 3-1, Pool 1-0 lub 1-1.

Do góry
#465923 - 20/02/2006 21:37 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Widzewiak Offline
newbie

Meldunek: 28/03/2004
Postów: 40
Skąd: Łódź
Na początek witam wszystkich.
A teraz do rzeczy.
REAL - ARSENAL Kursy rzeczywisćie nie nastrajają optymistycznie i nie ma co kryć że Real jest faworytem.Ja jednak to spotkanie odpuszczam z czysto sentymentalnych powodów.Jestem kibicem Arsenalu i przeciw swojej drużynie nie chcę stawiać,a rozsądek podpowiada że raczej Kanonierzy nie wygrają.
PSV - LYON Myslę nad tym spotkaniem już dłuższy czas i dochodzę do wniosku ze jednak remis jet najrozsądniejszym rozwiązaniem.Loyn w pierwszej chwili wydawał mi się murowanym faworytem,ale z drugiej strony ostatnio jak by dostali zadyszki remis i porażka w lidze.PSV też nie jest w najwyzszej formie ale jednak wygrywa no i bedzie grac u siebie.
RANGERS - VILLARREAL Podobna sytuacja jak w poprzednim spotkaniu, niby na pierwszy rzut oka faworyt jest jeden,ale po zastanowieniu dochodzę do wniosku że remis byłby bardziej sensowny.Jak wszyscy wiedza szkocka piłka jest bardzo twarda i ostro się gra na wyspach.Rangersi w lidze zawodzą i graja poniżej oczekiwań, ale nawet w takiej formie są u siebie bardzo groźni.Hiszpanie raczej pojadą z nastawieniem żeby coś strzelić ale wygrac to już u siebie.

Do góry
#465924 - 20/02/2006 21:45 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
ja tez nie mam przekonania do obecnych meczy...jak mialem tydzien temu...nic na sile...LM tylko dla rozrywki...bo oni tez graja tylko w niej tak naprawde o pieniadze hehe
Jednego jestem pewien na 100%: juz nigdy wiecej w Lidze Mistrzow nie zagra Artmedia Patrzalka Bratyslawa /po prostu zrobili z pieniedzmi to co socjalistyczni dzialacze w innych tego typu klubach ...nachapali sie i wystarczy /

Pamietacie Koszyce !!!???? teraz zdajsie sa w drugiej lidze

Do góry
#465925 - 20/02/2006 21:47 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
mmichaal Offline
old hand

Meldunek: 27/03/2005
Postów: 1018
Skąd: Białystok
Ktos pare postow wyzej napisal o wspanialych wychowankach Barcy, ale nie wiem czy pamietal o asyscie Valdesa w meczu z Valencia, kiedy sprezentowal gosciom piekna bramke W srode Chelsea skarci Barce za frajerstwo w obronie i nie wydaje mi sie zeby sam Ronaldinho, a tym bardzie Eto wygral mecz. W dzisiejszej pilce liczy sie kolektyw i genialny strateg na lawce

Do góry
#465926 - 20/02/2006 21:49 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu

tytulem wstepu,
coraz mniej tutaj pisuje bo w wiekszosci wypadkow gdy pojawi sie temat Barcelony wyskakuja roznej masci fanatyczni wyznawcy tego klubu i zaczyna mnie to meczyc, potrafia taki topic zamienic w jedno wielkie smietnisko ze Barca to tamto, owamto, co mnie to obchodzi komu kibicujecie, napisalem swoje zdanie na temat konkretnego meczu, a tu huzia na ruzia wyskakuje na mnie jakis napalony mlodzieniec i wciska w moje usta slowa ktorych nie wypowiedzialem, czy ja gdzie wspomnialem o osobie szacownego Puyol'a??

Jak dla Ciebie... Puyol jest graczem o klase słabszym od jakiegos Renifera z Finlandi to żal mi Cie.

Testy z tej serii schowaj sobie do tornistra bo ani Cie nie obrazilem ani nawet nie probowalem, nie obrazilem tez klubu z Katalonii tylko wyrazilem swoja opinie ktora brzmi ze obrona Barcelony jest o klase slabsza od obrony The Reds.
Uwazam tak dlatego ze gra na boiskach na wyspach rozni sie diametralnie od od gry na polwyspie iberyjskim i stad porownanie co do klas, jest to moje zdanie i wara Ci do niego, chcesz dyskutowac zapraszam, chcesz strzelac do mnie taki tekstami, odpusc sobie bo nie podejme rekawicy.

jeszcze slowo co do ponizszego:
Jeszcze raz do Biszopa. Skrytykowales Rijkarda, że jest słabym trenerem... bo ma gwiazdy i mu grają. Analogicznie... wytlumacz mi dlaczego Real ma najsilniejszy skład na świecie... a nic nie osiąga ? Przeciez też mają trenera, i gwiazdeczki dla niego grają ... ? Więcej obiektywizmu.

Nie tyle ze jest slaby tylko ze miedzy nim a Mourinho jest duza roznica na niekorzysc Twojego Franka, o tym nie bede dyskutowal,
Czy nie jest argumentem to ze bez Ronniego czy Deco lub tez Eto lub nie daj Boze bez 3 wymienionych Barca nieistnieje??
Ostatnio kilka meczy powinno to pokazac dobitnie.

Co do Chelsea porownywalny spadek formy druzyny mogloby spowodowac znikniecie Lamparda ale o tym nie mielismy sie okazji przekonac bo nie liczac 1 meczu gra non stop, kazdy inny jest w tej druzynie do zastapienia bez wiekszego uszczerbku dla calosci.
Mourinho jest strategiem ktory potrafi przewidywac jak wytrawny szachista i dla niego kazdy ruch musi byc przewidziany w 3 wariantach, a Frank jest typem goscia ktory idzie na zywiol i jak idzie to idzie, a jak jest problem w postaci braku ktoregos z jego asow to ma duzy problem z ktorym nie umie sobie poradzic.
Tyle mojego, nie mam zamiaru obrazac ani klubu z Katalonii ani jego kibicow, a wynik meczu jest otwarty do srody wieczorem i wcale nie jestem pewien wyniku o czym pisalem wczesniej.
Porownanie z Realem Ci nie wyszlo, przyznasz sam...

Amkwish mial racje, zostajesz modem nie mozesz spokojnie napisac slowa bo zawsze sie zjawi jakis madrala ktory bedzie chcial Cie udupic...
Piszcie sobie swoje Visca el Barca czy co tam chcecie, jestem ciekaw czy to Wam pomoze trafnie typowac i szacowac szanse druzyn.

Czlowiek jest madrzejszy wtedy kiedy umie sluchac i wyciagac wlasciwe wnioski z wypowiedzi oponenta...

bawcie sie dobrze ja koncze tu swoj udzial


Edited by Biszop (20/02/2006 21:51)

Do góry
#465927 - 20/02/2006 21:50 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
kubik Offline
journeyman

Meldunek: 22/11/2005
Postów: 65
Quote:


@kubik
Nie czytasz uważnie postów. Biszop porównywał nie formacje defensywne chelsey i barcy, tylko liverpoolu i barcy. Zarówno Liverpool jak i Chelsea mają lepsze defensywny od Barcy, i z pewnością także lepszych trenerów... ale to tak na marginesie. Nie chodzilo o sam fakt, ale o skalę... i przedział.

Jeśli chodzi o jutrzejsze dokładnie wyniki... to postrzelam sobie następująco:

Real 4-1, Psv 1-0, Bayern 3-1, Pool 1-0 lub 1-1.




No to zwracam honor. Nie zmienia to jednak faktu/mojego zdania, że jednak czelsi ma lepszą obronę od Katalończyków, może nie nazwałbym akurat defensorów Liver o klasę lepszych alle...;) Powiem tyle...najlepszą obroną jest atak - a ten jest całkiem przyzwoity (i nie chodzi tu mi o jednego ronniego, jak to się większości kibicom wydaje!:/).;)
Veb!

Do góry
#465928 - 20/02/2006 21:56 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
A moze na serio zagrac cos odwaznie: porownojac forme i pary

Oto np. zestaw par z poprzedniej edycji LM z wynikami i kursami wskazujacymi kto byl wowczas faworytem /tez pierwsza runda po pzrerwie zimowej byla 22 lutego !!!/

zaskakujaco podobne zsetawienie par...trzeba tylko porownac formy zespolow ....a wyniki beda zblizone

Barcelona FC - Chelsea 2:1 1.96 3.04 3.69

Bremen - Lyon 0:3 2.04 3.08 3.44

ManchesterU - Milan AC 0:1 1.98 3.04 3.69

Porto FC - Inter Milan 1:1 2.89 2.94 2.40

Real Madrid - Juventus 1:0 1.95 3.12 3.71

Eindhoven PSV - Monaco 1:0 2.06 3.07 3.39

Liverpool - Leverkusen 3:1 2.06 3.08 3.43

Bayern Münch - Arsenal 3:1 2.16 3.08 3.17

Do góry
Strona 4 z 16 < 1 2 3 4 5 6 ... 15 16 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa), 4063 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582399 Postów

Najwięcej online: 4136 @ 20:01