Strona 9 z 14 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 13 14 >
Opcje tematu
#470069 - 25/01/2006 13:45 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
Salvador Dali Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 5480
Skąd: Katowice
I ja rowniez dzis Kamerun. Niby juz pora na jakas niespodzianke, ale ja jej bede szukac w innych meczach. A dlatego ze Kamerun ( i Tunezja) maja jeden atut wiecej od pozostalych druzyn Afryki. Tworza druzyne, istnieje mysl taktyczna, nie graja na afere jak wiekoszosc druzyn z czarnego londu. A to najwazniejsze w pilce. Kazda akcja jest przemyslana, widac konsekwencje w meczach tych fruzyna no i przede wszystkim nie tylko wspanialy atak ale i rowniez dobra defensywa. Nie bez znaczenia jest fakt, ze niektorzy KAmerunczycy graja w klubach pod okiem najlepszyhc taktykow swiata. Chocby odpowiadajacy za konstrukcje akcji Geremi, ktory mimo ze czesto nie gra w klubie napewno konsekwencje w realizacji zadan nakresloych przez trenera Jose mu wbil. Rowniez sa Djemba Djemba, ktory wyszedl spod reki Sir Alexa, Makoun z chyba najlepiej poukladanej druzyny francuskiej Lille czy niezykle doswiadczony Song, ktory zelaznie tzryma szyki obrony nieposkrominoych lwow. Do tego dochodza chyba najlepszy lewy obronca Bundesligi Atuba z HSV czy Duala, ktorego wspaniale zagrania pamietamm z zeszlorocznej edycji pucharu uefa. O Eto jaki jest doskonaly nawet nie wspomne bo po prostu nie wypada. A Togo? No fajnie ze awansowali, ale zobaczmy z kim grali w grupie. Jakby nie bylo slabiutkim Senegalczykom, ktorym sie wydaje jakimi to oni nie sa brazyliczykami. A prawda o tej druzynie jest taka, ze byli rewelacja MS2002, ale dlatego ze zapierdalali jak dzicy po calej szerokosci i dlugosci boiska gryzac murawe. Po prostu druzyna miala w druzynie 10 Gattuso. A teraz mecze chca wygrywacd na stojaco i jeszcze do tego ogle nie wspolpracuje ze soba duet Diouf-Camara. Ogolnie zenada. No a poza tym mieli jeszcze w grupie Zambie, ktora takze sie juz zdazyla pokazac w tych mistrzostwach. Wiadomo jak. Ja nie widze innego rezultatu. Nie dzis pierwsza niespodzianka.

Do góry
Bonus: Unibet
#470070 - 25/01/2006 13:55 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
Salvador Dali Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 5480
Skąd: Katowice
ps. niewiem dlaczego niektorzy uwazaja ze WKS moze zrobic sensacje na MS? Graja akcje starsznie rwane, jedyny pomysl to akcje indywidualne a obrona popelnia niesamowite bledy. Ze swietnymi defensorami Serbii watpie aby indywidualnosci pozwilily na wygranie meczu bo zakladam ze WKS sam sobie cos stzreli a Holandia i Argentyna no coment. ja widze natomiast niespodzianke w tunezyjczykach bo to naprawde swietnie poukladana druzyna przez Lemerra, kazdy zna swoje miejsce, umiejetnosci czysto pilkarskie moze nie takie jak chocby WKS ale napewno pilkarze na przyzwoitym pzoiomie. A w grupie Hiszpanie i Ukraince wiec nie tak najgorzej a potem franzuzi i ktos z trojki Szwajcaria, Togo, korea. Cwiercfinal naprawde realny. Ale to tak na marginesie

Do góry
#470071 - 25/01/2006 14:07 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
ryzy9 Offline
old hand

Meldunek: 17/01/2006
Postów: 1084
Skąd: Poznan
Co do Kamerunu to wedlug mnie zapewnia sobie dzisiaj wyjscie z grupy! Graja na tyle dobrze,ze nie powinni miec jakichkolwiek problemow z pokonaniem Togo. Warto tez pomyslec o opcji,ze Eto'o strzeli w meczu bramke 1,67 BAW

Czekam na opnie meczu Tunezji, gdyz wedlug mnie niezly kurs jak na tak przecietnego OBECNIE rywala jakim jest RPA.

Mysle,ze zwycieza w tym spotkaniu i rowniez jak Kamerun zapewnia sobie juz awans z grupy!

Czekam jednak na utwierdzenie mnie w tym przekonaniu.

Pozdrowionka

Do góry
#470072 - 25/01/2006 14:13 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
decentrum Offline
member

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 135
zgadza sie z salvatorem dali co do jakosci i poziomu pilarskiego druzyn afrykanskich .ogladam prawie wszystkie mecze i powiem generalnie ze obrona wiekszosci druzyn z carnego ladu to katastrofa .kompletnie.gdyby tylk napastnicy czesciej mieli odpowiednie celowniki to mielibysmu grd bramek .szkoda byluy by same overki

Do góry
#470073 - 25/01/2006 14:46 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
roads Offline
journeyman

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 84
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Angola - DR Kongo, typ 2

Wbrew pozorom, bardzo ciekawa konfrontacja, choc wielu bedzie sadzic, ze to zdarzenie raczej typu NoBet (a moze sie myle). Mimo wszystko pokusze sie o krotka prognoze.
Jak podaje BBC, w meczu nie zagra kontuzjowany obronca Angoli Marco Abreu, 31-letni zawodnik portugalskiego Portimonense (obecnie 3 miejsce w II lidze portugalskiej).
DR Kongo wystapic powinna w najsilniejszym skladzie, i na boisko zapewne wybiegnie identyczna jedenastka jak w pierwszem grupowym spotkaniu z Togo. Lomana Lua Lua z Portsmouth, Herita Ilunga z Saint-Etienne czy Kinkela Fwanda z Amiens i selekcjoner Claude LeRoy mimo wszystko sprawiaja wrazenie mocniejszych, dlatego tez 2.

I jeszcze troche historii. W tym wieku obie reprezentacje spotkaly sie dwukrotnie w meczach towarzyskich.
Congo DR - Angola 1:3 (1:2) Friendly 2004, KINSHASA CONGO DR - 23.05.2004
Angola - Congo DR 0:2 (0:0) Friendly 2003, LUANDA ANGOLA - 20.08.2003
Wczesniej trzykrotnie grali ze soba w 87', DR Kongo wowczas pod nazwa Zairu. Wyniki tych konfrontacji jednak pomine.

Do góry
#470074 - 25/01/2006 14:47 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
West Offline
stranger

Meldunek: 23/01/2006
Postów: 21
A co myślicie o meczu: Angola v Congo ?, przeczucie mówi żeby postawić 1X bo przecież Angola kiedy ma wygrywać jak nie teraz... oni muszą wygrać jak chcą wyjsc z grupy. A Congo? hmm że pokonał slabiutkie Togo to raczej nic nie znaczy... Togo gra na b. niskim poziomie, coś sie z nimi stało i czarno to widze z Kamerunem który ich pojedzie jak rozpędzony.... ETO

Do góry
#470075 - 25/01/2006 14:48 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
muchinio Offline
Felietonista

Meldunek: 09/01/2006
Postów: 2100
Panowie, a co sadzicie dzisiaj o Kongo 1x, mysle, ze maja bardziej poukładaną drużynę niż Angola i mogą tutaj sprawidź mała niespodziankę finalistą MS, uważm ze moga nawet sprawic niespodzianke w całym turnieju i daleko zajsc. co do Kamerunu to tez sadze ze nie powinno byc większych kłopotów, w drużynie Togo ciągle są jakieś kłotnie i problemy

Do góry
#470076 - 25/01/2006 14:53 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29861
Quote:

Panowie, a co sadzicie dzisiaj o Kongo 1x, mysle, ze maja bardziej poukładaną drużynę niż Angola i mogą tutaj sprawidź mała niespodziankę finalistą MS, uważm ze moga nawet sprawic niespodzianke w całym turnieju i daleko zajsc. co do Kamerunu to tez sadze ze nie powinno byc większych kłopotów, w drużynie Togo ciągle są jakieś kłotnie i problemy



Ja tam dziś jak narazie zagrałem tylko singielka CONGO hp +1 za dość skromny kurs 1,44 Przeglądałem również składy obu drużyn - nic nadzwyczajnego...A tak to coś się wydaje, że mecz będzie podobny jak ten co wczoraj Egipt - Maroko.

Do góry
#470077 - 25/01/2006 14:55 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
West Offline
stranger

Meldunek: 23/01/2006
Postów: 21
roads: ciekawa analiza, ale Angola nie gra zle w tych pucharach a 3:1 z Kamerunem nic nie znaczy. Kamerun to Kamerun... Wydaje mi sie że Angola jest bardziej zorganizowaną drużyną i teoretycznie jest faworytem, pomijam oczywiscie kwestie obrony obu druzyn - ktoś już napisał że wystarczy jeden dobry napastnik i grad bramek by szło. Nie jest to jednak pewniak...

Osobiscie typuje:

Angola - DR Kongo, typ 1x
Cameroon - Togo, typ 1

Do góry
#470078 - 25/01/2006 14:56 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
Mixon Offline
member

Meldunek: 20/12/2005
Postów: 137
Kamerun to było oczywiste że postawię i inny wynik niż zwycięztwo tej drużyny bardzo mnie zaskoczy. Cały dzień zastanawiałem się jednak nad drugim meczem i ostatecznie postawię chyba na Kongo z podpórką. Angola lekko osłabiona i jest moim zdaniem gorszą drużyną od Konga. Czystej 2 bym się jednak nie odważył postawić.

Do góry
#470079 - 25/01/2006 15:47 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
coupet Offline
newbie

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 40
Skąd: Grajewo
Tak przeglądam sobie typy dzisiejszego spotkania Kamerun - Togo i dochodze do pewnego wnosku. Sam osobiście opstawiam dziś Kamerun i tak patrzę jak wszyscy jesteśmy pewni tego spotkania i zeebyśmy wszyscy się nie przejechali (wszyscy mam na myśli cały świat). Ten mecz jest typowym mass betem i wiem, ze chodziaz remis bęzie cudem dla Angoli ale zarówno na podstawie Biblii jak ipiłki wiemy że tak owe się zdarzają. Wiem jaki jest Kamerun i co on potrafi ale wyobrażam sobie co bęzie jak np. Angola strzeli zkarnego i będzie wynik 1-1. To wszystko co mam do powiedzenia , pozdrawiam i zyczzę nam wszystkim szczęścia. Whola !

Do góry
#470080 - 25/01/2006 16:36 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
iq100 Offline
journeyman

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 79
Quote:

Tak przeglądam sobie typy dzisiejszego spotkania Kamerun - Togo i dochodze do pewnego wnosku. Sam osobiście opstawiam dziś Kamerun i tak patrzę jak wszyscy jesteśmy pewni tego spotkania i zeebyśmy wszyscy się nie przejechali (wszyscy mam na myśli cały świat). Ten mecz jest typowym mass betem i wiem, ze chodziaz remis bęzie cudem dla Angoli ale zarówno na podstawie Biblii jak ipiłki wiemy że tak owe się zdarzają. Wiem jaki jest Kamerun i co on potrafi ale wyobrażam sobie co bęzie jak np. Angola strzeli zkarnego i będzie wynik 1-1. To wszystko co mam do powiedzenia , pozdrawiam i zyczzę nam wszystkim szczęścia. Whola !




Wybacz ale z Twojego postu nic nie rozumie. Jesteś po %%% czy masz gorszy dzień? Chodzi ci o mecz Kamerunu a piszesz o Angoli która juz gra z Kongo. Czy tak trudno przeczytać swój post przed wysłaniem?

Do góry
#470081 - 25/01/2006 16:37 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Quote:

Tak przeglądam sobie typy dzisiejszego spotkania Kamerun - Togo i dochodze do pewnego wnosku. Sam osobiście opstawiam dziś Kamerun i tak patrzę jak wszyscy jesteśmy pewni tego spotkania i zeebyśmy wszyscy się nie przejechali (wszyscy mam na myśli cały świat). Ten mecz jest typowym mass betem i wiem, ze chodziaz remis bęzie cudem dla Angoli ale zarówno na podstawie Biblii jak ipiłki wiemy że tak owe się zdarzają. Wiem jaki jest Kamerun i co on potrafi ale wyobrażam sobie co bęzie jak np. Angola strzeli zkarnego i będzie wynik 1-1. To wszystko co mam do powiedzenia , pozdrawiam i zyczzę nam wszystkim szczęścia. Whola !




chyba chodziło Ci o Togo kolego bo Angola gra własnie z Kongo.

Do góry
#470082 - 25/01/2006 19:56 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
jondro Offline
stranger

Meldunek: 25/12/2005
Postów: 5
Kamerun 2-0 Togo. Piękne bramki Eto i Meyonga NO i dalej bez niespodzianek

Do góry
#470083 - 25/01/2006 20:06 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
raf Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 1828
Skąd: Warszawa
gdzie moge znalezc ilosc rzutow roznych z meczu angola-congo?

Do góry
#470084 - 25/01/2006 20:07 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
Stajnia Offline
member

Meldunek: 06/11/2003
Postów: 120
Skąd: miasto na śl
Quote:

nie zdziwcie się jutro z tym Kamerunem...




No i po co szukac dziurym w calym
?
Chciales byc oryginalny ale nie wyszlo.

Do góry
#470085 - 25/01/2006 20:08 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
coupet Offline
newbie

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 40
Skąd: Grajewo
Quote:

Quote:

Tak przeglądam sobie typy dzisiejszego spotkania Kamerun - Togo i dochodze do pewnego wnosku. Sam osobiście opstawiam dziś Kamerun i tak patrzę jak wszyscy jesteśmy pewni tego spotkania i zeebyśmy wszyscy się nie przejechali (wszyscy mam na myśli cały świat). Ten mecz jest typowym mass betem i wiem, ze chodziaz remis bęzie cudem dla Angoli ale zarówno na podstawie Biblii jak ipiłki wiemy że tak owe się zdarzają. Wiem jaki jest Kamerun i co on potrafi ale wyobrażam sobie co bęzie jak np. Angola strzeli zkarnego i będzie wynik 1-1. To wszystko co mam do powiedzenia , pozdrawiam i zyczzę nam wszystkim szczęścia. Whola !




Wybacz ale z Twojego postu nic nie rozumie. Jesteś po %%% czy masz gorszy dzień? Chodzi ci o mecz Kamerunu a piszesz o Angoli która juz gra z Kongo. Czy tak trudno przeczytać swój post przed wysłaniem?




Widzisz pomyliłem się błąd omyłkowy , pomyliłeem po prostu Angole z Togo , zwykły błąd omyłowy , czego nie moge powiedzieć o tobie jeżeli piszesz , że mecz pomiędzy Angolą i DRCongo odbędzie się jutro. Więc przemyśl sobie kto tu jest po procentach. Więc bardzo cię proszę jeśli już chcesz poprawiać innych to chodziaż czyń to dobrze. Bez Obrazy. Pozdrawiam !

Do góry
#470086 - 25/01/2006 20:10 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
coupet Offline
newbie

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 40
Skąd: Grajewo
Quote:

Quote:

Quote:

Tak przeglądam sobie typy dzisiejszego spotkania Kamerun - Togo i dochodze do pewnego wnosku. Sam osobiście opstawiam dziś Kamerun i tak patrzę jak wszyscy jesteśmy pewni tego spotkania i zeebyśmy wszyscy się nie przejechali (wszyscy mam na myśli cały świat). Ten mecz jest typowym mass betem i wiem, ze chodziaz remis bęzie cudem dla Angoli ale zarówno na podstawie Biblii jak ipiłki wiemy że tak owe się zdarzają. Wiem jaki jest Kamerun i co on potrafi ale wyobrażam sobie co bęzie jak np. Angola strzeli zkarnego i będzie wynik 1-1. To wszystko co mam do powiedzenia , pozdrawiam i zyczzę nam wszystkim szczęścia. Whola !




Wybacz ale z Twojego postu nic nie rozumie. Jesteś po %%% czy masz gorszy dzień? Chodzi ci o mecz Kamerunu a piszesz o Angoli która juz gra z Kongo. Czy tak trudno przeczytać swój post przed wysłaniem?




Widzisz pomyliłem się błąd omyłkowy , pomyliłeem po prostu Angole z Togo , zwykły błąd omyłowy , czego nie moge powiedzieć o tobie jeżeli piszesz , że mecz pomiędzy Angolą i DRCongo odbędzie się jutro. Więc przemyśl sobie kto tu jest po procentach. Więc bardzo cię proszę jeśli już chcesz poprawiać innych to chodziaż czyń to dobrze. Bez Obrazy. Pozdrawiam !




Przepraszam cię ! Pomyliłem sie. Źle przeczytałem twoje słowa. Jeszcze raz sory ! hehe

Do góry
#470087 - 25/01/2006 20:53 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
BREAKBEAT Offline
addict

Meldunek: 05/04/2004
Postów: 400
Skąd: Lublin
Quote:

KAMERUN - TOGO 1
Kamerun mysli przyszlosciowo. W koncu chca wygrac te mistrzostwa i odkuc sie za niepowodzenia w eliminacjach MS. Togo jako finalista MS, bedzie dobrym przykladem do "odkuwania sie" i pokazania "kto tu jest najwazniejszy". Wszystko w nogach Kameruncow. Dzis moga sobie zapewnic awans, a w 3 meczu dac odpoczac najlepszym, by ze zdwojona sila uderzyc na faze pucharowa.

Angola - Kongo X (1 połowa) - tutaj licze na szczescie chyba.
Caly mecz - no bet
Drugie miejsce to sprawa otwarta: Angola lub Kongo. Kongo zaskoczylo wygrywajac w 1 meczu z Togo. Dzis Angola walczy o pozostanie w turnieju, a Kongo o wyjscie z grupy.




No i sie "nie zdziwilem z tym Kamerunem". U Czarnych po staremu...

Do góry
#470088 - 25/01/2006 21:13 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
kuba81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2001
Postów: 3216
Skąd: Poznan
Ja rowniez mam to samo pytanie co raf , gdzie moge znalezc ilosc rzutow roznych z meczu angola - congo??Jestem prawie w 100% przekonany ze bylo ich 11 a expekt rozliczyl iz byl under 10,5 jesli ma ktos statystyki to bylbym bardzo wdzieczny za info

pozdrawiam

Do góry
Strona 9 z 14 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 13 14 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (akagi, Akhu, pacyfista, rymoholik, alfa, ANZELMO, kemp, Igor, Sony, Sensei, igea23), 2877 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583012 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07