Strona 3 z 20 < 1 2 3 4 5 ... 19 20 >
Opcje tematu
#4785983 - 12/07/2011 00:59 Re: Hazard w internecie [8] [Re: Piostar]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Jak cos beda sie na tym wzorowac laugh

"Wielki sukces polskiej Izby Celnej, która wraz z policją rozbiła niebezpieczny 50-osobowy gang internetowych hazardzistów. Służby weszły nad ranem do ich domów i zarekwirowały komputery oraz twarde dyski z prowadzonymi statystykami, a także kilkadziesiąt płyt DVD z archiwalnymi meczami. Okazało się, że podejrzani obstawiali w internecie wyniki meczów piłkarskich, kilku grało w pokera, a jeden nawet ośmielił się zagrać w ruletkę online. Ich konta bankowe zostały zamrożone, a skarb państwa przejmie brudne pieniądze pochodzące z nielegalnego procederu. Sprawa została przekazana do prokuratury."

Do góry
Bonus: Unibet
#4785999 - 12/07/2011 01:05 Re: Hazard w internecie [8] [Re: connor]
Sylwiaa Offline
a.k.a. "DOMINICCA"

Meldunek: 11/02/2008
Postów: 1525
Skąd: GDAŃSK
Originally Posted By: Experto

PS. Swoja droga wlasnie sprawdzilem i ten gosc z stsu czy innego ziemniaka zostal zbanowany grin a szkoda bo mial spojrzenie z innej strony a to dosc istotne w dyskusji.


I jaki obcykany. Podał nazwy firm ,które wg jego informacji niebawem się wykruszą. Dla mnie liczy się tylko liczba 8 bo mam interesujący zakład z z o R r o tongue

Do góry
#4786005 - 12/07/2011 01:09 Re: Hazard w internecie [8] [Re: mazik]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: mazik
Jesli bedzie jakis artykul na ten temat ,to bedzie to artykul sponsorowany przez ziemniaki nie majacy niz wspolnego z prawda. wink


W najnowszym chyba PC World jest jakiś negatywny artykuł o bukmacherach netowych...

Do góry
#4786020 - 12/07/2011 01:19 Re: Hazard w internecie [8] [Re: Sylwiaa]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: Sylwiaa
Dla mnie liczy się tylko liczba 8 bo mam interesujący zakład z z o R r o tongue
Wszyscy tutaj woleliby żebyś go przegrała. Mam nadzieję, że Ty sama też laugh

Do góry
#4786030 - 12/07/2011 01:27 Re: Hazard w internecie [8] [Re: connor]
eroll Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 5106
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: Experto
Jak cos beda sie na tym wzorowac laugh

"Wielki sukces polskiej Izby Celnej, która wraz z policją rozbiła niebezpieczny 50-osobowy gang internetowych hazardzistów. Służby weszły nad ranem do ich domów i zarekwirowały komputery oraz twarde dyski z prowadzonymi statystykami, a także kilkadziesiąt płyt DVD z archiwalnymi meczami....


'u jednego z zatrzymanych znaleziono w szafie dres Centerbetu-więc może być postawiony dodatkowy zarzut nielegalnej reklamy e-hazardu'

Do góry
#4786047 - 12/07/2011 01:38 Re: Hazard w internecie [8] [Re: Piostar]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Faktycznie jest w PC World artykul, nie mam czasu go teraz przeczytac, ale niektore kawalki niezle.

"W zalaczonym formularzu podajesz wszystkie dane podczas rejestracji konta z numerem karty i adresem, przetwarza je firma zarejestrowana na Malcie"

Do góry
#4786115 - 12/07/2011 02:13 Re: Hazard w internecie [8] [Re: connor]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
Originally Posted By: Experto
Faktycznie jest w PC World artykul, nie mam czasu go teraz przeczytac, ale niektore kawalki niezle.

"W zalaczonym formularzu podajesz wszystkie dane podczas rejestracji konta z numerem karty i adresem, przetwarza je firma zarejestrowana na Malcie"


hehe,pojecie o tym, o czym tam napisał, to ma delikatnie mówiąc mgliste

Do góry
#4786124 - 12/07/2011 02:15 Re: Hazard w internecie [8] [Re: Piostar]
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Masz układy w mieście niczego się nie boisz ,taka prawda PO = układy ,ważne by móc przejść na stronę ZŁĄ. Jak oni śmierci 96 osób nie potrafią wyjaśnić to co dopiero chcą Was karać za buki hehe śmieszne !

Do góry
#4786127 - 12/07/2011 02:16 Re: Hazard w internecie [8] [Re: forty]
mazik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/04/2008
Postów: 1769
Numer mozna sciagnac w necie, pisal go ten koles w okularach http://like-a-geek.jogger.pl/
po prostu brak slow, nie rozumiem dlaczego ludzie zabieraja sie za cos o czym nie maja pojecia, niezle tam kwiatki sa, po tresci artykulu i po facjacie kolesia widac ze w zyciu 2 zl nie postawil

Do góry
#4786156 - 12/07/2011 02:28 Re: Hazard w internecie [8] [Re: mazik]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
Originally Posted By: mazik
Numer mozna sciagnac w necie, pisal go ten koles w okularach http://like-a-geek.jogger.pl/
po prostu brak slow, nie rozumiem dlaczego ludzie zabieraja sie za cos o czym nie maja pojecia, niezle tam kwiatki sa, po tresci artykulu i po facjacie kolesia widac ze w zyciu 2 zl nie postawil


http://filekeen.com/q4rnhs6igsvw/PCW_07_2011.pdf.html

Do góry
#4786221 - 12/07/2011 02:47 Re: Hazard w internecie [8] [Re: Piostar]
ssaczu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2007
Postów: 32677
Skąd: Częstochowa
Dobry artykul laugh

"Organizatorzy gier i zakładów stosują dodatkowe sztuczki, które wyglądają niepozornie, ale pozwalają uchronic się przed dobrymi graczami. Pierwsze to złożony formularz, zawierający takie informacje jak kod IBAN i SWIFT banku gracza, numer konta, na które mają być wypłacone wygrane, numer telefonum na który zostanie wysłany SMS aktywacyjny, czy adres, na który mogą przychodzić ulotki reklamowe. Samo podanie takich danych firmie zarejestrowanej na Kajmanach może wzbudzić podejrzenia gracza, chociaż witryny starają się dowodzić swojej wiarygodności m in. wysokiej jakości grafiką, nienaganna pisownią, rozbudowanym systemem pomocy i stała opieką konsultanta".

Dalsza czesc o tym, ze nie chca wyplacac i nakazuja graczom dokonywania obrotow tez dobra. Tyle, ze łoś nie napisal, ze to tylko wtedy gdy korzysta sie z bonusu.

Do góry
#4786289 - 12/07/2011 03:21 Re: Hazard w internecie [8] [Re: connor]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Originally Posted By: Experto
Jak cos beda sie na tym wzorowac laugh

"Wielki sukces polskiej Izby Celnej, która wraz z policją rozbiła niebezpieczny 50-osobowy gang internetowych hazardzistów. Służby weszły nad ranem do ich domów i zarekwirowały komputery oraz twarde dyski z prowadzonymi statystykami, a także kilkadziesiąt płyt DVD z archiwalnymi meczami. Okazało się, że podejrzani obstawiali w internecie wyniki meczów piłkarskich, kilku grało w pokera, a jeden nawet ośmielił się zagrać w ruletkę online. Ich konta bankowe zostały zamrożone, a skarb państwa przejmie brudne pieniądze pochodzące z nielegalnego procederu. Sprawa została przekazana do prokuratury."
Po dokładnym zbadaniu sprawy okazało się, że od zatrzymanych nie było czego przejąć. Co więcej, w wyniku śledztwa wyszło na jaw, iż podejrzany o nielegalny hazard Mateusz W. u jednego z bukmacherów posiadał minusowy stan konta. Policja bada szczegóły tej sprawy laugh

Do góry
#4786305 - 12/07/2011 03:30 Re: Hazard w internecie [8] [Re: Maciek]
huge Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2007
Postów: 6719
Skąd: Malbork
Originally Posted By: Maciek
Masz układy w mieście niczego się nie boisz ,taka prawda PO = układy ,ważne by móc przejść na stronę ZŁĄ. Jak oni śmierci 96 osób nie potrafią wyjaśnić to co dopiero chcą Was karać za buki hehe śmieszne !


porownanie nie tyle smieszne, co tragiczne i calkowicie nie na miejscu. od polityki masz inny dzial

Do góry
#4786345 - 12/07/2011 03:53 Re: Hazard w internecie [8] [Re: ssaczu]
mez Offline
veteran

Meldunek: 05/01/2009
Postów: 1483
Originally Posted By: ssaczu
Dobry artykul laugh

"Organizatorzy gier i zakładów stosują dodatkowe sztuczki, które wyglądają niepozornie, ale pozwalają uchronic się przed dobrymi graczami. Pierwsze to złożony formularz, zawierający takie informacje jak kod IBAN i SWIFT banku gracza, numer konta, na które mają być wypłacone wygrane, numer telefonum na który zostanie wysłany SMS aktywacyjny, czy adres, na który mogą przychodzić ulotki reklamowe. Samo podanie takich danych firmie zarejestrowanej na Kajmanach może wzbudzić podejrzenia gracza, chociaż witryny starają się dowodzić swojej wiarygodności m in. wysokiej jakości grafiką, nienaganna pisownią, rozbudowanym systemem pomocy i stała opieką konsultanta".

Dalsza czesc o tym, ze nie chca wyplacac i nakazuja graczom dokonywania obrotow tez dobra. Tyle, ze łoś nie napisal, ze to tylko wtedy gdy korzysta sie z bonusu.


niestety laik przeczyta taki artykul i juz zdanie sobie o netowych bukach wyrobi jak to takie firmy podstepnie wyludzaja nr konta (ciekawe jak inaczej wyplacic kase na konto bankowe klienta ) , nie chca wyplacac kasy i nakazuja grac na sile (robic obrot)

najbardziej wkurwia mnie ,ze artykul sponsorowany zapewne przez ziemniakow bo tekst nie jest wogole obiektywny (a taki powinien byc a nawet lekko faworyzowac netowe buki skoro zawarty jest w gazecie o tematyce komputerowej) i robi jak tylko sie da "czarny" PR netowym bukom

Do góry
#4786376 - 12/07/2011 04:02 Re: Hazard w internecie [8] [Re: z o ® r o]
Sylwiaa Offline
a.k.a. "DOMINICCA"

Meldunek: 11/02/2008
Postów: 1525
Skąd: GDAŃSK
Originally Posted By: z o &#174; r o
Originally Posted By: Sylwiaa
Dla mnie liczy się tylko liczba 8 bo mam interesujący zakład z z o R r o tongue
Wszyscy tutaj woleliby żebyś go przegrała. Mam nadzieję, że Ty sama też laugh


Dla mnie ten zakład to surebet smile

Rozum mówi over 7, ale z uwagi na emocje graczy , kontruję na under grin

Do góry
#4786389 - 12/07/2011 04:05 Re: Hazard w internecie [8] [Re: Piostar]
CarlosMarc Offline
old hand

Meldunek: 15/09/2006
Postów: 874
Skąd: Widzew 1910
Jeszcze się dziwicie brakowi profesjonalizmu przez dziennikarzy? Ja juz dawno nie. Ostatni temat wałkowany w tv: Frank drożeje. Co z tego skoro oprocentowanie takie kredytu spadło do 0.5%. I znajomy co mial ratę 2000zł teraz płaci 2100zł. Czy to aż taka różnica, zeby taki szum robic? A jakoś nie mówią, ze kredyt w złotówkach jest droższy i oprocentowanie skoczyło jeszcze bo RPP podniosła po raz kolejny stopy procentowe. Efekt jest taki, ze kiedys ludzie brali tansze kredyty we frankach a teraz wszyscy biorą w PLN droższe. Tak tez sie obywateli dojezdza jeszcze bardziej.

Do góry
#4786434 - 12/07/2011 04:32 Re: Hazard w internecie [8] [Re: Piostar]
nalep2006 Offline
journeyman

Meldunek: 29/08/2007
Postów: 55
Witajcie,
tak przeglądam tą ustawę i wyszło mi że to jest problem buków (w sensie czy chcą być fair w stosunku do polskiego prawa czy nie - jak np. Ladbrokes - chociaż wydaje mi się że po prostu mają niezły pretekst aby wycofać się z polskiego rynku).

Może jestem w błędzie ale znalazłem coś takiego:

&#8222;Art. 29a. 1.Zakazane jest urządzanie gier hazardowych przez sieć Internet.
2. Zakazane jest uczestniczenie w grach hazardowych urządzanych
przez sieć Internet.
3. Zakazy określone w ust. 1 i 2 nie dotyczą urządzania zakładów wzajemnych
przez sieć Internet na podstawie udzielonego zezwolenia.&#8221;

Zakładając że gram tylko wydarzenia sportowe (zakłady wzajemne), uważam że:

ad 1. - nie jestem bukiem bo nie urządzam gier - NIE DOTYCZY
ad 2. - nie uczestniczę w grach hazardowych, lecz w zakładach wzajemnych - NIE DOTYCZY
ad 3. - Bukmacherzy, którzy nie mają polskiego zezwolenia nie powinni świadczyć dla polaków usług - niech ich ściga Kapica. Skąd ja mam wiedzieć czy mają zezwolenie czy nie? Nawet jeśli jakiś bukmacher uzyska to pozwolenie i będzie się tym chwalił na stronie internetowej, to czy jest to wystarczający powód aby być pewnym, że takie pozwolenie dostał?? Toż to od razu nowe stykke powstaną i będą zapewniać, że maja pozwolenie..... A głupich nie brakuje.....

Taka mała analogia:
Czy ktoś z Was pytał kiedyś w sklepie kupując flaszkę, czy facet ma zezwolenie na sprzedaż alkoholu???

Co wy o tym sądzicie?? Chodzi mi o to czy coś przeoczyłem??
Pozdrawiam

Do góry
#4786435 - 12/07/2011 04:33 Re: Hazard w internecie [8] [Re: Piostar]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
jak tam panowie, czujecie się bezpieczni ? laugh czy tu same cwaniaki?

Do góry
#4786448 - 12/07/2011 04:44 Re: Hazard w internecie [8] [Re: nalep2006]
KUERTEN. Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 3530
Originally Posted By: nalep2006

ad 3. - Bukmacherzy, którzy nie mają polskiego zezwolenia nie powinni świadczyć dla polaków usług - niech ich ściga Kapica. Skąd ja mam wiedzieć czy mają zezwolenie czy nie? Nawet jeśli jakiś bukmacher uzyska to pozwolenie i będzie się tym chwalił na stronie internetowej, to czy jest to wystarczający powód aby być pewnym, że takie pozwolenie dostał?? Toż to od razu nowe stykke powstaną i będą zapewniać, że maja pozwolenie.....


dawno o tym pisalem dlatego ta Ustawa to bubel jesli chodzi o zaklady bukmacherskie , malo tego zezwolili na gre przez internet to trzeba im podziekowac

Do góry
#4786456 - 12/07/2011 04:51 Re: Hazard w internecie [8] [Re: KUERTEN.]
nalep2006 Offline
journeyman

Meldunek: 29/08/2007
Postów: 55
Originally Posted By: KUERTEN.

dawno o tym pisalem dlatego ta Ustawa to bubel jesli chodzi o zaklady bukmacherskie , malo tego zezwolili na gre przez internet to trzeba im podziekowac


Wlaśnie - też tak czuję, że odnośnie zakładów bukmacherskich to bubel. Myślę że, aby nas ustrzelić muszą coś dopisać. Nie będę tu głośno proponował co... Niech pogłówkują.

Do góry
Strona 3 z 20 < 1 2 3 4 5 ... 19 20 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, pacyfista, ElNinho[mmdea], Sensei, igea23, ANZELMO), 3323 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581657 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49