Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#480906 - 11/01/2006 15:35 Re: o 21 kolejce Ligue1 słów kilka...
paulozz Offline
veteran

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 1562
Skąd: Białystok
Quote:

witam panowie nie ma co gadac lyon 1 lens 1 monaco 1 poszlo za 100 niby same pewniaki powinno wejsc mam nadzieje co sadzicie pozdro z sosnowca




jak pewniaki "wejdom" chciałbym żeby były to takie pewne mecze ... choć sam gram monaco to oceniam szanse na 80 % a takiego kombo jak Ty masz to max 30 %

Do góry
Bonus: Unibet
#480907 - 11/01/2006 16:30 Re: o 21 kolejce Ligue1 słów kilka...
zxraq Offline
addict

Meldunek: 11/12/2005
Postów: 626
3 pewniaki to juz sie troche tloczno robi;) ale trzymam kciuki!
jak dla mnie, to do przemyslenia sa jeszcze 3 OVERy na przelamanie: Lens, Le Mans i Ajaccio..
pozdrawiam

Do góry
#480908 - 11/01/2006 16:38 Re: o 21 kolejce Ligue1 słów kilka...
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
Quote:

Quote:

witam panowie nie ma co gadac lyon 1 lens 1 monaco 1 poszlo za 100 niby same pewniaki powinno wejsc mam nadzieje co sadzicie pozdro z sosnowca




jak pewniaki "wejdom" chciałbym żeby były to takie pewne mecze ... choć sam gram monaco to oceniam szanse na 80 % a takiego kombo jak Ty masz to max 30 %





oby Nasze Monaco weszło tak slicznie jak Twóje dziewczyny z AVTARA

Do góry
#480909 - 11/01/2006 16:43 Re: o 21 kolejce Ligue1 słów kilka...
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
znaczy sie WASZE ;p ja odpuszczam...

Do góry
#480910 - 11/01/2006 16:48 Re: o 21 kolejce Ligue1 słów kilka...
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto

Witam!

Odnosnie tej kolejki napisze bardzo podobna rzecz jak odnosnie ostatniej,bo naprawde uwazam,ze to ... hmmm ... cieakwe

Bordeaux w tym sezonie:

liczba meczy w lidze: 20

under : 19
over : 1



Skwituje to rowniez podobnie jak ostatnio: ja rozumiem,ze liga francuska jest underowa,ale to juz lekka przesada ...

I co z tym fantem zrobic: na przelamanie serii czy na kontynuacje (kursy na undera troche smieszne ... )?

Do góry
#480911 - 11/01/2006 17:13 Re: o 21 kolejce Ligue1 słów kilka...
citizen Offline
La Furia Roja

Meldunek: 14/03/2004
Postów: 2383
Skąd: Katowice
Quote:


------------------------------------------------------------

RENNES - LE MANS

Poprzedni tydzień był bardzo udany dla "Dumy Bretanii". Po pierwszej od 41 lat wygranej na Stade de la Beaujoire w derby Bretanii z FC Nantes, podopieczni Laszlo Boloniego zwyciężyli na Korsyce amatorów z Corte i awansowali do 1/16 finału Pucharu Francji. Dzięki wygranej z Nantes, Rennes przesunęło się na 10 miejsce w Ligue1 i w przypadku kolejnego zwycięstwa może awansować do górnej połówki z widokami na zajęcie miejsca premiowanego grą w którymś z europejskich pucharów. Optymizmem napawa gra młodziutkiego bramkarza Pouplina, który zastępuje kontuzjowanego Szweda Isakssona. Pouplin rozegrał "mecz życia" w Nantes zachowując czyste konto a warto tutaj nadmienić, iż w lidze Rennes straciło 30 bramek w 20 meczach (!) czyli... najwięcej w całej Ligue1 (!), dość osobliwa sprawa jak na zespół z 10 miejsca tabeli...

Le Mans u siebie gra świetnie (7-2-2), na wyjazdach zawodzi za to na całej linii (1-2-6, 2 gole strzelone. W ostatnich 6 meczach wyjazdowych drużyna Le Mans nie strzeliła żadnej bramki (!), tracąc 10 i przegrywając tym samym wszystkie te potyczki. Le Mans sąsiaduje z dzisiejszym rywalem w ligowej tabeli - ewentualne zwycięstwo będzie miało więc dla Frederika Hantza i jego drużyny podobny wymiar...

Gdyby nie szeroka i w miarę wyrównana kadra, sytuacja Rennes byłaby nie do pozazdroszczenia... Z powodu kontuzji trener Boloni musi obyć się bez usług Isakssona, Didota, Jeunechampa i Mvueby - wkładu trzech pierwszych w wyniki Rennes nie da się nie docenić. Ponadto na PNA wyjechali inni istotni dla zespołu gracze: Hadji, Utaka i Ouaddou. Kłopoty ma także trener Hantz, który na rzecz PNA stracił Romarica i Bangourę, kontuzje pozbawiły go za to możliwości skorzystania z usług Desire Periatambee oraz Romaina Lucau. Do składu wracają za to Yohann Pele, Marko Basa, James Fanchone i Daisuke Matsui, nieobecni w przegranym w weekend meczu Pucharu Francji z Lens oraz kontuzjowani ostatnio - Olivier i Frederic Thomasowie.

Osłabione Rennes nadal ma wystarczająco wiele do "zaoferowania" w dzisiejszym meczu. Wobec potencjału ofensywnego gospodarzy (Gourcuff, Kallstrom, Barbosa, Monterrubio, Frei), którego może im pozazdrościć połowa ligi oraz słabej dyspozycji Le Mans w meczach wyjazdowych uważam, że ze Stade de la route de Lorient goście wyjadą bez jakiejkolwiek zdobyczy punktowej - nie bez znaczenia jest przed dzisiejszym meczem wynik pierwszego meczu między tymi drużynami. Le Mans upokorzyło gości z Bretanii wygrywając 4:0, gospodarze pałają teraz żądzą rewanżu a o tym jak potrafią się rewanżować podopieczni Boloniego przekonało się przed tygodniem w sposób bolesny FC Nantes, które po wygranej 3:0 na stadionie w Rennes przegrało u siebie z tą samą drużyną 0:2...

Mój typ: 1

------------------------------------------------------------





niewiem czemu tak malo osob wspomina o drozynach ze srodka tabeli, ktore takze maja duze szanse na zdobycie kompletu punktow w swoich spotkaniach. wiadomo ze wszyscy wola grac gigantow typu lyon, monaco. uwazam ze to spotkanie i postawienie na rennes to bardzo dobry typ. sam zagrałem gospodarzy po dobrym kursie 1.8 i mam nadzieje ze sie nie zawiode. nie zgodze sie jedynie prem co do dobrej gry Jeunechampa, mialem okazje ogladac jego popisy pilkarskie a takze widzialem trening pilkarzy renees w zeszlym tygodniu i niemoge powiedziec o nim dobrego slowa, z perspektywy trenera niewystawilbym go do pierwszej jedenastki. zgodze sie jednak z bardzo slaba forma le mans na wyjazdach i to glownie to pociagnego mnie do zagrania tego typu.

pozdrawiam
citizen

Do góry
#480912 - 11/01/2006 17:57 Re: o 21 kolejce Ligue1 słów kilka...
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Quote:


nie zgodze sie jedynie prem co do dobrej gry Jeunechampa, mialem okazje ogladac jego popisy pilkarskie a takze widzialem trening pilkarzy renees w zeszlym tygodniu i niemoge powiedziec o nim dobrego slowa, z perspektywy trenera niewystawilbym go do pierwszej jedenastki. zgodze sie jednak z bardzo slaba forma le mans na wyjazdach i to glownie to pociagnego mnie do zagrania tego typu.





Byłem trochę zaskoczony (mile), że ekspert od ligi angielskiej zagląda do tematu o lidze francuskiej a co więcej... śledzi treningi drużyny z Ligue1

Co do Cyrila Jeunechampa...
W ubiegłym sezonie rozegrał 35 meczów w barwach Rennes, w tym zaledwie 8 (za każdym razem wychodził w pierwszym składzie), głównie z powodu kontuzji (może znów nie był w pełni sił dlatego nie zrobił na Tobie wrażenia), ponadto przy zwiększonej konkurencji o miejsce w wyjściowej jedenastce ekipy Boloniego czasem nie łapie się do składu.

Dziękuję za zwrócenie uwagi citizen . W zasadzie popełniłem błąd pisząc o jego zasługach w obecnym sezonie (piszę analizy dość szybko dlatego czasem zdarzają mi się różne pomyłki tudzież zbyt pochopne sądy), powinno się to raczej odnosić do minionych sezonów, być może pisząc o Jeunechampie myślałem o... Utace (przy paru stronach otwartych na raz i małym okienku, w którym piszę to całkiem możliwe)

Pozdrawiam!

PS Skoro widziałeś trening Rennes to znaczy, że musiałeś być także niedaleko Nantes, mam rację? Bo chyba o tym, że oglądałeś derby Bretanii na żywo byś wspomniał

Do góry
#480913 - 11/01/2006 18:14 Re: o 21 kolejce Ligue1 słów kilka...
zxraq Offline
addict

Meldunek: 11/12/2005
Postów: 626
dzis juz jeden kupon wygrany:)
remis po pierwszej polowie
Bordeaux 0 : 0 Auxerre
byl w dubelku na kuponie z Benfica:)

rzeczywiscie moze warto postawic dzis we Francji wiecej remis po pierwszych 45min.. moze w Lyonie..

Do góry
#480914 - 11/01/2006 18:27 Re: o 21 kolejce Ligue1 słów kilka...
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Faktycznie wszystko wskazuje na to, że w tej kolejce wygląda tak iż będą undery i remisy do połowy, ale czy aby napewno ? Radzę uważać z takim typowaniem ponieważ to jakie buki wystawiają kursy na te zdarzenia to cyrk i żenada 1,45-1,55 śmiech na sali. Ja w to nie wchodze.

Pozdro

Do góry
#480915 - 11/01/2006 19:21 Re: o 21 kolejce Ligue1 słów kilka...
emoce Offline
newbie

Meldunek: 06/12/2005
Postów: 47
stawiajcie kazdy mecz na under zgarniecie kupe kasy

Do góry
#480916 - 11/01/2006 19:26 Re: o 21 kolejce Ligue1 słów kilka...
tolban Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/08/2005
Postów: 3127
Bordeaux - Auxerre 1-0 FT ;-) pierwszy mecz szczesliwie wszedl ;-)

Do góry
#480917 - 11/01/2006 21:36 Re: o 21 kolejce Ligue1 słów kilka...
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Bordeaux - Auxerre 1:0
Monaco - Strasbourg 1:1
Troyes - Lille 1:0
Rennes - Le Mans 1:0
Sochaux - Nice 1:1
Lens - Nancy 1:2

Ajaccio - Nantes 0:2
Metz - St.Etienne 0:1

Szkoda tego remisu w Troyes bowiem Lille było bardzo bliskie wyrównania (choć nie narzekam bo miałem też parę betów na to, że Troyes strzeli bramkę...), szkoda także momentalnie straconego przez Monaco prowadzenia ale w sumie nie ma co narzekać bo gdyby M'Bia (a pisałem, że to zła wiadomość, że zagra) nie wybił piłki z linii bramkowej to Rennes zremisowałoby 1:1, szczęście dopomogło też przy meczu Bordeaux

Pozdrawiam!

PS W sobotę będzie lepiej, musi

Do góry
#480918 - 12/01/2006 09:15 Re: Ligue 1 - 21 kolejka (11-12.I)
lerooo Offline
addict

Meldunek: 17/03/2005
Postów: 564
Skąd: Poznan
Quote:

A ja pozwole nie zgodzic sie z kolega powyzej co do remisu, uwazam ze bardziej prawdopodobne jest zwyciestwo Bordeaux. Wycenilem jego wartosc na 50% a przy takim kursie (2.20) warto to grac. Bordeaux traci do drugiego miejsca w tabeli 3 punkty. W ostatnich meczach nie grali najlepiej przed wlasna publicznoscia, totez przewiduje ze po przerwie swiatecznej zagraja u siebie na miare swoich mozliwosci i pokonaja Auxerre bedace na drugim miejscu w tabeli. Auxerre ktore jednak jest znacznie slabsze na wyjazdach bowiem przegralo dotychczas polowe swoich meczow wyjazdowych.

Bordeaux - Auxerre 1 2.20 bet365

Z ramach kontry proponuje zagrac na dokladny wynik. Bordeaux jest najbardziej underowa druzyna u siebie w lidze totez rowniez ciekawe wydaje sie zagranie na:

1-0 5.50 betandwin
1-1 6.00
0-0 6.50



Chcialbym zwrocic uwage ze Bordeaux jest jedna z tych druzyn, na ktorej naprawde mozna zarobic, grajac na dokladny wynik. Jak juz wczesniej wspomnialem jest to jedna z najbardziej underowych druzyn w Europie tego sezonu.

Do góry
#480919 - 12/01/2006 09:20 Re: o 21 kolejce Ligue1 słów kilka...
lerooo Offline
addict

Meldunek: 17/03/2005
Postów: 564
Skąd: Poznan
Quote:

Bordeaux - Auxerre 1:0
Monaco - Strasbourg 1:1
Troyes - Lille 1:0
Rennes - Le Mans 1:0
Sochaux - Nice 1:1
Lens - Nancy 1:2

Ajaccio - Nantes 0:2
Metz - St.Etienne 0:1

Szkoda tego remisu w Troyes bowiem Lille było bardzo bliskie wyrównania (choć nie narzekam bo miałem też parę betów na to, że Troyes strzeli bramkę...), szkoda także momentalnie straconego przez Monaco prowadzenia ale w sumie nie ma co narzekać bo gdyby M'Bia (a pisałem, że to zła wiadomość, że zagra) nie wybił piłki z linii bramkowej to Rennes zremisowałoby 1:1, szczęście dopomogło też przy meczu Bordeaux

Pozdrawiam!

PS W sobotę będzie lepiej, musi



Chcialbym sie do Ciebie zwrocic z prosba, widzac ze znasz jezyk francuski, zebys skomentowal wynik Monaco oraz Lens. Z tego co widzialem duzo osob gralo te typy, wiele osob przegralo. Opowiedz co w Francji piszczy po tych meczach, moze bedziemy madrzejsi.

Do góry
#480920 - 12/01/2006 11:07 Re: o 21 kolejce Ligue1 słów kilka...
Fozzie Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/03/2004
Postów: 5934
Skąd: http://fozzie.blogabet.com/
Dzisiaj jeden meczyk, ale myśle, że wart zagrania. Wczorajsza kolejka ułożyła sie wrecz idealnie dla PSG i mimo nie najlepszego bilansu spotkan wyjazdowych paryżan myslę ze motywacji im dzisiaj nie zabraknie.
W przypadku zgarniecia kompletu punktów automatycznie wskakują na 2 miejsce i w obliczu nastepnej kolejki, gdzie u siebie podejmą mało wymagające Troyes mogą na dłuzej zadomowić się na fotelu wicelidera, tym bardziej, ze bezposredni rywale z tabeli mają ciężkie mecze i Bordeaux wyjeżdża do Monaco, a Auxerre podejmie Lens.

W drużynie gospodarzy zabraknie reprezentantów swoich drużyn narodowych bioracych udział w Turnieju Narodów :
Santosa (Tunezja) i Emana (Kamerun)

Z tych samych wzgledów nie zagraja w PSG: Kalou (Wybrzeże Kości Słoniowej), Ateba (Kamerun) i Dramé (Senegal)

Mój typ: PSG @2,55 (Toto) i PSG 2:1 @9,0 (expekt)

Do góry
#480921 - 12/01/2006 14:47 Re: o 21 kolejce Ligue1 słów kilka...
wyszukaj Offline
member

Meldunek: 07/03/2002
Postów: 137
Skąd: Nassau
Zgadzam się z powyższą sgestią a na dodatek Toulousa przegrała pucharową potyczkę (Puchar Francji) 7 stycznia z amatorskim zespołem Lyon-la-Duchere. W tym samym czasie PSG wygrało 4-0 z drużyną Vermelles.

Do góry
#480922 - 12/01/2006 15:24 Re: o 21 kolejce Ligue1 słów kilka...
zxraq Offline
addict

Meldunek: 11/12/2005
Postów: 626
mi wczoraj Monaco popsuło ładny kupon:(
a dzisiejszy mecz niezbyt łatwy do wytypowania.. ja osobiście zastanawiam się nad OVER 2.5 - ten wynik 1:2 bardzo by do tego pasowal:) no ale zobaczymy..

Do góry
#480923 - 12/01/2006 16:49 Re: o 21 kolejce Ligue1 słów kilka...
thrash Offline
addict

Meldunek: 30/06/2003
Postów: 537
Skąd: Wawa/Socho
mam pytanie do ekspertów z fancuskiego
jak poważne są osłabienia obu drużyn (Toulouse, PSG) w związku z Pucharem Afryki? innymi słowy, jakie jest realne znaczenie piłkarzy, którzy wyjechali?

również myślę o overze po b. dobrym kursie 2,5 z podpórką na 1-1. PSG jedzie raczej po 3 pkt. i zdaje mi się, że po zmianie trenera gra bardziej im sie układa. z kolei Tuluza potrafi ukłuć coś u siebie i wcale nie najgorzej wygląda ich bilans z PSG na własnych śmieciach w ostatnich latach. pytanie tylko czy brak zawodników afrykańskich osłabi siłę ognia obu drużyn? a może obronę?

Do góry
#480924 - 12/01/2006 18:28 Re: o 21 kolejce Ligue1 słów kilka...
coupet Offline
newbie

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 40
Skąd: Grajewo
Ja również realnie oceniam szanse Payżan z dzisiejszymi graczami z Tuluzy. Są odpowiednio zmotywowani , poniewaz mogą objąć fotel wicelidera na wskutek rozłożeń wczorajszych wyników. Sądzę iż zwycięstwo gości jest więcej niż prawdopodobne a kurs około 2.55 jescze bardziej zachęca do gry.

Mój Typ: Zwycięstwo PSG

Do góry
#480925 - 12/01/2006 19:31 Re: o 21 kolejce Ligue1 słów kilka...
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Nie wiem czy nie przeceniacie Paryzan jesli chodzi o dzisiejsze spotkanie, choc naprawde malo sie znam na tej lidze to jak sobie pomysle o tym meczu to wychodzi mi remis
no ale to opinia laika wiec nie ma co sie sugerowac
Tak powazniej to zastanawiam sie nad overem, mozna sobie zagrac za 2,55, a jak wiadomo taki kurs na over to nie codziennosc
do overa sklania mnie fakt ze goscie u siebie wcale nie sa latwym przeciwnikiem dla zadnej druzyny i mysle ze bramke strzela, a wedle tego co tu czytam ze Paryzanie maja wygrac to oni musza strzelic dwie
Staweczka delikatna jak to u mnie w Ligue 1, powiedzmy 2/10.

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23), 3389 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581630 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49