Strona 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#482661 - 18/01/2006 21:49 Re: Australian Open - 16-29.01
Stich Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2003
Postów: 5640
Skąd: Gdańsk
ja dzis nastawiony tylko na dogi, tak wiec jak dl amnie warto grac Vliegena, Sanguinettiego i .. Chele, Kangur jest slaby i napewno w koncu polegnie, kwestia tylko czy da rade juz teraz Chela, ktory jakos formy nie ma tez.. ale kto wie, za kurs powyzej 3 warto.
Vliegen roztrzaskal rodaka, to czmeu nie mialby Verdasco? ktory nic wielkiego nie pokazuje.. a ten jeko temperament przy przegrywaniu pilek.. no zobaczymy, a stary wyjadacz Sangi no po takim kursie znow jest, pamietam jego gre w US Open ze Srichaphanem i caly czas pod wrazeniem jstem no i jak taki kurs z Miryniem, slabym zreszta, trza grac
pozdro

Do góry
Bonus: Unibet
#482662 - 19/01/2006 02:57 Re: Australian Open - 16-29.01
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Jakby ktoś jeszcze nie wiedział to :

http://www.sportsadvisory.com/ - stream'y do AO

Do góry
#482663 - 19/01/2006 08:03 Re: Australian Open - 16-29.01
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Pierwszy post w tym roku w tym temacie - ale jak tu nie napisać jak dziś można powalczyć o wiekszą kasę - tak rano jak i w nocy.
Typ na poranek:
Lleyton Hewitt (AUS) - Juan Ignacio Chela (ARG) 2 /2.97/ BaW 5/10

Lleyton zdecydownie bez formy - albo przemęczenie treningowe. Porażki z Kohlschreiber i Seppim napewno to potwierdzają - nie wspomnieć o wymęczonych win-ach z przeciętnym Spadeą i w pierwszej rundzie bardzo szczęśliwe 3-2 z R. Vik-iem. Cóż zdecydownie bez błysku czyli jak najbardziej do ogrania.
Z drugiej strony niegdyś mój ulubiony tenisista Ignaś z Argentyny - bardzo solidny tenisista który lubuje sie w grze na twardej nawierzchi - dodatkowo na twardej i niezbyt szybkiej - a na takowej podobno rozgrywane są mecze.
H2H na korzyść Hewita 3-0 - ale we wszystkich pojedynkach Chela urywał po jednym secie - czyli pojedynki nie były jednostronne. A może czas na rewanż za ubiegloroczne AS
2005-01-22 1/16 J. I. Chela - L. Hewitt 2-6 6-4 1-6 4-6
Zobaczymy?

Do góry
#482664 - 19/01/2006 11:56 Re: Australian Open - 16-29.01
santiago Offline
veteran

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 1587
Skąd: kielce
Witam, we wczesniejszych postach wiele osób typuje porazki Nalbandiana a ja bym przestrzegał przed tym. On moze nawet wtgrac ten turniej, wiem wiekszosc powie ze Federer nie do ruszenia ale... Nalbi to taki koles który z rundy na runde gra lepiej i dzis w nocy nie da najmniejszych szans jednostronnemu Nieminenowi. Kurs na Argentynczyka ok 1,45, dla mnie pewniak dzisiejszej nocy

Pozdrawiam

Do góry
#482665 - 19/01/2006 12:10 Re: Australian Open - 16-29.01
who let the dogs out?? Offline
a.k.a. "sebolo no name"

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 987
Skąd: 3city
zgadzam sie vodo Nalbandiana.. niby ledwo ledwo, ale idzie do przodu i strasznie ciezko go weliminowac, na pewno trzeba stoczyc 5-setowy pojedynek, minimum 4 godziny.. hehehe.. czy w upale Nieminen da rade?? wydaje mi sie ze tym razem nie...

o, wlasnie odpadl kangur...

co do dzisiejszych meczykow, kusza mnie strasznie dwa:
Gaudio
Ancic
jezeli utrzymaja forme z poprzednich rund, a widac ze jest ona stabilna, oboje nie powinni latwo sprzedac swojej skory...
nie wiem co sadzic o niemiaszku, ktory eliminujac ginepriego troche namieszal mi w glowie.. dzisiaj baghdatis, po ciezkim boju ze stepankiem, ktory byl przeciez wymagajacym przeciwnikiem.. cypryjczeyk powinien wygrac, ale kto wie...

ciewkay ten tegoroczny AO

Do góry
#482666 - 19/01/2006 12:22 Re: Australian Open - 16-29.01
redson19 Offline
old hand

Meldunek: 28/01/2005
Postów: 1132
Blake-Robredo 1 1,40
blake powinien uporac się z grającym raczej stylem obronnym
robredo ;potęzny forhend amerykanina powinien wystarczyć
h2h 2-0 na korzyść Blaka
ostatni mecz to us open i wygrana 3-1 w setach 4 6 7 5 6 2 6 3

Początek meczu około godziny 10.00 - 11.00 rano polskiego czasu

Do góry
#482667 - 19/01/2006 12:23 Re: Australian Open - 16-29.01
Mr.Eco Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 9194
Skąd: Chcesz tego Chuck?!
no panowie nie podajecie zadnych ale to zadnych argumentow opowiadajacych za zwyciestwem Nalbandiana ... tak samo moge powiedziec ze Nieminen gra od poczatku turnieju bardzo dobry tennis i na tej bodajze 2 rundzie nie poprzestanie ... a i jezeli komus mialo by przeszkadzac slonce to napewno nie dla Jarko Nieminena :P

ich wynik starc przeciw sobie jest kozystniejszy dla nalbandiana : 4 do 3 po tej rundzie bedzie wynik remisowy
Wiec przestrzegam grania z lekkim sercem Nalbandiana bo naprawde na glatka wygrna w tym pojedynku sie nie zanosi...

co do gaudio i ancicia to sie wydaja dobre typy aczkolwiek spotkanie ancicia z ferrerem moze miec wiecej nic 3 sety =]

Pozdrawiam =]

Do góry
#482668 - 19/01/2006 12:25 Re: Australian Open - 16-29.01
Ronin_BC Offline
old hand

Meldunek: 18/10/2005
Postów: 929
Skąd: Szczecin
Moim zdaniem dzisiejszej nocy szykuje sie szereg niespodzianek. Santoro, Nieminen, Lopez i Robredo moga napsuc duzo krwi faworyzowanym rywalom. Byc moze pokusze sie, aby zagrac 2 z 5 dolaczajac do tego Hantuchova.

Co do pewniejszych typow. To dla mnie sa dzis dwa.
Ancic radzi sobie swietnie i Ferrer nie powiniene stanac na jego drodze ku awansu do 1/8 finału. Baghdatis pokonal Stepanka, w ktorym ja upatrywalem czarnego konia turnieju. Skoro Cypryjczyk okazal sie od niego lepszy, to nie powinien miec teraz problemow z kwalifikantem, ktorego czas w tym turnieju dobiega konca.

Taki dubelek daje AKO 1.60 w Sportingbecie.

Zastanawia mnie jeszcze Johansson (?). Jego rywalem Simon, ktory sprawil juz niespodzianke pokonujac Berdycha. Ciezko mi znalezc jakis punkt odniesienia, dla ktorego warto by stawiac na Johanssona. Nie widzialem go jeszcze w tym roku, wiec nie wiem co myslec. Licze na Wasze opinie odnosnie tego meczu.

Do góry
#482669 - 19/01/2006 12:46 Re: Australian Open - 16-29.01
dAnTeCh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 3499
Skąd: Stalowa Wola
Popieram pewniaki Ronina_BC ,Ancic w dobrej formie na początku roku, mimo iż Ferrer pokonał dwóch dobrych graczy tj.Serre i Braccialego to powinien zakończyć AO na 3Rundzie(dodatkowy powód to łatwa wygrana Ancica na hardzie z Ferrerem w tamtym roku 6-1 6-1 ). Co do Bagdatisa to ma on dużą motywacje by zajśc jak najdalej(czyt. wywiad na stronie AO) na przeszkodzie kwalifikant który dotychczas grywał w FU i CH , sądze że 4R to by było za dużo dla Gremelmayra .


Edited by Fro_Lech (19/01/2006 13:50)

Do góry
#482670 - 19/01/2006 15:56 Re: Australian Open - 16-29.01
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
F.Santoro (+4 hc) - G.Gaudio 1 @1,8 Gamebookers
Gaston takim faworytem na hardzie, nie może być. Fakt faktem tutaj w drodze do III rundy nie stracił seta, ale ogranie Sabau i Burgsmullera czyli dwóch wielkich kelnerów za wiele nie mówi o jego formie. Zaraz po Australianie rusza sezon w Ameryce Płd. i występy tam Gaston traktuje zapewnie poważniej. W tym sezonie poza AO pokazał się jeszcze na Hopmanie gdzie ograł go Kiefer i Wessels. Na zeszłorocznym US Open dał się ograć 2 3 setach Reynoldsowi. Santoro pierwsze dwie rundy przeszedł również bezproblemowo wygrywając ze Spadeą i Pavelem. W h2h 1:0 dla Gaudio po wygranej w hali w Paryżu ale Santoro tydzień wcześniej półfinał w Lyonie, więc kolejny turniej sobie zapewne odpuścił. Zresztą na Szlemy Francuz potrafi się zmobilizować a tegoroczny AO może być jednym z jego ostatnich występów w Melbourne. Jak Gaston wygra to zapewne po walce a Santoro powinien to handi pokryć.

M.Baghdatis - D.Gremelmayr 1 @1.37 Pinnacle
Gremelmayr w 1/8 nie może być. Niemiec głównie pogrywa w chalach gdzie i tak nie notuje większych sukcesów. Przed AO w I rundzie chala w Nowej Kaledoni przegrał w I rundzie ze słabiutkim Francuzem Montecourtem. W rankingu ATP jest sklasyfikowany na 177 miejscu. Tutaj na AO miał kelnerów kwalifikacjach, starego już Bjorkmana w I rundzie a w meczu z Gineprim, który jednak nie jest w formie przegrywał już 0:2 w setach i 1:3 w 3 secie. Obaj popełnili w tym meczu dużą liczbę niewymuszonych a sam Niemiec aż 10 podwójnych. Kluczem było wykorzystywanie BP, Ginepri wykorzystał "zaledwie" 7 z 21 a Gremelmayr mając tylko 12 szans złamał Amerykanina 8-krotnie. Baghdatis takich prezentów mu nie będzie dawał bo serwisowo gra tutaj bardzo pewnie. Ze Stepankiem wygrywał już 2:0 w setach ale dostał lekkiej zadyszki i mecz roztrzygnął dopiero w III secie. Ze słabym Niemcem nie powinien mieć jednak problemów.

G.Coria - S.Grosjean 1 @2.26 Pinnacle
Za bardzo nie wiem z jakiej racji Pinnacle widzi faworyta w Grosjeanie. Nie ździwie się jak za kilka godzin kursy się bardziej wyrównają. Widziałem Grosjeana w meczu z El Aynoui w Doha i Francuz grał jak kelner (przegrał oczywiście). W Sydney nie potrafił ograć Moyi, który ledwo trzymał się na nogach po maratonach w Chenai. Francuz w zeszłym roku mimo kilku dobrych występów to jednak na hardzie nie błyszczał. W US Open odpadł w III rundzie z Robredo, który podobnie jak Coria preferuje grę obronną. W zeszłorocznym AO odpadł w II rundzie z Lisnardem. Tutaj trafili mu się kelnerzy Philipousis i Monaco więc tak naprawdę nie mógł się sprawdzić w prawdziwej walce. Coria na Szlemach zawsze radził sobie bardzo dobrze. IV runda poprzedniej edycji AO i IV runda US Open. Gdyby poprawił serwis mógłby namieszać jeszcze bardziej. W h2h 1:0 dla Argentyńczyka po wygranej także na hardzie w Indian Wells przed dwoma laty. Tutaj w Melbourne Coria po kłopotach w I rundzie z Hanescu w II rundzie z przeciętnym Luzzim już wygrał bez problemu. Grosjean przy dłuższych wymianach podobnie jak Verdasco ma tendecje do walenie w siatkę i po autach a Coria ma wybitnie denerwujący sposób gry i Francuz szybko zacznie się dziwić czemu piłka wiecznie wraca na jego stronę.

Do góry
#482671 - 19/01/2006 18:17 Re: Australian Open - 16-29.01
ManuUtd Offline
enthusiast

Meldunek: 31/03/2005
Postów: 233
Quote:


G.Coria - S.Grosjean 1 @2.26 Pinnacle
. Tutaj trafili mu się kelnerzy Philipousis i Monaco więc tak naprawdę nie mógł się sprawdzić w prawdziwej walce.



Tutaj zdecydowanie nie moge sie z Toba zgodzic. Philipusis na pewno nie jestem tym samym zawodnikiem, co przed kilkoma laty, kiedy dochodzil do finalow wielkich szlemow, ale kelnerem nazwac go nie mozna. Trzeba przyznac, ze francuz wygral z nim mecz bardziej dzieki swoim umiejetnosciom niz niewymuszonym bledom australijczyka.
Mimo tego zgadzam sie, ze coria powinien go dzis myknac

Do góry
#482672 - 19/01/2006 18:54 Re: Australian Open - 16-29.01
ferrero18 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/07/2005
Postów: 2422
Skąd: Toruń
Santoro-Gaudio 1 2,2!!
Kurs dla mnie przeszacowany!!! Stary wyjadacz korto zagra z swietnie biegajacym argentynczykiem...widzialem pare razy jzu w tym sezonie Santorooo i gra b dobrze.siedzi mu serwis jest ciezki do przelamania.mysle ze gaston sobie nieporadzi z techniką francuza...jak juz szanse ocenial bym 50-50 a kurs FAJNY:P

Norman\Spadea-Wawrinka\Rochus 1,8
Pokonali Nestorów i to mnie przekonuje...obaj maja dobry serwis i zostali raz przelamani przez nestora i knowlesa
natomiast rywale az szesciokrotnie dali sie zlamac

te mecze w dubelku za 5\10

Do góry
#482673 - 19/01/2006 19:31 Re: Australian Open - 16-29.01
rtsmistrz Offline
enthusiast

Meldunek: 27/12/2004
Postów: 339
Skąd: Polsza
ach, mecze dzisiejszej nocy i jutrzejszej zapowiadają sie wręcz fenomenalnie do oglądania, gorzej z typowaniem

D. Gremelmayr - M. Baghdatis
ja nie wiem czy ktos przedtem widzial wogóle Niemca gre na oczy. teraz jest juz tak wysoko... kto wie czy nie bedzie podobnej sytuacji co z Puertą... nie no niemozliwe- Gremelmayr w finale buehehe, no ale NO BET

G. Gaudio -F. Santoro
zdecydowanie Gaudio. I to maksymalnie 4 sety. Santoro nie jest zlym zawodnikiem, ale jak Gastonowi zalezy to raczej wychodzi na swoje :P Gastona moze powalic tylko jakis macho...

J. Nieminen - D. Nalbandian
no i jest macho, kolega Davidek. Nieminen to baaaardzo ciekawy i waleczny zawodnik, tak jak cala nacja Finów.
ale Nalbandian to charakter i do tego wielki potencjał ktory mogą zatrzymac tylko kontuzje. ten zawodnik jesli opanuje swoje chwile słabosci na korcie moze niedlugo wygrywac wszystko! typuje zwyciestw Nalbandiana w kilku TB, po walce.

I. Ljubicic - F.Lopez
obaj zawodnicy ze słabą psychiką i zadecyduje tu dyspozycja dnia. ale chyba słaby Lopez wygra, bo Ivan to sie wstydzi wygrywac mecze w szlemie/

Ps. meczyki na pewno warte obejrzenia, ale typowania ich za pieniadze to raczej nie polecam :P

Do góry
#482674 - 19/01/2006 19:51 Re: Australian Open - 16-29.01
kozi_1979 Offline
stranger

Meldunek: 09/10/2005
Postów: 17
CO do meczu Gaudio - Santoro , to jakiś czas temu oglądałem turniej Masters i grałem przeciwko Gaudio. Straciłem pewną wydawałoby się kaskę gdyż ten wygrał mecz w którym przegrywał już 0:2 w setach i chyba 2:4 w gemach. Ten kolo ma charakter i gra niesłychanie równo i bez emocji. Może być ciężki mecz ale stawiam na Gastona.

Do góry
#482675 - 19/01/2006 21:14 Re: Australian Open - 16-29.01
sikor Offline
addict

Meldunek: 26/04/2001
Postów: 695
Skąd: Wałbrzych
Witam wszystkich forumowiczów,
dzisiaj

Nalbandian - Nieminen 2

Argentyńczyk to typowy turniejowy zawodnik o wysokiej kulturze gry. Jednak styl gry w poprzednich pojedynkach jak i kurs, dyspozycja Fina w w tym sezonie oraz head to head skłaniają mnie do takiego wyboru. Szanse oceniam na 50/50 tak więc kurs determinuje wybór.
Fajnie, że wróciła Hingis.

Do góry
#482676 - 19/01/2006 22:31 Re: Australian Open - 16-29.01
dAnTeCh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 3499
Skąd: Stalowa Wola
D. Gremelmayr - M. Baghdatis
ja nie wiem czy ktos przedtem widzial wogóle Niemca gre na oczy. teraz jest juz tak wysoko... kto wie czy nie bedzie podobnej sytuacji co z Puertą... nie no niemozliwe- Gremelmayr w finale buehehe, no ale NO BET

Tak może zawsze dojść do niespodzianki , ale nie zapominaj że Puerta w RG był na prochach i teraz w tennisa może grać tylko rekreacyjnie :D .

Do góry
#482677 - 19/01/2006 22:45 Re: Australian Open - 16-29.01
santiago Offline
veteran

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 1587
Skąd: kielce
A ja cały czas upieram sie zdecydowanie przy Nalbim. Baghdatisa też zagram ale zastanawiam sie czy nie wygra w 3 setach. Cypryjczyk serwuje bardzo dobrze i nawet Stepanek przez pierwsze 2 sety nie powąchał jego serwisu, a Gremelmayr... On moze nie miec nawet szans na złamanie.

Ancic gra dobrze ale to są stosunkowo wolne korty i chyba sprzyjają takim graczom jak Ferrer. Ja to odpuszczam

Pozdrawiam

Do góry
#482678 - 19/01/2006 23:25 Re: Australian Open - 16-29.01
Salvador Dali Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 5480
Skąd: Katowice
Co do meczu Davida to bardziej bym sie sklanial ku Finowi. I nie ze wzgledu na slabsza dyspzoycje Argentynczyka bo z tym sie nie zgodze. po prostu dla NAlbiego to bedzie tenis, ktorego nie cierpi. To on bedzie musial prowadzic gre, to on bedzie zmuszony dyktowac warunki a to nie ejst jego mocno strona. OIn uwielbia gdy to rywal narzuca tempo a on znakomicie kontruje. Gdy jedak rywal nie kwapi do ataku a tak bedzie w przypadku Jarrko sa spore problemy i w pamieci mi szczegolnie utkwil mecz Nalbandiana z Baghdatisem. Cypryjczyk cierpliwie czekal, oddawal inicjatywe i to mu wystarczylo to wygranej. A nalbi niedlugo potem w mastersie ogral Ljube i Ferderera. Cos w tym jest.

Do góry
#482679 - 20/01/2006 00:11 Re: Australian Open - 16-29.01
grey Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 4496
Krotko na dzisiejsza noc:
Wszystko grane na rynku plynnym (aktywna opcja in-play)

Gaudi - Santoro
duzo lepsze wrazenie robi jak na raazie na mnie Francuz, mial trudniejsza drabinke jak dotad, a mimo tego jest w 3 rundzie i to raczej dostal sie tutaj bezstresowo; trudno cokolwiek powiedziec o Gaudio, bo w pierwszych meczach mierzyl sie z zawodnikami duzo slabszymi; lekki lay Gaston

Robredo - Blake
Blake z US Open nie meczylby sie z Faurel, a i nwet przeciez podczas US Open stoczyl straszny boj z Tommym i gdyby nie kilka korzystnych dla niego, a kontrowersyjnych decyzji sedziowskich roznie to sie moglo wtedyy potoczyc; Hiszpan zaimponowal mi w meczu z Tursunowem, zdecydoanie wiec - imo - nie stoi tu na straconej pozycji - lay Blake

Nieminen - Nalbandian
Fin w bardzo dobrej formie na poczatku sezonu, czego nie mozna powiedziec o Bndym. Meki z Udomchoke i Stanem The Manem, a przeciez wiadomo, ze ze Szwajcarami on akurat potrafi grac H2H rowniez bliko (4-3 Bandy, ale 3-2 na hardzie dla Nieminen); obaj z przecietnym podaniem, obaj lubia trzymac pilke w korcie; jednym zdaniem duzo dlugich wymian, duzo breakow i wszystko moze sie zdarzyc - chociaz wygra zapewne Argentynczyk. Ale kurs na niego bedzie wyzszy niz jest teraz zatem zaczynam od laya na niego...

Simon - ToJo
uwaga h2h 1-0 dla francuza; Gilles wyhral wszystkie 10 spotkan w tym roku; a grl juz i z Massu i z Berdychem; ToJo wciaz z niedoleczona i dokuczajca stopa; w zasadzie we wsystkich tegorocznych meczach ledwie sie poprzeslizgiwal; duzo tb etc; serwis powinine byc jego atutem ale juz Malisse pokazal ze jest on do zlamania - lay na Szweda

Gremelmayr - Baghdatis
Niemiec jak na razie dla mnie jest najwiekszym zaskoczniem turnieju; w calych eliminacjach stracil kikla gemow, a w turnieju glownym najpierw zniszczyl dziadzie Bjorkmana a to co zrobil z Gineprim...
Baghdatis niby wygrywa, ale raz - to nie sa przekonujace zwyciestwa, dwa - kogo pokonal: challengerowca Gimmelstoba i kiepsciutkiego na poczatku roku Stepanka; lay Bagdatis


A tego nie gram
Ancic - Ferrer
Ljubcic - Lopez

Obaj Chorwaci powinni sobie poradzic; szczegolnie imponuje mi jak dotad Ancic, ale wiadomo, ze jego najwiekszym problemem jest glowa, nigdy nie wiadomo czy akurat sie nie spali; a Ferrer moglby to wykorzystac... za 1.50 nie mam zamiaru sie denerwowac; Ljuba z kolei duzo gorszy nioz w poprzednim sezponie, ale z racji na rozstawienie do tej pory mogl liczyc na latwiejsza drabinke. No i dzisaj ma tego ciag dalszy; Lopez miewa przeblyski, kto wie moze dzisiaj, ale jakos nie wierze....

Benneteau - Roddick
Bez komentarza. Francuz meczyl sie w kwalach z Chadajem...

wybaczcie literowki; powodzenia w waszych typach

Do góry
#482680 - 20/01/2006 14:00 Re: Australian Open - 16-29.01
redson19 Offline
old hand

Meldunek: 28/01/2005
Postów: 1132
ASP/PER-FER/VICE 1.24 3.30 1
kurs w miare dobry 6 pozycja aspelinów i rzadko grająca ostatni dobrze para ferer/vicente ferer po ograniu supermario pewnie większą uwage zwróci na gre w singlu i oszczędzał będzie siły

Do góry
Strona 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, rafal08, alfa), 3406 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49