Strona 6 z 29 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 28 29 >
Opcje tematu
#4713319 - 07/06/2011 05:27 Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [30] [Re: Gib01]
Gib01 Offline
Tata

Meldunek: 27/01/2007
Postów: 1292
Skąd: Gutersloh/ Wieluń
Originally Posted By: Gib01
Panowie jak odzyskać stracone pliki z pulpitu w formacie txt. Próbowałem programem 'EasyRecovery Professional' ale po zeskanowaniu dysku C nie potrafiłem odnaleźć plików o takiej nazwie jak potrzebuję.

Jeśli ktoś mogłby pomoc...

Dodam ze dysk został sformatowany

Do góry
Bonus: Unibet
#4713976 - 07/06/2011 19:54 Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [30] [Re: Piostar]
Wino Offline
enthusiast

Meldunek: 13/09/2005
Postów: 398
Może ktoś jakimś cudem posiada jakiś referat na któryś z tych tematów:

1. wykorzystanie systemów komputerowych do prognozowania rynku walut w Polsce
2. wykorzystanie systemów komputerowychdo prognozowania rynku akcji w Polsce
3. wykorzystanie systemów ekspertowych do prognozowania rynku walut w Polsce
4. wykorzystanie sieci neuronowych do prognozowania rynku walut w Polsce
5. wykorzystanie zbiorów rozmytych do prognozowania rynku walut w Polsce
6.wykorzystanie algorytmów genetycznych do prognozowania rynku walut w Polsce
7. wykorzystanie chaosu do prognozowania rynku walut w Polsce
8. wykorzystanie systemów ekspertowych do prognozowania rynku akcji w Polsce
9. wykorzystanie sieci neuronowych do prognozowania rynku akcji w Polsce
10. wykorzystanie zbiorów rozmytych do prognozowania rynku akcji w Polsce
11.wykorzystanie algorytmów genetycznych do prognozowania rynku akcji w Polsce
12. wykorzystanie chaosu do prognozowania rynku wakcji w Polsce
13. wykorzystanie systemów ekspertowych do prognozowania zjawisk ekonomicznych
14. wykorzystanie sieci neuronowych do prognozowania zjawisk ekonomicznych
15. wykorzystanie zbiorów rozmytych do prognozowania zjawisk ekonomicznych
16.wykorzystanie algorytmów genetycznych do prognozowania zjawisk ekonomicznych
17. wykorzystanie chaosu do prognozowania zjawisk ekonomicznych

Do góry
#4715319 - 08/06/2011 03:34 Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [30] [Re: Gib01]
pawel01979 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/04/2004
Postów: 4225
Skąd: JG
Originally Posted By: Gib01
Originally Posted By: Gib01
Panowie jak odzyskać stracone pliki z pulpitu w formacie txt. Próbowałem programem 'EasyRecovery Professional' ale po zeskanowaniu dysku C nie potrafiłem odnaleźć plików o takiej nazwie jak potrzebuję.

Jeśli ktoś mogłby pomoc...

Dodam ze dysk został sformatowany


jesli po formacie zainstalowales na tej partycji system, to moze byc klopot.

Do góry
#4715985 - 08/06/2011 20:48 Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [30] [Re: Piostar]
th0mas Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/08/2005
Postów: 6244
Skąd: Stalowa Wola
Siema.
Potrzebuję tekst ustawy hazardowej w pdf. Tylko ten ostatnio nowelizowany, gdzie to znajdę? Dzięki z góry.

pzdr

Do góry
#4716114 - 08/06/2011 22:23 Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [30] [Re: Piostar]
Alanbest Offline
newbie

Meldunek: 03/06/2011
Postów: 36
jechałem ostatnio pociągiem osobowym, jako że wsiadłem właściwie w ost. chwili zająłem miejsce i spokojnie czekałem na konduktora aby kupić u niego boliet. po 20 minutach przyszedł, i powiedzial ze nie przysługuje mi bilet tylko musze zapłacić 72 zł za nie zgłoszenie iż wsiadam bez biletu. na moje argumenty że był tłok, byłem zmachany bo biegłem i nie myślałem i tym pozostał nieugięty. Dodam że wielokrotnie sam byłem w takiej sytuacji lub byłem świadkiem, że osoby wsiadały w ostatniej chwili, i nie szukali konduktora po całym pociągu tylko czekali na niego i wówczas prosili o bilet.
W wezwaniu kontroler użyłtakiego sformułowania że bez biletu zająłem celowo miejsce w końcowej częsci pociągu - co było absurdem bo wsiadając równo z sygnałem odjazdu, wsiadłem do bajbliższych drzwi, a że przy kierunku pociągu, były to drzwi ostatnie, to przeciez nie miałem na to wpływu.

Zaniosłem dziś reklamację, powołałem się na to co napisalem plus jeszcze pare argumentów oraz powód najbardziej obiektywny że jestem studentem i nie mam żadnych odchodów, nie pracuję i nie mam szczędnośći.

Teraz pytanie, czy mieliście podobne sytuacje, jaka jest waszym zdaniem szansa że umorzą mi tą dodatkową opłątę ??

Dodam że te 72 zł to jest kwota obowiązujaca gdy zapłącę w ciągu 7 dni, natomiast w biurze pkp powiedzieli, że jak składam reklamację, to jeśli nie zostanie uwzględniona to wtedy teoretycznie obowiązuje mnie już ta wyższa kwota czyli 170 zł.

odwołałem się bo nie czuję się w żadnym stopniu winny, wsiadałem do pociągu z zamiarem kupna biletu u konduktora a nie jazdą na gapę, nie chowałem się po kiblach, po prostu czekałem aż przyjdzie konduktor i zanim zdązył cokolwiek zapytać poprosiłęm o wydanie biletu. Tak jak mówie, wiele razy się spotykałem z taką sytuacją i nikt nikomu nie robił problemu.

Do góry
#4716406 - 09/06/2011 00:28 Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [30] [Re: Piostar]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Grzeje mi się laptop. Potrafi się w pewnym momencie sam wyłączyć.

1.Jakiś sofcik z podglądem temperatury?
2.W czym problem?

Do góry
#4716736 - 09/06/2011 02:36 Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [30] [Re: Piostar]
Kaznodzieja Offline
old hand

Meldunek: 31/10/2006
Postów: 737
moze masz cos powlaczane w tle co obciaza procek, warto tez przeczyscic bebechy

Do góry
#4716784 - 09/06/2011 02:47 Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [30] [Re: kfjatek]
radeke Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/01/2008
Postów: 2211
Skąd: LRY/WWA
Originally Posted By: kfjatek
Grzeje mi się laptop. Potrafi się w pewnym momencie sam wyłączyć.

1.Jakiś sofcik z podglądem temperatury?
2.W czym problem?


Jako, że to laptop to z pewnością nie raz trzymany jest na kolanach/spodniach/kocach/narzytach, etc., z pewnością ma trochę kurzu w sobie. Miałem to samo, rozkręciłem, wyciągnąłem taki gdzieś 3, 4 cm zbitek kurzu crazy , pomogło... smile

Do góry
#4716803 - 09/06/2011 02:58 Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [30] [Re: radeke]
agr1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 10495
Originally Posted By: radeke
Originally Posted By: kfjatek
Grzeje mi się laptop. Potrafi się w pewnym momencie sam wyłączyć.

1.Jakiś sofcik z podglądem temperatury?
2.W czym problem?


Jako, że to laptop to z pewnością nie raz trzymany jest na kolanach/spodniach/kocach/narzytach, etc., z pewnością ma trochę kurzu w sobie. Miałem to samo, rozkręciłem, wyciągnąłem taki gdzieś 3, 4 cm zbitek kurzu crazy , pomogło... smile


Ewentualnie jesli nie to polecam podstawke chlodzoca.

Do góry
#4716808 - 09/06/2011 02:59 Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [30] [Re: kfjatek]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Originally Posted By: kfjatek
Grzeje mi się laptop. Potrafi się w pewnym momencie sam wyłączyć.

1.Jakiś sofcik z podglądem temperatury?
2.W czym problem?

Jesli wylacza Ci sie w momencie jak nie masz go podlaczonego do ladowania, to mogla sie zj***c bateria, u mnie tak bylo smile

Do góry
#4716889 - 09/06/2011 04:02 Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [30] [Re: Alanbest]
Jelle Klassen Offline
veteran

Meldunek: 02/09/2006
Postów: 1254
Skąd: Szamotuły
Originally Posted By: Alanbest
jechałem ostatnio pociągiem osobowym, jako że wsiadłem właściwie w ost. chwili zająłem miejsce i spokojnie czekałem na konduktora aby kupić u niego boliet. po 20 minutach przyszedł, i powiedzial ze nie przysługuje mi bilet tylko musze zapłacić 72 zł za nie zgłoszenie iż wsiadam bez biletu. na moje argumenty że był tłok, byłem zmachany bo biegłem i nie myślałem i tym pozostał nieugięty. Dodam że wielokrotnie sam byłem w takiej sytuacji lub byłem świadkiem, że osoby wsiadały w ostatniej chwili, i nie szukali konduktora po całym pociągu tylko czekali na niego i wówczas prosili o bilet.
W wezwaniu kontroler użyłtakiego sformułowania że bez biletu zająłem celowo miejsce w końcowej częsci pociągu - co było absurdem bo wsiadając równo z sygnałem odjazdu, wsiadłem do bajbliższych drzwi, a że przy kierunku pociągu, były to drzwi ostatnie, to przeciez nie miałem na to wpływu.

Zaniosłem dziś reklamację, powołałem się na to co napisalem plus jeszcze pare argumentów oraz powód najbardziej obiektywny że jestem studentem i nie mam żadnych odchodów, nie pracuję i nie mam szczędnośći.

Teraz pytanie, czy mieliście podobne sytuacje, jaka jest waszym zdaniem szansa że umorzą mi tą dodatkową opłątę ??

Dodam że te 72 zł to jest kwota obowiązujaca gdy zapłącę w ciągu 7 dni, natomiast w biurze pkp powiedzieli, że jak składam reklamację, to jeśli nie zostanie uwzględniona to wtedy teoretycznie obowiązuje mnie już ta wyższa kwota czyli 170 zł.

odwołałem się bo nie czuję się w żadnym stopniu winny, wsiadałem do pociągu z zamiarem kupna biletu u konduktora a nie jazdą na gapę, nie chowałem się po kiblach, po prostu czekałem aż przyjdzie konduktor i zanim zdązył cokolwiek zapytać poprosiłęm o wydanie biletu. Tak jak mówie, wiele razy się spotykałem z taką sytuacją i nikt nikomu nie robił problemu.


jechales pociagiem osobowym czy pospiesznym??

Do góry
#4718202 - 10/06/2011 00:36 Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [30] [Re: Piostar]
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
Prosze o kontakt osobe,ktora bardzo dobrze zna angielski. Potrzebuje przetlumaczyc temat pracy licencjackiej.

Do góry
#4718260 - 10/06/2011 00:51 Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [30] [Re: antyfutbol]
Kaznodzieja Offline
old hand

Meldunek: 31/10/2006
Postów: 737
sprobuj google translatora smile

moja tak przetlumaczylem i dalem kumplowi obcykanemu w angielskim do sprawdzenia, stwierdzil ze sam lepiej by tego nie przetlumaczyl grin

Do góry
#4719281 - 10/06/2011 05:38 Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [30] [Re: Piostar]
gnacik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 4718
Mam stworzony szablon w Wordzie (papier firmowy), kiedy już coś tam napiszę to chcę to wysłać jako PDF, ale kiedy zapisuje to wokół obrazków tworzy się taki obrys na lewej i górnej krawędzi. Wie ktoś może o co chodzi i jak z tym walczyć ? :-)

Do góry
#4719712 - 10/06/2011 17:38 Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [30] [Re: Piostar]
Donati Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/08/2002
Postów: 1639
Skąd: BiałystOK
Witam !

Posiada ktoś może jakies informacje na temat:
Podstawy prawne zabezpieczenia bezpieczeństwa powszechnego (najważniejsze przepisy).

Byłbym baardzo wdzięczny.

Do góry
#4721552 - 11/06/2011 14:35 Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [30] [Re: Piostar]
Synu Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/02/2009
Postów: 1646
Skąd: Kraków
Witam

Niestety wczoraj mój lapek zaliczył lot z około 80 cm na ziemie, był zamkniety, pierwsze ogledziny nie wygladały tragiczne, właczyc sie właczył, nie potrzebowałem go uzywac to odrazu go wyłaczyłem.

Jednak podczas nastepnego wlaczenia, zaczeły sie kłopoty, programy zaczeły się zaciniać, zawieszać. Czasem działa okej tak że pisać mogę na forum normalnie i bez problemu jak dawniej, a zaraz sie zawiesza na 20 sekund i musze czekać na odmułe.

Co w upadku moglo spowodowac takie działanie ? Czy to propostu jakiś wirus muli kompa, a ten upadek to dziwny zbieg okolicznosci? Bo dziwnie jest to wieszanie co jakis czas :/

Do góry
#4721675 - 11/06/2011 16:58 Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [30] [Re: Piostar]
lelu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/11/2006
Postów: 3990
Skąd: ok. Lublina
Co mi przychodzi do glowy to to, ze najzwyczajniej moglo sie cos poodlaczac w srodku podczas uderzenia smile

Do góry
#4722076 - 11/06/2011 19:53 Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [30] [Re: Piostar]
Self-Confident Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 2374
Skąd: Sydney
a moim zdaniem dysk oberwał i tak juz bedzie mulił.

Do góry
#4722901 - 12/06/2011 00:35 Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [30] [Re: Self-Confident]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
Originally Posted By: Self-Confident
a moim zdaniem dysk oberwał i tak juz bedzie mulił.
ja rowniez, dysk do wymiany pewnie, przeskanuj go czyms wink

Do góry
#4724007 - 12/06/2011 18:18 Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [30] [Re: Jelle Klassen]
Alanbest Offline
newbie

Meldunek: 03/06/2011
Postów: 36
Originally Posted By: Jelle Klassen
Originally Posted By: Alanbest
jechałem ostatnio pociągiem osobowym, jako że wsiadłem właściwie w ost. chwili zająłem miejsce i spokojnie czekałem na konduktora aby kupić u niego boliet. po 20 minutach przyszedł, i powiedzial ze nie przysługuje mi bilet tylko musze zapłacić 72 zł za nie zgłoszenie iż wsiadam bez biletu. na moje argumenty że był tłok, byłem zmachany bo biegłem i nie myślałem i tym pozostał nieugięty. Dodam że wielokrotnie sam byłem w takiej sytuacji lub byłem świadkiem, że osoby wsiadały w ostatniej chwili, i nie szukali konduktora po całym pociągu tylko czekali na niego i wówczas prosili o bilet.
W wezwaniu kontroler użyłtakiego sformułowania że bez biletu zająłem celowo miejsce w końcowej częsci pociągu - co było absurdem bo wsiadając równo z sygnałem odjazdu, wsiadłem do bajbliższych drzwi, a że przy kierunku pociągu, były to drzwi ostatnie, to przeciez nie miałem na to wpływu.

Zaniosłem dziś reklamację, powołałem się na to co napisalem plus jeszcze pare argumentów oraz powód najbardziej obiektywny że jestem studentem i nie mam żadnych odchodów, nie pracuję i nie mam szczędnośći.

Teraz pytanie, czy mieliście podobne sytuacje, jaka jest waszym zdaniem szansa że umorzą mi tą dodatkową opłątę ??

Dodam że te 72 zł to jest kwota obowiązujaca gdy zapłącę w ciągu 7 dni, natomiast w biurze pkp powiedzieli, że jak składam reklamację, to jeśli nie zostanie uwzględniona to wtedy teoretycznie obowiązuje mnie już ta wyższa kwota czyli 170 zł.

odwołałem się bo nie czuję się w żadnym stopniu winny, wsiadałem do pociągu z zamiarem kupna biletu u konduktora a nie jazdą na gapę, nie chowałem się po kiblach, po prostu czekałem aż przyjdzie konduktor i zanim zdązył cokolwiek zapytać poprosiłęm o wydanie biletu. Tak jak mówie, wiele razy się spotykałem z taką sytuacją i nikt nikomu nie robił problemu.


jechales pociagiem osobowym czy pospiesznym??


napisałem że osobowym ( tzw.Regio)

Do góry
Strona 6 z 29 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 28 29 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, ElNinho[mmdea], latajaca_holenderka, Akhu, alfa, VVega, kemp, igea23, rymoholik, DePito, akagi), 4085 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582389 Postów

Najwięcej online: 4136 @ Dzisiaj o 20:01