Strona 11 z 11 < 1 2 ... 9 10 11
Opcje tematu
#485211 - 30/01/2006 09:32 Re: ME-szwajcaria 2006
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Jeśli faktycznie nie widzisz nic złego w swoim zachowaniu to idź.

Kończę wątek.

Do góry
Bonus: Unibet
#485212 - 30/01/2006 09:37 Re: ME-szwajcaria 2006
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Quote:

Jeśli faktycznie nie widzisz nic złego w swoim zachowaniu to idź.
Kończę wątek.




Roman weź ty sie ... uspokuj
Rób porządki lepiej na górze bo syf jak cholera
PS. Nawój daj spokój...

Do góry
#485213 - 30/01/2006 09:49 Re: ME-szwajcaria 2006
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
sebkos a ty swojego kosza pilnuj zaś nawoj adwokatów nie potrzebuje.

Co do nawoja jeśli ktoś jest moderatorem to wymagać możemy choć podstaw dobrego zachowania a obrażanie się na innych i robienie sobie kpin w odpowiedzi na pytania innych na forum w stylu "zapytaj SZYMELA" z powodu prywatnych porachunków to zdecydowanie nie przystoi...

Ktoś kiedyś napisał do nawoja że nie potrafi znieść krytyki, ja się zapytam nawoj - czy nie widzisz nic złego w swoim zachowaniu?

Ja do Ciebie nawoj nic nie mam tylko nie lubię jak ktoś swoją bytnośc na forum ogranicza do chwalenia sie typami a jeszcze dodatkowo kpi z innych i wywyższa się.

Nawoj apeluję o rozsądek, zamiast toczyc jakies prywatne gierki lepiej skupmy się wspólnie na ogrywaniu buków.

Pozdrawiam

Do góry
#485214 - 30/01/2006 12:12 Re: ME-szwajcaria 2006
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Dla mnie po 3 bardzo owocnych dniach ten wczorajszy nie był już taki wspaniały, jakbym tak zebrał do kupy twe wszystkie zakłądy z wczorajszych spotkań to pewnie wyjdę gdzieś w okolicach zera, a wystarczyłoby żeby kolega Pascal Hensa potrefił przy 8 oddanych strzałach zdobyć 2 gole ale jak widać to dla niego zbyt skomplikowane...

Nie zawiedli mnie wczoraj Węgrzy, o których pomyślałem od razu gdy tylko pojawiły się kursy - szkoda ze poszło tylko +2,5 a nie odważyłem się na czystą wygraną po @2.75 ale i tak nie ma co narzekać. Dobrze także Norwedzy a z zawodników nie zawiedli Bielecki, Zeitz i Engeler, gorzej ze Szwajcarią, Kjellingiem i wspomnianym już Hensem.

Pierwsze 4 dni mistrzostw można jednak śmiało uznać za udane i z nadzieją że te kolejne nie będą gorsze oddalam się do nowego tematu...


P.S. nawoj przeginasz...

Do góry
#485215 - 30/01/2006 13:04 Re: ME-szwajcaria 2006
SZYMEL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/06/2004
Postów: 1737
Skąd: Płock
Ani razu nie udzielilem sie w tym temacie a jak widac jestem glownym sprawca zamieszania jakie tu wystapilo.Napisalem do nawoja na qlasi czacie co mysle o jego pomeczowych komentarzach w temacie z analizami.I celowo zrobilem to na qlasi aby tam uzyskac ewentualna odpowiedz i nie zasmiecac tego tematu.Ale jak widac nawoj wzial to sobie mocno do serca i przez nastepne dni stalem sie jego obiektem drwin (juz nie mowie o przekrecaniu nicka.)
Udzielam sie glownie w tematach: pilka, kosz, tenis(choc nie robie tego zbyt czesto, ale jezeli juz, to z niezlym skutkiem...)
I nie wymagaj ode mnie zebym na Twoje zawolanie podawal tu typy (choc zapewne chcialbys, zeby byly one nietrafne, pewnie lepiej bys sie wtedy poczul...

Jako takie pojecie o recznej mam (kiedys byla to moja pasja) glownie ze wzgledu na miasto z ktorego pochodze i znajomosc z paroma zawodnikami.
Z mojej strony to koniec tej malo pozytecznej "polemiki" a kolejny moj post w tym dziale na pewno bedzie na temat.

Pomysl KRAJANA z podsumowaniem dnia moim zdaniem jak najbardziej trafny.
pozdro

Do góry
#485216 - 30/01/2006 13:41 Re: ME-szwajcaria 2006
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Ja jeszcze wtrące swoje "3 grosze"....

Nie siedziałem na quasi kiedy SZYMEL napisał co sądzi o analizach nawoja,ale właściwie (tu pytanie do SZYMELA) po co to robiłeś ? Nie wiem po co w ogóle "czepiacie się" nawoja...Wszyscy znamy styl pisania jego postów i każdy z Was powininen to zaakceptować.Facet zna się na handballu jak mało kto i z całym szacunkiem dla Ciebie SZYMEL(pomimo tego,że jesteśmy z tego samego miasta) zdecydowanie bardziej wolę czytać "suche typy" nawoja niż Twoje notabene już nie wiem kiedy to było,bo raczej ostatnio nie udzielasz się w dziale.

Żeby nie było jakiś niedomówień ,nie znam się z nawojem osobiście i nie występuję w roli jego adwokata , jednak rozumiem Jego zachowanie i miał prawo się zdenerwować.To już nie pierwszy raz kiedy ktoś z forum Go atakuje o jakieś "pierdoły" - przecież liczy się wiedza i skuteczność TYPÓW ,a tą nawoj ma b.dobrą !

A co do moderatorów ( czyli również do mnie ) Nikt z nas nie prosił się o "moda" , jedynie zasygnalizował chęć spróbowania.Jak tak bardzo przeszkadzają Wam "zieloni" , nie potafią się zachować , nie mają chociażby podstaw kultury to zgłoście sprawę "górze" i niech ustali kompetentną osobę,która będzie należy sprawowała swoją funkcję.

Do góry
#485217 - 30/01/2006 13:56 Re: ME-szwajcaria 2006
Mitul Offline
Villain

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 19866
Skąd: Starogard Gd./Wrocław
Ale burdel tu Panowie zrobiliście...
Skasujcie te wszystkie posty bo aż żal czytać (mój oczywiście też)

Do góry
#485218 - 30/01/2006 14:33 Re: ME-szwajcaria 2006
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Witam palazzi racji troche masz w tym ale do przesady!!
Giertyszek pisze dobrze
W jednym z tematow tez mi sie "dostalo zJeby" za to ze niby wypominam nawojowi jakies tam bledy. Bez jaj!! Nie odpowiada tu komus to co jest to proste jak drut wystarcvzy zaprzestac pisania i tyle...a tekst typu "Idę do innej piaskownicy. " , nie bede komentowal bo szkoda slow
Nic na sile, nikt nikogo nie zmusza...
Nic do Nawoja nie mam ale jego charakter pisma naprawde potrtafi czasem wyprowadzic w rownowagi, sam to juz odczulem
I jeszcze wypowiedzneia typu: sam cos napisz madrego itp...
zastanow sie co piszesz, zajrzyj do dzialu Bundesligi przejrzyj mecze moje ktore podawalem oraz analize i sprawdz wyniki... mam nadzieje ze na drugi raz tkaiego czegos juz nie napiszesz
Koncze
Pozdrawiam

Do góry
#485219 - 30/01/2006 15:09 Re: ME-szwajcaria 2006
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
odpowiadam, mnie palazzi nie chodzi o styl postów nawoja, zgoda że liczy się skuteczność i co do formy można przymknąć czasem oko, ja osobiście już dawno przyjąłem do wiadomości taki styl pisania nawoja i mi to nie przeszkadza

a rzecz tyczy się nie o styl pisania nawoja tylko o to że zachowuje się w ostatnim czasie jak "obrośnięty w piórka" któremu złego słowa nie można powiedzieć, nawet jeśli jest to konstruktywna krytyka oraz o to że robi sobie kpiny i drwiny z nas wszystkich swoimi postami (sprawa z SZYMELEM który mu zwrócił uwagę właśnie na chwalenie się wygranymi) i jeszcze celowo (?) nas denerwuje podając ile to wygrał PO zakończonym meczu nie podając typów (w ostatnim czasie) przed meczami - to na pewno nie przystoi nie tylko moderatorowi ale i każdemu zwykłemu użytkownikowi

Do góry
#485220 - 30/01/2006 15:51 Re: ME-szwajcaria 2006
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Panowie podsumowując : każdy z nas ma po części rację

Wobec tego najlepszym rozwiązaniem będzie , jeśli powiemy temu tematowi :



I zabieramy się za 2 rundę ME w Szwajcarii !

Do góry
#485221 - 30/01/2006 16:58 Re: ME-szwajcaria 2006
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Palazzi [szefie]

Po prostu zamknij temat [masz do tego uprawnienia] bo i tak jak dobrze widzę mamy II część tematu o ME

Pozdrawiam

Do góry
Strona 11 z 11 < 1 2 ... 9 10 11

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49