Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#5107092 - 21/12/2011 22:01 Re: Serie A - sezon 2011/2012 [Re: Akhu]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36528
Inter - Lecce

W Lecce dziś powrót do starego ustawienia 3-5-2. W obronie zagrają Oddo, Tomovic i Ferrario. W tym sezonie Ferrario pojawił się w 5 meczach i Lecce straciło w nich 14 bramek laugh Nie to, żebym go obwiniał za straty tych wszystkich goli, ale pewny punkt zespołu to, to nie jest. Do tego w bramce debiutant w Serie A. Kontuzjowani są Julio Sergio i Benassi, a po ostatnim słabiutkim występie Gabrielego Cosmi postanowił dać szanse temu czwartemu - Petrachiemu. Fajny będzie miał debiut, bo na 'Meazza', ale czy da sobie radę?

Co do Interu, to gra coraz lepiej...przynajmniej u siebie, ale najważniejsze, że zdobywają punkty. W obronie wreszcie zaczęło to dobrze wyglądać. W pomocy jeśli gra zestaw Motta, Cuchu, Javier, Coutinho, to też jest całkiem nie najgorzej. W ataku nawet będący pod formą Milito i Pazzo powinni dziś sobie z taką obroną gości poradzić.

Widzi mi się wynik coś około 3-1, 3-0 więc spróbuje zagrać 4 bramki w meczu wink
Kurs: 5.0 bet365

Do góry
Bonus: Unibet
#5109322 - 23/12/2011 03:22 Re: Serie A - sezon 2011/2012 [Re: Akhu]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Akhu blisko wyczucia byles , mogłeś over zagrac 3,5 lub 4,5 przy tez dobrych kursach .

Do góry
#5134301 - 08/01/2012 18:10 Re: Serie A - sezon 2011/2012 [Re: Akhu]
10seba40 Offline
member

Meldunek: 19/03/2004
Postów: 110
Skąd: Białystok
NOvara - Fiorentina

Zarowno gospodarze jaki i goscie graja w kratke. Novara ma 1 zwyciestwo na 10 ostatnich meczy a Fiorentina jest niewiele lepsza bo ma 2 zwyciestwa. Obydwa zespoly punkty zdobywaja glownie na wlasnym boisku, lecz dzis licze na przelamanie gosci w meczach wyjazdowych. Novara w meczach na wlasnym boisku ma bilans 2-4-2 12-13 w bramkach a Fiorentina na wyjazdach 0-3-5 1-9 w bramkach. beniaminek włoskiej ekstraklasy bardzo cienko przędzie w obronie. Do tej pory stracili oni aż 29 goli i tylko Lecce jest od nich słabsze. Fiorentina posiada jedną z lepszych defensyw, gdyż do tej pory straciła ona tylko 15 bramek, w czym dużo pomaga Artur Boruc między słupkami. Dzis licze na przelamanie i zwyciestwo gosci.

Pick: Both to score

Do góry
#5134611 - 08/01/2012 19:41 Re: Serie A - sezon 2011/2012 [Re: Akhu]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Atalanta Bergamo - AC Milan
typ: 1X | kurs: 1.98

Faworytem tego spotkania jest ekipa prowadzona przez Massimiliano Allegriego. AC Milan jest wszak liderem rozgrywek Serie A, ja jednak postanowiłem zagrać 1X na beniaminka z Bergamo.
Atalanta na swoim obiekcie w tym sezonie jeszcze nie przegrało spotkania (4 remisy i 4 zwycięstwa), tracili tu punkty już w tym sezonie Napoli, Inter, Udniese czy Palermo. Milan natomiast na wyjazdach nie zawsze wygrywa, raptem 50% w tym sezonie (4 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki).
Ponadto Milan dzisiaj zagra bez kilku zawodników, którzy na pewno przydaliby się Allegriniemu. Antonio Cassano, Mathieu Flamini, Gennaro Gattuso, Mario Yepes, Ignazio Abate, Flavio Roma, Massimo Ambrosini, Clarence Seedorf i Alberto Aquilani to lista nieobecnych. W składzie są Alessandro Nesta i Kevin-Prince Boateng ale wydaje się, że również na nich nie postawi dzisiaj szkoleniowiec Milanu. O wile lepsza sytuacja jest w Bergamo tutaj jedynie nie zagrają Matteo Brighi i Daniele Capelli.

Do góry
#5144147 - 13/01/2012 19:44 Re: Serie A - sezon 2011/2012 [Re: Akhu]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36528
Originally Posted By: Jose
Originally Posted By: Hakan
wiem, że derby Medionalu dopiero w niedzielę, ale 3.50 na Inter, wtf?


Dobry kurs smile
Milan ich zaczaruje w ataku. Nie poradzili sobie kompletnie z Juve , tym bardziej nie poradzą sobie z Milanem.


Originally Posted By: Akhu
Ale kiedy to było tongue Przecież od meczu Interu z Juve obrona się polepszyła. Sam to przyznasz wink
Remis Inter minimum ugra grin

Ja to widzę tak...Inter zacznie ostro i pierwszy strzeli, później albo to utrzyma albo nie grin
Nie róbmy z Milanu kto wie kogo tongue


Originally Posted By: Jose
Akhu , nie wierzę w to wink
Dla mnie Inter , to taki zespół który na średniaków jest za mocny , Roma , Juve , Napoli również w ich zasięgu , ale Milan za mocny.

Oczywiście , że obrona się polepszyła , a może raczej wróciła do tego co grała...
Popatrz na mecz z Genoa , Ceseną czy Udine. Z Genoą i Ceseną gdy tylko się cofnęli robiło się niebezpiecznie , Udine wypunktowało nas jak dzieci.

Milan się nie będzie bawił , pewnie 70% spotkania to będzie wysoki pressing w dodatku w ataku mają takie armaty , że trudno mi wierzyć w to , że nasz blok defensywny będzie nie złomny wink


Originally Posted By: mercik
Według mnie na dzień dzisiejszy Milan posiada większy potencjał i lepiej poukładaną drużynę. Jeśli nie ma szpitala to ciężko się im przeciwstawić. Inter jak to Inter...zawsze gra do końca i nigdy nie wiadomo no ale w tym sezonie niestety musi gonić czołówkę. Myślę że optymalny skład Milanu pozwoli na to że będą kontrolować przebieg całego spotkania i to Inter będzie zmuszony wyprowadzać od czasu do czasu kontry. Mój typ to 2:0 lub 1:0 dla Milanu


ps. czy takie dyskusję nie mogłyby się toczyć w tym temacie?

Do góry
#5147562 - 15/01/2012 18:23 Re: Serie A - sezon 2011/2012 [Re: Akhu]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
TYP KONKURSOWY:
Lazio Rzym - Atalanta Bergamo
TYP: OVER 3,5 GOLA

10.12. 2011 Lecce vs. Lazio 2:3
18.12.2011 Lazio vs. Udinese 2:2
07/01/2012 Siena vs. Lazio 4:0
10/01/2012 Coppa Italia Lazio vs. VeronA 3:2

17/12/2011 Fiorentina vs. Atalanta 2:2
21/12/2011 Atalanta vs. Cesena 4:1

Dużo w ostatnim czasie jak widać w powyższych zestawieniach obie te drużyny odnotowuja wyników obfitujących w bramki. ja skłąniam się ku typowi over 3,5 gola w meczu kursem 3,75... Obrona Lazio nie radzi sobie ostatnio najlepiej i tym też się kierowałem przy doborze typu boks

Do góry
#5147772 - 15/01/2012 19:53 Re: Serie A - sezon 2011/2012 [Re: Akhu]
10seba40 Offline
member

Meldunek: 19/03/2004
Postów: 110
Skąd: Białystok
Genoa - Udinese

Udinese nie przegralo od 6 spotkan i nadal caly czas jest w czolowce ligi ze strata 2 punktow do lidera. Dzis goscie zagaraj napewno bez 2 zawodnikow ktorzy wyjechali na PNA (Asamoah, Badu). Udine na wyjazdach spisuje sie w kratke (2-4-2). Genoa z kolei jest mocna u siebie i nie stoi na staconej pozycji, moze pokusic sie o wygrana. 2 ostatnie mecze w wykonaniu gospodarzy nie nalezaly to najlepszych, porazki z NApoli 1-6 i Cagliari 0-3. Mysle ze gospodarze ze chca zmazac plame po ostatnich meczach i dzis wygraja. Mysle ze rowniez warto zagrac over w tym meczu

H2h
10/11 Genoa - Udine 2-4
09/10 Genoa - Udine 3-0
08/09 Genoa - Udine 2-0
07/08 Genoa - Udine 3-2

Typ: Genoa(0); over2,5

Do góry
#5147824 - 15/01/2012 20:18 Re: Serie A - sezon 2011/2012 [Re: Akhu]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Fiorentina - Lecce
typ: over 4,5 gola @5,70

Lecce biorąc pod uwagę formę z ostatnich sześciu meczy straciło najwięcej bramek w całej lidze Serie A. Straciła szesnaście goli , a strzeliła osiem co daję nam średnią 4 gole na mecz. Lecce okupuje samotnie ostatnie miejsce w tabeli, a patrząc na ich aktualna formę nie wróżę im aby szybko mieli opuścić chociażby strefę spadkową. Myślę, że drużyna Fiorentiny będąca w całkiem przyzwoitej formie strzeli Lecce kilka bramek , a przy pomyślnym wietrze może i przyjezdni coś "ukłują". Ostanie wyniki meczów z udziałem ekipy Lecce:

21/12/2011 Serie A Inter vs. Lecce 4:1
18/12/2011 Serie A Parma vs. Lecce 3:3
10/12/2011 Serie A Lecce vs. Lazio 2:3
03/12/2011 Serie A Napoli vs. Lecce 4:2

Obrona Lecce jak widać jest strasznie dziurawa i jestem przekonany, że ekipa Artura Boruca wykorzysta niedyspozycję przyjezdnych.


Edited by Platini (15/01/2012 22:46)

Do góry
#5148043 - 15/01/2012 21:46 Re: Serie A - sezon 2011/2012 [Re: szery]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28277
AC Milan - Inter Mediolan 1 @2,02 Redbet

Nie wierzę , że Inter sobie poradzi z wysokim pressingiem i atakiem Milanu. Już wcześniej pisałem , że Milan przeskoczył Inter w ciągu roku o pół klasy. Mają mocniejszy skład są bardziej głodni sukcesów.

Inter niby gra dobrze , ale cały czas się gubią w defensywie. Z Genoą i Ceseną kiedy oddawali inicjatywę robiło się groźnie i niebezpiecznie. Udine ich wypunktowało iście po profesorsku. Z Parmą mimo 5-0 obrona również popełniła kilka błędów.

Milan moim zdaniem to wykorzysta , mają najlepszy atak w lidze , gdy siądą na Inter wysokim pressingiem wynik może być tylko jeden.

Jeszcze jedna uwaga - ofensywnego pomocnika zagra dzisiaj Alvarez. On jest jeszcze za słaby na takie spotkania. Między nim , a trójką środkowych pomocników tworzy się zbyt duża luka (widać to praktycznie w każdym spotkaniu). Może to skutkować tym , że Inter na prawdę rzadko będzie miał coś do powiedzenia pod bramką Milanu. Napastnicy Interu ostatnio krótko mówiąc dziadują , wyjątkiem było jedynie spotkanie z Parmą.

Milan (4-3-1-2):Abbiati; Abate, Nesta, Thiago Silva, Zambrotta; Boateng, Van Bommel, Nocerino; Emanuelson; Pato, Ibrahimovic

Milan bench:Amelia, Bonera, Antonini, Mexes, Ambrosini, Robinho, El Shaarawy

Inter (4-4-1-1):Julio Cesar; Maicon, Lucio, Samuel, Nagatomo; Zanetti, Motta, Cambiasso, Alvarez; Sneijder; Milito

Inter bench:Castellazzi, Ranocchia, Chivu, Poli, Coutinho, Forlan, Pazzini

Inter 4-4-1-1 hmm Chyba Claudio zaczyna pękać wink

Do góry
#5148265 - 15/01/2012 23:15 Re: Serie A - sezon 2011/2012 [Re: Akhu]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Milan-Inter

Milan to najlepsza ofensywnie druzyna z calej ligowej stawki. W roli gospodarza spisuja sie bardzo dobrze, bilans bramkowy 21-4 i srednio ponad 2.6 bramki strzelone na mecz. W ostatnim meczu miedzy tymi dwoma druzynami Milan wygral z Interem 3:0. Dodatkowo dzis punkty stracil Juventus, remisujac u siebie z Cagliari, a wiec nadarza sie okazja do powrotu na fotel lidera i z pewnoscia tez z tego powodu Milan bedzie dodatkowo zmotywowany. Inter choc ostatnio gra juz lepiej niz na poczatku sezonu, to jednak wciaz ich gra w obronie pozostawia sporo do zyczenia i jak dla mnie to ich defensywa jest 'dziurawa'. Jesli tylko Ibra i spolka szybko strzela bramke to Inter powinien sie otworzyc, a wtedy bedzie to tylko woda na mlyn dla Milanu.

konkursowo Milan strzeli 3 lub wiecej
kurs 4.6


Edited by Akhu (15/01/2012 23:27)

Do góry
#5148837 - 16/01/2012 02:33 Re: Serie A - sezon 2011/2012 [Re: Akhu]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Milan-Inter

Milan nie pokonany od 12 spotkan, a w dziesieciu spotkaniach odnosząc zwyciestwa.
Allegri bedac opiekunem Milanu w trzech meczach derbowych przeciwko Interowi odnosząc trzy zwyciestwa na trzy rozegrane spotkaniach.
Milan bez Mario Yepes, Mathieu Flamini i Antonio Cassano, a Alberto Aquilani, Luca Antonini, Taye Taiwo i Gennaro Gattuso.
Inter tez wrocil na odpowiedni tor , z ktorego byl wykolejony na poczatku sezonu.
Inter dla mnie jest faworytem a kurs na takie rozstrzygniecie jest kuszący 3.65 a kazda passa kiedys ma koniec.

Inter 3.65

Do góry
#5185171 - 01/02/2012 19:58 Re: Serie A - sezon 2011/2012 [Re: Akhu]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Cagliari - Roma
typ: over 2,5 gola
kurs: 2,07

Zacznę może od tego, że ostatnich siedem spotkań między tymi drużynami kończyło się wynikami obfitującymi w minimum trzy bramki i właśnie ten fakt przemawia do mnie za takim typem, a nie innym. Cagliari jest jedną z najbardziej "underowych" ekip w Serie A- bilans u siebie-trzy overy i siedem underów. Roma jest obecnie w wybornej formie strzeleckiej-w sześciu ostatnich spotkaniach strzelili aż czternaście bramek. Liczę, że drużyna Romy potrzyma swoją bramkostrzelną passę i w tym meczu boks Licząc od 2007 roku Cagliari grając u siebie z Romą zawsze "ładowało" przeciwnikom przynajmniej jedną bramkę. A jak wiadomo historia lubi się powtarzać wink

Do góry
#5185461 - 01/02/2012 22:46 Re: Serie A - sezon 2011/2012 [Re: Akhu]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Atalanta - Genoa [X] 3.10 Betsson (3.17 Pinnek)



Patrzac na staty h2h az sie prosi dzis o włoski remis : ) tak ladnie sobie pomagaja i ida punktowo "leb w leb"
Obie druzyny spokojna pozycja w tabelii.. Atalanta po dwoch porazkach u siebie chetnie cos ugra.. remisowac lubia.. po 5 kolejnych remisach, 5 meczy bez remisu.
Genoa 15 meczy w lidze bez remisu.. dzis jest ten dzien grin
Zreszta to wszystko jest dzis dla mnie malo wazne.. Jak patrze na to h2h prosi sie dzis o remis, nie interesuja mnie sklady, kontuzje, kto kiedy z kim balowal, kto sie spoznil na trening itp, itd. - h2h ostatnich lat pokazuja mi jedna droge na dzis -> remis : )
Kto jak kto.. ale włosi lubią sie poustawiac, a remisy to od lat ich specjalnosc ; )
FF probuje takze cs 2:2 @ 15.50 startowe, na live podejrzewam ze uda sie upolować wyzej.
Pzdr, Riva.

Do góry
#5188051 - 03/02/2012 02:15 Re: Serie A - sezon 2011/2012 [Re: Akhu]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36528
Novara - Chievo DNB 1

Spotkanie słabiaka z przeciętniakiem.
Novara po słabej połówce sezonu zmieniła trenera. 3 dni temu Tessera zastąpił wracający po półrocznej przerwie spowodowanej leczeniem nowotworu (podobno z dobrym skutkiem) Mondonico. Nowy trener, nie nagrał się w swojej karierze za dużo przeciwko drużynie z Werony, ale można powiedzieć, że nigdy nie przegrał. Jego bilans, to 3-1-0 grin
Co tu dużo pisać liczę dziś na efekt nowej miotły, a także na przełamaniu fatalnej serii 9 meczów bez zwycięstwa Novary. Terminarz do najłatwieszych nie należał. Teraz wreszcie dostają u siebie przeciętniaka, więc wypadałoby to wykorzystać.
Sztuczna murawa też powinna pomóc.

Chievo potrafi zaskoczyć niejednego, ale przede wszystkim u siebie. Na wyjazdach już tak kolorowo nie jest, wygrali tylko jedno spotkanie (z Catanią).

Do góry
#5188083 - 03/02/2012 02:28 Re: Serie A - sezon 2011/2012 [Re: Akhu]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Novara - Chievo

Ostatnia w tabeli Novara podejmować będzie Chievo Werona które zajmuje w ligowej tabeli 13 miejsce.
Gospodarze bardzo liczą na dzisiejsze zwycięstwo które da im przede wszystkim nadzieje, nadzieję na utrzymanie w tym sezonie.
12 punktów zgromadziła na tę chwilę Novara a Siena która jest ostatnią bezpieczną drużyną (jest nad kreską oznaczającą spadek) ma tych punktów 19.
Moment do wygrania jest wymarzony, chociażby dlatego, że dzisiaj na ławce trenerskiej zadebiutuje Emiliano Mondonico i na pewno piłkarze będą mieć większą motywację.
Novara w tym sezonie wygrała dwukrotnie i właśnie dwukrotnie na swoim terenie, bilans 2-4-4 nie jest najgorszy.
Za to Chievo delikatnie mówiąc słabo spisuje się na wyjazdach 1-3-6 tak więc również jest to zespół swojego boiska.
Na pewno na gospodarzach dzisiaj ciąży presja wyniku. Wszyscy wiedzą, że jeśli Novara dzisiaj nie wygra o utrzymanie [mimo, że dopiero półmetek rozgrywek] będzie niezwykle trudno.
Nie spodziewam się fajerwerków i uważam, że jeśli stać Novarę na zwycięstwo to będzie to wygrana jedną bramką. Wg mnie bardzo prawdopodobny wynik to 1-0.

Typ: Novara @2,50
Typ konkursowy: Novara wygra jedną bramką @4,05

Do góry
#5217589 - 18/02/2012 02:20 Re: Serie A - sezon 2011/2012 [Re: Akhu]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Inter - Bologna

Na San Siro zawita dzisiaj Bologna i podejrzewam moze byc ciekawie.
Inter wiadomo faworyt, gra u siebie a pkt potrzebne ale z drugiej strony medalu dla gosci kazdy pkt jest na wage zlota. Od pieciu spotkan nie doznali smaku porażki, nie najgorzej smile A Inter od 5 ostatnich spotkan bez smaku zwyciestwa , dlatego parcie na Inter jest bo trzeba w koncu wygrac ale nie skreślałbym gosci dzis tak od razu z gory w dzisiejszym spotkaniu. Inter w meczach bezpośrednich radzi sobie dobrze z Bologna ale Mediolanczycy sa w lekkim kryzysie co goscie dzis moga wykorzytac.

Bologna X2 2.45

Do góry
#5229744 - 24/02/2012 08:32 Re: Serie A - sezon 2011/2012 [Re: Napo]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28277
Nie wiele tutaj się dzieje , a ponieważ miałem okazję napisać parę zdań pewnemu userowi innego forum na temat spotkania Interu z Napoli to wkleję je tutaj.

Dzisiaj już wiadomo , że z składu wypad Maicon. Każdy kto widział mecz z OM pewnie zauważył , że ten siwy pan na ławce nie ma pojęcia jak prowadzić ten zespół. OM to był jeden z najsłabiej grających rywali Interu w ostatnim czasie. Mimo to Inter przegrał. Claudio jak zwykle myślał , że skoro postawi ósemkę zawodników na linii dwudziestego metra to nikt im krzywdy nie zrobi , ale to jest stary trener , a starszych nie ma co się czepiać , więc dajmy mu spokój.

Na Napoli Inter nigdy nie potrafił narzucić swojego stylu , nawet w tych dobrych czasach za kadencji Mou grało im się tam strasznie ciężko. Zawsze w Neapolu są zagubieni , jacyś tacy nijacy... jakby tam w piłkę grało się inaczej , nie wiem - murawa inna , linie krzywe , bramki za małe , w szatni śmierdzi , no nie wiem jak to wytłumaczyć.

Nawet teraz , Interowi było coraz lepiej , reanimacja za sprawą Ranieriego się powiodła , serce Interu znów zaczęło bić , obrona była monolitem jak za czasów Mou w ataku panował Milito , pokonali Lazio , Milan , Viole , Parma dostała piątkę , Lecce czwórkę i co... no i to nie szczęsne Napoli w pucharze. Inter wtedy zagrał dobrze może 20 minut , kilka sytuacji następnie kontra i marzenia o jakimkolwiek pucharze na we Włoszech trzeba odłożyć do przyszłego sezonu.

Znając życie Claudio zagra 4-4-1-1 i wiesz co ? Inter w tym ustawieniu nie zagrał jeszcze przez minutę dobrej piłki , ani w obronie , ani w ataku , ale Claudio jest uparty , bo on nawet jak nie wygrywa to twierdzi , że wykonuje dobrą robotę.

Napoli wyjdzie w przodzie z dwoma ofensywny zawodnikami Lavezzim - Pandevem , a na szpicy pewnie Cavani. Mimo , że jest tam Pandev to i tak sam Cavani robi różnicę między formacjami ofensywnymi tych dwóch drużyn. Walter ma łeb na karku i wie , że maszyna dobrze pracuje więc po co stać przy niej godzinami i czyścić szmatką część po części , a nóż jakaś część spadnie i już jej nie znajdzie.

Dla mnie: Napoli @1,88 4/10 Pinnacle

Także tego... można spróbować jeszcze -1 Napoli @2,70 1,5/10 , teraz czekam aż wpadnie Akhu i mnie zjebie za mój pesymizm. grin Choć on siwego ma już tak dość , że pewnie się nie będzie smucił jak Inter "piątkę" dostanie. wink

Do góry
#5231456 - 25/02/2012 05:01 Re: Serie A - sezon 2011/2012 [Re: Akhu]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36528
Nie no, ten mecz może się skończyć tylko w jeden sposób. Jeśli Inter cokolwiek ugra na San Paolo, to będzie to duża niespodzianka.
Tak jak Jose pisze, oni tam nie potrafią grać.
Co do taktyki, to zdaje się, że zagrają 4-3-1-2, czyli mniej więcej tak samo jak z Marsylią, tyle, że za Zarate wskoczy Milito.

Według mnie to będzie egzekucja Ranieriego i przy okazji Interu.
Siwy imbecyl próbuje wmawiać kibicom, że zespół gra coraz lepiej i on widzi "równowagę" na boisku...nie mam pojęcia co to znaczy, przypuszczam, że sam Ranieri nie wie o co chodzi, ale ładnie brzmi to sobie tak ględzi.

Hitem jest dla mnie, to co powiedział po meczu z OM zapytany dlaczego Milito nie wszedł na boisku stwierdził: "...być może Milito strzeliłby w kocówce bramkę, ale ja chciałem zremisować ten mecz, żeby być w dobrej sytuacji przed rewanżem..." Chryste blush widzisz i nie grzmisz. Chłop widział, że Francuzów można ograć (zakładam, ze widział, bo średnio znający się na piłce widz musiał, to zauważyć), ale uznał...po co?

Napoli osłabione brakiem Hamsika, ale Pandev zrobi wszystko żeby go godnie zastąpić. Lavezzi po powrocie po kontuzji złapał już kawał formy. Z Nagatomo, to on sobie pewnie pare razy zrobi chorągiewkę. Lubię Japońca, ale on jest jednak lepszy w bieganiu do przodu niż w bronieniu.

Jest tylko jedna opcja dająca szansę Interowi na 0-0, Napoli musiałoby być bardzo zmęczone meczem z Chelsea. Jak zagrają na normalnych obrotach, to od trójki wzwyż.
CS 3:0 15.0

Pesymizm? To niestety jest realizm.
Teraz czekam aż wpadnie ktoś kto widzi argumenty mówiące, że Inter tego nie przegra. Jest ktoś taki?

Do góry
#5231986 - 25/02/2012 18:32 Re: Serie A - sezon 2011/2012 [Re: Akhu]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28277
Akhu , a co powiesz na taką propozycję ?

AC Milan - Juventus Turyn (+0,5) 2 @1,65 3/10 Pinnacle

Milan bez Ibry jest bardzo statyczny. Może znów ktoś nie będzie się ze mną zgadzał , ale według mnie Allegri to taki sobie trener opierający swoją taktykę głównie na najlepszym ataku w lidze. Nie dostrzegam u niego zbyt dużego warsztatu trenerskiego.

Gdy dzisiaj spojrzymy na pomoc Milanu: Nocerino, Van Bommel, Muntari, Emanuelson,no to za przeproszeniem dupy nie urywa. Osoba Emanuelsona jako ofensywna pomocnika jest już kompletnym nie porozumienie. Osobiście nigdy nie widziałem aby zagrał solidny mecz na tej pozycji. Z przodu Robinho i Pato , ten drugi w dziesięciu spotkaniach jedna bramka i pewnie spotkanie z obroną Juve będzie dzisiaj dla niego sporym wyzwaniem. Robinho jak zwykle może sporo namieszać , ale... może inaczej: Ibra 19/15 , Robinho 19/4 i Pato 10/1 , dysproporcję widać jak na dłoni.

Juventus gubi punkty. W ostatnim czasie nawet dość często , bo przecież nie pokonali Sieny , Cagliari i to na własnych śmieciach , ale do jasnej cholery ten zespół po 23 kolejkach stracił najmniej bramek i nie przegrał ani jednego spotkania !

Kiedy przed sezonem widziałem ich w spotkaniach towarzyskich , to byłem pewien , że Milan ma otwartą drogę do tyłu , co więcej to ja nadal nie dowierzam , że ten zespół gra na takim poziomie , może świeżość związane z brakiem pucharów robi aż tak olbrzymią różnicę ?

Dzisiaj olbrzymia szansa dla Juventusu , trzeba ją wykorzystać tym bardziej , że Milan bez prawej ręki czyt. Ibrahimovica.

Przewidywalne jedenastki według gazzetta.it:



Może ultrasi Milanu bądź Juve się wypowiedzą ?
Pewnie nie brakuje ich na forum. wink

Do góry
#5232826 - 26/02/2012 00:52 Re: Serie A - sezon 2011/2012 [Re: Akhu]
DJ_wAgLiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2003
Postów: 6861
Skąd: Gniezno
Skoro w Milanie brak Ibry, a reszta ataku wygląda żałośnie, to przy najlepszej obronie w lidze ze srony Juventusu wychodzi under jak w mordę strzelił smile

under 2.5 @1.72

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (VVega, igea23, burbon), 3343 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45042 Tematów
5579824 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49