Opcje tematu
#4761920 - 30/06/2011 15:53 Champions League - rundy kwalifikacyjne
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...


Do góry
Bonus: Unibet
#4787228 - 12/07/2011 19:53 Re: Champions League - rundy kwalifikacyjne [Re: Rivaldinho]
Wolf Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 18897
Skąd: District of Columbia
Niezłe value na awans Shamrocków w tobecie. Dają 1.68. Dla porównania w bwinie tylko 1.35.

Smaczku sytuacji dodaje fakt, że przy wystawieniu kursów na ich awans w bwinie było 2.30.

Do góry
#4811478 - 26/07/2011 00:47 Re: Champions League - rundy kwalifikacyjne [Re: Rivaldinho]
columba Offline
stranger

Meldunek: 17/06/2011
Postów: 18
Skąd: Polska/Finlandia
Witam
Coś widzę, ze ten temat nie istnieje jak do tej pory. może następne rundy sprawią,zę będzie lepiej.

Twente - Vaslui
Twente jak co roku w przerwie letniej montuje skład prawie od nowa, ale w tym roku trochę to się zmieniło. W przerwie sprowadzono z Manchesteru City Guidettiego z Willem Janssena. Nie pozbyto się też największych gwiazd drużyny i teraz Twente bedzie bardzo trudnym przeciwnikiem dla najlepszych w Holandii drużyn PSV czy Ajaxu.
Adriaanse ma teraz zawodników, którzy lubią grę ofensywną, dużo strzelając na bramkę przeciwników. Tez sprowadzenie Janssensa to raczej krok do ustatkowania gry defensywnej drużyny. Zobaczymy co z tego wyjdzie ale na tą chwilę zespół prezentuje się dość ciekawie, a co ważne solidnie.
Co do Vaslui, to ile ja razy już słyszałem o wielkich planach włodarzy klubów z Bałkanów. Ich sen o potęgach ich klubów odżywa prawie co roku w czasie eliminacji do pucharów Europejskich. Nie inaczej jest i tym razem. Gdybym przytoczył choć 30% tego co napisano na forach Rumuńskich o tym meczu to moglibyście dojść do wniosku, że czytacie o zespole większym od Barcelony czy Realu Madryt. Jakich to tam świetnych technicznie zawodników nie sprowadzono lub chce się sprowadzić.
Tylko prawda jest taka, ze jak na razie to Vasluili ma ZAKAZ TRANSFERÓW !!!
Trwa to już od jakiegoś czasu i tak na prawdę drużyna gra tym samym składem chyba od prawie dwóch lat. Oczywiście jest to pewnie jakaś zaleta, ale czasem też i wada kiedy nie wpuszcza się choćby odrobiny świeżej krwi do zespołu.
W przypadku Rumunów może i sa tam zawodnicy o głośnych nazwiskach tacy jak Pouga (kiedyś Sevilla) i David Rivas (kiedyś Betis) ale na miły Bóg, gdyby oni byli naprawdę tacy dobrzy jak o nich piszą fani to grali by dalej w Hiszpanii. To samo się tyczy Sinmarteana (PAOK) czy Adailtona (Bolonia) i mógłbym tak za tymi forami wyliczać, wyliczać i piętrzyć nazwiska byłych zawodników tych czy tamtych klubów, tylko po co?
Prawda jest taka, że Twente jest bardziej ułożonym zespołem. O bardziej zdyscyplinowanej i przewidywalnej kadrze. Posiada więcej atutów, które powodują, zę bardziej ufam ich Holenderskiej dokładności niż zbieraninie nazwisk w drużynie Rumuńskiej, które jedynie mogą napędzić strach przy ich czytaniu bo na boisku pewnie będzie już gorzej czego najlepszym dowodem jest porażka w pierwszej kolejce ligowej z Rapid Bucuresti 0-3!!!
Nie dajmy się zwariować. Holendrzy są lepszą nacją futbolowa od Rumunów i niech tak zostanie przynajmniej jutro.

futbol Twente AH-1.25 @ 1.79 (Pinnacle) 6/10

POwodzenia

Do góry
#4826806 - 03/08/2011 16:23 Re: Champions League - rundy kwalifikacyjne [Re: columba]
madel Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2007
Postów: 233
mam pytanie. jakim prawem w eLM gra Vaslui a nie nominalnie drugi zespół poprzedniego sezonu ligi rumuńskiej FC Timisoara? bo bodajże mistrz poprzedniego sezonu, Otelul Galati, ma zapewnioną grę w fazie grupowej LM?

Do góry
#4826883 - 03/08/2011 17:15 Re: Champions League - rundy kwalifikacyjne [Re: Rivaldinho]
szuwi1 Offline
addict

Meldunek: 23/03/2007
Postów: 560

Do góry
#4827250 - 03/08/2011 20:50 Re: Champions League - rundy kwalifikacyjne [Re: Rivaldinho]
Kenny Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2005
Postów: 4122
Skąd: Jaworzno
madel gdzieś ty to wy haczył laugh z Rumuni pochodzisz, że tak na co dzień tą ligą się interesujesz? tongue

Do góry
#4830860 - 05/08/2011 16:52 Re: Champions League - rundy kwalifikacyjne [Re: Rivaldinho]
grzegorz_k Offline
member

Meldunek: 03/04/2010
Postów: 110
Ciekawe,kto będzie rywalem Wisły Kraków w czwartej,ostatniej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów,w losowaniu biorą udział - FC Kopenhaga,BATE Borysów,Maccabi Hajfa,Dynamo Zagrzeb i APOEL Nikozja.

Do góry
#4831183 - 05/08/2011 19:55 Re: Champions League - rundy kwalifikacyjne [Re: Rivaldinho]
Kenny Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2005
Postów: 4122
Skąd: Jaworzno
Łatwiej się chyba nie dało trafić laugh

Do góry
#4831740 - 06/08/2011 01:34 Re: Champions League - rundy kwalifikacyjne [Re: Kenny]
madel Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2007
Postów: 233
Originally Posted By: Kenny
madel gdzieś ty to wy haczył laugh z Rumuni pochodzisz, że tak na co dzień tą ligą się interesujesz? tongue

hehe prawdę mówiąc to pierwszy raz wstukiwałem w google słowa "liga rumuńska" wink po prostu biła mnie w oczy nazwa klubu, którego za cholerę nie kojarzę wink
Originally Posted By: Kenny
Łatwiej się chyba nie dało trafić laugh

powiem szczerze, że z wylosowania Kopenhagi bardziej ucieszyłbym się ale cóż nie ma co marudzić. prawda jest taka, że w fazie grupowej będą zespoły o 3 klasy lepsze od tych, które mogła Wisła wyeliminować.

Do góry
#4868609 - 23/08/2011 17:50 Re: Champions League - rundy kwalifikacyjne [Re: madel]
dAnTeCh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 3499
Skąd: Stalowa Wola
Apoel awans, Genk-Maccabi over2.5 , ROSSI strzeli = 7,77 (unibet)

Apoel-Wisła (0:1) u siebie krakowianie wygrali strzelając bramkę i pozostając z czystym kontem straconych goli(co na puchary jest wynikiem b.dobrym) jednak kto widział mecz wie doskonale że każdy wynik w tym meczu był możliwy. Pierwszy raz widziałem grający zespół cypryjski i grał bardzo dojrzałą piłkę, był bardzo dobrze zorganizowany a występujący w szeregach gości Brazylijczycy, Portugalczycy są b.dobrzy technicznie(w skrócie piłka im nie przeszkadza). Wiślacy nie popełnili większej pomyłki w obronie, a Pareiko prezentował się dobrze - to główny powód tak korzystnego wyniku. W rewanżu będzie dwa razy trudniej i nie chodzi tylko o to że temperatura i wilgotność będą nie do zniesienia dla polskiego zespołu-po prostu po stronie dzisiejszych gospodarzy widzę większą kulturę piłkarską-a kurs na awans 2,40 jest zachęcający.Gospodarze w takim samym zestawieniu, w Wiśle ponoć Melickson zagrożony występ(ale pewnie okaże się to tylko gierką przedmeczową)-no i na duży minus w krakowskim zespole gra napastników(o ile Biton coś strzela w polskiej lidze to Genkow zawodzi a pewnie on wystąpi od pierwszych minut).
Genk-Maccabi(1:2)Trochę dziwna sprawa z tym mistrzem Belgii trener opuszcza zespół(finansowo lepsza oferta z Kataru), w lidze cienko(bilans 1-2-1) a do rozegrania jeden z ważniejszych meczy sezonu. Czuję że będzie gorąco na boisku w tym meczu i każdy wynik jest możliwy. Maccabi nie wykorzystało lepiej atutu swojego boiska, a ponoć miało ku temu okazje. Niech padają bramki ;P
Villarreal-Odense (0:1)Typ że Rossi strzeli wydaje się dobrym posunięciem(1.75), w końcu Włoch oprócz gola z gry wykonuje także 11-stki i czasem wolne.

Do góry
#4868646 - 23/08/2011 18:27 Re: Champions League - rundy kwalifikacyjne [Re: Rivaldinho]
jezior Offline
veteran

Meldunek: 09/03/2004
Postów: 1227
Skąd: Ciechanów
Genk - Maccabi w lidze jak kolega wyzej psize nie zachwyca ale zydki nie robia na mnei wrazenie zadnego....mysle ze bedzie sporo goli ale jednak stawiam na przelamanie strzeleckei genku i typuje wynik 3-1

Villareal-Odense(+1,5) i wedlug mnie dobrym typem byloby tez postawienie ze Odense nie strzeli bramki wedlugm nei beda sie bronic caly meczi czasem cos z kontry beda chcieli ugrac hiszpanski zespol o 2 klasy lepszy i juz od poczatku rzuca sie na rywali wedlug mnie wynik bedzie 2-0 lub 3-0

APOEL - Wisła wiadmo ze na cyprze nie bedzie łatwo ale z perspektywy wyjazdowych meczy w el.LM Wisła na wyjazdach radzi sobie dobrze i szczesliwie przede wszystkim na 2 wyjazdy skromne 2 wygrane ale zawsze cos moim zdaniem ten mecz bedzie w pierwszej polowie szturm ze strony cyproli a wisła bedzie atakowac z kontry jednak mam przeczucie ze wisla zremisuje to spotkanie 1-1 a nawet moga pokusic sie o wygranie 1-2 wiec typ x2 w tym meczu bardoz m isie podoba smile

Do góry
#4868663 - 23/08/2011 18:48 Re: Champions League - rundy kwalifikacyjne [Re: Rivaldinho]
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
odnosnie ligi mistrzow to awanse lyonu,pilzna,arsenalu,benfiki wydaja sie realistyczne troche mniej ale pewnie tez wejda villarealu i arsenalu.

odnosnie pary wisla i apoel ta para byla dla mnie po losowaniu nie do grania i dawalem obu klubom 50 % szans.
po 1-szym meczu tez co do szans wg mnie nic sie nie zmienilo.

dziwi mnie to,ze panuje huraoptymizm ze apoel to spotkanie wygra,tylko niektorzy sie zastanawiaja czy bedzie to tylko 1-0 czy moze 2-0 a moze 2-1 itp.

a ja mam pytanie dlaczego apoel 3 tygodnie temu nie wykorzystal atutu jakim jest temperatura i wilgotnosc powietrza runde wczesniej z klubem grajacym w tych samych warunkach klimatycznych co wisla a wiec slovanem bratyslawa?
jakos slowacy byli w stanie oddychac,biegac i wywalczyc w miare korzystny rezultat nie tracac zadnej bramki w jaskini lwa jak to niektorzy okreslaja miejscowy stadion w polaczeniu z fanatyczna publicznoscia no i ta temperatura i wilgotnoscia.
czy slovan bratyslawa jest lepszym klubem aktualnie od wisly nie sadze.
ich bylo stac na to by nie stracic zadnej bramki na cyprze ,choc nie dawalo to im progresji,to jesli wisle urzadza w zupelnosci nie strzelenie bramki przez apoel,to dlaczego wiekszosc typujacych juz ksieguje zwyciestwo apoelu w dzisiejszym meczu czekajac tylko jakie to bedzie zwyciestwo.
szanujacy sie typer tego spotkania nie gra bo reasumujac wszystko to wlasnie szanse sa wyrownane a wiec loteryjne.

nie wiem czy na livie ten mecz byloby sens obstawiac no ale co tam,kazdy twierdzi ze wislacy w 2-giej polowie nie beda miec slily i beda grali na kolanach choc slovan ktory gra w podobnych warunkach klimatycznych co wisla mogl tam biegac,oddychac i grac,a ze gral swiadczy o tym wynik 0-0.

Do góry
#4868953 - 23/08/2011 22:32 Re: Champions League - rundy kwalifikacyjne [Re: phantom]
dAnTeCh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 3499
Skąd: Stalowa Wola
co do pogody
Wisła powinna się cieszyć że tak mało polskich zawodników gra w 11-stce Białej Gwiazdy i że sprzedała zawodników typu Piotra Ćwieląga bo w Nikozji będzie troszkę więcej niż te 17 stopni które przeszkadza w graniu tongue

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49