Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#499778 - 31/01/2006 11:29 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
outsider Offline
addict

Meldunek: 12/01/2006
Postów: 566
Panowie tu nie ma nad czym sie zastanawiac.CZ jedzie dzis bulgarow 15-20 pkt co do tego nie mam najmniejszych watpliwosci.
Lukoil bez Jones'a jednej z lepszych jedynek w calym ULEBie
nie istnieje.Wprawdzie sprowadzili nowego madafake na te pozycje ale to bedzie jego debiut wiadomo brak zgrania z zespolem a i same statsy tego nowego grajka nie powalaja.
Nie ma takze Weaks'a(kontuzja) zawodnika ktory te 10 oczek na mecz rzucal..
No i na koniec rodzynek ...obrona. Widzialem chyba wszystkie mecze Lukoilu u siebie i twierdze ze ich obrona to nieporozumienie.Taki O'Bannon czy Henderson beda wjezdzali pod kosz jak w maslo tym bardziej ze wobec absencji Jones'a tak naprawde nie widze nikogo kto moglby na nich grac.
Pozostaja tylko "trojki" a te na parkiecie przeciwnika wcale nie musza tak latwo wpadac.
Tylko jedno wyjazdowe zwyciestwo (ze slabiutkim na poczatku sezonu Estu) tez o czyms swiadczy..

Do góry
Bonus: Unibet
#499779 - 31/01/2006 11:49 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
rafx Offline
newbie

Meldunek: 01/11/2005
Postów: 25
bardzo prosiłbym o opinie na temat meczu kazan-roma
czy roma ze swoja zwyzkowza formą ma szanse na walke z naszpikowanym kazaniem gwiazdami jak chociaz by best lub lawrinowicz

Do góry
#499780 - 31/01/2006 11:56 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Deker Offline
newbie

Meldunek: 07/09/2005
Postów: 43
Dodajmy ze jeszcze nowym zawodnikiem Unicsu został były mistrz NBA w barwach LA Lakers Samaki Walker Tylko prawdopodobnie chyba nie zagra jeszcze w tym meczu.Prosze mnie poprawic jezeli sie myle Napewno w dalszych grach<jezeli awansuje Unics> bedzie to powazne wzmocnienie Rosjan.
A co do samego meczu osobiscie sklaniam sie ku Romie. Wyrownany mecz,wyrownane stawki.Pozdrawiam

Do góry
#499781 - 31/01/2006 12:26 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
rafx Offline
newbie

Meldunek: 01/11/2005
Postów: 25
dziekuje za potwierdzenie moich przypuszczen

Do góry
#499782 - 01/02/2006 13:02 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
outsider Offline
addict

Meldunek: 12/01/2006
Postów: 566
Euphony Basket Bree - Hapoel Migdal 2 1.5 Unibet

Porownujac sklady obu ekip wlasciwie nie ma pozycji na ktorej belgowie mieliby lepszego grajka.Za to sa lepsi jako...zespol.Paradoks? Niekoniecznie.Bree jest swietnie ustawiona druzyna nie ma indywidualnych popisow wszystko ustawione jest pod zespol.Widac dobra reke trenera ktory z przecietnych zawodnikow potrafil zbudowac dobrze sie rozumiejacy kolektyw.

Mimo wszystko biorac pod uwage ze jest to dwumecz widze tu latwe zwyciestwo gosci .Tak cirka/abałt 10 pkt.

Do góry
#499783 - 06/02/2006 16:04 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
andj Offline
veteran

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 1341
Skąd: Malaga
Kursy na jutrzejsze rewanże (z BAW):

17:00 Unics Kazan (RUS) 1.20
Virtus Roma (ITA) 4.00

17:15 Lukoil Akademik (BUL) 1.60
BC Red Star (SCG) 2.20

18:00 BC FMP (SCG) 1.45
Lyon Villeurbanne (FRA) 2.55

18:00 Dinamo Moskwa (RUS) 1.08
TEC Spirou Charleroi (BEL) 6.35

19:15 Aris (GRE) 1.20
Panionios (GRE) 4.00

20:00 Hemofarm (SCG) 1.40
Etosa Alicante (ESP) 2.70

20:30 Bipop Reggio Emilia (ITA) 1.20
BK Ventspils (LAT) 4.00


Nie zauważyłem jeszcze kursów na awans, a właściwie takie tylko warto byłoby poddać analizie

Bo taki Lyon czy Crvena Zvezda pewnie nie będą się zabijać o zwycięstwo, ale też trudno przewidzieć, czy rywale (Zeleznik i Łukoil), gdy stracą nadzieję na odrobienie strat, nie odpuszczą kompletnie i nie oddadzą meczu w ostatniej kwarcie za darmo...

Póki co więc, jeden kurs mnie zainteresował: Ventspils @4,0.
Stawiam na Łotyszy, bo muszą być qrewsko skoncentrowani. Porażka to dla nich koniec sezonu - w lidze łotewskiej nie mają o co walczyć, bo tam tytuł mistrzowski to formalność - wygrali już tę ligę sześć razy z rzędu.

W tamtym sezonie Łotysze mieli pecha. Po świetnym sezonie zasadniczym (bilans 9-1) i znakomitym początku play-offów (rozgromili na wyjeździe Rhein Energy), w ćwierćfinale potknęli się o Hemofarm - zabrakło im jednego punkciku by awansować dalej. W tym sezonie muszą osiągnąć więcej. I choć w sezonie zasadniczym grali tak sobie (tylko u siebie wszystko łatwo wygrywali), to, mam nadzieję, wreszcie zaskoczą i zagrają tak jak rok temu w Kolonii. Muszą w końcu przełamać złą passę - czas na ich pierwsze w tej edycji ULEB Cup zwycięstwo na wyjeździe.

Włosi tymczasem mieli trochę szczęścia - trafili do najsłabszej chyba grupy i radzili tam sobie z Demonami czy Anwilem. Ale grają w sumie streetballowo - kto widział ich mecz we Włocławku, może chyba to potwierdzić.

Porównując składy - Ventspils ma chyba lepszych Murzynów (Brokenborough, Terrance Thomas i Dalron Johnson) i lepszych białych (Blums, Petravicius).
I lepiej broni - tu statystyki kłamią Gdyby Reggio Emilia miała w grupie Aris, Łukoil, Liege, Estudiantes i Albę, to by też traciła dotąd po 80 pkt. na mecz

pozdruffki

Do góry
#499784 - 06/02/2006 16:13 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Quote:

Kursy na jutrzejsze rewanże (z BAW):




Nie zauważyłem jeszcze kursów na awans, a właściwie takie tylko warto byłoby poddać analizie

Bo taki Lyon czy Crvena Zvezda pewnie nie będą się zabijać o zwycięstwo, ale też trudno przewidzieć, czy rywale (Zeleznik i Łukoil), gdy stracą nadzieję na odrobienie strat, nie odpuszczą kompletnie i nie oddadzą meczu w ostatniej kwarcie za darmo...

Póki co więc, jeden kurs mnie zainteresował: Ventspils @4,0.
Stawiam na Łotyszy, bo muszą być qrewsko skoncentrowani. Porażka to dla nich koniec sezonu - w lidze łotewskiej nie mają o co walczyć, bo tam tytuł mistrzowski to formalność - wygrali już tę ligę sześć razy z rzędu.

W tamtym sezonie Łotysze mieli pecha. Po świetnym sezonie zasadniczym (bilans 9-1) i znakomitym początku play-offów (rozgromili na wyjeździe Rhein Energy), w ćwierćfinale potknęli się o Hemofarm - zabrakło im jednego punkciku by awansować dalej. W tym sezonie muszą osiągnąć więcej. I choć w sezonie zasadniczym grali tak sobie (tylko u siebie wszystko łatwo wygrywali), to, mam nadzieję, wreszcie zaskoczą i zagrają tak jak rok temu w Kolonii. Muszą w końcu przełamać złą passę - czas na ich pierwsze w tej edycji ULEB Cup zwycięstwo na wyjeździe.

Włosi tymczasem mieli trochę szczęścia - trafili do najsłabszej chyba grupy i radzili tam sobie z Demonami czy Anwilem. Ale grają w sumie streetballowo - kto widział ich mecz we Włocławku, może chyba to potwierdzić.

Porównując składy - Ventspils ma chyba lepszych Murzynów (Brokenborough, Terrance Thomas i Dalron Johnson) i lepszych białych (Blums, Petravicius).
I lepiej broni - tu statystyki kłamią Gdyby Reggio Emilia miała w grupie Aris, Łukoil, Liege, Estudiantes i Albę, to by też traciła dotąd po 80 pkt. na mecz

pozdruffki


Własciwie sie zgadzam:))
Szkoda tylko ,ze Łotysze na wyjeździe nic jeszcze nie ugrali...zreszta w ubiegłych sezonach pokazywali ,ze sa druzyna własnego parkietu...
Mecz u siebie wygrany w ostatniej akci chociaz przewaga siegała juz momentami 12plt...
Jezeli Bipop zaprezentuje taka skutecznosc jak w meczu z Teramo to szanse na zwyciestwo sa spore...
Czy Bipop do druzyna streetbalowa...troche tak...opieraja swoja gre na trojce niskich Amerykanów, ktorzy sypia niemiłosiernie za 3pkt...pod koszem jest Gigli ,ktory na Łotwie sobie nie pograł...
kurs 4 jest niewatpliwie interesujacy...

Do góry
#499785 - 06/02/2006 17:04 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Po pierwsze to sie trzeba dowiedziec czy Beard i Humphrey zagrają w Bipop... jeśli zagrają , to według mnie nie ma o czym mówić...Ventspils gra straszną qpe na wyjazdach... wystarczy zerknąć... i nie widzę żadnego powodu , dlaczego w tym trudnym meczu miałby przełamać tą fatalną passę... Nie ma co sugerować się meczem Navigo - Bipop , z prostej przyczyny... gospodarze potrzebowali tego zwycięstwa , kilku graczy wróciło po kontuzjach , jak np. P. Pasco.. i rozegrali dobre spotkanie... a Emilia była bardzo bliska zwycięstwa , i gdyby nie wolne i trafiona trójka, to by wygrali... Ale mimo wszystko spodziewałem się czegoś więcej niż 1,2... i na pewno nie zagram Włochów po takim kursie... handi pewnie w granicach 7-8 , to owszem , można się zastanowić nad +hc na Ventspils... Na sucho narazie Aris izzi i Unics , też izzi , wie ktoś może co z Bodirogą? kursami nas buki nie rozpieszczają

Do góry
#499786 - 06/02/2006 21:26 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
Mnie zainteresowaly 4 meczyki ktore uwazam ze sa warte zagrania(choc kursiki dosc marne):

Aris - Panionios (72-70) Dwie druzyny greckie Aris u siebei w grupie wygral wszystkie spotkanie na wlasnym parkiecie ( co prawde grupa ta byla dosc rpzecietna zeby nie powiedziec slaba) natomiast Panionios wygral na wyjezdzie tylko z Demonami z Amsterdamu ktrozy zajeli osatnie miejsce w sowjej grupie. Wygrana tylko dwoma punkktami w panioniosie napewnoe nei pozwoli Arisowi na t zeby bronic przewagi. Panionios poza tym bardzo slabo gra rowniez w lidze na obcyh parkietach gdzie rpzegral wszystkie 6 rozegranych do tej pory spotkan. Aris u siebei w ldize ma bilans 5-2.-(potrafili pokonac miedzy innymi olymipakos czy maurusssi). Aris w lidze zajmuje piata pozycje natomiast panionios z ujemnym bilansem jet na pozycji numer 8. Wszystkei te argumenty moim zdaneim wskazuja na wygrana arisu( sowja droga ciekawe jaki bedzie HANDICAP na ta pare)

Vrsac - Alicante (63 -72) Vrsac u siebei w grupie bilans 4-1 przegrana z ADECO. Alicante natomiast 1-1-3 wyganaa z osatnia w grupie druzyna z portugali(bilans 1-9) oraz wygrana po dogrywce z przedosatnim besiktasem(bilans 3-7)Przegan 9 punktami jest do nadrobienia na wlasnym parkeicie gdzie Vrsac prezenytuje sie znacznei lepiej niz na wyjazdach. Jedyne co jest rpzeciw te,mu typowi to tpo ze jak np. bedize 5 dla Vrsacu to moga sie zaczac faule i rzuty za trzy i wtedy moze sie to roznie skonczyc. hemo jest chyba na tyle islna druzyna ze powinno sobie u siebei poradzic z slaba druyzna hiszpanska (przedosattnie miejsce bilans 6-12, wyjazdy 2-6).kurs 1,43

Hapoel - Bree (69-68)hapoel u isbeie bilans 4-1 (przegrana z roma) bree natsoamiast na ywjezdzie pokonal tylko slabiutka ALBE berlin.Pierwszy mecz minimalnei wygrany przez gosci ktporzy na swoim parkiecie pwoinni pokazac wyzszosc belgom i zdecydownaie ich pokonac (rowniez czekam na handicap)

Kazan - Roma (86-91) kazan u siebei oczywiscie 5-0 natmaist roma na wyjazadach 3-2!!!Jak duzyna Bodirogi wygrala ten mecz to do dizs nei wiem rpzegrywali bowiem na 6minut do konca 10pkt!!! glowny fawporyt Uleb Cup jutro pwoinen pokonac. kazan u siebie jak do tej pory wygrywal wszsytkie mecze wiecej niz 10 punktami i sadze ze jutro powinno byc podbnie....(czekamy tutaj tez na handicap)

Zapraszma do dyskusji:)

Do góry
#499787 - 07/02/2006 07:25 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
ja dzis zagram na wygrane Lukoil bo przegrana 20 pnkt to wedlug mnie za dużo w meczu z Zvezdą.. Może nie odrobią strat choć tego nie wykluczam ale wygrac powinni spokojnie.

Hemofarm - Alicante 1 - komentarz u kolegi powyżej...

Do góry
#499788 - 07/02/2006 08:23 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
zwierzu Offline
old hand

Meldunek: 15/12/2005
Postów: 783
Ja zagralem grubo na Kazan + siata na jutro(Skra + Lokomotiv), zgadzam sie ze Kazan powinien wygrac spokojnie, w okolicach dwucyfrowej liczby..

Pozdro

Do góry
#499789 - 07/02/2006 08:54 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
Quote:

ja dzis zagram na wygrane Lukoil bo przegrana 20 pnkt to wedlug mnie za dużo w meczu z Zvezdą.. Może nie odrobią strat choć tego nie wykluczam ale wygrac powinni spokojnie.

Hemofarm - Alicante 1 - komentarz u kolegi powyżej...





Lukoil wydaje sie byc dobrym typem,red stars moga sobie pozwolic na przegrana do 20 pkt,wiec raczej sa niezagrozeni,nie wiadomo czy zagra Lamont Jones(Lukoil)z nim typ na 1 byłby pewniejszy.Jak narazie nie ma info na ULEB cup o tym graczu.

Do góry
#499790 - 07/02/2006 08:58 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Kiwi Offline
addict

Meldunek: 04/01/2005
Postów: 644
Skąd: Olsztyn
Lamont Jones nie jest jeszcze do konca zdorwy ma wyjsc na parmiet jesli przewaga Lukoliu bedzie oscylowala w graniacahc 20 pkt, Cekovski dzis nie zagra, nabawił sie kontuzji. Druzyna Red Star nadal gra bez swojego podstawowego centra Dragojlovica

Do góry
#499791 - 07/02/2006 09:08 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
Z wszystkich Handicapow najrozsaniejszy wydaje mi sie na Kazan +7(w toto oczywiscie). W kazaniu zagra jzu Samki Walker:) Kazan jesli hce wansowac musi wygrac przynjamneij 6 punktow dlatego ten handicap wydaje mi sie najrozadniejszy. Ja swoim skormnym zdaniem przewiduje rpzewage w wwysokosci okolo 10pkt dla kazania oczywiscie.

Do góry
#499792 - 07/02/2006 10:03 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
ury25 Offline
enthusiast

Meldunek: 02/05/2003
Postów: 260
Skąd: Gniezno
Witam.

Ja na jutro zagram sobie mecz:
HAPOEL MIGDAL-EUPHONY BREE H(0-11) na 2
Po pierwsze dlatego, że Euphony żadnego meczu na wyjeździe nie przegrali więcej niż 10 pkt. Po drugie dlatego, że Hapoel jedyny mecz jaki wygrał przekonywująco u siebie na parkiecie to mec z z Crvena Zvezda. Wygrali jeszcze 15 pkt. z Fran kfurtem, ale ich w grupie wszyscy lali więc tego nie biorę pod uwagę. pozostałe trzy mecze Hapoelu to wygrane 6 i 7 pkt., oraz porażka z Romą. Tak więc myślę, że Hapoel wygra, ale handi stanowczo za wysokie.

Co wy na to???

Pozdrawiam

Do góry
#499793 - 07/02/2006 10:26 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
Bodiroga e Sconochini non sono al 100% ma ieri si sono allenati e vedremo domani sera in che condizioni saranno&#8221;.
wie ktos co to znaczy ?? Dejan dzis gra czy nie?? bo zapewne to jest wypowiedz ktora dotyczy jego wystepu....

Do góry
#499794 - 07/02/2006 11:13 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
tak wyglada to rzpetlumaczone (wiadomosc z oficjalnej sstrony ligi wloskiej)niesa w 100% przygotowani ale wczoraj cwiczyli i wyglada na to ze dzis wieczor zagraja pod warunkiem ( saranno - qrwa nie ma w slowniku tego)

Do góry
#499795 - 07/02/2006 11:21 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Giorgio Offline
journeyman

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 77
Quote:

Bodiroga e Sconochini non sono al 100% ma ieri si sono allenati e vedremo domani sera in che condizioni saranno&#8221;.
wie ktos co to znaczy ?? Dejan dzis gra czy nie?? bo zapewne to jest wypowiedz ktora dotyczy jego wystepu....




Tłumaczenie:

"Bodiroga i Sconochini nie są (gotowi do gry) na 100%, ale wczoraj trenowali i zobaczymy jutro wieczorem w jakiej będą formie..."

Do góry
#499796 - 07/02/2006 11:22 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Macias Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1436
Skąd: Szczecin
Krisek nie klnij, bo niepotrzebe ostrzezenie zlapiesz, a dobra robote odwalasz w PLK.

che condizioni saranno- patrz jak. "pod warunkiem, ze nic sie nie zmieni(ze stanem zdrowia)"

Do góry
#499797 - 07/02/2006 11:27 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Giorgio Offline
journeyman

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 77
Quote:

tak wyglada to rzpetlumaczone (wiadomosc z oficjalnej sstrony ligi wloskiej)niesa w 100% przygotowani ale wczoraj cwiczyli i wyglada na to ze dzis wieczor zagraja pod warunkiem ( saranno - qrwa nie ma w slowniku tego)




"saranno" to 3 osoba liczby mnogiej od czsownika essere (czyli być) w czasie przyszłym (futuro semplice)

saro - będę (nad "o" jest jeszcze akcent, ale nie ma go w polskich znakach)
sarai - będiesz
sara - będzie (nad "a"... patrz wyżej)

saremmo - będziemy
sarete - będziecie
saranno - będą

Pozdrawiam

Do góry
Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Sensei), 3806 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582280 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25