Strona 2 z 18 < 1 2 3 4 ... 17 18 >
Opcje tematu
#501482 - 03/02/2006 09:09 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
Michi_Beck Offline
member

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 103
No nareszcie Po ktorejs tam z rzedu wtopie postanowilem ze zagram Minnesote do konca.
Z kazdym kolejnym spotkaniem napiecie jednak rosło i podobnie jak i czesc z was zaczynałem odczuwac zmeczenie - głownie psychiczne bo o meczyk czy sie chce czy nie "chodził" za mna przez całe dni. Niby kasa na koncie na gre byla ale zawsze to ...
Generalnie niezłe doświadczenie ktore mam nadzieje zaprocentuje w przyszlosci.Człowiek poznaje sie w nowej sytuacji.

No a teraz weekend i czas na odreagowanie.

Czuje ze bedzie "tłusto"

Do góry
Bonus: Unibet
#501483 - 03/02/2006 09:30 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
iq100 Offline
journeyman

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 79
Nareszcie
co prawda grałem na remis "tylko" od 7 kolejek i nadal jestem do tyłu ale dzisiejszy wynik MINES oraz kilka innych remisów znacznie poprawiło moją kondycję finansową.

Do góry
#501484 - 03/02/2006 10:45 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Quote:

Ale powaga Panowie, 2 razy zagralem remis w NHL w tym sezonie, raz Nashville jak nie mogliscie sie doczekac i dzis Minnesote i 2/2...




JA tak mialem z Ottawa i Nahsville oba za 1 razem, teraz tylko z Minnesota mi nie ywszlo, trafilem za 6
Ale dobrze, ze w koncu weszlo, bo sie juz zaczalem zastanawiac, ile jeszcze to bede ciagnal

Do góry
#501485 - 03/02/2006 14:32 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
kondor63 Offline
stranger

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 2
Witam
jestem tu nowy ,dopiero się uczę :):)
narazie więcej obserwuję i chyba długo będę obserwował, aniżeli się sensownie wypowiadał

a to ciekawostka z ostatniej nocy


The slip " Pt 03/02/06 01:48" has been completed.

system: Yankee
stake: 11.00 PLN
win: 583.20 PLN
date event type bet result odds
Fri 03/02/06 02:00 Nashville - Colorado
NHL X X (3-3) 4.00
Fri 03/02/06 02:00 St. Louis - Chicago
NHL X X (5-5) 4.00
Fri 03/02/06 03:00 Phoenix - Los Angeles
NHL X X (1-1) 4.00
Fri 03/02/06 04:30 San Jose - Minnesota
NHL X X (2-2) 3.80

Proszę tylko nie krytykować:):):)

Pozdrawiam

Do góry
#501486 - 03/02/2006 17:36 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
w BAW czekaja jak narazie z kursami na Washington.Ciekawe dlaczego:)
Ale mam nadzieje ze w koncu dadza na Toronto przynajmniej 2.0:)

Do góry
#501487 - 03/02/2006 18:33 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Florida-Atlanta
Zabawa ptaszkiem czytaj Drozdami może w ciągu 2 dni dać sporą dawkę emocji, bo mecze z Kotami czytaj Panterami zarówno na wyjeździe jak i w domu dla Atlanty będą okazją do przełamania serii 6 porażek. Ci, którym wydawało się, że Atlanta jest u bram PO, teraz zapewne ciśnienie mają w okolicach 200/130. Bawiąc się dalej ptaszkiem, to jeżeli chcą zachować cień szansy na włączenie się do ostatecznej rozgrywki, to do 12 lutego trzeba minimum wygrać jeden z meczy z Fliridą, urwać punkt, a najlepiej 2 Toronto oraz skutecznie zniechęcić do dalszej rywalizacji Montreal, bo o Ottawie lepiej zapomnieć. Trudne zadanie, ale nieniemożliwe. Kontynuacja porażek Atlanty może oznaczać zamęczenie ptaszka i dalsza zabawa nim nie da już przyjemności. W tym sezonie Koty upolowały Drozda u siebie 2:0 i na wyjeździe zostały wystrychnięte na dudka 7:4 i 2:1
Typ:2

Washington-Toronto
Liście drżą ze strachu, bo Boston cichcem, cichcem skrada się i tylko czeka na okazję, aby zająć ich miejsce, podobnie zresztą do mitotających się jak w sieci Drozdów. Washington w tym sezonie już pozbawił prawie pewnych punktów Toronto, wygrywając u sibie 5:4. Wystraczy tylko spojrzeć na kalendarz gier, tabelę i panujący tłok między 8-13, aby zrozumieć o co grają chłopcy z Toronto. Nawet jutrzejszy rywal New Jersey, który będzie dzisiaj rwał włosy w meczu z Caroliną nie jest tak ważny jak zdobycie dzisiaj 2 pkt. Porażka Liści może jeszcze bardziej zagmatwać i tak już pokręconą sytuację na Wschodzie. Jesteśmy w okolicach 2/3 sezonu i teraz ekipy będą hurtowo mieszać w swoich składach, jedni po to aby się wzmocnić przed fazą PO, a inni po to, aby pozbyć się kasiastego balastu rujnującego klubowy budżet.
Typ:2

New Jersey-Carolina
Huragany nie zwalniają tempa, niszczą wszystko co stanie im na drodze. Zakładałem, że ich impet powinien osłabnąć w najbliższych meczach wyjazdowych, więc skoro cioty sezonu mają stać się chłopami z j...., to niech to udowodnią i pokażą, że można ich nazwać katem liderów. Ograli Ottawę, to czemu nie mieliby ograć Caroliny?. Huragany mogą jako pierwsza ekipa tego sezonu zdobyć 80 pkt, a od tej granicy tylko mały kroczek, aby PO było pewne jak amen w pacierzu. NJ radość gości z 80 pkt może przesunąć o kilka dni, ale muszą zagrać inaczej niż w pierwszym meczu przegranym 6:1 oraz w tym wyjazdowym, który także przegrali 4:1
Typ:1

Do góry
#501488 - 03/02/2006 21:43 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
czarnyn Offline
newbie

Meldunek: 13/01/2006
Postów: 36
Skąd: Radom
Witam

Ponieważ nie posiadam zbyt dużej wiedzy o NHl (choś w/g wujka LEmexa nie zawsze przy typowaniu jest ona potrzebna)ja bede rozpatywał typy pod wzgledem statystycznym bardziej
I tak na dzisiaj widze

Florida-Atlanta 2
Atlanta od 6 meczy bez win. Mysle ze nie jest to zespól pokroju Penguins i na dużo wiecej porazek z rzędu sobie nie pozwoli (Penguins 10 porazek z rzedu ostatnio)Najbliższe mecze Atlanty to Pantery, Toronto potem Ottawa i montreal.Myslę ze poza ottawą mozna upatrywac zwyciestatwa. ja przynajmniej bede czychał.

Calgary - Vancouver OT
Vancouver 11 bez OT. Kto chce moze zrobic sobie troche przerwy po Mionesobie lub zacząc z kopyta nową progresje na OT. Najbliższe mecze Vancouver to:Edmonton, Culumbus, St louis Blues, Anaheim, słynna Minesota i Calgary. I tu fachowcy mogą się wypowiedzieć gdzie najprawdopodobniejsze jest OT.JA jeszcze troche poczekam ale mam to na uwadze

New Jersey - Carolina 2
Patrząc na statystyki Caroliny zastanawiam sie czy nie jest sensownym grac cały cazs jej WIN. Ma spore serie win i czasami małe tylko wpadki.Statystyka z stycznia W W W W OTW W OTW W P W OTW W W W .Stayst z grudnia OTP P W W P W W W W W OTP P OTP W. Ocene pozostawiam fachowcom.

Do góry
#501489 - 03/02/2006 21:53 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
Yzerman Offline
veteran

Meldunek: 31/10/2002
Postów: 1219
Skąd: Warszawa/ Barcelona
Quote:


Calgary - Vancouver OT
Vancouver 11 bez OT. Kto chce moze zrobic sobie troche przerwy po Mionesobie lub zacząc z kopyta nową progresje na OT. Najbliższe mecze Vancouver to:Edmonton, Culumbus, St louis Blues, Anaheim, słynna Minesota i Calgary. I tu fachowcy mogą się wypowiedzieć gdzie najprawdopodobniejsze jest OT.JA jeszcze troche poczekam ale mam to na uwadze





nie wiem jak to wyliczyłeś ale 28.01 Vancouver zaliczył OT w meczu z Colorado (3-3)..........
i było to raptem 2 spotkania temu

Do góry
#501490 - 03/02/2006 22:56 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
witam ja dzis na szybkosci bo jakos tak malo czasu ostatnio:

Atlanta Thrashers u Florida Panthers (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) - Typ: Atlanta Thrashers @2.05


Atlanta kiedys sie przelamie pytanie tylko czy nastapi to juz dzis w meczu na Florydzie. Zakladam ze tak , a typ i tak jest asekuracyjny bo z OT i SO (ale to tak na wszelki wypadek)
"Hotlanta" po tym meczu jutro zagra znowu z FLA, a potem wyjazdy do toronto, ottawy i montrealu, jesli nie zdobeda punktow w dwumeczu z florida to wyprawa do kanady moze okazac sie ciezka.

Toronto Maple Leafs u Washington Capitals - Typ: Toronto Maple Leafs -1,5 @3.10

Nieprzewidywalne "waszki" kontra "liscie", ktorym po pietach depcza rywale z konferencji( jak slusznie lemex zauwazył)
Nie ma co pisac gram handi na toronto licze ze wygraja dzis zdecydowanie bo taka wygrana jest im bardzo potrzebna. W tym sezonie obie druzyny grały ze soba dwa razy toczac bardzo zaciete pojedynki, bo w waszyngtonie win gospodarze 5-4 a w toronto 6-4 liscie. Mozna by spodziewac sie overu ale linia 6.5 to mimo wszytsko wysoka poprzeczka daltego to odpuszcze.
pozdro i powodzenia

Do góry
#501491 - 04/02/2006 05:24 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
Michi_Beck Offline
member

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 103
next progressive OT atack dla mnie to Florida i Atlanta
Poki co trwa rozkminka!

Pozdro for all

"Nie ma być kibel - ma być dobrze!"

MKS POGOŃ SZCZECIN 4 EVER

Do góry
#501492 - 04/02/2006 09:29 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
czarnyn Offline
newbie

Meldunek: 13/01/2006
Postów: 36
Skąd: Radom
Quote:

Quote:


Calgary - Vancouver OT
Vancouver 11 bez OT. Kto chce moze zrobic sobie troche przerwy po Mionesobie lub zacząc z kopyta nową progresje na OT. Najbliższe mecze Vancouver to:Edmonton, Culumbus, St louis Blues, Anaheim, słynna Minesota i Calgary. I tu fachowcy mogą się wypowiedzieć gdzie najprawdopodobniejsze jest OT.JA jeszcze troche poczekam ale mam to na uwadze





nie wiem jak to wyliczyłeś ale 28.01 Vancouver zaliczył OT w meczu z Colorado (3-3)..........
i było to raptem 2 spotkania temu




Fakt
sorry ale w tym dniu akurat nie ja sam uzupełnialem swoje satystyki.Mam nadzieje ze przez mój błąd nikt nie "popłynał".juz wprowadzam korekte i sprawdze dalsze zeby nie nasadzić baboli na przyszłość
SORRY
Czarny

Do góry
#501493 - 04/02/2006 09:59 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
Hans Offline
old hand

Meldunek: 21/09/2005
Postów: 721
Skąd: Górny Śląsk
Gdyby ktoś pamiętał wczorajsze kursy z betandwin z meczu Carolina - NJ Devils to prosze o podanie ich albo przynajmniej na jedna z druzyn. Czy na NJ Devils było w BaW 2.30 ??? Nie wiem albo sie pomylilem i postawilem na Caroline albo BaW wyciał jakiegos wala

Do góry
#501494 - 04/02/2006 11:22 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
alfa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2005
Postów: 26206
Skąd: 1984
za www.betexplorer.com
NJ-Carolina 2.45 4.20 2.30,
poczatkowe: 2.20 4.20 2.55
ja kursu nie pamietam bo gralem NJ ML ale na ML bylo ok 2.0 wiec tuz przed spotkaniem to NJ bylo UD

Do góry
#501495 - 04/02/2006 12:43 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Dallas Stars - St. Louis Blues

To powinien byc mecz do jednej bramki,do bramki nutek.Dallas to czolowka ligi Blues to "czolowka" dolnych miesc tabeli ligowej .roznica klas ,motywacji .gwiazdy walcza o jak najlepsze miejsce w PO sa w gronie 4 zespolow walczacych " na chile obecna" o 1 miejsce w lidze .
TYP : Dallas Stars @1.60

Detroit Red Wings -Colorado Avalanche

Klasyk NHL jak dla mnie to najciekawszy mecz wieczoru.
Czerwone skrzydla gonia CAroline ale za plecami maja Ottawe ,Laviny 12 pozycja w lidze i walcza o udzial w PO i dobra pozycje . W tym sezonie spotykali sie 2 razy i oba mecze dla DETROIT.Latwo dzisiaj czerwone skrzydla miec nie beda bardzo mozliwe ze wszystko zakonczy sie po SH.
TYP: Detroit lub OT @1.60


Ottawa Senators -Buffalo Sabres

Ottawa ma chyba patent na szable bo w tym sezonie w rozegranych 3 spotkaniach "lali"BUFFALO bez opamietania. dzisaij raczej wyniku 10-4 nie bedzie ale senatorowie powinni to wygrac.
TYP : Ottawa@2.05


Washington Capitals -Tampa Bay Lightning
INNEGO rozwiazania nie widzie , Capitals 2W z rzedu ?
TYP :TAMPA@1.60


Chicago Blackhawks -Nashville Predators
TYP:Nashville @ 1.60


Vancouver Canucks-Edmonton Oilers
Orki w uderzeniu mimo kontuzji 1 bramkarza calkiem calkiem sobie radza ,nie gra takrze podstawowy obronca jovanowski.wczoraj pokonali Calgary na wyjezdzie .To co stoji na przeszkodzie zeby pokonac nawciarzy?

TYP:Vancouver lub OT @1.75

Do góry
#501496 - 04/02/2006 13:51 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
fiolek80 Offline
member

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 147
Skąd: Tychy
Na dzis kilka meczy, trzeba sie troche odbic po tej Minnesocie. Jestem troche uziemiony w domu wiec pozwolilem sobie troche poszperac w statystykach kilku druzyn. Moje spostrzezenia odnosza sie tylko 60' meczu

Pittsburgh - New York Islanders OT
Jak dla mnie jest to meczyk na roznice jedna bramka wiem OT. Do tej pory Pitt zaliczyl ze swoim dzisiejszym rywalem w tym sezonie 3 porazki 3-4 i 2-3 po karnych, oraz 1-5. Wiec dla mnie jest to mecz w ktorym moze byc naprawde kazdy wynik ale biorac pod uwage ze ostatnio Pitt skonczyl serie 11 meczy bez OT to moze znowu zalicza taki wynik a jest to wydaje sie najlepszy moment.

Phoenix - Minnesota 2,OT
Tutaj dwusinglowo po seri 21 meczy musza przyjsc nastepne i moze wlasnie dzis. Patrzac na ostatnie kilka sezonow zawsze konczy sie prawie tak samo obie ekipy maja po 2 winy ze soba lub przynajmniej jeden remis. Jak do tej pory mecze na korzysc Pho 2-1,4-2 a ostatnio 2-3 dla Minn. Roznice w tabeli sa minimalne bo tylko 1 punkt, choc goscie maja 1 mecz mniej.

Atlanta - Florida 1
Tyle samo rozegranych meczy ale tylko dwa oczka wiecej zgromadzone od gosci. Za ATL przemawia fakt ze maja chlopy klopot z wygrywaniem od 7 meczy a w kolejce juz czekaja ich takie firmy na wyjazdach jak TOR/OTT/MON/BUF/BOS wiec trzeba w tym ostatnim meczu na wlasnej tafli cos wygrac przelamujac zla passe i jechac w troche lepszych nastrojach na mecze u rywali. Zreszta do osmego w tabeli Toronto traca 3 pkt. W tym sezonie mecze miedzy nimi przemawiaja na korzysc ATL 2-5,2-1,7-4,2-0. Floryda to druzyna grajaca w kratke tez pewnie chca powalczyc o osemke ale dzis stawiam na gospodarzy.

Nashville - Chicago 1
Gospodarze od 4 meczy bez wina i powinno byc to proste zwyciestwo bo jak do tej pory poradzili sobie z CHI gladko 5-1,6-1,5-3,5-3 ale niestety NASH lubi tez zaliczac wpadki jak ostatnio np z Columbus. Jednak teraz przydaloby sie zwyciestwo bo czekaja ich ciezkie meczy z DAL/DET/DET.

Philadelphia - New York Rangers 1
Philla to chyba najczesciej stawiana druzyna na przelamanie wsrod moich znajomych. Teraz ma znowu kolejne 4 mecze bez wina w przeciwnienstwie do NYR ktorzy maja 4 mecze bez porazki. W obecnym sezonie Philla nie miala dluzszej serii bez wina niz 4 mecze i tak patrzac na potyczki tych druzyn to raczej a nawet napewno koncowe podsumowanie wychodzi na korzysc gospodarzy. W tym sezonie dwa ostatnie mecze po OT dla Philli 3-2,4-3 i 3-5 dla NYR. Wiec tez duze prawdopodobienstwo kolejnego OT tym bardziej ze w tabeli obok siebie po 70pkt
Pozdrawiam i przepraszam jesli pojawil sie jakis blad

Do góry
#501497 - 04/02/2006 16:40 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
San Jose-Anahaim
26 stycznia Kaczki wygrały w SJ 2:0, a Rekiny 1 lutego 6:4 w Anahaim. Dzisiejszy 3 mecz w ciągu 9 dni może doprowadzić do zamiany miejsc w tabeli, pod warunkiem, że Rekiny pożrą Kaczki. SJ będzie teraz w domu rozgrywać jeszcze 4 mecze i będzie to prawdopodobnie jedna z ostatnich szans na zbliżenie się do 8
Typ:1

Atlanta-Florida
Drozdy wczoraj z Floridą przegrały 7 mecz z rzędu. Czyżby kryzys jaki ich dotknął trwał nadal? Florida dzisiaj ponownie wystąpi w roli katalizatora i czy definitywnie pozbawi ich złudzeń i marzeń o Pucharze Stanleya? 2 wcześniejsze mecze tego sezonu Atlanta u siebie wygrała 7:4 i 2:1, a Pantery oprócz wczorajszego zwycięstwa, wcześniej także wygrały 2:0. Jeżeli potrafią pokonywać się nawzajem tylko na swoim lodzie, to dzisiaj Drozdy może wreszcie przypomną sobie jaki smak ma win.
Typ:1

Tampa Bay-Washington
Washington po tym meczu prawdopodobnie przekroczy liczbę 150 strzelonych goli oraz 200 straconych. TB w 3 ostatnich meczach u siebie potrzebowała dogrywki aby je rozstrzygnąć.
W tym sezonie z Capitals u siebie jeszcze nie grali, natomiast w spotkaniach wyjazdowych mieli w Washingtonie 3 razy OT!!!!!!! 3:2 i 4:3 to porażki oraz 3:4 wygrana TB. Czwarty mecz przegrali w reg czasie 2:1. Kolejną dogrywkę w wydaniu TB eliminuję i mając do wyboru 1 lub 2, zaufam gospodarzom, bo wydaje mi się, że Capitals nie będzie jednak druzyną, która z Tampy zrobi sobie dostarczyciela punktów.
Typ:1

Ponad to sądzę, że:
Philadelphia-NYRangers 1
Nashville-Chicago 1
Toronto-New Jersey 1
Buffalo-Ottawa 2
Phoenix-Minnesota OT

Do góry
#501498 - 04/02/2006 16:49 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
rl2403 Offline
newbie

Meldunek: 22/07/2005
Postów: 25
Skąd: Grudziądz
Witam,

Montreal - Boston. Obydwa zespoly "tuż pod kreską" w swojej konferencji. Zapewne razem z Atlantą i Toronto stoczą walkę o premiowane miejsce w play-off. Dla Montrealu to jedna z ostatnich szans na punkty przed zbliżającą się przerwą. Poza dzisiejszym meczem spotkają się kolejno z Flyers, 2 x Sabres i Trashers gdzie o punkty będzie niezwykle ciężko. W ostatnich czterech spotkaniach 3 porażki w reg. czasie, spowodowane m.in. dużą ilością kar. Dalo się to odczuć szczeg. w spotkaniach z Ottawą i Bostonem wlaśnie kiedy to grając w osabieniu grzebali swoje sznase na sukces tracąc po dwie bramki. Mam nadzieję że dzisiaj unikną dużej ilości wykluczeń i wygrają. Mój typ - MONTREAL.

Do góry
#501499 - 04/02/2006 17:43 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
witam
Dallas Stars u St. Louis Blues- Typ: Dallas Stars -1,5 @1.95

W sumie na handicapy nie ma uzasadnienia one albo wchodza albo nie. Bo jakie moga byc uwarunkowania jesli chodzi o handi? Ja grajac HP spodziewam sie ze dana druzyna bedzie wygrywac w meczu gladko, a jesli nie to przynajmniej jedna bramka( wtedy jest okazja na EN Goal pod koniec trzeciej tercji).Ogolnie dallas faworytem tego meczu kurs na ich 1.6 jednak nie jest zbyt zachecajacy a majac swiadomosc jaka roznica dzieli oba zespoly mysle ze handi wart ryzyka.

Florida Panthers u Atlanta Thrashers (czas reg.) - Typ: Atlanta Thrashers @1.90

Wczoraj Atlanta przegrała 2-5 po dwoch tercjach remisujac,a w 3 tracąc trzy bramki , co ciekawe byly to bramki stracone w osłabieniu, przewadze i pustej "siatce". w 3 tercji drozdy nie wykorzystały 3 PP-czyzby to jakas niemoc ?
jesli dzis maja wygrac musza wykorzystac nadarzajace sie okazje i po bledach przeciwnika kierowac krazek do bramki jesli nie zegnaj PO

New Jersey Devils u Toronto Maple Leafs (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) - Typ: Toronto Maple Leafs@1.95
Kontynuacja polowania na win "Lisci"

Minnesota Wild u Phoenix Coyotes - Typ: X @4.20
Znajomy powiedział ze jestem szalony wychodzac znowu na przeciw OT minnesoty. Jednak jestem dobrej mysli: bardzo czesto zdarza sie ze druzyny majace dlugie serie bez OT za soba w kilku swoich nastepnych meczach remisuja jesli nie dzis to "dzikusy" beda miały mozliwosc w spotkaniach z LA,COL,EDM,VAN


Do tego bez zbednych komentarzy i uzasadnien Edmonton win( uzasadnienie to samo co Toronto) i $J$ win

Do góry
#501500 - 04/02/2006 18:09 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
rl2403 Offline
newbie

Meldunek: 22/07/2005
Postów: 25
Skąd: Grudziądz
Buffalo - Ottawa

Senatorowie ostatno w lekkim kryzysie (moim skromnym zdaniem ...) i WIN z Pittsburgh wcale tego nie zmienia. Myślę że nie będzie im dzisiaj latwo paląjącymi chęcią rewanżu Sabres.
Typ - BUFFALO.

Co do pozostalych meczy nie będę oryginalny i dzisiaj gram ATLANTA-1, TAMPA BAY-1, NASHVILLE-1, MINNESOTA-OT oraz VANCOUVER-2

Do góry
#501501 - 04/02/2006 19:14 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
jacky sparrow Offline
enthusiast

Meldunek: 19/10/2005
Postów: 254
Skąd: Otwock
witam
W meczu Philadelphi z Nowym yorkiem oczekuję, że dojdzie do przełamania serii obu drużyn. W ostatnim meczu z Bufflo Phily pogrzebała mojego undera na osiem sekund przed końcem wycofując bramkarza - myslałem, że krew mnie zaleje bo " już "witałem się z gaską". Dziś zagram konsekwentnie na małą liczbe bramek oraz zwycięstwo Lotników bo z całą pewnością stać ich na to na własnej tafli a pozatym czas wyrwać się z marazmu. Nowojorczycy od czterech bodajże spotkań nie polegli w regulaminowym czasie tak więc czas na koniec pięknej serii. Jako, że wynik w okolicach remisu się szykuje, to dziś zrobię coś co robię żadko i zagram dwusinglowo mając w perspektywie konsekwentną grę na win Phily :
Philadelphia Flyers - NY Rangers -typ: 1(OT na zwrot) oraz under 5,5

Under chodzi mi również po głowie w meczu Senators z Sabres. Bufflo to moim zdaniem underowa drużyna a ostatnio trzy overy z rzędu. Oczywiście obie drużyny mają czym straszyć jeśli chodzi o potencjał ofensywny ale dzis spodziewam się zaciętego, twardego meczu z niewielką ilością bramek.Expekt wystawił na to spotkanie linię 6,5 i myślę ,że po przyzwoitym kursie 1,80 można skorzystać. A jak będzie zobaczymy (pozdro Ralph)
Bufflo Sabres - Ottawa Senators - under 6,5

Moją ostatnią dzisiejszą propozycją będzie zwycięstwo Edmonton nad Orkami, które pomimo ubydków w składzie bardzo dzielnie radzą sobie w tej serii wyjazdowej notując dwa kolejne zwycięstwa. Edmonton po rzegranym horrorze z Colunbus musi odnaleść motywację i postawić się ostro. Liczę na to, że Oliwiareczki przerwą zwycięską pasję Orek i wygrają dzisiejszy mecz (muszą wygrywać na własnym lodzie jeśli chcą coś zawojować w tym sezonie a poza tym obiecali swoim kibicom 100pkt na koniec regular sezon - tak więc każdy punkt się liczy.) Do boju Oilers!
Edmonton Oilers - Vancouver Canucks - typ:1
pozdro all i czas na

Do góry
Strona 2 z 18 < 1 2 3 4 ... 17 18 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (igea23, Sensei, pacyfista, burbon), 3369 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581660 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49