Strona 4 z 18 < 1 2 3 4 5 6 ... 17 18 >
Opcje tematu
#501522 - 07/02/2006 22:09 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
witam
Los Angeles Kings u Minnesota Wild(czas reg.) - Typ: X @4.20
Kontynuacja na OT minnesoty. Do tego :
Los Angeles Kings u Minnesota Wild (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) - Typ: Los Angeles Kings @2.25
Za grosze , tu chyba czas zaczac polowanie na win LA bo ilez mozna a nastepni ich rywale to :
Feb 7 @MIN
Feb 8 @CLB
Feb 11 CHI
Feb 12 DAL

I co do reszty to nie przychodzi mi nic do głowy wiec rozpisik 2 z 7 wszystko OT, bo czemu by nie.

pozdro i powodzenia

Do góry
Bonus: Unibet
#501523 - 07/02/2006 22:11 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Quote:


Feb 8 @CLB
Feb 11 CHI
Feb 12 DAL

I co do reszty to nie przychodzi mi nic do głowy wiec rozpisik 2 z 7 wszystko OT, bo czemu by nie.

pozdro i powodzenia




oczywiscie mecz z minnesota dzis wiec do przerwy olimpijskiej zostalo im 3 rywali nie liczac dzisiejszego

Do góry
#501524 - 07/02/2006 22:38 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
alfa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2005
Postów: 26288
Skąd: 1984
Quote:

Colorado - Edmonton over 5,5 goals
New Jersey - Tampa Bay under 6,5 goals



gdzie sa takie linie? i jakie sa na nie kursy bo wydaje mi sie, ze albo te linie sa zamienione albo kursy sa po ok 1.5-1.6

Teraz jeszcze cos odnosnie mojego postu z meczem NJ, wlasnie przeczytalem dzisiejsze analizy i zauwazylem, ze moja jest podobna do wczesniejszej analizy lemexa wiec od razu zaznaczam ze przed jej napisaniem nie czytalem forum tak zeby przypadkiem nie zasugerowac sie czyimis uwagami.
Dziekuje za uwage

Do góry
#501525 - 07/02/2006 23:10 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Witam!

Quote:

Passa Edmonton jeżeli nie zostanie przerwana w Colorado, to może jeszcze potrwać, bo
następne mecze to Minnesota i St.Louis.





Właśnie myślę,że ta passa potrwać i dziś zagram na Oliwiarki z OT i SH. Wczoraj z Kaczorami pokazali "ząb" i myślę, że są w stanie dziś powalczyć mimo 3 meczu w 4 dni...Passa to passa...No i też mi tu overek się widzi...

Montreal-Buffalo
Ja na gości, bo jakoś w Montreal dziś nie wierzę.Pokonanie w ostatnim meczu 5:0 Philly wcale mnie nie podnieca bo Flyers mają dołek a Buffalo to jednak nieźli rzemieślnicy.

Toronto-Atlanta
Gram tu overa 6 i zastanawiam się nad win Atlanty...Oj będzie się działo...

Na deser zostawiam sobie dziś Chicago... To mój cichy "dog" na dziś...

Pozdr

Do góry
#501526 - 07/02/2006 23:16 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Chicago ma dobry bilans z Kojotami a na dodatek jest jakieś "zamieszanie" u Kojotów w związku z podejrzeniami o obstawianie wyników meczów przez drugiego trenera Phoenix i żonę Gretzky'ego...

Pozdr

Do góry
#501527 - 08/02/2006 05:11 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Z racji tego ,że i tak nie śpię to sobie popiszę...

Dzisiejsza nocka mniej udana od wczorajszej bo niestety nie było overa w Toronto. Siadł za to over w Colorado, chociaż myślałem, że passa Edmonton może potrwać dłużej. Jednak ostatnie mecze nadwyrężyły trochę siły Oliwiarek i efekt był widoczny. Trafione Buffalo i "dog" Chicago pozwoliły jednak wyjść na "+" a to jest najważniejsze.
Atlanta powoli oddala się od "8" a szkoda, bo ciekawie byłoby w PO z Drozdami.Dużo osób grało też undera w NJ a co z tego wyszło - sami widzimy...Ja to odpuściłem, bo jakoś nie czuję meczów NJD i TBL w tym sezonie.
Zastanawia słabsza postawa LAK i dziś w Columbus nie będą mieli łatwego zadania...Podobno jakiś wirus grypy nie może "wyjść" z kilku zawodników tej drużyny ale to jest nieoficjalne...

Dziś mamy ciekawą i obfitującą w wiele spotkań kolejkę:

NYR-Ottawa
Philly-NYI
Columbus-LAK
Pittsburgh-Boston
Detroit-Nashville
Calgary-Anaheim
Vancouver-St.Louis
SJS-Chicago

Na pierwszy rzut oka jak dla mnie wysuwają się trzy pojedynki w których typuję zwycięzców. Odpowiednio Philadelphia, Detroit, i Vancouver i dziś te mecze w singlach i w różnych kombinacjach "poukładam". czekam jeszcze na kursy, pewnie nie będą wysokie (szczególnie ten na Vancouver) ale za jakieś 1.80 Philly i 1.90 Detroit można moim zdaniem brać. Ciekawie jeszcze wygląda SJS ale Rekiny wg mnie i tak do PO się nie załapią...Philly jak nie wygra dziś z Isles to w następnym meczu (piątek) z Washingtonem gram ich ze zdwojoną siłą. Co jak co ale lotnicy u siebie już dawno nie wygrali i trzeba jakoś zadowolić kibiców przed przerwą olimpijską. Co do totali na dzisiejsze mecze nie mam pomysłu ale do wieczora coś się "wykrystalizuje".

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji

Do góry
#501528 - 08/02/2006 13:14 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
zmarcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2003
Postów: 6743
Skąd: Canary Wharf, London
Alfa, gram u naziemnych.
6,5 jest w profie, a 5,5 w toto, sts i milenium.

Calgary - Anaheim under 6,5 goals
Ostatnio 7 bramek w meczu Calgary z SJS. Dziś obie drużyny mogą dobrze bronić i under 5,5 też może "siąść".

Vancouver - St. Louis 1 (60')
W ostatnich 6 meczach 4 OT w wykonaniu the Blues i 3 zwycięstwa. Vancouver ma już 2 porażki w tym sezonie z St. Louis i wydaje się, że pora na zwycięstwo. Marny kurs 1.55, ale mimo wszystko powinni się wreszcie sprężyć i coś wygrać. Może 7-4 z Columbus coś odblokowało?

Columbus - Los Angeles over 5,5 goals
W takim meczu może paść sporo bramek. Obie drużyny słabo bronią, a LA lepiej strzela. Sądząc po kursach LA wcale nie powinno tego wygrać, jak mogłoby się wydawać.

Detroit - Nashville under 6,5
W ostatnich latach było underowo i w tym sezonie też. Po co kłócić się z trendem? Jutro rewanż, może warto dziś dorzucić 1 (60')?

NY Rangers - Ottawa 2 (60')
Senatorzy mieli bardzo udany początek sezonu. Jeżeli chcą zdobyć Puchar Stanley'a, muszą zacząć wygrywać trudne pojedynki. Dziś daję im spore szanse, a do grania na nich dodatkowo przekonał mnie news "Hasek will start in goal Wednesday", a u Rangers rookie Henrik Lundqvist. Wcześniej 6-2 w Ottawie, dziś mam przeczucie, że "Ottawa will return on the track". Alfredsson może coś strzeli?

Do góry
#501529 - 08/02/2006 13:57 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
fiolek80 Offline
member

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 147
Skąd: Tychy
Po wczorajszej nocy nie jest tak zle Colorado i Montreal zgodnie z planem LA cos nie może się przelamac wiec może dzis a na Atlante przyjdzie czas. Na dzis 3 mecze:

Columbus - LA w tym sezonie 2-8,1-3 03/04 3-4,3-2,3-2,2-2 02/03 2-1,3-1,4-2,5-1
Jak widac po meczach tych druzyn nie takie proste wydaje się zwyciestwo LA. Jednak dalej postanowilem grac na ich win. W koncu maja już 8 meczy bez zwyciestwa. W tym sezonie wyraznie sobie radza z CLB choc poprzednie sezony pokazuja cos innego. Z kolei CLB po swojej serii 5 meczy bez lost ostatnio przegrali i licze na potrzymanie tej passy. Dodatkowym argumentem jest fakt ze LA jest na 8 pozycji z 65 pkt a tuz za plecami maja Anaheim które traci tylko 4 pkt i ma 3 mecze mniej rozegrane no i oczywiście jest MIN, PHO, SJS które nie powiedzialy pewnie ostatniego slowa. Sadze ze nie bez znaczenia jest tez fakt ze LA uciekaja druzyny przed nimi bo kazda z nich ma mniej rozegranych meczy choc roznica do 5go Calgary to tylko lub az 4 pkt.
Typ: 2

NYR - Ottawa w tym sezonie 2-6 03/04 1-4,1-9,1-3,6-2
Goscie jak widac nie powinni mieć problemów z zaliczeniem kompletu punktów co da im powrot na pozycje lidera. Patrzac na poprzednie mecze Ottawy kiedy ostatnio po OT przegrali mieli trzy winy i znowu porazke. Wiec może historia nam się powtorzy. A tak powazniej to mysle ze można zaczac szykowac się na lost NRY, którzy obecnie maja takich 5 meczy. Do rozwazenie jest tez zagranie under 6,5 bo patrzac po wynikach Rangers to u siebie ostatnio strzelaja malo bramek (po za meczem z PIT) wiec może to będzie lepsze rozwiazanie
Typ: 2 lub under 6,5

Philadelphia - NYI do tej pory 4-3,4-2,3-2,5-1
W tym sezonie wydac przewage Philli raczej nie powinno byc inaczej jak zwyciestwo. Gospodarze sa kolejna druzyna na przelamanie się i wygranie w koncu jakiegos meczu. Jedynie co mnie martwi to fakt ze Philla ma najwiecej OT w 60&#8217;. Jednak ze kiedys musi wygrac i zgodze sie z Ralph ze jak nie dzis to potem z WAS. W koncu olimpiada juz za 2 dni wiec niech rozstana sie z kibicami w dobrym wydaniu.
Typ: 1

Mam jeszcze pytanie do was czy ktos z was probowal kiedys grac na OT z jedna druzyna. Bo tak przegladam ten sezon i jest kilka druzyn ktore regularnie to osiagaja np:PHILL 18,
NYR 16,PITT 15,ANA 14,BUF 12,BOS 13,CLB 12,PHO 12

Do góry
#501530 - 08/02/2006 14:02 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
zmarcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2003
Postów: 6743
Skąd: Canary Wharf, London
Kilka sezonów (2-3) temu ktoś grał chyba OT na Floridę, ale powiedział o tym pod koniec sezonu, więc nie wiem czy to prawda.

Możnaby się nad tym zastanowić, ale jedna drużyna w progresji to samobójstwo.

Do góry
#501531 - 08/02/2006 18:22 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
piekny?roman Offline
journeyman

Meldunek: 29/12/2005
Postów: 56
Skąd: Tychy
Dziś zapowiada się nieprzespana noc, którą to fundują dziś królowie i lotnicy.
Dziś gramy:
1. Columbus - Los Angeles
Typ: 2
Argumentacja chyba zbędna. królowie, choć są królami tylko z nazwy to jak nie zaczną lepiej grać to zostaną królami wśród ślepców. Czas na zwycięstwo i basta.

2. Calgary - Anaheim
Typ: 1
Anahaim w trakcie serii 4 wyjazdów, na którą założyłem przynajmniej jedną ich porażkę w 60'. Więc spokojnie czekam.

3. San Jose - Chicago
Typ: 1
Chicago też gra serię wyjazdów. W ich przypadku jednak nie zakładam jednej porażki tylko 2, może dlatego, że potencjał chyba mniejszy od Anaheim, no i ta seria to nie 4 mecze lecz 6:)

4. Philadelphia - N.Y. Islanders
Typ: 1
To co gra teraz Phila woła o pomstę do nieba. Jedna wygrana z NYR i to jeszcze po dogrywce w ostatnich 6 meczach. Czas to przerwać. I nie tłumaczy ich nawet plaga kontuzji (A może tylko kontuzja Forsberga?:)).

Do góry
#501532 - 08/02/2006 19:06 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
San Jose-Chicago
To 4 mecz w domu SJ i tylko w pierwszym zdobyli 1 pkt za OT. Przegrali istotne do dalszego układu tabeli mecze z Minnesotą 1:2ot, Anahaim 0:2 i Calgary 3:4. Do końca tygodnia muszą rozegrać jeszcze mecze z Chicago, Dallas i Phoenix. Jeżeli minimum 2 wygrają to być może przerwa
w rozgrywkach wpłynie na nich kojąco i włączą się jeszcze do walki i pomieszają w tabeli. Chicago natomiast kontynuuje serię wyjazdów w której dotychczas przegrało 5:6ot z St.Louis, 0:6 z Nashville i wczoraj pokonało 3:1 Kojoty. W 3 kolejnych meczach Chicago wystąpi w roli św.Mikołaja, bo imiennika prawdopodobnie zabraknie między słupkami. Komu Mikołaj da prezent, a komu rózgę dowiemy się niebawem, bo dzisiaj SJ, potem Los Angeles i następnego dnia Anahaim.
Opierając typ na porównaniach zeszłosezonowych można by grać OT, bo takie rozstrzygnięcie padało w jednym z meczy sezonu w San Jose. Jeżeli Rekiny mają jeszcze postraszyć swoim białym okiem, to dzisiaj o sentymentach nie może być mowy.
Typ:1

Columbus-Los Angeles
Kilka dni temu LA była na 4 miejscu w tabeli Zachodu. Wystarczyła absencja kilku graczy i
wizja wypadnięcia poza 8 spogląda Królom w oczy.Mają rozegrane najwięcej meczy, bo 57 i tylko 4 pkt przewagi nad Kaczorami, które rozegrały 54 spotkania. Columbus po najlepszej serii tego sezonu został sprowadzony na ziemię w Vancouver, ale ile strachu najadły się Orki, gdy znaczna
przewaga nagle stopniała do 4:3, wiedzą tylko gracze z Vancouver. LA mimo braku w swoich szeregach kilku zawodników powinno poradzić sobie z Columbus, bo jeżeli nie, to po co pchać się do PO, skoro dublerzy nie spełniają swojej roli. Drugi raz LA raczej nie zaaplikuje Kurtkom 8 goli, tak jak to miało miejsce w pierwszym meczu, ale powinni wygrać.
Typ:2OTSH(Sportingbet)

Calgary-Anahaim
Mamy obecnie czas Kaczorów, są na topie i tyle, walczą z determinacją i dążą do celu. W Calgary jak i w Vancouver nie będzie łatwo o punkty, ale mecz w Edmonton pokazał, że mają charakter i byle kto nie będzie darł z nich pierza. Anahaim, wszystko na to wskazuje, poważnie myśli o
włączeniu się do walki o górną połowę tabeli. W 6 ostatnich meczach zdobyli 9 pkt pokonując między innymi 2 razy SJ i LA, głównych rywali z Dywizji. Calgary przez 3 poprzednie mecze nie wychylało nosa poza próg własnej hali. Porażka po SH 1:2 z Columbusem oraz 1:3 z Orkami mogły niepokoić, ale pożar został ugaszony zwycięstwem nad Rekinami 4:3. Obie ekipy strzelają i tracą podobną ilość goli, Calgary 147-141, a Anahaim 160-154. Kaczorki ostatnią serię porażek w reg. czasie gry miały w drugiej połowie listopada i od tego czasu skrzętnie ciułają punkty i skradają się tuż za plecami potencjalnych kandydatów do PO.
Typ:2OTSH(Sportingbet)

Do góry
#501533 - 08/02/2006 20:08 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
Na Philadelphie radziłbym uwazac,takie straty jak:E. Desjardins
P. Forsberg
K. Johnsson
P. Nedved
K. Primeau
B. Radivojevic
M. Rathje
C. Therien
moga uczynic cos co ostatnio spotkała Los Angeles-13 meczy 10 porazek.
Dla odmiany LA juz prawie w kompecie i pora zabrac sie do gry
Columbus-LA 2
Philad-NYI OT 2

Do góry
#501534 - 08/02/2006 22:21 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
jacky sparrow Offline
enthusiast

Meldunek: 19/10/2005
Postów: 254
Skąd: Otwock
witam
upatruje dziś większej ilości bramek w meczu Detroit z Nashville. Pierwsza sprawa to statystyka: w meczach z udziałem Detroit od sześciu spotkan nie padło więcej niż 5 bramek:(5,2,3,2,5,3)- tak długiej underowej serii nie mieli od początku sezonu. przypomnę najdłuzsza ich seria meczów w których padło mniej sześć goli to 3.Tak więc kontrolka już od conajmniej trzech meczy świeci się na czerwono. Druga sprawa to ich dzisiejszy przeciwnik - Drapieżnicy z Nashville, którzy ostatnio lubią postrzelać. Oczywiście po drugiej stronie można postawić penalty killing obu drużyn - odpowiednio:Nashviille - 5 w lidze, Detroit- 2 w lidze. Znaczy jedni i drudzy potrafią się bronić, ale dziś "Wieśniaki" staną na przeciwko mistrzów power play - Detroit wykorzystuje je najl;epiej w lidze. Jest jeszcze kilka podtekstów tego meczu jak choćby to, że Detroit zapewne zechce wyrównać stan rywalizacji (Nashville prowadzi w tym sezonie 2-1) i od początku zapewne przyciśnie. Zakładam, że napór Skrzydeł stworzy okazje do kontr dla Drapieżników i obejrzymy dzisiaj dużo bramek.Buki wystawiaja na ten mecz przeważnie linię 5,5 która mam nadzieję zostanie przekroczona dzisiejszej nocy.
Detroit Red Wings - Nashville Predators - over 5,5

Do góry
#501535 - 08/02/2006 23:18 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
kuerten Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2004
Postów: 2633
Skąd: Mazowsze
Dziś tylko jeden mecz!
Pittsburgh - Boston
Niedzwiadki z Bostonu zdecydowanie w formie, czego nie mozna powiedziec o Pingwinach, które ciągną fatalną serię i nic nie zapowiada żadnych zmian. Hokeisci z Bostonu wiedzą o co walczą. Nie można stracić dystansu do Canadiens i Maple Leafs, bo miedzy ta trojka rozegra sie walka o 8 miejsce na wschodzie premiujace playoffami. Nie zapominam o Atlancie, nie zdziwi mnie jak po IO ich ofensywa znowu bedzie siała postrach.. ale może być za pozno, zobaczymy. Pingwinki chyba ze znużeniem podchodzą do tych meczów. Po prostu odstają od reszty. Na Niedzwiadków tez sposobu nie maja. 2 porazki 3-6,3-6 w Bostonie. Goście wiedzą o co grają! Są lepszym zespołem, wiedzą jak sie strzela Pinhwinom gole i graja niezle mimo dwoch ostatnich porazek, w tym po karnych z liderem Konferencji Caroliną.
Dzis zdecyddowanie BOSTON BRUINS

Do góry
#501536 - 08/02/2006 23:31 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Witam!
Co do mojego porannego postu to podtrzymuję swoje trzy wcześniejsze typy czyli Detroit, Vancouver i Philly...
Generalnie powinni wygrywać tu gospodarze, choć co do Philly to mam mieszane uczucia. Dobrze wygląda też over w Philadelphii, bo coś chłopcy nie postrzelali sobie ostatnio a na pewno ptrafią. Może dzis to pokażą?

Philly-NYI over 6 1.87 B&W
Philly-NYI 1 1.95

Zgadzam się z Jacky'em co do overka w Detroit i nie ma co tu uzasadniać, więc pójdzie:

Detroit-Nashville 1 1.85
Detroit-Nashville over 6 1.95

Vancouver powinno dzis "pojechać" po Nutkach, bo ci ostatni dawno łupnia porządnego nie dostali.Może zaczęli grać jak przestraszyli się przenosin do innego miasta? Sprzedaż klubu bedzie pewnie tylko kwestią czasu a ostatnie ich wyniki po odejściu kilku dobrych graczy są nadspodziewanie dobre. Myślę, że Vancouver pokaże im dziś miejsce w szeregu. Zresztą Orki w ostatnim meczu w 1-szej tercji wybiły Kurtkom hokej z głowy ale prowadząc 4:0 dały sobie wbić 3 gole i było ciepło. Mam nadzieję, że tu zonka dziś nie będzie. Kurs mały więc zagram z Handi:

Vancouver(-1,5)-St. Louis 1 1.70

Nie tykam meczy w Nowym Jorku. Za to puszcze sobie coś takiego:
Columbus- LAK 1 2.50
Columbus- LAK 1 (OT + SH) 2.05
Kings fatalnie i jest okazja ,że Kurtki będące ostatnio na fali zrobią dziś psikusa...
Z innych "dogów" zagram Pingwiny . Kurs co prawda mniejszy od wczorajszego na Chicago ale za 3,15 można spróbować...

A co do SJS to za 1.55 chyba nie warte ale warto overka łupnąć za 1.75, bo jak Rekiny nie zaczną strzelać to PO będą dalej jak bliżej (chociaż i tak nie wierzę, że się SJ do nich załapie...).

Pozdrawiam

Do góry
#501537 - 09/02/2006 13:12 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
fiolek80 Offline
member

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 147
Skąd: Tychy
Wczoraj tylko Philla zgodnie z planem. W LA maja chyba jakis powazny kryzys. Na dzis:

Minnesota - Colorado obecnie 2-3,2-4,5-3,3-4
Faworytem wydaje się być Colorado choc gra w kratke. Goscie maja szanse odskoczyc LA, z kolei Minnesota ma szanse nadrobic punkty do LA. Jednak patrzac na fakt igrzysk to jakos wydaje mi się ze powoli wszyscy do nich się szykuja i troche odpuszczaja lige. Ja jednak sklaniam się przy Minnesocie i licze na dogrywke w tym spotkaniu
Typ:1zOT

Ottawa - Atlanta 3-8 w poprzednim 2-3,5-2,6-3,5-3
Jak sobie obiecalem jede dalej na OTzWin Atlanty. W tym sezonie rozegrali jedno spotkanie które skonczylo się rozbiciem senatorow chyba można tak powiedziec. Atlanta caly czas ma szanse na PO a jeśli chce o tym myslec realnie to musi co ugrac druzyna z notowanym wyzej w tabeli. Zreszta ma 11 meczy bez OT wiec wydaje się być wieksza szansa na taki wynik na tafli rywala niż swojej.
Typ:OTz2

Bufflo - Montreal 3-2,3-2,3-1,2-3,2-3
Tutaj bez wiekszej rozpiski na te druzyny. Teretycznie powinno być win gospodarzy. Jednak jak można zauwazyc to mecze ich sa bardzo zaciete i na pograniczu OT. Dla mnie jednak wydaje się pewniejsze zwyciestwo Montrealu może po OT. Po pierwsze Bufflo ma już 6 meczy bez lost a po drugie Montreal znajduje się aktualnie na 9 pozycji i ma szanse dogonic Toronto oraz odskoczyc Bostonowi i Atlancie. A może dla odmiany zagrac under 5,5 (w expekt 1,9) bo ciezko im przekroczyc pulap 6 bramek. A dla lubiacych wyzwania mam jeeszcze jedna propozycje zagranie dokladnego wyniku 3-2 (kurs 13) lub 2-3 (kurs 25)
Typ:under5,5

zmarcin - pytanie. Czy ty grasz przedewszystkim under/over (patrzac po twoich postach). Bo tak coraz bardziej mnie to interesuje. Tak sobie msle czy warto grac na kilka druzyn np caly czas u/o. Bo tak logicznie myslac zawsze kazda druzyna zaliczy mniej lub wiecej bramek. Tylko trzeba dobrze wytypowac. Chyba sie blizej temu przygladne podczas igrzysk. Nawiazujac do grania na OT jakiejs ekipy zdodze sie z tym ze trzeba miec takich "koni" kilku moze by wystarczylo dwóch na caly sezon.

A propo igrzysk co myslicie o pomysle zeby grac na OT pomiedzy takimi druzynami jak Kanada,USA,Rosja,Czechy. Ci najsilniejsi przeciez musi byc jakis remis miedzy nimi chociaz jeden.

Do góry
#501538 - 09/02/2006 17:13 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
ZE ROBERTO Offline
newbie

Meldunek: 28/10/2005
Postów: 27
a ja uparcie i do końca będę grał na BUFFLO
moim skromnym zdaniem jest to druzyna na tyle mocna że
będzie kontynuowac swoją dobrą passe..i fakt że OT lub przegrana może wkońcu nastapić lecz nie tym razem ..nie na
właśnym lodzie i nie z Montreal"em !!!

Do góry
#501539 - 09/02/2006 18:31 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Minnesota-Colorado
Walka o 8miejsce na Zachodzie nabiera kolorytu,bo każda kolejka otwiera nowe warianty rozwiązań.Po wczorajszych porażkach LA i Anahaim,tym razem przed szansą na zbliżenie się do górnej połowy tabeli stanie Minnesota. O tym, że poważnie myślą o tasowaniu rywali świadczą wyjazdowe zwycięstwa nad San Jose 3:2SH i 6:4 nad Kojotami oraz u siebie pokonanie LA, które zamyka ósemke kandydatów do dalszej rywalizacji o Puchar Stanleya. Colorado niczym kolarze kontroluje sytuacje w peletonie i niedpouszcza zbyt blisko siebie rywali, którzy mogli by spuścić z nich powietrze. Pilnowali aby Edmonton nie odjechał za daleko i pokonali Oliwiarki 5:2. W dzisiejszym meczu nie muszą za wszelką cenę wygrać,nawet punkt ich zadowoli i da
luksus psychiczny przed pojedynkiem z Columbus, a porażka na przykład po OT da 2 pkt Minnesocie, która z dziką furią może jutro rzucić się na Edmonton, wykonując czarną robotę za
Lawiny. Tak to sobie wykombinowałem. Minnesota-Colorado w tym sezonie:5:3,2:4 Colorado-Minnesota 4:3, 3:2. Wilds w tym sezonie nie mieli ani razu OT w meczach z rywalami z
Dywizji zarówno w meczach u siebie jak i na wyjeździe.
Typ:OT

Boston-New Jersey
W 10 ostatnich meczach tych ekip przyjmując jako granicę 6 goli w meczu, a licząc od najdawniejszego spotkania padały Undery/Overy:Boston UUUUOUUUOU, New Jersey OUUUUUOUUO. W tym
sezonie w Bostonie 4:5SH ,w NJ 3:2. W wypadku zwycięstwa Bostonu, zrównają się punktami z zajmującym 8 lokatę Toronto, które jutro gra z NYR. Może dojść do wyrównanego, underowego meczu, gdzie o win może zadecydować dodatkowy czas gry.
Typ:1otsh i Under 6

Do góry
#501540 - 09/02/2006 21:11 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
jacky sparrow Offline
enthusiast

Meldunek: 19/10/2005
Postów: 254
Skąd: Otwock
witam
Boston przystąpi do dzisiejszego meczu na grzbiecie fali, która dała im sześć wyjazdowych zwycięstw w siedmiu ostatnio rozegranych na wyjeździe meczach. Niestety chyba lepiej dla nich byłoby rozegrać ten mecz na obcym lodowisku bo w domu nie idzie im juz tak dobrze. Do tego dołużmy jeszcze brak w dzisiejszym spotkaniu Marco Sturma - zdobywcę 20 goli. Z drugiej strony mamy Diabełki, którym zdobywanie goli na lodowiskach rywali najwyrażniej nie wychodzi (w trzech ostatnich meczach dwa rzy nie strzelili nawet jednej bramki!). Dołożę do tego jeszcze dobrą postawę w ostatnim czasie bramkarzy: zarówno Brodeur o którym pisałem w jednym z wcześniejszych postów jak i debiutat Thomas (Boston) potwierdzają ostanio wysoką dyspozycję. Jeżeli na to wszystko nałożymy jeszcze fakt, że zdobycie dwóch punktów jest dla Bostonu bardzo ale to bardzo potrzebne to klaruje nam sie obraz zaciętego spotkania w którym under wydaje się być rozwiazaniem logicznym. Czy prawdziwym pokarze dzisiejsza noc.
Boston Bruins - NJ Devills - typ: under 5,5

Do tego z powodów o których pisałem wczoraj dzis zamierzam powtórzyć overa (choć typ wszedł jednak może nie zbyt przekonująco) w meczu Detroit z Nashville. Drapierznicy zapewne zechcą "odgryść się" Skrzydłom za wczorajsze upokorzenie i dzis zaatakują zdecydowanie a że na własnym lodzie wychodzi im to nieżle spodziewam się dzisiaj bramek w Nashville i zwycięstwa gospodarzy
Nasville Predators - Detroit Red Wings - 1(z OT i SO)oraz over 5,5
pozdro all

Do góry
#501541 - 09/02/2006 23:42 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
ZE ROBERTO Offline
newbie

Meldunek: 28/10/2005
Postów: 27
Chyba już troszkę późno i meczyki blisko..ale cos nie mogę zasnąć bo gryzie mnie meczyk Nashville Predators - Detroit Red Wings ..dziwne przeczucie że gospodarze wygrają a i notka bardzo kusi. A pieniążki na grande potrzebne. I chyba jednak się skuszę.Co będzie to będzie. Rano się okaże. No nic gram na Nashville !!!

Do góry
Strona 4 z 18 < 1 2 3 4 5 6 ... 17 18 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (Szuman, pacyfista, Maxi, Sensei), 3642 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582188 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 14:25