Strona 7 z 18 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 17 18 >
Opcje tematu
#501582 - 03/03/2006 20:30 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
jacky sparrow Offline
enthusiast

Meldunek: 19/10/2005
Postów: 254
Skąd: Otwock
witam
Dzis krótkie uzasadnienie. Gram na przełamanie serii. Dla poniższych typów dziś sprzyjające okoliczności: odpowiednie linie, motywacja zespołów i oczywiście serie meczów bez. Lepszych okazji już chyba nie będzie więc czas odrobić troszkę ostatnie "wtopki"
1. Carolina - Florida - under 6,5
2. Bufflo - Toronto - under 6,5
3. Chicago - Vancouver - over 5,5
4. Edmonton - San Jose - under 6,5
Ot co
pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#501583 - 03/03/2006 23:43 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Witam!
Wczoraj totalna porażka, bo 1 typ trafiony na 5 nie można nazwać inaczej. Byłoby lepiej gdyby Iginla 6 sek. przed końcem nie trafił do pustej...Ale tak to bywa. O wyniku Philly nie ma nawet co pisać...

Dziś:
Buffalo-Toronto 1
Gram 1 gdyż w Buffalo szykuje się podobno uroczystość zastrzeżenia nr 16 Pata LaFontaine'a. Niedawno było podobnie przy zastrzeżeniu numeru Scotta Stevensa w NJD więc może i dziś gospodarze zagrają dla "jubilata"???

Zgadzam się z lemex'em co do overa w Edmonton.Wg mnie Edmonton powinno dziś pokonać Rekiny...

W Chicago widziałbym undera a co do Anaheim to nie jestem przekonany. Minnesota może to dzis wygrać...

Pozdrawiam i myślę ,że dziś będzie skuteczniej...

Do góry
#501584 - 04/03/2006 13:30 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
kamikazeeeee Offline
member

Meldunek: 03/08/2004
Postów: 161
Skąd: Rzeszów
ja widzę dziś zwycęstwo gwiazdek z dallas ponieważ trzy porażki pod rząd to zbyt wiele na taka drużynę. Rywal do najsłabszych się nie zalicza, ale lawiny moim zdaniem są idelanym partnerem ne przełamanie passy dallas. na dodtaek kurs też jest ładny.

drugi mecz to LAK - columbus o nic nie walczy więc nie musi się aż tak sprężać a Królowie musza walczyć o swoje miejsce w PO

Do góry
#501585 - 04/03/2006 15:21 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Los Angeles-Columbus
Każda porażka LA z zespołem, który walczy o czapkę śliwek, może odbić się Królom czkawką w końcowym rozrachunku. 20.03 to w mojej ocenie końcowa data, gdzie LA powinno na tyle umocnić swoją lokatę, aby w meczach z ekipami z górnej połowy tabeli nie trząść się ze strachu, czy zagrają w PO, czy też oglądać będą mecze w TV. Po tym meczu Los Angeles ma 4 wyjazdy, więc tym bardziej warto dzisiaj się sprężyć i ograć Columbus, który co prawda stać na niespodzianki, ale determinacja Królów powinna pomóc im w przechyleniu szali zwycięstwa na swoją stronę. Kursy marne, ale co zrobić skoro trzeba trzymać się założeń.
Typ: 1 oraz 1+ot+sh(1.5 w Sportingbet)

Atlanta-Washington
Drozdy mam nadzieję, że jeszcze nie zrezygnowały z gry w PO i dzisiejsze zwycięstwo może ich marzenia przedłużyć. Strzelają mnóstwo goli, tracą jeszcze więcej 200:208, co przy bilansie Capitals 162:227 daje nadzieję na popisy strzeleckie Atlanty, ale linia 7 może jednak nie zostać przekroczona.
Typ: Under 7

Do góry
#501586 - 04/03/2006 16:25 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
VOLODYA Offline
enthusiast

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 255
LOS ANGELES Kings - COLUMBUS Blue Jackets
Typ: 1 z handicapem -1,5
Kurs: 2.45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Królowie mimo osłabień i wielu błędów walczą skutecznie o swoje miejsce w play-offach. W ostatnim spotkaniu z Minnesotą wreszcie udało im się zagrać równo wszystkie trzy tercje co zaowocowało zwycięstwem 3-2... może wreszcie zaczną grać na miarę swoich możliwości, bo w tym sezonie już nie raz pokazali na co ich stać, zaskakując wszystkich nadzwyczaj dobrą postawą. Dzisiaj hokeisotm LA Kings przyjdzie się zmierzyć z Columbus Blue Jackets, którzy już chyba zdają sobie sprawę z tego, że w tegorocznych play-offach nie będzie im dane wziąć udziału. Hokeiści Kurtek słabo spisują się na wyjazdach, są pod tym względem przedostatni w lidze i tylko w 6 spotkaniach na 31 rozegranych poza własną taflą udało im się zdobyć punkty. W ostatnim meczu CLB przegrało po wyrównanej walce z Lawinami 0-1, ale trzeba przyznać, że tak niska porażka była w dużej części zasługą świetnej postawy bramkarza Kurtek P.Leclaire'a, który obronił aż 39 strzałów. Ekipy LAK i CLB spotkały się w tym sezonie już trzykrotnie, dwa razy górą byli Kings (wygrywając najpierw u siebie 3-1, a później aż 2-8 w spotkaniu wyjazdowym), a przy okazji trzeciego spotkania Kurtki na własnym lodowisku zwyciężyły 7 do 4. Dzisiaj zdecydowanymi faworytami są gracze Los Angeles, którym punkty są bardzo potrzebne, bo w rywalizacji o miejsce w play-off robi się bardzo ciasno, a jeśli chcą powalczyć o Puchar Stanleya muszą mecze takie jak dziś wygrywać. Mój typ to zwycięstwo Los Angeles różnicą przynajmiej dwóch bramek.

BOSTON Bruins - BUFFALO Sabres
Typ: 2 (razem z dogrywką i karnymi)
Kurs: 2.06
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po pewnym zwycięstwie z Toronto Szable udają się do Bostonu po kolejne dwa punkty, które przybliżą ich do liderów Northeast Division Ottawa Senators. Hokeistom Buffalo w tym sezonie już trzykrotnie udało się ograć Bruins, w tym dwukrotnie na lodowisku przeciwników. Wprawdzie za każdym razem były to bardzo wyrównane spotkanie, jednak trzykrotnie górą byli Sabres. Bruins ostatnio obudzili się z zimowego snu i włączyli do rywalizacji o udział w play-offach, wczoraj po ciężkim spotkaniu udało im się ograć Atlantę 3 do 2. W dzisiejszym pojedynku największym osłabieniem Bostonu będzie brak reprezentanta Mistrzów Olimpijskich z Turynu P.J. Axelssona (10 bramek, 18 asyst). Buffalo to jedna z najlepiej grających na wyjeździe drużyn w lidze, tylko Detroit Red Wings zdołali zdobyć więcej punktów poza domem. Myślę, że dzisiaj Szable mają spore szanse na zwycięstwo, dla bezpieczeństwa proponuje zwycięstwo Buffalo razem z OT i SO, ponieważ szykuje się wyrównana walka... a jeśli by coś poszło nie tak zamierzam grać BUF progresją bo w przeciągu 9 kolejnych dni aż trzykrotnie zmierzą się z Bostonem, w tym dwa razy na własnej tafli.

Do góry
#501587 - 04/03/2006 16:41 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
beholder Offline
member

Meldunek: 20/05/2005
Postów: 146
VOLODYA,wlasnie czytam do obiadu twe prognozy i az skusilem sie wypowiedziec na ich temat.
Ja widze to zupelnie odwrotnie
COLumbusu ostatnio przestaly byc takim chlopcem do bicia jak milo to miejsca wczesniej,nie zdiwie sie gdy ograja bez mydla gospodarzy.Dla pewnosci proponuje tu X2.
Co do meczu Buflo nie wydaje mi sie aby dzis w regolaminowym czasie wyszli zwyciezko.Niedzwiadki zwietrzyly szanse i zapewno nie spoczna w walce o PO,dlatego 1 lub 1X

Do góry
#501588 - 04/03/2006 18:04 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
kuerten Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2004
Postów: 2633
Skąd: Mazowsze
Witam W cieniu na początku, bo różnie z tymi powrotami bywa.. lemex i ralph troche sie nacieli, ale jeszcze sie odbiją
Ja proponuję 2 meczyki

Atlanta-Washington
Zdecydowanie gospodarze, już z miesiąc nie widzieli się ze swoimi kibicami. Na pewno lepsza prezencja po ZIO po stronie gospodarzy.. no i walka o playoffy, z której Thrasher nie rezygnują. Chcąc liczyć się do końca i PO takie mecze musza wygrywać. Sposób na stołecznych mają i myślę, że dziś odniosą zdecydowanie zwycięstwo bez zbędnego pieprzenia.

Toronto-Ottawa
Derby Kanady No taak, szkoda tylko,że Klonowe Liście są tak słabe i według mnie nie jest to drużyna do gry w Playoffach. Mają silną konkurencje, która gra lepszy hokej i nie widze chce mi się wierzyć, że uda im się grać dobry hokej. Ottawa w br. rewelacja.. styczeń to już miesiąć, w którym Sentaros troszke odpuścili. Po Igrzyskach niezla dyspozycja... i znowu jakas ladna seria zwyciestw jest bardzo realna. Ottawa ma sposób na Toronto. W tym sezonie leją ich strasznie Nie widzę szansy na zmianę stanu rzeczy, ale to przecież hokej, więc zobaczymy...

Ponadto;
Leciutko na under6,5 LosAngeles-Columbus. Licze na to, ze kurtki sie nie położą i zagrają solidnie, a godzina meczu bodajrze 13pm czasu miejscowego to troche za wczesnie dla hokeistow NHL, wiec nie spodziewalbym sie szybkiego meczu, co za tym idzie duzej ilosci goli Hmm..

Do góry
#501589 - 04/03/2006 18:21 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
witam
kuerten bardzo cieakawa hipoteza z tym underem La w sumie jest to bardzo prawdopodobne aczkolwiek jesli mialby tam pasc under to bynajmniej nie tylko z tego powodu a pewnie jeszcze kilku innych... ale nie bede dorabiał historii do wyniku okarze sie niebawem
Co do dzisiejszych meczy to pora sie streszczac i choc na razie nie mam nic do zagrania ( poporstu nie myslalem jeszcze bo ledwo do domu wszedlem ) to mysle ze spokojnie do max 23.00 cos sie urodzi

Do góry
#501590 - 04/03/2006 22:41 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
witam
Oj nie ma to jak niespodziewani goście w sobotni wieczor , no coz zasiedzieli sie i tyle, ale byc moze wyjdzie mi to na zdrowie bo mialem w planach grac na La a tu druga tercja i nic nie zapowiada "latwego" zwyciestwa "króli" to pisalem wtedy gdy bylo 0-0 jeszcze, teraz na koniec 2 tercji jest 2-0 dla La, jak widac goscie chyba zle zrobili ze przyszli

oto co na dzis sie urodziło:

Islanders-Philly 2 @ 2,20
Porażka z NYR była trzecią z rzędu ! Ile moze trwac taka passsa? tego nie wiem , zoabczymy co dzis pokaza "lotnicy" ktorzy z dzisiejszymi rywalami graliw tym sezonie 5-krotnie 4 wygrywajac( u siebie 5-1,3-2,5-2 i raz w NY 4-3)oraz przegrywajac 1 mecz u siebie 2-4

Pittsburgh-Carolina 2 @ 1,75
Do pittsburgha przyjezdza najlepsza druzyna ligi ( w chwili obecnej). Ostatnio są w gazie mysle ze tu nie bedzie pogromu ale jakies -1 -2 bramkowe zwyciestwo jest w zasiegu reki dla tch co lubia lekka nutke dreszczyku przeszywajacego plery proponuje handi -1.5 na Carolki

To tyle kusilo mnie cos jeszcze ale to zachowam dla siebie pozdro i powodzenia

Do góry
#501591 - 05/03/2006 13:03 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Anahaim-Columbus
Kaczki kroczek po kroczku drepczą za Edmonton i nie dają im nawet na moment odetchnąć. Przed Anahaim otworzyła się szansa na wprowadzenie zamieszania na Zachodzie, bo 4 najbliższe spotkania mogą znacznie zasilić ich konto, o ile wykorzystają tę okazję. Dzisiaj trzeba ograć Columbus(d), nie wystraszyć się konających Rekinów(d) i ugrać minimum 1 pkt, oraz w dwumeczu z Kojotami(w i d) zdobyć 2-3 pkt. To jest w zasięgu ich możliwości i patrząc na mecze Edmonton w tym samym czasie:Nashville(d),Dallas(d) oraz wyjazdy do San Jose i Columbus, to może mieć miejsce zamiana na 8 pozycji. Kurtki w tym sezonie w meczach z Pacyfic Division wygrały tylko jedno z ośmiu spotkań i to z Kojotami. Jest to drużyna, która walczy i przegrywa, stresuje kibiców i typerów, wczoraj dopiero w końcówce meczu padli w Los Angeles.Raz już w Anahaim przegrali 4:3 i myślę,że więcej jak 1otsh nie są w stanie dzisiaj osiągnąć.
Typ:1 i 1otsh
Minnesota-Colorado
Szkoda Minnesoty,ale PO oddaliło się od nich na jakieś 10pkt.Porażka po OT, a potem 3 kolejne w regulaminowym czasie do tego z głównymi rywalami Los Angeles i Anahaim, chyba załatwiły sprawę i &#8222;Fernando&#8221;,Gaborik oraz reszta spółki mogą myśleć już o czymś innym.Wilds zagra czwarty mecz u siebie z Colorado i oprócz pierwszego wygranego 5:3, dwa kolejne przegrali 2:4 i 1:2.Brakuje mi w tym sezonie OT między tymi rywalami i dodatkowo Lawiny już 8 meczy rozstrzygały w 60 min, więc tym bardziej trzeba podjąć ryzyko.
Typ:OT

Do góry
#501592 - 05/03/2006 16:32 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Edmonton Oilers -Nashville Predators ------X2-----NAshvile tanio skory nie sprzeda tym bardziej ze w tym sezonie przegrali 2 spotkania z Edmonton w tym jedno na wlasnym lodzie ,rzada rewanzu na pewno duza ,a okazja ku temu jest.nawciaze w przecietnej formie .

Anaheim Mighty Ducks - Columbus Blue Jackets ----1----- KAczuchy gonia edmonton pelna para i sytuacje maja boska (Lemex juz o tym pisal) dzisiaj trzeba ograc niebieskie kurtki i rownaja sie punktami z BLYSKAWICAMI z TAMA BAY ,a TB podejmuje jutro OTTAWE oj cieko ich widze cienko .

TYle na wieczor ,zobaczymy jak sie sprawa rozwinie

Do góry
#501593 - 05/03/2006 17:12 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Raiders - nie wiem z jakich tabel korzystasz, ale Tampa Bay to zespół z innej Konferencji niż Kaczki i porównywanie ich nie ma oprócz statystycznego punktu widzenia, absolutnie żadnego znaczenia. Na dodatek, któryś z nas ma złe dane co do punktów. W mojej tabeli Tampa Bay ma 68 pkt, a Anahaim 67, więc w założeniach , że Kaczki wygrają to zrównanie punktami jest niemożliwe. Prosze o sprostowanie, jeżeli moja tabela jest błędna.

Do góry
#501594 - 05/03/2006 18:22 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
NO faktycznie co do punktow masz racje zle spojrzalem sorry.Kazdy z nas ma inna metode typowania i analizowania spotkan TY w analizach moze nie bieze pod uwage ze np TB jest z innej konferencji i dla ciebie nie ma to znaczenia no moze tylko statystyczne ,a dla mnie ma .wypracowalem sobie jakis tam sposob typowania i krytera i tego sie trzymam wazne ze sie sprawdza w dosc dobrym procencie i to jest naj wazniejsze:).
Ale patrzac wstecz na nasze wypowiedzi (Twoje i moje ) mozna zobaczyc ze nasze typy w dos duzym stopniu pokrywaja .Mam tu namysli ostatni sezon NHL.TAk czy siak nie wazne jaka droga analizy doszlo sie do danego typu wazne ze typ SIADL .

Pozdro LEMEX !! oby ten wieczor byl owocny tak jak wczorajszy.

Do góry
#501595 - 05/03/2006 18:57 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Dzięki za pozdro i wzajemnie. Fakt-nie ważne w jaki sposób dochodzi się do przekonania co do typu, ważne aby trafić. Niby proste,a jakie krzywe.

Do góry
#501596 - 05/03/2006 19:58 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Witam!
Dwa dzisiejsze wcześniejsze mecze:

Edmonton-Nashville typ 2
Stawiam na "swoich", bo jak ktoś juz pisał, Edmonton nie zachwyca ostatnio a "wieśniaki" są mocną ekipą w tym sezonie...

Anaheim- Columbus +1,5 typ 2
W sumie będzie to korespondencyjny pojedynek między Kaczorami a Oliwiarkami i Kaczorki dziś będa gryzły lód niemiłosiernie...Ja jednak skuszę się na +1,5 na Kurtki, bo Columbus ostatnio to nieobliczalna drużyna. Nie mówię,że Anaheim tego nie wygra ale dotychczas mecze miedzy nimi kończyły się jednobramkowymi zwyciestwami więc dziś moze też być podobnie i mecz może być na "styk".

Pozdrawiam

Do góry
#501597 - 05/03/2006 21:00 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
witam witam juz 22 prawie wiec szybko

uno' kaczory jedyneczka @ 1.70
due' kaczory jedyneczka -1.5 @ 2,35


proste uzasadnienie kaczoreiros musza cos pokazac jesli chca grac w PO i takie uzasadnienie mozna by przedstawiac w kazdym kolejnym ich meczu ( tak samo jesli chodzi o $J$) wiec kurtki mimo ze wczoraj byli blisko OT w LA dzis sa dla mnie zdecydowanie druzyna ktora nie powalczy w anaheim

pozdro

Do góry
#501598 - 05/03/2006 22:09 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V - *DELETED*
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Post deleted by kewin

Do góry
#501599 - 05/03/2006 23:06 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Vancouver - St. Louis-----1---4 porazki w tym sezonie orek z nutkami sobie nie wyobrazam.

Chicago - Dallas ------2-----Mecz do jednej bramki? Gwiazdy powinny zgarnac 2 punkty.

Minnesota - Colorado----x2---colorado tylko 1 ra przegralo tym sezoniez minesota reszte spotkan wygrywajac ale dawno nie padl jz remis w meczu tych zespolow tak wiec dla "bezpieczenstwa" podepre sie .


P.S. ogladam mecz na sportsline i mecz EDMOTON-NASHVILe zakonczyl sie po 2 tercjach ??? czemu???.

Anahaim sie meczy strasznie przegrywaja 2-1 a czas ucieka to juz 3 tercja jak nie wygraja tej tercji 2-0 to lipa .

Do góry
#501600 - 06/03/2006 12:31 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
Ramzes Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/06/2003
Postów: 3208
Phila-Montreal 1
Phila bez zwycięstwa w 4 ostatnich meczach, Montreal bez porazki w 8. Zbiegają mi się tu 2 moje progresje i liczę na zakończenie ich za jednym zamachem

Do góry
#501601 - 06/03/2006 17:35 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
fiolek80 Offline
member

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 147
Skąd: Tychy
na dzis to bym widzial rozwiazanie puscic cala kolejke na 2-2 bo wydaje sie ze znowu powinny byc remisy dzis w nocy.

Philadelphia - Montreal
zdecydowanie Philla bez wina w 4 meczach a Montreal jest 8 meczy bez lost wiec powinna jedna z tych progresji powinna sie skonczyc. Zgodnie z wczesniejszymi zalozeniami trzeba by zagrac tez na OT bo philla jest w tym dosc systematyczna
TYP: 1/OT/2

Washington - New York Islanders
licze tu na kolejne remisy WAS po seri 13 wiec tak jak sobie kiedys zalozylem ze kolejne remisy po serii zdarzaja sie w 5 kolejnych spotkaniach
TYP:OT

Tylko czy expekt da mi cos postawic, bo od rana przerabiaja strone i raz dziala raz nie

Do góry
Strona 7 z 18 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 17 18 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (igea23, wHiTe_StAr, 11kera11, burbon, Sony), 3028 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583161 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07