Strona 9 z 18 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 17 18 >
Opcje tematu
#501622 - 09/03/2006 23:04 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
Michi_Beck Offline
member

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 103
Jesli moge cos wtracic do opini fachowcow w dzidzinie NHL to chiałbym zwrocic uwage na Detriot. Zespol jest juz 10 spotkan bez OT. Ich najdluzsze serie w tym sezonie w tym teamcie to kolejno 12 i 12 spotkan. Dzis jeszcze tego nie zagram ale juz od nastepnego spotkania zaczynam progresje na ich OT.Przyznam ze dzis lekko ryzykuje dajac sobie na loooz bo LA lubi remisowac dwa mecze pod rzad...ale bukmacherka to sztuka wyboru a czasem lepiej odpuscic niz przegrac.

GL! i jeszcze raz szacunek za wasza pasje zwana NHL!

Pogoń Szczecin 4ever!

Do góry
Bonus: Unibet
#501623 - 10/03/2006 00:00 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Witam!
Dziś Columbus!
Dwie drużyny na dwóch przeciwległych biegunach. Stawiam na Nash'a i jego ekipę!

Pozdr

Do góry
#501624 - 10/03/2006 20:14 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Są takie dni,że nie wiadomo co zagrć.Nie dość,że wybór niewielki, to jeszcze konfiguracja par nijaka. Zaryzykowałem sobie postawić parę "srebrników" na NYIslanders(1) i Floridę(1+OT+SH). NYIslanders-Toronto to mecz między tymi, którzy rozczarowali w tym sezonie i patrząc na ich osiągnięcia to są bardzo podobne zarówno pod względem zwycięstw jak i porażek.Własny lód i lepszy bilans z poprzednich sezonów skłonił mnie w stronę Islandersów.
Florida może wreszcie wygra z Huraganami,które od 6 meczy nie zasmakowaly goryczy porażki w reg.czasie.Nie będę pisał pochwał pod adresem Karolków,bo i po co,tak wszyscy wiedzą,że grają dobrze.Dwa mecze między tymi rywalami to dla mnie wyzwanie,aby poszukać niespodzianki i być może jedno ze spotkań wygra Florida-może byc nawet w OT lub po SH, kurs i tak jest wysoki.

Do góry
#501625 - 10/03/2006 22:58 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
kuerten Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2004
Postów: 2633
Skąd: Mazowsze
Under 6,5 Washington-New Jersey.
Bardzo realny patrzac na bardzo dobra gre w defensywe Diabłów. Ostatnio można ich nazwać Płomieniami wschodu Nie graja ofensywnie, dobrze bronia i maja dobrego bramkarza. OStatnie ich wystepy to 3-4 gole na mecz.. co napawa mnie optymizmem na ten mecz.Washington to slaba druzyna,ale potrafiaca zrobic psikusa.. w under/over jest nieregularna potrafi dobrze trzymac niski wynik, jak i isc na wymiane ciosów. 2 overy z rzedu to nic.. ale ostatnio wiecej overovali wiec z kim jak nie z Diabłami trzeba sie uspokoić? 7 goli na mecz to dużo jak na Devils... wiec typ uważam za bardzo prawdopodobny, a Capitals myślę, że potrafią.. mimo, że zauważyłem regres formy.. wiec batów tu nie będzie.. więc over malo prawdopodobny..

under 6,5 Washington-New Jersey 1.7 expekt

Do góry
#501626 - 11/03/2006 13:23 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Quote:


O kurdelebele, zapomniałem w punkcie 5 umieścić paru minut na sex, ale z regularnością już bywa różnie



Zazdroszczę Ci tej regularności tylko w obecności na forum, bo z resztą jest u mnie bardzo regularnie..he..he...

A dziś proponowałbym zagrać na KINGS

St. Louis- LAK 2
Nutki muszą już skończyć z wygrywaniem meczy. Wczoraj ładnie "pojechali" nie taką słabą jakby to się wydawało Minnesotę ale dziś z Królami polegną. Takie jest przynajmniej moje zdanie i nie doszukiwałbym się tu jakiś sensacji, bo Kings mają określony cel i jakby nie patrzeć, słabe w tym sezonie Nutki dziś nie przeszkodzą im w jego realizacji...

Pozdr

Do góry
#501627 - 11/03/2006 15:38 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Ralph - zobaczymy za 20 lat, co powiesz o regularności.
Dzisiejsze moje typy są konsekwencją wcześniejszych "wizji" i posłużę się własnymi cytatami z wcześniejszych postów,bo zapewne wielu gości tego forum nie cofa się w aż tak "prehistoryczne czasy".
St.Louis-Los Angeles
cyt."Każda porażka LA z zespołem, który walczy o czapkę śliwek, może odbić się Królom czkawką w końcowym rozrachunku. 20.03 to w mojej ocenie końcowa data, gdzie LA powinno na tyle umocnić swoją lokatę, aby w meczach z ekipami z górnej połowy tabeli nie trząść się ze strachu, czy zagrają w PO, czy też oglądać będą mecze w TV"
Nic dodać nic ująć.
Typ:2 +ot+sh
Phoenix-Anahaim
cyt."Kaczki kroczek po kroczku drepczą za Edmonton i nie dają im nawet na moment odetchnąć. Przed Anahaim otworzyła się szansa na wprowadzenie zamieszania na Zachodzie, bo 4 najbliższe spotkania mogą znacznie zasilić ich konto, o ile wykorzystają tę okazję. Dzisiaj trzeba ograć Columbus(d), nie wystraszyć się konających Rekinów(d) i ugrać minimum 1 pkt, oraz w dwumeczu z Kojotami(w i d) zdobyć 2-3 pkt. To jest w zasięgu ich możliwości".
Część z tej "wizji" już jest nieaktualna,ale ja gram nadal to co wymyśliłem wcześniej.
Typ:2 +ot+sh
Columbus-Edmonton
cyt."No i byk, czytaj St.Luis wsadził róg w d...Edmonton. W strzałach 30:9, a w bramkach 2:4 - to trzeba być dopiero łosiem. Edmonton out z PO!!!!! - dla mnie ta frajerska porażka zemści się i to szybko"
Trzy punkty przewagi Edmonton nad Anahaim i dwa rozegrane mecze mniej w wydaniu Kaczek ma odpowiednie znaczenie,aby Oliwiarki nie dały się wziąć na rogi po raz drugi przez zespół z nizin tabeli.Edmonton Oilers pozyskali Siergieja Samsonowa z Boston Bruins.W obecnych rozgrywkach, znany ze swojej szybkości i skuteczności Samsonow, strzelił 18 goli, a przy 19 asystował. Zagrał w 55 meczach Bruins.Jak myślicie,po co go ściągnęli?-chyba nie będzie ich uczył języka rosyjsiego,ani opowiadał co widział w mauzoleum Lenina.
Typ:2 +ot+sh
San Jose-Nashville
2-3 najbliższe mecze w wydaniu Rekinów powinne dać definitywną odpowiedź czy myślą jeszcze o grze w PO.Odnoszę wrażenie,że zaprzepaścili szansę,ale póki krążek na lodzie to z ostatecznym sądem wstrzymię się jeszcze przez kilka dni.Skoro 2-3 mecze mają być dla nich kluczowe,to trzeba je wygrać.
Typ:1 +ot+sh
Florida-Carolina
Wczorajsza noc należała do Panter,a dzisiejsza powtórka może mieć inny przebieg i podrażniona duma lidera może być pomocna w pokonaniu Floridy,która mieszała, mieszała, a skończy tak jak zawsze w dolnej połowie tabeli.
Typ:2 +ot+sh

Do góry
#501628 - 12/03/2006 11:36 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Dzisiejszy mój post(nie mylić z postem, czyli umiarkowaniem w jedzeniu i piciu)poświęcę na ocenienie szans Anahaim na awans do PO.
Dzisiaj zagrają ostatni mecz w domu przed serią 4 wyjazdów: Detroit, Chicago, Columbus i Dallas. Z Kojotami wczoraj wygrali w ich hali 5:3. Na swoim lodzie w tym sezonie wygrały Kaczory już trzykrotnie: 5:3, 3:2 i 6:1. 25 marca spotkają się ponownie z Phoenix na wyjeździe i to właśnie drużyny z &#8222;własnej&#8221; Dywizji mogą im pomóc, bądź zaszkodzić w awansie, bo jeszcze 3 mecze z Dallas(2wyjazdy i jeden mecz w domu) do końca miesiąca mogą mieć kluczowe znaczenie dla sympatycznej drużyny z Anahaim.Oprócz tego 22.03 Colorado(d) i 6 dni później rewanż na wyjeździe i jak by tego jeszcze było mało, to 24 w domu spotkają się z Nashville. Ile mogą zdobyć punktów do końca marca? Dzisiaj 2, z Detroit chyba nic, z Chicago minimum 1 wydaje się być prawie pewny, Kurtki to niewygodny rywal, więc nawet 1 punkt to może być prawie cud. Dallas będzie pociągało za sznurki, bo 4 najbliższe ich mecze to Vancouver, Los Angeles, San Jose i Anahaim. Każda z tych ekip potrzebuje punktów i nie wiem co wykombinują Gwiazdy, ale skoro w wyjazdowych meczach podmęczy ich LA, poprawią Rekiny, to może 1 punkcik uda się &#8222;wyżebrać&#8221; Donaldom. W dwumeczu z Colorado powinni zdobyć także chociaż 1 punkt i "wymęczyć" 1 z Nashville. Taki scenariusz jest możliwy pod warunkiem, że nie dostaną batów w tych 5 najbliższych meczach. Reasumując &#8211; oceniam ich szansę na ok. 7-11 punktów do końca miesiąca i prawdopodobnie 29 i 31 marca Dallas może mieć decydujący &#8222;głos&#8221; o losach Kaczek.
Edmonton nie będzie miał w tym czasie lekko, bo bawić się nimi będzie Minnesota i Vancouver, które spotkają się z Oliwiarkami aż po 3 razy w ciągu 19 dni.
Vancouver potrzebuje przełamania, bo zaczynają krążyć zbyt blisko modnej ostatnio &#8222;strefy zero&#8221; i z Oliwiarkami może być prawie na pięści i ktoś się "sypnie" na rozlanym oleju.
Los Angeles zgodnie z moimi oczekiwaniami skrzętnie zabezpiecza się przed meczami z ekipami szczególnie potrzebującymi punktów i swoje chyba osiągnie do 20 marca i potem może za podwójna gardą czaić się na kontry w meczach z Orkami i Oilers.
Wciąż nie ma jeszcze odpowiedzi, kiedy Rekiny powiedzą &#8222;pas-dalej bez nas&#8221;, ale do końca miesiąca mają dużą szansę na zdobycie nawet 12 punktów, a wtedy jaki będzie układ tabeli chyba sam Bóg nawet nie wie.
Anahaim-Phoenix
Typ:1 1+OT+SH 5-6 goli w meczu

Do góry
#501629 - 12/03/2006 12:11 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
chwdpxxx Offline
member

Meldunek: 11/10/2005
Postów: 137
Skąd: Poznań
co myslicie o postawieniu dzisiaj na Boston?? lub ewentualnie remis 3:3?? w ostatnim meczu przegrali roznica tylko 1 bramki moze wreszcie sie przelamia i wygraja z Buffalo,a znowu ci drudzy nie moga wciaz wygrywac. prosze o komentarz

Do góry
#501630 - 13/03/2006 11:19 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Quote:

witam
Cóż pozstaje nadal czekac i spokojnie polowac dla przypomnienia nastepni rywale Philly to :
Mar 8 CAR (home)
Mar 11 BUF (home)
Mar 12 PIT (away)
Mar 15 FLA (away)
Sprawa wydaje sie byc prosta na pewno na dwa najblizsze ich mecze kursy beda dobre wiec schemat stawek pozostanie taki jak zawsze , przynajmniej u mnie
Jesli jednak zdarzyloby sie philly nie wygra ktoregos z meczy 8 badz 11 marca to potem czekac bedzie wyjazd do Pingiwnow gdzie kurs jak mozna latwo sie domyslec nie bedzie oszałamiający,a co z a tym idzie trzeba bedzie kombinowac... ale to potem
Tak czy siak mozna grac, tak jak to bardzo skutecznie robi lemex zwroty na OT bo philly...
powo i pozdro





No własnie bo philly...
Mar 2 NYR Lost 1-6 (OT)
Mar 4 @NYI Lost 2-4
Mar 6 MON Won 5-4 (OT)
Mar 8 CAR Won 3-2 (OT)
Mar 11 BUF Lost 5-6
Mar 12 @PIT Lost 0-2
Mar 15 @FLA
Mar 17 @TB
Mar 18 @ATL
... nie gra tego czego oczekuja od niej kibice, dzialacze i ludzie grajacy na jej zwyciestwa ( 60')
Początkowo zakladalem ze do meczu z Buf bede mogl spokojnie liczyc pieniazki, wrecz bylem tego pewien, nastepnie jednak przeanalizowalem troszke i wydluzylem progresje do meczu Z FLO, ktory odbedzie sie w srode i oby to byl juz pierwszy zwycieski mecz phily w regulaminowym czasie od 8 meczy

Jesli nie to potem mecze z TB i ATL oczywiscie te mecze koncza ich serie wyjazdowa i co tu duzo mowic sytuacja mojego portfela dzieki postawie "lotników"drastycznie ulegnie zmianie jesli (odpukac w niemalowane) nie wygraja (najlepiej jak najszybciej).
Na razie do wszystkiego podchodze na luzie bo budzet na to pozwala, ale juz wiem ze błedy popelniane moze przez brak doswiadczenia, rutyny mogą zniwelowac wszystkie moje zyski z dotychczasowego grania NHL, pisałem o graniu na OT philly a sam niestety tego nie zrobilem, gdybym tak zrobil to dwa poziomy mialbym jakby wogole nie stawiane i do pojedynku philly z panterami za dwa dni podchodzilbym w zupelnym spokoju, a tak cos mi w glebi ducha siedzi i powoduje ze tak nie jest...

Ktoś kiedys mi powiedział ze jak wejdzie sie w progresje to chodzby stado malp z zoo w LA mowilo ze pol druzyny phily jest chora na ptasia grype to i tak graj to co sobie zalozyles... tak własnie zrobie bo odwortu juz nie ma

Do góry
#501631 - 13/03/2006 12:48 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Nivet nie ty jeden cierpisz na nie udolnosci lotnikow bo jak nazwac inaczej ich postawe gdy dostaja bedzki od Pingwinow i to 2-0 <SZOK> moze nie tyle przegrana ale sam fakt ze nic nie strzelili powala mnie.Liczylem ze Phila przelamie sie w meczu z BAFFLO no i o wiele sie nie pomylilem mimo przegranej wmawialem sobie dobrze jest teraz Pitsburg pojada ich ostro no moze w dogrywce ale wygrana jest ich ........... no i masz qwa biednemu wiatr w oczy wieje LOTNICY maja dola i to cholernie duzego.

Co do meczu z panterami to tez zabordzo win PHIL nie widze LUONGO rozgrywa swietna partie ostatnimi czasy po 30 udanych interwencji w meczu nie wiele wpuszcza no i jeszcze O.JOKINNEN jest heh strzelac i dogrywac potrafi.
A lotnicy narazie bez pomyslu na gre i chyba jakich kolwiek ambicji.Jak tak dalej beda grac to poleca lade pare miesc w dol .....

ale patrzac jak narazie graja LLWWLL to teraz powinny byc dwie wygrane

Do góry
#501632 - 13/03/2006 18:32 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
raiders_ i nivet doczekacie się win Phili na 100%, cierpliwośći. Teraz mają mecze na południowym-wschodzie USA z Floridą, Tampą i Atlantą. Radzę uważnie przyjrzeć się, zanim podejmiecie decyzję co do wysokości stawek. Ja wkrótce wejdę do gry na mecze z udziałem Phili, ale jeszcze potrzebuję czasu na "zadumę".
Narazie nic nie wskazuje na to, aby dobry nastrój opuszczał graczy Edmonton i Vancouver. Solidarnie od 5 spotkań nie wygrali w regulaminowym czasie gry i głęboko w ....nosie mają fakt, że "potencjalni nosiciele ptasiej grypy" są już o malutki kaczy krok od wdarcia się przebojem do ósemki. Zobaczymy, czy za tydzień, gdy przyjdzie im 3 razy pod rząd skrzyżować kije - humor nadal będą mieli taki sam. Do tego czasu Vancover rozegra 3 wyjazdy: Dallas, Nashville i Columbus. Potem w domu mecz z Detroit, które chyba jednak celuje w wygranie Ligi. Oilers, zanim dobrnie do meczy z Orkami sprawdzi się jeszcze raz w Minnesocie oraz w domu z Calgary i Detroit. Będzie nerwowo, bo trzeba przerwać pasmo niepowodzeń. Zastanawiam się, czy Dallas wygrywając 2 dni temu w Vancouver 2:1 i 7.03. po dogrywce z Edmonton 4:3, bardziej myśleli o sobie, czy o wspomożeniu kolegów z Dywizji - Anahaim i San Jose, którzy z układu gier głównych rywali chyba najbardziej się cieszą, ale sami też muszą wygrywać wszystko co się tylko da, bo lada dzień będzie "po zawodach". O szansach Kaczek pisałem wczoraj i Rekinom także poświęciłem trochę miejsca i dopóki obie ekipy nie zrównają się ilością rozegranych meczy z LA, Vancover i Edmonton, to ciągle możemy liczyć na spore emocje.
Typy:
San Jose-Los Angeles 5-6 goli w meczu
Dallas-Vancouver 5-6 goli w meczu

Do góry
#501633 - 13/03/2006 19:00 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Oj cos nam temacik podupada szkoda bardzo szkoda .gdzie sie podziewaja Ci wszyscy typerzy ??.

To moze ja zaczne dzisiejsza zabawe.

DALLAS - VANCOUVER
W tym sezonie spotkali sie juz 3 razy pierwsze spotkanie w VAN wygrali gospodarze 5-2 ,nastepnie ulegli na wyjezdzie 3-1 i usiebie 2-1 .obecnie orki maja serie 3 porazek z rzedu, Gwiazdy 1 win.
W Western Conference Dallas zajmuje 2 pozycje z dorobkiem 87 punktow i raczej o PO moga byc spokojni , CAnuks maja 7 pozycje i 74 punkty a przed nimi LA 77 punkow(dobrze by bylo ich dzisaij przeskoczyc),a w pogoni za Orkami sa ANAHAIM IEDMONTON po 74 punkty i SAN JOSE IMINESOTA po 69 punktow .Jak narazie orki sa w niejagorszej sytuacji wszystko sie zmieni jesli przegraja dzisiaj a ANAHAIM i EDMONTON wygraja swoje najblizsze mecze to bedzie goraca i kazdy gol i punkcik bedzie na wage zlota .
Zakladam ze Orki sa wstanie urwac chodz 1 punkt i na pewno o to powalcza .
Typ: 2OTSH ,UNDER


Calgary - Colorado

I znowu Western Conference 5 calgary vs 3 Colorado.
Wczorajszy mecz Płomienie przegraly dosc latwo bo az 3-0 na pewno chec rewanzu jest ogromna ,a na wlasnym lodzie sa bardzo grozni 23-7 mecze wygrane/przegrane w domu.Wczoraj bramkarz Colorado P.Budaj rozegral kapitalne spotkanie bedzie chcial to powtorzyc co mam nadzieje mu nie wyjdzie .
W tym sezonie spotykali sie juz 5 razy 3 razy kolorado wygralo na wlasnym lodzie raz przegrali po OT 2-3 i raz wygralo Calgary u siebie 5-3.Ostatnie 3 spotaknai zostana rozegrane na lodzie CAlgary.

Typ: 1 OTSH,OVER


W pozostalych spotkaniach ciekawie sie zapowiada pojedynek
MONTREAL-TAMPA w Eastern Conference montreal jest 7 TB 8 jesli sie dogadaja to remis im styka TB odskoczy od Atlanty na 3 punkty i wszyscy beda szcesliwi oba zespoly w PO

SAN JOSE -LA --1--
ST.LOUIS-COLUMBUS-1-

POZDRO ALL

P.S>.dzisiaj 13 i lepiej zebybyl to szcesliwy 13 a nie

Do góry
#501634 - 13/03/2006 23:03 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
kuerten Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2004
Postów: 2633
Skąd: Mazowsze
Dodam 3grosze

Na papierze wygląda to tak, że Dallas powinni dziś pokonać Vancouver. Nhl jest bardzo wyrównana i jak drużynie (w tym przypadku Orki wiele nie odstaja od Gwiazd) bardzo zalezy na zwyciestwie,bo czują smród to mogą powalczyć. Całkiem możliwy rewanż i over5,5 bo Orki na pewno zaatakują. Spadaja z bezpiecznego miejsca w konfencji, a scisk na zachodzie straszny. Dzis sie nic nie stanie jak przegraja, ale takie zwyciestwa na pewno pomogloby im powrocic na wlasciwe tory, na ktore niewatpliwie ich stać..

Expekt 3.30 Vancouver za mała staweczke na pewno warto

Do góry
#501635 - 14/03/2006 06:43 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
No i kapa Orki przegraly 4-2 teraz to sie zaczni mlyn na zachodzie ,no ale 13 to nie najlepszy dzien jak dla mni do stawiania

Do góry
#501636 - 14/03/2006 13:02 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
fiolek80 Offline
member

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 147
Skąd: Tychy
Minnesota - Edmonton
2006-03-13 Minnesota Wild - Edmonton Oilers 4 - 3
2006-02-11 Edmonton Oilers - Minnesota Wild 3 - 6
2005-12-29 Edmonton Oilers - Minnesota Wild 2 - 4
2005-12-27 Edmonton Oilers - Minnesota Wild 1 - 4
2005-11-24 Minnesota Wild - Edmonton Oilers 3 - 4
8. Edmonton 65 74pkt
11. Minnesota 66 69pkt
Jak do tej pory zdecydowanie lepiej radzili sobie gospaodarze doznali tylko jednej porazki. Minnesota jesli mysli jeszcze o PO musza zaczac wygrywac bo rywale uciekaja. Tym bardziej ze na ostatnie 10 meczy zanotowali 3 win i 7 lost (3x po OT). W Edmonton prawie podobna sytuacja na 10 meczy 2 win (1x po OT) i 8 lost (3x po OT) w sumie ostatnie zwyciestwo zanotowali 3 Marca z SJ. Dlatego tez zapowiada sie dzis zaciete spotkanie jednak zwyciestwo stawiam po stronie MIN. Zreszta stawiam na to ze obie druzyny nie zalapia sie do PO, raczej liczyłbym ze 8 lokate zajmie ktos z dwojki Anahein, San Jose. W sumie to mozna obie druzyny zaczac na progresje wina bo maja ciekawych przeciwników a i kursy powinny byc powyzej 2,10. Jedynie co ni edaje mi spokoju to ostatnie remisy EDM.
TYP: 1 i 2

Nashville - Vancouver
2006-03-10 Vancouver Canucks - Nashville Predators 2 - 3 OT
2006-03-03 Nashville Predators - Vancouver Canucks 3 - 1
2005-12-29 Vancouver Canucks - Nashville Predators 4 - 3
4. Nashville 64 82
7. Vancouver 66 76
W tym meczu upatruje wina na korzysc VAN nie wygrali od 6 meczy a rywale sa bardzo blisko no i rywal nie doznal smaku porazki 5 meczy. Remis raczej wykluczam bo w sumie obie ekipy licza na komplet pkt.
TYP: 2

Do góry
#501637 - 14/03/2006 17:43 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Witam dzisiaj walimy tak(okaze sie czy glowa w mur czy w 10 )

Nashville - Vancouver
Tak jak przedmowca tylko male sprostowanie ,PREDATORS nie przegrali 3 mecze temu z EDMONTON 3-2 OT,Orki wygraly 5 spotkan temu z CHICAGO 4-5 OT .Qwa mac mam nadzieje ze dzisiaj Orki zdobeda jakies punkty bo jak nie to cos czuje ze na ich miejsce wskoczy SAN JOSE i beda mieli tyle z PO

TYP 2OTSH


Ottawa - Tampa Bay
Senatorowie na bewno chca wygrac lige i latwo tego nie odpuszcza i mam nadziej ze dzisiejszy mecz bedzie tylko formalnoscia i pewne 2 punkty
TYP 1 OTSH


Carolina - NY Rangers
CArolina jak narazie zajmuje 2 miejsce w lidze i apetyt z pewnoscia maja na wygranie tego cyrku a ze sa w formie i maja czym uderzyc to bedzie ciekawie ,no ale przeciwnik tez z pierwszej polki.Cos remisem podjezdza .

Typ 1 OTSH


Washington - Buffalo

Bafflo nie przegralo od 7 spotkan ,a ostatni remis mieli 8 spotkan temu na wyjezdzie z CAROLINA 4-3 OT przegrali.Ale w tym sezonie przegrali 1 z Washingtonem i to u siebie 2-3 .Teraz pytanie czy BUFFALo jest w takiej formie jak TAMPA BAY w ostatnim sezonie gdy zdobywali mistrzostwo ligi .Zupelnie nie wiem jak ugrysc to spotkanie ,ale ....

TYP 2OTSH

Co do meczu Minesota -EDMONTON w wiekszosci pojedynko pomiedzy tymi zespolami wygrywaja goscie badz padaja X warto to przemyslec.A jesli edmonton wygra dzisaij to odskakuje Kaczkom na 2 punkty ,jutro ANAHAIM jedzie do DETROIT

Do góry
#501638 - 14/03/2006 19:28 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Minnesota-Edmonton
Dwa dni temu po I tercji, nic nie zapowiadało, że Oilers przegrają mecz w Minnesocie, a jednak okazali się "chłopcami w trampkach" i przegrali. Dzisiaj mają okazję do odwetu, ale duch bojowy Dzikich jest zapewne większy niż dwa dni temu, bo grupa pościgowa zbliża się do granicy 8 w zastraszającym tempie. Oilers są sami sobie winni, bo wszystko zaczęło się gmatwać od porażki w domu z St.Louis i czkawka, którą im zapowiadałem zaczyna dawać znać o sobie. Tu już nie ma co kalkulować, Edmonton ma nóż na gardle i tylko zdecydowana gra w ataku, unikanie bezmyślnych kar i bardziej skrupulatne zabieganie o własne tyły, może dać im sukces w postaci awansu do PO. Zdecydowanie tracą za dużo goli jak na zespół, który aspiruje do pozycji wyższej niż 9 w tabeli Zachodu. Stracili tyle samo bramek co strzelili - po 211. Minnesota natomiast strzeliła 194 gole, tracąc 175. Wilds mają pecha, że grają w tak silnej Dywizji, bo w innej zapewne byłoby im łatwiej o awans, a tak ich szanse są minimalne, ale nie zapominajmy, że to oni mają sporą pulę punktów do zgarnięcia lub rozdzielenia głównie między Edmonton i Vancover.
Typ: over 6
Los Angeles-Phoenix
Jeżeli słońce świeci w dzień, a księżyc nocą, jeżeli białe jest białe, a czarne czarnym, jeżeli LA chce grać w PO to tego meczu nie powinni przegrać. Na minus przemawia fakt, że wracają do domu po 4 wyjazdach. Zwykle w takich sytuacjach gram przeciwko gospodarzom, ale we wcześniejszym scenariuszu zakładałem, że LA do 20 marca będzie musiało łapać wszystkie okazje na punkty. Dla spokojniejszego snu proponuję jednak mniejszy ewentualny zysk i mniejsze ryzyko.
Typ:1otsh

Do góry
#501639 - 14/03/2006 20:48 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
aigel7 Offline
newbie

Meldunek: 15/01/2005
Postów: 45
Witam wszystkich
Jestem tu nowy
WIem że niektórzy mogą potraktować mojego posta niepoważnie, nie mniej jednak proszę o jakąś opinię.
Co sądzicie o meczy
TORONTO-BOSTON
Boston juz od 8meczy bez dogrywki, większość z tych meczy przegrane jednak większość to przegrane różnicą bramki.
Moim zdaniem dzić będzie remis, bo napewno będzie im zależało na wygranej, osiągnąc jej nie osiągną ale na dogrywkę powinni dać radę.
Co o tym sądzicie?????

Do góry
#501640 - 14/03/2006 22:19 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
kuerten Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2004
Postów: 2633
Skąd: Mazowsze
Vancouver za 3.20
Edmonton za 2.90

Obie druzyny na zadyszce, a scisk na zachodzie straszny, trzeba cos wygrac wreszcie! z uporem maniaka czekam na przynajmniej jedno sprzyjajce rozstrzygniecie.

Washington 1x (60') za 2.00
Buffalo swoje zrobilo i dzis moze troszke odsapnąć tym bardziej ze stoleczni sie nie licza o laury, a zawsze swoje ugraja .. dorzuce tutaj under6,5

No i chyba Diabły powinny przełamać kompleks Isles, tym bardziej, ze robi sie dla nich nieciekawa sytuacja w konferencji wschodnie. 1.80]

Tyle tylko strasznie skrotowo, bo dzis czasu brak

Do góry
#501641 - 15/03/2006 05:33 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wyspać, to ja się wyspałem, ale zysku z gry na LA to oglądać po dzisiejszym meczu nie będę. Dziękować Bogu,że nie jestem chytry i pazerny.

Do góry
Strona 9 z 18 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 17 18 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, igea23, 11kera11, VVega, alfa), 3409 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581954 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49