Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#501940 - 03/02/2006 13:33 Re: Czy wiesz ile zarabiają pracownicy STS, Profka, TotoMixa?
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Quote:

Quote:

Co do pracy w profku, czy sts, to dla typera idealne miejsce dajace wiele satysfakcji. Sam jestem zainteresowany otwarciem takiego punktu, ale nie wiem co nalezy zrobic, bo w centrali profka i sts nie odpisuja na moje maila. Wynagrodzenie jest z pewnoscia adekwatne od obrotow, ale przy dobrym szczesciu, mozna z 50% wiecej wyciagnac grajac samemu w tym samym punkcie.




Dziwny jest Twoj text:)
Jesli ktos jest typerem to nie musi punktu otwierac by 50% wiecej zarobic samemu obstawiajac (jak piszesz), lepiej otworzyc konto w Betfair. Przeciez naziemne buki maja nizsze kursy i biora podatek, wiec nie widze tu jakiegos sensu, ze wlasny punkt to idealne miejsce dla typera by zarobic wiecej. Natomiast zarobienie kasy z obrotu tak, ale to juz zadne typowanie, tylko biznes:)




Nie wiesz co piszesz. Jestem pewien ze majac wlasny prof wyciagal bym wiecej. Dobry typer bazuje na rozniacach kursowych a wiadomo ze w profie one sie zdazaja ,zdazaja sie rowniez pomylki ( naziemne buki nie maja prawa zrobic zwrotu ) wiec majac wlasny punkt jestes pierwszym ktory taki mecz moze zagrac.

Do góry
Bonus: Unibet
#501941 - 03/02/2006 13:35 Re: Czy wiesz ile zarabiają pracownicy STS, Profka, TotoMixa?
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
nie jest prosta ale strata na meczu 1 % to juz chyba prosta prawda ?

Do góry
#501942 - 03/02/2006 14:17 Re: Czy wiesz ile zarabiają pracownicy STS, Profka, TotoMixa?
Walentii Offline
member

Meldunek: 27/10/2002
Postów: 117
Skąd: Wawa
Quote:

A wiecei może jaki % od obrotu w poszczegolnych bukach ma wlasciciel ?

Toto ?
Prof ?
STS ?
Milenium ?




Tak jak pisałem już wcześniej ,tylko toto idzie na taki układ i daje(dawało) 5-6 % , być może teraz coś się zmieniło .

Do góry
#501943 - 03/02/2006 14:26 Re: Czy wiesz ile zarabiają pracownicy STS, Profka, TotoMixa?
domin Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1624
Skąd: Nowy $ącz
z tego co wiem to się zmieniło, albo mi ściemę puścili Zresztą toto jest najmniej popularny niestety

Do góry
#501944 - 03/02/2006 14:45 Re: Czy wiesz ile zarabiają pracownicy STS, Profka, TotoMixa?
silver Offline
veteran

Meldunek: 27/02/2002
Postów: 1461
Skąd: Koszalin
Quote:

Z tego co sie orientuje to pensja w poznanskim punkcie sts wynoski ok 1000,
co do pracy to np w okolicach Poznania sts szuka dobrych lokalizacji, jesli znacz takie miejsce to kontektujesz sie z nimi (najlepiej prze istniejcy punkt) zwroci sie do Ciebie ich manager i jesli wszystko bedzie ok to masz szanse na prace w takim punkcie.
Kobiety przyjmuja chetniej nie dlatego ze dbaja bardziej o porzadek tylko ze maja mniejsze inklinacje do kombinowania, a facet jak to facet pozna kilku "graczy" i zacznie sam grac i nie daj boze zdefrauduje dzienny utarg na jakims "pewniaku"

Podoba mi sie pomysl z punktem polaczonym z knajpka, do tego troche telewizorow, relacje z zawodow i przy dobrym wietrze to punkt bylby dodatkiem do knajpy i o to chyba chodzi bo jakos nie wierze zeby na punkcie mozna zbic niewiadomo jakie kokosy bo te zarezerwowane sa dla "gory"
jestem ciekaw jak Wy sie na to zapatrujecie?? przychodzilibyscie do takiej knajpy??




jakby nie patrzec niektore lokale tak sie rozwijaja...choc nie bywam czesto u naziemnych.ale ostatnio zaskoczylo mnie w MILENIUM telewizorek "chlopaki" obstawiajac ogladali meczyk na POLSAT SPORT..po 18 niech chowaja kompy i wykladaja barek:))

Do góry
#501945 - 04/02/2006 10:29 Re: Czy wiesz ile zarabiają pracownicy STS, Profka, TotoMixa?
Ozeszlol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/05/2004
Postów: 2802
Skąd: Stalowa Wola
moze nie zarabiają gigantycznych pieniędzy , ale i tak zarobek jest dobry , wystarczy ze by sie zwolniło miejsce w takim Sts-e i napewno by sie chetnych masa znalazła .

Do góry
#501946 - 04/02/2006 17:00 Re: Czy wiesz ile zarabiają pracownicy STS, Profka, TotoMixa?
czepek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/05/2003
Postów: 4543
Skąd: Olkusz
Ale ten bar i jakis buk w jednym miejscu to jest bardzo dobra sprawa. Przeciez mozna bar otworzyc a prof/sts/toto bylo by tylko dodatkiem, ktory by nakrecal klientow zeby siasc przy piwie, ogladajac (spokojnie albo i nie spokojnie) mecz.

Do góry
#501947 - 05/02/2006 13:55 Re: Czy wiesz ile zarabiają pracownicy STS, Profka, TotoMixa?
therror Offline
addict

Meldunek: 31/10/2005
Postów: 480
Skąd: 51° N, 17° E
a wie ktoś z Was może jaie warunki trzeba spełnić , żeby założyć własny punkt Profesjonał, STS ?? Pisałem do obu buków i nic ... słyszałem że trzeba mieć zabezpieczenie finansowe, tylko ile, ile trzeba wydać na sprzęt i wystrój ??
pozdrawiam
majlosh

Do góry
#501948 - 06/02/2006 09:38 Re: Czy wiesz ile zarabiają pracownicy STS, Profka, TotoMixa?
sam84 Offline
member

Meldunek: 17/03/2004
Postów: 135
Skąd: oława
Ciekaw jestem jeszcze jakie wymagania musi spelnic mezczyzna aby pracowac w takim miejscu.
Wiem, ze przewaznie obawiaja sie o pociah plci brzydkiej do hazardu ale moze sa jakies umiejetnosci i plusy ktore sa atutem w staraniu sie o zatrudnienie.
Omijam tu znajomosci, to, ze kierownikiem jet ojciec bo zaraz sie zacznie niepotrzebna polemika jak w przedszkolu.

Do góry
#501949 - 06/02/2006 14:53 Re: Czy wiesz ile zarabiają pracownicy STS, Profka, TotoMixa?
Walentii Offline
member

Meldunek: 27/10/2002
Postów: 117
Skąd: Wawa
Quote:

a wie ktoś z Was może jaie warunki trzeba spełnić , żeby założyć własny punkt Profesjonał, STS ?? Pisałem do obu buków i nic ... słyszałem że trzeba mieć zabezpieczenie finansowe, tylko ile, ile trzeba wydać na sprzęt i wystrój ??
pozdrawiam
majlosh



Z tego co mi wiadomo i pisałem już o tym pare postów wczesniej prof i sts mogą od Ciebie tylko wynająć lokal , jeśli będzie im pasował (ważna lokalizacja ,centrum miasta blisko stacji itd)i ewentualnie zatrudnić. Własny punkt oferuje tylko toto-shit

Do góry
#501950 - 06/02/2006 16:50 Re: Czy wiesz ile zarabiają pracownicy STS, Profka, TotoMixa?
ajdam Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2005
Postów: 2504
Quote:

Quote:

Z tego co sie orientuje to pensja w poznanskim punkcie sts wynoski ok 1000...[ciach]




jakby nie patrzec niektore lokale tak sie rozwijaja...choc nie bywam czesto u naziemnych.ale ostatnio zaskoczylo mnie w MILENIUM telewizorek "chlopaki" obstawiajac ogladali meczyk na POLSAT SPORT..po 18 niech chowaja kompy i wykladaja barek:))




U mnie w Bialymstoku na legionowej (wtajemniczeni wiedza ) byl taki punkt, niestety byl (od lutego koles zamknal) ze po prostu przychdzoilo sie cos postawic, i jak sie chcialo to mozna bylo na luzie skoczyc po browarka i ogladac. Wiele razy wlasnie w ten sposob sledzilem latem np Tour de France a zima biathlon i narcisrstwo alpejskie.
W ten sposob chce powiedziec ze wedlug mnie to jest przyszlosc obstawiania naziemnego, powinno jeszcze w miare czasu dojsc np obstawianie meczy live. Jak ktos chce otworzyc punkt to musi przede wszystkim zachecic ludzi do obstawiania wlasnie u niego. Nie wiem dokladnie ale pustki w lokalu byly chyba przyczyna zamkniecia wyzej wspomnianego lokalu, tam nieraz juz o 16 nikogo nie bylo, oprocz sobot to tam byla posucha, moze to pzowodu bliskiej odleglosci toto i sts ktorych lokale sa tam juz od dawna.
A pensje? nie wiem ale w tym punkcie siedzialo dwoch kolesi na zmiane co tydzien i nie weim ale poonad dwa lata nie narzekali.

Do góry
#501951 - 06/02/2006 17:37 Re: Czy wiesz ile zarabiają pracownicy STS, Profka, TotoMixa?
mmichaal Offline
old hand

Meldunek: 27/03/2005
Postów: 1018
Skąd: Białystok
Quote:

Quote:

Quote:

Z tego co sie orientuje to pensja w poznanskim punkcie sts wynoski ok 1000...[ciach]




jakby nie patrzec niektore lokale tak sie rozwijaja...choc nie bywam czesto u naziemnych.ale ostatnio zaskoczylo mnie w MILENIUM telewizorek "chlopaki" obstawiajac ogladali meczyk na POLSAT SPORT..po 18 niech chowaja kompy i wykladaja barek:))




U mnie w Bialymstoku na legionowej (wtajemniczeni wiedza ) byl taki punkt, niestety byl (od lutego koles zamknal) ze po prostu przychdzoilo sie cos postawic, i jak sie chcialo to mozna bylo na luzie skoczyc po browarka i ogladac. Wiele razy wlasnie w ten sposob sledzilem latem np Tour de France a zima biathlon i narcisrstwo alpejskie.
W ten sposob chce powiedziec ze wedlug mnie to jest przyszlosc obstawiania naziemnego, powinno jeszcze w miare czasu dojsc np obstawianie meczy live. Jak ktos chce otworzyc punkt to musi przede wszystkim zachecic ludzi do obstawiania wlasnie u niego. Nie wiem dokladnie ale pustki w lokalu byly chyba przyczyna zamkniecia wyzej wspomnianego lokalu, tam nieraz juz o 16 nikogo nie bylo, oprocz sobot to tam byla posucha, moze to pzowodu bliskiej odleglosci toto i sts ktorych lokale sa tam juz od dawna.
A pensje? nie wiem ale w tym punkcie siedzialo dwoch kolesi na zmiane co tydzien i nie weim ale poonad dwa lata nie narzekali.



Chodzi ci o Profka na Piękknej (w budynku Premiery)? Nie dziwie sie, ze padl bo lokal byl troche na uboczu, poza tym prowadzacy tam pan mial w zwyczaju oszukiwac klientow, nie wydajac do konca reszty z wygranej. Moim zdaniem najlepszy punkt w Bialymstoku to Milenium na Bialowny (bardzo sympatyczne panie ), ale od kiedy przestawilem sie wylacznie na netowych bukow to juz naziemnych nie odwiedzam.

Do góry
#501952 - 06/02/2006 20:38 Re: Czy wiesz ile zarabiają pracownicy STS, Profka, TotoMixa?
hugo_ Offline
old hand

Meldunek: 27/05/2005
Postów: 835
Skąd: Białystok
mmichaal już nie odwiedzisz punkt zamknięty

ajdam punkt na legionowej już zamknięty? Co do tych kolesi nie wiem bo znałem tylko jednego pracował na zmiane z taką młodą panią troche przy sobie czarne włosy hehehe i nie narzekał na zarobki

Co do tych punktów toto-shitu w Białymstoku to totalna pomyłka, punkt w pobliżu "Rzemieślnika" to poprostu katorga toto w sklepie modelarskim 5 osób w tym pomieszczeniu i już jest ścisk.

Sory za mały OT.

Do góry
#501953 - 07/02/2006 06:28 Re: Czy wiesz ile zarabiają pracownicy STS, Profka, TotoMixa?
ajdam Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2005
Postów: 2504
No niestety zamkniety a szkoda bo po przeprowadzce dwa lata temu byl to jesyny punkt w miare bliskiej odleglosci od mojego domu a teraz to musze jezdzic albo na dworzec ale autobus powrotny jezdzi raz na godzine albo popierdalac do centrum. Wogole teraz w Bialymstoku sa raptem dwa punkty profa.


mmichaal: tak to wlasnie ten punkt. Ja rowniez gram glownie u netowych ale naziemne czsami maja takie promocje szczegolnie w zdarzeniach typu h2h ze warto troche po miescie pojezdzic

????: tej pani o ktorej piszesz to juz tam dawno nie bylo, zostalo dwoch kolesi. hehe od obstawainia w toto w sklepie modelarskim zaczynalem swoja przygode z bukmacherka, mam w domu kupon z 2001r bodajze wlasnie stamtad, i jedyne co pamietam z tamtego punktu to to ze ilekolwiek bym nie wygral to zawsze koles musial zbierac okolo 3 dni kase zeby wyplacic.

Do góry
#501954 - 07/02/2006 14:09 Re: Czy wiesz ile zarabiają pracownicy STS, Profka, TotoMixa?
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
Quote:

Ale ten bar i jakis buk w jednym miejscu to jest bardzo dobra sprawa. Przeciez mozna bar otworzyc a prof/sts/toto bylo by tylko dodatkiem, ktory by nakrecal klientow zeby siasc przy piwie, ogladajac (spokojnie albo i nie spokojnie) mecz.




Czepek a jak wyobrażasz sobie powiedzmy kilku zapijaczonych dresiarzy którzy przyszli zagrac coś do takiego baru po czym postanowili oglądnąć obstawiony meczyk,meczyk wchodzi więc zaczynaja imprezkę na całego i tak przez 90 minut chleja w imię zwycięstawa a tu bach i w 90 minucie jest remis i po kuponie i co wtedy robią rozżaleni dresiarze?Odpowiedź jest prosta rozpierdlaja bar,ja przepraszam ale nie chciałbym tam byc barmanem.

Do góry
#501955 - 07/02/2006 14:21 Re: Czy wiesz ile zarabiają pracownicy STS, Profka, TotoMixa?
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
Co pradwa nie gram juz u naziemnych od kilku lat ale kiedy jeszcze grałem to irytował mnie pewien facio w profku na Kazimierzowskim w Nowej Hucie,gość potrafił zamknąć okienko przed nosem i zrobic sobie 15-minutowa przerwę na śniadanie akurat w momencie kiedy ja po 30 minutowym oczekiwaniu i nieustannym zerkaniu na zegarek czy zdąże wysłać kupon byłem wniebowzięty że juz jestem przy kasie.Kiedy w końcu się wkurzyłem i powiedziałem mu że mu się przerwa sniadanowa nie należy bo nie pracuję w pełnym wymiarze czasu to mi powiedział że go oczy bolą i musi zrobić przerwę bo się myli!!!Przepraszam ale z takim podejściem do klienta to ja bym mu nawet 300zł nie dał na miesiąc.

P.S

Jest jakiś punkt milenium juz otwarty w Krakowie?

Do góry
#501956 - 07/02/2006 14:25 Re: Czy wiesz ile zarabiają pracownicy STS, Profka, TotoMixa?
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
niestety jeszcze nie..trzeba walczyc gdzie indziej;)

Do góry
#501957 - 09/02/2006 21:37 Re: Czy wiesz ile zarabiają pracownicy STS, Profka, TotoMixa?
united3 Offline
stranger

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 7
Tak, są w Krakowie punkty Millenium. Ja wiem o dwóch, na placu szczepańskim i na 29 listopada.

Ten gość na Kazimierzowskim jest "bezbłędny". Pracuje do dzisiaj i pewnie dociągnie do emerytury..... wiele legend już o nim krązy

Do góry
#501958 - 10/02/2006 05:30 Re: Czy wiesz ile zarabiają pracownicy STS, Profka, TotoMixa?
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
temat wyjebany...ile zarabiaja pracownicy sts?hehehe np ja wiem ile chcesz wiedziec ile powiem ci kolego to zalezy... wiesz od czego ...od paru zeczy przedewszystkm od jednej od tego czy przyjmujesz zaklad pod lada tzn zamiast placic podatek zaplac mi i zawrzyj ze mna zaklad bez podatku tak jak w necie.Znam kilku takich ludzi hehe wszystko sie kreci co jest okrogle.WIECIE ludzie szukaja pieniedzy...KASJER mowi ja ci zaplace za ten zaklad jak wygrasz i nie ma podatku kasa do reki widzisz to nie jest lealne ale dzieje sie bo kurwa polska to hujowy kraj i tyle kombinuj gosciu a bedzie ok,Opowiem historie pewne zdarzenie ktore mialo miejsce..ale nie dzisiaj dzisiaj ide spac i kurwa jestem do przodu 76 baksow w onkine gambling strzala hazard men

Do góry
#501959 - 10/02/2006 07:02 Re: Czy wiesz ile zarabiają pracownicy STS, Profka, TotoMixa?
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Quote:

temat wyjebany...ile zarabiaja pracownicy sts?hehehe np ja wiem ile chcesz wiedziec ile powiem ci kolego to zalezy... wiesz od czego ...od paru zeczy przedewszystkm od jednej od tego czy przyjmujesz zaklad pod lada tzn zamiast placic podatek zaplac mi i zawrzyj ze mna zaklad bez podatku tak jak w necie.Znam kilku takich ludzi hehe wszystko sie kreci co jest okrogle.WIECIE ludzie szukaja pieniedzy...KASJER mowi ja ci zaplace za ten zaklad jak wygrasz i nie ma podatku kasa do reki widzisz to nie jest lealne ale dzieje sie bo kurwa polska to hujowy kraj i tyle kombinuj gosciu a bedzie ok,Opowiem historie pewne zdarzenie ktore mialo miejsce..ale nie dzisiaj dzisiaj ide spac i kurwa jestem do przodu 76 baksow w onkine gambling strzala hazard men




RAFTER

Nic się nie zmieniłeś ...

PS. 76 baksów, ugranych pod ladą ... forum leży i kwiczy ...

Do góry
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3241 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581660 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49