Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#509538 - 07/05/2006 18:10 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Kaktus_lbn Offline
old hand

Meldunek: 11/04/2004
Postów: 1123
Skąd: Lublin
T R A G E D I A

tak krotko mozna skomentowac to co zagralo dzis vive. Wystarczy nadmienic ze te ciule zamykały mi 3 kupony. Kompletnie przeszli obok meczu. Bo jak mozna tak polec, gdy wczoraj sie pokonało ten sam team z takim zapasem?

Dostajesz OSTRZEŻENIE !!!
Troche kultury obowiązuje.

A tak na marginesie, Chrobry to trzecia druzyna ligi a Vive to druga druzyna ligi, w rundzie zasadniczej stratta Chrobrego do Vive to zaledwie 1 punkt. Co do odpuszczenia to mozesz byc pewny ze Vive meczu nie odpuscilo bo stawka tego meczu byl awans do finalu mistrzostw Polski, wystarczy troche znajomosci na pilce recznej i oczywiscie KULTURY i jeszcze KULTURY !


Edited by Gregorian (07/05/2006 18:14)

Do góry
Bonus: Unibet
#509539 - 19/05/2006 20:31 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
Pobódka!
Jutro ostatnie tchnienia piłki recznej...
Co za meczyki sie szykuja i ciekawe do typowania.
Zaczne od Miedz-AZS Gdansk
Spadkowicz bedzie juz myslami w 1 lidze czy tez bedzie gryzl parkiet by jakos pozegnac elite?Mysle ze to pierwsze wezmie gore i tez wiecej indywidualnosci AZS.
kurs 1,5 AZS.

Zaglebie-Vive
Kielczanie nadal w dolku?
Kursy po rowno,to cieszy tych co zagraja na Lubin,mnie takze:)Zaznaczam ze bedzie ciezko ale gora bedzie Lubin.
Podobnie w Głogowie...tam sie bedzie dzialo!!!!
Ida jak burza i pewnie jutro zagrzmi najglosniej,sa tak zospedzeni i podbudowani ze ograja Plock.
Zaglebie 1
Chrobry 1.

Do góry
#509540 - 19/05/2006 21:10 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Kaktus_lbn Offline
old hand

Meldunek: 11/04/2004
Postów: 1123
Skąd: Lublin
Quote:



A tak na marginesie, Chrobry to trzecia druzyna ligi a Vive to druga druzyna ligi, w rundzie zasadniczej stratta Chrobrego do Vive to zaledwie 1 punkt. Co do odpuszczenia to mozesz byc pewny ze Vive meczu nie odpuscilo bo stawka tego meczu byl awans do finalu mistrzostw Polski, wystarczy troche znajomosci na pilce recznej i oczywiscie KULTURY i jeszcze KULTURY !




Szkoda ze nie widziales spotkania. Vive kompletnie przeszlo obok meczu.

Do góry
#509541 - 19/05/2006 21:27 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Zagłębie Lubin - Viva Kielce


Jutro (20.05) drugie spotkanie o 3 miejsce szczypiorniaka meżczyzn .Pierwsze spotkanie rozgrywane na parkiecie w kielcach zakończyło się wygraną Zagłebia 27:26 . O tym że w Lubinie gra się ciezko piłkarze z kielc przekonali się w lidze przegrywajac 33:30 a wczesniej 27:24.Jednak nieuważam by 2 druzyna zasadniczego sezonu była w jutrzejszym meczu bez szans . Faworytem jest Zagłebie i powinno wygrac ale zapewne po cięzkiej walce.




AMD Chrobry Głogów - Wisła Płock


Jutro (20.05) drugie spotkanie finałowe szczypiorniaka meżczyzn pomiędzy Chrobrym Głogów i aktualnym mistrzem Wisłą Płock.Pierwsze spotkanie rozgrywane na parkiecie Wisły zakończyło się jej wygraną 25:24 . Spotkanie do pierwszej połowy było zaciete ( 14:12) po zmianie stron Wisła oskoczyła na spora przewage bo aż 20:14 lecz chyba zlekcewarzyła rywala i ledwo co dowieźli wygrana do końca.Gracze Wisły w lidze odniesli na 22 spotkania 20 wygrnych w tym dwukrotnie pokonujac Chrobrego jutro Wisła ktora jest faworytem także powinna wygrać.

Do góry
#509542 - 19/05/2006 21:29 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Quote:



A tak na marginesie, Chrobry to trzecia druzyna ligi a Vive to druga druzyna ligi, w rundzie zasadniczej stratta Chrobrego do Vive to zaledwie 1 punkt. Co do odpuszczenia to mozesz byc pewny ze Vive meczu nie odpuscilo bo stawka tego meczu byl awans do finalu mistrzostw Polski, wystarczy troche znajomosci na pilce recznej i oczywiscie KULTURY i jeszcze KULTURY !




Quote:

Szkoda ze nie widziales spotkania. Vive kompletnie przeszlo obok meczu.




Jesli w decydujacym meczu o awans do finalu meczu o mistrzostwo Polski, Vive przechodzi obok meczu to chyba swiadczy to o zerowym profesjonalizmie pilkarzy i calej druzyny. Nie wierze w to zeby w najwazniejszym meczu sezonu glwony kandydat do zlota obok wisly Plock przeszedl obok meczu, co innego gdyby byl to mecz o nic ale to byl mecz o wsyztsko.

Do góry
#509543 - 20/05/2006 07:36 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
Wy tu gadu-gadu o finałach...

A ja chciałem zaproponować na dzisiaj dubla ze spotkań o utrzymanie w ekstraklasie.

Miedź Legnica - AZS Gdańsk - Typ 2 - Kurs 1,5
Piotrkowianin Kiper - Wisła Puławy - Typ 1 - Kurs 1,4
AKO: 2,1
Stawka: 10/10

To są już decydujące mecze w walce o ligowy byt. Miedź Legnica już spadła do pierwszej ligi i dzisiaj podejmuje AZS Gdańsk. Tak się składa, że widziałem oba zespoły na żywo w ostatnim czasie w Piotrkowie i dużo lepsze wrażenie sprawił na mnie AZS Gdańsk. Jachlewski i spółka wygrają dzisiaj mecz w Legnicy i znacznie przybliżą się do utrzymania w lidze.
Piotrkowianin Kiper jeśli dzisiaj wygra utrzymuje się w ekstraklasie bez względu na wynik ostatniego meczu w Gdańsku. Kiper pod wodzą trenera Edwarda Strząbały jest zupełnie inną drużyną niż na początku sezonu. Śmiem twierdzić, że z tym składem i w tej formie walczyłby o 5-6 miejsce w Polsce. Dzisiaj Piotrkowianin wygrywa z Wisłą i pomeczowy bankiet staje się faktem

Reasumując - tego dubla gram bardzo grubo - 10/10. Gram grubo też z tego powodu, że piłka ręczna zarówno kobiet jak i mężczyzn dała mi w tym sezonie zarobić nieco . Dla ostrożniejszych polecam mniejszą stawkę. Ja gram za max stake. Pozdrawiam.

Do góry
#509544 - 20/05/2006 08:21 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
zgadzam sie z toba, mysle ze te mecze warto zagrac, warto zaryzykowac, moze nie az tak bardzo bardzo grubo ale naprawde solidnie

Do góry
#509545 - 20/05/2006 19:55 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Pewne zwyciestwo zespolu z Gdanska w Legnicy i wielkie emocje z ogromnym happy endem w spotkaniu Piotrkowianin - Wisla Pulawy.

Wracajac do spotkania Kipera z Wisla Pulawy, nie wiem jak to goscie zrobili ze prowadzac roznica 3 bramek 25-22 na 4 minuty przed koncem meczu w tak bardzo waznym pojedynku przegrali spotkanie 25-26 !! To naprawde wielka sztuka, przyznam szczerze ze nie wierzylem w sukces zespolu gospodarzy gdy na 4 minuty przed koncem przegrywali roznica 3 bramek, ale jednak trzeba wierzyc do konca.

Co do spotkan o medale, pewne i zasluzone zwyciestwo Chrobrego Glogow z Wisla Plock 31-26, chociaz Wisla Plock dochodzila zespol z Glogowa na roznica 3-4 bramek to nic wiecej nie moga zrobic bo Chrobry odskakiwal i przewaga znowu rosla do 5-6 bramek. Trzeba jednak pamietac ze druzyna z Plocka ma zdecydowanie lepsza i wieksza lawke rezerwowych niz Chrobry Glogow i duze znaczenie moze miec w jutrzejszym meczu zmeczenie zawodnikow, i mysle ze w jutrzejszym meczu Chrobry Glogow moze miec ogromne rpoblemy ze zwyciestwem, a szanse Wisly Plock w niedzielnym meczu rosna.

Co do walki o brazowy medal, to Vive Kielce wyraznie przechodzi kryzys, szkoda ze jest to kryzys w najwazniejszym momemncie sezonu, Zaglebie Lubin pewnie pokonalo zespol z Kielc na wlasnym boisku wykorzystujac wsyztskie bledy zespolu Vive. Oj mysle ze jutro bardzo ciezko bedzie zespolowi z Kielc powalczyc o zwyciestwo i przedluzenie szans na brazowy medal. Zaglebie jest w gazie i o jeden kroczek od brazowego medalu, zapowiada sie ciekawie.

Do góry
#509546 - 20/05/2006 20:17 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
Quote:

Pewne zwyciestwo zespolu z Gdanska w Legnicy i wielkie emocje z ogromnym happy endem w spotkaniu Piotrkowianin - Wisla Pulawy.

Wracajac do spotkania Kipera z Wisla Pulawy, nie wiem jak to goscie zrobili ze prowadzac roznica 3 bramek 25-22 na 4 minuty przed koncem meczu w tak bardzo waznym pojedynku przegrali spotkanie 25-26 !! To naprawde wielka sztuka, przyznam szczerze ze nie wierzylem w sukces zespolu gospodarzy gdy na 4 minuty przed koncem przegrywali roznica 3 bramek, ale jednak trzeba wierzyc do konca.

Gregorian - to było coś niesamowitego! - oglądałem to z trybun hali Relax. 56'23'' - 22:25 - i wydawało się, że Puławy muszą to wygrać, ale Kiper ma trenera Szarlatana Edwarda Strząbałę. Kiper zdobywa trzy gole - jest 25:25...15 sekund przed końcem bramkarz łapie piłkę i Kiper ma kontrę. Faul - Dymitr Zińczuk bierze piłkę i ....rzuca od poprzeczki gola - 26:25!!!!! $$$$$$$$

Do góry
#509547 - 20/05/2006 20:27 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
Quote:

Wy tu gadu-gadu o finałach...

A ja chciałem zaproponować na dzisiaj dubla ze spotkań o utrzymanie w ekstraklasie.

Miedź Legnica - AZS Gdańsk - Typ 2 - Kurs 1,5
Piotrkowianin Kiper - Wisła Puławy - Typ 1 - Kurs 1,4
AKO: 2,1
Stawka: 10/10

mam nadzieję, że ktoś to grał.... - obiecuję, że w przyszłym sezonie zachowam skuteczność....

Do góry
#509548 - 21/05/2006 11:10 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Tak jak pisałem wczoraj, myśle ze w finale dzisiaj wieksze szanse ma jednak Mistrz Polski Wisla Plock ktora dysponuje dluzsza lawka rezerwowych, po wczorajszym meczu na pewno padlo wiele ostrych slow w zespole z Plocka i kurs jaki dzis oferuje Betandwin 2,10 na Wisle Plock albo bezpieczniej hc +1,5 za 1,75 jest bardzo ciekawy i mysle ze godny rozwazenia.

Zaglebie Lubin - Vive Kielce, kurs na zwyciestwo gospodarzy 1,60. Czy Vive Kielce jest w stanie sie podniesc i nawiazac walke z Zaglebiem ?

Do góry
#509549 - 21/05/2006 11:46 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Kaktus_lbn Offline
old hand

Meldunek: 11/04/2004
Postów: 1123
Skąd: Lublin
Zaglebie - Vive 1 @1.60

Ja posiłkuje sie grą "na fali" Lublinian i kryzysem Kielczan. Wczoraj Vive tylko przez czesc meczu dotrzymywało kroku Zaglebiu i ostatecznie wysoko przegralo. Dzis wieksze znaczenie bedzia miala dluzsza lawka rezerwowych, a z tego powodu wyniku nie jestem do konca pewien. Mysle jednak ze ten sezon to porazka Vive i gospodarze dzis beda swietowac braz co dla Zaglebia bedzie sukscesem. Ja ze stawką nie szaleje.

Do góry
#509550 - 21/05/2006 13:20 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
jestem zaszokowany ogromna agresja pilkarzy recznych Chrobrego Glogow !!!

Do tego kibice ktorzy podgrzali atmosfere i tak sie zaczelo jak sie zaczelo.

Bartek Jurecki glupi faul, 2 minuty kary juz na poczatku musze, pozniej drugie 2 minuty kary za dyskusje z sedzia a na koniec pokazal sedziom srodkowy palec i postukal sie w czolo za co oczywiscie musial dostac czerwona kartke.

Michal Jurecki specjalnie z pelna premedytacja uderzyl w twarz pilkarza Wisly Plock i ewidentna czerwona kartka

Do tego na poczatku bez sensowne glupie faule , lapanie za spodenki za kozulki chjwytanie w ol, za tow szytskie bez sensowne 2 minuty kary !!!

Bartek Jurecki przechodzi do Magdeburga, ten zawodnik musi umiec panowac nad soba, w tak klasowym zespole nikt mu nie pozwoli na takie glupie oslabienie zespolu !!!!

Do góry
#509551 - 21/05/2006 16:29 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Stawiałem oba mecze i bardziej bylem przekonany ze wygra zegłębie ( widziałem ich kilka krotnie w akcji) niz Wisła choć też na to liczyłem.
W meczu w Lubinie Zagłębie górowało prawia w każdym elemencie gry.
Zaś w Meczu w Głogowie moze o wyniku przesądził doping w sumie 2 000 osób zrobiło taka wrzawe że Płotczanie niemogli skupić się na grze ?

Do góry
#509552 - 21/05/2006 17:13 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
japiss Offline
member

Meldunek: 22/09/2003
Postów: 129
Skąd: Płock
dobre nie mogli sie skupic
dawno sie tak nie rozbawilem
napisal bym gdzie kto sie skupia ale pewnie nadwyrezyl bym regulamin forum

Do góry
#509553 - 21/05/2006 17:16 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
japiss Offline
member

Meldunek: 22/09/2003
Postów: 129
Skąd: Płock
Quote:

dobre nie mogli sie skupic
dawno sie tak nie rozbawilem
napisal bym gdzie kto sie skupia ale pewnie nadwyrezyl bym regulamin forum



odpowiedz na nasza slaba postawe brzmi- Wleklak (niestety)

Do góry
#509554 - 21/05/2006 18:14 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Zaglebie Lubin pokazalo charakter !!!

Na 9 minut przed koncem spotkania Zaglebie przegrywalo z Vive 20-25 i zodlalo wygrac to spotkanie 28-27 !!! Wielkie gratulacje, rzucic 8 bramek i stracic tylko 2 bramki w ostatnich 9 minutach gdy sie przegrywalo roznica 5 goli.

Zaglebie Lubin z brazowym medalem !!!!

Vive Kielce bez medalu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do góry
#509555 - 21/05/2006 19:00 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Jeszcze raz się okazało,że kłopoty organizacyjne(Vive) przekładają sie w sposób zasadniczy na wyniki sportowe.
Polska liga cieżka do grania,gdyż mając do wyboru ofertę tylko betawinu jest się siłą rzeczy niejako pod ścianą w wyborze zdarzeń.Może w przyszłym sezonie któryś z buków wystawi polskiego szczypiora?
Nawoj

Do góry
#509556 - 21/05/2006 21:32 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Kaktus_lbn Offline
old hand

Meldunek: 11/04/2004
Postów: 1123
Skąd: Lublin
koncowka Zagłebia była piekna...

Do góry
#509557 - 21/05/2006 21:49 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Quote:

Jeszcze raz się okazało,że kłopoty organizacyjne(Vive) przekładają sie w sposób zasadniczy na wyniki sportowe.
Polska liga cieżka do grania,gdyż mając do wyboru ofertę tylko betawinu jest się siłą rzeczy niejako pod ścianą w wyborze zdarzeń.Może w przyszłym sezonie któryś z buków wystawi polskiego szczypiora?
Nawoj




polskiego szczypiorniaka wystawia takze Bet-at-home, ale nie oszukujmy sie ten bukmacher bardzo wzoruje sie na kursach z pilki recznej w Polsce wlasnie na BAW i kursy sa bardzo bardzo zblizone, i wystawiane po wystawieniu przez BAW

Mam nadzieje ze od przyszlego sezonu oferta polskiej pilki recznej zainteresuje sie moze Unibet, akbo Sportinbbet lub Bet365 czy Gamebookers

Do góry
Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei), 3471 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582362 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25