Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#509498 - 10/02/2006 22:20 Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Polska Ekstraklasa Mężczyzn


Po przerwie spowodowanej Mistrzostwami Europy odbywającymi się w Szwajcarii , 11 lutego 2006r. nastąpi wznowienie rozgrywek



Najważniejsze informacje znajdują się na stronie : www.reczna.pl



Live do meczów piłki ręcznęj znajduję się pod adresem http://www.sportowefakty.pl/live_pilka1.htm



Oficjalna strona Związku Płki Ręcznej w Polsce widnieje pod adresem http://www.zprp.org.pl/serwis/



Kursy na rozgrywki ligowe polskiego męskiego szczypiorniaka wystawia betandwin ( jak również klony - playit , betoto ) oraz Bet-at-home


Edited by palazzi (11/02/2006 19:06)

Do góry
Bonus: Unibet
#509499 - 10/02/2006 23:00 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
MMTS Kwidzyn - Wisła Płock


under 55.5 @1.85 BAW


Nareszcie wraca polska ekstraklasa z ofertą kursową przygotowaną przez analityka BAW'u

Dla mnie linia w tym meczu powinna oscylować w granicach 51-52 goli.Dlaczego ?
Jest to inaugaracja rozgrywek po przerwie spowodowanej ME w Szwajacarii.Oczywiście zespoły miały "przetarcie" pucharowe,ale liga to liga !Spodziewam się w tym meczu b.szarpanej gry z jednej i drugiej strony,wiele niecelnych rzutów,głupich strat itp.W Płocku panuje "szpital" - jednak jak znam życie to zawodnicy,których występ stoi pod znakiem zapytania(Szczucki,Twardo,Niedzielski) pojadą do Kwidzyna aczkolwiek nie sądzę,żeby Kisiel takiemu Wleklakowi pozwolił grać chociażby 1/2 meczu.Środkowy Nafciarzy to mózg zespołu ,więc nie muszę dodawać co oznacza dla zespołu jego brak...
Co na to Kwidzyn?Ano panowie z "groszkowego miasta" zagrają najprawdopodobniej bez Daniela Urbanowicza.To zawodnik,który jako jedyny stwarza zagrożenie rzutowe z drugiej linii.Jego brak w spotkaniu pucharowym z Vive Kielce skończył się blamażem dla MMTS'u 19:41 ! Absencja Daniela Waszkiewicza na ławce trenerskiej w trakcie przygtowań zespołu do rozgrywek ligowych moim zdaniem bardzo mocno wpłynie na przyszłą pozycję drużyny w tabeli...blisko miesiąc czasu bez coacha ,zajętego obowiązkami drugiego trenera kadry - to musi przynieść negatywny skutek.
Również nie bez znaczenie będzie fakt ,że Kwidzyn mając takie,a nie inne pole manweru będzie zapewne długo konstruował akcje do "pewnej pozycji" , bo jak już wspominałem, ta drużyna nie ma gracza potrafiącego wyjść w górę i huknąć z 10-11 metra.
Mam nadzieję,że te braki będą nadrabiali walecznością , ambicją i chęcią zmazania(chociaż częściowo) plamy po dotkliwej porażce z Kielcami,a to zapowiada dosyć zacięte spotkanie.

Przewiduję w tym meczu wynik 29-23 dla Wisły Płock.

Tradycyjnie ... poczekamy , zobaczymy

WYNIK : 26:32 PS. Rozmiary porażki takie jak przewidyawałem ,jednak marne to pocieszenie,skoro drużyny rzuciły o 3 bramki za dużo...


Edited by palazzi (11/02/2006 18:25)

Do góry
#509500 - 10/02/2006 23:20 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Piotrkowianin - Vive Kielce


over 60.5 @1.85 BAW


Linia dosyć rozsądnie ustawiona jednak granica 60 bramek pęknie w tym meczu

Vive Kielce tak jak już czytaliście w moich poprzednich postach jeszcze w starym temacie to ATAK , ATAK i jeszcze raz ATAK.Ja osobiście tą drużynę porównuje do Barcelony,ale tej piłkarskiej (oczywiście zachowując odpowiednie proporcje) Katalończycy nigdy nie przywiązują aż takiej roli do defensywy( ,ponieważ,w ofensywie mają takich zawodników,którzy są w stanie zawsze srzelić o tę jedną bramkę więcej niż straci obrona.Taka sama sytuacja jest w Kielcach - mają tak ogromną przewage nad innymi zespołami w lidze(prócz Wisły i może Zagłębia),że mogą sobie pozwolić na "luźniejsze" granie.Dodatkowo dochodzą b.dobre konty.na które chodzi Kuchczyński z Zydroniem(mogliśmy widzieć na ME w Szwajcarii jak Stęczniewski rzucał w ciemno piłki Krecikowi) + dobra druga linia + solidne koło.

Piotrkowianin na pewno będzie chciał się zaprezentować w meczu z jak najlepszej strony.Nie wiem ile zwykle przychodzi ludzi na mecze Kipera ( trzebaby się zapytać maxxeya ) ,ale sądzę ,że na meczu z Vive zjawi się komplet.

Spodziewam się w tym meczu otwartej,szybkiej gry z dużą ilością rzutów.

W głowie kołacze mi się wynik w okolicach 65 bramek.

WYNIK : 27:35


Edited by palazzi (11/02/2006 18:27)

Do góry
#509501 - 11/02/2006 11:37 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
Na wszystkie sposoby starałem się rozkminić kolejkę zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Niestety jakoś nie czuję spotkań wynikających z terminarza na weekend.

Bedę dzisiaj na meczu Kiper - Vive Kielce i co chciałem napisać...Hmmm - over 60,5 zaproponowany przez palazziego wydaje się być na pierwszy rzut oka do przyjęcia. Jest jednak pewne ale.

Kiper, który zajmuje ostatnie miejsce w tabeli znacznie się wzmocnił. Nowy trener Marian Panek będzie miał do dyspozycji trzech nowych, dobrych zawodników - dwóch Białorusinów i Ukraińca. Na treningach ćwiczył z Kiperem tylko i wyłącznie obronę gdyż kilku zawodników grających obecnie w Vive trenował jako juniorów w Końskich. Kiedy zapytałem go o wynik jaki przewiduje powiedział, że może dojść do niespodzianki. Ja w to jednak raczej nie wierzę - wszak tak jak napisał Palazzi - Vive to Vive, ale sądzę również, że lider ekstraklasy nie rzuci w Piotrkowie wiecej niż 30 bramek. Jeżeli tak się stanie to wynik będzie oscylował około 24:30, 23:29 - tak więc mój typ na ten mecz to

under 60,5

Jednak ponieważ tak jak pisałem na początku "nie mam jakoś czuja" do tego spotkania więc zagram za symboliczne 2/10.

PS: na mecze Kipera przychodzi cała sala ludzi - doping prowadzony jest dosyć dobrze przez człowieka, który prowadzi mecze siatkarzy Skry Bełchatów.

Pozdrówki dla fanów szczypiorka.

Do góry
#509502 - 11/02/2006 17:25 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Zagrałem jeszcze +4.5 na Akademików z Gdańska w potyczce z Chrobrym...Mecz startuje za 5 minut jeżeli ktoś chce zagrać

PS. Nieoficjalny rezultat to 39:25 dla Chrobrego
Kompletna pomyłka ten typ.Ogólnie połowa zainwestowanego kapitału do tyłu.Może w następnej kolejce odbije z nawiązką


Edited by palazzi (11/02/2006 19:12)

Do góry
#509503 - 12/02/2006 14:11 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
A więc jednak palazzi miał rację . Wynik meczu 27:35 - 62 gole i overek 60,5 wszedł. Kiper, mimo zapowiedzi swojego trenera, nadal słabo w defensywie. Gdyby nie b. dobra postawa Tomasza Matulskiego mogło być wyżej, inna sprawa, że Zbigniew Tłuczyński też nie trzymał na boisku do końca swoich najlepszych graczy.
Bardzo dobrze grał Paweł Podsiadło - 12 bramek, wszystkie z drugiej linii - zawodnik ten spokojnie mógłby grać w naszej reprezentacji. Ciekawe co na to trener Wenta.

Reasumując Kiper trochę lepiej niż poprzednie mecze, szczególnie w ataku, jednak na Vive było to za mało.

Do góry
#509504 - 16/02/2006 10:53 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Betandwin wystawił ofertę ( co prawda jeszcze nie całościową,bo brakuje handicapów ) jednak już mi "wpadło w oko" kilka pozycji...

Miedź Legnica - MMTS Kwidzyn

2.90 na Legnicę Nie rozumiem dlaczego tak wysoki kurs na Miedź ? Legnica bardzo dobrze rozpoczęła rundę rewanżową , miminalnie, bo 3 bramkami przegrali(choć do przerwy prowadzili 1 bramką) na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław,który na swoim terenie jest zawsze groźny dla każdego (wystarczy wspomnieć ich zwycięstwo w rundzie jesiennej nad aktualnym Mistrzem Polski-Wisłą Płock).Potyczna z MMTS'em jest bardzo ważna dla gospodarzy z punktu widzenia tabeli.Zajmują przedostatnie miejsce w tabeli i mają naprawdę duże szanse na pokonanie Kwidzynian ,biorąc pod uwagę formę i aktualną "motywację" "groszków",a właściwie jej brak...Po ostatnim meczu z Wisłą Płock widać nawet zniechęcenie u zagorzałyvch kibiców Kwidzynian - zaprzyjaźnienie fani mówili mi,że czas niektórych zawodników dobiegł końca.Klub potrzebuje zmian,nie tylko w kwestii personalnej,ale również w strategii kierowania zespołem.Działacze w przedsezonowych rozmowach zakładają od 3 lat "walkę o jak najwyższe cele" co kończy się tradycyjnie miejscem w środku tabeli...

Reasumując , kurs jest nieadekwatny do wagi spotkania jak i aktualnej formy obu drużyn.Dla mnie kurs na Miedź Legnicę powienien być w okolicach 2.00 - 2.10.Jeżeli szczypiorniści z Legnicy "sprężą się" na to spotkanie(a głęboko w to wierzę,bo również na pewno będą chcieli się zrewanżować za jesiennym blamaż 37:17 w Kwidzyniu) to jak już wspominałem wyżej , są w stanie wygrać to spotkanie.

Także w sobotę trzymam kciuk za chłopaków z Legnicy !

Do góry
#509505 - 16/02/2006 11:10 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Kolejne propozycje tym razem z under/over...

Hmm...tak patrzę sobie na linie jakie przygotował BAW i w 1 meczu moja "wizja bramkowa" dosyć znacząco odbiega od propozycji analityka BAW...

Nie gram jeszcze spotkań z polskiego szczypiorniaka za większe stawki ( dopiero od następnej kolejki ) ponieważ liga musi się ,że tak powiem "ułożyć" , nie mniej jednak...

Miedź Legnica - MMTS Kwidzyn

over 51.5 @1.85

Miedź Legnica to drużyna ofensywna.Nie oszukujmy się , ten zespół ma dosyć duże bramki w grze obronnej,jednak mankamenty w defensywnie nadrabia atakiem.W swoich szeregach posiada solidnych zawodników,którzy potrafi.ą zawiązać akcje ofensywne czy wykończyć kontrę.Jeżeli w sobotę Miedź będzie miała dobrze nastawione celowniki to over powinien spokojnie wejść.
Zakładając ,że Miedź będzie chciała wygrać ( a co najmniej powalczyć o zwycięstwo ) to spodziewam się tutaj "wymiany ciosów".Moim zdaniem Miedź może ten mecz wygrać tylko ATAKIEM !

W głowie rodzi mi się tutaj wynik w okolicach 54-55 bramek...a jeżeli szczypiorniści jeszcze bardziej pójdą "na żywioł" to może zakończyć się to "sześćdziesiątką"...

WYNIK : 24:27 PS.Ehh... Zabrakło "pół bramki"...


Edited by palazzi (18/02/2006 19:00)

Do góry
#509506 - 18/02/2006 16:10 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
BAW wystawił jak zawsze na ostatnią chwilę handicapy na polską ekstraklase...

Najbardziej podoba mi się z nich :

Vive Kielce - Wisła Puławy

-6.5 Vive Kielce @1.85

Dla mnie w tym meczu Kielczanie "wiozą" Puławy co namniej "dychą".
Nie ma się tutaj co rozpisywać o tym meczu,bo Vive a Wisłę Puławy dzieli różnica klas.A więc pojawia się pytanie , czy Vive będzie się chciało grać czy wystarczy im zwycięstwo jak najmniejszym nakładem sił ?

Sądzę a nawet jestem przekonany ,że to pierwsze ! Kielczanom dostało się od prezesa ze zlekceważenie meczu pucharowego z MMTS'em Kwidzyn ,gdzie przegrali 40:34 ( awans sobie zapewnieli już w pierwszy meczu gromiąc Kwidzynian ponad 20 bramkami).Z własnej kieszenie musieli pokryć koszta podróży , noclegu itp.Servaas zapowiedział,że jeśli w następnym meczu nie przyłożą się należycie do gry,że jeśli zagrają "na pół gwizdka" , bez ambicji i biegania za piłką to posypią się kary finansowe ( tym razem obcinane z comiesięcznych pensji).

Ja jednak myślę , że nawet bez tego , Kielczanie zagrają b.dobre zawody.Grają przed własną publiką ,która ich szanuje i nie wypada ,żeby ludzie płacący za bilety oglądali spotkanie grane na 40-50 % możliwości.

Według moich obliczeń wynik powinien oscylować w granicach : 38-26 dla Vive.

WYNIK : 27 : 25 PS. Mam tylko nadzieję ,że prezes Servaas wyciągnie konsekwencje wobec zawodników ! To nie pierwszy mecz , kiedy przechodzą obok spotkania.Słuchałem meczu w radio i wszyscy zachodzili w głowę ,czy to rzeczywiście Kielce grają...Żenada.Aż sobie rzygnę...chociaż nigdy tego nie robię ,ale najokropniejsza rzecz to brak nawet cienia motywacji


Edited by palazzi (18/02/2006 18:35)

Do góry
#509507 - 18/02/2006 19:24 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Pozwolę sobie napisać parę słów komentarza ,bo właściwie oprócz mnie maxxeya , to raczej nikt się nie udziela w temacie :

1. Legnica - MMTS Kwidzyn

Trzeba podziękować chłopakom z Legnicy za walkę.Jutro będę znał całkowity przebieg spotkania itd(czy mieli szasne pokusić się o zwycięstwo) jednak obserwując zmieniający się wynik na live , widać ,że naprawdę szczypiorniści z Legnicy grali "z zębem" - wynik oscylował w większości przypadku na granicy 1-2 bramek.

Co do overy 51.5...Hmm....zabrakło "pół" bramki...niefart?Ciężko stwierdzieć...widocznie tak musiało być.

2. Kielce - Puławy

Tutaj aż mnie "nosi".Słuchałem całego spotkania w radio i wszyscy którzy znaleźli się w kieleckiej hali nie wierzyli,że to gra ich drużyna ! No coś okropnego ... kielczanie zaprezentowali się niczym nasze gwiazdorki od ligowej kopanej, wkładająć zero , dosłownie ZERO serca do gry.

Podsumowując :

3:0 dla BAW'u.Liga się jeszcze "nie ułożyła".Pocieszające jest to,że mecze grałem za niewielkie stawki ( tak jak to napisałem przed ligową kolejką) ,więc jest malutki tylko minus , ale mam dużą ambicjonalną porażkę...

"Miłym akcentem" hehe...( nie mylcie tylko z "polskim akcentem" - tak jak to mają w zwyczaju mówić dziennikarze komentujący ważną imprezę bez polskich sportowców) była wygrana laluchn z Elbląga z Sośnicą po 2.12.
To tyle ode mnie.
Pozdrawiam.
palazzi

Do góry
#509508 - 18/02/2006 19:32 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Mnie z kolei do handi +2.5 na Legnicę braklo tradycyjnie pół bramki.Dla mnie mily akcent-j.w +x2 Hypo w LM.

Do góry
#509509 - 19/02/2006 18:19 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
PODSUMOWANIE 16 KOLEJKI ( 18.02 - 19.02 )

Chrobry Głogów - Piotrkowianin Kiper 35:27 (17:16)

Wisła Płock - Zagłębie Lubin 35:32 (16:17)

Olimpia Piekary - AZS AWFiS Gdańsk 29:24 (17:13)

Miedź Legnica - MMTS Kwidzyn 24:27 (12:13)

Vive Kielce - Wisła Azoty Puławy 27:25 (12:14)

Konsalnet Śląsk Wrocław- Warmia Traveland Olsztyn 25:24 (11:12)

Do góry
#509510 - 24/02/2006 16:13 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
Piotrkowianin Kiper - Olimpia Piekary Śląskie

Kurs: baw - 2,35

Typ: Piotrkowianin-Kiper

Stawka: 4/10

Analiza: Kiper bardzo chce utrzymać się w ekstraklasie, działacze dokupili w niedawnej przerwie dwóch dobrych grajków: Jakimowicza i Zińczuka, którzy zaczynają się rozumieć z pozostałymi zawodnikami. Przed meczem w Głogowie w zespole Kipera nastąpiła zmiana trenera, którym został Edward Strząbała - człowiek mający wiele osiągnięć w męskiej piłce ręcznej (Iskra Kielce - medale mistrzostw Polski). Strząbała poprowadził zupełnie inaczej kilka treningów z zespołem i widać, że są tego efekty. Zawodnicy, z którymi dzisiaj rozmawiałem niemalże pewni są zwycięstwa nad Olimpią oraz w dwóch kolejnych meczach we własnej hali: Miedzią Legnica i MMTS Kwidzyn. Pierwszą przeszkodą jest jednak Olimpia - typowy ligowy średniak, grający śląski handball. Twardy, oparty na dobrej defensywie. Moim zdaniem nie wystarczy to jednak na superzmotywowanych piotrkowian, którzy wygrają 2-3 bramkami. Polecam zagranie tego meczyku.

Do góry
#509511 - 25/02/2006 01:26 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------

REGULAMIN DZIAŁU PIŁKA RĘCZNA
------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------

1. Zabrania się wulgarnych wypowiedzi. Wszelkie posty ubliżające, pełne wulgarnych wypowiedzi będa natychmiast kasowane.

2. Zabrania się zniekształcenia tematów obniżających ich czytelność Zachowajmy pełną przejrzystość i pełny porządek każdego tematu

3. W każdym temacie powinna być toczona rzeczowa dyskusja w taki sposób, aby można było czerpać z działu rozsądne typy poparte rzeczowym i konkretnym uzasadnieniem.

4. Wszystkie posty nie wnoszące nic do tematu ( zawierające jedynie "suche typy" bądź też przechwalanie się po zawodach czego to się nie zagrało a co się zagrało ) będą natychmiast kasowane

5. Zabrania się wpisywania pojedynczych wyników spotkań w oddzielnych postach. Dopuszcza się wpisanie wszystkich wynikow w jednym poscie przez jednego z uzytkownikow w formie krotkiego podsumowania kolejki.

6.Moderatorzy pilnują porządku na forum. Uszanuj ich pracę. Obrażanie moderatorów grozi ostrzeżeniem

7. Złamanie zasad forum grozi ostrzeżeniem 3 ostrzeżenia oznaczają permanentny ban na forum

8.Jeżeli Twój post został usunięty oznacza to, że naruszyłeś jeden z punktów Regulaminu. Jeżeli ktoś w sposób szczególny będzie łamał Regulamin, dostanie ostrzeżenie. 3 ostrzeżenia to ban

ZAPRASZAM do udzielania sie na forum Przypominam o kulturze wypowiedzi, zachowania porządku i przejrzystości forum, zachęcam do rzeczowej i konkretnej dyskusji, tylko dzięki temu, forum staje się pożyteczne i spełnia swoje zadanie

Do góry
#509512 - 26/02/2006 01:31 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie

Podsumowanie spotkania Piotrkowianin Kiper - Olimpia Piekary Śląskie Horror do ostatniej chwili, ale ostatecznie wygrana Kipera jedną bramką po strzale Michała Przybylskiego na dwie sekundy przed zakończeniem meczu.
Znakomita gra Dymitra Zińczuka i Nikołaja Jakimowicza, którzy łącznie rzucili aż 18 bramek.

Wnioski: Kiper wrócił do gry o utrzymanie się w ekstraklasie, bardzo ważne spotkanie z Olimpią rozstrzygnął na swoją korzyść co stawia go w roli faworyta spotkania z Miedzią Legnica - kolejny mecz na własnym parkiecie.

Pozdrawiam.

Wyniki 17 kolejki ( 25.02 - 26.02 )

Zagłębie Lubin -Miedź Legnica 38:28 (17:12)

AZS AWFiS Gdańsk - Wisła Płock 28:30 (12:19)

Piotrkowianin-Kiper - Olimpia Piekary Śląskie 33:32 (15:14)

Wisła Puławy - Chrobry Głogów 24:31 (11:13)

MMTS Kwidzyn - Śląsk Wrocław


Edited by Gregorian (26/02/2006 11:33)

Do góry
#509513 - 01/03/2006 06:35 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Zapraszam do udziału w konkursie , do przeczytania regulaminu konkursu a nastepnie do dodawania typów konkursowych w dziale TYPY KONKURSOWE - piłka ręczna

Dziękuje

Do góry
#509514 - 03/03/2006 11:05 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Spotkanie sobotnie Śląsk - Zagłębie wydaje sie być ciekawym spotkaniem. Mysle ze mlodzi zawodnicy z WRoclawia juz nie beda taka rewelacja rozgrywek jak jeszcze w pierwszej rundzie, mysle ze jednak brak doswiadczenia i nie oszukujmy sie braki umiejetnosci beda coraz bardziej widoczne nie wszytsko da sie wygrywac ambicja i wola walki. Mysle ze Zaglebie Lubin to zespol zdecydowanie bardziej dosiwadczony i choc po ciezkiej walce toi mysle ze powinien dac rade chlopcom z Wroclawia, ten zespol w tym sezonie naprawde osiagnal bardzo dobry wynik i jeszcze nie raz zaskoczy ale nie mysle zeby wygral u siebie z Zaglebiem Lubin, kurs w Baw 1,60 na gosci z Lubina Kolejne spotkanie na ktore zwrocilem uwage to sobotni pojedynek Olimpii Piekary śląskie z Wisłą Puławy , mysle ze trener Kozinski, ktory jest zwiazany z Plockiem i zdobyl z tym zespolem tytul mistrza Polski nie bedzie wstanie odbudowac tej druzyny, Olimpia Piekary Slaskie wydaje sie byc lepszym zespolem i powinna pokonac gosci z Pulaw, szkoda ze kurs na Olimpie w Baw tylko 1,40 ale mysle ze warto dorzucic do kuponu Trzecie spotkanie z soboty to Miedz Legnica - AZS AWFiS Gdansk, pojedynek druzyn z samego dola tabeli, Miedz miejsce ostatnie, a goscie z gdanska trzecie miejsce od konca, roznica w tabeli 1 pkt, mysle ze jest to typowe spotkanie o podwojna stawke, z kim nie wygrywac jak nie z bezposrednim rywalem w walce o utzrymanie. Mysle ze Akademicy z Gdanska polegna w Legnicy, i nie zmmienia mojegoz dania wynik ostatniej kolejki Gdansk - Plock 28-30 gdyz dokladnie przesledzilem relacje z tego spotkania. Druzyna z Gdanska grala na maximum swoich mozliwosci, a druzyna z Plocka, kiedy prowadzila juz roznica 7 i 9 bramek wpuscila swoich zmiennikow i odpuscila spotkanie kontrolujac w pelkni spotkanie, a Akademikow z Gdanska ten mecz kosztowal bardzo duzo energii, mysle ze moze sie to odbic czkawka w Legnicy, dlatego kurs na Miedz w Baw 1,50 warto chyba wziac do kuponu.

Zapraszam do dyskusji

Do góry
#509515 - 05/03/2006 19:28 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Miałem dzisiaj niespotykaną przyjemność być na meczu miejscowego Travelandu Społem Olsztyn, który sensacyjnie pokonał rutynowany zespół z Kwidzyna 29:28.
Pierwsza połowa to koncertowa momentami gra gości. Traveland grał słabo, brakowało pomysłu na grę. Zmieniło się to w drugiej połowie, kiedy podopiecznie trenera Kamielina z minuty na minutę niwelowali dość wysoką przewagę MMTSu. Zwycięską bramkę równo z końcową syreną rzucił Krzysztof Szymkowiak - bezapelacyjny bohater spotkania!
WIĘCEJ TAKICH SPOTKAŃ BĘDĄCYCH DOSKONAŁĄ REKLAMĄ DLA PIŁKI RĘCZNEJ!!!!

Do góry
#509516 - 06/03/2006 06:32 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
kewin Offline
Q

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 7293
Skąd: Lubin
Panowie !! niegrajmy na Miedzianke !! To jest totalne dno !! byłem teraz na meczu z Gdańskiem. Tak frajersko przegrali ten mecze że głowa boli .... kibice byli tak wściekli że żal mi było patrzeć ... Jak niebedzie trzesienia w ekipie .. jak chłopaki się nieobudzą to moze byc za późno !!
Nie wiem co sobie myślą działcze ... przecież oni nieszukali w przerwie żadnych wzmocnień ... a tak ekipa jak tlenu potrzebuje nowych ludzi , bo z tymi to sobie mogą pograć w środku tabeli 1 ligii
smutne to ale prawdziwe

Do góry
#509517 - 06/03/2006 08:37 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
kewin zgadzam sie z Toba w pelni. Ja ni ebylem na tym meczu, nie jestem w stanie byc na kazdym meczu polskiej ekstraklasy, ale i tak duzo jezdze na mecze i obserwuje, ale z relacji live z tego meczu przyznaje ze mecz przegrali w bardzo glupi sposob. W pierwszej polowie zgodnie z oczekiwaniami wyszli na prowadzenie i nie oddali go do konca pierwszej polowy, w drugiej polowie mecz caly czas w okolicach remisu, na 4 minuty przed koncem byl chyba jeszcze remis,i ostatecznie porazka roznica 5 bramek.

Z kazdym meczem coraz bardziej poodoba mi sie gra zespolu Piotrkowianina, ktory pod wodza Strzabaly naprawde pokazuje wielka wole walki determinacje i zaanagzowanie, naprawde solidna pilka reczna w wykonaniu tego zespolu, skazanego na pozarcie z wieloma zespolami.

Do góry
#509518 - 06/03/2006 20:14 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
krochmal Offline
stranger

Meldunek: 21/01/2006
Postów: 14
miedz zagrala tragicznie caly mecz a nie tylko 2 polowe jak sadza niektorzy prowadzenie do przerwy dal im shevcenko fantastycznymi interwencjami w bramce.
wiadomosc z ostatniej chwili
sanecki nie jest juz trenerem miedzi
zastapi go trener ktorejs z grup mlodziezowych slaska wroclaw, w koncu nastapila ta zmiana tylko czy nie za pozno (chociaz lepiej pozno niz wcale)

Do góry
#509519 - 10/03/2006 06:35 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
Piotrkowianin-Kiper - Miedź Legnica
Mecz: sobota - 19:30 - hala Relax w Piotrkowie
Typ: Zwycięstwo Piotrkowianina-Kipera

Nie widzę innej możliwości niż zwycięstwo gospodarzy. Czekałem (czekaliśmy) dość długo na wystawienie kursów w baw i wreszcie są. 1,5 nie wygląda olśniewająco ale jak na pewny mecz (szacuję 97-98 procent) nie jest to też zły kursik. Ja już zagrałem i kurs na razie nie spadł. Proponuję brać szybko bo przelicznik może spadać.
Typuję: 4-5 bramkowe zwycięstwo gospodarzy.

Do góry
#509520 - 11/03/2006 09:37 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Witam wszystkich po ponad tygodniowej nieobecności na forum.

Wekendowa kolejka nie jest łatwa do typowania ,ciężko mi wskazać przysłowiowego "pewniaka" wartego gry za najwyższa pieniądze - według mojej prywatnej opinii oczywiście

Zdecydowałem się zagrać tylko jedno spotkanie za medium stake...

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Miedź Legnica

under 60.5 @1.85 BAW

Już wyjaśniam dlaczego akurat taka predykcja z mojej strony :

1.Przeglądając ofertę , ta linia od razu rzuciła mi się w oczy.Impuls,intuicja podpowiada mi ,żeby zagrać ten typ.
2.Dla obu drużyn jest to mecz o tzw.4 punkty.Kiper zajmuje ostatnie miejsce w tabeli natomiast Miedź Legnica przedostatnie.Zwycięzca tego spotkania zachowuje jeszcze teoretyczne szanse na utrzymanie się w lidze , bez konieczności grania w barażach...a więc jest o co grać !
3.Liczę ,że waga tego meczu trochę sparaliżuje graczy obu zespołów i będą pojawiały się niewymuszone błędy , niecelne rzuty czy głupie straty.
4.Piotrkowianin jest piłkarsko na dzień dzisiejszy zdecydowanie lepszym zespołem od Miedzi , jednak zmiana trenera u legniczan , mam nadzieję pozytywnie wpłynie na mentalność zawodników.Coach gości odpowiednio zmotywuje swoich zawodników by podjęli walkę z Kiperem i zagrali o zwycięstwo,a to będzie gwarancją zaciętego spotkania ,w którym under 60.5 ma szanse powodzenia...

Pozdrawiam
palazzi

WYNIK : 31:27


Edited by palazzi (11/03/2006 21:22)

Do góry
#509521 - 11/03/2006 20:51 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
Quote:

Piotrkowianin-Kiper - Miedź Legnica
Mecz: sobota - 19:30 - hala Relax w Piotrkowie
Typ: Zwycięstwo Piotrkowianina-Kipera

A jednak były niezwykłe nerwy. Kiper do przerwy przegrywał 13:16 i wydawało się, że ambitnie walcząca Miedź to spotkanie wygra. Piotrkowianie zmienili obronę z 6-0 na 4-2 i przyniosło to efekt. Od stanu 23:23 rzucili 6 goli z rzędu i ostatecznie wygrali 31:27.

PS: Widziałem, że nieźle typ na Kipera musiał być grany skoro przed meczem kurs zleciał do 1,35

Pozdrawiam.

Do góry
#509522 - 15/03/2006 14:58 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
18 marca 2006
Extraklasa - mężczyźni, Polska
14:00 Miedź Legnica 1.71
X 10.50
Wisła Puławy 2.20

14:00 MMTS Kwidzyn 1.10
X 16.50
AZS AWFiS Gdańsk 6.10

14:00 Olimpia Piekary Śl. 2.35
X 12.00
Chrobry Głogów 1.60

14:00 Śląsk Wrocław 1.35
X 16.00
Piotrkowianin-Kiper 2.80

14:00 Traveland Olsztyn 2.80
X 16.00
Zagłębie Lubin 1.40

14:00 Wisła Płock 1.40
X 14.00
Vive Kielce 2.90

Do konca 3 kolejki wlacznie z ta,kursy pochodza z BAW oczywiscie:)

Do góry
#509523 - 18/03/2006 12:39 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Na dzisiaj bardzo ciekawą linie wystawił BAW w spotkaniu...

MMTS Kwidzyn - AZS Gdańsk over 55.5

Derby Pomorza - tak można w skrócie określić ten pojedynek.Kwidzynianie o 17:00 podejmują na swoim placu przybyszów z Gdańska. MMTS zajmuje obecnie 5 lokatę z dorobkiem 17 punktów - sytuacja jest niebezpieczna gdyż tuż za plecami mają Śląsk Wrocław ( 17 pts) oraz Olimpię Piekary Śląskie ( 16 pts )."Groszki" zrobią na pewno wszystko ,żeby ten mecz wygrać...ale taki sam cel obrali sobie również Akademicy z Gdańska ! AZS zajmuje 9 miejsce z dorobkiem 12 punktów i dzieli ich tylko "oczko" różnicy od okupującego 8 lokate Travelandu Olsztyn ( 8 miejsce to ostatnie miejsce premiowana wejscie do playoff'ów rozgrywanych o mistrzostwo).Patrząc na statystyki w ostatnich meczach nasuwa się na myśl granie under...jednak ja to widzę zupełnie inaczej ...

1.Kwidzyn u siebie gra bardzo ofensywny handball.Na mecze przychodzi cała hala.Gospodarzom b.pomaga publika ,której to doping po Płocku , Kielcach i Chrobrym Głogów jest najlepszy w kraju.
2.Z defensywą jest u nich nie najlepiej.Mają dosyć duże braki ,które wierzę ,że będą wykorzystywali gracze z Gdańska;.
3.Brak jest jakichkolwiek osłabień zarówno wśród gospodarzy jak i gości.
4.Waszkiewicz ( coach Kwidzyna ) i Nowiński ( coach Gdanska ) to bardzo dobzi przyjaciele.Wiele lat spędzili w Gdańsku wspólnie prowadząc ówczesne Wybrzeże Gdańsk ,DGT Gdansk itd.Sądzę ,że oboje tak umotywują swoich zawodnikow aby było widowisko !

Wierzę że będzie to ofensywne spotkanie ! Obie drużyny mają więcej atutów w ataku aniżeli w defensywnie. AZS posiada najskuteczniejszego zawodnika ekstraklasy Mateusza Jachlewskiego ,jest Łukasz Masiak ( kiedyś za juniora gralem przeciwko niemu - to taka mala dygresja ) są inni mlodzi zawodnicy ,którzy potrafią grać w piłkę ręczną.Wierzę ,że obie ekipy pójdą na wymianę ciosów.Jeśli Kwidzynanie odskoczą na początku spotkania na 2-4 bramki to szanse powodzenia overa są duże....

Do góry
#509524 - 18/03/2006 13:03 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Wisła Płock - Vive Kielce -3.5 Wisła Płock @1.85

Każdej drużynie grającej w hali "Chemika" jest strasznie ciężko urwać jakiekolwiek punkty gospodarzom...a już szczególnie trudno przychodzi to kielczanom ! Pomiedzy kibicami jest "wojna" ( chociaż teraz jest już bardziej kulturalnie aniżeli kiedyś ).Płocczanie "nie przepadają za sympatykami z Kielc i vice versa.Hala na meczach z Vive jest zawsze wypełniona po brzegi , nie inaczej będzie i dzisiaj.W trakcie meczów z Kielcami panuje niesamowity tumult.Doping ,krzyki ,często sędziowie nie panują nad grą.Nie raz się zdarzało,że pod wpływem kibiców(wyzwiska , nieparlamentarne epitety )arbitrzy zmieniali decyzje na korzyść płocczan Ludzie często płacąc za bilet muszą siedzieć z konieczności ...na schodach,bo brakuje miejsc na trybunach,ale i tak gorąco dopingują gospodarzy.Płocka hala to ogromny atut Wisły,mają ją "bardzo dobrze ograną" ,w lidze mistrzów pokonali THW Kiel,a więc to samo mówi za siebie...
Zawodnicy niesamowicie sprężają się na mecze z Vive Kielce.To dla nich prawdziwe wyzwanie!Rozmawiałem wczoraj z kapitanem płockiego zespołu - Andrzejem Marszałkiem ,który powiedział : "Chcemy ich "popchnąć" jak najwyżej się da ! " Ma to być rewanż za 8 bramkową porażkę w poprzedniej rundzie w Kielcach , gdzie płocczanie zdziesiątkowani kontuzjami pojechali do Kielc praktycznie rezerwami.
Jeśli chodzi o składy to w Płocku będzie brakowalo reprezentacyjnego skrzydłowego - Aadama Wiśniewskiego.Zastąopi go Artur Niedzielski i wierzę ,że sprosta zadaniu.Ma z Kielcami "rachunki do wyrównania" , kiedy to rok temu w trakcie meczu playoff z Kielcami dostał niesłusznie karę meczu czyli tzw."krzyż" .Ale mimo tego ,że Wisła od 40 minuty grała w 6 przeciwko 7 zawodnikom z Kielc , wygrali i awansowali do finału ! Kielce natomiast wystąpią bez Tomasza Rosińskiego , który od blisko 1.5 miesiąca pauzuje.To duża strata , ponieważ były gracz Śląska Wrocław stwarzał duże zagrożenie z drugiej linii.W ogóle sądzę, że kielczanie będą mieli problemy z rzutami z 9 metra.Nikulenko to typowy rozgrywający , potrafi czasem zaskoczyć niekonwencjonalnym rzutem z biodra bądź odchylenia,jednak nie sądzę ,żeby stał się głównym egzekutorem Vive.Leworozgrywający Paweł Podsiadło to zawodnik,który ma 20 lat.Zapowiada się na duży talent...ale mam jakieś dziwne wrażenie ,że Kuptel z Twardym nie dadzą mu poszaleć dzisiaj.Podbnie jak praworozgrywjącemu Jura Hiliukowi - jemu zawsze w Płocku się ciężko grało.Zostają skrzydła...ale jak tu grać szeroko skoro hala wąska ? Na pewno wiele piłek będzie kierowanych do kołowego - Radka Wasiak - b.dobry obrotowy, na pewno wciśnie kilka bramek i "wymusi" karne...jednak to i tak za mało na Wisłe - wedlug oczywiście mojej prywatnej opinii.

Przewiduję zwycięstwo Płocka różnicą 4-6 bramek...

Do góry
#509525 - 25/03/2006 10:32 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
sprobuje zainteresowac dzisiaj meczem CHROBRY GLOGOW - WISLA PLOCK, choc prawdziwych kibicow nie potrzeba sklaniac do zainteresowania takim widowiskiem. Zdecydowanie mecz kolejki, druzyna Wisly Plock w poprzedniej kolejce pokonala u siebie Vive Kielce i wyszla na prowadzenie w lidze, zeby utrzymac te prowadzenie przed playoff musi dzisiaj wygrac w Glogowie, a przeciez Chrobry to druzyna ktora spisuje sie w tym sezonie znakomicie, przegrala jak do tej pory tylko 3 spotkania, a na dodatek jest niepokonana na wlasnym parkiecie co pokazuje sile tego zespolu.

Wisla Plock na pewnoe nie odpusci tak samo jak druzyna gospodarzy, moim zdaniem umiejetnosci techniczne zdecydowanie po stronei Wisly Plock, gdzie graja zdecydowanie lepsze indywidualne umiejetnosci jak chocby w osobach Wleklaka, Wusztera, Zolotenki, Wicharego, Marszalka, Wisniewskiego czy Kuptela, Titova i Szczuckiego. Chrobry to przede wsyztskim ogromna ambicja do walki, pelne zaanagazowanie na boisku czego niemozna odmowic takze zespolowi z Plocka w waznych meczach a przeciez takim waznym meczem jest spotkanie z Chrobrym.

Mecz zapowiada sie arcyciekawie i pwoinien byc promocja polskiego szczypiorniaka, w takim meczu emocji nie powinno zabraknac. Delikatnie slanialbym sie ku aktualnyym mistrzom Polski z Plocka, kurs w granicach 1,80-1,90 ale naprawde zapraszam do dyskusji na temat dzisiejszego meczu kolejki.

Do góry
#509526 - 25/03/2006 11:54 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Może ja skrobnę parę zdanek na temat tego meczu skoro Gregorian zaprasz do dyskusji

To co gra ,ostatnimi czas Płock to katastrofa - inaczej tego nazwać nie można.Do meczu z Kielcami myślałem,sądziłem,wierzyłem ,że grają tak na pół gwizdka bo płocczanie tak mają ,że nie grają na 100% w meczach z zespołami słabszymi.
Jednak po tym co ujrzałem , tydzień temu w meczu Vive stwierdzam ,że ten zespół jest słaby ! Pierwszego do kasacji bym dał "trenera" Kisiela.Są układy i układziki w klubie dlatego pierwszy coachem zrobili byłego zawodnika i kapitana drużyny ,jednak on z prowadzeniem zespołu nie ma nic wspólnego! Tak "uwstecznić" zespół to duża sztuka.Kompletnie zero jakiegoś autorytetu w drużynie podam przykład :
" 25 minucie meczu z Kielcami wziął czas dla swojej drużynie po stracie bramki ( Marszałek wpuścił bramke ), Kiesiel miał do niego pretensje - a Marszałek go po prosstu " skurwil " i tyle było jego gadania ".I co to za trener ? Ni e ma go co porównywać do Zajączkowskiego czy tak nielubianego w Płocku Bogdana Kowalczyka.

Druga sprawa : nie będzie grał Wiśniewski i Szczucki - to tak do apropo postu Gregoriana.

Trzecia sprawa : Brak prawego rozegrania.Titov to niech się weźmie lepiej za rzucanie palantówką,a nie piłką do ręki.A Matysik wiecznie kontuzjowany - kupili człowieka co ma całe kolano w śrubach , pogruchotane i jak on ma grać na zawodach najwyższej rangi jak z Chrobrym ?

Ehh...gdyby nie Wleklak , Złoty , Wuszter i Wichary to nie wiem jakby oni dalej funkcjonowali.

Podsumowując nie gram tego meczu - "na dwoje babka wróżyła",ale jak od samego początku Chrobry wyłączy Wleklaka z gry ( plaster na całe spotkanie ) to będą mieli b.ułatwione zadanie.Wleklak nie tylko dla mnie , ale dla większości ludzi co przychodzą w Płocku na ręczną to połowa wartości drużyny !

Pomimo ,że jestem z Płocka to chciałbym ,żeby Mistrza zdobyło Vive Kielce - mam już dość patrzenia na to jak prezes Dmoszyński robi przekręty pod stołem , pompując kase w kopaczy( połowa drużyny to serbowie kupieni za pół darmo ),a na wzmocnienia w ręke "nie ma pieniędzy".Bertus Servaas to prezes z prawdziwego zdarzenia.Jeździ z zespołem na każde mecze ,zasiada w szaliku Vive na meczach ,stawia Kielcom nową hale ,jest b.szanowany w Płocku(gdzie zawsze Vive dostaje całą garść wyzwisk ,gwizdów itp ) jedynie Servaas zawsze dostaje brawa - jednym słowem należy się jemu zespołowi Majster chociażby za to...(już dawno nie widziałem w polskiej piłce człowieka,który tyle pieniędzy zainwestowałby w rozwój polskiego handballu).

To tyle ode mnie , trochę może nie na temat dzisiejszej kolejki , ale...
pozdrawiam
palazzi


Edited by palazzi (25/03/2006 12:00)

Do góry
#509527 - 26/03/2006 14:59 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Chrobry Głogów - Wisła 26:28(12:13)

Chrobry: Kotliński, Pitoń ; M. Jurecki (6), Różański (4), Piwko (4), Marciniak (3 - 1/1 z karnego), Kuta (3), B. Jurecki(3), Piotrowski (2), Świtała (1), Łuczyk

Wisła: Góral, Wichary ; Wuszter (10, 1/2 z karnego), Niedzielski (5), Wleklak (4), Kuptel (3), Szyczkow(2), Zołoteńko (2), Titov (1), Paluch (1), Świerad, Twardo, Witkowski

Upomnienia: Różański, Marciniak, Jurecki M.(Chrobry) oraz Niedzielski, Wuszter, Zołoteńko (Wisła)

Kary: Chrobry - 16 min. (Łuczyk, Marciniak, Kuta i Jurecki B. po 4 min.), Wisła - 12 min.(Titov,Szyczkow, Witkowski, Wuszter, Zołoteńko i Twardo po 2min.)

Sędziowali: Marek Majka (Gliwice) i Grzegorz Wojtyczka (Chorzów)

Widzów: 2000 (w tym 25 z Płocka).

Do góry
#509528 - 26/03/2006 15:17 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Quote:

Matysik wiecznie kontuzjowany - kupili człowieka co ma całe kolano w śrubach , pogruchotane i jak on ma grać na zawodach najwyższej rangi jak z Chrobrym ?
Pomimo ,że jestem z Płocka to chciałbym ,żeby Mistrza zdobyło Vive Kielce - mam już dość patrzenia na to jak prezes Dmoszyński robi przekręty pod stołem , pompując kase w kopaczy( połowa drużyny to serbowie kupieni za pół darmo ),a na wzmocnienia w ręke "nie ma pieniędzy".Bertus Servaas to prezes z prawdziwego zdarzenia.Jeździ z zespołem na każde mecze ,zasiada w szaliku Vive na meczach ,stawia Kielcom nową hale ,jest b.szanowany w Płocku(gdzie zawsze Vive dostaje całą garść wyzwisk ,gwizdów itp ) jedynie Servaas zawsze dostaje brawa - jednym słowem należy się jemu zespołowi Majster chociażby za to...(już dawno nie widziałem w polskiej piłce człowieka,który tyle pieniędzy zainwestowałby w rozwój polskiego handballu).




Ustosunkuje sie do wypowiedzi mojego poprzednika.

Po pierwsze Pan Dmoszynski nie jest biznesmenem tak jak Pan Bertus Servaas ktory ma wlasna firme i jest glownym sponsorem klubu a zarazem prezesem. Dmoszynski jest prezesem i musi rozsadnie gospodarowac pieniedzmi jakie dostaje od sponsora Orlenu. Z tego co pamietam to nawet sponsor Orlen chcial rozwiazac pilke reczna w Plocku, z powodu tego ze sponsorowanie recznej nie przynosi zadnego efektu, poniewaz brak jest jakiejkolwiek telewizyjen relacji gdzie sponsor moglby sie wypromowac i zyskac. Jednak dzieki rozmowom zarzadu klubu i zmianie prezesa Orlenu sytuacja zostala wyjasniona a pilka reczna w Plocku pozostala i na pewno pozostanie.

Twierdzisz ze prezes Dmoszynski robi przekrety pod stolem, pompujac kase w kopaczy a na wzmocnienie w reke to nie ma pieniedzy. Interesuje sie sportem i interesuje sie pilka nozna, od kilku lat sledze druzyne Wisly Plock w pilke nozna i moge ci oswiadczyc z calym przekonaniem ze zespol Wisly Plock nie robi transferow gotowkowych, a jesli juz robi to za bardzo male pieniadze, wszytskie transfery sa na zasadzie wolnego transferu wiec nie wiem jak mozesz pisac o pompowaniu calej kasy w kopaczy. Jesli chodzi ci o zarobki pilkarzy noznych, to zarabiaja oni tyle co srednio inni zawodnicy w innych klubach, oczywiscie poza najlepszymi Legia, Wisla Krakow, Amica czy nawet Korona.

Chwalisz prezesa Vive ale wez pod uwage ze jest on prezesem tylko i wylacznie jednej sekcji sportowej wiec moze pozwolic sobie na jezdzenie na kazdy mecz, prezes Dmoszynski ma dwie sekscje sportowe pilke nozna i pilke reczna w jednym klubie i jest prezesem klubu, natomiast w Kielcach zespoly Vive Kielce i Korony Kielce to zupelnie dwa inne zespoly i kluby.

Zespol pilki recznej w Plocku ma bardzo dobry sklad mysle ze najlepszy w Polsce jaki moze miec na chwile obecna, wiadomo jest ze trudno jest kupic zawodnika do Plocka z Vive Kielce czy na odwrot bo wiadomo ze te zespoly ze soba rywalizuja. Al eprzeciez np poztyskanie bramkarza Wicharego bylo swietnym posuniecie m i na pewno nie mozna tego zalowac, a przypominam sobie jak klub oglosil ten transfer to wy kibice w Plocku ppisaliscie na forach ze to blad ze po co wam trzeci bramkarz jak jest Marszalek i Goral, tyo teraz macie odpowiedz ze byl to bardzo dobry transfer. Matysik z tego co pamietam przyszedl za darmo, klub zaplacil za jego leczenie i zainwestowal w niego pomogl temu pilkarzowi, gdyz mial wielkie problemy zdrowotne, klub z Plocka mu pomogl i czekal na rozwoj wypadkow, mysle ze to tez bardzo dobre posuniecie, ze nie odsuneli sie od zawodnika.

Jak sobie dobrze przypominam to za prezesa Dmoszynskiego w Plocku graly prawdziwe gwiazdy polskiego szczypiornika w Wisle Plock, w jednym sezonie sklad Wisly wygladal imponujaco, gral Jurasik, Szmal, Lijewski, Marszalek, Wleklak, i wiekszosc tych zawodnikow co graja teraz, i co ? i zespol z tego co pamietam to nie zdolal zdobyc mistrzostwa Polski,a przeciez mial zdecydowanie najsilniejszy zespol w lidze i najwieksze gwaizdy a do reprezentacji bylo powolywanych nawet 7 czy 8 zawodnikow z Plocka ! Zatem dziwie sie ze mowisz ze prezes Dmoszysnki nie robi transferow do szczypiorniaka. Przeciez te wszystkie gwiazdy zarabialy mnostwo pieniedzy a celu nie osiagnely, zarzad na pewno zrobil co mogl, sprowadzil najelpszych zawodnikow w Polsce wiec nie mozesz miec pretensji do zarzadu. A na chwile obecna to Plock ma naprawde bardzo bardzo silny zespol, mysle ze na dzien dzisiejszy nie mozna miec juz silniejszego skladu, przeciez wiadomo ze Jurecki z Chrobrego nie przejdzie do Plocka bo odchodzi do Magdeburga, a zawodnicy z Vive tez nie beda grali w Plocku, bo beda grali albo w Vive albo wyjada zagranice, a taki zawodnik jak Kubisztal z tego co pamietam w tym sezonie mial przejsc do Plocka ale odmowil, klub sie dogadal z Zaglebiem Lubin, ale Kubisztal odmowil z tego wzgledu ze jego zona gra tez na bramce w Zaglebiu Lubin i nie chcial sie z nia rozstawac, o czym bylo glosno przed sezonem.

Uwazam ze jako kibic z Plocka jestes niesprawiedliwy, i szczerze przyznaje ze dziwie sie takiej opinii z twojej strony. Ja jestem obiektywny i obiektywnie przedstawilem ci sytuacje

Do góry
#509529 - 02/04/2006 19:04 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Gregorian :

Cała "wiedza" jaką przekazałeś w poprzednim poście opiera się tylko i wyłącznie o artykuły prasowe.

Nie będę z Tobą dyskutował , bo po prostu nie znasz realiów i co tu dużo ukrywać , bez obrazy ,ale nie masz pojęcia o sytuacji w klubie.

Cześć


Edited by palazzi (02/04/2006 19:06)

Do góry
#509530 - 10/04/2006 16:17 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Hajzel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 6402
Skąd: Final Table
Quote:

Gregorian :

Cała "wiedza" jaką przekazałeś w poprzednim poście opiera się tylko i wyłącznie o artykuły prasowe.

Nie będę z Tobą dyskutował , bo po prostu nie znasz realiów i co tu dużo ukrywać , bez obrazy ,ale nie masz pojęcia o sytuacji w klubie.

Cześć




Gregorian ma sporo racji

Do góry
#509531 - 21/04/2006 21:33 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Olimpia Piekary Śląskie - Vive Kielce

over 52.5 @1.85 @BAW

1.Według mojej opinii analityk BAW zasugerował się wynikami z rundy zasadniczej,gdzie w obu meczach padło po 52 bramki.Nie wiedział chyba jednak , że wtedy Olimpia grała bez 3-4 podstawowych zawodników,a więc siła w ataku była zdecydowanie mniejsza.
2.Olimpia teraz w komplecie - kontaktowałem się z klubem z Piekarem i uprzejma Pani odpowiedzialna za sprawy sportowe poinformowała,że wszyscy zawodnicy są zdrowi
3.W zespole pełna moblizacja , Piekary tanio skóry nie sprzedadzą na pewno będą się starały przynajmniej na początku "być na kontakcie" z Kielczanami ,a więc te 23-25 bramek są w stanie rzucić,a Wasiak i spółka wierzę ,że o reszte się zatroszczą

Pozdrawiam
palazzi

WYNIK : 27 : 38


Edited by palazzi (23/04/2006 16:21)

Do góry
#509532 - 21/04/2006 22:08 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Kwidzyn - Zagłębie Lubin

under 55.5 @1.85


1.Zapowiada się typowy mecz walki !
2.Jedni i drudzy wiedzą ,że klucz do przejścia do następnej fazy rozgrywek tkwi właśnie w pierwszym meczu.
3.Dla kwidzyniana i lubinian stawka wysoka ,co mam nadzieję wymusi sporo błędów.
4.Spodziewam się zaciętej szarpanej gry z obu stron , nie sądzę,żeby to było arcyciekawe spotkanie do oglądania z poziomu trybun...tak to widzę

PS.Z racji tego ,że nie wiem jak będzie BAW rozliczał mecze ,radzę ubezpieczyć się postawieniem na X w tym meczu.Co prawda nie mogłem znaleźć na ZPRP zasad rozgrywania play offów,ale wydaje mi się (oczywiście mogę się mylić,więc w razie czego poprawcie mnie) ,że w przypadku remisu jest dogrywka(a BAW nie podał przy meczach czy rozlicza z dogrywką czy bec),bo grają systemem pierwsze spotkanie u drużyny zajmującej niższe miejsce w tabeli po rundzie zasadniczej,a drugie i ewentalnie trzecie u przeciwników.

WYNIK : 25:29


Edited by palazzi (23/04/2006 16:27)

Do góry
#509533 - 21/04/2006 22:44 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
przy remisie jest dogrywka, a betandwin liczy wynik po 60 minutach gry bez dogrywki

Do góry
#509534 - 21/04/2006 23:13 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Quote:

przy remisie jest dogrywka, a betandwin liczy wynik po 60 minutach gry bez dogrywki




Dzięki za odpowiedź.

Tak czy tak rekreacyjnie zagram sobie X po @10.00 w BAW.
Mecz powininen być na styku,a nóż będzie potrzeba dodatkowych 2x5 minut żeby wyłonić zwycięzce...

Do góry
#509535 - 07/05/2006 09:14 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Kaktus_lbn Offline
old hand

Meldunek: 11/04/2004
Postów: 1123
Skąd: Lublin
Wisla Plock]/b] - Zaglebie Lubin @1.20

Plock wygrał wczoraj 2 bramkami (28:26), gdyz jak sam trener wspomnial Plock sam pozwolił na dogonienie sie poprzez poluzowanie szykow obrony, ale cały mecz byl kontrolowany przez gospodarzy i nikt nie watpi ze po dniu dzisiejszym Wisla bedzie juz w finale.

Aktualny stan rywalizacji 1:1

Aktualny stan

Vive Kielce - Chrobry Głogów @1.20

Podobna sytacja jak wyzej z tym, ze Vive poprostu rozbiło gości bodajze 9 bramkami (28:19). Rowniezj jak w przypadku Wisly aktualny stan rywalizacji to 1:1 a w Kielcach myślą juz o finale.

Do góry
#509536 - 07/05/2006 17:23 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Don Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2002
Postów: 1748
Skąd: Kielce
54 minuta, Vive przegrywa 20-27, tragedia

Do góry
#509537 - 07/05/2006 17:32 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
no i mamy wielka ogromna niespodzianke

W finale polskiej pilki recznej mezczyzn zagra

Wisła Płock i Chrobry Głogów !!!!

Gratulacje dla zespolu z Głogowa za zdobycie historycznego medalu w mistrzostwach Polski i za sprawienie niespodzianki pokonujac w polfinale zespol z Kielc

Po raz drugi z rzedu Vive Kielce bez udzialu w finale !!!!

Gratulacje dla zespołu z Płocka który pokazał że faworyt także musi być skoncentrowany na swojej grze

Do góry
#509538 - 07/05/2006 18:10 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Kaktus_lbn Offline
old hand

Meldunek: 11/04/2004
Postów: 1123
Skąd: Lublin
T R A G E D I A

tak krotko mozna skomentowac to co zagralo dzis vive. Wystarczy nadmienic ze te ciule zamykały mi 3 kupony. Kompletnie przeszli obok meczu. Bo jak mozna tak polec, gdy wczoraj sie pokonało ten sam team z takim zapasem?

Dostajesz OSTRZEŻENIE !!!
Troche kultury obowiązuje.

A tak na marginesie, Chrobry to trzecia druzyna ligi a Vive to druga druzyna ligi, w rundzie zasadniczej stratta Chrobrego do Vive to zaledwie 1 punkt. Co do odpuszczenia to mozesz byc pewny ze Vive meczu nie odpuscilo bo stawka tego meczu byl awans do finalu mistrzostw Polski, wystarczy troche znajomosci na pilce recznej i oczywiscie KULTURY i jeszcze KULTURY !


Edited by Gregorian (07/05/2006 18:14)

Do góry
#509539 - 19/05/2006 20:31 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
Pobódka!
Jutro ostatnie tchnienia piłki recznej...
Co za meczyki sie szykuja i ciekawe do typowania.
Zaczne od Miedz-AZS Gdansk
Spadkowicz bedzie juz myslami w 1 lidze czy tez bedzie gryzl parkiet by jakos pozegnac elite?Mysle ze to pierwsze wezmie gore i tez wiecej indywidualnosci AZS.
kurs 1,5 AZS.

Zaglebie-Vive
Kielczanie nadal w dolku?
Kursy po rowno,to cieszy tych co zagraja na Lubin,mnie takze:)Zaznaczam ze bedzie ciezko ale gora bedzie Lubin.
Podobnie w Głogowie...tam sie bedzie dzialo!!!!
Ida jak burza i pewnie jutro zagrzmi najglosniej,sa tak zospedzeni i podbudowani ze ograja Plock.
Zaglebie 1
Chrobry 1.

Do góry
#509540 - 19/05/2006 21:10 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Kaktus_lbn Offline
old hand

Meldunek: 11/04/2004
Postów: 1123
Skąd: Lublin
Quote:



A tak na marginesie, Chrobry to trzecia druzyna ligi a Vive to druga druzyna ligi, w rundzie zasadniczej stratta Chrobrego do Vive to zaledwie 1 punkt. Co do odpuszczenia to mozesz byc pewny ze Vive meczu nie odpuscilo bo stawka tego meczu byl awans do finalu mistrzostw Polski, wystarczy troche znajomosci na pilce recznej i oczywiscie KULTURY i jeszcze KULTURY !




Szkoda ze nie widziales spotkania. Vive kompletnie przeszlo obok meczu.

Do góry
#509541 - 19/05/2006 21:27 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Zagłębie Lubin - Viva Kielce


Jutro (20.05) drugie spotkanie o 3 miejsce szczypiorniaka meżczyzn .Pierwsze spotkanie rozgrywane na parkiecie w kielcach zakończyło się wygraną Zagłebia 27:26 . O tym że w Lubinie gra się ciezko piłkarze z kielc przekonali się w lidze przegrywajac 33:30 a wczesniej 27:24.Jednak nieuważam by 2 druzyna zasadniczego sezonu była w jutrzejszym meczu bez szans . Faworytem jest Zagłebie i powinno wygrac ale zapewne po cięzkiej walce.




AMD Chrobry Głogów - Wisła Płock


Jutro (20.05) drugie spotkanie finałowe szczypiorniaka meżczyzn pomiędzy Chrobrym Głogów i aktualnym mistrzem Wisłą Płock.Pierwsze spotkanie rozgrywane na parkiecie Wisły zakończyło się jej wygraną 25:24 . Spotkanie do pierwszej połowy było zaciete ( 14:12) po zmianie stron Wisła oskoczyła na spora przewage bo aż 20:14 lecz chyba zlekcewarzyła rywala i ledwo co dowieźli wygrana do końca.Gracze Wisły w lidze odniesli na 22 spotkania 20 wygrnych w tym dwukrotnie pokonujac Chrobrego jutro Wisła ktora jest faworytem także powinna wygrać.

Do góry
#509542 - 19/05/2006 21:29 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Quote:



A tak na marginesie, Chrobry to trzecia druzyna ligi a Vive to druga druzyna ligi, w rundzie zasadniczej stratta Chrobrego do Vive to zaledwie 1 punkt. Co do odpuszczenia to mozesz byc pewny ze Vive meczu nie odpuscilo bo stawka tego meczu byl awans do finalu mistrzostw Polski, wystarczy troche znajomosci na pilce recznej i oczywiscie KULTURY i jeszcze KULTURY !




Quote:

Szkoda ze nie widziales spotkania. Vive kompletnie przeszlo obok meczu.




Jesli w decydujacym meczu o awans do finalu meczu o mistrzostwo Polski, Vive przechodzi obok meczu to chyba swiadczy to o zerowym profesjonalizmie pilkarzy i calej druzyny. Nie wierze w to zeby w najwazniejszym meczu sezonu glwony kandydat do zlota obok wisly Plock przeszedl obok meczu, co innego gdyby byl to mecz o nic ale to byl mecz o wsyztsko.

Do góry
#509543 - 20/05/2006 07:36 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
Wy tu gadu-gadu o finałach...

A ja chciałem zaproponować na dzisiaj dubla ze spotkań o utrzymanie w ekstraklasie.

Miedź Legnica - AZS Gdańsk - Typ 2 - Kurs 1,5
Piotrkowianin Kiper - Wisła Puławy - Typ 1 - Kurs 1,4
AKO: 2,1
Stawka: 10/10

To są już decydujące mecze w walce o ligowy byt. Miedź Legnica już spadła do pierwszej ligi i dzisiaj podejmuje AZS Gdańsk. Tak się składa, że widziałem oba zespoły na żywo w ostatnim czasie w Piotrkowie i dużo lepsze wrażenie sprawił na mnie AZS Gdańsk. Jachlewski i spółka wygrają dzisiaj mecz w Legnicy i znacznie przybliżą się do utrzymania w lidze.
Piotrkowianin Kiper jeśli dzisiaj wygra utrzymuje się w ekstraklasie bez względu na wynik ostatniego meczu w Gdańsku. Kiper pod wodzą trenera Edwarda Strząbały jest zupełnie inną drużyną niż na początku sezonu. Śmiem twierdzić, że z tym składem i w tej formie walczyłby o 5-6 miejsce w Polsce. Dzisiaj Piotrkowianin wygrywa z Wisłą i pomeczowy bankiet staje się faktem

Reasumując - tego dubla gram bardzo grubo - 10/10. Gram grubo też z tego powodu, że piłka ręczna zarówno kobiet jak i mężczyzn dała mi w tym sezonie zarobić nieco . Dla ostrożniejszych polecam mniejszą stawkę. Ja gram za max stake. Pozdrawiam.

Do góry
#509544 - 20/05/2006 08:21 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
zgadzam sie z toba, mysle ze te mecze warto zagrac, warto zaryzykowac, moze nie az tak bardzo bardzo grubo ale naprawde solidnie

Do góry
#509545 - 20/05/2006 19:55 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Pewne zwyciestwo zespolu z Gdanska w Legnicy i wielkie emocje z ogromnym happy endem w spotkaniu Piotrkowianin - Wisla Pulawy.

Wracajac do spotkania Kipera z Wisla Pulawy, nie wiem jak to goscie zrobili ze prowadzac roznica 3 bramek 25-22 na 4 minuty przed koncem meczu w tak bardzo waznym pojedynku przegrali spotkanie 25-26 !! To naprawde wielka sztuka, przyznam szczerze ze nie wierzylem w sukces zespolu gospodarzy gdy na 4 minuty przed koncem przegrywali roznica 3 bramek, ale jednak trzeba wierzyc do konca.

Co do spotkan o medale, pewne i zasluzone zwyciestwo Chrobrego Glogow z Wisla Plock 31-26, chociaz Wisla Plock dochodzila zespol z Glogowa na roznica 3-4 bramek to nic wiecej nie moga zrobic bo Chrobry odskakiwal i przewaga znowu rosla do 5-6 bramek. Trzeba jednak pamietac ze druzyna z Plocka ma zdecydowanie lepsza i wieksza lawke rezerwowych niz Chrobry Glogow i duze znaczenie moze miec w jutrzejszym meczu zmeczenie zawodnikow, i mysle ze w jutrzejszym meczu Chrobry Glogow moze miec ogromne rpoblemy ze zwyciestwem, a szanse Wisly Plock w niedzielnym meczu rosna.

Co do walki o brazowy medal, to Vive Kielce wyraznie przechodzi kryzys, szkoda ze jest to kryzys w najwazniejszym momemncie sezonu, Zaglebie Lubin pewnie pokonalo zespol z Kielc na wlasnym boisku wykorzystujac wsyztskie bledy zespolu Vive. Oj mysle ze jutro bardzo ciezko bedzie zespolowi z Kielc powalczyc o zwyciestwo i przedluzenie szans na brazowy medal. Zaglebie jest w gazie i o jeden kroczek od brazowego medalu, zapowiada sie ciekawie.

Do góry
#509546 - 20/05/2006 20:17 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
Quote:

Pewne zwyciestwo zespolu z Gdanska w Legnicy i wielkie emocje z ogromnym happy endem w spotkaniu Piotrkowianin - Wisla Pulawy.

Wracajac do spotkania Kipera z Wisla Pulawy, nie wiem jak to goscie zrobili ze prowadzac roznica 3 bramek 25-22 na 4 minuty przed koncem meczu w tak bardzo waznym pojedynku przegrali spotkanie 25-26 !! To naprawde wielka sztuka, przyznam szczerze ze nie wierzylem w sukces zespolu gospodarzy gdy na 4 minuty przed koncem przegrywali roznica 3 bramek, ale jednak trzeba wierzyc do konca.

Gregorian - to było coś niesamowitego! - oglądałem to z trybun hali Relax. 56'23'' - 22:25 - i wydawało się, że Puławy muszą to wygrać, ale Kiper ma trenera Szarlatana Edwarda Strząbałę. Kiper zdobywa trzy gole - jest 25:25...15 sekund przed końcem bramkarz łapie piłkę i Kiper ma kontrę. Faul - Dymitr Zińczuk bierze piłkę i ....rzuca od poprzeczki gola - 26:25!!!!! $$$$$$$$

Do góry
#509547 - 20/05/2006 20:27 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
Quote:

Wy tu gadu-gadu o finałach...

A ja chciałem zaproponować na dzisiaj dubla ze spotkań o utrzymanie w ekstraklasie.

Miedź Legnica - AZS Gdańsk - Typ 2 - Kurs 1,5
Piotrkowianin Kiper - Wisła Puławy - Typ 1 - Kurs 1,4
AKO: 2,1
Stawka: 10/10

mam nadzieję, że ktoś to grał.... - obiecuję, że w przyszłym sezonie zachowam skuteczność....

Do góry
#509548 - 21/05/2006 11:10 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Tak jak pisałem wczoraj, myśle ze w finale dzisiaj wieksze szanse ma jednak Mistrz Polski Wisla Plock ktora dysponuje dluzsza lawka rezerwowych, po wczorajszym meczu na pewno padlo wiele ostrych slow w zespole z Plocka i kurs jaki dzis oferuje Betandwin 2,10 na Wisle Plock albo bezpieczniej hc +1,5 za 1,75 jest bardzo ciekawy i mysle ze godny rozwazenia.

Zaglebie Lubin - Vive Kielce, kurs na zwyciestwo gospodarzy 1,60. Czy Vive Kielce jest w stanie sie podniesc i nawiazac walke z Zaglebiem ?

Do góry
#509549 - 21/05/2006 11:46 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Kaktus_lbn Offline
old hand

Meldunek: 11/04/2004
Postów: 1123
Skąd: Lublin
Zaglebie - Vive 1 @1.60

Ja posiłkuje sie grą "na fali" Lublinian i kryzysem Kielczan. Wczoraj Vive tylko przez czesc meczu dotrzymywało kroku Zaglebiu i ostatecznie wysoko przegralo. Dzis wieksze znaczenie bedzia miala dluzsza lawka rezerwowych, a z tego powodu wyniku nie jestem do konca pewien. Mysle jednak ze ten sezon to porazka Vive i gospodarze dzis beda swietowac braz co dla Zaglebia bedzie sukscesem. Ja ze stawką nie szaleje.

Do góry
#509550 - 21/05/2006 13:20 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
jestem zaszokowany ogromna agresja pilkarzy recznych Chrobrego Glogow !!!

Do tego kibice ktorzy podgrzali atmosfere i tak sie zaczelo jak sie zaczelo.

Bartek Jurecki glupi faul, 2 minuty kary juz na poczatku musze, pozniej drugie 2 minuty kary za dyskusje z sedzia a na koniec pokazal sedziom srodkowy palec i postukal sie w czolo za co oczywiscie musial dostac czerwona kartke.

Michal Jurecki specjalnie z pelna premedytacja uderzyl w twarz pilkarza Wisly Plock i ewidentna czerwona kartka

Do tego na poczatku bez sensowne glupie faule , lapanie za spodenki za kozulki chjwytanie w ol, za tow szytskie bez sensowne 2 minuty kary !!!

Bartek Jurecki przechodzi do Magdeburga, ten zawodnik musi umiec panowac nad soba, w tak klasowym zespole nikt mu nie pozwoli na takie glupie oslabienie zespolu !!!!

Do góry
#509551 - 21/05/2006 16:29 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Stawiałem oba mecze i bardziej bylem przekonany ze wygra zegłębie ( widziałem ich kilka krotnie w akcji) niz Wisła choć też na to liczyłem.
W meczu w Lubinie Zagłębie górowało prawia w każdym elemencie gry.
Zaś w Meczu w Głogowie moze o wyniku przesądził doping w sumie 2 000 osób zrobiło taka wrzawe że Płotczanie niemogli skupić się na grze ?

Do góry
#509552 - 21/05/2006 17:13 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
japiss Offline
member

Meldunek: 22/09/2003
Postów: 129
Skąd: Płock
dobre nie mogli sie skupic
dawno sie tak nie rozbawilem
napisal bym gdzie kto sie skupia ale pewnie nadwyrezyl bym regulamin forum

Do góry
#509553 - 21/05/2006 17:16 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
japiss Offline
member

Meldunek: 22/09/2003
Postów: 129
Skąd: Płock
Quote:

dobre nie mogli sie skupic
dawno sie tak nie rozbawilem
napisal bym gdzie kto sie skupia ale pewnie nadwyrezyl bym regulamin forum



odpowiedz na nasza slaba postawe brzmi- Wleklak (niestety)

Do góry
#509554 - 21/05/2006 18:14 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Zaglebie Lubin pokazalo charakter !!!

Na 9 minut przed koncem spotkania Zaglebie przegrywalo z Vive 20-25 i zodlalo wygrac to spotkanie 28-27 !!! Wielkie gratulacje, rzucic 8 bramek i stracic tylko 2 bramki w ostatnich 9 minutach gdy sie przegrywalo roznica 5 goli.

Zaglebie Lubin z brazowym medalem !!!!

Vive Kielce bez medalu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do góry
#509555 - 21/05/2006 19:00 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Jeszcze raz się okazało,że kłopoty organizacyjne(Vive) przekładają sie w sposób zasadniczy na wyniki sportowe.
Polska liga cieżka do grania,gdyż mając do wyboru ofertę tylko betawinu jest się siłą rzeczy niejako pod ścianą w wyborze zdarzeń.Może w przyszłym sezonie któryś z buków wystawi polskiego szczypiora?
Nawoj

Do góry
#509556 - 21/05/2006 21:32 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Kaktus_lbn Offline
old hand

Meldunek: 11/04/2004
Postów: 1123
Skąd: Lublin
koncowka Zagłebia była piekna...

Do góry
#509557 - 21/05/2006 21:49 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Quote:

Jeszcze raz się okazało,że kłopoty organizacyjne(Vive) przekładają sie w sposób zasadniczy na wyniki sportowe.
Polska liga cieżka do grania,gdyż mając do wyboru ofertę tylko betawinu jest się siłą rzeczy niejako pod ścianą w wyborze zdarzeń.Może w przyszłym sezonie któryś z buków wystawi polskiego szczypiora?
Nawoj




polskiego szczypiorniaka wystawia takze Bet-at-home, ale nie oszukujmy sie ten bukmacher bardzo wzoruje sie na kursach z pilki recznej w Polsce wlasnie na BAW i kursy sa bardzo bardzo zblizone, i wystawiane po wystawieniu przez BAW

Mam nadzieje ze od przyszlego sezonu oferta polskiej pilki recznej zainteresuje sie moze Unibet, akbo Sportinbbet lub Bet365 czy Gamebookers

Do góry
#509558 - 22/05/2006 07:17 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
matmax23 Offline
member

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 129
Skąd: Poznań
Myślę, że jakąś zorganizowaną akcją można namawiać buków do wystawienia polskiego szczypiorniaka. Nie wiem jak inni, ale np. bet365 ogłasza, że czeka na sygnały graczy w sprawie poszerzenia oferty o nowe ligi. Jeśli kilkadziesiąt osób wysłałoby maile w tej sprawie, może byłaby szansa.
A przy okazji może Gregorian udałoby się namówić bet365 do sponsorowania naszego konkursu;)

Pozdruffka dla wszystkich handball-fanów.
Mateusz

Do góry
#509559 - 22/05/2006 07:51 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni *DELETED*
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Post deleted by Gregorian


Edited by Gregorian (27/05/2006 16:02)

Do góry
#509560 - 24/05/2006 16:49 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Porównując kursy na Niemcy zauważyłem,że Polską Ligę ma także 10bet.
Oto kursy




1x2 O/U
style="DISPLAY: none">

27/05 Awfis Gdansk 1.303 O 55.5 1.855
Draw 14.500
13:00 Piotrkowianin Kiper 3.640 U 55.5 1.862
style="DISPLAY: none">

27/05 MMTS Kwindzyn 1.200 O 56.5 1.855
Draw 15.500
13:00 Skask Wroclaw 4.690 U 56.5 1.862
style="DISPLAY: none">

27/05 Olimpia Piekary Sl. 1.200 O 54.5 1.855
Draw 15.500
13:00 Traveland Olsztyn 4.690 U 54.5 1.862
style="DISPLAY: none">

27/05 Wisla Plock 1.303 O 54.5 1.855
Draw 15.000
13:00 Chrobry Glogow 3.610 U 54.5 1.862
style="DISPLAY: none">

27/05 Wisla Pulawy O 52.5 1.855
13:00 Miedz Legnica U 52.5 1.862

Kursy całkiem przyzwoite.Od nowego sezonu drżyjcie buki!!
Nawoj

Do góry
#509561 - 24/05/2006 17:43 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
kursy prawie identyczne jak betandwin, i Bet-at-home.

Licze na to ze od nowego sezonu, do grona bukmacherow z polska pilka reczna dolacza Bet365, Sportingbet.

Do góry
#509562 - 24/05/2006 17:49 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Kursy identyczne , bo kopiują z BAW...

Do góry
#509563 - 25/05/2006 21:01 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
live99 Offline
addict

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 526
Skąd: Płock
Mam do was pytanie kiedy i czy w ogole wystawi kursy na polska lige Unibet?

Do góry
#509564 - 27/05/2006 16:04 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Unibet w tym sezonie nie mial w ofercie polskiego szczypiorniaka, miejmy nadzieje ze od przyszlego sezonu sie to zmieni.

Do góry
#509565 - 27/05/2006 17:12 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Wisła Płock mistrzem Polski w sezonie 2005/2006 !!!

Dzisiaj zespol z Plocka wygral spotkanie w Plocku z Chrobrym Glogow 31-25 a cala rywalizacje finalowa 3-1 !!!

Trzeba dodac koniecznie, ze Wisła Płock zdobyła tytuł Mistrza Polski po raz trzeci z rzędu !!! a piąty w historii klubu !!!

Gratulacje dla zespolu z Płocka.

Ogromne słowa uznania dla zespołu Chrobrego Głogów za zdobycie Wicemistrzostwa Polski po raz pierwszy w historii klubu !! Srebrne medale dla zespołu z Głogowa to nagroda za wielka ambicje i niemale umiejetnosci tego zespolu, wielkie gratulacje dla zespołu z Głogowa !!!

Brązowy medal zdobyła drużyna Zagłębia Lubin, dopiero miejsce czwarte zespół Vive Kielce.

Do góry
#509566 - 27/05/2006 17:45 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Hajzel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 6402
Skąd: Final Table
Quote:

Wisła Płock mistrzem Polski w sezonie 2005/2006 !!!

Dzisiaj zespol z Plocka wygral spotkanie w Plocku z Chrobrym Glogow 31-25 a cala rywalizacje finalowa 3-1 !!!

Trzeba dodac koniecznie, ze Wisła Płock zdobyła tytuł Mistrza Polski po raz trzeci z rzędu !!! a piąty w historii klubu !!!

Gratulacje dla zespolu z Płocka.

Ogromne słowa uznania dla zespołu Chrobrego Głogów za zdobycie Wicemistrzostwa Polski po raz pierwszy w historii klubu !! Srebrne medale dla zespołu z Głogowa to nagroda za wielka ambicje i niemale umiejetnosci tego zespolu, wielkie gratulacje dla zespołu z Głogowa !!!

Brązowy medal zdobyła drużyna Zagłębia Lubin, dopiero miejsce czwarte zespół Vive Kielce.





Ręczna Mistrzem , Nożni z Pucharem tylko żeby pan Prezes Dmoszyński nie zapomniał o Ręcznej

Do góry
#509567 - 27/05/2006 19:17 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
dlaczego ten sport jest tak traktowany, na glownej stronie na gazeta.pl w dziale sport, najwazniejsza informacja to "Niemcy rozgromili Luksemburg 7:0!" - ta jest pogrubiona dodatkowo , nastepna wiadomosc to "Finaliści MŚ towarzysko: remis Szwajcarów", i dopiero 3 informacja to "Wisła Płock mistrzem Polski w piłce ręcznej!", dla mnie to jest zalosne, zeby wynik spraingowego meczu niemcow byl wazniejszy od tego kto jest mistrzem polski w reczna!!!!!!! gralem w ten sport 8 lat, skonczylem przez to, ze nabawilem sie bardzo powaznej kontuzji kolan, ale i tak predzej czy pozniej bym skonczyl, bo z tego sportu wyzyc sie nie da, ale jak Polacy maja sie zainteresowac sportem, jak przyciagnac sponsorow skoro w telewizji publinczej nie ma praktycznie meczow polkiej ligi (niekiedy pokazuja na TVP3) , nie mowiac juz o pucharach, MS i ME, kiedy Montex 3 lata (albo troche wczesniej, nie pamietam, a nie chce mi sie szukac) temu zdobyl puchar EHF to w wiadomosciach byla to ostatnia informacja jaka podali...troche sie rozpisalem, bo wkurza mnie traktowanie tego sportu w polsce...a sukcesy mamy wieksze niz w pilce noznej i koszykowce

Do góry
#509568 - 27/05/2006 19:26 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
przejrzalem jeszcze newsy sportowe z innych portali i tak oto:

interia
-info o MP wisly na 3 pozycji, przed nim sparing niemcow i giro d'italia

onet
-tu rowniez 3 pozycji, przed nim info, ze trener bramkarzy stawia na boruca i oczywiscie sparing niemcow

o2
-na stronie glownej brak informacji o MP dla wisly, sa za to informacje: zespol arabi przyjechal do niemiec, Jedyny Czarnogórzec nie zagra w zespole Serbii oraz o obronie brazyli

wp
tutaj to wogole rekord dopiero na samym koncu na 10 pozycji jest te info...

Do góry
#509569 - 27/05/2006 20:25 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
no coż, jedyne co mozemy zrobic to tylko po cichu liczyc ze w koncu niektore telewizje i wszystkie media przekonaja sie do atrakcyjnosci tej dyscypliny.

W sporcie po wiadomosciach na TVP 1 mowili o Wisle Plock i byly nawet urywki ze spotkania !!! Takze jednak kamera na meczu byla, wiec moze gdzies retransmisja z tego meczu bedzie ? pozyjemy zobaczymy, moze w koncu sie cos zmieni w przyszlym sezonie.

Do góry
#509570 - 27/05/2006 21:20 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
kamera jest na kazdym meczu w ekstraklasie...potrzeba duzego sukcesu w meskiej reprezentacji, ewentualnie w pucharach, a najlepszym rozwiazaniem byloby dostac sie na olimpiade...i tam sie pokazac

Do góry
#509571 - 17/09/2006 09:50 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Extraklasa męskiego szczypiorniaka w Elblągu To historyczne wydarzenie w naszym mieście. Pierwsze dwa wyjazdowe spotkania Techtransu Darad tylko zaostrzyły apetyty miejscowych kibiców.
Wygrana 30-29 z Olimpią Piekary Śląskie, oraz remis 27-27 ze Śląskiem Wrocław, pozwalają dobrze rokować w meczu z Wisłą Puławy. Zespół Techtransu wystąpi w optymalnym zestawieniu.

Techtrans Darad Elbląg v Wisła Puławy
Typ: 1
Kurs: 1,80
Buk: B&W
Stawka 6/10

Do góry
#509572 - 17/09/2006 18:25 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Techtrans Darad Elbląg v Wisła Puławy 28-22

Powiem tak: byłem pierwszy raz na meczu piłki ręcznej, od razu Exptraklasa - nie rozdrabniam się
Doping coś fantastico ! Kultura, luzik, mój tata raczej sceptycznie nastawiony do polskiego sportu, był wprost zachwycony Kwiatki dla wszystkich piłkarzy przed rozpoczęciem meczu, żywiołowy doping, bęben, klapki na rękach, oklaski, darcie ryja
Wczoraj na meczu 3 ligi piłki nożńej, Olimpia Elbląg - Radomiak Radom, interweniowała policja po wtargnięciu na boisku palantów którzy mniemają że są jakimiś kibicami
Piłka ręczna to sport z klasą Kulturalny, emocjonujący, BEZPIECZNY

Wielkie pozdro dla fanów szczypanego

Do góry
#509573 - 20/09/2006 14:27 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Traveland Olsztyn v KS Techtrans Darad Elblag
18:00

Derby Warmii
W meczu sparingowym przed sezonem, zespoły te zremisowały 20-20. Obecnie Techtrans zajmuje trzecią lokatę w tabeli z 5 punktami, jest jedną z trzech ekip które nie doznały jeszcze porażki. Bilans Techtransu 2 zwycięstwa i remis. Ostatni mecz to wygrana 6 oczkami z Wisłą Puławy.
Zespół z Olsztyna, z dorobkiem 2 punktów [wygrana z Piotrkowianinem] we własnej hali zaledwie jednym punktem + dwie porażki z Olimpią Piekary Śląskie i Chrobrym Głogów.
Najskuteczniejszym graczem Techtansu jest Mariusz Gujski który z 25 bramkami przewodzi w lidze, w Travelandzie najprawdopodobniej wystąpi już [po jednym meczu absencji] ich najlepszy strzelec Piotr Frelek [18 bramek w dwóch meczach] a nie wystąpią Maciej Wasilenko i środkowy Adam Tetyk
Elbląski team rośnie po mału na "czarnego konia" rozgrywek. Mało kto spodziewał się tak udanego startu w ekstraklasie.
Drużyny te dwa razy spotakły się też w sezonie 2004/05 i dwa razy górą był Traveland. Jednak obecnie ekipa z Olsztyna jest w trakcie przebudowy, a Elbląg ma coś do udowodnienia
Zapowiada się zacięty mecz, przewiduję wyrównaną walkę i minimalne zwycięstwo Elbląga

Szkoda, że B&W nie wystawił kursów, możnaby popróbować coś z handi ... w takim razie więc ...

Traveland Olsztyn v KS Techtrans Darad Elblag
Typ: 2
Kurs: 1,85
Buk: Bet-at-home
Stawka: 4/10

Do góry
#509574 - 20/09/2006 18:11 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Dlaczego nie pomyślałes o remisie?

Do góry
#509575 - 20/09/2006 18:28 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Quote:

Dlaczego nie pomyślałes o remisie?




Myślałem, żeby postawić za jaką min stawkę :/
Czekałem na B&W by zagrać Techtrans +0,5 i się nie doczekałem.
Szkoda

Traveland Olsztyn v Techtrans Darad Elbląg 28-28

Do góry
#509576 - 20/09/2006 18:35 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Cholera,nie zauwazylem Twojego postu,bo zajety bylem ligą szwecką.Na pewno radziłbym Ci dołożyc remis,tak jak koledze ktory widzial win gospodarzy na innym forum

Proponowalbym równiez remis.Derby maja swoje prawa-odpuszczam ten mecz.Linia u/o tez ciężka do rozgryzienia.W Elblągu dobra atmosfera dla meskiego szczypiora-to bylo ok 14 dzisiaj

Do góry
#509577 - 20/09/2006 18:45 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Nic to
Już 30 września, kolejne spotkania Techtransu, tym razem też "prawie" derby bo do Elbląga przyjeżdża MMTS Kwidzyn, który to rozpocznie 4 meczowy mega sprawdzian dla Techtransu. Później w kolejności wyjazd do Kielc, u siebie Zagłębie Lubin i wyjazd do Płocka. 4 bardzo trudne spotkania i będzie bardzo ciężko o punkty. W zasadzie dopiero teraz od meczu z Kwidzynem, będzie można obiektywnie ocenić siłę elbląskiego teamu.

pzdr)

Do góry
#509578 - 20/09/2006 19:27 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Kwidzyn dzisiaj niespodziewana porazka z Piekarami,ciezko będzie o dobry kurs-pewnie bedzie ok.1.25 na gospodarzy.przy linii ok.55 gram under

Do góry
#509579 - 04/10/2006 15:00 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
PAP /15:56
Piłkarze ręczni Techtransu Darad z Elbląga, którzy jechali na mecz ligowy z Vive do Kielc mieli wypadek samochodowy.
Między Jankami a Tarczynem na E-7, na autokar zespołu z Elbląga najechał TIR. Trzech zawodników odwieziono do szpitala w Grójcu, inni są mocno poobijani.

Mecz został odwołany. Nowy termin spotkania ustali Związek Piłki Ręcznej w Polsce.

tekst onet.pl

Do góry
#509580 - 21/10/2006 09:31 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
ooiipp Offline
stranger

Meldunek: 21/10/2006
Postów: 8
Vive Kielce- Traveland Olsztyn 1 1,10 10/10 B@W

W Travelandzie nikt nie liczy na cud, tym bardziej ze olsztynianie zagraja bez najlepszego strzelca Frelka...oraz bez kolowego Maciejewskiego!
W Kielcach szanse debiutu w ekstraklasie dostana szanse juniorzy!!!!

Do góry
#509581 - 21/10/2006 10:02 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Proponuję 1x Stal Mielec w nordicbecie-1.8

Do góry
#509582 - 28/10/2006 09:11 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
ooiipp Offline
stranger

Meldunek: 21/10/2006
Postów: 8
Polska- Norwegia 1,60 B&W 7/10
nie sadze aby Polacy popelnili dwa podobne bledy dzien po dniu i przegrali z Norwegia...

Dania-Portugalia 1,10 B&W 10/10 kurs mizerny ale niespodzianki nie bedzie; Dunczycy nie pozwola sobie wydrzec zwyciestwa w Grundfos cup

Do góry
#509583 - 20/11/2006 21:43 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
bgn86 Offline
journeyman

Meldunek: 07/02/2006
Postów: 99
Jutrzejsza potyczka ekstraklasy mężczyzn, która będzie premierowym spotkaniem na nowym kanale tematycznym TVP Sport zapowiada się bardzo ciekawie. Spotkają się dwie drużyny, które aktualnie znajdują się w formie. Podopieczni trenera Przybylskiego znajdują się w niej praktycznie od samego początku rozgrywek, czego nie można było powiedzieć o wrocławskich Wojskowych, którzy rozpoczęli nowe rozgrywki bardzo niemrawo, żeby nie powiedzieć, że po prostu źle...
Trzy ostatnie mecze wskazują jednak na poprawę dyspozycji młodych zawodników Śląska, którzy uzyskali w nich 4 pkt. ulegając tylko na własnym parkiecie kieleckiemu Vive, po dobrym meczu.
Tak jak miało to miejsce przed rokiem mimo obecności w składzie wielu niedoświadczonych graczy szczypiorniści z Dolnego Śląska mający możliwość rozwijania swoich umiejętności przy bardzo dobrym trenerze z meczu na mecz 'rozkręcają się' Tak jest i w tym sezonie, dlatego mimo dotychczasowych sukcesów piekarzanie powinni obawiać się jutrzejszego rywala. Co prawda zabraknie w ich szeregach kontuzjowanego Łukasza Achruka, a występ Mateusza Frąszczaka jest nie do końca pewny, to i tak nie zmienia to faktu, że śląskiej 'siódemce' będzie ciężko o zdecydowane zwycięstwo w tym pojedynki.

Linia handicapa wystawiona przez Bwin (+6,5) na Śląsk Wrocław po kursie 1.85 jak dla mnie wydaje się być bardzo atrakcyjna Czy faktycznie okaże się taka? Odpowiedź poznamy jutro po meczu

Poniżej przedstawiam 'garść' statystyki, która przemawia za słusznością takiego stwierdzenia.

ŚLĄSK WROCŁAW:
(tegoroczne rozgrywki)

dom-
AS - BAU Śląsk Wrocław - KS Techtrans Darad Elbląg 27:27 (13:14)
AS - BAU Śląsk Wrocław - OKPR Traveland - Społem Olsztyn 29:33 (14:16)
AS - BAU Śląsk Wrocław - MMTS Kwidzyn 28:24 (17:10)
AS - BAU Śląsk Wrocław - KS Vive Kielce 22:28 (8:12)
4/4 - porażka mniej niż 6,5


wyjazd-
MKS Zagłębie Lubin AS - BAU Śląsk Wrocław 31:26 (16:12)
Wisła Płock S.A. AS - BAU Śląsk Wrocław 30:16 (15:7)
SPR BRW Stal Mielec AS - BAU Śląsk Wrocław 32:25 (14:13)
SPR AMD Chrobry Głogów AS - BAU Śląsk Wrocław 31:23 (14:12)

MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb. AS - BAU Śląsk Wrocław 28:30 (19:8)
2/5 - mniej niż 6,5

RAZEM - 6/10 - mniej niż 6,5

sezon 2005/06 - 19/22(runda zasadnicza) + 6/6(play-off) = 25/28

---------------------------------------------------------------------------------
OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE:
(tegoroczne rozgrywki)

dom-
GKS Olimpia Piekary Śląskie - KS Techtrans Darad Elbląg 29:30 (16:13)
GKS Olimpia Piekary Śląskie OKPR Traveland - Społem Olsztyn 35:26 (16:12) - Olsztynianie wystąpili bez Piotra Frelka!
GKS Olimpia Piekary Śląskie - KS Vive Kielce 31:29 (11:13)
GKS Olimpia Piekary Śląskie - Wisła Płock S.A. 26:23 (13:10)
GKS Olimpia Piekary Śląskie - SPR AMD Chrobry Głogów 23:23 (10:11)
1/5 - więcej niż 6,5


wyjazd-
KS Azoty Puławy - GKS Olimpia Piekary Śląskie 21:21 (10:13)
MMTS Kwidzyn - GKS Olimpia Piekary Śląskie 21:25 (10:13)
MKS Piotrkowianin - Kiper Piotrków Tryb. - GKS Olimpia Piekary Śląskie 28:31 (18:14)
SPR BRW Stal Mielec - GKS Olimpia Piekary Śląskie 24:26 (14:13)
MKS Zagłębie Lubin - GKS Olimpia Piekary Śląskie 37:26 (17:13)
0/5 - więcej niż 6,5

RAZEM - 1/10 więcej niż 6,5

sezon 2005/06 - 20/22 + 6/6 = 26/28


Ubiegłoroczne spotkania:
17 września 2005 r.:
Olimpia - Śląsk 24:26 (10:11)

10 grudnia 2005 r.:
Śląsk - Olimpia 30:26 (12:8)

6 maja 2006 r.:
Olimpia - Śląsk 24:34 (10:17)

13 maja 2006 r.:
Śląsk - Olimpia 20:24 (11:14)

Do góry
#509584 - 20/11/2006 22:17 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Czy ten TVP Sport jest na cyfrze?Ew.na jakim kanale?

Do góry
#509585 - 21/11/2006 08:04 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
bgn86 Offline
journeyman

Meldunek: 07/02/2006
Postów: 99
Quote:

Czy ten TVP Sport jest na cyfrze?Ew.na jakim kanale?




Z tego co się orientuje to aktualnie chyba tylko na plaformie TVN i w pojedynczych 'kablówkach', które zdążyły porozumieć się co do warunków umowy z władzami TVP Sport. Niestety nadal piłka ręczna nie jest dostępna dla szerekiego grona widzów A szkoda, bo myślę, że ta bardzo fajna dyscyplina sportu mogłaby zyskać nie jednego, nowego fana

Do góry
#509586 - 21/11/2006 08:22 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Własnie to wyczytałem na Ręczna.pl
Jutro rusza TVP Sport, kanał sportowy Telewizji Publicznej. Ci, którzy liczyli, że dzięki temu piłka ręczna dotrze wreszcie do masowego odbiorcy mogą być jednak zawiedzeni. W najbliższym czasie kanał będzie odbierany zaledwie u 50 tysięcy abonentów.

Jak informuje TVP, początkowo nowy kanał znajdzie się w ofercie platformy cyfrowej ITI n oraz w niektórych kablówkach. Trwają rozmowy z innymi opertatorami, jednak mogą potrwać nawet kilka miesięcy. Możliwe również, że TVP Sport nie będzie dostępny w pakietach podstawowych.
To ważne informacje dla sympatyków piłki ręcznej, bowiem nasza dyscyplina będzie zajmowała w nowej stacji sporo miejsca. Pierwsze spotkanie na antenie TVP Sport zaplanowano na 21 listopada, kiedy to zagrają Olimpia Piekary Śląskie ze Śląskiem Wrocław. Ogólnie do końca roku w TVP Sport i pasmach lokalnych TVP3 transmitowanych będzie 8 spotkań ekstraklasy męskiej.
TVP Sport jest drugim kanałem tematycznym TVP, po TVP Kultura. Przedstawiciele TVP tłumaczą, że TVP Kultura ma charakter misyjny, natomiast TVP Sport

Do góry
#509587 - 21/11/2006 08:46 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
bgn86 Offline
journeyman

Meldunek: 07/02/2006
Postów: 99
Quote:

Trwają rozmowy z innymi opertatorami, jednak mogą potrwać nawet kilka miesięcy. Możliwe również, że TVP Sport nie będzie dostępny w pakietach podstawowych.



I to jest naszą największą bolączką..Tak jak przeczuwałem początkowo nici z polepszeniem w dość znaczny sposób medialności piłki ręcznej, bo będzie ona trafiała tylko do 'wybrańców'. Ale kto wie, może z czasem się to zmieni - Oby!

Do góry
#509588 - 21/11/2006 17:46 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
bgn86 Offline
journeyman

Meldunek: 07/02/2006
Postów: 99
No niestety Olimpia wygrała 7oma bramkami - 26:19 (13:12)

Do góry
#509589 - 26/11/2006 07:25 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
Dzisiaj mecze 12 kolejki ekstraklasy szczypiornistów. Kilka ciekawych propozycji spośród których ja wybrałem dwie.

1. Techtrans Darad Elbląg - Olimpia Piekary Śląskie.
Typ: 2

Kurs - Bwin 2,1

Ślązacy to bardzo solidna drużyna mająca duże aspiracje na ten sezon. Może nie mają w swoim składzie wielkich gwiazd, ale....mają to coś czego brak w innych zespołach - ZGRANIE. Techtrans mocno rozbity po porażce z Kiperem 29:38, z tego co słyszałem od chłopaków z Kipera - są w dołku formy. Dlatego gram na Olimpię.

2. Wisła Pulawy - Piotrkowianin Kiper
Typ: 2

Kurs - Bwin 2,2

Śmieję się z Kipera, że to najardziej nieprzewidywalna drużyna w lidze. Potrafią wygrać wyjazd, potrafią umoczyć we własnej hali...Ostatnio jednak zadziwili i wygrali wysoko z Techtransem. Dzisiaj też powalczą o wygraną w Puławach. Jak zneutralizować Roberta Nowakowskiego? To z pewnością wie Krzysztof Kisiel, z którym Nowakowski stoczył wiele pojedynków na parkiecie. W znakomitej formie bramkarz Tomek Matulski oraz nowy nabytek Kipera Rostislav Bruna. Atmosferę poprawił powrót Pawła Laskowskiego. Gram tutaj wygraną gości.

Oba mecze puściłem jako single. Pierwszy za 5/10, drugi za 4/10. Zdublowałem to też i zagrałem za 2/10. Pozdrawiam.

Do góry
#509590 - 02/12/2006 13:07 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Kiwi Offline
addict

Meldunek: 04/01/2005
Postów: 644
Skąd: Olsztyn
Techtrans-Darad Elbląg - Śląsk Wrocław

Dziś w drużynie z Elbląga zabraknie wicelidera klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców Mariusza Gojskiego ze średnia prawie 8 bramek na mecz. Jest to bardzo poważne osłabienie drużyny. Śląsk wkońcu musi zacząc wygrywać cos w lidze i wydaje mi sie ze delikatnie mozna dziś sprobówac własnie zagrac na nich, majac na uwadze oslabienia elblążan...

Do góry
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei), 3471 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582362 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25