Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#509611 - 23/02/2006 12:24 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
14:00 AZS AWFiS Gdańsk 1.20
X 15.50
Vive Kielce 4.25

14:00 AZS Katowice 2.90
X 13.50
Jelfa Jelenia Góra 1.40

14:00 Politechnika Koszalin 1.50
X 12.50
Łącznościowiec 2.60

14:00 Sośnica Gliwice 2.90
X 13.50
Piotrcovia 1.40

14:00 SPR Icom Lublin 1.03
X 17.00
Start Elbląg 9.50

14:00 Zagłębie Lubin 1.20
X 15.50
Zgoda Ruda Śląska 4.25


Kursy BAW.

Do góry
Bonus: Unibet
#509612 - 23/02/2006 16:35 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
Dziwna ta 19 kolejka spotkań...

Może zacznę tak:)
Na zdrowy rozsądek najlepszym rozwiązaniem wydaje być się w tej rundzie granie na faworytów: Gdańsk, Jelfę, Koszalin, Piotrków, Lublin i Lubin. Policzyłem - daje to wszystko AKO: 4,36. Jednak z tego rozwiązania ja nie skorzystam doszukując się możliwych niespodzianek.

Niespodzianką numer 1 może być porażka Piotrcovii w Gliwicach. Piotrkowska drużyna wystąpi osłabiona brakiem: Oleny Jeżyckiej (urlop macierzyński), Kingi Polenz (kontuzja na treningu) - tak więc zabraknie skrzydłowych. Sośnica zawsze była niewygodnym rywalem dla Piotrcovii, szczególnie w meczach w Gliwicach. Kurs 1,4 na Piotrcovię zbyt niski aby grać. więc - w tej kolejce raczej no bet.

Nie wiem zupełnie co sądzić o meczu w Katowicach. Jelfa pokonała Zgodę i wydaje się być faworytem zdecydowanym w pojedynku z outsiderem z Katowic. Ale dla akademiczek to ostatnia szansa właściwie na zdobycie punktów w sezonie zasadniczym. Z kim jak nie z Jelfą? - Analogicznie kurs na zwycięstwo gości niski aby grać.

Zagram spokojnie tripelka (3/10): Gdańsk, Lubin, Koszalin - 2,16 - AKO.

W najbliższą środę zapowiada się ciekawy mecz - ale poczekamy co nam zaproponują analitycy z BAW.:). Pozdrawiam.

Do góry
#509613 - 25/02/2006 01:25 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------

REGULAMIN DZIAŁU PIŁKA RĘCZNA
------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------

1. Zabrania się wulgarnych wypowiedzi. Wszelkie posty ubliżające, pełne wulgarnych wypowiedzi będa natychmiast kasowane.

2. Zabrania się zniekształcenia tematów obniżających ich czytelność Zachowajmy pełną przejrzystość i pełny porządek każdego tematu

3. W każdym temacie powinna być toczona rzeczowa dyskusja w taki sposób, aby można było czerpać z działu rozsądne typy poparte rzeczowym i konkretnym uzasadnieniem.

4. Wszystkie posty nie wnoszące nic do tematu ( zawierające jedynie "suche typy" bądź też przechwalanie się po zawodach czego to się nie zagrało a co się zagrało ) będą natychmiast kasowane

5. Zabrania się wpisywania pojedynczych wyników spotkań w oddzielnych postach. Dopuszcza się wpisanie wszystkich wynikow w jednym poscie przez jednego z uzytkownikow w formie krotkiego podsumowania kolejki.

6.Moderatorzy pilnują porządku na forum. Uszanuj ich pracę. Obrażanie moderatorów grozi ostrzeżeniem

7. Złamanie zasad forum grozi ostrzeżeniem 3 ostrzeżenia oznaczają permanentny ban na forum

8.Jeżeli Twój post został usunięty oznacza to, że naruszyłeś jeden z punktów Regulaminu. Jeżeli ktoś w sposób szczególny będzie łamał Regulamin, dostanie ostrzeżenie. 3 ostrzeżenia to ban

ZAPRASZAM do udzielania sie na forum Przypominam o kulturze wypowiedzi, zachowania porządku i przejrzystości forum, zachęcam do rzeczowej i konkretnej dyskusji, tylko dzięki temu, forum staje się pożyteczne i spełnia swoje zadanie

Do góry
#509614 - 25/02/2006 12:19 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
Dzisiejsze spotkanie

AZS AWF Katowice - Jelfa Jelenia Góra

Nie ma innej możliwości niż wygrana Jelfy, którą objął "szarlatan" polskiej piłki ręcznej Adam Fedorowicz. Przepraszam, że tak późno, ale dopiero teraz zdecydowałem się to zagrać, kurs na zwyciestwo Jelfy 1,40 !


Edited by Gregorian (25/02/2006 12:33)

Do góry
#509615 - 26/02/2006 01:36 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
Krótkie podsumowanie tej kolejki spotkań.

Politechnika Koszalin - Łącznościowiec Szczecin - zgodnie z przewidywaniami koszalinianki lepsze już od pierwszych minut kiedy to wypracowały sobie przewagę 4-5 bramek.

Katowice - Jelfa Jelenia Góra - trener Adam Fedorowicz zapowiedział, że utrzyma Jelfę w lidze i jest coraz bliższy tej sztuki. Łatwa wygrana jeleniogórzanek.

Sośnica - Piotrcovia - jednak Piotrcovia, chociaż po ciężkim i zaciętym boju - cztery bramki wypracowane w drugiej połowie

Gdańsk - Vive, Lublin - Elbląg, Lubin - Zgoda - wygrane faworytów.

19 kolejka bardzo udana, czekamy na 20-tą. Chociaż już w środę zapowiada się ciekawy meczyk - Piotrcovia - SPR ICom Lublin - jak pojawi się kurs w baw - napiszę analizę. Pozdrawiam wszystkich, którzy czytają to co piszę i korzystają z tego.

Do góry
#509616 - 28/02/2006 16:45 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
W najbliższa środę zostanie rozegrana 20 kolejka spotkań w Ekstraklasie Pań.

Ze spotkań wartych gry bardzo podoba mi się :

Piotrcovia - SPR Lublin 1 @2.12 BAW

Nie będę się rozpisywał na temat tego spotkania gdyż nie chcę odbierać możliwości analizy koledze po fachu czyli maxxeyowi

Maxxey na co dzień jest mieszkańcem Piotrkowa Trybunalskiego ,więc na pewno rzetelnie przedstawi predykcję na to spotkanie.

WYNIK : 29:20

Drugi mecz,który "wpadł mi w oko" to właściwe linia jaką wystawił BAW na mecz :

Vive Kielce - Politechnika Koszalin

over 54.5 @1.85

Patrząc wczoraj na ofertę BAW'u , jeszcze bez pozycji u/o powiedziałem sobie " jeżeli linia na mecz Vive -Politechnika będzie 57.5 to gram over !"
Anlityk BAW'u wystawił 54.5 , która mnie b.zadowala.
Ekipa kobieca jest właściwie kopią zespołu męskiego(poza potencjałem i miejscem w tabeli).Grają szybko ,grają ofensywnie,a gra obronna pozostawia wiele do życzenia...

Mecz z Politechniką będzie miał podobny przebieg do większości spotkań z udziałem Vive. Będzie to otwarte spotkanie , z wieloma rzutami na bramkę i ofensywną grą z obu stron.Obie ekipy zajmują oodpowiednio 6 i 7 pozycję w tabeli ,a więc można się spodziewać dosyć zaciętego spotkania , ponieważ miejsce w tabeli będzie miało wpływ na rozstawienie drużyny w playoff.

Według mnie Duda czy Artsomienko z Kielc i Szafulska do spólki z Dworaczyk i resztę dziewczyn będą miały odpowiednio nastawione celowniki...a ,że mecz dodatkowo będzie rozgrywany w Kielcach to szanse na powodzenie overa są duże...

Według mnie mecz zakończy się w okolicach 58-60 bramek.

WYNIK : 29:27


Edited by palazzi (01/03/2006 22:05)

Do góry
#509617 - 28/02/2006 17:13 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Palazzi zapraszam do konkursu Zapraszam wszystkich do konkursu, dla dobra naszego działu piłki ręcznej.

Do góry
#509618 - 28/02/2006 17:22 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
Quote:

W najbliższa środę zostanie rozegrana 20 kolejka spotkań w Ekstraklasie Pań.

Ze spotkań wartych gry bardzo podoba mi się :

Piotrcovia - SPR Lublin 1 @2.12 BAW

Nie będę się rozpisywał na temat tego spotkania gdyż nie chcę odbierać możliwości analizy koledze po fachu czyli maxxeyowi

Czuję się wywołany do tablicy...i już służę analizą. Ogromne przeszacowanie kursów na naszą korzyść - graczy. Piotrcovia jest faworytem tego spotkania i powinna podtrzymać zwycięską passę w meczach na własnym boisku. Piotrkowianki przystąpią do tego meczu w najsilniejszym składzie (Polenz, Silantiewa, Niedźwiedź-Cecotka, Wypych). Piłkarki te trenują na maksimum swoich możliwości, a co to znaczy maks w ich wykonaniu o tym przekona się jutro Lublin.

Mistrz Polski przyjedzie do Piotrkowa poważnie osłabiony brakiem m.in Sztefan, Włodek, Puchacz. Piotrcovia poradziła sobie z grającym w najsilniejszym składzie SPR-em na wyjeździe i PORADZI SOBIE I TERAZ. Kurs już spadł na baw, ale to tylko dlatego, że paru graczy (w tym i ja) zagraliśmy to mocno. Pozdrawiam.


Drugim moim betem na tę kolejkę jest wygrana Gdańska w Bielszowicach. Kurs 1,6 w baw jest dobrym rozwiązaniem, na pewno lepszym niż ten sam kurs na mecz Łącznościowiec - Sośnica.

Piotrcovia - singiel

plus lżej - Piotrcovia z Gdańskiem w dublu.

Do góry
#509619 - 28/02/2006 18:24 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
Dobrze ze podales swoja analize,szansa na pokonanie lublinianek jak nigdy-mam na mysli oslabienie przeciwniczek,kurs ok i licze na słabszy dzien do tego Chemicz.Oby tylko gra Piotrcovi była wiele wiele lepsza niz ostatnio w Gliwicach,z drugiej strony mobilizacji im nie zabraknie przeciwko Lublinowi no i po tych nagrodach Radia Piotrkow zeby im sie w głowach nie poprzewracało:)

Do góry
#509620 - 01/03/2006 19:15 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
Piotrcovia - SPR ICom Lublin 29:20

Zgodnie z oczekiwaniami piękna wygrana Piotrcovii. Gdyby nie Magdalena Chemicz piotrkowianki wygrałyby różnicą kilkunastu bramek.

drugi proponowany przeze mnie bet - Zgoda - Gdańsk również ładnie się skończył - 19:24 dla gdańszczanek. Kolejny piękny dzień z żeńską piłką ręczną kobiet. Mam nadzieję, że skutecznie odwiodłem graczy od meczu Łącznościowiec - Sośnica, który mi od początku nie pasował. Pozdrawiam. Już nie mogę się doczekać play offów. Co to się wtedy będzie działo.

Do góry
#509621 - 01/03/2006 19:53 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w konkursie , do przeczytania regulaminu konkursu a nastepnie do dodawania typów konkursowych w dziale TYPY KONKURSOWE - piłka ręczna

Dziękuje

Do góry
#509622 - 02/03/2006 12:11 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
Maxxey jak bedzie jeszcze plepiej to bedziemy ci musieli jakis POMNIK postawic... WIELKIE brawa dla CIEBIE !!!
PS sorki za off topic ale nie moglem sie powstrzymac;)

Do góry
#509623 - 03/03/2006 10:40 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Dwa spotkania zapowiadaja sie arcyciekawie, chodzi mi tutaj o pojedynek Politechniki Koszalin - Zgoda Ruda Śląska , a także AZS AWFiS Gdaśnk - Zagłębie Lubin. Zawodniczki z Lubina to aktualne liderki ligowej tabeli, natomiast Akademiczki z Gdanska zajmuja miejsce drugie i mysle ze nie sa bez szans w starciu z liderkami na wlasnym parkiecie, a kurs na zawodniczki z Gdanska oferowany przez Baw wynosi 1,96 wydaje sie byc kuszacym i godnym zastanowienia. Jesli chodzi o pierwsze spotkanie ktore wymienilem, to Politechnika Koszalin i Zgoda Ruda Slaska moim zdaniem sa pilkarsko bardzo zblizone do siebie i a dodatkowy handicap jest po stronie zawodniczek z Koszlaina - atut wlasnego boiska. Obydwie druzyny w ostatniej koeljce doznaly porazek, chyba planowanych porazek, bo Politechnika Koszalin przegrala na wyjezdzie roznica 3 bramek z Vive Kielce, natomiast Zgoda Ruda Slaska przegrala z wiceliderkami. Kurs na Politechnike Koszalin w Baw w meczu ze Zgoda Ruda Slaska wynosi 2,12 mysle ze takze warto sie zastanowic i juz rozpoczac dyskusje na ten temat czy warto i czy sa szanse, moim zdaniem sa szanse.

Do góry
#509624 - 03/03/2006 17:06 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
Może..zawiodę niektórych, ale...w tej 21 kolejce postanowiłem odpuścić granie na piłkę ręczną. Czasami trzeba wiedzieć kiedy na chwilkę zdjąć nogę z gazu. Poczekam chyba do pierwszych spotkań rundy play off, chociaż niewykluczone jest, że coś zagram w ostatniej kolejce, która odbędzie się 11 marca.

Co do spotkań wymienionych przez gregoriana to dla są absolutnie no bet.
Gdybym jednak musiał zabawić się w wytypowanie wyniku to grałbym lekko jedynki - Politechnika plus Gdańsk. Można spróbować za grosze pobawić się remisami do kuponów z rozpisami.

Do góry
#509625 - 03/03/2006 20:57 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
To ja tez cos dorzuce.
Ta kolejka ,srednia raczej slaba do grania.
W meczu na szczycie tez wybrałbym Gdansk-mlodosc pogoni rutyne!Tydzien temu Jelfa nadzwyczaj dobrze zagrala z Lubinem i malo brakło...Gdans prestizu nie odpusci.
AZS GDANSK 1
Drugi mecz jaki polecalbym to Katowice-Piotrcovia.
Tyle ze Over 50,5.
Linie niezbyt wysoka,Katowice nadal sklad w rozsypce,mecz gdzies na Slasku chyba w Rudzie, do tego Piotrcovia na luzie postrzela i to postrzela mlodymi zawodniczkami z drugoligowej druzyny-wiec wynik powinien byc overowy.
OVER 50,5
Start-Jelfa 1
Sasiadujace ze soba druzyny.
Start raz gra dobrze raz zle,na ten mecz mobilizacji nie braknie,i opowiadam sie za gospodarzem .W Jelfie nie zagra pierwsza strzelczyni-to duzy + dla Startu.
START 1.

Do góry
#509626 - 04/03/2006 11:11 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
Coś tam słyszałem (nie pytajcie o szczegóły), że dziś Politechnika puści mecz Zgodzie. Powód - nie chce zająć szóstego miejsca w tabeli i wpaść w play off na SPR ICom. Ile w tym prawdy? Sądzę, że dużo bo słyszałem to od....(ehh). W każdym bądź razie ja zagrałem wysoko wygraną Zgody z ubezpieczeniem na remis. Podkreślam jednak - gra na własne ryzyko. Pozdrawiam.

Do góry
#509627 - 04/03/2006 11:33 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety *DELETED*
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
Post deleted by Gregorian

Do góry
#509628 - 04/03/2006 11:36 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
posty usuniete, bo jak stwierdzil sam autor pomylil sie hehe kazdemu sie zdarza mi tez sie zdarzylo pomylic w rozumowaniu jednego z meczow w lidze szwedzkiej


Edited by Gregorian (04/03/2006 12:49)

Do góry
#509629 - 04/03/2006 11:45 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
Maxxey a co jak Sosnica wygra w Zgodzie oststni mecz?A jesli Sosnica wygra dzisiaj z Kielcami -wtedy zrowna sie punktami z Koszalinem.Co wtedy decyduje ?Bezposredni mecz czy bramki.Jesli Koszalin dzis przegra to za tydzien tym bardziej:)Ja bym nie ryzykowal na miejscu Koszalina chyba ze sie umowia na dzisejsza porazke ale maja za to wygrac z Sosnica...

Do góry
#509630 - 04/03/2006 11:57 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
arvid Offline
old hand

Meldunek: 03/08/2004
Postów: 916
I jeszce jedno pytanie: czemu to akurat Zgoda miałaby chcieć grać z Lubinem?? Moze bedziemy mieli dziś popis indolencji strzeleckiej obu ekip dlatego warto się zastanowić nad under 51.5

arvid

Do góry
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (alfa, ElNinho[mmdea]), 3550 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582032 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49