Strona 3 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#5127472 - 05/01/2012 00:47 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
typ konkursowy redbet

New York Knicks - Charlotte Bobcats

typ:2 kurs:6,50

Na początek przywołam statystyki z ostatnich 20 rozegranych spotkań-drużyny wygrała jednakowo po dziesięć pojedynków. Charlotte przegrało cztery ostanie mecze z rzędu i liczę, że przełamią swoja fatalną passę z drużyną Nowego Jorku. Nowojorczycy tego sezonu też nie rozpoczęli zbyt rewelacyjnie-na pięć spotkań przegrali trzy. Szerszenie w konfrontacji z Knicks wcale nie są bez szans. Nie twierdzę, że są jakimiś wielkimi faworytami do wygranej, ale też nie stoją na pewno na tak wybitnie straconej pozycji, jak pokazują tu kursy. Szerszenie dzisiaj użądlą!

Do góry
Bonus: Unibet
#5127647 - 05/01/2012 01:35 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: szery]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Originally Posted By: szery
typ konkursowy redbet

New York Knicks - Charlotte Bobcats

typ:2 kurs:6,50

Na początek przywołam statystyki z ostatnich 20 rozegranych spotkań-drużyny wygrała jednakowo po dziesięć pojedynków. Charlotte przegrało cztery ostanie mecze z rzędu i liczę, że przełamią swoja fatalną passę z drużyną Nowego Jorku. Nowojorczycy tego sezonu też nie rozpoczęli zbyt rewelacyjnie-na pięć spotkań przegrali trzy. Szerszenie w konfrontacji z Knicks wcale nie są bez szans. Nie twierdzę, że są jakimiś wielkimi faworytami do wygranej, ale też nie stoją na pewno na tak wybitnie straconej pozycji, jak pokazują tu kursy. Szerszenie dzisiaj użądlą!


jesteś nie przygotowany do zajęć!

cop

Do góry
#5127974 - 05/01/2012 03:42 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Bo jestem człowiekiem starej daty i jak byłem młokosem to grał w NBA zespół charlotte hornets- tak mi wbijali w "Hej, hej tu NBA" w TVN i tak mi jak widać zostało smile sam mając parę lat latałem w koszulce charlotte szerszenie i jakoś ciężko mi sie teraz przestawić na charlotte rysie wink

Do góry
#5127976 - 05/01/2012 03:44 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: szery]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: szery
typ konkursowy redbet

New York Knicks - Charlotte Bobcats

typ:2 kurs:6,50

Na początek przywołam statystyki z ostatnich 20 rozegranych spotkań-drużyny wygrała jednakowo po dziesięć pojedynków. Charlotte przegrało cztery ostanie mecze z rzędu i liczę, że przełamią swoja fatalną passę z drużyną Nowego Jorku. Nowojorczycy tego sezonu też nie rozpoczęli zbyt rewelacyjnie-na pięć spotkań przegrali trzy. Szerszenie w konfrontacji z Knicks wcale nie są bez szans. Nie twierdzę, że są jakimiś wielkimi faworytami do wygranej, ale też nie stoją na pewno na tak wybitnie straconej pozycji, jak pokazują tu kursy. Szerszenie dzisiaj użądlą!





oczywiście nawiązując do ostatniego zdania to nie Szerszenie użądlą, tylko Rysie podrapią wink

Do góry
#5127982 - 05/01/2012 03:47 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
confused Offline
addict

Meldunek: 15/12/2011
Postów: 576
Minesota - Memphis 1 1.6

Ekipa wilków złapała rytm i na własnym parkiecie będzie mogła pokonac każdego. Jak do tej pory przejechali się już po Dallas i SAS. U wilków panuje dobra atmosfera, drużyna zaczyna się co raz lepiej rozumieć. Na największą gwiazdę drużyny wyrasta Kevin Love, który ostatnio regularnie notuje ponad 10 zbiórek na mecz i około 20 punktów. Do tego można dodać dobrą postawę Ridnoura, który czując na plecach oddech Rubio wziął się solidnie do roboty i w ostatnim pojedynku zaliczył najlepszy występ w tym roku. u Misiów niewiadomy jest występ Randolpha, poza tym jest to raczej drużyna własnego podwórka i wg. mnie nie da rady dzisiaj rozpędzonej Minesocie.

Minesota 7/10

Do góry
#5128245 - 05/01/2012 05:05 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: szery]
king kong Offline
veteran

Meldunek: 11/06/2011
Postów: 1345
Originally Posted By: szery
Bo jestem człowiekiem starej daty i jak byłem młokosem to grał w NBA zespół charlotte hornets- tak mi wbijali w "Hej, hej tu NBA" w TVN i tak mi jak widać zostało smile sam mając parę lat latałem w koszulce charlotte szerszenie i jakoś ciężko mi sie teraz przestawić na charlotte rysie wink


Jakiej starej daty jak piszesz o tvn-i ?e

Do góry
#5128282 - 05/01/2012 05:29 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
na tyle starej, że stałem nie po tej stronie co ZOMO smile

Do góry
#5128291 - 05/01/2012 05:31 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: king kong]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Originally Posted By: king kong
Originally Posted By: szery
Bo jestem człowiekiem starej daty i jak byłem młokosem to grał w NBA zespół charlotte hornets- tak mi wbijali w "Hej, hej tu NBA" w TVN i tak mi jak widać zostało smile sam mając parę lat latałem w koszulce charlotte szerszenie i jakoś ciężko mi sie teraz przestawić na charlotte rysie wink


Jakiej starej daty jak piszesz o tvn-i ?e



W takim razie kibicujesz nie swojej ekipie smile

Wcześniejsze Charlotte Hornets, przenieśli się do Nowego Orleanu, zmieniając nazwę na New Orleans Hornets.

Do góry
#5128305 - 05/01/2012 05:40 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Doskonale wiem, Szerszenie od jakiegoś czasu mają swe gniazdo w innym mieście :)tak czy siak mój typ wskazuję na ekipę z Charlotte smile

Do góry
#5131686 - 07/01/2012 03:10 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
typ konkursowy:
Philadelphia 76ers - Detroit Pistons
tyP: 2
kurs: 5,00 redbet

Na ostatnie dwadzieścia spotkań drużyna z Detroit wygrała 12 pojedynków. Biorąc pod uwagę cztery ostanie pojedynki tych drużyn, w których Philadelphia była gospodarzem, to aż trzykrotnie wygrała drużyna Pistons. Wyraźnie widać, że ekipa z Detroit "nie leży" gospodarzom i tym właśnie głownie się kieruję wskazując Pistons jako potencjalnych zwycięzców tego meczu. Śmiało możemy spodziewać się w tym meczu niespodzianki, jaką niewątpliwie będzie wygrana przyjezdnych. Drużyna Detroit poradziła sobie juz w tym sezonie z dobrze dysponowaną Indianą oraz Orlando, to czemu mieliby nie dać rady Filadelfijczykom :)kurs oscylujący w granicach pięciu jest dodatkowym motorem zachęcającym do gry na gości!

Do góry
#5133346 - 08/01/2012 02:03 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
typ konkursowy:
Indiana Pacers - Charlotte Bobcats
typ:2
kurs: 5,50 redbet

Charlotte w sześciu ostatnich konfrontacjach z Indianą odniosło porażkę. Liczę, że ta fatalna passa zostanie przełamana właśnie w dzisiejszym spotkaniu. W grze Rysiów wyraźnie widać postęp- po słabym początku wreszcie to co prezentują zaczyna mieć ręce i nogi. Ekipa Bobcats piątego stycznia niespodziewanie pokonała na wyjeździe zespół New York Knicks a wczoraj po dobrej grze uległa w dogrywce Atlancie. Mam nadzieję, że po tym spotkaniu Indiana nie będzie miała siedmiu zwycięstw z rzędu nad drużyną z Charlotte&#8230; RYSIE CAŁY CZAS DRAPIĄ!

Do góry
#5137553 - 10/01/2012 06:01 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Toronto Raptors - Minnesota Timberwolves 2 (ML) kurs 2,12 w Redbet

Nie bardzo rozumiem dlaczego w tym meczu Toronto jest faworyzowane. Minnesota z całą pewnością jest lepszą drużyną niż była w zeszłym sezonie i start ma nienajgorszy- 3 zwycięstwa i 5 porażek, przy czym ostatnio rozgromili na wyjeździe Waszyngton 93:72. Oprócz tego koszykarze Minnesoty mają na swoim koncie niespodziewane, wysokie zwycięstwa z Dallas i San Antonio. Minimalne porażki po bardzo zaciętych meczach z Miami i Oklahomą to też nie jest powód do wstydu.
A Toronto? Ostatnie dwa mecze w ich wykonaniu to wielka tragedia- 62:97 z Philadelphią, a wcześniej przegrana u siebie z Netsami(chyba tylko Waszyngton gra od nich gorzej) 85:97. To pokazuje jaka jest aktualna forma Toronto i dlatego uważam, że to goście wygrają ten mecz.

Do góry
#5139011 - 11/01/2012 05:55 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
typ konkursowy:
Charlotte Bobcats - Houston Rockets
typ:1
kurs: 2,18

Houston jest w tym sezonie cienkie jak moja pałka smile oglądałem ich mecz z La Clippers i to co zaprezentowali wołało o pomstę do nieba. Kompletnie nie przekonuje mnie ich gra.... Z drugiej strony Charlotte, które w tym sezonie również radzi sobie bardzo słabo. W grze gospodarzy widać natomiast ambicje i wolę walki, a do tego będą uskrzydleni grą na własnym terenie. Charlotte dwie ostatnie konfrontacje z Houston grając u siebie wygrało, więc nie widzę przeszkód by wygrało dziś ze słabą dysponowaną drużyna Rakiet. Gospodarze na swoich śmieciach wygrali dopiero jedno spotkanie, a dzisiaj jest świetna okazja by tę statystykę poprawić. RYSIE CAŁY CZAS DRAPIĄ!

Do góry
#5139024 - 11/01/2012 06:02 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
confused Offline
addict

Meldunek: 15/12/2011
Postów: 576
Washington - Toronto 2 2.10

Stawianie w tym meczu gospodarzy w roli faworyta to mocno dyskusyjna kwestia. Na 8 rozegranych spotkań nie udało im się odnieść żadnego zwycięstwa. Dziś przyjdzie im się zmierzyć z kanadyjskim jedynakiem w rozgrywkach, który po przedostatnim blamażu z 76ers wrócił na dobre tory pokonując u siebie Minesote (co prawda przy dużym udziale nieskutecznej gry wilczków). Dziś przed nimi otwiera sie dobra okazja na wyrównanie bilansu tegorocznego sezonu przeciwko najsłabszej drużynie obecnego sezonu, a kluczem do zwycięstwa powinna być dobra współpraca CAlderona z podkoszowymi i skuteczniejsza gra Butlera, który w ostatnich meczach prezentuje katastrofalną skuteczność (na pozycji niskiego skrzydłowego mają największą dziurę). Wash musi w końcu coś wygrać, ale wg. mnie jeszcze nie dziś.

Toronto 4/10

Do góry
#5141170 - 12/01/2012 05:11 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
typ konkursowy:

New Orleans Hornets - Oklahoma City Thunder
typ:1
kurs: 3,15 redbet

Tradycyjnie zacznę od statystyk wink Na ostatnie dwadzieścia spotkań ekipa z Nowego Orleanu wygrała dwanaście razy. Szerszenie wczoraj pokonały na wyjeździe ekipę z Denver i myślę, że po tej wygranej są na tyle wznoszącej fali, że powinni dać sobie radę z ekipą z Oklahoma. Oklahoma wygrała swoje cztery ostanie pojedynki, a przecież jak śpiewała ś.p. Anna Jantar "nic nie może przecież wiecznie trwać" wink New Orleans z kolei przegrali swoje trzy ostatnie spotkania grane u siebie i myślę, że zrobią dziś wszystko dla swoich kibiców i rozprawia się z drużyna przyjezdnych. Kurs nie odzwierciedlają realnych szans na zwycięstwo w tym meczu. Jeśli dziś nie trafię wygranego robię sobie małą przerwę w typowaniu meczy NBA boks

Do góry
#5143305 - 13/01/2012 06:07 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Milwaukee Bucks - Detroit Pistons
typ:2
kurs: 3,85 redbet

Miejmy nadzieję, że piątek 13-go okaże się szczęśliwy wink Drużyna Pistons przegrała już pięć kolejnych meczy z rzędu i kiedy ma niby przerwać tą fatalną passę, jeśli nie z jednym ze słabeuszy NBA, czyli drużyną Bucks. Detroit nie wygrało jeszcze żadnego ze swoich dotychczasowych czterech spotkań wyjazdowych, więc gram tu też trochę na przełamanie, a kurs mnie do tego zachęca. Zachęca mnie również bardzo korzystny dla Detroit bilans bezpośrednuch spotkań-15 zwycięstw Detroit, przy pięciu wygranych Milwuakee. Mam nadzieję, że Pistons znajdą w sobie na tyle motywacji, by utrzeć nosa drużynie Milwuakee i podtrzymać korzystny bilans rywalizacji boks

Do góry
#5143367 - 13/01/2012 07:06 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: szery]
Spiderroo Offline
member

Meldunek: 17/11/2011
Postów: 175
Milwaukee Bucks - Detroit Pistons
Typ: Milwaukee (-8,5)
Kurs: 2.01 Pinnacle


Milwaukee póki co nie zachwyca wynikami. Ich bilans spotkań 3-6 jest dość mierny jednak to dopiero początek sezonu. Ciekawe jest to, że Bucks wygrali wszystkie 3 spotkania na własnym terenie (z Minnesotą 98-95, z Wizards 102-81 i ostatnio z SAS 106-103). Szczególnie ten ostatni mecz z San Antonio pokazał, że Bucksi u siebie są groźni i potrafią poradzić sobie nawet z dobrze spisującymi się graczami Spurs. Co do Pistons to trzeba przyznać, że bardzo słabo zaczęli ten sezon. Przegrali 5 ostatnich spotkań, a po 10 rozgrywkach mają bilans 2-8 na niekorzyść. Na wyjeździe w tym sezonie jeszcze nie wygrali. Gracze z Detroit zdobywają mało punktów w swoich meczach. Póki co ta średnia wynosi 82.8 pkt na mecz co jest słabym wynikiem w porównaniu do innych ekip z NBA. Za gospodarzami przemawia również fakt powrotu Andrew Boguta, który dał niezły mecz z SAS zdobywając 14 oczek i zaliczając 11 zbiórek. W Pistons nie grają Stuckey i Villaneuva, którzy zawsze pomagali drużynie w trudnych momentach. Wszystko przemawia za pewnym zwycięstwem Bucksów i miejmy nadzieję, że będzie to zwycięstwo z przewagą co najmniej 9 punktów.

Do góry
#5144630 - 14/01/2012 01:15 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
Big Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/03/2004
Postów: 2729
Skąd: Toruń
Trochę nie na temat...a może inaczej. Dwa lata temu, udało mi się liznąć atmosfery NHL, będąc na jednym z meczy finałowych playoff drużyny Chicago. Tak się składa, że niedługo będę ponownie, tym razem dłużej, w USA .Dlaczego dzisiaj o tym piszę? ...Bo mamy mecz Boston &#8211;Chicago a 6 kwietnia mamy rewanż tych drużyn, tym razem w Chicago i na ten mecz mam już bilety. Cieszę się z tego powodu, bo drużyna Chicago spisuje się znakomicie i mam nadzieję, że do tej pory nie spuści z tonu i obejrzę piękne widowisko sportowe.

...i oczywiście gram dzisiaj Chicago ooo

Do góry
#5144905 - 14/01/2012 04:31 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Big]
Spiderroo Offline
member

Meldunek: 17/11/2011
Postów: 175
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Data i godzina: 14.01.12, 02:30
Spotkanie: San Antonio Spurs - Portland Trail Blazers
Typ: Over 195,5 pkt
Kurs: 2.05
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Obydwie drużyny z zachodu spisują się bardzo dobrze w obecnym sezonie i mieszczą się w pierwszej czwórce swojej konferencji. Według mnie trudno ocenić kto zwycięży ten pojedynek, więc skupiłem swoją uwagę na innych typach i pomyślałem o jakimś overze w tej rywalizacji. San Antonio to drużyna, której średnia zdobywanych punktów wynosi aktualnie 100,9 na mecz. W spotkaniach u siebie najmniej rzucili z Dallas (93 pkt). Ogólnie w meczach Spurs średnio pada 197,6 pkt co jest wysokim wynikiem. Nie przegrali oni jeszcze meczu na własnym terenie i żeby dziś wygrać będą dziś musieli często trafiać, bo Portland to rywal nie byle jaki. Blazers udowadniali to już nie raz w obecnych rozgrywkach. Drugie miejsce w konferencji, bilans spotkań 7-3 i średnio 195,1 pkt w ich meczach robią wrażenie. Goście na pewno dziś powalczą. Trochę martwi mnie fakt, że ich średnia pkt w meczach wyjazdowych wynosi 89,3 co jest dużo słabszym wynikiem od poczynań na własnym terenie, jednak ta średnia złożona jest z zaledwie trzech dotychczasowych meczów i może nie być całkiem miarodajna. Niestety cały czas Spurs muszą radzić sobie bez Ginobiliego, ale liczę, że Parker po dobrych grach w Milwaukee i z Houston znów zagra dobry mecz i często będzie trafiał. W Portland nadzieję pokładam w Aldridge'u. Liczę na zacięte spotkanie z wieloma celnymi rzutami.

Do góry
#5144919 - 14/01/2012 04:41 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Houston Rockets - Sacramento Kings
typ:2
kurs:4,00
redbet

Kolejny raz szukam wysokiego kursu w NBA i bez wahania wybrałem właśnie te spotkanie. Rakiety zajmują 23 miejsce w tabeli NBA,natomiast ich rywale plasują się trzy pozycje wyżej. Poziom więc ekipy te prezentują dosyć zbliżony... W 2011 roku udało się wygrać ekipie przyjezdnych 104-101 i teraz wobec słabo dysponowanego Houston jest to również bardzo prawdopodobne. Po kursie około 4,00 uważam, że wato "chwytać" Sacramento i liczyć ma to, że Rakiety które zostaną wystrzelone z Houston okażą się zwykłymi niewypałami boks Liczę, że Sacramento zagra rozsądniej w obronie i bardziej odważnie w ataku i właśnie to będzie recepta na wygranie z ekipa gospodarzy. Nowy trener Sacramento Keith Smart(jak wskazuje już samo jego nazwisko) mądrze kieruje drużyną Kings!

Do góry
Strona 3 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, rafal08, alfa), 3406 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49