Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#5138102 - 10/01/2012 19:25 ATP - Australian Open - 16-29.01
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy

Australian Open

Miejsce : Melbourne, Australia
Ranga turnieju : Wielki Szlem
Termin : 16.01-29.01 2012 r.
Aktualny czas :
Nawierzchnia : twarda
Pula Nagród : 26'000'000 $
Uczestnicy : 128 zawodników w singlu / 64 pary w deblu
Oficjalna strona : www.australianopen.com
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Przydatne linki :

www.tenisbet.pl - livescore, rankingi, plany startowe
www.lshunter.tv - live video
www.tennis.matchstat.com - statystyki zawodników
www.tennisbetsite.com - wyniki meczów z przebiegiem punktów
www.atpworldtour.com - strona ATP
www.itftennis.com/mens - strona ITF


Do góry
Bonus: Unibet
#5138344 - 10/01/2012 22:44 Re: ATP - Australian Open - 16-29.01 [Re: Goget]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
Jaziri-Smyczek 1 1.45
Ignatik-Zopp 2 1.50
Naso-Reid 2 1.40
De Bakker-D.Brown 2 2.10
Vagnozzi-Polansky 2 1.50
Walter-Dasnieres de Veigy 2
F.Nielsen-R.Ram 2 1.60
Menendez Maceiras-A.Gonzalez 1 1.40
Meffert-Luczak 2 2.20

z pierwszego dnia wybrałem coś takiego..Jaziri potrafił urwać seta samemu Jo Wiflredowi a to dobrze o nim świadczy i licze ze z nieregularnym Smyczkiem da sobie rade..
Naso - Ried 2..licze na kangura bo włoch niczym mi nie imponuję a już na pewno nie na hardzie..
Vagnozii- Polansky 2..Kanadyjczyk potrafi zagrać dobre spotkanie i liczę , że w tym sezonie poprawi ranking bo stać go na to..
Menedez - Gonzlaez 1...bardzo dobry występ w Nowej Caledonii a rywal z hardem to raczej nie ma za wiele wspólnego..
Meffert - Luczak 2....piotruś zawsze w AO daje z siebie wszystko i liczę że i tym razem to wzystko wysatrczy na pokonanie Mefferta..
Nielsen-Ram 2...Indianiec z pochodzenia , agresywny i dobry pierwsze serw o ile będzię fynkcjonował..
De Vegy - solidniejszy w parze z rodakiem..
Brown - ciężkie spotkanie ale zachec amnie kurs bo ja oceniam sznase Dustnina na wiećej niż buki bo Holender mnie nie przekonuje..

Panowie i Panie pisać i coś działamy..

Do góry
#5142421 - 12/01/2012 23:20 Re: ATP - Australian Open - 16-29.01 [Re: Goget]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Pospisil Vasek vs. Ball Carsten [2] 3.40 Unibet

Jak dla mnie grubo przegiety kurs..
Australijczyk dysponujacy bardzo mocnym podaniem w mych oczach faworytem.. kurs jak dla mnie szok.. ale ja sie tam nie znam smile biore boks
Vasek slabo w 1 rundzie.. z anonimowym Johnem Millmanem 3 sety.. 1 servis na poziomie 59% i 47 UE , Carsten rowniez 3 sety z kazachem Yuri Schukinem 12 asow, 74% pierwszego servisu i 43 UE.. gra mocno i agresywnie, jezeli ograniczy UE to mysle ze spokojnie w 2 setach wypunktuje Kanadyjczyka.

Do góry
#5142538 - 13/01/2012 00:42 Re: ATP - Australian Open - 16-29.01 [Re: Goget]
Uve87 Offline
Typer Dnia

Meldunek: 28/05/2011
Postów: 26749
zdecydowanie sie nie zgadzam Carsten caly sezon zeszly pod forma poza serwisem tez zawodnik nic nie gra ... Vasek solidniejszy nawet w serwisie wcale nie ustepuje miejscowemu a Millman jesli jest no-name to Ball niestety tez .... powodzenia

Do góry
#5143226 - 13/01/2012 04:56 Re: ATP - Australian Open - 16-29.01 [Re: Uve87]
adingh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 9576
Skąd: Wolbrom
Originally Posted By: Uve87
zdecydowanie sie nie zgadzam Carsten caly sezon zeszly pod forma poza serwisem tez zawodnik nic nie gra ... Vasek solidniejszy nawet w serwisie wcale nie ustepuje miejscowemu a Millman jesli jest no-name to Ball niestety tez .... powodzenia
Vasek w pierwszym meczu na początku się męczył i robił sporo niewymuszonych błędów, w tb już przegrywał 3:4 i był blisko odpadnięcia, ale jednak zdołał wygrać i w trzecim secie już po małych problemach w pierwszych gemach później wypunktował Millmana. Moim zdaniem Vasek z każdym meczem będzie się rozkręcał i jeśli tylko nie będzie robił głupich błędów przy swoim podaniu to powinien się uporać z Ballem, ale dla mnie kurs za niski jak na ten mecz smile W wymianach zdecydowana przewaga Kanadyjczyka.

Do góry
#5146090 - 14/01/2012 21:45 Re: ATP - Australian Open - 16-29.01 [Re: Goget]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
Panowie,kto z buków oprócz Pinnacli oferuje zakład na zwycięzcę turnieju w opcji wygra/nie wygra

Do góry
#5147104 - 15/01/2012 06:07 Re: ATP - Australian Open - 16-29.01 [Re: Goget]
adingh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 9576
Skąd: Wolbrom
Tomic + Berdych + Benneteau + Bogomolov + Nishikori + Tipsarevic + Murray 3.38 Betsafe

Tomic zawsze na AO grał bardzo dobrze i myślę, że w tym roku nas nie zawiedzie. Z każdym sezonem jest coraz lepszy i już na Wimbledonie pokazał, że może śmiało rywalizować z czołówką, do której w tej chwili na pewno Verdasco się nie zalicza. Fernando dla mnie jest zawodnikiem niepewnym i nie mam zaufania do jego gry. To już nie ta forma, kiedy dochodził tutaj do półfinału, od tego czasu gra co najwyżej średnio i młody Tomic powinien go wypunktować.

Berdych wiadomo 3 klasy lepszy od Ramosa, więc tu dużo nie trzeba pisać, dodatkowo już w tym roku pokazał dobrą formę.

Benneteau za chwilę gra finał w Sydney i w tym turnieju prezentuje naprawdę świetną formę, gra pewnie w wymianach, popełnia mało błędów. Na Becka to zdecydowanie wystarczy, bo Słowak w tym sezonie jak narazie dwa mecze i przegrane z nisko notowanymi rywalami.

Bogomolov kolejny zawodnik, który już od poprzedniego sezonu jest w świetnej dyspozycji. Bardzo dobra gra z obu skrzydeł. Na hardzie jest zdecydowanym faworytem w meczu z Gimeno i tutaj powinny być w miarę łatwe 3 sety. Rok temu Gimeno przegrał tutaj łatwo ze Sweetingiem, a w całym sezonie w turniejach głównych nie wygrał żadnego meczu na hardzie.

Nishikori również miał dobrą końcówkę poprzedniego sezonu, a w tym roku pokazał się z dobrej strony na turnieju pokazowym Kooyong, gdzie pokonał Tsonge i Rodda. To pokazuje, że z formą jest wszystko w porządku i zawodnika tej klasy co Stephane Robert zdecydowanie powinien ograć bez większych problemów.

Tipsarevic zagra z Tursunovem, który jakoś nie może wrócić do formy sprzed lat, kiedy był bardzo groźnym zawodnikiem. Janko natomiast z sezonu na sezon staje się coraz lepszym zawodnikiem i jego powinni się obawiać czołowi zawodnicy Touru. W meczu z Rosjaninem będzie miał przewagę w regularności i jak dla mnie jest pewnym faworytem do wygrania.

Murray podobnie jak Berdych na dokładkę, bo mi właśnie takie ako było potrzebne wink Andy tutaj zajdzie bardzo daleko i chociaż Harrison to wielki talent to jednak jeszcze za wcześnie na walkę z takimi zawodnikami jak Szkot.

Te właśnie mecze mnie przekonały i już jutro początek emocji w meczu Tomica, jak on wygra to reszta nie powinna stwarzać problemów. Jednak pożyjemy zobaczymy, bo nie takie cuda się w tenisie działy smile

Do góry
#5147107 - 15/01/2012 06:09 Re: ATP - Australian Open - 16-29.01 [Re: crossmen]
adingh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 9576
Skąd: Wolbrom
Originally Posted By: crossmen
Panowie,kto z buków oprócz Pinnacli oferuje zakład na zwycięzcę turnieju w opcji wygra/nie wygra
W Unibecie masz zakłady na wygra/nie wygra, ale tylko Big4 mężczyzn.

Do góry
#5147363 - 15/01/2012 16:04 Re: ATP - Australian Open - 16-29.01 [Re: Goget]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
..ja tego Tomic nie ruszam, argumenty jakei podałeś w porzadku , ze wszystkim się zgadzam ale dużo osób wchodzi w ten mecz a czasem wiemy jak to się kończy( małek Jaziri)..do tego wiem , zE Verdasco poza formą ale mając w pamięci Jego grę tutaj i ten mecz z Nadalem w półfinale nie mogę zagrać przeciwko niemu...

z innych jak njabardziej polecam
Kohli- wiem , że Monaco zawsze grożny ale Niemiec na AO zawsze dobrze i forma też jest co pokazał mecz z Nadalem..
Gojowczyk - buki w niego nie wierzą a ja po tym co widziałem w kwalach nabrałem w nimeca jeszcze większej wairy, Young to nie jest jakiś wielki grajek a kurs 2,5 na Gojowczyka przesadzony..
Davydienko - o nim to by pisać dużo ale chyba jaj sobie nie zrobi i takiego Cipolle na hardzie zje...

uważajcie na Fisha - dużo gra , róznie może być a Muller wiadomo że postawic się potrafi każdemu na szybkiej nawierchni...
to samo na Andersona - dunczyk Nielsen grać potrafi , ograny w kwlach gdzie pokonywał dobry grajków ...

Do góry
#5147410 - 15/01/2012 16:33 Re: ATP - Australian Open - 16-29.01 [Re: Goget]
[a]domaitis Offline
solus contra omnes

Meldunek: 17/02/2002
Postów: 3883
Skąd: PL
Originally Posted By: Broda0987
P
Almagro-1,36,-rewanz za Rolanda ,Kubot wszystko najlepsze w tenisie już osiagnąl,aktualna forma nie napawa optymizmem,
R


value na Łukasza podobnie jak to było na RG. Aktualna forma nie napawa optymizmem ? no rzeczywiscie, dwa mecze w styczniu w tym jeden wygrany daja Ci niesamowite prawo do wysnucia wnioskow. To forma Mugro jest delikatnie piszac pod kreską, zawodnik ścisłej czolowki, ktory ma problemy z przejsciem I rundy. Co takiego najlepszego osiągnął Kubot w singlu, by nie móc tego poprawić może wiesz coś wiecej.

Stara prawda mowi, jak widzisz 50/50 bierz wiekszy kurs...

Kubot @3.4 & HC +5 @2.0

Przygotuj sie lepiej, bo chcesz wojowac chocby z @wlodarem, a poziom wypowiedzi delikatnie pod kreską grin

Do góry
#5147520 - 15/01/2012 17:59 Re: ATP - Australian Open - 16-29.01 [Re: [a]domaitis]
Drizzd91 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2007
Postów: 15704
Skąd: Poland
taka scisla czolowka z Mugro jak z Donka poliktyk pierwszej klasy laugh Mugro z 2340pkt ktore obecnie ugral az 1640pkt (ponad 70%) zdobyl na clayu, co wiecej na turniejach gdzie scisla czolowka zawodnikow wcale albo rzadko zaglada. To nie Nicolas jest pod kreska tylko jego styl gry nie pasuje na hard, takie sa fakty i tyle grin

Do góry
#5147984 - 15/01/2012 21:13 Re: ATP - Australian Open - 16-29.01 [Re: Goget]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
Oglądając mecze z Seppim i Delpo też bym powiedział, że forma Kubota nie napawa optymizmem. smile

Do góry
#5148481 - 16/01/2012 00:31 Re: ATP - Australian Open - 16-29.01 [Re: Goget]
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
to i ja cos napisze

kavcic kursy po rowno ale dla mnie zdecydowany faworyt niezly zeszloroczny wystep wiec nawierznchnia musi pasowac stawial czola juz tipsarevicovi , youzhnemu pokonal andersowna powalczyl z ljuba niby dziadkiem ale to zawsze ljuba, ward nie zaczerpnal nawet 1/3 tego a kursy chyba wystawione ze wzgledu na przejscie kwali

almagro nie umiem znalezc zadnych plusow aby zagrac na lukasza, a wielkim plusem za almagro jest fakt ze czas odegrac sie a wlasciwie odebrac spotkanie za zeszloroczny RG

beck kurs niski ale prodon to clayowiec ktory nie ma zadnych atutow na pokonanie niemca, swego czasu dobre mecze z isnerem ferrerem melzerem , czas przypomniec sobie dobre czasy na hardzie.
ps prodon ma 7 meczow na hardzie z bilansem 2-5

nielsen +6 wysoki gosc gdzie serwis jest atutem i anderson ktroy potrafi grac na hardzie ale ja stawiam tutaj na szybkie gemy gdzie serwis bedzie gral glowna role u obu , mysle ze 5,5 gema zapasu moze starczyc nielsenowi ktory pogral tym roku juz troche zaznajomil sie z turniejem przez kwale a anderson z mannarino nie pokazal nic takze 7-6 7-5 6-4 i dla mnie moze byc wink

koliber bo dla mnie to solidny gosc ktory zawsze daje zarobic kiedy widac na sucho ze jest lepszy w moim odczuciu, nie inaczej jest dzisiaj, mozliwe 4 sety ale bede mocno rozczarowany jak niemiec nie wyjdzie zwyciesko

young bo hard to jego zycie , na rozkladzie baghdatis, melzer murray wawrinka, a gojowczyk nie wierze w to ze jest w stanie przejsc younga ktory pogral sporo na hardzie , ale uwazam ze seta moze ugrac. podejrzewam ze jakis over gemowy tez tiutaj moze wystapic

TB u ljuby i fisha ljuba -lacko nie trzeba ukrywac ze gra ljuby polega na serwisie a lukas rowniez jest dobry wtym elemencie , fish muller to mozna powiedziec murowany spotkanie do TB muller zawsze ma problemy z przelamaniem kogos i sam sprawia duzo problemow zeby go przelamac. kursy o tb 1,57

Do góry
#5148703 - 16/01/2012 01:37 Re: ATP - Australian Open - 16-29.01 [Re: Goget]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Mannarino, Adrian - DEL Potro, Juan Martin
TYP:1
KURS: 9,10

Panowie Ci spotkali się już raz na kortach w czerwcu zeszłego roku. Górą wtedy był Francuz, który po zaciętym pojedynku wygrał 7-6, 7-6. Mimo, że w rankingu ATP dzieli ich aż 80 miejsc to ja jestem skłonny zaryzykować i zagrać na Manarino, bo skoro w zeszłym roku udało mu sie ograć Argentyńczyka, to czemu miałoby mi się nie udać w tym roku smile Tym bardziej, że Del Potro nie jest aktualnie w jakiejś oszałamiającej formie-na 5 ostatnich meczów wygrał tylko jeden z naszym rodakiem Łukaszem Kubotem. Wszystko zależy od motywacji Manarino, bo w tenisa to on grać na pewno potrafi, jednak w jego grze często przeplatają sie momenty wręcz genialne z amatorskimi. Miejmy nadzieję , że tych pierwszych będzie w dzisiejszym spotkaniu znacznie więcej.

Do góry
#5148795 - 16/01/2012 02:18 Re: ATP - Australian Open - 16-29.01 [Re: Goget]
Geremi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2005
Postów: 10442
Skąd: Ulannbaatar
szery szukasz niespodzianki, chwała ci za to. Życzę powodzenia.

Tylko proszę jak już chcesz coś napisać to trochę bardziej sensownie pisz. Rozumiem, że za wykładnie formy Del Potro wybrałeś 5 ostatnich spotkań.

- po pierwsze trzy z tych spotkań Del Potro rozegrał w 2011 r, w tym dwa w Pucharze Davisa. Idąc tokiem Twoich przemyśleń, skoro nawiązujesz do tych trzech spoktań - urwanie seta Nadalowi na clayu w Hiszpanii, czy pięciosetówka z Ferrerem na jego terenie - to zły wynik ???
- po drugie w tym roku poza planową wygraną z Kubotem rozegrał zacięte spotkanie z Marcosem Baghdatisem. Marcosem który zawsze bardzo dobrze gra na australijskiej ziemi, gdzie może liczyć na spory doping kibiców, bo ma tu wielu.

Czy to moze oznaczac ze Del Potro jest pod formą ???, wątpliwe.

Do góry
#5148875 - 16/01/2012 02:51 Re: ATP - Australian Open - 16-29.01 [Re: Geremi]
Zimon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2007
Postów: 4195
Skąd: Wrocław
Originally Posted By: Geremi
szery szukasz niespodzianki, chwała ci za to. Życzę powodzenia.

Tylko proszę jak już chcesz coś napisać to trochę bardziej sensownie pisz. Rozumiem, że za wykładnie formy Del Potro wybrałeś 5 ostatnich spotkań.

- po pierwsze trzy z tych spotkań Del Potro rozegrał w 2011 r, w tym dwa w Pucharze Davisa. Idąc tokiem Twoich przemyśleń, skoro nawiązujesz do tych trzech spoktań - urwanie seta Nadalowi na clayu w Hiszpanii, czy pięciosetówka z Ferrerem na jego terenie - to zły wynik ???
- po drugie w tym roku poza planową wygraną z Kubotem rozegrał zacięte spotkanie z Marcosem Baghdatisem. Marcosem który zawsze bardzo dobrze gra na australijskiej ziemi, gdzie może liczyć na spory doping kibiców, bo ma tu wielu.

Czy to moze oznaczac ze Del Potro jest pod formą ???, wątpliwe.

Dodam ze Adrian pokonal DelPo na trawie, nawierzchni na ktorej raczej slabo idzie argentynczykowi.Wiec nie ma to znaczenia wiekszego bo graja na twardej.
DelPoboks

Do góry
#5149152 - 16/01/2012 04:31 Re: ATP - Australian Open - 16-29.01 [Re: Goget]
ArtekPotito Offline
GRILL MASTER

Meldunek: 04/01/2007
Postów: 12060
Skąd: Polska
Ja co do tego meczu proponuję Adriana +8,5 gema @1.85 w expie, Francuz waleczny, do końca nie odpuści na pewno, a Potro nie jest w jakiejś super formie, żeby aż tak zniszczyć przeciwnika

do tego krótko, gdzie wg mnie jest lekkie value:
- Hanescu - Kamke w dużo lepszej formie, umiejętności i doświadczenie po stronie Rumuna, ja bym dał kursy wyrównane, teraz najwyżej w bet365 @2.1

- Riba-Madrid - obaj specjaliści od mączki, Montanes wiadomo bardziej doświadczony i trochę tam na hardzie zaczął ostatnio grać, to już nie te czasy gdzie na twardej nawierzchni ogrywał go dosłownie każdy, ale nadal można stwierdzić, że na betonie jest słaby, Riba sezon rozpoczął fatalnie, ale myślę, że miał sporo czasu, żeby popracować i przygotować się do AO, ja bym dał kurs około @2.7, najwyżej w Pinnacle - @3.64

Do góry
#5149166 - 16/01/2012 04:37 Re: ATP - Australian Open - 16-29.01 [Re: Goget]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
1.50 za wygrana Del Potro 3:0 ?? czegos nie wiem czy buki rozdaja prezenty..
Pytanie powazne, nie kasowac grin

Do góry
#5149181 - 16/01/2012 04:41 Re: ATP - Australian Open - 16-29.01 [Re: Rivaldinho]
ArtekPotito Offline
GRILL MASTER

Meldunek: 04/01/2007
Postów: 12060
Skąd: Polska
Originally Posted By: Rivaldinho
1.50 za wygrana Del Potro 3:0 ?? czegos nie wiem czy buki rozdaja prezenty..
Pytanie powazne, nie kasowac grin
Mannarino to nie chłopiec do bicia wink

Do góry
#5149406 - 16/01/2012 05:42 Re: ATP - Australian Open - 16-29.01 [Re: ArtekPotito]
Drizzd91 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2007
Postów: 15704
Skąd: Poland
Originally Posted By: ArtekPotito
Originally Posted By: Rivaldinho
1.50 za wygrana Del Potro 3:0 ?? czegos nie wiem czy buki rozdaja prezenty..
Pytanie powazne, nie kasowac grin
Mannarino to nie chłopiec do bicia wink


to jest chlopiec do bicia przez najlepszych grin tylko forma Del Potro to lekka zagadka stad taki kurs na 3:0. Ogranie kiepskiego Kubota czy porazka z Bagietka, nie jest zbyt duzym wyznacznikiem formy wink

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, alfa, akagi, pacyfista, igea23, VVega, rafal08, Sensei, ElNinho[mmdea]), 3980 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582136 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49