Strona 4 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#521772 - 07/03/2006 11:49 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
wcrydaz Offline
member

Meldunek: 25/02/2005
Postów: 164
Skąd: Widzew Łódź
Barcelona - CHelsea

Over2,5 1.7 7/10
1 1.9/ 5/10
HC(-1)FCB 3.6 2/10

Chelsea nie gra tak dobrze i skutecznie jak rok temu , wymeczone ostatnie zwyciestwa z Pompey i WBA , przy odrobinie szczescia WBA moglo ten mecz zremisowac . Z drugiej strony Barcelona zagrala dobry mecz z Depor , zwlaszcza w 2 polowie goscie nie stworzyli sobie zadnej klarownej okazji.

Nie pamietam kiedy Chelsea byla w takiej sytuacji jak dzisjaj ( musza strzelic przynajmniej 2 bramki i zagrac na 0 w tylach ), brak Essiena , Del Horno , Lampard jest w kadrze ale czy bedzie w pelni zdrowy ??Moze z najlepsza forma jaka prezentowali rok temu mogliby sobie poradzic , ale dzisjaj ??

Smieszy mnie wypowiedz : Barca gra bez logiki , prymitywnie i na gwiazdy
Bez logiki w grze Barca nie wygralaby na kartoflisku 2tyg temu, a popisy "gwiazdorow" nie raz konczyly sie wynikami 4-0 5-1 zarowno w primera division jak i LM .
Pamietam napinke rok temu przed 1 meczem , co to nie Chelsea itp. wyszla im 1 kontra a pozniej wiemy jak sie skonczylo . Biorac pod uwage wynik pierwszego meczu najlepszym rowziazaniem jest wedlug mnie Over , Chelsea zagra otwarcie bo coz im innego pozostalo i zalezy tylko od obroncow CFC jakim wynikiem sie ta otwarta gra skonczy .
Dobrze ze mecz odbedzie sie na pieknej zielonej murawie

PS. Osobowość Mourinho miała wygrac w pierwszym meczu, ale cos jej nie poszlo z tą marną Barceloną

Do góry
Bonus: Unibet
#521773 - 07/03/2006 11:50 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
lleyt1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2005
Postów: 3336
Skąd: Toruń
Nie ma opcji Barca awansuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jezeli poradzili sobie na klepisku, to i na wlasnym stadionie rozjada Chelsea. Musieliby praktycznie nic nie strzelic,a to jest malo realne.

Do góry
#521774 - 07/03/2006 11:52 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
wiszo Offline
newbie

Meldunek: 30/12/2005
Postów: 45
to sie jeszcze okarze :]

Do góry
#521775 - 07/03/2006 11:57 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
arzyk Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/06/2004
Postów: 2120
Skąd: Katowice
Quote:

Barcelona - CHelsea

Over2,5 1.7 7/10
1 1.9/ 5/10
HC(-1)FCB 3.6 2/10

Chelsea nie gra tak dobrze i skutecznie jak rok temu , wymeczone ostatnie zwyciestwa z Pompey i WBA , przy odrobinie szczescia WBA moglo ten mecz zremisowac . Z drugiej strony Barcelona zagrala dobry mecz z Depor , zwlaszcza w 2 polowie goscie nie stworzyli sobie zadnej klarownej okazji.

Nie pamietam kiedy Chelsea byla w takiej sytuacji jak dzisjaj ( musza strzelic przynajmniej 2 bramki i zagrac na 0 w tylach ), brak Essiena , Del Horno , Lampard jest w kadrze ale czy bedzie w pelni zdrowy ??Moze z najlepsza forma jaka prezentowali rok temu mogliby sobie poradzic , ale dzisjaj ??

Smieszy mnie wypowiedz : Barca gra bez logiki , prymitywnie i na gwiazdy
Bez logiki w grze Barca nie wygralaby na kartoflisku 2tyg temu, a popisy "gwiazdorow" nie raz konczyly sie wynikami 4-0 5-1 zarowno w primera division jak i LM .
Pamietam napinke rok temu przed 1 meczem , co to nie Chelsea itp. wyszla im 1 kontra a pozniej wiemy jak sie skonczylo . Biorac pod uwage wynik pierwszego meczu najlepszym rowziazaniem jest wedlug mnie Over , Chelsea zagra otwarcie bo coz im innego pozostalo i zalezy tylko od obroncow CFC jakim wynikiem sie ta otwarta gra skonczy .
Dobrze ze mecz odbedzie sie na pieknej zielonej murawie

PS. Osobowość Mourinho miała wygrac w pierwszym meczu, ale cos jej nie poszlo z tą marną Barceloną



wystarczy ze wylacza roniego i calkiem inaczej gra barcy bedzie wygladac nie mowie ze barca nie awansuje ale to bedzie jeden z najtrudniejszych meczy dla barcy jak i dla chelsi tego sezonu i wszystko sie tam moze zdarzyc.

Do góry
#521776 - 07/03/2006 12:02 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
ANTEK Offline
member

Meldunek: 08/05/2005
Postów: 143
Skąd: LESZNO
witam wszystkich

oj szykuje sie kilka ciekawych meczykow dzis i jutro
ja mam zamiar zagrac takie cos

1.JUVENTUS-WERDER 1 1,50 juventus niue odpusci i te 1-0 poeninen wyciagnac
2.MILAN-BAYERN 1 2,05 po 1 bayern musi strzelic bramke wiec zaatakuje a to stworzy szanse milanowi, po 2 widzialem sobotni mecz bayernu w lidze i widac bylo ze ich forma jest daleka od doskonalej
3.LIVERPOOL-BENFICA awans:BENFICA 1.88 serce mowi THE REDS rozum ze bedzie niesamowicie ciezko, liverpool nie jest w najwyzszej formie, powoli daje sie juz wyczuc zmeczenie ciezkim sezonem, poza tym ich bramkostrzelnosc w ostatnich meczach nie imponuje a tym razem chcac awansowac musza strzelic przynajmniej 2 nie tracac ani jednej, moze byc nie do wykonania
4.ARSENAL-REAL awans:REAL 2,65 mecz druzyn dalekich od swoich najlepszych dyspozycji, argument przemawiajacy za realem to strasznie nieszczelna obrona gunnersow, fakt ze skoro arsenal wygral w madrycie to dlaczego tym razem nie moze byc odwrotnie, a 1:0 to w sumie skromna zaliczka no i kurs

kurs: 15,32 MILENIUM

teraz tylko stawka, hmmmmm to sie jeszcze zobaczy czy wystarczy jaj zeby zagrac grubiej, bo kusi i to mocno

wysokich wygranych

Do góry
#521777 - 07/03/2006 12:40 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
elite123m Offline
stranger

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 17
Witam dla mnie barcelona dzisiaj spokojnie wygra z chelsea mimo ze nie jestem ich fanem ale trzeba powiedzieć sobie szczerze mając ronaldinho i messiego ten zespół jest nie do zatrzymania bo dla mnie etoo, deco czy reszta to to samo co lampard czy drogba lecz tamta dwójka przewyższa wszystkich piłkarzy o dwie klasy z nimi ten zespół jest raczej nie dopokanania wydaje mi sie ze bedzie jedynka i kurs dla mnie na barcelonę zawyżony, jedyną szansą dla chelsea jest to ze barca zagra o obronę wyniku ze stamford bridge choć nie sądze dałem ich dzis na czystą jedynkę i do połowy już jedynkę wydaje mi się ze tylko milan może im pokrzyzować szyki ale musiał by być w dobrej formie naprawdę co do innych meczy liverpool odpada z rozgrywek zgadzam sie w zupełności z antkiem dla mnie awans benficy, juventus fakt raczej wygra wyrzebrzą i jak zwykle awnasują bayern nie da rady i jak zwykle odpadnie szybko, co do realu by awnsowali musieli by szybko strzelić bramkę a znając ich to szybko stracą heh, dla mnie awans arsenalu bo kto ma strzelić dla realu ? grubasek ?? real raczej nie ma szans pozdro wszystkim !

Do góry
#521778 - 07/03/2006 12:41 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Quote:

Nie ma opcji Barca awansuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jezeli poradzili sobie na klepisku, to i na wlasnym stadionie rozjada Chelsea. Musieliby praktycznie nic nie strzelic,a to jest malo realne.




Zgadzam się że Barca awansuje!!
Panowie czy trener gra na boisku nie piszecie bzdury że pan M. zrobi to czy tamto i anglicy wygrają. Z tego wniskujemy że holender jest tak kiepskim trenerrem że nic nie umie a przed meczem im powie grajcie chłopaki może się uda. Totalne bzdury. Czy Kaziu Górski miałby wyniki gdyby trenował dzisiejszych orłów. Piszecie że Barca gra na gwiazdy. Kolejne bzdury. A która drużyna nie ma gwiazd w drużynie no która? Piszecie że brazylijczyka będą kryc i sobie nie pogra. a Messi nie umie grac i nie będzie kierował drużyną a Deco? Drużyna Chelsea jest dobra ekipą ale niestety porażka u siebie 1-2 powoduje że musza atakowac. Z tego powodu wkońcu na Nou Cump nie przyjeżdza drużyna tylko się bronic. Powinien byc to bardzo dobry mecz ale nie mam złudzeń że awansuje na 90% Barca. CZy wygra może i nie ale liczy się awans.

Do góry
#521779 - 07/03/2006 12:48 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
M4CI3K Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 1889
Skąd: EOP
Quote:

Quote:

Nie ma opcji Barca awansuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jezeli poradzili sobie na klepisku, to i na wlasnym stadionie rozjada Chelsea. Musieliby praktycznie nic nie strzelic,a to jest malo realne.




Zgadzam się że Barca awansuje!!
Panowie czy trener gra na boisku nie piszecie bzdury że pan M. zrobi to czy tamto i anglicy wygrają. Z tego wniskujemy że holender jest tak kiepskim trenerrem że nic nie umie a przed meczem im powie grajcie chłopaki może się uda. Totalne bzdury. Czy Kaziu Górski miałby wyniki gdyby trenował dzisiejszych orłów. Piszecie że Barca gra na gwiazdy. Kolejne bzdury. A która drużyna nie ma gwiazd w drużynie no która? Piszecie że brazylijczyka będą kryc i sobie nie pogra. a Messi nie umie grac i nie będzie kierował drużyną a Deco? Drużyna Chelsea jest dobra ekipą ale niestety porażka u siebie 1-2 powoduje że musza atakowac. Z tego powodu wkońcu na Nou Cump nie przyjeżdza drużyna tylko się bronic. Powinien byc to bardzo dobry mecz ale nie mam złudzeń że awansuje na 90% Barca. CZy wygra może i nie ale liczy się awans.



w 100% sie zgadzam Mourinho to nie jest nadtrener i to że jest on najmocniejszym punktem swojego zespołu źle świadczy o najbogatszym klubie na świecie. Fakt faktem gra defensywna chelsea jest chyba obecnie najlepsza na swiecie ale oni w tym meczu mają atakować a nie bronić

Do góry
#521780 - 07/03/2006 12:50 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

Nie ma opcji Barca awansuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jezeli poradzili sobie na klepisku, to i na wlasnym stadionie rozjada Chelsea. Musieliby praktycznie nic nie strzelic,a to jest malo realne.




Znow sie zrobil smietnik, jak czytam takie wypowiedzi to tylko utwierdzam sie w przekonaniu ze duza czesc osob ktora sie tu wypowiada nie ma pojecia co to obiektywizm niezbedny do typowania.
Jak ktos jest wiernym kibicem Barcy powinien sobie jej mecze odpuscic, zwlaszcza takie jak dzisiejszy
ELDORADO ma sie obudzic bo napisal co sadzi, poparl to argumentami, a jego adwersarz poza dwoma usmieszkami nie napisal nic, to ma byc forum bukmacherskie??

Dziesiejszy mecz jest specyficzny i nie ma co sie oszukiwac, wieksze szanse maja gospodarze i fakt jest faktem,
ale z drugiej strony nie mozna pisac ze Barca to 100% pewnieak bo po pierwsze w bukmacherce nie funkcjonuje takie pojecie, a po drugie w sporcie takim jak jest pilka nozna wszystko jest mozliwe, pamietacie Milan ktory wygral u siebie 4-1 z hiszpanami??
jak sie skonczylo wszyscy wiedza, nie twierdze ze tak dzis bedzie ale twierdze ze pisanie o pewniakach jest smieszne, tym bardziej w kontekscie "moj klub wygra bo im kibicuje".
Nikt tutaj jeszcze nie przedstawil jeszcze sensownej opini na temat tego meczu wskazujac Barce jako faworyta i to mi pokazuje ze wiekszosc typuje na zasadzie Barca moj klub i oni wygrajqa, tym mam sie zasugerowac zastanawiajac sie jak typowac ten mecz?? smiech na sali
Dlatego opinia ELDORADO przedstawia wartosc, podal typ, podal stawke, umotywowal to i nie chodzi o to czy ma racje czy nie tylko o to ze przedstawil wzglednie obiektywnie swoje zdanie bez napinania sie i niepotrzebnych komentarzy.

Co do samego meczu, jak pisalem, Barca jest slusznie wskazywana jako faworyt ale po pierwsze kurs wg mnie nie wart grania, stawka meczu jest niebagatelna bo po za awansem Katalonczycy walcza o to zeby upokorzyc rywala, a Chelsea nie ma takich zapedow wiec i presja mniejsza z ich strony, oczywiscie chcieli by wygrac ale po to zeby awansowac i to jest cel sam w sobie.
Ogolnie mecz nie do grania za jakies wielkie stawki ale ja rowniez zaryzykuje sobie wygrana Chelsea
wszystko co nie mniej niz 4 na ten typ warte ryzyka, w razie niepowodzenia plakac nie bede.
Jedyny zaklad jaki jeszcze zagram odnosnie tego meczu to to ze Ronaldinho strzeli bramke Sportingbet za pierwszego strzelca w osobie Ronniego placi az 7, to calkiem sporo i warto sprobowac.
Zastanawiam sie jeszcze nad zakladem ze Chelsea strzeli pierwsza bramke, troche to sie nie godzi z tym ze Ronni strzeli ale wybiore albo jedno albo drugie, kurs 2,50 nie powala ale jesli Chelsea chce podejsc powaznie do meczu to tylko taki wariant ich interesuje.
Niech wygra lepszy i niech mecz odbedzie sie w normalnej atmosterze, niech wynik meczu rozstrzygnie sie w pilkarskim pojedynku, a nie w dookolameczowych przepychankach tego zycze kibicom jednych i drugich


Biszop

Do góry
#521781 - 07/03/2006 12:56 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
gosmar Offline
journeyman

Meldunek: 07/03/2006
Postów: 53
Myśle ze mozna troszeke zaryzykowac i postawic 02 ma chelsea.Co do juve to jestem pewien wygranej i tym samym awansu.Rangers nie powinni przeskodzic w awansie Villarreal

Do góry
#521782 - 07/03/2006 13:00 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
lleyt1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2005
Postów: 3336
Skąd: Toruń
Wiele by tu gadac, poczekamy do wieczora i okaze sie kto mial racje
BARCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do góry
#521783 - 07/03/2006 13:06 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
elite123m Offline
stranger

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 17
Kolega ileyt 1 ma rację nie ma co gadać typ jest jeden BARCELINHO 1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i do tego nie potrzeba zadnych statystyk lub rozmów, nie badzmy filozofami mourinho to i może dobry trener ale nie ma ronaldinho i to wystarczy by chelsea przegrała poza tym kto go przykryje ?? stawiając na chelsea mozecie wyrzucic od razu kupon do kosza aha poza tym ci co stawiają na barce to nie tylko jej fani po prostu w tym momencie ta druzyna jest najlepsza na swiecie i trzeba sie z tym pogodzić pozdro !

Do góry
#521784 - 07/03/2006 13:10 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
KIDD Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/03/2005
Postów: 2546
Skąd: Warszawa / Otwock / Pruszków
Quote:

Myśle ze mozna troszeke zaryzykowac i postawic 02 ma chelsea.




Dlaczego ???


Quote:

Co do juve to jestem pewien wygranej i tym samym awansu.




Dlaczego ???


Quote:

Rangers nie powinni przeskodzic w awansie Villarreal




Dlaczego ???

Może by tak podać troszkę analizy. Widać nie czytało się wypowiedzi Biszopa parę postów wyżej.

Do góry
#521785 - 07/03/2006 13:22 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
igor81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 2582
Skąd: WestSide
Czytajac wypowiedzi co niektorych (jak to zauwazyl Biszop), zastanawiam sie czy jest to forum bukmacherskie czy tez moze forum onet-u.
Osobiscie nosze Blaugrane w sercu, ale w bukmacherce nie ma miejsca na sentymenty. Dlatego jezeli nie potrafimy byc obiektywni w meczu "swojej" druzyny to najlepiej odpuscic typowanie wyniku z jej udzialem.

Teraz odnosnie samego meczu i mojego punktu widzenia.
Na pewno jest to mecz no bet jezeli chodzi o 1x2.
Obydwie druzyny dysponuja niesamowita sila ognia. Z jednej strony kolektyw rzemieslnikow plus jeden artysta(Robben) z drugiej strony artysci plus rzemieslnicy(Oleguer,Gio). Piekna pilka kontra zelazna taktyka. Co jednoczesnie nie znaczy,ze Chelsea nie potrafi pieknie zagrac a Barca realizowac taktyki. Po prostu wymienione wyzej elementy dla jednej druzyny sa dominujace dla drugiej niekoniecznie.
Nie martwil bym sie oto,ze Ronni zostanie przykryty,bo jest jeszcze Messi i Deco, ktorzy rowniez potrafia wziasc na siebie ciezar rozgrywania. Jako kibic Blaugrany, patrzac obiektywnie boja sie troche o to spotkanie. Poniewaz Chelsea juz grajac w 10-ke potrafila pokazac dobra pilke i zdobyc bramke.Jednak po czesci wynikalo to z faktu,ze Barca troche sie poczula moim zdaniem za pewnie i dodatkowo Motta zostal przesuniety wyzej.
Boje sie, rowniez dlatego,ze maja dla mnie wciaz jednego z wiekszych specow trenerskich w historii: MOURINHO. Jedni moga go uwielbiac inni bluzgac na niego, ale jednego nie mozna mu odmowic: umiejetnosci trenerskich. Ktos napisal,ze trenerzy nie graja... zgadza sie,ale w duzej mierze to wlasnie od trenera zalezy jak zespol wyjdzie umotywowany,z jakimi zalozeniami taktycznymi.A od pilkarzy zalezy jak ten plan zrealizuja.

Osobiscie zagram za niewielka stawke:

Chelsea (strz.) i Overek

Pelen obaw, oczekuje bardzo dobrego widowiska i awansu Blaugrany

Tak wiec Visca el Barca

Pozdrawiam
IGOR

Do góry
#521786 - 07/03/2006 13:23 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
lleyt1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2005
Postów: 3336
Skąd: Toruń
Co za pajac z tego Maurinho, juz przed meczem gada ze wybranie Niemca zeby sedziowal mecz bedzie sprzyjalo Barcie

widze ze nie masz wiele ciekawego do napisania, zreszta nie ta forma wypowiedzi.
Jeszcze jeden taki wyskok i bedziesz musial swoja wesola tworczosc uprawiac na onecie lub innym podobnym portalu


Edited by Biszop (07/03/2006 13:40)

Do góry
#521787 - 07/03/2006 13:38 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
Mecz Barcelona-Chelsea Spotkanie które wszystkich rozgrzewa to czerwoności Obie strony walczą na słowa obrażają się i na wzajem atakują Atmosfere podgrzewają gazety ,,Wróg Nr1 u bram Barcelony,, -pisze jeden z hiszpańskich dzienników
The Sun odpowiada atakujac Messiego i pisze o nim w artykule
Argentyński pies Muhrinio atakuje Messiego mówiac że ten jest aktorem.Riposta Messiego: Zagram najlepszy mecz życia i zamknę usta Murhinio i jego słabej drużynie
Rohnaldino włacza się także do walki mówiąc że nigdy nie będzie chciał grać w Chelsea Na to Murhinio odpowiada że dla Ronhaldinio nie ma miesjsca w Chelsa
Do tego ostre przyjęcie Chelsea przez kibiców Barcy Temperatura sięga zenitu Wojna podjazdowa na pełnej kurwie!!!!
Miliony kibiców na całym swiecie snują przypusczenia odnośnie przebiegu meczu Tysiące opinni na forach internetowych.Myśle że w niejednym domu w Polsce także trwają spory dotyczące wyniku spotkania

Tak po krótce wygląda otoczka nadchodzącego spotkania

A Teraz sprawy czysto piłkarskie:
Wiadomo 1 żadna strona nie odpuści mecz do ostatniej kropli krwi
Chelsa w sytuacji nie ciekawej musi strzelić 2 bramki Angielski zespół zdecydowanie lepszy w defensywie Barcelona grająca Ultra Ofensywe bronić się nigdy nie umiała i nigdy się tego nie nauczy
Kluczowe będzie pierwsze pół godziny meczu jeśli w tym czasie Chelsea zdobędzie gola zawodnicy Barcelony poczują sie bardzo niepewnie Chelsea zacznie grać z kontry a wtedy cieżko widzę Barcelone To co Chelsea potrafi w kontrataku pokazała rok temu 3:0 po 15 min po 3 kontrach

Aby Chelsea mogła myśleć o awansie musi wyłączyć z gry Ronaldinio jeśli im sie to uda Barca straci bardzo dużo w ofensywie lecz trzeba zwrócic uwagę na Messiego który także będzie bardzo niebiezpieczny To on swoimi rajdami doprowadził do wyeliminowania Del Horno i to stało się kluczem do zwycięstwa Barcy Myśle jednak że Murhinio uczuli swoich graczy na Argetyńczyka

Oczywiście 100tyś gardeł to atut BARCY ale Chelsea przyjedzie bez obciążenia bo wynik 1 meczu stawia ich w roli underdoga

Osobiście Bardzo podoba mi się styl gry Barcy ale obiektywnie rzecz biorąc bardziej poukładaną drużyną jest Chelsa i Barce czeka niesamowicie cieżkie zadanie

Warto zwrócić także uwagę iż w 1 meczu Chelsa grająca w 11 przezetowała sie o wiele lepiej od Barcy Moim zdaniem utrata sił a także podłamanie po utracie 1 bramki doprowadziło do utraty drugiej

Można powiedzieć że odbyła się dopiero 1 połowa tego spotkania Chelsa przegrywa 1:2 ale nie wszystko stra

Na koniec powiem jescze jedno Chelsa nie należy do mooich ulubionych drużyn Barcelona gra piękną piłkę dzisiaj będzie im bardzo cieżko Mecz z Atletico Madryt pokazał słabe punkty Barcy
Mój Typ : Chelsea X2 1.75 7/10
Awans CHelsea 5.25 2/10

Sorry za długość postu

Do góry
#521788 - 07/03/2006 13:42 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
gosmar Offline
journeyman

Meldunek: 07/03/2006
Postów: 53

Witaj
Jezeli chodzi o mecz Villarreal - Glasgow.W tym meczu nie zagra Prso(za kartki)Wydaje mi sie ze jest to duze oslabienie.Villarreal na wlasnym boisku jest dosyc dobry.Jest to jedyny zespol ze wszystkich uczestniczacych ktory nie ma zadnego trofeum na swoim koncie.Mysle ze zrobia wszystko aby awansowac dalej tym bardziej ze to szkoci musza atakowac.
Juve jest w swietnej formie.od 10 lat nie zdobyli Pucharu LM i mysle ze dzis nie bedzie problemow z pokonaniem niemcow tym bardziej ze tam wygrywali 2 bramkami i tylko chwila dekoncentracji spowodowala ze mecz niestety przegrali.To w rewanzu na pewno sie nie powtorzy.W zespole z Bremy nie zagra Rinke.Juve ma swietnych napastnikow i nie bedzie problemow ze strzelaniem bramek.Stara dama z ostatnio 11 meczow w 8 zachwala czyste konto.
Chelsea jest wielka niewiadoma.Barca ma ostatnio problemy w defensywie stracila w ostatnim meczu 2 bramki ze stalych fragmentow gry.Do zespolu z londynu wraca jeden z najlepszych wykonawcow stalych fragmentow -Frank Lampart.Tak jak napisalem wczesniej mozna zaryzykowac 02 na chelsea bo jakby nie bylo ma jednego z najlepszych trenerow swiata.Doceniam klase zawodnikow barcy Deco ronaldhinio eto itp dlatego moj typ jest malym ryzykiem

Do góry
#521789 - 07/03/2006 13:43 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Barca dzisiaj wygra, bo im kibicuje... Nie moglem się powstrzymać.

Po pierwsze... kurs na Barce @1.85... jak dla mnie śmieszny. Za @1.8 to można grać Barce u siebie z Villareal, czy też Valencią, ale Chelsea ?

Apropo wypowiedzi ELDORADO, tez mnie zaskoczyl Mourinho w 1 meczu. Wogole nie widziałem w grze Chelsea pressingu, który jest wręcz ikoną gy londyńczyków. Pozwalali oni swobodnie rozgrywać piłke Barcelonie na ich polowie, a czesto taze na połówce Chelsea. Nie było sytuacji, w której Deco dostaje piłe, i od razu doskakuje do niego 1 bądz 2 graczy. Chelsea w pierwszej połowie zagrała dość ospale... Czerwona kartka z pewnoscia ustawila mecz. Mourinho musiał zaryzykować... od początku drugiej połowy Chelsea zagrąła o wiele agresyniej, jednak w obliczu braku jednego gracza... dała sie "wymanewrować" Bluagranie.

JM w wywiadach podkreśla... że Chelsea jest praktycznie bez szans. Ze na Camp Nou równie dobrze mogłby wyslac rezerwy. Typowa gra psychologiczna. Chce zbudzić w graczach Barcy spokój... żeby poczuli, ze juz awansowali. Co awansu co prawda jest blizej, niz dalej, jednak wciaz bardzo daleko.

Moim zdaniem poczatek dzisiejszego spotkania, bedzie wygladal podobnie do tego sprzed roku, który mial miejsce na Stamford. Oczywiscie o efekt, podobny jak rok temu... 3 gole w 20 minut bedzie o wiele trudniej. Chelsea ruszy od samego początku jak czołg. Mouringo zdaje sobie z prawe, iz uplywajacy czas bedzie dzialał na korzysc blaugrana, a wsrod graczy ambramowicza powodowal bedzie niepokoj i obawe. Typ na Chelsea jako strzelca pierwszego gola wydaje mi sie najbardziej racjonalny. Powiem inaczej... jezeli Barca strzeli pierwsza bramke... to moim zdaniem wygrana chelsea... bedzie bardzo malo realna.

Typ na wygraną Chelsea oraz na Chelsea do przerwy takze nie omieszkam zagrac. Fsio oczywiscie za śmieszne pieniadze, jak to mówią... żeby sie lepiej ogladąło.

Jezeli chodzi o ht/ft.. to najblizej mi do 2/x @15.00.

Jako strzelców bramek upatrywałbym... Rooniego.. oraz Lamparda. Być może takze, któryś z bocznych skrzydlowych... Robben, Duff, Cole.

Reasumujac moim zdaniem do kolejnej rundy awansują gospodarze - to podpowiada mi serce... jednak typ na X2 @1.75 wydaje sie całkiem, całkiem. Z resztą, jezeli przegram to jakos specjalnie zawiedzony nie bede. u/o .. jeszcze wczoraj myslalem powaznie o overze @1.75, jednak kurs spadl mi, a za @1.6 to ja podziękuje. Za drobne Chelsea do przerwy, Chelsea cały mecz i 2/x. Dinho and Lampart score takze.

Villareal w moim mniemaniu no bet. Grać za @1.4 gospodarzy, w lidze mistrzów... bezsens. Tymbardziej, iz do awansu wcale nie potrzebuje zwyciestwa.

Ostatni dzisiejszy mecz - Juve. "jedynka" wydaje sie dość prawdopodobna... Werder to taki radośny w futbol, jednak w kontrontacji z fenomenem Capello, rutyną, doświadczeniem, ograniem moim zdaniem będą bez wiekszych szans. Podobnie mówiłem, przed 1 meczem, jednak teraz już "muszą" wygrać, jesli myslą o awansie. @1.36 ? Malo, bardzo mało. Jednak posataram sie to jakos ugrysc.

Do góry
#521790 - 07/03/2006 13:44 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
gosmar Offline
journeyman

Meldunek: 07/03/2006
Postów: 53
A tak na marginesie do pana z rakieta.Jak barca bedzie grala tak jak ostatnio Lleyton Hewitt w finale w Las Vegas to na pewno wygra.......????

Do góry
#521791 - 07/03/2006 14:14 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
elite123m Offline
stranger

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 17
Witam ponownie widzę ze jednak sporo analiz się pokazało cóż wydaje mi sie ze sporo ludzi podkusiło sie kursem na chelsea stawiając x2, 2 itp jeszcze rozumie over czy undery no i strzelców bramek to można jeszcze zagrać ale x2 lub 2 ??? panowie bez przesady co do analiz barcelona z tego co wiem przegrała tylko raz z angielską druzyna u siebie tylko raz ostatnie spotkanie z chelsea także wygrała rok temu, jesli wierzyć tym gadaniom trenerów ze mourinho jest znakomity to cytuje słowa Robsona " to jest tak samo realne, jak osiedlenie sie ludzi na marsie " tylko mourinho wydaje sie ze on tam coś ugra duzo ludzi mysli ze cos da sie tam ugrać bo patrzy po kursie zresztą nie oszukujmy sie ludzie są trochę już znudzeni tymi okrzykami typu " visca el barca, blaugrana itp, i dlatego kibicują słabszemu a na ten czas to chelsea, i tak szukają serfują gdzie znaleźć tylko ze kursik x2 wejdzie lub nawet dwójka na chelsea, panowie wiem ze to może wkurzające ze oni są najlepsi ale nie doszukumy sie spisku w tym meczu, np. taki silvinho mówi " nie ma takiej możliwości bym uznali ze awans mamy w kieszeni " a co miał powiedzieć ???? Rijkaard jest na tyle mądry ze nie pozwoli by grali na remis, bo wiadomo ze jakiś pzrebłysk lamparda czy robbena i może stać sie gorąco, wiadomo ze jak strzelą to zacznie sie widowisko emocjonujące ale czy strzelą ?? według mnie Mourinho ustawi ich jak zwykle defensywnie i by grali z kontry a Lampard bedzie puszczał długie piłki na drogbę lub crespo, ale to bedą tylko długie piłki, chelsea owszem potrafi grać ale nie z barcą to zwyciestwo sprzed roku 4 - 2 to tylko dlatego ze wtedy barca nie była taka doswiadczona jak teraz, chelsea to typowy milan lub inne takie zespoły które wygrywają jak im sie uda wcisnąc bramkę, u nich nie ma polotu gry jesli najlepszy piłkarz swiata mówi coś takiego " ten mecz pokazał mi, że ich styl zupełnie mnie nie interesuje. Za każdym razem, gdy byłem przy piłce, oni najpierw atakowali moje nogi, zanim próbowali odzyskać piłkę " więc panowie jak oni mają chocby zremisować ten mecz ?? kim się pytam ?? makelele atakuje w nogi, del horno powinien sie leczyć, geremi kolejny defensor, carvalho i ferreira defensorzy, jest duff ale co z tego jak wciaz grzeje ławe, robben który non stop idzie na faul, na ławce znów jest dobry wright-phillips ale jak zwykle na ławce drogba umie tylko wygrywać główki, crespo wciska bramki, jedynie lampard coś prezentuje i joe cole, ale ogólnie dla mnie to futbol chaotyczny , juz nie chodzi mi o ich defensywny styl gry oni po prostu są zlepką piłkarzy od typowych zadan na boisku tam praktycznie nikt nie gra z klepki lampard albo przetrzyma albo od razu rzuci w przód bezsensu, grac czystą jedynkę 1,90 w profie jestem pewny na nich chelsea nie ma czym ich pokonać, a to co zagrają na camp nou to każdy dzieciak wie który gra na podwórku w piłke Wszystko do lamparda rzuca piłki na drogbę jesli wygra pojedynek musi przejsc paru graczy barcy heh, z drugiej strony czasami piłki bedzie dostawać robben skoszą go od razu i po krzyku, później zostanie nam ostatnie ogniwo joe cole bardzo ambitny lecz gdy już ma piłke biegnie przed siebie lub cofa do tyłu, i jak już cofnie to do lamparda a lampard jak zwykle do przodu do drogby, później mourinho ( gdy już bedzie przegrywał) sie obudzi i wejdzie crespo ale bedzie za późno , w srodku jak zwykle bedzie czyszcził makelele typowy czysciciel niestety nic wiecej nie umie, w obronie terry jak zwykle bedzie faulował co nie miara, werdykt jest jeden granie na chelsea to tylko przez kurs a faktycznie to nie opłaca sie na nich dawać bo są tego nie warci nie mają kim grać ale znając typerów gdyby na barc było 1,50 a na chelsea z 5 ,00 to wszyscy by tu pisali " no mają szansę na x mają a x2 to raczej pewna " a gdyby było na barce 2,5 a na chelsea 2,6 to by wszyscy pisali " ale kuszący kursik na barce za mniejszą stawkę można dać " na boga litości panowie, jesli barca nie wygra od jutra nie pokazuje sie na stronie z tematyką piłki i zapewniam ze tak bedzie, ale na dzis na teraz jedynym typem jest barca i nikt inny typ 1 kurs 1,90 prof pozdro wszystkim to moja analiza

Do góry
Strona 4 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Huberthg, Sensei, akagi, alfa, VVega, kemp, 11kera11, rafal08, Akhu), 3487 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581762 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49