Strona 5 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#521792 - 07/03/2006 14:34 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Napisze jeszcze cos na temat meczu Barca-Cheslea.
Ostatnio obserwuje co robi Mourinho i widze, ze zaczal przerzucac calkowicie presje na swoja osobe. Wypowiadal sie raczej pesymistycznie na temat awansu do dalszej rundy. I jest to kolejna gierka, nie chce za bardzo obciazac psychicznie swych graczy. W ten sposob robi sie sytuacja, ze Chelsea juz niemal bez szans na awans jedzie do Barcelony. jednak ciezko sobie wyobrazic, ze Barca zagra na luzie. Ale za to pilkarze Chelsea moga zagrac naprawde swietny mecz - tu bardzo wazna sfera psychiki. Co jak co ale Mourinho jest swietnym trenerem (potrafie docenic jego umiejetnosci chociaz nie lubie go). Obecnie staje sie najwieksza gwiazda druzyny z Londynu.
A teraz druga strona analizy i wedlug mnie bardziej przekonujaca:
Barca w pierwszym meczu zagrala bar5dzo ofensywnie, mozna sie spierac czy byla czerwona kartka ale w drguiej polowie Barca rozjezdzala obrone jak chciala. chelsea w formacji obronbnej grala slabo, duzo bledow indywidualnych. Messi juz jest wysmienitym zawodnikiem - pokazal to juz w nie ejdnym meczu. Do tego Deco no i Ronaldinho. Mozna kogos lepiej przypilnowac, moze ktos gorzej zagrac ale ktorys z tych zawodnikow zagra dobrze i jest w stanie poprowadzic gre i poprowadzic team do wygranej. Jak pisalem Ronaldinho jest w formie, pierwszy mecz nioe byl tak dobry jak tego chcial a z takim rywalem trzeba dac z siebie wszytsko. Teraz jest do tego okazja, przed wlasna publicznoscia, mecz prestizowy. To moze byc jego wieczor.
Chelsea tak naparwde nie zagrala jeszcze BARDZO DOBREGO meczu z dobrym przecinikiem w tym sezonie (no moze wygrane z Liverpoolem i Arsenalem w lidze ale nic swietnego), w LM na arzie srednia postawa. W lidze graja na luzie, zdobywaja punkty ale bardzo wazny mecz z MU przegrali. Obserwuje ich dluzszy czas i twierdze, ze sa goris w porownaniu z poprzednim sezonem. Barca przeciwnie - teraz ma lepszy team. I dlatego w tej rywalizacji stawiam na Barce.
Ostatnia rzecz: nawet najlepsze analizy daja w łeb i teraz tez tak moze byc. W LM niespodzianek nie brakuje. Jedno wazne wydarzenie w meczu i moze wszystko sie inaczej potoczyc.
Co do typow:
Ronaldinho strzeli: 2,80 gdzies byl nawet kurs, nie wiem gdzie dokladnie
Over 2,5 - edzie troche bramek, ofensywnie zagraja.
Jesli chodzi o typ ogolny to raczej 1 bo 1X nie wart ryzyka. Awans na barce jest po smiesznym kursie tak wiec omijac !!

Wszystkiego sie dowiemy za kilka godzin ....

Do góry
Bonus: Unibet
#521793 - 07/03/2006 14:57 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Adizek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/06/2004
Postów: 1873
Skąd: Żory
Barcelona-Chelsea 1 5\10 @1.9
Kto widzial pierwszy mecz ten wie ze ten typ ma duze szanse wejscia nawet kiedy Kartofelki graly w 11 to Barca potrafila stworzyc sytuacje.Wejscia Messiego i dogrywanie do srodka raz Cech wykazal sie nie lada umiejetnosciami(w 1 poł.) licze na Messiego niesamowicie zwrotny jest lepszy od Robbena lepsza kontrola pilki.Chelsea?Cech Lampard Robben ewentualnie Cole to sa zawodnicy ktorzy tworza ta machine\czołg czy jak to jeszcze nazwiecie tylko pamietacje Barcelona to nie jest zadna Wołga ale rownie potezna maszyna do zdobywania bramek 2-3 na kazda stracona !!Z Chelsea najbardziej obawialbym bym sie Lamparda i stalych elementow w jego wykonaniu a nie Mourinho ten bufon niech sobie siedzi na lawce i klaszcze komu chce oraz oskarza kogo chce.
Co do Cheslea to ona gra chyba padline totalna i to jest nowy styl a nie jakis z lat 70 piekne mecze Chelsea to sie zdarzaja jak maja za przeciwnika Barce.
Mam nadzieje ze ladnie zargumentowalem bo widze tu krytykowac mozna jeden klub a i tak ten nie wlasciwy
ps.przypomnijcie sobie jeszcze rozpaczliwe interwencje Terrego zeby pilka poraz kolejny i kolejny nie przekroczyla lini bramkowej.Pozdro

Do góry
#521794 - 07/03/2006 15:46 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Wogole to czelsi to jakies buraki co grac nie umieja, fartem wygrywaja, sedziowie pomagaja, mecze kupuja a grajkow to maja na poziomie polskiej b klasy. to jest pewny mecz na 100% pewniak ze super Barca ole ole rozwali tych pseudo angoli, bo barca najlepsza jest ole ole

visca el barca czy jakos tak

Do góry
#521795 - 07/03/2006 15:53 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Karlos100 Offline
journeyman

Meldunek: 07/03/2006
Postów: 74
Mam pytanko. Czy jest jakaś stronka z statystykami dzisiejszych meczów LM? Chodzi mi konkretnie o ilość rzutów rożnych.Gdzie można to śledzić. Z góry dzieki i pozdro

Do góry
#521796 - 07/03/2006 15:56 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Quote:

Mam pytanko. Czy jest jakaś stronka z statystykami dzisiejszych meczów LM? Chodzi mi konkretnie o ilość rzutów rożnych.Gdzie można to śledzić. Z góry dzieki i pozdro



http://www.uefa.com/Competitions/UCL/index.html
Oczywiscie live dzis bedzie.

Do góry
#521797 - 07/03/2006 16:00 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
pauL005 Offline
old hand

Meldunek: 04/08/2004
Postów: 1158
Skąd: Biłgoraj
Ja to widze ten mecz tak:
Chelsea zacznie atakować i strzeli 1 brame. Wszystko ok, ale Barca odrobi. W 2 połowie Chelsea znowu wysuwa sie na prowadzenie, ale przy końcu taki Ronaldinho ratuje Barce i jest 2:2
Dlatego zamierzam zagrać DW 2:2, kurs 15 w mixie
Myśle ze wynik całkiem prawdopodobny (w sumie inne też, ale ten najbardziej prawdopodobny dla mnie).

Do góry
#521798 - 07/03/2006 16:02 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Qubi Offline
veteran

Meldunek: 29/04/2005
Postów: 1384
Skąd: Konin
Quote:

Wogole to czelsi to jakies buraki co grac nie umieja, fartem wygrywaja, sedziowie pomagaja, mecze kupuja a grajkow to maja na poziomie polskiej b klasy. to jest pewny mecz na 100% pewniak ze super Barca ole ole rozwali tych pseudo angoli, bo barca najlepsza jest ole ole

visca el barca czy jakos tak




Nie ma analiz źle, są analizy źle...
Ludzie czego wy chcecie?
To teraz na Barce postawić nie można?Jak 2 tygodnie temu wszyscy grali na Real to jakoś nikt nie miał nic przeciwko temu typowi, chociaż co drugi post go wychwalał.
Część na pewno była kibicami Realu czemu się ich nie czepiałeś?

Do góry
#521799 - 07/03/2006 16:13 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Krysti24 Offline
old hand

Meldunek: 20/12/2002
Postów: 1064
Skąd: Bytom
Dla mnie dzisiaj w meczu Chelsea - Barca X zagram za jakas mniejsza stawke na X
W meczu Villareal - Rangers według mnie powinno byc over 2.5 gola

pozdro

Do góry
#521800 - 07/03/2006 16:18 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Ka$ia$ty Offline
member

Meldunek: 02/03/2006
Postów: 156
Skąd: $$$
Quote:

Ja to widze ten mecz tak:
Chelsea zacznie atakować i strzeli 1 brame. Wszystko ok, ale Barca odrobi. W 2 połowie Chelsea znowu wysuwa sie na prowadzenie, ale przy końcu taki Ronaldinho ratuje Barce i jest 2:2
Dlatego zamierzam zagrać DW 2:2, kurs 15 w mixie
Myśle ze wynik całkiem prawdopodobny (w sumie inne też, ale ten najbardziej prawdopodobny dla mnie).




Zgadzam sie do jednego. Ze napewno troche chlopcy z obu druzyn postrzelaja bramek. Chelsea, druzyna ktora najpierw mysli o zabezpieczeniu bramki, a dopiero pozniej o strzelaniu. A dzis trzeba bedzie zagrac ofensywna pilke i tu widze szanse na strzelenie bramek przez Barcelone. Roni kilka razy pociagnie z lewej strony(moze tak jak z Realem ) Wydaje mi sie, ze Chelsea tez jakas brameczke ukasi. Nie mam zamiaru bawic sie w typowanie zwyciezcy pojedynku. Co do awansu tez nie ma sensu grac Barcy po kursie 1.1, wiec ja zagram over po 1.7 Kurs moze nie najwyzszy, ale maly tez nie jest.

Barcelona - Chelsea over 2.5 1.7
7/10

Do góry
#521801 - 07/03/2006 16:36 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
DJ_Marycha Offline
stranger

Meldunek: 28/02/2006
Postów: 18
Quote:

Witam

Mnie natomiast zaskoczyl taki zaklad wystawiony przez BaW :

Kto zakwalifikuje się do następnej rundy?
FC Barcelona 1.12

Chelsea FC 5.25
Generalnie to chyba przesada z tym kursem na Chels, kiedy graja takie potegi pilkarskie to wszystko jest mozliwe...



zgadzam się z tym...to jest sport,przekonamy się wieczorem...

Do góry
#521802 - 07/03/2006 16:52 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
mopsiq Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/12/2004
Postów: 14696
Skąd: Świnoujście
7 marca
wszystkie mecze o 20:45, w nawiasach wyniki pierwszego meczu

Barcelona - Chelsea (2-1)
jak dla mnie widze tu X bedze wyruwnane spotkanie mimo tego ze barca gra u siebie typ-X badz 1:1

Juventus - Werder (2-3)tu tylko juve bedze królowal
typ-1 albo juventus avans

Villareal - Rangers (2-2)niby proste Villareal winer albo avans ale to nie bedze takie proste typ-X


8 marca

Arsenal - Real M. (1-0)
cos mi muwi ze real mimo tego wygra ale musie sie wznies na wyzyny i 2;1 dla realu jest bardzo mozliwe typ-2 albo 1:2 badz avans real

Liverpool - Benfica (0-1)typ-1 albo avans liverpool badz under 2.5

Lyon - PSV (1-0) typ-x2

Milan - Bayern (1-1) zalezy od milanu w jakiej formie bede ale postawie typ-1

Do góry
#521803 - 07/03/2006 16:55 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Barcelona - Chelsea (2-1)
Tak jak już wcześniej mówiłem, że tu powtarza się sytuacja z poprzedniego roku. Jedyna różnica polega na zamianie boisk . Nawet jestem przeziębiony tak jak rok temu .
Może Chelsea nie wygra 2-4, ale 2-3 powinna spokojnie wygrać.
Nie wierzę w ani jedno słowo Mourinho gdy się żali, że nie ma po co jechać do Barcelony. On nie należy do ludzi, którzy tak łatwo się poddają. Jego drużyna będzie walczyła jak lwy o zwycięstwo. Zapewne Barcelona też. Ale jestem przekonany że Mourinho czymś nas zaskoczy w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Rok temu Chelsea grała bez del Horno i Essien'a i wygrała na Stamford Bridge 4-2. Uważam, że kupno tych zawodników było całkowicie niepotrzebne. To był błąd Mourinho. Niedawno widziałem mecz towarzyski Anglii z Urugwajem. Moją uwagę zwróciła gra Joe Cole'a. Najpierw dobre dośrodkowanie, które wykorzystał Crouch i strzelił gola z główki na 1-1, a później Joe Cole sam przedarł się pod bramkę Urugwajczyków i strzelił gola. Mourinho powinien koniecznie wystawić tego zawodnika w pierwszym składzie.
Teoretycznie w meczu tym może paść każdy wynik bo obie drużyny będą walczyły jak na śmierć i życie. Każda z tych drużyn może wygrać i może być też remis. Jednak ja wierzę w to że wygra Chelsea. Barcelona na pewno strzeli ze dwie bramki, więc mecz zakończy się awansem Chelsea.
Mój typ:
Barcelona - Chelsea (awans) 2 6.00 (kurs z Betfair)
Dokładny wynik:
2-3 38.00 (kurs z Betfair) (warto to zagrać za małą stawkę)

Juventus - Werder (2-3)
Tutaj liczę na dość defensywną gre Juventusu. Moim zdaniem Werder nie strzeli zbyt wielu bramek. Nie powinno paść więcej niż 3 bramki. Sądzę też że Juventus wygra bo gra u siebie. Wynik 2-3 na wyjeździe to jest dobry wynik dla drużyny, która ma dobrą obronę, a taką drużyną jest Juventus.
Wystarczy, że Juventus wygra 1-0 lub 2-1 i mają awans. Chociaż w przypadku Juventusu to różnie może być i mogą też więcej strzelić bramek, ale liczę na to że nie pozwolą napastnikom Werderu żeby sobie pograli.
Dlatego mój typ to:
Juventus - Werder 1 1.45 (kurs z Betfair)

Villareal - Rangers (2-2)
W tym meczu nie postawiłbym na czystą 1. Jednak mecz powinien zakończyć się awansem Villarrealu. Liczę na dobrą gre gospodarzy w defensywie. Dla mnie możliwe wyniki to 0-0 lub 1-1 w przypadku remisu lub skromne zwycięstwo gospodarzy. Ponieważ kursy na to sa niskie więc lepiej odpuścić ten mecz.


P.S.
A teraz przeczytam Wasze posty. Ciekawe ile będzie zgodnych z moim zdaniem, a ile sprzecznych .

Do góry
#521804 - 07/03/2006 17:02 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
mmichaal Offline
old hand

Meldunek: 27/03/2005
Postów: 1018
Skąd: Białystok
Villareal-Rangers 1
Wydaje mi sie, ze Hiszpanie nie beda grac na remis. Co prawda wynik 0-0 i 1-1 ich premiuje, ale jakas przypadkowa bramka Szkotow w 90 min. i beda za burta. Na pewno beda mieli w tym meczu dogodne sytuacje, a Riquelme lub Forlan je wykorzystaja. Poza tym Rangersi zeby awansowac musza wygrac (nie wierze ze bedzie 3-3 albo wyzszy wynik), a tym samym bedzie doskonala okazja do kontraatakow dla Villareal.

Do góry
#521805 - 07/03/2006 18:13 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
to ja moze to podsumuje

99.9 % gra zwyciestwo villarealu
99.9 % gra zwyciestwo juventusu
80.9 % gra over barcy

i ja gram to samo

a tak na powaznie teraz to mysle ze w dzisiejszych meczach nie widze jakiejs niespodzianki. za to w perspektywie dnia jutrzejszego mysle ze to on bedzie dniem jesli nie jednej to 2 niespodzianek. mam tutaj na mysli czy to real czy bayern czy benfica.

dlatego gram troche powazniej dzisiejsze mecze na faworytow a jutzrejsze jesli nie odpuszcze to zagram raczej dla emocji za mniejsza stawke gdyz tamte pary sa bardziej wyrownane i jedna bramka dla druzyn wspomniancyh wczesniej moze wywolac niepotrzebne merwy

pozdrawiam

Do góry
#521806 - 07/03/2006 18:55 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
Powtórka z zeszlego roku pólfinal Chelsea-liverpool. Prosze bardzo. Mójtyp 2-0 dla Chelsea byc moze po dogrywce.. Obie ekipy nie zachwycaja juz we wlasnych ligach jak na poczatku sezonu. Moze pasc kazdy wynik ale mam takies jakies wrazenie ze gracze Chelsea sa bardziej zdeterminowani. A fani Barcy przelkna ewentualna porazke tym latwiej ze jutro prawdopodobnie poleci Real.

Do góry
#521807 - 07/03/2006 19:01 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
SB wystawil ciekawy zaklad, ciekawy ze wzgledu na to jakiego rodzaju to zaklad ale takze ciekawie go nazwal:
Kolejna sztuczka Messiego - Gracz Chelsea ukarany kartką za wślizg na Messim
kurs: 4.00


tylko nie rozpisywac sie ze Messi to tamto itp
chodzi o sam zaklad, dosc ciekawy i z niezlym kursem, Messi bedzie smigal to tu to tam i bedzie wiele sytuacji w ktorych bedzie atakowany mniej lub bardziej regulaminowo
reszta w rekach sedziego...
ja sobie zaryzykuje srednia stawke, mecz o byc albo nie byc, gracze Niebieskich beda grac bardzo zawziecie nie majac nic do stracenia, w razie jak odpadna to kartki ich nie beda obchodzic:)

Do góry
#521808 - 07/03/2006 19:15 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Quote:

Mójtyp 2-0 dla Chelsea byc moze po dogrywce..




Czlowieku czy ty masz pojecie co piszesz? Moze lepiej to zostawic bez komentarza.
Co do typu na zolta kartke na Messim to fajne jest to. Messi duzo biega, mija rywali i ciezko go czasami powstrzymac. A moze tak byc, ze otrzymanie zoltej bedzie bardziej oplacalne dla graczy Chelsea niz przepuszczenie Messiego.
Mozna postawic "dla relasku". Ja bym tak zrobil ale nie tak dawno kase wyplacilem z SB ...

Do góry
#521809 - 07/03/2006 19:21 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Tomasz Frankowski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2004
Postów: 5378
Skąd: Wielkopolska
ja dziis zagralem awans werderu dlaczego ? bo to murowany faboryt wsrod grajacych dzis typowy hit dnia -niewliczajac mecz wielkich barcy-chelsea powodzenia

Do góry
#521810 - 07/03/2006 19:23 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Adizek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/06/2004
Postów: 1873
Skąd: Żory
moze ktos mi podac podstawowa 11 Barcelony?
Dzieki Wielkie
Chodzi mi o dokladny sklad (powino juz byc wiadomo) moze byc z ustawieniem

Do góry
#521811 - 07/03/2006 19:32 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Cyfa2002 Offline
enthusiast

Meldunek: 03/04/2002
Postów: 206
Quote:

Chelsea nie gra wcale catenacio tylko gra football totalny




Chyba "fatalny" - obok Grecji dla mnie najbrzydziej grające zespoły na świecie
Gdy ich oglądam to rozumiem Amerykańców: "bo tak mało punktów tam pada"...

Myśle że wygra "piękna z bestią"
I śmiem nawet sądzić że Barca jest dużo lepszym zespołem, jedynie ta chamska i brutalna gra Chelsea może to zmienić...
Niestety "no bet"
Over 2,5

Do góry
Strona 5 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, ElNinho[mmdea], ANZELMO, rafal08, alfa, Ojro, Sensei, pacyfista, akagi, Kretol), 3583 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581745 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49