Strona 8 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#521852 - 08/03/2006 13:38 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Liverpool za @1.5 moim zdaniem dość atrakcyjne. Benitez w pierwszym meczu... sadzajac gerarda na ławce... chyba troche zlekcewazyl benfice. Liczyl na bezbramkowy remis a tu nici... i w rewanzu trzeba bedzie odrabiac straty. Długa, wyrównana kadra poolu plus wsparcie kibiców... powinna przyniesc zamierzony efekt. Benfica na wyjazdach gra duzo slabiej niz na wlasnym stadionie i moim zdaniem nie awansuje do kolejnej rundy. Wyniki, które wchodze w gre moim zdaniem to 1-0, 2-0, lub jezeli benfa strzeli gola to 2-1 i 3-1. Najbliżej mi do tego ostatniego. Stawka ... hmmm coś w granicach 6-8/10

Bayern bo to Bayern. Bayern bo to Niemcy, a Niemcy to Niemcy. W 1 meczu Bayern byl duzo lepszym zespolym, a pomimo tego pechowo przegral. Bayern juz od kilku lat nie osiagnol zadnego spektakluarnego sukcesu w Europie. O ile dobrze pamietam to od finalu w 99, najwyzej grali w ćwierćfinale. z Pewnoscią ten zespol na sporo wieksze ambicje oraz potencjal. Kurs na awans niemców w okolicach @2.70 moim zdaniem bardzo atrkacyjny. Lekko takze na czystą wygraną Bayernu oraz grubiej x2. Milan w tym sezonie mnie do siebie nie przekonuje. Niby cos tam wygrywa, ale bardzo czesto zdarzaja im sie wpadki. Oba zespoly maja olbrzymi potecjal, moim zdaniem sprawe awansu rozstrzygnie dyspozycja dnia. Liczę na to, że szwaby beda dzisiaj lepsze i zagraja w ćwierćfinale. Mój typ: 1-1 lub 1-2.

Real po odejściu Pereza moze poczuc świeży powiew. Co prawda w kadrze druzyny nic sie nie zmienilo, ale mam wrazenie ze odejscie prezeza moze miec dobry wplyw na gre realu. Kurs @2.65... soczysty... jednak bez szalenstw bo to "Tylko" Real. Mysle takze o overze... bo wydaje mi sie, ze arsnela strzeli bramke, a wtedy real do awansu bedzie potrzebal dwie. Kurs @1.75 na over zadna rewelka, ale godny ryzyka. Mój typ 1-1 lub 1-2.

Na deser trzaba zagrac na zespol Hiddinga. kurs @6 promocja ? PSV w pierwszym spotkani podobnie jak Bayern, byli lepsi, a przegrali po fatalnym bledzie Gomesa. Ososbiscie uwazam, iz lyon awansuje, a w nastepnej rudznie, jezeli nie trafi na juve, ani na barce to zagra w tym roku w polfinale. PSv to bardzo "poukladany zespol" a na taki zawsze warto stawiac. Tymbardziej, ze kurs bardzo ladny. Mój typ : 1-1 lub 0-1. dogrykwa i karne, jak rok temu. W karnych tym razem Lyon.

Rasumując:
Liverpool 7/10
Bayern x2 5/10
Bayern aw. 3/10
Bayern 1/10
Psv 1/10
Psv x2 2/10
Real 2/10
Real over 2/10

Biszop prosił o stawki, więc są.

Ulegną one jeszcze pewnie malym "transformacjom"

Do góry
Bonus: Unibet
#521853 - 08/03/2006 14:03 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
szachus Offline
veteran

Meldunek: 13/01/2003
Postów: 1219
Skąd: Tychy
Quote:

Quote:

***** ten Kołton **************, jego komentarze były bardzo inteligentne




....
Zostając jeszcze w temacie transmisji to brawa dzisiaj należą się TVP1 za świetnie ustawiony dzwięk, momentami było słychać doping kibiców Barcelony dokładnie co do słowa.
....
edit bluzg z cytatu




jesli sie nie myle to tvp ma tu malo do powiedzenia. oni po prostu kupuja sygnal do meczu.

a co do meczu ... hmmm

szkoda mi tych co grali na barcelone, bo bramka w 93 min i karny z kapelusza ... mozna sie zdenerwowac ...

barcelona po prostu pokazala co potrafi. grali spokojnie i plan wykonali. pytanie kto teraz ... w piatek losowanie

pozdrawiam

Do góry
#521854 - 08/03/2006 14:20 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
szachus - oczywiście że tak, ale w Polsacie Sport wyrażnie dzwięk ze stadionu był przyciszony na rzecz komentarza Borek + "pan do towarzystwa" pierwszy raz w tym sezonie chyba oglądałem mecz LM na TVP, naprawde fajnie było posłuchać dopingu na Camp Nou

btw - jaki dzisiaj mecz wybieracie? Milan - Bayern (TVP) czy Arsenal - Real M (Polsat Sport) ?!

Do góry
#521855 - 08/03/2006 14:24 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Jeszcze jedno...

wczoraj awansowali sami faworyci... czyli Juve, Villa i Barca.

dzisiaj pora na jakies niespodzianki.

Bayern, Psv, Real ... mysle, ze moze nawet 2 z nich zagraja dalej.

Oczywiscie teria, ze wczoraj sie cos nie stalo, to dzisiaj stanie, jest plytka, jednak z doświadczenia wiem, ze czesto sie sprawdza.

U mnie ostatecznie

Pool 8/10, Bayern x2 4/10, Bayern aw. 3/10, Real 1.5/10 Psv 1.5/10

P.S
Nareszcie w Tv... Ps i tvp... inne mecze.
Ciekaweij chyba będzie w Mediolanie.

Do góry
#521856 - 08/03/2006 14:45 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Gianluca Comotto Offline
old hand

Meldunek: 21/08/2005
Postów: 883
Quote:

szachus - oczywiście że tak, ale w Polsacie Sport wyrażnie dzwięk ze stadionu był przyciszony na rzecz komentarza Borek + "pan do towarzystwa" pierwszy raz w tym sezonie chyba oglądałem mecz LM na TVP, naprawde fajnie było posłuchać dopingu na Camp Nou

btw - jaki dzisiaj mecz wybieracie? Milan - Bayern (TVP) czy Arsenal - Real M (Polsat Sport) ?!




Możliwe ze Kołtoń jest do towarzystwa, ale drogi Filipie Mateusz Borek bije tych wszystkich Dariuszów z TVP na głowe. Doping z Camp Nou to piekna sprawa, w tamtym sezonie można było usłyszeć:"Milan, Milan, Milan - VAFANCULO"

Do góry
#521857 - 08/03/2006 14:57 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Quote:

Bramkarz Werderu Wiese za to co zrobił przy 2 bramce ->





jakbym mógł to za ten błąd bym mu serdecznie podziękował dzięki temu moje zakłady awanse w LM + awnase w uefa(już trafione) cały czas w grze
szkoda mi go było niesamowiecie ale w bukmacherce nie ma sentymentów ja w każdym razie życzę gościowi udanej kariery

Do góry
#521858 - 08/03/2006 14:57 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
ja bym prosił o nie rozmywanie tematu opiniami o komentatorach i jakości dźwięku w tvp...

Proszę założyć temat w "to i owo" i tam prowadzić takie dyskusje, bo tu pewnie niektórzy chcą coś poczytać o dzisiejszych meczach, a jest dyskusja o komentatorach.

Do góry
#521859 - 08/03/2006 15:03 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
gumisradom Offline
member

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 119
Skąd: Radom
Wszyscy stawiaja na REal, trzeba jednak uwazac i nie poddawac sie zbytniemu huraoptymizmowi. Osobiscie uwazam ze Arsenal stac na wygrana w tym meczu, wspaniala dyspozycja Henry'ego powinna im pomoc, kiepsko spisujaca sie obrona realu tez nie napawa optymizmem. Za realem przemawia zmiana kadrowa na stanowisku trenera, prawdopodobnie nie wystapi w pierwszym skladzie Ronaldo(plus), dziwia mnie tez wypowiedzi trenera Arsenalu Wengera, ktory uwaza za faworytow Real, byc moze chce sie podlizac wlascicielą Realu ktorzy beda prawdopodobne szukac trenera w przyszlym sezonie, lecz z drugiej strony moze to byc kolejne zagranie taktyczne ze strony trenera Arsenalu...
Jak dla mnie Arsenal ma realne szanse na wygrana...jaki bedzie wynik pokaze boisko:)))
Arsenal GOGOGO

Do góry
#521860 - 08/03/2006 15:40 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Quote:

Wszyscy stawiaja na REal, trzeba jednak uwazac i nie poddawac sie zbytniemu huraoptymizmowi. Osobiscie uwazam ze Arsenal stac na wygrana w tym meczu, wspaniala dyspozycja Henry'ego powinna im pomoc, kiepsko spisujaca sie obrona realu tez nie napawa optymizmem. Za realem przemawia zmiana kadrowa na stanowisku trenera, prawdopodobnie nie wystapi w pierwszym skladzie Ronaldo(plus), dziwia mnie tez wypowiedzi trenera Arsenalu Wengera, ktory uwaza za faworytow Real, byc moze chce sie podlizac wlascicielą Realu ktorzy beda prawdopodobne szukac trenera w przyszlym sezonie, lecz z drugiej strony moze to byc kolejne zagranie taktyczne ze strony trenera Arsenalu...
Jak dla mnie Arsenal ma realne szanse na wygrana...jaki bedzie wynik pokaze boisko:)))
Arsenal GOGOGO




popieram. Perez był jednym ze słabszych "trenerów" w histori Realu.

co Cie dziwi w wypowiedziach Wengera ? wiadomo, ze faworytem do awansu jest Arsenal... ale to typowa procedura przed ważynym spotkaniem. Gra psychologiczna.

z tym zatrudnieniem Wengera jezeli sie nie myle, to Wenger juz kilka razy odrzucal oferty trenera Pereza, wiec nie widze powodu, dla którego mialby przyjac takową po sezonie.

P.S

Do góry
#521861 - 08/03/2006 15:54 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
tokara Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 10/03/2005
Postów: 2109
a ja sie caly czas zastanawiam kupon na tenis i ksz+siatka zrobiony teraz koncze robote na pilke i mysle a tu zaraz trzeba isc wyslac
gram:
liverpool-benfica 1
i zastanawima sie nad czym takim i jestem cikaw co wy sadzicie o tych dwoch meczach:
milan-real chcialem zagrac 02 ale niewiem czy nie lepiej dac na awans arsenalu choc z drugiej strony cos mi mowi ze arsenal mimo ze gra u siebie to nawet bramki nie strzeli a cassano cos ukuje bo bedzie bardzo ale to bardzo chcial on sie cieszy z kazdj bramki nie tak jak klucha ronaldo ktoremu to juz stzrelanie goli nie przynosi radosci

milan-bayern nieweim czemu ale sadze ze bayern awansuje a bynajmniej ne pzregra w mediolanie moze byc 0:0 ale z drugiej strony myslac to milan nie mzoe u siebie pprzegrac poprostu ta defensywa jest za dobra i do tego wlasny teren i moze jakas kontra i sma niewim co zagrac w tych dwoch meczach a wy co sadzici?

Do góry
#521862 - 08/03/2006 16:03 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
gumisradom Offline
member

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 119
Skąd: Radom
Sluchaj po pierwsze to Perez byl prezydentem Realu!A po drugie to wydaje mi się że Arsenal pokaże w tym meczu zęby!Co do wypowiedzi Wengera to proszę:- "Dla mnie faworytem jest Real - mówi Arsene Wenger mimo zwycięstwa w pierwszym meczu. - Nasze boisko jest, kameralne. Piłkarze Realu są doskonali technicznie i świetnie czują się na małej przestrzeni. Będzie im łatwiej niż na ich własnym stadionie - twierdzi Francuz, dla którego kluczem do awansu jest zablokowanie dośrodkowań Davida Beckhama. Właśnie centra Anglika dała Realowi zwycięstwo z Atletico."Być może jest to gra psychologiczna...

Do góry
#521863 - 08/03/2006 16:25 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
Nie ma co się kłucić o Wengera, najważniejsze żeby mecz był dobrym widowiskiem no i żeby Real wygrał.

Do góry
#521864 - 08/03/2006 16:55 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
kriz88 Offline
journeyman

Meldunek: 23/02/2006
Postów: 55
Wg mnie to glupi pomysl grac real albo x2, nie chodzi o to ze to jest mecz pewny na 1, ale o to ze w ogole NO BET wszystko sie moze zdarzyc tak jak w calej lidze mistrzow bo na tym poziomie zaden wynik nie bedzie niespodzianka. A co do arsenalu to sklanialbym sie dac na jego awans.

Do góry
#521865 - 08/03/2006 17:38 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
knopsi Offline
addict

Meldunek: 25/11/2002
Postów: 667
Skąd: Backnang/Niemcy
Sorry ze zasmiecam, ale gdzie mozna sprawdzic ile w danym mecz bylo n.p. Goalkicks. Na UEFA niestety nie ma.
B&W nie uznaje mi wyniku ponizej 18,5 bo wedlug nich bylo 19 a z tego co ja wiem bylo 18.

Codzi o dosyc powazna sume dlatego pisze to tu w temacie.

Dzieki z góry!

Do góry
#521866 - 08/03/2006 17:53 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Maksiarz Offline
member

Meldunek: 05/03/2004
Postów: 116
Skąd: Wrocław
po wczorajszym braku niespodzianek przychodzi pora na nie dzis......
choc czy niespodzianka mozna nazwac awans arsenalu?
raczej nie,trzeba wierzyc w geniusz trenera londynczykow i raczej jest bardzo watpliwe aby dali sobie wyrwac taka zaliczke z madrytu.....
smialo mozna obstawic na awans benfiki....
czy wszyscy zapomnieli juz o ich kapitalnym meczu w fazie grupowej z mu? widocznie tak....
z cala pewnoscia mnostwo ludzi bedzie komentowac odpadniecie jutro live,a znajac zycie ostatnio zawsze zdobywca jakiegos trofeum w europie nie robi furrory w roku nastepnym, a wiec.....
awans arsenal,benfica i lyon
co do meczu milan-bayern naprawde moze byc wszystko
powodzenia

Do góry
#521867 - 08/03/2006 18:49 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Mark242 Offline
old hand

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 863
Skąd: Pomorze
Fajny kurs 1.60 jest że Bayern strzeli bramke !!!!!
Muszą coś strzelić bo przy wyniku 1:1 awansuje MILAN

Łatwiej strzelić bramkę niż zremisować lub wygrać mecz !!


Statystyka nie kłamie !!!!! prawie zawsze strzelają chciaż 1
bramke !!!!!

Bayern Munchen Hamburger SV 1 - 2
25-02-06 1. Bundesliga Bayern Munchen Frankfurt 5 - 2
21-02-06 UEFA Champions League Bayern Munchen Milan 1 - 1
18-02-06 1. Bundesliga Hannover 96 Bayern Munchen 1 - 1
12-02-06 1. Bundesliga Bayern Munchen Nurnberg 2 - 1
07-02-06 1. Bundesliga Hertha BSC Bayern Munchen 0 - 0
04-02-06 1. Bundesliga Bayern Munchen Leverkusen 1 - 0
27-01-06 1. Bundesliga Monchengladbach Bayern Munchen 1 - 3
24-01-06 DFB Pokal Bayern Munchen Mainz 05 1 - 1
aet. 3-2
21-12-05 DFB Pokal Bayern Munchen Hamburger SV 0 - 0
aet. 1-0
17-12-05 1. Bundesliga Dortmund Bayern Munchen 1 - 2
11-12-05 1. Bundesliga Bayern Munchen Kaiserslautern 2 - 1
07-12-05 UEFA Champions League Club Brugge Bayern Munchen 1 - 1
03-12-05 1. Bundesliga Stuttgart Bayern Munchen 0 - 0
26-11-05 1. Bundesliga Bayern Munchen Mainz 05 2 - 1
22-11-05 UEFA Champions League Bayern Munchen Rapid Wien 4 - 0
19-11-05 1. Bundesliga Arminia Bielefeld Bayern Munchen 1 - 2
05-11-05 1. Bundesliga Bayern Munchen Werder Bremen 3 - 1
02-11-05 UEFA Champions League Juventus Bayern Munchen 2 - 1
29-10-05 1. Bundesliga 1.FC Koln Bayern Munchen 1 - 2
26-10-05 DFB Pokal Erzgebirge Bayern Munchen 0 - 1
22-10-05 1. Bundesliga Bayern Munchen MSV Duisburg 4 - 0
18-10-05 UEFA Champions League Bayern Munchen Juventus 2 - 1
15-10-05 1. Bundesliga Schalke 04 Bayern Munchen 1 - 1
01-10-05 1. Bundesliga Bayern Munchen Wolfsburg 2 - 0
27-09-05 UEFA Champions League Bayern Munchen Club Brugge 1 - 0

Do góry
#521868 - 08/03/2006 18:57 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Mark242 Offline
old hand

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 863
Skąd: Pomorze
Quote:

Fajny kurs 1.60 jest że Bayern strzeli bramke !!!!!
Muszą coś strzelić bo przy wyniku 1:1 awansuje MILAN

Łatwiej strzelić bramkę niż zremisować lub wygrać mecz !!

Statystyka nie kłamie !!!!! prawie zawsze strzelają chciaż 1
bramke !!!!!




sorry pomyłka!!! miało być: "Muszą coś strzelić bo przy wyniku 0:0 awansuje MILAN

Do góry
#521869 - 08/03/2006 21:03 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Resoviak Offline
newbie

Meldunek: 22/11/2005
Postów: 29
Liverpool załamka ;(

Do góry
#521870 - 08/03/2006 21:40 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom


Odważe sie na stwierdzenie, że na Highbury miał miejsce dzisiaj mecz sezonu. Coś pięknego.

Pool szok.

Szwaby bez komentarza.

Wielkie naprawde Wielkie brawa dla Realu. Odpadli naprawde z honorem, po wspanialej walce.

Do góry
#521871 - 08/03/2006 22:02 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Adizek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/06/2004
Postów: 1873
Skąd: Żory
Quote:

Hmmmm......
Wczoraj Barca nie trafiona,szkoda ze w takich okolicznosciach bo konczyla ladny kupon.
Co do dzisiejszych meczy
AC Milan-Bayern 1 @1.9
Widzialem Bayern w sobote gral straszna padline,mecz byl strasznie nudny moze oszczedzali sie na LM.Jednak niektorzy zawodnicy wygladali jakby ktos im zabral wszytskie umiejetnosci Makayy(gdzie ten gosc z poczatku sezonu) Salihamidzic,Deisler jesli Ci dwaj zagraj jeszcze bardziej mnie upewnia na 1.
Milan nie wiem jak graja w Lidze(moge tylko obserwowac tabele) ale traca strasznie malo bramek a Bayern nie gra zbyt przekonowujaco tutaj upatruje szansze,widzialem rowniez ze maja wystapic 3 napastnikow nie wiem jakie bedzie ich ustawienie(tak przynajmniej podawal Breakbeat tylko teraz spojrzalem i szkoda ze w jego ustawieniu AC zagra w 12).
Dokladny wynik widze 1:0\2:0


Arsenal-Real over 2,5 @1.8
Mimo 2 dobrych bramkarzy a nawet jednego wysmienitego(Iker) to jednak obrona w tych druzynach nie funkcjonuje najlepiej taka przynajmniej panuje opinia szczegolnie Realu bo Arsenal potrafi grac na 0 z tylu co w lidze co pokazal pare razy nawet w Madrycie zachowali czyste konto czy szczesliwie to juz inna kwestia.Jednak Real musi przycisnac zeby moc myslec o awansie i tutaj sie nadarza okazja dla Reyesa aby jednym kilkudziesiecio metrowym podaniem uruchomic Thier'ego.To bedzie ładny mecz po zawodzie jak sprawil nam(mi) wczorajszy pojedynek hiszpansko-angielski.
ps. mama ciagle nadzieje z Zizou sie obudzi i poprowadzi Galacticos do overa a awansuje niech lepszy




Wlochy-Niemcy 4:1
AC-Bayern 4:1 powtorka z rozrywki
co do overy byl maksymalny under .pare ladnych akcji bylo jakby sie uprzec to powinien byc over po sttrzalach Reyesa i Raula moglo byc 1:1 no i dyskusyjny nie doszly karny na Ronaldo jednak nic z tego
co do Realu to moim zdaniem dobrze by bylo jakby Zizou przeszedl na emeryture i zachowal sie w naszych pamieciach z jak najlepszej strony a teraz juz szybkosc i przypieszenie nie to a to podstawa i frustracja narasta a Ronaldo to temu panu juz dziekujemy kto go trzyma w tym skladzie?Nie bylo go wygrana z Atletico to po co ktos go wstawial juz chyba lepiej byloby z Robinho i co do Zizou nie wiem czy nie lepiej byloby gdyby wsrodku gral Guti ciezar gry by spoczywal na nim i gra ze strony Real-u bylaby szybsza.
Podsumowujac.Jezeli z Realu ma cos jeszcze byc w najblizszych latach gruntowna przebudowa a nie leciutki lifting

Do góry
Strona 8 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Sensei, alfa, Ojro, ElNinho[mmdea], rafal08, Kretol, VVega, igea23), 3586 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581710 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49