Strona 2 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#521732 - 06/03/2006 16:55 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Czy ma ktoś info na temat meczu Liverpool-Benfica?Na betfair zaczyna rosnąć kurs na awans the Reds.Czyżby jakieś problemy/osłabienia?

Do góry
Bonus: Unibet
#521733 - 06/03/2006 18:27 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
M4CI3K Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 1889
Skąd: EOP
ja szukam i nigdzie nie moge znalezc w jakim skladzie wybrala sie chelsea do barcelony. Mowilo sie o absencji lamparda - czy sie to potwierdzilo??

Do góry
#521734 - 06/03/2006 18:42 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Lampars pojechal i prawdopodobnie zagra, ale nie wiadomo czy jest w 100% sprawny, czy w ogole jest sprawny, jedno jest pewne, intensywnie go leczyli.

Do góry
#521735 - 06/03/2006 18:45 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
coupet Offline
newbie

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 40
Skąd: Grajewo
Villareal - Rangers
niewątpliwie pojedynek o być albo nie być. Obydwu ekipom ewidentnie nie układa sie w rodzimych ligach. Chodziaż różnica lig jest ogromna jednak należy pamiętać iż nie poddajemy porównaniu lig lecz drużyny. Villareal trudzi się w rozgrywkach ligowych i gdyby nie ich najlepszy piłkarz Riqelme , który ewidentnie wyróżnia się z drużyny nie byłoby zbyt dobrze. Rangersy też nie stanowią jakiegoś wielkiego potentatu lecz w moim mniemaniu są w stanie ograć Villareal. Rzeczywiście ten sezon jest ewidentnie nieudany w ich wykonaniu lecz nie uważam ażeby Villareal był poza ich zasięgiem. Osłabieniem jest również osłabienie w postaci Prso (pauzuje za kartki). Jednak Villareal to jak dla mnie drużyna opierająca się na indywidualnościach , które moga nie wystarczyć do wygrania tego meczu. Kurs jaki wystawili bukmacherzy na zwycięstwo Rangersów jest dla mnie jak najbardziej do gry. Na niektórych portalach wynosi on ponad 7 i śmieszy mnie takie podejście do sprawy. Osobiście nie skreślałbym Rangersów i w obliczu takiego kursu jestem w stanie na nich postawić , ponieważ uważam iż na pewn ocoś ustrzelą a jezeli znmotywują się bardziej niż to uczynili w pierwszym meczu (perfidnie głupie zagranie Prso w polu karnym dające karnego dla Villareal zamienionego na bramke) to właśnie ich zobaczymy w ćwierćfinale rozgrywek.

Typ: Zwycięstwo Rangers , kurs 7.00

Lyon - PSV
Kolejny mecz godny uwagi. Dwie ekipy , które wyraźnie za sobą nie przepadają. Grają odważny i bezpretensjonalny futbol. Uważam iż mecz będzie toczył się pod dyktando przypadku , a więc wypatruję tu remisu. Uważam iż Lyon dośc pewny siebie straci bramke zaraz na początku spotkania i gdy to się stanie będzie starał się coś ustrzelic i gdy to uczyni będzie starał się bronić rezultatu. PSV miało pecha iż nie udało się mu ustrzelić gola w spotkaniu na własnym terenie. Znając ich trenera przygotuje on coś specjalnego na to spotkanie. Jak powiedizałem ten mecz najprawdopodobniej w moim odczuciu zakonczy się remisem bramkowym 1-1. Geniusz juninho powinien zrobić swoje i zapewnic awans własnej ekipie.

Typ: Remis , kurs 3.30 oraz PSV strzeli bramke , kurs 1.60

Juventus - Werder
Mecz jak dla mnie oczywisty. Kibice , którzy przyjdą na to spotkanie obejrzeć widowisko bramkowe z pewnością go nie użyczą. A stanie się to dlatego , ponieważ Werder po skromnej przewadze bramkowej skupi się na defensywie i obronie zaliczki. Będzie to jednak trudne bo ich obrona nie jest najlepsza lecz uważam iż Thomas Schaff zmotywuje odpowiednio zespół na to spotkanie. W koncu gra idzie o najwyższe stawki. Stara Dama natomiast wie o tym iż aby awansować musi strzelić gola a więc zwyciężyć. Mecz zpewnością będzie toczył się pod dyktando graczy ze Stolicy Piemontu. Seria ataków zaowocuje zapewne w późnej minucie zdobytą bramką lub jej brakiem tak jak w przypadku meczu z Liverpoolem w poprzedniej edycji. Mecz ten wydaje się być dla mnie podobny. Kiedy Juventus ustrzeli bramke wtedy role się odwrócą. Werder będzie musial zaatakować ażeby awansować. jednak będzie już za późno bo Juventus jeżeli strzeli bramkę zrobi to późno w końcówce meczu. A więc wynik 1-0 lub 0-0 wydajew się być bardzo realny i nawet gdy Werder odpowie bramką to i tak będziemy mieli poniżej 2.5 gola.

Typ: Poniżej 2.5 gola , kurs 1.80 oraz Remis do przerwy spotkania , kurs 2.20

Milan - Bayern
Mecz dość specyficzny. Jak dla mnie ewidentnie niesprawiedliwy był wynik z pierwszego spotkania kiedy to po dość frasobliwym karnym Milan wyrównał. Nie dzwierciedlało do przebiegu spotkania , ktyóre było kontrolowane przez graczy z Bawarii. W moim mniemaniu Bayern stanie na wysokosci zadania i upokorzy milan zwycięstwem na ich własnym gruncie. Gra Milanu absolutnie mnie nie przekonuje , braki widać też w monachium lecz w tej konfrontacji to oni wydają się byc lepszą ekipą , która ma szanse zabłysnąć w ttej edycj iligi mistrzów. A zeby to uczynić muszą wygrać to spotkanie i tak zapewne się stanie. Pozatym tak podpowiada mi moja intuicja

Typ: Zwycięstwo Monachijczyków , kurs 3.80

Barcelona - Chelsea
Mecz z serii nie do opstawiania. Wszystkie rozwiązanie są możliwe. Na pewno bardziej prawdopodobne jest zwycięstwo Barcelony , jednak Chelsea też nie jest chłopcem do bicia co pokazało rok temu strzelając dla Barcy 3 gole w zaledwie 15 minut. Co prawda było to na własnym boisku i rok temu , jednak nie można o tym zapominać. Chelsea zagrało przez większość spotkania pierwszego w 10 dlatego wynik był taki a nie inny. Dlatego wolałbym nie sugerować się wynikiem pierwszego meczu. Tak jak powiedziałem mecz ładny dla oka a nie dla portfela. Szczerze radze omijać to spotkanie i tak jak powiedziałem też to czynie , ponieważ każde rozwiązanie jest możliwe i nie zdziwie się nawet gdy awansuje Chelsea.

Typ: Brak

Liverpool - Benfica
Tutaj uważam iż nie będzie niespodzianki i zwycięstwo odniesie ekipa The Reds. Benfica to żaden słabeusz ale Liverpool na pewno też nim nie jest. Ma lepszych zawodników i lepszy skład co powinno być kluczem do sukcesu. Myślę iż jeżeli odpadną w tych rozgrywkach to nie po tym meczu i nie na tym etapie a przede wszystkim nie z tą drużyną. Benfica nie wytrzyma magii stadionu Anfield Road i polegnie. Co prawda kurs nie najwyższy lecz z pewnością adekwatny. Polecam granie na ten mecz na zwycięstwo Liverpoolu , którego duma została ewidentnie poruszona po pierwszym spotkaniu. Jeżeli z nieba nie spadnie piorun (gorzej jak spadnie ) to Liverpool wygra to spotkanie.

Typ: Zwycięstwo Liverpoolu , kurs 1.50

Arsenal - Real
Haha. Totalna porażka Realu w pierwszym spotkaniu dowodzi iż Realowi daleko do tytułu Galacticos. Czy Real będzie Realem i przełamie sie i awansuje do dalszej części rozgrywek. Trudno powiedizeć , ponieważ Asrenal jest głodny sukcesów. Bo oprócz tytułów mistrza Anglii to nie ma on ich zbyt wiele. Nudzi mnie już ta ganianina dotycząca ciągłych zmian trenerów i zawodników w podstawowym skłądzie. Jedn onatomiast wiem na pewno. Real zdaje sobie sprawe iż niepowodzenia w lidze można nadrobic w jeden sposób , wiadomy dla każdego. Arsenal z pewnością nie odpuści i da z siebie wszystko jak nigdy wcześniej. Nawet młodziutcy defensorzy spiszą się i arsenal jak dla mnie awansuje , a Real dalej będzie mieniałtrenerów i tak w kółko. Ja już dawno skreśliłem Real zobaczymy czy słusznie. Arsenal da z siebie 120 procen żeby awansować , podobno zresztą jak Real , lecz Kanonierzy są najnormalniej w świecie lepsi i bardziej zasługują na awans. Czy tak będzie , zobaczymy...

Typ: Arsenal Awans , kurs 1.32

Do góry
#521736 - 06/03/2006 18:50 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Sportingbet wystawil zaklad:

Wtorek Zakład Każdy Strzeli Gola! po kursie 10.

Trzy mecze, szesc druzyn.Po meczach sprzed dwoch tygodni mozna sie spodziewac wszystkiego. Dwa tygodnie temu obawialem sie ze moze Rangersi, Villarreal albo Werder nie strzela, a padl grad bramek. Moze teraz bedzie powtorka? Za srednio-niska stawke zagram ten zaklad.

Do góry
#521737 - 06/03/2006 19:00 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
M4CI3K Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 1889
Skąd: EOP
Quote:

Lampars pojechal i prawdopodobnie zagra, ale nie wiadomo czy jest w 100% sprawny, czy w ogole jest sprawny, jedno jest pewne, intensywnie go leczyli.




no cóż, gdyby nie grał byłbym w 100% pewny że Barcelona wygra i to dużo, ale i tak ten mecz jutro zagości na moich kuponach. Barca jest bardzo zmotywowana na ten mecz, wielu piłkarzy wpowiada się że Chelsea bardziej nienawidzą niż Realu a to tylko potwierdza moje słowa o motywacji. Zabraknie Essiena i Del Horno, który wprawdzie radził sobie z Messim w nieprzepisowy sposób...ale radził. Anglicy muszą gonic wynik, a że to nie jest ich główny atut wszyscy wiemy. Mecz odbędzie się na lepszej murawie niż dwa tygodnie temu i to też jest argumaent "za" na stronę Hiszpanów. Jak dla mnie wynik może być tylko jeden...
Z jutrzejszych spotkań ciekawie wygląda pojedynek Starej Damy z Bremeńczykami. Juve stać na odrobienie strat w pojedynku ze średnim Werderem, którego atutem w poprzednim sezonie była mocna defensywa, ale i ona teraz szwankuje. Niemcy przyjadą bronić wyniku i to może się dla nich żle skończyć.

Barca+Juve=$$$$ 6/10

Do góry
#521738 - 06/03/2006 19:10 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
TenTyp Offline
stranger

Meldunek: 05/03/2006
Postów: 24
Villareal - Rangers: przypominam, ze hiszpanie maja sposob na druzyny z wysp, w trzeciej rundzie wyeliminowali Everton, zas w grupie byli lepsi o Menchesteru, dla mnie wszystko przemawia za druzyna z hiszpani, moze niespodzianka?

Milan - Bayern: tu mozna powiedziec, ze to zalezy od dyspozycji swych najlepszych graczy, czy Szewczenko wykorzysta jakas se swoich pod bramkowych sytuacji, czy moze Ballack pociagnie swoja druzyne do zwycienstwa, a moze kolejne piekne uderzenie zza pola karnego? a moze ktos trzeci wlaczy sie do tej rywalizacji? w bramce Bayernu nie zagra Kahn!?

Lyon - PSV: wyrownany mecz, stawiam na pozniej trzech bramek

Liverpool - Benfica: to chyba jeden z bardziej oczywistych meczu, choc majac na uwaze jakies niespodzianki, szczerze watpie, nie Benfica z Liverpoolem.


Juventus - Werder: pierwszy mecz mogl zakonczyc sie zwycienstwem starej damy 2:1, lecz usmiechniety Buffon nie podejrzewal, ze w ostatnich 5minutach straci 2 bramki, dajace zwycienstwo gospodarzom 3:2. Trezeguet cos ustrzeli, a nie zawodny, przezywajacy ktora z koleji mlodosc Del Piero wejdzie pewnie z lawki, i ponownie narobi wiele zamieszenia.

Do góry
#521739 - 06/03/2006 19:40 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
BARCELONA - CHELSEA

Quote:

Barca jest bardzo zmotywowana na ten mecz, wielu piłkarzy wpowiada się że Chelsea bardziej nienawidzą niż Realu a to tylko potwierdza moje słowa o motywacji.




Dziwne są takie dywagacje w stylu iż Barcelona będzie bardziej zmotywowana od Chelsea. Przecież to jest śmieszne. Zarówno jedna drużyna jak i druga chcą grać dalej w tych elitarnych rozgrywkach - czytaj zarabiać pieniążki. Nie zgodził bym się z tym że Barcelona jest lepszą drużyną, bo nie jest to do końca prawdą, zresztą przekonamy się o tym jutro. Atutem Barcelony jest niewątpliwie przewaga własnego boiska oraz nastawienie psychiczne, ponieważ to Chelsea musi gonić wynik a Barcelona będzie mogła w większym stopniu kontrolować grę i szukać szczęścia w stałych fragmentach.
Moim zdaniem nie należy przekreślać Chelsea bo jest to drużyna nieprzewidywalna i nieobliczalna, a Murinho jest przecież królem motywacji i moim zdaniem naprawdę dobrze przygotował zespół do tego arcyważnego spotkania.
Będzie to bardzo zacięty i ostry mecz, pełen wielu starć i wielu fauli. Chelsea ewidentnie jest drużyną która w meczach ligowych przede wszystkim nastawiała się na grę " na zero" kontrolowanie gry oraz zwycięstwo na typowy under. Ciekawi mnie jak takatycznie zestawi zespół Jose. Chelsea musi się odkryć i zaatakować, dbająć o asekuracje tyłów, jak to wyjdzie w praktyce, zobaczymy.

Moje typy na to spotkanie:
Kursy z bawa:

Over 2,5 - 1.70
Podwójna szansa: x2 - 1.79
Dokładny wynik: 1:2 - 13.00

Osobiście prawdopodobnie zagram za jakieś drobne dokładny wynik spotkania 1:2

Do góry
#521740 - 06/03/2006 19:56 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
M4CI3K Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 1889
Skąd: EOP
Szczypior chodzi mi o to że nie widzę tego aby Chelsea atakowała, a Barca nastawiła się na grę z kontry (to nie w ich stylu). Co do mourinho to myslę że jego mit powoli przemija i on przed tym dwumeczem był nastawiony że w londynie wygra skromnie a w hiszpanii będzie tego bronił. Jak się Chelsea odnajdzie w tej sytuacji...nie wiem. Ale wydaje mi sie że Barcelonie dużo ciężej byłoby wygrać gdyby pierwszy mecz przegrali bo wtedy Anglicy zagraliby swoje catenacio, a tak zagrają na luzie czyli tak jak lubią

Do góry
#521741 - 06/03/2006 20:17 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
Moje typy to

barca - chelsea over głównie dlatego że chelsea nie będzie się bronić i zaatakuje jeśli chce awansować

Villareal - Rangers over zanosi się na to że villasi z romanem w składzie uzyskają podobny rezultat w strzelonych bramkach jak z alaves

Do góry
#521742 - 06/03/2006 20:47 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Zylek90 Offline
veteran

Meldunek: 22/12/2005
Postów: 1571
Skąd: Inny wymiar :D
siemka mam pytanko do was wie moze ktos czy mozna miszac w profesjonalu pozycje strzeli niestrzeli z normalna wygrana np.benfica niestrz i juve wygra ?? czekam na odpowiedz z góry dzieki !!

Do góry
#521743 - 06/03/2006 20:54 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
można

Do góry
#521744 - 06/03/2006 21:05 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
mozna mieszac,ale czy takie pytania musisz kierowac tu ,jnie mozesz poszukac na tym forum opisów buków? troche inwencji włąsnej

Do góry
#521745 - 06/03/2006 21:16 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
no19 Offline
stranger

Meldunek: 16/02/2006
Postów: 18
Witam
Rewanże LM zapowiadaja sie bardzo ciekawie, pierwszy mecz, który mi sie spodobał to, ze Barca wygra z Chelsea(1,91_PROFESJONAL) nie sadze zeby tak wielka druzyna popełniła kolejny raz bład z zeszłego sezonu, kurs bardzo ciekawy. Kolejne spotkanie jakie zagram to Juve:Brema, mysle ze w tym meczu padnie wiecej niz 2,5 bramki(1,8Profek), Brema to ciekawy zespół strzelajacy duzo bramek a Juve zaatakuje i bedzie gonic wynik z pierwszego spotkania. Kolejne spotkanie to Liverpool:Benfica sadze ze Benfica awansuje(1,92) jest to druzyna która bronic sie potrafi i licze na nich w tym meczu. I kolejny ciekawy mecz Milan:Bayern remis do przerwy!!:D

Do góry
#521746 - 06/03/2006 21:51 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Zylek90 Offline
veteran

Meldunek: 22/12/2005
Postów: 1571
Skąd: Inny wymiar :D
Quote:

mozna mieszac,ale czy takie pytania musisz kierowac tu ,jnie mozesz poszukac na tym forum opisów buków? troche inwencji włąsnej


spokojnie zapytałem sie tylko a ty sie odrazu burzysz niepotrzebnie !! zapytałem sie akurat tu bo chce obstawic LM papa dzieki za inne odpowiedzi na moje pytanie pozdro zylek

Do góry
#521747 - 06/03/2006 22:08 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
francesco21 Offline
newbie

Meldunek: 04/01/2006
Postów: 33
Pomocnik Barcelony Lionel Messi zapowiada, że w meczu Ligi Mistrzów przeciwko Chelsea da z siebie wszystko, by uciszyć trenera rywali Jose Mourinho.

Portugalski trener zarzucił Messi"emu, że w pierwszym meczu symulował, a w efekcie sędzia zawodów wyrzucił z boiska Asiera Del Horno.

- Chcę, by był to największy mecz w moim życiu. Chce zamknąć usta Mourinho i jego zawodników - zapowiedział Messi.

- Mylą się twierdząc, że jestem aktorem. Jestem profesjonalnym piłkarzem i otrzymałem już wiele kopniaków w tym sezonie. Niech Mourinho spojrzy na ślady na moich nogach. Aktorzy nadają się do kina, a nie do sportu - dodał Messi.

Do góry
#521748 - 06/03/2006 22:35 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
katowiczanin Offline
La Pulga

Meldunek: 29/01/2005
Postów: 24306
Skąd: Katowice/Barcelona
Barcelona - Chelsea
Moim zdaniem można tu zagrac czysta 1 + overek dobrze weimy ze bronia dwoch tych drużyn sa kontraataki wiec powinno wpasc kilka goli osobiście typuje wynik 3:1 dla Barcy
TYP: Barcelona , +2,5

Villarreal - Rangers
Villarreal powinni pokonac Rangersow ktorzy zagraja bez swojego asa z napadu Dado Prso pauzującego za kartki Mysle ze Hiszpanów poprowadzi do zwyciestwa Riquelme

TYP: Villarreal

Milan - Bayern
W tym mecuz zaryzykuje 2X chociaz bawarczycy po kompromitującej porażce w Bundeslidze z Hamburgiem (Kahn) myśle że sie pozbieraja i powalcza na San Siro Milan jak to Milan myśle że będa kotrolować wynik ponieważ starcza im 0:0 a oni znani są z takich wyników Prawdopodobny wedlug mniej jest równie under

TYP: Bayern/remis , -2,5

Do góry
#521749 - 06/03/2006 22:42 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Resoviak Offline
newbie

Meldunek: 22/11/2005
Postów: 29
20:45 CET Wto 07.03.2006 Football - Champions League
International Villarreal To Qualify Glasgow Rangers 1 1.09
Myśle że Villareal powinien wygrac to spotkanie, może nawet z handi. Glasgow bardzo słabe w tym sezonie. Zagrałem tylko awans na podbicie kursu.

20:45 CET Wto 07.03.2006 Football - Champions League
International FC Barcelona To Qualify Chelsea 1 1.15
Dla mnie ten mecz to formalnośc Barca po zeszłorocznej porażce z Chelsea w LM nie odpuści takiej okazji do awansu. Równiez na podbicie.

20:45 CET Wto 07.03.2006 Football - Champions League
International Juventus To Qualify Werder Bremen 1 1.43
Podobno 1 mecz ustawiły buki, Juve w tym sezonie jest bardzo mocne Jak dla mniew wygra z Handi i bez problemu awansuje dalej.

20:45 CET Sro 08.03.2006 Football - Champions League
International Lyon To Qualify PSV Eindhoven 1 1.09
20:45 CET Sro
Lyon w tym sezonie prezentuje równą formę, na ich bosiku pękały dużo mocniejsze paki od PSV. 1 pewna, a jeszcze pewniejszy awans na podbicie kursu.

08.03.2006 Football - Champions League International AC Milan To Qualify Bayern München 1 1.46
Najwieksza niewiadoma tej kolejki, ale myslę że MIlan da rade. Widziałem Bay z Hamburgiem i jestem przekonany że milan nie wypuści przewagi w postaci bramkowego remisu.

20:45 CET Sro 08.03.2006 Football - Champions League
International Liverpool To Qualify Benfica 1 1.70
Liverpool przegrywając w Lizbonie zrobił dobrą niespodziankę do podskoczyły kursy na awans. Jest to dla mnie pewniak, w tym sezonie dobrze prezentuje się w lidze, traci mało bramek. A z przdu Morientes Cisse Crouch. Będzie dobrze

Total odds: 4,85
Kwota: 300,00 PLN (150 bonus) do wyjęcia 1445 w bet 24

Do góry
#521750 - 06/03/2006 22:59 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Co do meczu w Mediolanie mam kilka przemyslen.
Juz od jakiegos czasu Milan nie jest tym Milanem o ktorym mozna pisac w samych superlatywach, ktos tu pisal o Andrieju ze pociagnie swoja druzyne do zwyciestwa, z calym szacunkiem dla naszego wschodniego sasiada ale on ostatnio nie blyszczy, jego mlodszy kolega z napadu Gilardino raczej jest tym ktory wespol z Kaka maga pociagnac zespol do przodu.
Bynajmniej z tego powodu nie uwazam Niemcow za faworytow ale Niemcy to Niemcy i nie takie numery wycinali, nie raz juz ich spisywano na straty, a oni jak Feniks z popiolow sie podnosili,
calkiem podobnie moze byc w srode, Khan moze zagrac mecz zycia, Ballack moze zagrac jak wirtuoz i nagle sie okaze ze Milan nawet bramki nie zdobedzie, oczywiscie to tylko teoria ale ja ten mecz raczej odpuszcze ewentualnie poczekam az buki wystawia kompletna oferte.
Warto tez dodac ze Niemcy czesto przed waznymi meczami przegrywali swoje mecze ligowe, a nastepnie wygrywali kolejny gdzie nie byli faworytem, w srode moze byc wlasnie tak,m oni nie lubia wystepowac w pozycji faworyta, zdecydowanie lepiej sobie radza jako ci gorsi.
Nie odradzam nikomu grania Milanu ale radzilbym dobrze przemyslec ten mecz.
Waznym faktem jest tez to w jakiej pogodzie grali w sobote z HSV, tam moglo sie zdarzyc wszystko i wynik (przegrana) nie powinien byc zaskoczeniem, pilka robila co chciala i nie sposob bylo przewidziec gdzie odbije sie pilka,
w srode tego zabraknie...
Milan jakis czas temu pojechal do Rzymu do Romy, grali niby niezle, jak na faworyta przystalo a skonczylo sie 1-0
pisze o tym dlatego ze Roma ostatnio ma wiele wspolnego z Bayernem, graja calkiem podobnie taktycznie i umieja sie bronic, bramki moze strzelic prawie kazdy z 11 na boisku, podobny wynik wcale mnie nie zdziwi mimo ze Milan gra u siebie

Do góry
#521751 - 06/03/2006 23:01 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Quote:


20:45 CET Wto 07.03.2006 Football - Champions League
International Juventus To Qualify Werder Bremen 1 1.43
Podobno 1 mecz ustawiły buki, Juve w tym sezonie jest bardzo mocne Jak dla mniew wygra z Handi i bez problemu awansuje dalej.





I pewno sam Buffon maczał w tym palce. Wywnioskować to można było po jego uśmiechu przed rzutem rożnym, po którym zrobiło się 2-2. Już widział tę sakiewkę Euro, co mu mieli odpalić. W to wszystko wmieszał się jeszcze Del Piero i uśmiech zniknął, bo trzeba było się z nim podzielić.

Do góry
Strona 2 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (alfa, 11kera11, rafal08), 3548 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581752 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49