Strona 3 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#521752 - 07/03/2006 00:23 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
KADRA JUVENTUSU

1 Buffon
3 Chiellini
4 Vieira
7 Pessotto
8 Emerson
9 Ibrahimovic
10 Del Piero
11 Nedved
14 Balzaretti
16 Camoranesi
17 Trezeguet
18 Mutu
19 Zambrotta
20 Blasi
21 Thuram
22 Bonnefoi
23 Giannichedda
24 Olivera
25 Zalayeta
27 Zebina
28 Cannavaro
32 Abbiati

"Drużyna czuje się dobrze zarówno fizycznie, jak i psychicznie jesteśmy dobrze przygotowani. Czujemy respekt przed Werderem, który już w pierwszym meczu udowodnił nam, że potrafi grać w piłkę. Naszym celem jest jednak wyeliminowanie ich i tym samym chcemy wywalczyć sobie awans do ćwierćfinału. Naszym celem jest zwycięstwo w Lidze Mistrzów.
Jak zagramy? Musimy być skoncentrowani i zdeterminowani. Zrobimy wszystko, aby udało nam się wyeliminować Werder. Po ostatnim ligowym meczu przeciwko Sampdorii jestem bardzo zadopwolony, ponieważ udało nam się uniknąć utraty bramek. Martwi mnie jednak fakt, że po jednym z rzutów wolnych, kiedy piłka odbiła się od słupka Buffon nie zareagował." -Fabio Capello


W niedzielę możemy bardzo się zbliżyć do zdobycia kolejnego tytułu mistrzowskiego, musimy jednak najpierw pokonać AC Milan, co na pewno nie będzie łatwe. My jednak obecnie koncentrujemy się na pojedynku z Werderem Bremą. W tym meczu nie możemy zawieść, jeśli wciąż marzymy o grze w europejskich pucharach." - Alessandro Del Piero

Do góry
Bonus: Unibet
#521753 - 07/03/2006 00:53 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
gumisz Offline
addict

Meldunek: 16/12/2003
Postów: 687
Skąd: nie interesuj sie
19:45 GMT Wto
07.03.2006
Yes Ronaldinho To Score (FCB v CFC) No
Football International Champions League, 1X2 Specials
kurs 2.75
oraz
19:45 GMT Wto
07.03.2006
FC Barcelona - Chelsea
Football International Champions League
typ 1 kurs 1.79
Ja gram to tak za mala stawke dlaczego?
Poniewaz w tym meczu moga sie dziac rzeczy ktorych sami nie bedziemy w stanie sobie wyobrazic
ale tez nie musi tak byc:) moje przemyslenia ponizej :
Poprostu czuje ze Ronaldinho wezmie dzis sprawy w swoje "rece"
i zalatwi czelsi tak ze Murinio bedzie znowu mowil ze sedzia byl za Barca.
Pozatym patrzac na R10 to on uwielbia takie mecze z duzym cisnieniem
z duza stawka , szumem , otoczka .Tym razem graja u siebie wiec
to bedzie kolejna motywacja kibice Barcelony srodek piekla wielka mobilizacja
Eto odplacil sie Murinio bramka teraz Ronaldinio doda swoje 3 grosze i barca jedzie dalej.
Jego mozliwosci (a takze calej druzyny) sa tak nie ograniczone ze Czelsi nie jest w stanie
przygotowac opracowac przeanalizowac wszystkie strategie Barcelony w tym meczu.
Upatruje tutaj tez szanse rzutu wolnego wykonywanego przez R. Wiadomo jak to
sie konczy . Nie zapominajmy tez o jego geniuszu pamietna bramka na wyjezdzie
z Czelsi Peter Czech mogl tylko lyknac powerrade z taniego bidonu i wyjac pilke z
siatki
Czelsi musi zdobyc 2 bramki aby awansowac , aby zdobyc bramki musi atakowac od
1 minuty wtedy sie odkrywa i naraza sie na kontrataki. Wszyscy wiemy jak skonczyl
Real Madryt u siebie 2 akcje Ronaldinio i po meczu. Czelsi nie ma wyboru
najlepsza obrona jest atak. Jednakze Barcelona w ataku czuje sie najlepiej
a czelsi ma styl gry antyfubolu wydusic na wyjezdzie 0-1 u siebie 1-0 albo 2-0
Chociaz ostatnio poprawiaja sie ale Murinio ma to we krwi dla niego nie wazne jest
jak , wazne jest zwyciestwo taka ma poprostu filizofie swojej pracy choc nie zawsze
to realizuja jego pilkarze. Tak sobie mysle i wydaje mi sie ze Murinio ma straszne
cisnienie w srodku ze nie ma takiego pilkarza w swojej druzynie i dlatego
wine zwala na sedziego na co popadnie bo nie umie sie przyznac do tego ze
jego pilkarz zachowal sie nie profesionalnie i faulowal brutalnie messiego bez pilki.
Sedzia podjal taka a nie inna decyzje i
trzeba ja uszanowac nikt ani nic jej nie zmieni. Musza odrobic 2 bramki i
takie sa fakty. Aby dojsc do finalu LM co potrzeba? Murinio mial wszystko
druzyne jednych z najlepszych pilkarzy itd i co ? i Rok temu klapa.
W tym roku tez zanosi sie na to ze poplynie jak my czasami przegrywajac pewniaki.
Wedlug mnie aby dojsc do finalu wcale nie potrzeba rosyjskiego miliardera
Potrzeba druzyny ktora bedzie zgrana miala charakter i w kazdym meczu bedzie grala
na 101% i byla tak skoncentrowana aby nie popelniala razacych bledow ktore moga
przesadzic o przegranej szczegolnie w grze obronnej.

Sylvinho nigdy nie krył podziwu dla swego bardziej utalentowanego rodaka,
Ronaldinho Gaucho. "jego gra zawsze wywołuje wrażenie. On jest piłkarskim zjawiskiem.
Nigdy nie wiadomo dokąd zagra piłkę, nie pojęte pozostaje też w jaki sposób z taką łatwością
przychodzi mu wymijanie przeciwników. To wszystko jest wręcz niewiarygodne".
"To wszystko wykracza poza moje pojęcie futbolu. Ronaldinho na boisku myśli zawsze
o sekundę szybciej od innych, dlatego jego podania potrafią zaskoczyć nie tylko obrońców
ale także kolegów z drużyny. Czasem próbuje podczas treningów naśladować jego styl gry,
jednak zawsze kończy się to niepowodzeniem więc traktuje to jako żart".
źrodło http://www.fcbarca.com/


Sercem jestem za barcelona.
Moze sie skusze i postawie troche wiecej...;)
Niech wygra lepszy peace.

Do góry
#521754 - 07/03/2006 07:02 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Domel1984 z L-ca Offline
enthusiast

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 286
Skąd: Lubliniec
Witam ... co do mojego przeczucia nieogarnionego to dziś Brema popyka pare bramek w Turynie i awansuje hehe no może nie popadał bym jednak w skrajność ale powinna awansować. Mam nadzieje że przytrą do końca nosa Nedvedowi i reszcie. Poza tym jak na 1szy mecz wygrany 3:2 to dość kurs na awans 2,75 wart zagrania. Juve będzie tak czy Owak musiało przyatakować a Brema z konterki ustrzeli i moze być 0:1 do przerwy nawet i wtedy nerwy i suma sumarum Brema w następnej fazie... taki właśnie przewiduje mi sie dziś przebieg gry. Człowiek sie myli codziennie jednak myśle, że dziś co do LM sie nie pomyle a jak tak to z góry sorki za zamotke Pozdro For ALL

Do góry
#521755 - 07/03/2006 07:24 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
tralali Offline
member

Meldunek: 07/03/2003
Postów: 176
Skąd: Bochnia
Jak ktoś nie ma limit w betadwin to można się dorobić




Ile strzałów na bramkę odda drużyna 1? (strzały obok bramki się nie liczą)
Powyżej 5,5 1.75
Mniej niż 5,5 1.95

Ile strzałów na bramkę odda drużyna 1? (strzały obok bramki się nie liczą)
Więcej niż 4,5 -.--
Mniej niż 4,5 1.65

Ile strzałów na bramkę odda drużyna 2? (strzały obok bramki się nie liczą)
Więcej niż 3,5 1.72
Mniej niż 3,5 2.00

Ile strzałów na bramkę zostanie oddanych w całym meczu? (strzały obok bramki się nie liczą)
Więcej niż 9,5 1.90
Mniej niż 9,5 1.80



Ilość strzałów na bramkę w 1. połowie meczu? (strzały obok bramki się nie liczą)
Więcej niż 8,5 1.90
Mniej niż 8,5 1.80

Ilość strzałów na bramkę w 2. połowie meczu? (strzały obok bramki się nie liczą)
Powyżej 5,5 2.10
Mniej niż 5,5 1.65

Do góry
#521756 - 07/03/2006 07:27 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
tralali Offline
member

Meldunek: 07/03/2003
Postów: 176
Skąd: Bochnia
chodzi o mecz Chelsea Barcelona ,Prosze zwrócić uwage na strzały ogulnie w całym meczu i w pierwszej połowie

Do góry
#521757 - 07/03/2006 08:46 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
Ja się skusze na Milan- Bayern na awans Niemców......Milan mnie nie przekonuje a zwycięstwa ze słabeuszami to mały argument...W 1 meczu niemcy lepsi ale jak zwykle karny dla Milanu i remis.....Schalke przegrał w mediolanie 2-3 więc Bayern zremisuje 2--2 i awansuje

Do góry
#521758 - 07/03/2006 08:49 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
,,,,Ostatnie znaki zapytania, odnośnie kadry na mecz w Lidze Mistrzów z AC Milanem, w składzie Bayernu Monachium zniknęły. Jak się okazuje zarówno Bixente Lizarazu (problemy z udem) oraz Jose Paolo Guerrero (grypa) we wtorek znajdą się na pokładzie samolotu, którzy zawiezie Bawarczyków na wspomniany pojedynek.

"Wygląda na to, że obaj pojadą" powiedział trener Felix Magath po poniedziałkowym treningu. Francuz oraz Peruwiańczyk musieli pauzować podczas sobotniego meczu z powodu problemów ze zdrowiem.

Kasety video przed zajęciami
Wynika z tego, że Magath będzie miał dodatkowy wybór przy ustalaniu taktyki i wyjściowego składu na San Siro. Mimo wszystko najprawdopodobniej Guerrero rozpocznie spotkanie na ławce rezerwowych. Poza tym Felix Magath ma do dyspozycji prawie całą kadrę, z wyłączeniem kontuzjowanych - Roque Santa Cruza, Andreasa Goerlitza i Aliego Karimiego.

Przed treningiem szkoleniowiec Bayernu przygotował dla swoich zawodników kasetę video z meczami AC Milanu. Następnie piłkarza rozegrali małe, 75-minutowe spotkanie pomiędzy sobą. "Spostrzegłem, że wszyscy pracowali bardzo skoncentrowani: powiedział kapitan drużyny Oliver Kahn."

Zagram awans Bayernu po 2,4 w Toto.....

Do góry
#521759 - 07/03/2006 09:13 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/11/2003
Postów: 17144
Skąd: gdańska Zaspa
Barcelona - Chelsea oVer 4 yellow cards @1.911 10bet

mecz będzie bardzo zacięty, zawodnicy będa dopuszczać się wielu nieczystych zagrań. myslę, że 5 żółtych kartek padnie spokojnie. / przy 4 y. cards zwrot stawki /

Do góry
#521760 - 07/03/2006 09:14 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
KIDD Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/03/2005
Postów: 2546
Skąd: Warszawa / Otwock / Pruszków
Quote:


ja chyba zagram dlatego awans lyonu za 7,5 w Bet-at-home dokladnie tam moze sie wszystko wydarzyc dlatego warto zaryzykowac kilka dyszek





Awans Lyonu - kurs 7,5 -

Do góry
#521761 - 07/03/2006 09:19 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Zgadzam sie co do postawienia na to, że Ronaldinho strzeli.Bedzie mial duzo mozliwosci: w przypadku karnego o strzela, wolne czesto wykonuje, no i oczywiscie z akcji. Tak wiec jesli padna bramki to wedlug mnie jedna z nich strzeli wlasnie on. Juz teraz nie tylko jego beda pilnowac ale takze bardziej skupia sie na Messim i Deco. Ciezko bedzie Chelsea zagrac w obronie na zero. Jest tyle indywidualnosci w Barcy, ze wystarczy moment nieuwagi i bramka jest. A Ronaldinho wydaje sie najbardziej pewny do strzelenia bramki bo w pierwszym meczu duzo nie pokazal. Rok temu tez dopiero w rewanzu zablysnal ....
A co do wyniku to tez moze byc roznie bo Barca nie ma tak dobrej obrony no i ten nieprzewidywalny Valdez.

Do góry
#521762 - 07/03/2006 09:20 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Quote:

Quote:


ja chyba zagram dlatego awans lyonu za 7,5 w Bet-at-home dokladnie tam moze sie wszystko wydarzyc dlatego warto zaryzykowac kilka dyszek





Awans Lyonu - kurs 7,5 -



Jesli tak jest to ja stawiam prawie wszystkie oszczednosci

Do góry
#521763 - 07/03/2006 09:24 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Quote:




Ilość strzałów na bramkę w 1. połowie meczu? (strzały obok bramki się nie liczą)
Więcej niż 8,5 1.90
Mniej niż 8,5 1.80

Ilość strzałów na bramkę w 2. połowie meczu? (strzały obok bramki się nie liczą)
Powyżej 5,5 2.10
Mniej niż 5,5 1.65



Tu w meczu Barca-Chelsea to ladnie wyglada typ na druga polowe. Kursik na powyzej 5,5 strzalu (2,10) jest niezly moim zdaniem. W pierwszym meczu w drugiej polowie bardzo duzo sie dzialo. Barca bedzie atakowac pewnie i w drugiej polowie (chyba, ze duza przewage wypracuja w pierwszej ale watpie w to) a Chelsea tez cvos poprobuje tym bardziej, ze jak wspomnialem obrona Barcy nie jest najlepsza.

Do góry
#521764 - 07/03/2006 09:30 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Jak grał Werder w pierwszym meczu? Czy dominował na boisku, czy bramki były np. z kontry czy stałych fragmentów gry?

Do góry
#521765 - 07/03/2006 09:31 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Bulo wp Offline
stranger

Meldunek: 07/03/2006
Postów: 1
witam wszystkich

moje typy (troche nierealne ) ale sadze ze mozliwe

Barcelona-Chelsea nie jestem pewien ale sadze ze chelsea
juve werder juve jak widziałem bramki z poprzedniego meczu to te wciski werderu mnie dobily moim skromnym zdaniem juve
Villareal - Rangers chyba 1
Arsenal - Real M. raczej 1 ale arsenal jest troche nieprzewidywalny
Liverpool - Benfica liverpool moim zdaniem wygra to spotkanie pierwsze spotkanie wedlug mnie to byla przypadkowa wpadka
spotkan milanu z bayernem i ajaxu z interem nie obstawiam
prosze o komentarz pozdro

Do góry
#521766 - 07/03/2006 09:33 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Werder-Juve
Link do statystyk:
http://www.uefa.com/competitions/UCL/FixturesResults/Round=2202/Match=1102847/Report=ST.html

Z tego wynika, ze przewazali. Jest tam jeszcze opis meczu.

Do góry
#521767 - 07/03/2006 09:37 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
FC Barcelona - Chelsea London FC 2 3/10 kurs 4,0 Betandwin z reguły nie grywam w takie mecze , ale tym razem sobie nie odmówię zagrać to za small stake , ten mecz to istna futbolowa wojna ,zderzenie się dwóch odrębnych filozofii piłkarskich.Stawiam na zmysł taktyczny Mourihno i jego filozofię gry. Ktoś tu napisał ,ze Chelsea gra Catenacio , dawno nie słyszałem takiej bzdury ,Catenacio to system pernamentnego murowania bramki z nadzieją ,że może coś przy okazji uda się ustrzelić poprzez jakąs kontrę
Chelsea nie gra wcale catenacio tylko gra football totalny i to z najlepszego okresu krolowania takiej piłki - gra reprezentacji Holandii lat 70 -tych. Każdy napastnik jest obrońcą , każdy obrońca jest napastnikiem , nie ma systemu gwiazdoskiego, jeśli są gwiazdy w zespole ( a Holandia w tych latach miała takie gwiazdy choćby Crujfa czy Neskensa ) to są one ściśle wpisane w tryb funkconowania zespołu jako całości. To zespół jest Gwiazdą ,a nie poszczególni zawodnicy. Gra Barcelony to styl ściśle gwiazdorski .Zespół gra na gwiazdy i dla gwiazd , to nigdy do końca nie dająca się przewidzieć prymitywna logika . Nie lubię takiej piłki , takiej piłki którą gra Barcelona.Dla mnie piękno piłki nożnej to bezbłędnie funkcjonująca maszyna piłkarska , a nie cyrkowe popisy gwiazdorów.
Wydaje mi się ,że Mourihno za bardzo uwierzył w swoją wielkość i żle ustawił Chelsea w pierwszym meczu , Chelsea nie grała wcale futbolu totalnego przez pierwszą połowę.Zupełnie niezrozumiale dla mnie raczej przyjmowala Barcelonę czekając na kontry , a zaczęła grać taki futbol kiedy siły na boisku były już nierówne.Mourihno przedobrzył , ale teraz takiego błędu już nie powtórzy na Nou Camp Chelsea zagra wreszcie swoje i wygra z Barceloną

POZDRAWIAM
ELDORADO

Do góry
#521768 - 07/03/2006 10:06 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
FC Barcelona - Chelsea London
tutaj zgadzam sie z ELDORADO. Mourihno dzisiejszej batali nie przegra.

Juventus Turyn - Werder Brema
mysle, ze nad tym spotkaniem rowniez nie ma sie co rozpisywac. Jesli Juventus ma powstrzymac niemiecka druzyna to mysle, ze nie bedzie to Werder. Dla mnie czyste zwyciestwo gospodarzy. Dlaczego ? Dla przekonania mojej osoby wyystarczy jeden argument, jedno nazwisko: Fabio Capello. A co przemawia za Niemcami? Nic Noo wygrana u siebie 3 do 2. Ale mysle, ze to bedzie zbyt malo...

FC Villarreal - Glasgow Rangers
Dwa tygodnie temu upieralem sie, ze Rangersi nie przegraja swojego spotkania. Dzisiaj widze ich w ciemnych barwach lecz bede mocno im kibicowal. Czy sa bez szans? Dla mnie jest to nieobliczalna druzyna. Wystarczy popatrzec na dotychczasowe rozegrane przez Rangersow spotkania w tej edycji LM i co widzimy? Ze ta niby slaba druzyna przegrala tylko raz i to z Interem. Szanse maja jak kazdy, kto wychodzi na boisko... Osobiscie nie ruszam tego spotkania, ale kurs na gospodarzy jest za niski, bo przeciez Villarreal to nie druzyna klasy Chelsea czy nawet Realu by kurs oscylowal wokol 1.5 a Rangersi nie poloza sie na boisku. Gdybym mial grac to gralbym na Rangersow X2.

to tyle moich krotkich spostrzezen
pozdrawiam i gl

Do góry
#521769 - 07/03/2006 10:24 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
BREAKBEAT Offline
addict

Meldunek: 05/04/2004
Postów: 400
Skąd: Lublin
F.C. Barcelona: Valdés; Oleguer, Puyol, Márquez, Van Bronckhorst, Edmilson, Motta, Deco, Messi, Ronaldinho y Etoo.
Chelsea: Cech; Paulo Ferreira, Huth, Terry, Gallas; Lampard, Gudjohnsen o Gereemi, Makelele; Drogba, Wright-Phillips y Duff o Cole.
Árbitro: Markus Merk (ALE).

Villarreal: Viera, Venta, Gonzalo, Alvarez, Arruabarrena; Senna, Josico, Tacchinardi, Riquelme; Forlán y Jose Mari.
Glasgow Rangers: Water Reus, Hutton, Kyrgiakos, Rodríguez, Smith; Burke, Ferguson, Hemdani, Namouchi, Ricksen y Lovenkrands.
Árbitro: Alain Hamer (LUX).

Juventus Turín: Buffon; Zebina, Thuram, Cannavaro, Zambrotta; Camonaresi, Emerson, Vieira, Nedved; Del Piero o Trezeguet, Ibrahimovic.
Werder Bremen: Wiese; Owomoyela, Fahrenhorst, Naldo, Schulz; Baumann; Frings, Borowski; Micoud; Klose y Klasnic.

Sklady od Hiszpanow, wiec domyslam sie, ze "y" znaczy "i", a "o" znaczy "lub".

Do góry
#521770 - 07/03/2006 11:19 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
wiszo Offline
newbie

Meldunek: 30/12/2005
Postów: 45
Witam!!

Zgadza sie w 100% z ELDORADO!! Najwiekszym autem chelsea jest jej trener. taka osobowosc potrafi zmotywowac kazda druzyne i wygrac z kazdym nawet z marna Barca (przepraszam wszystkich kibicow hiszpanow ale jestem nastawiony negatywnie do tej gwiazdroskiej druzyny, zwlaszcza do ronaldinhio... bleee). Tak wiec helsi juz w pierwszej polwie odrobi straty, a w drugiej pograzy barce... uda sie

Do góry
#521771 - 07/03/2006 11:36 Re: Liga Mistrzow (rewanze) 7-8 marca
Snajper2 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/05/2003
Postów: 5461
Skąd: Włocławek
Quote:

Witam!!

Zgadza sie w 100% z ELDORADO!! Najwiekszym autem chelsea jest jej trener. taka osobowosc potrafi zmotywowac kazda druzyne i wygrac z kazdym nawet z marna Barca (przepraszam wszystkich kibicow hiszpanow ale jestem nastawiony negatywnie do tej gwiazdroskiej druzyny, zwlaszcza do ronaldinhio... bleee). Tak wiec helsi juz w pierwszej polwie odrobi straty, a w drugiej pograzy barce... uda sie




i obudzisz sie jutro rano spocony... pozdr.

Do góry
Strona 3 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Sensei, rafal08, alfa, Ojro, VVega, latajaca_holenderka, igea23, ElNinho[mmdea], Sony), 3580 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581707 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49