Opcje tematu
#5251387 - 08/03/2012 14:21 Liga Europejska - 1/8 finału
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206

Do góry
Bonus: Unibet
#5251391 - 08/03/2012 14:59 Re: Liga Europejska - 1/8 finału [Re: krz1910]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Metalist Kharkiv - Olympiakos : Drużyna gospodarzy - Liczba goli
typ: powyżej 1.5 bramki
kurs: 2.20 (Betsson)

Metalist Kharkiv to jedna z rewelacji Ligi Europejskiej jest ekipą grającą bardzo widowisko i strzelająca sporo bramek. Obecnie strzeliła ich 23 (średnio 2.88 na mecz) i jest to najlepszy wynik w obecnej edycji Ligi Europejskiej. Drugi najskuteczniejszy zespół to PSV z 19 bramkami.
Metalist do dzisiejszego spotkania nastawiony jest bardzo ofensywnie, zawodnik tego zespołu Edmar przyznaje, że jego drużyna ma dzisiaj strzelić dużo goli by mieć pewną zaliczkę przed rewanżem. Postanowiłem więc zagrać tutaj powyżej 1.5 gola ekipy z Ukrainy, wszyscy widzieliśmy w jakim stylu odprawili w 1/16 Slazburg, strzelając im w dwumeczu 8 goli dlatego podbudowani tym wynikiem dzisiaj również będą starali się o sprawienie niespodzianki.

Do góry
#5251428 - 08/03/2012 16:34 Re: Liga Europejska - 1/8 finału [Re: krz1910]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
a ja przestrzegam przed ładowaniem kasy w Metalist..owszem wyniki w tej edycji LE jak i w poprzednich edycjach robią wrażenie ale.....pokonanie beznadziejnego Salzburga , klubu w którym zle sie dzieje od dobrych kilku miesięcy , w którym są zatargi na lini sponsor , miasto , zarząd kibice pilkarze itd....wyniki 4-0 i 4-1 spore ale Salzburg nie dał z siebe nic w tych meczach...Grecy to już inna połka i bajka...pokonanie Rubina 1-0 w tym w taki samym rezultacie w Kazaniu robi na mnie wielkie wrażenie , Metalsit miał przerwę i jak Edmar mówi nie czują się w 100 procentowej formie ale będą to cheili androbić amibcją i walecznością..patrząc na kadrę to naprawdę Oly ma się kim pochwalić ..Diogo - Dejbour Pantelić z przodu , w pomocy niezwykle kreatynwny Ariel Ibagaza spomagany przez Kamerunczyka Makouna czy Belga Mirrallasa..do tego Kazim , młody talent grecki Fetzfaldis ..oborną kierowna przez wterena Melberga ...dla mnie grecy , któzyą są w rytmie meczowym i wygrywają z wszystkimi dość dładko i nie tracą bramek !!! to ważne ostatnie wyniki 2-0..2-0..2-0..3-0.. to daje do myslenia ..szkoleniowec Valverde to nie bylo kto tylko człowiek który trenował Espanyol w finale wtedy jeszcze Uefa Cup...ja dziś lekko

Metalsit - Olympaikos 0-0
Metalsit - Olympaikos 0-1...


w innych meczach zaufam MU..mają grać w najlepszym składzie a ta informacja już mi wystarcza do zagrania na Anglików..

Mu- Baskowie 1

Do góry
#5251473 - 08/03/2012 18:01 Re: Liga Europejska - 1/8 finału [Re: krz1910]
Leyton Offline
old hand

Meldunek: 30/01/2009
Postów: 810
Manchester United - Ath. Bilbao 1 (EH -1) 1 2.28 betsson

MU niespodziwanie w tym sezonie 3. miejsce w grupie LM i zmagania w LE, w której to moim zdaniem są faworytem do wygrania pucharu.
Jak dla mnie Diabły są drużyną zdecydowanie lepszą od Basków, to nie podlega dyskusji.
Sir Ferguson dziś wieczorem zamierza wypuścić do boju swoich najlepszych zawodników, co przekonuje mnie do zagrania typu na handi -1.
Uważam, że gracze z Old Trafford już dziś będą chcieli i są w stanie już dziś załatwić sprawę wygrywając 2-3 bramkami najlepiej bez straty gola.
Jeśli chodzi o grę w krajowych ligach - MU bije się o mistrza z City, Bilbao w PD plasuje się jak do tej pory na 5. pozycji.
1/16 finału LE:
Ajax - MU 0:2
MU - Ajax 1:2
Loko Moskwa - Bilbao 2:1
Bilbao - Loko Moskwa 1:0
Nie ma co się rozwodzić nad tym meczem - Anglicy to zespół od Bilbao zdecydowanie lepszy i jeśli faktycznie zagrają najmocniejszym składem to o typ na handicap jestem spokojny.
MU boks

Do góry
#5251606 - 08/03/2012 21:21 Re: Liga Europejska - 1/8 finału [Re: krz1910]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
typ konkursowy

Sporting Lizbona-Manchester City
Typ: 2 (EH -1)

Manchester City kosi aż miło w kolejnych meczach, zespół głodny sukcesów z pewnością będzie chciał się pocieszyć odpadając z LM wisienką w postaci pucharu LE.Sporting pokazuje w ostatnich meczach że nie jest drużyną która w najbliższym czasie może zaskoczyć, nawet na własnym stadionie nie mają wystarczajćego ognia by straszyć rywali, mecz z Legią chyba wielu obserwowało, no i widziało jaka to jest różnica między tymi ekipami.
Mecz Sportingu z City na pewno bardziej zmotywuje mentalnie Portugalczyków, jednak w obserwowanej w ostatnich tygodniach gry biało zielonych nie zaobserwowałem niczego czym mogli by zaskoczyć drużynę która na dzień dziesiejszy na pewno przegania Sporting minimum o klasę.

Do góry
#5251621 - 08/03/2012 21:56 Re: Liga Europejska - 1/8 finału [Re: krz1910]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Sporting Lizbona - Manchester City

Dzisiaj o godzinie 19:00 na Estádio José Alvalade rozegrane zostanie pierwsze spotkanie 1/8 finału Ligi Europejskiej pomiędzy Sportingiem Lizbona a Manchesterem City. Kursy na gości według mnie bardzo atrakcyjne, są w świetnej formie, u siebie grają fenomenalnie ale i na wyjazdach nie wygląda to źle. Sporting ma słaby sezon, nie ma sensu nawet tego dzielić na jakieś etapy, po prostu są słabi, u siebie jeszcze jako tako to wygląda, potrafią przeciętniaków w lidze ograć 1:0 i zgarnąć dzięki temu punkty, ale czwarte miejsce w tabeli ze sporą już stratą do czołowej trójki pokazuje to jak przeciętna to ekipa. Jeśli do tego dodamy w jak łatwy sposób The Citizens uporali się z inną, lepszą ekipą portugalską - FC Porto, śmiem twierdzić że dziś spokojnie można liczyć na dwubramkowe zwycięstwo gości. Manchester City jest liderem Premier League, wygrali 21 z 27 dotychczasowych spotkań. Obie ekipy przed dzisiejszym meczem nie są jakoś specjalnie osłabione, choć brak Onyewu to na pewno osłabienie dla gospodarzy, goście mają szeroką kadrę i kto by nie zagrał będzie to mocna jedenastka, która wybiegnie dziś na Estádio José Alvalade.

2 -> 1.83

Do góry
#5264531 - 15/03/2012 18:13 Re: Liga Europejska - 1/8 finału [Re: krz1910]
Slawek 007 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2002
Postów: 2802
Skąd: Bytom/Goslar
Athletic Bilbao - Man Utd. 19:00
Typ: Awans MAN UTD
Kurs: 3,60


Drodzy zacznijmy analize od ewentualnych absencji, prezentuje je panstwu ponizej.
Athletic Bilbao:
Występ niepewny: Llorente, de Marcos, Martinez.
Manchester United:
Występ niemożliwy: Fletcher i Vidić (nie zagrają do końca sezonu, odpowiednio problemy zdrowotne i kontuzja kolana).
Występ niepewny: Smalling (uraz głowy).
Kontuzjowani: Anderson (uraz ścięgna udowego, powrót w połowie kwietnia), Lindegaard (kontuzja kostki, powrót 26 marca), Owen (kontuzja uda, powrót 26 marca).
Na barkach Ronneya oraz innych spoczywa dzisisaj bardzo ciezkie zadanie, jednak nie wyobrazam sobie kolejnej rundy Europa League bez Manchesteru United.
Uwazam ze Czerwone diably dzisiaj sie spreza i wygraja dzsiejszy mecz, kazdy miewa slabsze dni mysle ze Manu maja go juz sa soba...

Do góry
#5264620 - 15/03/2012 19:23 Re: Liga Europejska - 1/8 finału [Re: krz1910]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
konursowy

Man.City-Sporting
Czerwona kartka -Tak-

3.75
betsson
Sporting nieoczekiwanie pokonał City na własnym stadionie 1-0, jednak piekielnie ciężko będzie im utrzymać korzystny wynik na Etihad Stadium, nie zdziwię się wcale jak Sporting zejdzie na tarczy niczym szwajcarzy w meczu z Bayernem.Sporting tutaj nie będzie miał większego wyboru i spodziewam się klasycznego autobusu na własnej szesnastce, Sporting na pewno sięgnie po wszystkie środki by wywieźć korzystny wynik, aby jednak tego dokonać w tym przypadku taka drużyna musi zniechęcić przeciwnika twardą grą na pograniczu faulu, innych atutów nie widzę z ich strony.Uważam że dzisiaj posypie się sporo kartek dla sportingu, przede wszystkim za faule, no i jak dobrze pójdzie za grę na czas, sędzie w tym meczu szybko straci cierpliwość

Do góry
#5264635 - 15/03/2012 19:33 Re: Liga Europejska - 1/8 finału [Re: krz1910]
lucky1991 Offline
member

Meldunek: 30/11/2011
Postów: 186
witam mam pytanko gdzie moge znalezc liste arbitrow dzisiejszych spotkan

Do góry
#5264637 - 15/03/2012 19:35 Re: Liga Europejska - 1/8 finału [Re: krz1910]
lucky1991 Offline
member

Meldunek: 30/11/2011
Postów: 186
dobra mam nie bylo pytania

Do góry
#5264640 - 15/03/2012 19:38 Re: Liga Europejska - 1/8 finału [Re: krz1910]
Kidd 21 Offline
enthusiast

Meldunek: 05/05/2004
Postów: 310
Skąd: Phoenix
Man City - Sporting (1) awans 1.45

Nie wyobrazam sobie kolejnej rundy bez Manchesteru City...ktorzy sa glownym kandydatem do wygrania Ligi Europejskiej a tym bardziej odpadniecia z Sportingiem gdzie malo brakowalo a Legia by ich wyeliminowala. W poprzedniej rundzie City pewnie uporalo sie z Porto ktore jest mocniejsze od Sportingu. Ostatnio dwie porazki wiec mam nadzieje ze nie przechodza kryzysu bo stracili fotel lidera w Premiership przegrywajac z Swansea 0-1. Maja tylu zawodnikow ze spokojnie moga grac na dwoch frontach. Wiadomo ze priorytetem jest Premiership ale po odpadnieciu z Ligi Mistrzow to powinni wygrac Lige Europejska. Od takiego zespolu jak City to powinno sie tego wymagac gdzie inwestuje sie tyle milionow i co roku przychodza coraz lepsi i drozsi pilkarze. A jak wazny jest wlasny stadion to moglismy sie przekonac w meczu Chelsea czy Bayernu...wiec mam nadzieje ze dzisiaj tez to pokaza i pewnie awansuja do kolejnej rundy

Do góry
#5285337 - 29/03/2012 16:57 Re: Liga Europejska - 1/8 finału [Re: krz1910]
Kidd 21 Offline
enthusiast

Meldunek: 05/05/2004
Postów: 310
Skąd: Phoenix
Schalke 04 - Athletic Bilbao 1 2.05

Malo kto dawal szanse Bilbao na wyeliminowanie United ale w dwumeczu okazalo sie lepsze i pewnie awansowalo do kolejnej fazy...Nie wiadomo tez czy czasami Manchester United nie odpuscil Ligi Europejskiej by skupic sie na walce o mistrzostwo...Natomiast Bilbao w lidze juz gorzej sie spisuje od tego momentu. Byc moze odbilo sie granie co trzy dni albo skupili sie na lidze europejskiej...juz dzisiaj poznamy odpowiedz na to pytanie. W ostatnim spotkaniu z Gijon strasznie slabo sie zaprezentowali...Co nie mozna powiedziec o Schalke ktorzy widac sa w formie i z meczu na mecz graja lepiej. U siebie bardzo sie prezentuja i maja Huntelaara ktory w koncu gra tak jak oczekiwali od niego juz dawno

Do góry
#5285727 - 29/03/2012 23:13 Re: Liga Europejska - 1/8 finału [Re: krz1910]
Sabelius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/08/2010
Postów: 2706
Skąd: ten swąd
AZ Alkmaar - Valencia
Typ: under 1.5 gola
Kurs: 3.45

Obie drużyny choć są wysoko w tabelach rodzimych lig (Alkmaar przewodzi Eredivisie, zaś Valencia zajmuje możliwie najwyższą, trzecia lokatę w Primera Division), to ostatnio nie prezentują się jakoś wybitnie. Alkmaar w ostatnich dwóch meczach zgromadził cztery punkty strzelając zaledwie jedną bramkę, podczas gdy Valencia przegrała obydwie ostatnie potyczki zdobywając w nich dwie bramki. W mojej ocenie obu ekipom ewidentnie czkawką zaczyna odbijać się długi sezon, w którym zmuszone są prowadzić walkę na wielu frontach. Dlatego też w tak ważnym spotkaniu dla obu ekip spodziewam się ostrożnej, zachowawczej gry. Żadna ze stron zapewne nie rozpocznie meczu od szaleńczych ataków. Holendrzy będą obawiać się groźnych hiszpańskich napastników i umożliwienia przyjezdnym zdobycia jakiejkolwiek bramki na wyjeździe. Hiszpanie mając w perspektywie rewanż na Mestalla również nie powinni atakować z otwartą przyłbicą by nie dopuścić do jakiejś wysokiej porażki, która przekreślałaby szanse awansu do następnej rundy. Skoro więc oba teamy raczej nie będą ryzykować, to zaryzukuję ja i zagram under 1.5 gola.

Do góry
#5295777 - 05/04/2012 15:45 Re: Liga Europejska - 1/8 finału [Re: krz1910]
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
Metalist Charków vs Sporting Lizbona
typ: 1 @ 2.05

Charków jest rewelacją tej edycji LE - w cuglach wygrali grupę, grają bardzo solidny futbol, mają świetny stadion przygotowany na EURO, mają kasę i ambicję. Poza tym na Ukrainie gra się ciężko. Sporting wyeliminował City i ostatnio po okresie gry fatalnej, złapał wiatr w żagle. Pierwszy mecz wygrali 2:1, mieli już 2:0, ale karny w 90 minucie dał nadzieję na awans Metalistowi.
Ukraińcy potrafią solidnie bronić, mają też mocne armaty z przodu. 1:0 starczy do awansu, a Sporting na wyjazdach nie rozpieszcza, czy to w lidze, gdzie dopiero ostatnio się przełamali i strzeli w 102 minucie bramkę (sędzia przedłużył mecz o 14 minut...!) czy to w LE, gdzie nie wygrali ŻADNEGO meczu: przegrali z Lazio, Vaslui i City, zremisowali fartownie z Legią.
Charków czuje swoją szansę, dla UEFY będzie fajnie jak jakaś drużyna gospodarz EURO przejdzie dalej, czuję, że jest to wykonalne.

Osłabienia po obydwu stronach, raczej średnio znaczące:
Metalist
kontuzjowany: Fininho (Defender 14/2);
zawieszeni: Papa Gueye (Defender 20/0), Marco Torsiglieri (defender 3/1), Cleiton Xavier (midfielder 22/9)

Sporting
zawieszony: Daniel Carriço (defender 15/1);
kontuzjowani: Onyewu (defender 14/4), Rodriguez (defender 7/0), Pereirinha (midfielder 8/0), Rinaudo (midfielder 10/0), Jeffren (midfielder 8/3)

Czuję, że może być wielkie święto dziś na Ukrainie,
wielki Metalist do boju boks

Do góry
#5296500 - 06/04/2012 01:29 Re: Liga Europejska - 1/8 finału [Re: krz1910]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Hannover 96 - Atlético Madrid

Atletico w pierwszym spotkaniu u siebie wygrało 2-1 mysle ze to moze byc za mała zaliczka, bowiem Hannover dzis wie ze jest w bardzo dobrej sytuacji zeby awansować do kolejnej rundy. U siebie graja bardzo dobra piłke, w europejskich pucharach na swoim terenie nie doznali smaku porazki na 6 rozegranych spotkan, strzelając 13 bramek a tracąc 5, bilans wygląda okazale. W Bundeslidze tez u siebie maja dobra passę nie przegrali od 15 spotkan, w ostatnich spotkaniach strzelali na jak na zawołanie 12 bramek w ostatnich 4 spotkaniach. Co do rywali Atletico na przekór wyjazdy w lidze europejskiej w dotychczasowych spotkaniach obecnej edycji przegrali raptem raz z Udinese 2-0. W lidze juz troche gorzej idzie nie odnieśli smaku wygranej od 5 ostatnich spotkan. Dzis zagrają bez Turana,Gabiego,Juanfrana,Silvio. Hannover raczej w miare optymalnym garniturem zagra. Stawiam i licze niestety , bo bardziej kibicuje Atletico ale niestety sentymenty na bok, na Niemiecka solidność która moim zdaniem dzis zaprocentuję , u siebie nie doznali smaku porazki wiec sa solidni bardzo , a Atletico na wyjazdach traci duzo na jakosci, owszem w lidze europejskiej grali na wyjazdach dobrze, ale wiemy ze niektóre ekipy nie traktują gry w tych rozgrywkach w fazie pucharowej zbyt poważnie.

Hannover 2.75
Hannover (-1) 5.45

Do góry
#5318262 - 19/04/2012 17:25 Re: Liga Europejska - 1/8 finału [Re: krz1910]
Leyton Offline
old hand

Meldunek: 30/01/2009
Postów: 810
Atlético Madrid - Valencia X 3.35 betsson

Półfinał LE, pierwszy mecz.
LE zdominowana przez półwysep iberyjski - 4 zespoły w 1/2, 3 z Hiszpanii, 1 z Portugalii.
W tej parze trudno wskazać faworyta, w lidze lepiej radzi sobie Valencia, która jest trzecia, Atletico na miejscu ósmym.
Składy na papierze wydają się być o podobnym potencjale.
W ćwierćfinałach gospodarze wyeliminowali Hannover, goście natomiast wyrzucili za burtę holenderski Alkmaar.
Według goal.pl Atletico zagra bardziej osłabione, nie zobaczymy Godina, Pereiry i Antonio Lopeza.
Powinniśmy oglądać wyrównany mecz, żadna z drużyn nie powinna uzyskać zdecydowanej przewagi, moim zdaniem padnie remis.

Do góry
#5318404 - 19/04/2012 19:51 Re: Liga Europejska - 1/8 finału [Re: krz1910]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Spotkanie: Sporting CP - Athletic Club Bilbao
typ: 2
kurs: 2.75
buk: Expekt

Już dziś odbędą się pierwsze starcia w walce o finał Ligi Europejskiej. Wydaje się, że w pojedynku Sportingu Lizbona z Athletic Club Bilbao faworytem są Hiszpanie, którzy imponują swoją grą w ostatnim czasie. W pięknym stylu wyeliminowali już takie firmy jak Manchester United czy Schalke 04 Gelsenkirchen. Dzisiaj jednak zagrają na Estádio José Alvalade czyli na obiekcie gdzie od momentu gdy Ricardo Sá Pinto objął w lutym, Sporting drużyna z Lizbony wygrywa każdy swój mecz! Czy dzisiaj Athletic będzie wstanie przełamać tą świetną passę zespołu z Portugalii i znacząco przybliży się do finału Ligi Europejskiej? Według mnie są na to duże szansę.
Dlatego też postanowiłem zagrać na zwycięstwo gości nie bacząc na świetne statystyki domowe Sportingu. Wszyscy bowiem pamiętamy jak Bilbao grało na Old Trafford czy Veltis-Arena to zespół z Hiszpanii dominował w tych meczach będąc zespołem lepszym od rywala. Według mnie i Manchester i Schalke to ekipy mocniejsze niż Sporting więc teoretycznie Bilbao również z zespołem z Portugalii powinien wygrać. Tym bardziej, że jak wiemy ekipa trenera Marcelo Bielsy po tym jak awansowała do finału Pucharu Króla i zapewniła sobie występy w przyszłym sezonie w Lidze Europejskiej nieco ulgowo traktuje mecze ligowe a skupia się głównie na Lidze Europejskiej i jak widzimy doskonale im to wychodzi.
Przed tym meczem dużo się mówiło o kłopotach kadrowych zespołu z Hiszpanii. Na daną chwilę wygląda to jednak nieźle. Trener Marcelo Bielsa zabrał ze sobą 22 osobową kadrę na ten mecz ale wiadomo, że nie będzie mógł skorzystać z zawieszonego za kartki Javi Martinez jest natomiast w kadrze Iker Muniain i niemal na pewno będzie on do dyspozycji trenera dzisiejszego wieczora. W kadrze jest również powracający po dłuższej kontuzji kapitan drużyn Carlos Gurpegui. Jeśli chodzi natomiast o sytuację kadrową Sportingu na tą chwilę nie ma jeszcze kadry meczowej ale wydaje się, że i tak nie zobaczymy kontuzjowanych od jakiegoś czasu Jeffréna, Alberto Rodrígueza, Oguchi Onyewu, Fabiána Rinaudo czy Pereirinhy.
Mimo bardzo dobrych statystyk jeśli chodzi o mecze u siebie za trenera Ricardo Sa Pinto ja zagram w tym meczu zwycięstwo Bilbao. Każda seria musi się bowiem kiedyś skończyć a dzisiaj jest to tego idealna sytuacja, bo rywal jest niesamowicie silny i wymagający. Mój typ to zwycięstwo gości.

Do góry
#5318473 - 19/04/2012 20:49 Re: Liga Europejska - 1/8 finału [Re: krz1910]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Spotkanie: Atlético Madrid - Valencia : Liczba bramek
typ: powyżej 2.5 bramki
kurs: 1.90
buk: Betsson

Powtórka rywalizacji sprzed dwóch lat z tym małym wyjątkiem, że wtedy były to ćwierćfinały Ligi Europejskiej a teraz będzie to walka o finał tych rozgrywek. Co ciekawe wtedy jak i dziś pierwszy mecz będzie sędziował Craig Alexander Thomson (wtedy mieliśmy wynik 2-2).
Dlaczego również dzisiaj możemy być świadkami overu bramkowego? Patrząc na rozgrywki Primiera Division mieliśmy dwa wyniki poniżej 2.5 gola (1-0 u siebie Valencia wygrała i 0-0 było w Madrycie). Ja jednak liczę, że w meczu pucharowym będzie nieco inaczej i zobaczymy kilka bramek już dziś na Estadio Vicente Calderon. Po pierwsze dlatego, że patrząc na statystyki ligowe obu ekip to są to drużyny, które strzelają sporo bramek (Valencia jest pod tym względem trzecią siłą w lidze za Realem i Barceloną) ale też sporo bramek tracą te ekipy. Valencia do tej pory straciła 42 bramki natomiast Atletico Madryt jedną bramkę mniej.Te statystyki mają swoje odzwierciedlenie również w Lidze Europejskiej. Atletico strzelił do tej pory 25 goli (drugi wynik) , Valencia natomiast 12 a pamiętajmy, że piłkarze z Mestalla grają dopiero od 1/16 w tych rozgrywkach a 12 bramek daje im średnią 2 na mecz.
Ponadto pamiętajmy, że Atletico w tym sezonie zdecydowanie lepiej radzi sobie na własnym obiekcie dlatego należy spodziewać się, że dzisiaj będą chcieli znacznie przybliżyć sobie drogę do finału w Bukareszcie wygrywając z Valencią.
Co można natomiast powiedzieć o sytuacji kadrowej obu ekip. W Los Che nie zagrają Ever Banega i Antonio Barragan natomiast w ekipie Los Rojiblancos Silvio, Antonio Lopez, Diego Godin i Fran Merida.
Porównując obie ekipy na pewno warto zwrócić uwagę na napastników , dla wielu będzie to nie tylko pojedynek Atletico - Valencia ale również rywalizacji napastników tych ekip czyli Radamel Falcao vs Roberto Soldado. Nie są to jednak jedyne atuty obu ekip z przodu są bowiem tacy piłkarze jak Arda Turan, Diego, Juanfran czy Adrián po stronie gospodarzy dzisiejszego pojedynku czy Jonas, Tino Costa, Sofiane Feghouli czy boczny obrońca Jordi Alba.
Myślę, że możemy dzisiaj spodziewać się naprawdę niezłego spotkania z obu stron. Według mnie bramek w tym pojedynku nie powinno zabraknąć, spodziewam się, że nie tylko Atletico będzie wstanie strzelić coś w tym meczu ale również ekipa Valencii nie zakończy z zerowym dorobkiem bramkowym. Mój typ to powyżej 2.5 goli strzelonych.

Do góry
#5328039 - 26/04/2012 13:55 Re: Liga Europejska - 1/8 finału [Re: krz1910]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Bilbao-Sporting
Valencia-At. Madrytisiaj
żólte kartki over 5,5
Bwin kursy: 1,48 i 1,53

Obydwa mecze poprowadzą arbitrzy,którzy dośc odważnie pokazują kartki.
W ubiegły roku np:angielski sędzia dzisiejszego meczu w Bilbao Martin Atkinson też sędziował drugie spotkanie pólfinału Ligi Europy
Braga-Benfica i dał 7 żółtych kartek.
Sędziujący w Valencii Damir Skomina ze Słowenii to młody arbiter,ale już dość surowy.Ostatni mecz jaki prowadził to były zawody Chelsea-Benfica w ćwierćfinale LM.W Londynie,szczególnie w pierwszej połowie wręcz szastał kartkami.
Ponieważ dzisiejsze rewanżowe pólfinały mogą mieć różny przebieg( Sporting tanio skóry nie sprzeda ,a Valencii wystarczy do awansu 2:0)to nie pokuszę się o wytypowanie zakładów 1x2.

Poniżej linki ze statystykami arbitrów w meczach międzynarodowych.

http://worldreferee.com/site/copy.php?linkID=563&linkType=referee&contextType=stats

http://worldreferee.com/site/copy.php?linkID=522&linkType=referee&contextType=stats

Choć typowanie ilości kartek nie jest łatwe,bo wiele zależy od przebiegu meczu( wczorajszy przykład Real-Bayern )to w Lidze Europy statystycznie jest pokazaywanych więcej kartek niż np: w LM.
Dlateko skuszę sie na ten dubel,który da nam kurs ako ponad 2.

Do góry
#5345012 - 09/05/2012 19:01 Re: Liga Europejska - 1/8 finału [Re: krz1910]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Atletico Madrid - Ath. Bilbao : Liczba bramek
typ: poniżej 2.5
kurs: 1.90
BETSSON

Wielu spodziewa się dzisiaj wielkiego widowiska i super finału w którym padnie wiele goli. Wszak grają dwie Hiszpańskie drużyny, które grają otwartą, ładną dla oka piłkę. Ja jednak jestem dość sceptyczny, bo jak każdy obejrzałem sobie już kilka w życiu finałów czy to w europejskich pucharach czy Mistrzostwach Świata i Europy i w większości nie były to znakomite widowiska a raczej czekanie co zrobi przeciwniki i kto popełni pierwszy błąd. Według mnie podobnie będzie również w tym meczu. Zagrają bowiem dwie ekipy porównywalne do siebie, dwie ekipy które znakomicie znają się z rozgrywek ligowych Primera Division. Dlatego według mnie będzie to mecz w którym żadna z ekip nie będzie chciała popełnić pierwsza błędu stąd też mój typ na poniżej 2.5 goli.
Pamiętamy finał z ubiegłego roku Porto kroczyło od zwycięstwa do zwycięstwa, demolując przy tym swoich rywali w finale z Bragą natomiast zadowoliła się skromnym 1-0. Sezon wcześniej Atletico wygrywa z Fulham 2-1 ale po dogrywce w regulaminowym czasie gry mieliśmy under czyli 1-1. Podobna sytuacja miała miejsce sezon wcześniej gdy Szachtar wygrywał jeszcze wtedy Puchar UEFA 2-1 po dogrywce z Werderem Bremą. Sezon 2007/08 to zwycięstwo Zenitu z Glasgow Rangers 2-0, sezon 2006/07 to zwycięstwo Sewilli po rzutach karnych nad Espanyolem, w regulaminowym czasie gry mieliśmy wynik 1-1 (po dogrywce 2-2). Ostatni raz kiedy w finale Pucharu UEFA (teraz Ligi Europejskiej) mieliśmy over goli w regulaminowym czasie gry to sezon 2005/06 i 4-0 Sewilli z Middlesbrough. Daje to do myślenia dlatego ja w tym wypadku postanowiłem zagrać poniżej 2.5 goli. Myślę, że dogrywka czy nawet rzuty karne w tym meczu nie powinny nikogo dziwić.

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (VVega, pacyfista, 11kera11, ElNinho[mmdea], Sensei, Maxi), 3334 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581657 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49