Strona 3 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#53823 - 24/02/2004 21:35 Re: Czy buki kontrolują NHL ?
unixos Offline
old hand

Meldunek: 17/12/2003
Postów: 1136
pisales ze bedzies gral ZONKI - to ja ci podaje propozycje zeby grac na Pitsburg

Do góry
Bonus: Unibet
#53824 - 24/02/2004 21:38 Re: Czy buki kontrolują NHL ?
Chlopaczek Offline
old hand

Meldunek: 14/11/2003
Postów: 706
Skąd: Nibylandia
Ja tez nie wierze za bardzo w teorie spiskowe ale moze cos w tym jest.Jesli chodzi o kupowanie meczow na 15 minut przed rozpoczeciem to nie jest realne ale ja to widze inaczej.Zakladajac ze buk chce kupic mecz to dogaduje sie z druzyna i daje taki kurs zeby wszyscy sie rzucili na dany mecz ktory on juz wczesniej kupil.Ile razy widze na forum teksty w stylu:"1.35 na MU z Leeds to czysta promocja" Ale to tylko gdybanie.Dla bardziej zainteresowanych polecam Klan gdzie teraz Michal prowadzi sledztwo w sprawie ustawiania przez buki spotkan

Do góry
#53825 - 24/02/2004 21:42 Re: Czy buki kontrolują NHL ?
tyler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2002
Postów: 3428
Skąd: -
czy ktoś ze śledzących nhl od paru lat spotkał się może gdzieś w necie z artykułem/opiniami/oskarżeniami trenerów/wyrzutami graczy/ukaraniem gracza za podłożenie się, itp. w nhl? jak wiadomo w piłce to się zdarza.
z góry dzięki za odpowiedź

Do góry
#53826 - 24/02/2004 21:44 Re: Czy buki kontrolują NHL ?
OlenkasLover Offline
old hand

Meldunek: 08/08/2003
Postów: 760
Skąd: Warsaw
[QUOTE]Oryginalnie wysłał unixos:
[qb]pisales ze bedzies gral ZONKI - to ja ci podaje propozycje zeby grac na Pitsburg[/qb][/QUOTE]Unixos dziekuje za propozycje ale ja ich nie potrzebuje. Wybor typu zalezy tylko i wylacznie od jego popularnosci nie ma nic wspolnego z nazwa druzyny, jej pozycja w tabeli, forma itp. KPW ?
Byc moze mamy inne pojecia "zonka". Dla Ciebie to byc moze jak faworyt przegra albo outsider wygra.
Dla mnie "zonk" ma inne znaczenie. Nazwa pochodzi od takiego kotka z takiej gry telewizyjnej gdzie sie wybieralo bramki. W najpopularniejszej, upatrzonej przez wybierajacego (w naszym przypadku typera) bramce (w naszym przypadku typ), znajdowal sie zonk wedlug mnie tez regulowany i podstawiany dowolnie przez organizatora (w naszym przypadku buka).

Do góry
#53827 - 24/02/2004 21:47 Re: Czy buki kontrolują NHL ?
unixos Offline
old hand

Meldunek: 17/12/2003
Postów: 1136
dobra koniec dyskusji bo jeszcze ci uwierze w te bajeczki o kupowaniu meczy przez buki

Do góry
#53828 - 24/02/2004 21:53 Re: Czy buki kontrolują NHL ?
SLAW Offline
old hand

Meldunek: 08/10/2001
Postów: 851
Skąd: lodz
nie wiem co wy chcecie od NHL jak dla mnie to w tej chwili najbardziej dochodowy sport na świecie.
tylko trzeba najpierw usiąść i zobaczyć co decyduje o wyniku (a jest tego troche wiecej niż strzaly czy bramkarze)mi analiza zajmuje niecale 1 min/1 spotkanie(skopiowani statystyk ze strony trwa najwiecej),choć zeby zbudować model musiałem poświcić znacznie wiecej) a nie marudzić ze cos jest kupione/sprzedane i co więcej, najbardziej dochodwe jest granie tych skrajnych kursów czyli faworyci 1.2-1.6 i dogi >3.0

SLAW

Do góry
#53829 - 24/02/2004 21:55 Re: Czy buki kontrolują NHL ?
marasking Offline
old hand

Meldunek: 27/06/2003
Postów: 990
Skąd: Poznań
Na pewno w NHL i NBA są ustawki. Oczywiscie zdarzaja sie sporadzycznie - ale na pewno są.
Opisano to nawet w ksiązce - jej bohaterem był jakiś koszykarz ( nie pamiętam nazwiska ), który znany był z tego, że ustawiał mecze, począwszy od lig akademickich do NBA włącznie ( sam grał ). Książka nosiła wymowny i lapidarny tytuł " The Wizard of Odds" - jako nawiązanie do czarnoksiężnika z krainy oz ( odds - wiadomo )
Koleś ten skończył - jak pewnie znaczna część z tych, którzy myślą, że z buków można żyć - tzn. przedwczesną śmiercią, on akurat z reki mafii. Działo się to chyba w latach 60/70 .

A odnośnie dni dzisiejszych i niespodzianek w american sport - przy tym trybie rozgrywek, czy to w NHL/NBA/MLB to wyjaśnienie przychodzi chociażby z fizjologii i psychologii - po 3-4 meczach w tygodniu nie ma szans na regenerację sił, czy odbudowy morale drużyna.

Ja osobiście wykorzystuję to w MLB - patrzę, która drużyna wygrała/ przegrała 2-3 ostatnie mecze i uparcie gram odwrotki- często wchodzi i to po niezłych kursach ( 2,6 - 3,6 )

Pzd iwo:

Do góry
#53830 - 24/02/2004 22:00 Re: Czy buki kontrolują NHL ?
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
[QUOTE]Oryginalnie wysłał OlenkasLover:
[qb]Tu nie chodzi tylko o to.
Myslicie ze wszystko jest na zasadzie zrzuta na wodeczke i lapowka. Gdzie wy zyjecie ? W Polsce w latach 70tych ?
Buki stac na to zeby miec kilku swoich "agentow" w takiej lidze jak NHL. Licytacja ceny na 15 minut przed meczem ? Rozumiem, ze to zart. Cena jest z gory ustalona. Wszystko na swiecie ma swoja cene. Byc moze starczy jeden telefon odpowiedniej osoby do odpowiedniej.
Myslicie ze to zawodnicy i trenerzy kreuja sport. I macie racje, ale decydujace zdanie ma ktos inny.
Zreszta nie bede sie spieral. Przez najblizsze dni bede typowal zonki wedlug tej analizy przed rozpoczeciem kolejki i zobaczymy kto mial racje.
Najgorsze ze zapewne i tak bedziecie mowic ze to przypadek, no bo to wyrownana liga itp i takie wyniki to normalne.

Juz dzis wieczorem !!

Majaczenia schizofrenika - cz.1

Pozdro iwo: [/qb][/QUOTE]Człowieku, nikt nie neguje, że zjawisko, które zauważyłeś ma miejsce. Kpiny forumowiczów wzbudza za to twoja bzdurna teoria, która ma je wyjaśnić. Ja Ci już napisałem dlaczego tak jest (patrz niżej)

Do góry
#53831 - 24/02/2004 22:02 Re: Czy buki kontrolują NHL ?
Belisariusz Offline
old hand

Meldunek: 16/03/2002
Postów: 835
Skąd: Bytom
Kiedyś na którejś z tych dziwnych telewizji chyba jeszcze za czasów wizji, był wywiad z gościem co przyjmuje nielegalnie zakłady w stanach. Facet twierdził, że w lidze uniwersyteckiej kupienie meczu kosztuje 2000 USD co dla niego nie jest żadnym kosztem bo trzyma nawet 1 mln na pojednyczym meczzu.

Do góry
#53832 - 24/02/2004 22:04 Re: Czy buki kontrolują NHL ?
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Kiedyś w "Super Expresie" napisali...

Do góry
#53833 - 24/02/2004 22:16 Re: Czy buki kontrolują NHL ?
OlenkasLover Offline
old hand

Meldunek: 08/08/2003
Postów: 760
Skąd: Warsaw
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]Człowieku, nikt nie neguje, że zjawisko, które zauważyłeś ma miejsce. Kpiny forumowiczów wzbudza za to twoja bzdurna teoria, która ma je wyjaśnić. Ja Ci już napisałem dlaczego tak jest.
[/qb][/QUOTE]To nie jest zadna teoria ani filozofia. Po prostu czyste rozumowanie. Wyobraz sobie ze jestes bukiem i mozesz sobie ustawic dowolny mecz (bo nie watpie ze buk ma takie mozliwosci) jaki wybierasz ? Ten na ktory poszlo najwiecej kasy, czyli najpopularniejszy, bo w NHL kasa idzie w parze z popularnoscia, gdyz nikt o zdrowych zmyslach w ta lige fortuny nie wlozy. Za to wielu ludzi ja typuje za mozna powiedziec srednie pieniadze a w stanach nawet duzawe i przy duzej liczbie osob wierz mi ze zbiera sie suma ktora by nas zaskoczyla iloscia cyferek.
Zamiast sie klocic i negowac jedni drugich powinnismy sie wspierac w walce z bukami. Wiem ze to moze nie proste ale poddawajac sie z gory albo mowiac ze nie jestesmy w stanie wyczuc zonka niczego nie rozwiazuje i stajemy sie prawdopodobnie ofiarami przebieglosci bukow.
Trzeba przynajmniej probowac. Takie testy nikomu krzywdy nie zrobia a moze pomoga.

Do góry
#53834 - 24/02/2004 22:36 Re: Czy buki kontrolują NHL ?
unixos Offline
old hand

Meldunek: 17/12/2003
Postów: 1136
dobra pokaz mi chodz jeden konkretny tekst, ktory mowi ze CHOCIAZ 1 mecz z tego sezonu z NHL byl ustawiony przez buka

Do góry
#53835 - 24/02/2004 22:45 Re: Czy buki kontrolują NHL ?
OlenkasLover Offline
old hand

Meldunek: 08/08/2003
Postów: 760
Skąd: Warsaw
[QUOTE]Oryginalnie wysłał unixos:
[qb]dobra pokaz mi chodz jeden konkretny tekst, ktory mowi ze CHOCIAZ 1 mecz z tego sezonu z NHL byl ustawiony przez buka[/qb][/QUOTE]Cala analiza jest w pierwszych postach. Mecze z wykrzyknikiem zostaly wedlug mnie na 75% ustawione. Przy tak wysokich kursach 75% w zupelnosci wystarcza by wygrywac razem z bukiem. Dzisiaj na godzine przed kolejka zbadam testowo popularnosc z meczpl bettingadvice i tipovani i podam typy na zonki. Zobaczymy co z tego wyjdzie iwo:

Do góry
#53836 - 24/02/2004 22:45 Re: Czy buki kontrolują NHL ?
Chlopaczek Offline
old hand

Meldunek: 14/11/2003
Postów: 706
Skąd: Nibylandia
[QUOTE]Oryginalnie wysłał unixos:
[qb]dobra pokaz mi chodz jeden konkretny tekst, ktory mowi ze CHOCIAZ 1 mecz z tego sezonu z NHL byl ustawiony przez buka[/qb][/QUOTE]Co masz na mysli mowiac konkretny tekst?Chyba nikt nie sadzi ze buki po sezonie podadza ktore mecze ustawily Caly bajer polega na tym ze dowodow nie bedzie a my mozemy sobie tylko gdybac.

Do góry
#53837 - 24/02/2004 22:59 Re: Czy buki kontrolują NHL ?
unixos Offline
old hand

Meldunek: 17/12/2003
Postów: 1136
chodzi mi o tekst z takich zrodel jak nhl.com itp, w ktorym ludzie maja jakies watpliwosci, ze mecz zostal rozegrany przy zielonym stoliku...
i daj spokoj bo jak ty jeden snujesz jakas teorie spiskowa przed nosem to uwierz mi, ze tak napewno nie jest...

Do góry
#53838 - 24/02/2004 23:09 Re: Czy buki kontrolują NHL ?
OlenkasLover Offline
old hand

Meldunek: 08/08/2003
Postów: 760
Skąd: Warsaw
[QUOTE]Oryginalnie wysłał unixos:
[qb]chodzi mi o tekst z takich zrodel jak nhl.com itp, w ktorym ludzie maja jakies watpliwosci, ze mecz zostal rozegrany przy zielonym stoliku...
i daj spokoj bo jak ty jeden snujesz jakas teorie spiskowa przed nosem to uwierz mi, ze tak napewno nie jest...[/qb][/QUOTE]OMG Tak najlepiej napiszmy do NHL.com tam na pewno nam wszystka wyjasnia a moze przysla nawet biuletyn o przekretach w NHL
Watpliwosci ma kazdy ale nawet jesli wierzy w przekrety to boi sie o tym mowic bo zostaje wysmiany, gdyz mowi o czyms co jesli wystepuje to jest utrzymywane w tajemnicy i nie ma na to dowodow, ale ja cicho siedzial nie bede i bede to analizowal i na pewno nie zrezygnuje nawet jak akurat dzisiaj okaze sie to niewypalem. Przetestuje to w nieco dluzszym okresie czasu

Do góry
#53839 - 24/02/2004 23:16 Re: Czy buki kontrolują NHL ?
unixos Offline
old hand

Meldunek: 17/12/2003
Postów: 1136
pisalem itp. chodzilo mi o jakies wiarygodne zrodlo...
a ze twoja wyobraznia mowi ci, ze buki ustawiaja mecze nhl to juz nie moj problem

Zauwazylem, ze teraz coraz wiecej osob po przegranych kuponach doszukuje sie ustawionego meczu...przynajmniej takie zjawisko mozna zaobserwowac na tym forum

Do góry
#53840 - 24/02/2004 23:18 Re: Czy buki kontrolują NHL ?
unixos Offline
old hand

Meldunek: 17/12/2003
Postów: 1136
a co do twojego grania przeciwko faworytom jest to normalna rzecz, wiele osob tak gra - bo w takich ligach jak nhl, nba, ruskim hokeju itp. bardzo czesto zdarzaja sie niespodzianki a ty od razu mi ty wyskakujesz ze buki manipuluja nhl -kupa smiechu

Do góry
#53841 - 24/02/2004 23:21 Re: Czy buki kontrolują NHL ?
OlenkasLover Offline
old hand

Meldunek: 08/08/2003
Postów: 760
Skąd: Warsaw
[QUOTE]Oryginalnie wysłał unixos:
[qb]pisalem itp. chodzilo mi o jakies wiarygodne zrodlo...
a ze twoja wyobraznia mowi ci, ze buki ustawiaja mecze nhl to juz nie moj problem

Zauwazylem, ze teraz coraz wiecej osob po przegranych kuponach doszukuje sie ustawionego meczu...przynajmniej takie zjawisko mozna zaobserwowac na tym forum[/qb][/QUOTE]Wyobraznia to wazny element bukmacherki. A to nie jakies bujanie w oblokach tylko wyobraznia calego systemu dzialania bukow na podstawie analizy popularnosci zdarzen, ich wynikow i wyciagania wnioskow.
Poza tym nigdy nie gralem NHL. wiec nie ma mowy o jakims doszukiwaniu sie z powodu przegranej.

Do góry
#53842 - 24/02/2004 23:22 Re: Czy buki kontrolują NHL ?
OlenkasLover Offline
old hand

Meldunek: 08/08/2003
Postów: 760
Skąd: Warsaw
[QUOTE]Oryginalnie wysłał unixos:
[qb]a co do twojego grania przeciwko faworytom jest to normalna rzecz, wiele osob tak gra - bo w takich ligach jak nhl, nba, ruskim hokeju itp. bardzo czesto zdarzaja sie niespodzianki a ty od razu mi ty wyskakujesz ze buki manipuluja nhl -kupa smiechu[/qb][/QUOTE]****a zaraz nie wytrzymam.
Ja nie gram przeciwko faworytom !!
Po pierwsze wogole nie gram.
Po drugie typuje przeciwko najbardziej popularnym wydarzeniom a nie faworytom.
Nie czujesz roznicy to sie wogole nie wypowiadaj.

Do góry
Strona 3 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Emilio, pacyfista, wHiTe_StAr, Sensei, 11kera11, igea23, rafal08, burbon, akagi, Zaixi), 3044 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583083 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07