Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#542166 - 28/03/2006 12:27 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
pawel01979 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/04/2004
Postów: 4225
Skąd: JG
horhe pajacu, jak raz dziennie sie nie przypierdolisz do czegos to jestes chyba chory, co?? kto ogladal ten mecz to wie o czym pisze. przez takich pajacow jak ty, to forum schodzi na psy. pokaz mi kurwa gdzie stwierdzilem, ze colina sedziowal ten mecz? ban dla mnie bardzo chetnie, jak takie pajace bede na tym forum

Do góry
Bonus: Unibet
#542167 - 28/03/2006 12:37 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
bulas Offline
journeyman

Meldunek: 24/11/2005
Postów: 50
Skąd: konin/poznań
Inter-Villareal
trudno powiedziec co w tym meczu sie stanie z jednej strony nieobliczalny zespół z Hiszpani z drugiej strony calkiem niezle grajacy Inter chociaz podobno Adriano jest skłucony z trenerm i trwaja spekulacje na temat kupna Ronaldo z Realu Madryt (za interia/sport)trudno powiedziec czy taka sytuacja nie odbije sie na grze Interu dla mnie chyba no bet

Arsenal - Juve
chyba postawie na Arsenal wreszcie zaczeli dobrze grac w Lidze Mistrzów i są naprawde zdeterminowani zeby zajsc jak najwyzej zwłaszcza ze nie wiadomo czy w nastepnym sezonie bedzie razem z nimi Henry a bez niego to Arsenal juz tak wiele nie osiagnie do tego troche brakow po stronie Juve (Alessandro Birindelliego Pavla Nedveda i Alessandro Del Piero)
typ 1 kurs 2,51 profesjonal mysle ze wart ryzyka

Benfica- Barca
w tym meczu stawiam na under (juz wczesniej zostalo dosyc powiedziane na temat tego typu i ja mam podobne zdanie)
under kurs 1,8 prof

Do góry
#542168 - 28/03/2006 12:42 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
horhe Offline
member

Meldunek: 17/11/2004
Postów: 178
Skąd: Warszawa
Chory jesteś człowieczku na głowę i z kulturą też masz niewiele wspólnego. Jeżeli forum schodzi na psy to przez takich pseudo specjalistów jak ty. Co twoja wypowiedź cytuję: "a mi sie wydaje, ze juventus nauczony doswiadczeniem z zeszlego sezonu meczu nie przegra. z liverpoolem 2 szybko stracone bramki, "nieprzychylnosc" sedziego (bodajze coliny), strat u siebie nie odrobili. oj duzo kasy przez to utopilem. moj typ x2" wniósł do dyskusji?? -absolutnie nic. Lepiej milczeć jak sie nie ma nic do powiedzenia. A jakbyś choć troche znał się na piłce to byś nawet nie podejrzewał, bo dlatego chyba użyłeś słowa bodajże, że spotkanie Włochów z Anglikami mógł sędziować Włoch. Napij się zimnej wody pooglądaj jeszcze troche meczy i dopiero wypisuj swoje mądrości

Do góry
#542169 - 28/03/2006 13:54 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
co do arsenalu to wydaje mi sie ze co jak co ale na swoich smieciach to powinny powalczyc i przynajmniej nie przegrac tego spatkania a to dla tego ze mają wiecej dni odpoczynku niz stara dama gdzyz nie odbył sie mecz w sobote.
dlatego :
arsenal - juventus 1x :under ; nikt nie strzeli gola (8.0) w profie.

Co do barcelonki to typowy underek.

Do góry
#542170 - 28/03/2006 15:30 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
PLUMEK. Offline
addict

Meldunek: 21/03/2006
Postów: 649
witam

Widze ze gracie Barcelone + under
Zacznijmy od undera...Sugerujecie sie tym ze jak to w pierwszych meczykach czesto bywa druzyny nastawiaja sie glownie zeby nic nie stracic a jak sie nie uda nic strzelic to "mamy jeszcze rewanz"I wszystko OK gdyby nie to ze to jest meczyk z udzialem ...Barcy. NIGDY nie grajcie underow w meczykach z udzialem katanczykow .Ta druzyna ma taki potencjal w ataku i tak slaba obrone ze typowanie u/o to w ich spotkaniach to zwykla loteria.Chyba ze ktos tak lubi.

Co do czystej "2" to tez tego nie widze.Benfika to nie sa leszcze.w pileczke umieja pykac.Osobiscie zagral bym tu 1X a ze przeciwko barcelonie nie typuje to wole sobie ten meczyk odpuscic i wam tez to radze.

Duzo ciekawiej wyglonda drugi meczyk czyli Arsenal-Juve.Co do undera pelna zgoda jest bardzo prawdopodobny.Ja jednak ide dalej i gram wina Angoli po pieknym kursie 2.6 .Henryk Hleb Reyes i spolka rozjada dzis slabiutki Juve.Napisalem slabiutki i wiem co muwie bo widzialem ich kilka ostatnich meczykow w lidze.To ze wogule maja szanse zagrac z Angolami to juz jest ich ogromny sukces majac na uwadze meczarnie w poprzedniej rundzie z Werderem. Dzis nie bedzie zmiluj sie i gladkie 2,3:0.Bardzo dobrze wyglonda tez propozycja z expekta :
Obie drużyny strzelą - NIE kurs 1.87

pozdrawiam

Do góry
#542171 - 28/03/2006 15:34 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
FSevEn Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2003
Postów: 2886
a ja to im wiecej mysle na temat tych dzisiejszych meczy to co raz bardzoej głupieje To już jest 1/8 finału i wydaje mi sie ze w pierwszych meczach nie mozna powiedziec np ze wygra bez problemó Barcelona czy Inter.Tu już liczy się nie tylko prestiż ale równiez ogrome pieniądze.Według mnie wszystkie meczu są bardzo wyrównane-nei moznaw wskazać jednoznaczynych faworytów do awansu przed pierwszym meczem.Osoobiście gram wszystkie 4 mecze płaską stawką 10j remisy do przerwy i koniec spotkania czyli 8 zakładów.Wydaje mi się że mają te typy szanse powodzenia.pozdrawiam

Do góry
#542172 - 28/03/2006 15:37 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
FSevEn Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2003
Postów: 2886
Quote:

witam

Widze ze gracie Barcelone + under
Zacznijmy od undera...Sugerujecie sie tym ze jak to w pierwszych meczykach czesto bywa druzyny nastawiaja sie glownie zeby nic nie stracic a jak sie nie uda nic strzelic to "mamy jeszcze rewanz"I wszystko OK gdyby nie to ze to jest meczyk z udzialem ...Barcy. NIGDY nie grajcie underow w meczykach z udzialem katanczykow .Ta druzyna ma taki potencjal w ataku i tak slaba obrone ze typowanie u/o to w ich spotkaniach to zwykla loteria.Chyba ze ktos tak lubi.

Co do czystej "2" to tez tego nie widze.Benfika to nie sa leszcze.w pileczke umieja pykac.Osobiscie zagral bym tu 1X a ze przeciwko barcelonie nie typuje to wole sobie ten meczyk odpuscic i wam tez to radze.

Duzo ciekawiej wyglonda drugi meczyk czyli Arsenal-Juve.Co do undera pelna zgoda jest bardzo prawdopodobny.Ja jednak ide dalej i gram wina Angoli po pieknym kursie 2.6 .Henryk Hleb Reyes i spolka rozjada dzis slabiutki Juve.Napisalem slabiutki i wiem co muwie bo widzialem ich kilka ostatnich meczykow w lidze.To ze wogule maja szanse zagrac z Angolami to juz jest ich ogromny sukces majac na uwadze meczarnie w poprzedniej rundzie z Werderem. Dzis nie bedzie zmiluj sie i gladkie 2,3:0.Bardzo dobrze wyglonda tez propozycja z expekta :
Obie drużyny strzelą - NIE kurs 1.87

pozdrawiam



po pierwsze popracuj troszkę na ortografią :P
hmm...czy juve jest słaby???owszem,moze i miał szczęscie podczas meczu z Werderem ale jak mówi przysłowie szczęscie sprzyją lepszym...nie zapominajmy że w meczu tym na pewno będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony Vieira chcą udowodnić działaczom Arsenalu że popełnili złą decyzję decydując się na sprzedaż tego zawodnika...To będzie gra nerwów...Przewiduję wynik 0-0,1-1

Do góry
#542173 - 28/03/2006 15:47 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
_potepiony_ Offline
old hand

Meldunek: 11/09/2005
Postów: 836
Arsenal Londyn - Juventus Turyn

IMO to Arsenal wcale nie rzuci się do ataku. Grają u siebie ale to pierwszy mecz i dlatego najważniejsza znów będzie reguła: NIE STRACIĆ. Arsenal lepiej spisuje się w tym sezonie na wyjazdach w LM i nie powinien bać się konfrontacji z Juve na Delle Alpi. Myślę nawet, że przy rezultacie 0:0 dziś to dalej mają duże szanse na awans.

Poza tym osłabnienia: Nedved, Del Piero to dla mnie nie osłabienia. Juve ma dość zawodników w składzie by ich dobrze zastąpić. Arsenal może i bez kontuzji ale mimo wszystko, mimo że ktoś powie mi, że ten jednak młody skład Arsenalu ogrywa sie na wyspach to wg mnie takie mecze jak dziś wymagają większego doświadczenia i samym talentem się ich nie wygrywa. A patrząc na skład juve to jednak mają tu wielką przewagę. Niemal cały skład w optymalnym wieku w jakim można powiedzieć osiąga się sukcesy.

A tak poza tym to przy okazji tego meczu przypominają mi się inne angielsko-włoskie boje w LM jak choćby MU-Juve . No nic

Popatrzcie jeszcze na składy:
Arsenal: J.Lehmann - Eboue, Senteros, Toure, Flamini - Gilberto, Fabregas, Hleb, Pires, Reyes, Henry.
Juventus: Buffon - Thuram, Cannavaro, Balzaretti, Zebina - Vieira, Emerson, Camoranesi, Mutu - Ibrahimovic, Trezequet

Ja tu nie widzę w składzie Juve słabych punktów mimo braku Nedveda i Del Piero. Capello jak to on, nie byłby sobą jakby nie ponarzekał na obronę.

Mój typ: X2
Stawka: 6/10

Do góry
#542174 - 28/03/2006 16:03 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
majer Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/03/2006
Postów: 3757
Skąd: ddz
Przychylam się do typu kolegi wyżej. Jezeli juve zagra na 100% mozliwosci i skoncentruja sie maksymalnie na grze to moga powalczyc o ten tytuł.Arsenal nie bedzie dla nich jakas wielka przeszkoda.

Do góry
#542175 - 28/03/2006 16:24 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
PLUMEK. Offline
addict

Meldunek: 21/03/2006
Postów: 649
Quote:



Popatrzcie jeszcze na składy:
Arsenal: J.Lehmann - Eboue, Senteros, Toure, Flamini - Gilberto, Fabregas, Hleb, Pires, Reyes, Henry.
Juventus: Buffon - Thuram, Cannavaro, Balzaretti, Zebina - Vieira, Emerson, Camoranesi, Mutu - Ibrahimovic, Trezequet

Ja tu nie widzę w składzie Juve słabych punktów mimo braku Nedveda i Del Piero. Capello jak to on, nie byłby sobą jakby nie ponarzekał na obronę.

Mój typ: X2
Stawka: 6/10




Quote:

Przychylam się do typu kolegi wyżej. Jezeli juve zagra na 100% mozliwosci i skoncentruja sie maksymalnie na grze to moga powalczyc o ten tytuł.Arsenal nie bedzie dla nich jakas wielka przeszkoda.




co wy ludzie wypisujecie?!?

Ja widze te slabe punkty i to sporo.
Przede wszystkim Thuram .Zdaje sie ze zagra dzis na Henryka i jestem pezkonany ze mlodszy francuz bedzie dzis robil co bedzie tylko chcial ze starszym kolega.Thuram byl dobry ale 10 lat temu .Owszem ma doswiadczenie ale szybkosc juz nie ta. Koles podobnie jak Zidane rozmienia sie tylko na drobne...
Balzeretti - kto to jest pytam ???
Emerson --->patrz.Thuram
Widze tez ze niedoceniacie klasy Nedveda i tego co ten ziom znaczy dla juve.Vieira go nie zastapi bo gra defensywnego .Emerson po pol godzinie biegania za mlodymi chlopaczkami z Angli bendzie mial dosyc.Zebina ,Camoranesi sa niezli tylko kto im te pilki dzis dogra?
Poruwnajcie sobie tempo w jakim rozgrywaja swoje akcje oba zespoly .Arsenal gra szybko i z polotem a juve gra na stojonco .
Naprawde nie widze szans dla wlochow chyba ze zamuruja i jakims cudem dowioza te 0:0

Radze wam grajcie Arsenala bo szybko takiego beta nie bendzie...

Do góry
#542176 - 28/03/2006 17:19 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
Salceson Offline
member

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 159
Jeśli nie wiesz kto to jest Balzaretti to skąd ty jestes i co z ciebie za typer???Balzaretti przeszedł do Juve z lokalnego rywala Torino i jest swego rodzaju objawieniem sezonu jeden z najmocniejszych punktów Juve.

Do góry
#542177 - 28/03/2006 17:32 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
yyyyy... miałem już stawiać na arsenal - juve x2... Ale kolega PLUMEK tak mi teraz namącił, ze chyba odpuszcze...

Benfica - Barcelona
Tutaj widze zdecydowanego undera, ale wiemy dobrze jak to jest. Typ który sie zachwyca "całe forum" najczęściej nie wchodzi Osłabienie w lini defensywnej Katalończyków właśnie jest dla mnie jak na ironie argumentem przemawiającym za Underkiem. Niestety w tych pierwszych meczach obowiązuje zasada "najpierw nie stracić", a barca może właśnie skoncentrować sie na uważnej grze w obronie, a tym samym narzucić ofensywnym zawodnikom również zadania w szykach obronnych, co osłabi siłę uderzenia. Męczy mnie correct score 0:0. Mając w perspektywie rewanż na Camp No trudno mi uwierzyć, aby Barca dała sie ponieść i zademonstrowała dziś radosny, finezyjny futbol.

Do góry
#542178 - 28/03/2006 17:36 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
PLUMEK. Offline
addict

Meldunek: 21/03/2006
Postów: 649
Quote:

Jeśli nie wiesz kto to jest Balzaretti to skąd ty jestes i co z ciebie za typer???Balzaretti przeszedł do Juve z lokalnego rywala Torino i jest swego rodzaju objawieniem sezonu jeden z najmocniejszych punktów Juve.




Niezle sie usmialem.
Wierz mi ze obejzalem sobie dobrze tego kolesia i nazwanie go "objawiem" to conajmniej naduzycie. Zreszta mimo zapowiedzi watpie aby wybiegl dzis w pierwszym skladzie.Ale jezeli juz zagra to radze dokladniej mu sie przyjzec a zmienisz zdanie

pozdrawiam

Do góry
#542179 - 28/03/2006 18:34 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
TEO Offline
Eliminator

Meldunek: 02/12/2003
Postów: 35252
Skąd: Kg(L)
Może nie będzie to gładkie 2,3-0 jak napisał Plumek ale także sądze że Arsenal dzisiaj nie przegra. A może pokusi się o zwycięstwo. Grają dużo lepiej niż jesienią i zimą.
W lidze są coraz wyżej w tabeli. A brak Nedweda w Juve to naprawdę duże osłabienie, Nie zagra też Del Piero.
Kurs ok 2,5 godny uwagi.
Pozdrawiam Teo

Do góry
#542180 - 28/03/2006 18:50 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Quote:

Quote:

Jeśli nie wiesz kto to jest Balzaretti to skąd ty jestes i co z ciebie za typer???Balzaretti przeszedł do Juve z lokalnego rywala Torino i jest swego rodzaju objawieniem sezonu jeden z najmocniejszych punktów Juve.




Niezle sie usmialem.
Wierz mi ze obejzalem sobie dobrze tego kolesia i nazwanie go "objawiem" to conajmniej naduzycie. Zreszta mimo zapowiedzi watpie aby wybiegl dzis w pierwszym skladzie.Ale jezeli juz zagra to radze dokladniej mu sie przyjzec a zmienisz zdanie

pozdrawiam




Nazwiska nie graja. Skoro jest w pierwszej jedenastce u Capello to musi umiejetnosci miec.

Co do typu to raczej 1X bo Juve na wyjazdach teraz kiepsko.
Arsenal nie jest druzyna pucharowa i cos ich nie widze w 1/2 LM ale jesli Juve da sie zepchnac i z kontry nic nie sutrzela to moze byc Wlochom ciezko ...

Do góry
#542181 - 28/03/2006 21:12 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
Filemon2 Offline
old hand

Meldunek: 05/03/2006
Postów: 753
PLUMEK.
Twojego zakładu na ARS nie grałem ale po tym co wszyscy z zawiści zrobili na Quasi Chacie bo znowu Ci typ wszedł to musiałem coś od siebie powiedzieć.
Najważniejsze że ty masz znowu a tamte lolki zostały z tym na co zasłużyli..

Do góry
#542182 - 28/03/2006 21:48 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
Plumek wschodząca gwiazda typowania, nie marudzi, a może być tak, a może siak, wali jak będzie i wchodzi no ale każda dobra passa się kiedys kończy, czego oczywiście nasze nowej gwieździe nie życzę

Do góry
#542183 - 29/03/2006 07:19 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
Amen Offline
newbie

Meldunek: 27/11/2005
Postów: 35
Lyon bez Juninho(kartki) głownego reżysera gry francuzów ,mogło by się wydawać stoi na straconej pozycji w pierwszym meczu ćwierćfinałowym przeciw utytułowanym w tych rozgrywkach włochom.Jednakże goście przystąpią do tego spotkania także mocno osłabieni.Kontuzje wykluczyły Cafu ,Stama a także już od 3 miesięcy Maldiniego(powraca do zdrowia).Co oznacza ,że obrona zagra w zupełnie innym składzie niż w poprzednich meczach. Dziurawa obrona Ac Milan może przemawiać za gospodarzami ,którzy są królami własnego podwórka i roznieśli w fazie grupowej Real Madryt.
Jednak Lyon nie przystąpi do tego meczu z super ofensywnym ustawieniem lecz będą się starać przede wszystkim nic nie stracić i wykorzystać jedną lub dwie okazje ,z któych zapewne będzie niewiele-jak twierdzi trener G.Houllier
"Our aim is to win without conceding."
"I've told my players to be patient because there may not be a lot of chances. The game will swing on 2 or 3 moments of individual brilliance."
Włoski trener C.Ancolotti zadowolony z formy swoich piłkarzy z ostatnich spotkań twierdzi ,że LM jest dla nich bardzo ważnym celem i planem minimum na to spotkanie jest strzelić co najmniej jedną bramkę:
"We're in good condition phisically and psychologically, and that's shown in our recent performances.The Champions League is a big priority for us and I'm expecting a determined performance. I want us to be positive and try to score at least one goal."
Mój typ
Lyon to win and 2 or fewer goals scored 3/1 Ladbrokes

Do góry
#542184 - 29/03/2006 09:04 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
Plumek za super typek na Arsenal. Ja jednak w ostatniej chwili sie skusiłem zagrać x2, i mine miałem nietęgą gdy Arsenal ładował bramki

Lyon - Milan
Co do tego spotkania "niestety" mam podobne odczucia jak do wczorajszej potyczki Arsenalu z Juventusem. Czyli: "Goście z Włoch nie przegrają". Mam zamiar postawić dziś troszkę wiecej na opcje Milan win /remis nie ma zakładu/ po kursie 2,10. Przekonała mnie do tego przede wszystkim absencja Juninho. To nie jest nie jest "tylko" świetny piłkarz, to Serce drużyny! Nie wyobrażam sobie sukcesu Lyonu gdy tego zawodnika zabraknie na boisku. Dla odmiany Milan ostatnio bardzo mi imponuje. Jest w formie i gra z niesamowitą swobodą. Milan jest większym klubem, ale paradoksalnie to wszysktie oczy są skierowane na Lyon i to od nich sie oczekuje zwycięstwa, tego, ze zwyciężą wielki Milan. Wg mnie jednak francuzka drużyna nie wytrzyma ciśnienia i presji pokonania Włochów, jaka jest na nich wywierana. Myśle ,ze nie podołąją oczekiwaniom. A goście, nie dość ze gwiazdy Świtowego formatu a za razem starzy wyjadacze po prostu zrobią swoje i wykorzystają każde najmniejsze niezdecydowanie gospodarzy.

Lyon - Milan 2 (remis nie ma zakładu)
kurs: 2,10
stawka: 9/10

Do góry
#542185 - 29/03/2006 09:33 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
toma01 Offline
old hand

Meldunek: 20/01/2004
Postów: 805
Skąd: Gdańsk
rockman : twardziel a ze sie spytam 9/10 to ile u ciebie? z calym szacunkiem ale grac na milan 9/10 to samobojstwo

ja licze ze nadal jak to w pierwszych meczach zawodnicy beda grali "zeby nie stracic" a jak juz cos wpadnie to ok

wiec nadal oba mecze na dzis UNDER 2,5

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (11kera11), 3179 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581749 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49