Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#542146 - 26/03/2006 10:17 Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
TenTyp Offline
stranger

Meldunek: 05/03/2006
Postów: 24
Pozwole sobie juz dzis zalozyc temat, na ktory czekamy juz od kilku dni...

Benfica Lizbona - FC Barcelona 2
Arsenal Londyn - Juventus Turyn 1x
Olympique Lyon - AC Milan 1x
Inter Mediolan - FC Villarreal 1

Barcelona przez wiekszosc uwazana jest za fawortyta do wygranej w LM, mozna powiedziec ze losowanie bylo dla nich laskawe, choc i tak boisko wszystko wyrefikuje.
Arsenal-Juventus: Kanonierzy maja przewage swiezosci nad Stara Dama, wiec moga pokusic sie u sieibie o dobry wynik.
Lyon-Milan: juz w tej edycji Francuzi wygrywali u sibie z lepszymi zespolami (na papierze), tu moze byc powtorka gry Milanu z poprzedniej rundy gdy grali z Bayernem na wyjezdzie.
Inter-Villarreal: obie druzyny przegraly w weekend swoje mecze, gospodarze powinni dac rade debiutantowi

zapraszam do dyskusji

Do góry
Bonus: Unibet
#542147 - 26/03/2006 11:13 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
Salceson Offline
member

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 159
Na pierwszy rzut oka ciężko cos kolwiek napisać.Jeszcze nie znam kursów ale njwiększy pewniak to Lyon-Milan under i może Benia strzeli gola.Obawiam sie że Villareal może wyeliminowac Inter.

Do góry
#542148 - 26/03/2006 20:43 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
Wiadomo, że na tym etapie są wyrównane zespoły, o wysokich umiejętnościach więc trudno będzie obstawiać konkretne spotkania. Raczej bardziej zasadne jest typowanie live ale to czasami też jest zgubne zwłaszcza w kontekście najlepszych zespołów w Europie.

Zgadzam się jak najbardziej z przedmówcą a propos awansu Villareal. Kurs jaki proponuje chociażby GB 2,85 jest soczysty. Stawiałem na awans Interu w poprzedniej rundzie gdy grali z Ajaxem ale wówczas mi się przyfarciło. Oglądałem obydwa mecze i fakt jest taki, że Inter ma indywidualności typu Adriano, Figo, Zanetti, Martins ale kulała gra całą drużyną, nie widać bylo jakiejś szczególnej myśli taktycznej. Villareal wydaje się być na dużym głodzie, zdobywaja kroczek po kroczku doświadczenie na arenie międzynarodowej. Są klubem z małego miasteczka, mają wśród graczy kilku naprawdę klasowych grajków więc dlaczego nie mają pyknąć bagacza Morattiego i jego Interu. Troche mi to przypomina czasy kiedy Valencia dochodziła do finałów LM. Ambicji żółtym napewno nie zabraknie, jeśli strzelą bramke na San Siro i może wywiozą remis to awans całkiem możliwy. Dla mnie 2,85 jest value. Buki daja tylko 35% szans Hiszpanom. Ja szanse oceniam co najmniej fifty-fifty.

Pozdrówka!

Do góry
#542149 - 27/03/2006 09:59 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
Pierwsze mecze jak zwykle będą "partiami szachów', tym bardziej z takim starymi wyjadaczami jak makaroniarze, moim zdaniem również taktycznie może zagrać Barca, podobnie jak pierwszy mecz z Chelsea, spokojnie poczekać na mecz u siebie, gdzie wypunktują Benfice; nie zdziwiłbym się jakby to był włoski rok w LM, jeżeli Lyon i Arsenal nie ustrzelą dzisiaj jakiegoś poważnego wyniku, to nawet nie przekonywujący po Werderze Juve, powinien pokazać dlaczego spokojnie przewodzi Serie A.

Do góry
#542150 - 27/03/2006 11:02 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
SensatioN Offline
addict

Meldunek: 15/12/2004
Postów: 677
Skąd: sz-n
Mnie zdziwil troche niski kurs na Barcelone wszedzie w granicach 2zł, ale i tak moim zdaniaem warty grania

Do góry
#542151 - 27/03/2006 16:54 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
Według Mnie Inter jest najpewniesjzy do gry w tej rundzie..U siebie nie zwykł przegrywać a Viarael to tylko Viarael i niew ydaje mi się aby mogli coś zrobić mediolanczykom.Mistrzostwo Włoch już bez Interu wieć widać ze zalezy tylko na Puchare Włoch i własnie lidze msitrzów..Ost przegrana z Parma była tego przykładem..Dla mnie 1 i ja to gram

Do góry
#542152 - 27/03/2006 17:13 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
sk1nek Offline
stranger

Meldunek: 07/02/2006
Postów: 12
Benfica wygra 1:0 mialem sen taki i taki wynik obstawie !!

Do góry
#542153 - 27/03/2006 18:29 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
vs

Arsenal - Juventus:


  • Campbell nie zagra z Juventusem

    Reprezentant Anglii i piłkarz Arsenalu Londyn, Sol Campbell nie zagra we wtorkowym meczu Ligi Mistrzów z Juventusem Turyn z powodu kontuzji.
    Campbell nie gra od blisko dwóch miesięcy, ale jak mówi menedżer Kanonierów, Arsene Wenger nie jest to poważny uraz, lecz nie zdoła wykurować się do meczu z Juventusem.
    - Myślę, że wróci do pełni sił w ciągu 48 godzin. To nic poważnego. Chciałem aby wystąpił we wtorkowy wieczór, ale w tej sytuacji jest to niemożliwe - powiedział Francuz.
    Nie zagra z powodu kontuzji także Frederik Ljungberg, którego najprawdopodobniej zastąpi Jose Antonio Reyes. Nie może wystąpić również Emmanuel Adebayor, ponieważ w tym sezonie występował już w Lidze Mistrzów w innym klubie - Monaco.


  • Vieira: Mecz z Arsenalem będzie dla mnie szczególny

    Pomocnik reprezentacji Francji i Juventusu Turyn - Patrick Vieira wypowiedział się na temat meczu, w którym we wtorek, 28. marca Juventus Turyn zagra na wyjeździe z londyńskim Arsenalem. Spotkanie te zostanie rozegrane na stadionie Highbury.
    - Oczywiście ten mecz będzie dla mnie szczególny, tak samo jak będzie powrócić na Highbury w roli rywala. Jednak generalnie, kiedy już będziemy rozgrywali mecz będę myślał tylko i wyłącznie o tym, żeby wygrać - powiedział reprezentant Francji.
    Przypomnijmy, że Patrick Vieira spędził w Arsenalu Londyn aż osiem sezonów. Pomocnik ten nie ukrywa, że starcie ze swoim byłym zespołem będzie dla niego czymś specjalnym. Francuz jednak zapewnia, że w pojedynku z ekipą Kanonierów nie będzie żadnych sentymentów i zrobi wszystko, aby to Juve wygrało.


  • Emerson: W Lidze Mistrzów nie możemy zawieść

    Pomocnik Juventusu Turyn - Emerson Ferreira da Rosa powiedział, że Stara Dama zrobi wszystko, aby nie zawieść w Lidze Mistrzów. Brazylijczyk stwierdził, że Stara Dama w pojedynku z Arsenalem Londyn nie będzie mogła pozwolić sobie ani na chwilę dekoncentracji.
    - Mamy nadzieję, że pójdzie nam dobrze. Nie jest ważne kto strzeli bramkę, kiedy kogoś interesuje zwycięstwo. Czeka nas bardzo trudny mecz, w których chcemy pokazać się z dobrej strony. Musimy zagrać odpowiedzialnie. Liga Mistrzów jest dla nas bardzo ważna - powiedział Brazylijczyk.
    - Jak powinniśmy zagrać? Musimy być na boisku uporządkowani i skoncentrowani. W Champions League nie możemy zawieść. Tu wszystko jest trudne, dlatego też musimy dać z siebie wszystko i zarazem bardzo uważać
    - zakończył Emerson Ferreira da Rosa.


  • Capello: Rozegramy wielki mecz

    Szkoleniowiec Juventusu Turyn - Fabio Capello wypowiedział się na temat meczu, w którym w najbliższy wtorek 28. marca Stara Dama zmierzy się na stadionie Highbury z londyńskim Arsenalem. Włoch zasugerował, że bianconeri na pewno do potyczki z Kanonierami przystąpią bardziej zmęczeni, niż ich rywale.

    - Mecz Arsenalu został przerwany, a my graliśmy długo w dziesiątkę i to jeszcze na boisku, które nie jest w najlepszym stanie. Do tego nie robi się nic, żeby poprawić tą sytuację i to na pewno nie zadowala. Pomimo to jestem przekonany, że rozegramy wielki mecz - powiedział Włoch.

    Przypomnijmy, że w ostatniej serii starć ligowych wyjazdowe spotkanie Arsenalu z Portsmouth zostało przerwane. Bianconeri z kolei przez całą drugą połowę musieli grać w dziesiątkę przeciwko AS Romie, bowiem Pavel Nedved zobaczył czerwoną kartkę. Potyczka ta zakończyła się remisem 1:1.


  • Thierry Henry: Chciałem opuścić Juve i to zrobiłem

    Szlagierowo zapowiada się wtorkowe spotkanie w ramach 1/4 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Arsenalem Londyn, a Juventusem Turyn. Były zawodnik Starej Damy, a obecnie najskuteczniejszy napastnik Kanonierów - Thierry Henry przyznał, że decyzję o opuszczeniu potentata Serie A w 1999 roku podjął sam i nigdy nie żałował transferu na Highbury.
    Henry trafił do Arsenalu w sierpniu 1999 roku. Strzelec 19. bramek w tym sezonie dla drużyny ze stolicy Londynu oświadczył, że Bianconeri chcięli go zostawić w zespole, jednak on był już wtedy zdecydowany na kontynuowanie dalszej kariery w Premiership.

    - Trafiłem do Juve w grudniu, kiedy zajmowali oni 8. miejsce w tabeli - powiedział Henry i dodał: - Po czterech spotkaniach zrezygnował Marcello Lippi, a na jego miejsce sprowadzono Carlo Ancelottiego. Potrzbowałem trochę czasu na zaaklimatyzowanie się w drużynie, ale pod koniec pobytu w Juve zacząłem wreszcie strzelać bramki i asystować. Działacze chcięli, abym został w Juve, jednak już wtedy byłem zdecydowany na opuszczenie Turynu i kontynuowanie dalszej kariery w barwach Arsenalu.


  • Juventus zagra z Arsenalem bez Del Piero i Nedveda

    Szkoleniowiec Juventusu Turyn - Fabio Capello podał już nazwiska piłkarzy, których zdecydował się powołać na pierwszy mecz Ligi Mistrzów, w którym Stara Dama zagra na wyjeździe, a mianowicie na stadionie Highbury z londyńskim Arsenalem, prowadzonym przez Arsene'a Wengera.

    W szeregach bianconerich już tradycyjnie zabraknie Alessandro Birindelliego. Oprócz tego obrońcy w starciu z Kanonierami nie zobaczymy także zdyskwalifikowanego Pavla Nedveda oraz Alessandro Del Piero, który doznał kontuzji uda w potyczce z AS Romą.

    Kadra Juventusu Turyn na mecz z Arsenalem Londyn:
    Buffon, Chiellini, Vieira, Robert Kovac, Pessotto, Emerson, Ibrahimovic, Balzaretti, Camoranesi, Trezeguet, Mutu, Zambrotta, Blasi, Thuram, Bonnefoi, Giannichedda, Olivera, Zalayeta, Zebina, Fabio Cannavaro, Abbiati.

  • Do góry
    #542154 - 27/03/2006 18:32 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    Salceson Offline
    member

    Meldunek: 09/12/2005
    Postów: 159
    Po dłuższej analizie wywnioskowałem że w Lyonie nie padnie więcej niez 3 gole.W Lyonie nie zagra Juninho więc raczej Lyon nie zagrozi bramce Didy ze stałych fragmentów gry.Milan nie strzeli więcej niż 1 gola.Co prawda w meczu z Firenze Milan wybiegł w dość experymentalnym składzie a i tak wygrał dość gładziutko.Możliwe wyniki to 0-0,1-0,1-1 ale nikt tu nie strzeli więcej niż 2 bramek

    Typ==========UNDER

    Do góry
    #542155 - 27/03/2006 18:42 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    vindom Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 06/03/2006
    Postów: 24366
    Benfica Lizbona - FC Barcelona

    Pomimo, że Barca uważana jest przez wielu za faworyta nietylko tego meczu, ale również jako zwycięzcę tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Moim zdaniem mecz nie będzie spacerkiem dla Barcelony, a może by trudniejszy niż pojedynek z Chelsea. Jak trudono gra się w Lizbonie pokazują wyniki uzyskiwane przez podopiecznych Koemana w tym sezonie LM, i tak oto:

    Benfica-Lille 1:0
    Benfiaca-Villarreal 0:1 (w tym meczu Benfica grała bez 7 podstawowych zawodników, po za tym 1 porażka)
    Benfica-Man.Utd 2:1
    Benfica-Liverpool 1:0

    Z kolei Barca na wyjazdach prezentowała się bardzo dobrze, ponieważ nie odniosła porażki i legitymuje się następującymi wynikami:

    Werder-Barcelona 0:2
    Panathinaikos-Barca 0:0
    Udinese-Barca 0:2
    Chelsea-Barca 1:2

    Co ciekawe większość meczy, w których obie drużyny brały udział kończyły się wynikami underowymi, dlatego także UNDER 2,5 w tym meczu wydaje się prawdopodobny. Następnie każda passa kiedyś się kończy i Barcelona też musi kiedyś przegrać. Może lizbończycy pójdą za ciosem i pokonają kolejnego z faworytów u siebie. No cóż nie wiem jak jest z kontuzjami w obu ekipach i czy Katalończycy wystąpia z kontuzjowanymi obrońcami. Na plus gości to wypoczęty Ronaldinho, który nie wystąpił w sobotnim meczu z Malagą.

    Mój typ 1X - mogę się mylić, ale wolałbym mieć rację.

    Do góry
    #542156 - 27/03/2006 19:07 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    vindom Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 06/03/2006
    Postów: 24366
    Inter Mediolan - FC Villarreal

    To chyba najmniej przewidywalny mecz z pośród wszystkich ćwierćfinałów. Może wygrać Inter a równie dobrze paść remis albo wygrana gości. Mnie wydaje się, że w tym spotkaniu wygrają gospodarze. Inter nie ma szans na tytuł mistrza Włoch, a eliminacje do LM ma raczej zapewnione, choć może powalczyć i o 2 miejsce w lidze, na pewno nie zrezyygnuje z walki o Puchar Włoch, czyli może skupić się na walce o potencjalne zwycuięstwo w LM. I choć ostatnio nie gra najlepiej a rezultaty w LM na własnym stadionie też nie są powalające to jednak pozostają faworytem.

    Wyniki Interu na San Siro

    Inter-Rangers 1:0
    Inter-Porto 2:1
    Inter-Artmedia 4:0
    Inter-ajax 1:0

    Natomiast, jeśli chodzi o Hiszpanów to bezwątpienia są w stanie sprawić niespodziankę, ale ja widział bym ją raczej w spotkaniu na terenie gorącej Hiszpanii. Jednakże patrząc na wyniki uzyskane przez Villarreal na wyjeździe to są w stanie powalczyć i to mocno.

    Man. Utd-Villarreal 0:0
    Lille-Villarreal 0:0
    Benfica-Villarreal 0:1
    Rangers-Villarreal 2:2

    Jak wazne jest to spotkanie dla Hiszpanów pokazał przegrany sobotni mecz z Betisem, albowiem wygrana przesunęłaby Villarreal na pozycję gwarantującą udział w Pucharze UEFA.
    W środowym meczu goście zrobią wszystko, aby wywieść chociaz 1 punkt z San Siro. Uważam, że w tym meczu wygra Inter ale pewnie będzie to wygrana 1 bramką i barzo możliwy jest OVER 2,5.

    Mój typ:

    1 + OVER 2,5

    Villarreal - strzeli

    Życzę wszystkim grającym powodzenia i wysokich wygranych .

    Do góry
    #542157 - 27/03/2006 20:32 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    szatanmarcu Offline
    stranger

    Meldunek: 27/03/2006
    Postów: 3
    Skąd: Płock
    Juz poprzednia runda ligi mistrzow pokazuje ze juz teraz nie ma faworytow i ciezko jest wytypowac zwyciezce, ktoregos z tych meczy. Jednak po analizie kulku spotkan stwierdzam, ze warto zaryzykowac i za male sumy zagrac:
    lyon - milan 2 (milan jest w fenomenalnej formie co pokazal w ostatniej kolejce ligowej i nie zgodze sie z poprzednikami ze w tym meczu bedzie under.)
    benfica - barcelona 2 (kazdy wie jak gra barcelona, ostatni w meczu ligowym odpoczywal ronaldinho, dlatego widac ze barca bedzie ten mecz traktwoala powaznie, a jezeli barcelona nie zlekcewazy benfiki to bedzie 2 )

    Do góry
    #542158 - 27/03/2006 20:58 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    toma01 Offline
    old hand

    Meldunek: 20/01/2004
    Postów: 805
    Skąd: Gdańsk
    dokladnie faworytow nie ma i dlatego trzeba popatrzec na under/over

    to sa pierwsze mecze nie ma jeszcze cisnienia i dlatego gram 2x UNDER jutro

    Do góry
    #542159 - 27/03/2006 23:07 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    Ryba Offline
    addict

    Meldunek: 07/05/2005
    Postów: 439
    wlasnie, tez sie sklaniam ku underowi, w Barcie nie zagraja: Puyol, Edmilson, Marquez, Messi i rzecz jasna Xavi, ktory niedlugo powinien wracac do gry.
    under dlatego ze Barca po stracie 2 podst. obroncow i dma, bedzie uczulona na defensywe i pewnie bedzie bardzo ostroznie grac, jeszcze bardziej niz z Benfica... pelna asekuracja itd. para stoperow: Oleguer, Rodri, nie wyglada to imponujaca, ale ten drugi w ostatnim meczu naprawde mi zaimponowal, ciekawie zagral jak na debiut, bez kompleksow itd. do tego bardzo dobrze gra glowa, a to w meczu z Benfica naprawde moze sie przydac, tylko nie widzą mi sie jakos pulapki ofsajdowe w ich wykonanie, na szczescie Gomes po stronie rywali rowniez nie zagra, najgroźniej bedzie flanką a mianowicie za sprawą Sabrosy. reasumujac, bardzo ciezkie zadanie przed Franklinem Rijkaardem zmotywowac druzyne Barcy, obrona musi zagrac bardzo uwaznie, najprawdodpobniej wystapia w skladzie: Belletti, Oleguer, Rodri, Gio(Sylvinho gral w lidze) pomoc zapewne w skladzie: Deco, Motta oraz Iniesta lub Bommel, Brazylijczyk moze rowniez zagrac na stoperze, taka koncepcja byla rozwazana przed trenera Barcy, atak zapewne bedzie wygladał w skladzie: Larsson, Eto, Ronni, ten pierwszy juz od kilku meczy nie zagral w podstawowym skladzie za sprawa Giuly'ego a wiec zapewne teraz w nim wybiegnie powinien cos ustrzelic, moj typ: 1-0 dla Barcy, nie powinno pasc za duzo bramek, a wiec under powinnien byc najrosadniejszy, no chyba ze ktos chce zaryzykowac x2 po niskim kursie w granicach 1,15

    Do góry
    #542160 - 27/03/2006 23:16 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    DannY Offline
    old hand

    Meldunek: 02/01/2003
    Postów: 1000
    Skąd: Puławy
    Ciezko cos typowac, poza awansem Barcy. U reszty moze sie wszystko zdarzyc.
    Benefica - Barcelona 2
    Wierze ze Barca mimo remisu ostatnio w lidze (bez Roniego i Deco) z ostania druzyna jest jednak w stanie wygrac na wyjezdzie. Mowi sie ze kazdy mecz to inna historia, ale na zdrowy rozum wez zagraj inaczej jak 2 - dla mnie ciezko. Licze ze Simao jakiejs zemsty nie szykuje

    Arsenal - Juve under
    Juve oslabione wiec mysle ze mecz bedzie wygladal tak - goscie sie bronia i robia to dobrze za sprawa doswiadczonych graczy, zas gospodarze atakuja - ale Juve ma jednak lepsza obrone niz Real wiec nie ma szans aby Henry wiecej jak 1 bramke strzelil

    Lyon - Milan 1x albo nawet 1
    Milan w formie (ost. mecze w lidze), Lyon zawalil mi ostatnio kupon graja u siebie z Toulusa :/ ale w lidze sobie moga pozwolic na odprezenie (9pkt przewagi). Udalo mi sie obejrzec mecz Lyonu i powiem tak: chlopaki graja szybko, ladna pilka i "doswiadczeni" gracze z Wloch moga nie nadazyc z tempem. Gdy mysle o tym meczu to przypomina mi sie mecz PSV - Milan (1-0) a jak sobie pomysle ze Lyon - PSV bylo 4-0 to mysl nasuwa sie jedna. Jedyny minus to brak Juninho jutro.

    Inter - Villareal nie mam rzadnej teori

    Nie ma co kombinowac chyba z oslabieniami bo poprzednia kolejka pokazala ze najbardziej oslabieni moga wygrac z zawodnikami grajacy o swoje "stolki".

    Wygranych typow zycze.

    Do góry
    #542161 - 28/03/2006 11:08 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    rene Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 25/01/2006
    Postów: 1711
    Skąd: Gdansk
    Benfica - Barcelona 2
    Arsenal - Juventus 1
    Lyon - Milan 1
    Inter - Villarreal 1

    Najprostsza metoda jest zawsze najlepsza
    Nie chce mi sie meczyc i zastanawiać się, kto gra, kto nie gra, kto jest mocny a kto cienki, kto jest w formie..
    Zadne tam overy i undery
    Stawiam na te drużyny, które są pierwsze w alfabecie i gram to 3 z 4

    Do góry
    #542162 - 28/03/2006 11:15 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    pawel01979 Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 17/04/2004
    Postów: 4225
    Skąd: JG
    a mi sie wydaje, ze juventus nauczony doswiadczeniem z zeszlego sezonu meczu nie przegra. z liverpoolem 2 szybko stracone bramki, "nieprzychylnosc" sedziego (bodajze coliny), strat u siebie nie odrobili. oj duzo kasy przez to utopilem. moj typ x2

    Do góry
    #542163 - 28/03/2006 12:12 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    horhe Offline
    member

    Meldunek: 17/11/2004
    Postów: 178
    Skąd: Warszawa
    Colina sędziował mecz drużyny włoskiej z angielską?? a można tak? i do tego był nie przychylny dla rodaków

    Do góry
    #542164 - 28/03/2006 12:15 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    pawel01979 Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 17/04/2004
    Postów: 4225
    Skąd: JG
    napisalem bodajze, nie pamietam dokladnie, akurat ten fakt jest najmniej wazny w tym wszystkim.

    Do góry
    #542165 - 28/03/2006 12:23 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    horhe Offline
    member

    Meldunek: 17/11/2004
    Postów: 178
    Skąd: Warszawa
    dla mnie mało ważne jest ile kasy utopiłeś, jak się coś pisze to warto się zastanowić bo Colina jest Włochem i nie mógł sędziować Juventusowi

    Do góry
    #542166 - 28/03/2006 12:27 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    pawel01979 Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 17/04/2004
    Postów: 4225
    Skąd: JG
    horhe pajacu, jak raz dziennie sie nie przypierdolisz do czegos to jestes chyba chory, co?? kto ogladal ten mecz to wie o czym pisze. przez takich pajacow jak ty, to forum schodzi na psy. pokaz mi kurwa gdzie stwierdzilem, ze colina sedziowal ten mecz? ban dla mnie bardzo chetnie, jak takie pajace bede na tym forum

    Do góry
    #542167 - 28/03/2006 12:37 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    bulas Offline
    journeyman

    Meldunek: 24/11/2005
    Postów: 50
    Skąd: konin/poznań
    Inter-Villareal
    trudno powiedziec co w tym meczu sie stanie z jednej strony nieobliczalny zespół z Hiszpani z drugiej strony calkiem niezle grajacy Inter chociaz podobno Adriano jest skłucony z trenerm i trwaja spekulacje na temat kupna Ronaldo z Realu Madryt (za interia/sport)trudno powiedziec czy taka sytuacja nie odbije sie na grze Interu dla mnie chyba no bet

    Arsenal - Juve
    chyba postawie na Arsenal wreszcie zaczeli dobrze grac w Lidze Mistrzów i są naprawde zdeterminowani zeby zajsc jak najwyzej zwłaszcza ze nie wiadomo czy w nastepnym sezonie bedzie razem z nimi Henry a bez niego to Arsenal juz tak wiele nie osiagnie do tego troche brakow po stronie Juve (Alessandro Birindelliego Pavla Nedveda i Alessandro Del Piero)
    typ 1 kurs 2,51 profesjonal mysle ze wart ryzyka

    Benfica- Barca
    w tym meczu stawiam na under (juz wczesniej zostalo dosyc powiedziane na temat tego typu i ja mam podobne zdanie)
    under kurs 1,8 prof

    Do góry
    #542168 - 28/03/2006 12:42 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    horhe Offline
    member

    Meldunek: 17/11/2004
    Postów: 178
    Skąd: Warszawa
    Chory jesteś człowieczku na głowę i z kulturą też masz niewiele wspólnego. Jeżeli forum schodzi na psy to przez takich pseudo specjalistów jak ty. Co twoja wypowiedź cytuję: "a mi sie wydaje, ze juventus nauczony doswiadczeniem z zeszlego sezonu meczu nie przegra. z liverpoolem 2 szybko stracone bramki, "nieprzychylnosc" sedziego (bodajze coliny), strat u siebie nie odrobili. oj duzo kasy przez to utopilem. moj typ x2" wniósł do dyskusji?? -absolutnie nic. Lepiej milczeć jak sie nie ma nic do powiedzenia. A jakbyś choć troche znał się na piłce to byś nawet nie podejrzewał, bo dlatego chyba użyłeś słowa bodajże, że spotkanie Włochów z Anglikami mógł sędziować Włoch. Napij się zimnej wody pooglądaj jeszcze troche meczy i dopiero wypisuj swoje mądrości

    Do góry
    #542169 - 28/03/2006 13:54 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    moor6 Offline
    5 minut po czasie

    Meldunek: 13/05/2005
    Postów: 19746
    Skąd: katowice tychy
    co do arsenalu to wydaje mi sie ze co jak co ale na swoich smieciach to powinny powalczyc i przynajmniej nie przegrac tego spatkania a to dla tego ze mają wiecej dni odpoczynku niz stara dama gdzyz nie odbył sie mecz w sobote.
    dlatego :
    arsenal - juventus 1x :under ; nikt nie strzeli gola (8.0) w profie.

    Co do barcelonki to typowy underek.

    Do góry
    #542170 - 28/03/2006 15:30 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    PLUMEK. Offline
    addict

    Meldunek: 21/03/2006
    Postów: 649
    witam

    Widze ze gracie Barcelone + under
    Zacznijmy od undera...Sugerujecie sie tym ze jak to w pierwszych meczykach czesto bywa druzyny nastawiaja sie glownie zeby nic nie stracic a jak sie nie uda nic strzelic to "mamy jeszcze rewanz"I wszystko OK gdyby nie to ze to jest meczyk z udzialem ...Barcy. NIGDY nie grajcie underow w meczykach z udzialem katanczykow .Ta druzyna ma taki potencjal w ataku i tak slaba obrone ze typowanie u/o to w ich spotkaniach to zwykla loteria.Chyba ze ktos tak lubi.

    Co do czystej "2" to tez tego nie widze.Benfika to nie sa leszcze.w pileczke umieja pykac.Osobiscie zagral bym tu 1X a ze przeciwko barcelonie nie typuje to wole sobie ten meczyk odpuscic i wam tez to radze.

    Duzo ciekawiej wyglonda drugi meczyk czyli Arsenal-Juve.Co do undera pelna zgoda jest bardzo prawdopodobny.Ja jednak ide dalej i gram wina Angoli po pieknym kursie 2.6 .Henryk Hleb Reyes i spolka rozjada dzis slabiutki Juve.Napisalem slabiutki i wiem co muwie bo widzialem ich kilka ostatnich meczykow w lidze.To ze wogule maja szanse zagrac z Angolami to juz jest ich ogromny sukces majac na uwadze meczarnie w poprzedniej rundzie z Werderem. Dzis nie bedzie zmiluj sie i gladkie 2,3:0.Bardzo dobrze wyglonda tez propozycja z expekta :
    Obie drużyny strzelą - NIE kurs 1.87

    pozdrawiam

    Do góry
    #542171 - 28/03/2006 15:34 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    FSevEn Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 21/12/2003
    Postów: 2886
    a ja to im wiecej mysle na temat tych dzisiejszych meczy to co raz bardzoej głupieje To już jest 1/8 finału i wydaje mi sie ze w pierwszych meczach nie mozna powiedziec np ze wygra bez problemó Barcelona czy Inter.Tu już liczy się nie tylko prestiż ale równiez ogrome pieniądze.Według mnie wszystkie meczu są bardzo wyrównane-nei moznaw wskazać jednoznaczynych faworytów do awansu przed pierwszym meczem.Osoobiście gram wszystkie 4 mecze płaską stawką 10j remisy do przerwy i koniec spotkania czyli 8 zakładów.Wydaje mi się że mają te typy szanse powodzenia.pozdrawiam

    Do góry
    #542172 - 28/03/2006 15:37 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    FSevEn Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 21/12/2003
    Postów: 2886
    Quote:

    witam

    Widze ze gracie Barcelone + under
    Zacznijmy od undera...Sugerujecie sie tym ze jak to w pierwszych meczykach czesto bywa druzyny nastawiaja sie glownie zeby nic nie stracic a jak sie nie uda nic strzelic to "mamy jeszcze rewanz"I wszystko OK gdyby nie to ze to jest meczyk z udzialem ...Barcy. NIGDY nie grajcie underow w meczykach z udzialem katanczykow .Ta druzyna ma taki potencjal w ataku i tak slaba obrone ze typowanie u/o to w ich spotkaniach to zwykla loteria.Chyba ze ktos tak lubi.

    Co do czystej "2" to tez tego nie widze.Benfika to nie sa leszcze.w pileczke umieja pykac.Osobiscie zagral bym tu 1X a ze przeciwko barcelonie nie typuje to wole sobie ten meczyk odpuscic i wam tez to radze.

    Duzo ciekawiej wyglonda drugi meczyk czyli Arsenal-Juve.Co do undera pelna zgoda jest bardzo prawdopodobny.Ja jednak ide dalej i gram wina Angoli po pieknym kursie 2.6 .Henryk Hleb Reyes i spolka rozjada dzis slabiutki Juve.Napisalem slabiutki i wiem co muwie bo widzialem ich kilka ostatnich meczykow w lidze.To ze wogule maja szanse zagrac z Angolami to juz jest ich ogromny sukces majac na uwadze meczarnie w poprzedniej rundzie z Werderem. Dzis nie bedzie zmiluj sie i gladkie 2,3:0.Bardzo dobrze wyglonda tez propozycja z expekta :
    Obie drużyny strzelą - NIE kurs 1.87

    pozdrawiam



    po pierwsze popracuj troszkę na ortografią :P
    hmm...czy juve jest słaby???owszem,moze i miał szczęscie podczas meczu z Werderem ale jak mówi przysłowie szczęscie sprzyją lepszym...nie zapominajmy że w meczu tym na pewno będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony Vieira chcą udowodnić działaczom Arsenalu że popełnili złą decyzję decydując się na sprzedaż tego zawodnika...To będzie gra nerwów...Przewiduję wynik 0-0,1-1

    Do góry
    #542173 - 28/03/2006 15:47 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    _potepiony_ Offline
    old hand

    Meldunek: 11/09/2005
    Postów: 836
    Arsenal Londyn - Juventus Turyn

    IMO to Arsenal wcale nie rzuci się do ataku. Grają u siebie ale to pierwszy mecz i dlatego najważniejsza znów będzie reguła: NIE STRACIĆ. Arsenal lepiej spisuje się w tym sezonie na wyjazdach w LM i nie powinien bać się konfrontacji z Juve na Delle Alpi. Myślę nawet, że przy rezultacie 0:0 dziś to dalej mają duże szanse na awans.

    Poza tym osłabnienia: Nedved, Del Piero to dla mnie nie osłabienia. Juve ma dość zawodników w składzie by ich dobrze zastąpić. Arsenal może i bez kontuzji ale mimo wszystko, mimo że ktoś powie mi, że ten jednak młody skład Arsenalu ogrywa sie na wyspach to wg mnie takie mecze jak dziś wymagają większego doświadczenia i samym talentem się ich nie wygrywa. A patrząc na skład juve to jednak mają tu wielką przewagę. Niemal cały skład w optymalnym wieku w jakim można powiedzieć osiąga się sukcesy.

    A tak poza tym to przy okazji tego meczu przypominają mi się inne angielsko-włoskie boje w LM jak choćby MU-Juve . No nic

    Popatrzcie jeszcze na składy:
    Arsenal: J.Lehmann - Eboue, Senteros, Toure, Flamini - Gilberto, Fabregas, Hleb, Pires, Reyes, Henry.
    Juventus: Buffon - Thuram, Cannavaro, Balzaretti, Zebina - Vieira, Emerson, Camoranesi, Mutu - Ibrahimovic, Trezequet

    Ja tu nie widzę w składzie Juve słabych punktów mimo braku Nedveda i Del Piero. Capello jak to on, nie byłby sobą jakby nie ponarzekał na obronę.

    Mój typ: X2
    Stawka: 6/10

    Do góry
    #542174 - 28/03/2006 16:03 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    majer Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 05/03/2006
    Postów: 3757
    Skąd: ddz
    Przychylam się do typu kolegi wyżej. Jezeli juve zagra na 100% mozliwosci i skoncentruja sie maksymalnie na grze to moga powalczyc o ten tytuł.Arsenal nie bedzie dla nich jakas wielka przeszkoda.

    Do góry
    #542175 - 28/03/2006 16:24 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    PLUMEK. Offline
    addict

    Meldunek: 21/03/2006
    Postów: 649
    Quote:



    Popatrzcie jeszcze na składy:
    Arsenal: J.Lehmann - Eboue, Senteros, Toure, Flamini - Gilberto, Fabregas, Hleb, Pires, Reyes, Henry.
    Juventus: Buffon - Thuram, Cannavaro, Balzaretti, Zebina - Vieira, Emerson, Camoranesi, Mutu - Ibrahimovic, Trezequet

    Ja tu nie widzę w składzie Juve słabych punktów mimo braku Nedveda i Del Piero. Capello jak to on, nie byłby sobą jakby nie ponarzekał na obronę.

    Mój typ: X2
    Stawka: 6/10




    Quote:

    Przychylam się do typu kolegi wyżej. Jezeli juve zagra na 100% mozliwosci i skoncentruja sie maksymalnie na grze to moga powalczyc o ten tytuł.Arsenal nie bedzie dla nich jakas wielka przeszkoda.




    co wy ludzie wypisujecie?!?

    Ja widze te slabe punkty i to sporo.
    Przede wszystkim Thuram .Zdaje sie ze zagra dzis na Henryka i jestem pezkonany ze mlodszy francuz bedzie dzis robil co bedzie tylko chcial ze starszym kolega.Thuram byl dobry ale 10 lat temu .Owszem ma doswiadczenie ale szybkosc juz nie ta. Koles podobnie jak Zidane rozmienia sie tylko na drobne...
    Balzeretti - kto to jest pytam ???
    Emerson --->patrz.Thuram
    Widze tez ze niedoceniacie klasy Nedveda i tego co ten ziom znaczy dla juve.Vieira go nie zastapi bo gra defensywnego .Emerson po pol godzinie biegania za mlodymi chlopaczkami z Angli bendzie mial dosyc.Zebina ,Camoranesi sa niezli tylko kto im te pilki dzis dogra?
    Poruwnajcie sobie tempo w jakim rozgrywaja swoje akcje oba zespoly .Arsenal gra szybko i z polotem a juve gra na stojonco .
    Naprawde nie widze szans dla wlochow chyba ze zamuruja i jakims cudem dowioza te 0:0

    Radze wam grajcie Arsenala bo szybko takiego beta nie bendzie...

    Do góry
    #542176 - 28/03/2006 17:19 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    Salceson Offline
    member

    Meldunek: 09/12/2005
    Postów: 159
    Jeśli nie wiesz kto to jest Balzaretti to skąd ty jestes i co z ciebie za typer???Balzaretti przeszedł do Juve z lokalnego rywala Torino i jest swego rodzaju objawieniem sezonu jeden z najmocniejszych punktów Juve.

    Do góry
    #542177 - 28/03/2006 17:32 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    rockeman Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 07/08/2005
    Postów: 3612
    yyyyy... miałem już stawiać na arsenal - juve x2... Ale kolega PLUMEK tak mi teraz namącił, ze chyba odpuszcze...

    Benfica - Barcelona
    Tutaj widze zdecydowanego undera, ale wiemy dobrze jak to jest. Typ który sie zachwyca "całe forum" najczęściej nie wchodzi Osłabienie w lini defensywnej Katalończyków właśnie jest dla mnie jak na ironie argumentem przemawiającym za Underkiem. Niestety w tych pierwszych meczach obowiązuje zasada "najpierw nie stracić", a barca może właśnie skoncentrować sie na uważnej grze w obronie, a tym samym narzucić ofensywnym zawodnikom również zadania w szykach obronnych, co osłabi siłę uderzenia. Męczy mnie correct score 0:0. Mając w perspektywie rewanż na Camp No trudno mi uwierzyć, aby Barca dała sie ponieść i zademonstrowała dziś radosny, finezyjny futbol.

    Do góry
    #542178 - 28/03/2006 17:36 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    PLUMEK. Offline
    addict

    Meldunek: 21/03/2006
    Postów: 649
    Quote:

    Jeśli nie wiesz kto to jest Balzaretti to skąd ty jestes i co z ciebie za typer???Balzaretti przeszedł do Juve z lokalnego rywala Torino i jest swego rodzaju objawieniem sezonu jeden z najmocniejszych punktów Juve.




    Niezle sie usmialem.
    Wierz mi ze obejzalem sobie dobrze tego kolesia i nazwanie go "objawiem" to conajmniej naduzycie. Zreszta mimo zapowiedzi watpie aby wybiegl dzis w pierwszym skladzie.Ale jezeli juz zagra to radze dokladniej mu sie przyjzec a zmienisz zdanie

    pozdrawiam

    Do góry
    #542179 - 28/03/2006 18:34 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    TEO Offline
    Eliminator

    Meldunek: 02/12/2003
    Postów: 35252
    Skąd: Kg(L)
    Może nie będzie to gładkie 2,3-0 jak napisał Plumek ale także sądze że Arsenal dzisiaj nie przegra. A może pokusi się o zwycięstwo. Grają dużo lepiej niż jesienią i zimą.
    W lidze są coraz wyżej w tabeli. A brak Nedweda w Juve to naprawdę duże osłabienie, Nie zagra też Del Piero.
    Kurs ok 2,5 godny uwagi.
    Pozdrawiam Teo

    Do góry
    #542180 - 28/03/2006 18:50 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    rivex Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 02/04/2005
    Postów: 3232
    Quote:

    Quote:

    Jeśli nie wiesz kto to jest Balzaretti to skąd ty jestes i co z ciebie za typer???Balzaretti przeszedł do Juve z lokalnego rywala Torino i jest swego rodzaju objawieniem sezonu jeden z najmocniejszych punktów Juve.




    Niezle sie usmialem.
    Wierz mi ze obejzalem sobie dobrze tego kolesia i nazwanie go "objawiem" to conajmniej naduzycie. Zreszta mimo zapowiedzi watpie aby wybiegl dzis w pierwszym skladzie.Ale jezeli juz zagra to radze dokladniej mu sie przyjzec a zmienisz zdanie

    pozdrawiam




    Nazwiska nie graja. Skoro jest w pierwszej jedenastce u Capello to musi umiejetnosci miec.

    Co do typu to raczej 1X bo Juve na wyjazdach teraz kiepsko.
    Arsenal nie jest druzyna pucharowa i cos ich nie widze w 1/2 LM ale jesli Juve da sie zepchnac i z kontry nic nie sutrzela to moze byc Wlochom ciezko ...

    Do góry
    #542181 - 28/03/2006 21:12 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    Filemon2 Offline
    old hand

    Meldunek: 05/03/2006
    Postów: 753
    PLUMEK.
    Twojego zakładu na ARS nie grałem ale po tym co wszyscy z zawiści zrobili na Quasi Chacie bo znowu Ci typ wszedł to musiałem coś od siebie powiedzieć.
    Najważniejsze że ty masz znowu a tamte lolki zostały z tym na co zasłużyli..

    Do góry
    #542182 - 28/03/2006 21:48 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    Tom Krus Offline
    veteran

    Meldunek: 11/03/2006
    Postów: 1353
    Plumek wschodząca gwiazda typowania, nie marudzi, a może być tak, a może siak, wali jak będzie i wchodzi no ale każda dobra passa się kiedys kończy, czego oczywiście nasze nowej gwieździe nie życzę

    Do góry
    #542183 - 29/03/2006 07:19 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    Amen Offline
    newbie

    Meldunek: 27/11/2005
    Postów: 35
    Lyon bez Juninho(kartki) głownego reżysera gry francuzów ,mogło by się wydawać stoi na straconej pozycji w pierwszym meczu ćwierćfinałowym przeciw utytułowanym w tych rozgrywkach włochom.Jednakże goście przystąpią do tego spotkania także mocno osłabieni.Kontuzje wykluczyły Cafu ,Stama a także już od 3 miesięcy Maldiniego(powraca do zdrowia).Co oznacza ,że obrona zagra w zupełnie innym składzie niż w poprzednich meczach. Dziurawa obrona Ac Milan może przemawiać za gospodarzami ,którzy są królami własnego podwórka i roznieśli w fazie grupowej Real Madryt.
    Jednak Lyon nie przystąpi do tego meczu z super ofensywnym ustawieniem lecz będą się starać przede wszystkim nic nie stracić i wykorzystać jedną lub dwie okazje ,z któych zapewne będzie niewiele-jak twierdzi trener G.Houllier
    "Our aim is to win without conceding."
    "I've told my players to be patient because there may not be a lot of chances. The game will swing on 2 or 3 moments of individual brilliance."
    Włoski trener C.Ancolotti zadowolony z formy swoich piłkarzy z ostatnich spotkań twierdzi ,że LM jest dla nich bardzo ważnym celem i planem minimum na to spotkanie jest strzelić co najmniej jedną bramkę:
    "We're in good condition phisically and psychologically, and that's shown in our recent performances.The Champions League is a big priority for us and I'm expecting a determined performance. I want us to be positive and try to score at least one goal."
    Mój typ
    Lyon to win and 2 or fewer goals scored 3/1 Ladbrokes

    Do góry
    #542184 - 29/03/2006 09:04 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    rockeman Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 07/08/2005
    Postów: 3612
    Plumek za super typek na Arsenal. Ja jednak w ostatniej chwili sie skusiłem zagrać x2, i mine miałem nietęgą gdy Arsenal ładował bramki

    Lyon - Milan
    Co do tego spotkania "niestety" mam podobne odczucia jak do wczorajszej potyczki Arsenalu z Juventusem. Czyli: "Goście z Włoch nie przegrają". Mam zamiar postawić dziś troszkę wiecej na opcje Milan win /remis nie ma zakładu/ po kursie 2,10. Przekonała mnie do tego przede wszystkim absencja Juninho. To nie jest nie jest "tylko" świetny piłkarz, to Serce drużyny! Nie wyobrażam sobie sukcesu Lyonu gdy tego zawodnika zabraknie na boisku. Dla odmiany Milan ostatnio bardzo mi imponuje. Jest w formie i gra z niesamowitą swobodą. Milan jest większym klubem, ale paradoksalnie to wszysktie oczy są skierowane na Lyon i to od nich sie oczekuje zwycięstwa, tego, ze zwyciężą wielki Milan. Wg mnie jednak francuzka drużyna nie wytrzyma ciśnienia i presji pokonania Włochów, jaka jest na nich wywierana. Myśle ,ze nie podołąją oczekiwaniom. A goście, nie dość ze gwiazdy Świtowego formatu a za razem starzy wyjadacze po prostu zrobią swoje i wykorzystają każde najmniejsze niezdecydowanie gospodarzy.

    Lyon - Milan 2 (remis nie ma zakładu)
    kurs: 2,10
    stawka: 9/10

    Do góry
    #542185 - 29/03/2006 09:33 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    toma01 Offline
    old hand

    Meldunek: 20/01/2004
    Postów: 805
    Skąd: Gdańsk
    rockman : twardziel a ze sie spytam 9/10 to ile u ciebie? z calym szacunkiem ale grac na milan 9/10 to samobojstwo

    ja licze ze nadal jak to w pierwszych meczach zawodnicy beda grali "zeby nie stracic" a jak juz cos wpadnie to ok

    wiec nadal oba mecze na dzis UNDER 2,5

    Do góry
    #542186 - 29/03/2006 09:40 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    Ski Offline
    stranger

    Meldunek: 26/05/2005
    Postów: 12
    rockeman - no nie wiem. wydaje mi sie ze granie na milan to samobojstwo. gdyby grał Juninho zagrałbym na lyon, ale tak... stawiam na under 2,5. Wczoraj postawiłem dwa undery na Arsenal i Barce i oczywiście weszły, mysle ze dzisiaj moze byc podobnie. Pierwsze mecze zawsze są max asekuracyjne. Sen z powiek spedza mi tylko drugioe spotkanie - inter-villareal... Sam nie wiem czy stawiac tu na under czy na inter - w Bet-at-home stawka na te zdarzenia jest taka sama, czyli 1.6....

    Do góry
    #542187 - 29/03/2006 09:45 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    imarcel Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 26/08/2005
    Postów: 3071
    Skąd: sokołów podlaski
    PLUMEK....co na dziś?
    Dwa kolejne mecze w LM a brakuje mi overka, może dzisiaj?Overka widzę w meczu Lyonu z Milanem. Lyon strzela, Milan także choć moim zdaniem większe szanse daje Milanowi, jestem przekonany że zdobedą dzisiaj wieczorem przynajmniej jedna bramkę jak nie dwie - wynik końcowy 1:2....hm.Lyon oszczędzał siły na konfrontacje z Włochami, moim zdaniem "przeszedł koło meczu" w lidze remisując z Toulouse, brak w składzie Juninho.Milan nie zwalnia tempa , nie kalkuluje, ograł w lidze Fiorentina w doskonałym stylu.Coś nie wierzę że dzisiaj przega lub nie wywiezie z Francji choćby remisu.Mój typ over 2,5 - 6/10, Milan strzeli - 7/10, dokładny wynik - 1:2 2/10
    Zobaczymy..

    Do góry
    #542188 - 29/03/2006 10:06 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    typex Offline
    stranger

    Meldunek: 06/02/2006
    Postów: 13
    jak dzis dla mnie lyon nie powinien przegrac z Milanem , francuzi mimo ostatniego remisu w lidze szli jak burza i gromili wszystkich a ostatni mecz zdecydowanie zagrany na luzie gdyz nie ma co ryzykowac skoro cel nr 1 to wyelimionowanie milanu , warto tez pomyslec na overkiem tutaj gduz obie druzyny to raczej ofensywne teamy , mam tylko nadzieje ze milan nie zagra na remis a postawi na otwarty mecz a wtedy overek bedzie najlepszym rozwiazaniem , mozna tez na live poczekac z 15 min i zobaczyc jak bedzie wygladal mecz i wtedy bedzie wszystko jasne czy milan przyjachal po zwyciestwo czy bedzie bronil remisu

    Do góry
    #542189 - 29/03/2006 10:25 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    Tom Krus Offline
    veteran

    Meldunek: 11/03/2006
    Postów: 1353
    To jak wczoraj ustawił Capello Juve wołało o pomstę do nieba, z całyłm szacunkiem, ale oni przegrali zanim wyszli, Ibrahimovic, Trezeguet, Vieira... żal było patrzeć, wczoraj na tym malutkim boisku Arsenalu, jedynym ratunkiem było murowanie bramy, teraz Milan, mam nadzieje, że jakimś cudem zdobędą mistrza Włoch, bo na dzień dzisiejszy sa po prostu lepsi, obawiam się trochę, że meczyk może się potoczyc podobnie jak w Londynie, jeżeli Lyon będzie zobędzie szybko brameczke może nie być wesoło, co by nie mówić półfinał można już przegrać w pierwszym meczu, tak jak Juve, realnie patrząc.

    Do góry
    #542190 - 29/03/2006 11:05 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    buszmen Offline


    Meldunek: 17/06/2003
    Postów: 6411
    Skąd: Toruń
    Nie grajcie na Lyon, szkoda kasy.

    Milan dziś tego meczu nie przegra, a chyba powinien nawet wygrać. Są w tej chwili w swietnej formie i grają na dzis najlepszy futbol w Europie. A potencjał kadrowy mają taki, ze nie wiem czy ktoś ma lepszy - podobny ma chyba tylko Barcelona, może Chelsea.

    A Lyon? Forma nie do końca wcale rewelacyjna + nieco przewartosciowujecie ich drogę w LM. Pokonać Real to wcale nie jakies wielkie dokonanie, o wiele większym było już przejscie Bayernu w 1/8, powtarzam o wiele większym. Ponadto Lyon miał dużo szczęscia w dwumeczu z PSV tzn w pierwszym meczu, gdzie powinien dostac 2-0 co najmniej, a jakims ekstremalnym fartem skonczyło sie jak sie skonczyło. No a rewanz to juz PSV nie mialo determinacji.

    Dla mnie Milan x2 9/10.

    Do góry
    #542191 - 29/03/2006 13:02 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    AleXK-ce Offline
    enthusiast

    Meldunek: 22/02/2005
    Postów: 272
    Orientujecie sie czy Adriano zagra dzisiaj w ataku na 100%??

    Do góry
    #542192 - 29/03/2006 13:51 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    Neoplus Offline
    enthusiast

    Meldunek: 05/04/2005
    Postów: 299
    Popieram buszmena i postawię za 6/10 na milan.
    W layon nie zagra dziś świetny Juninho, w Milan zaś Ambrosini, Cafu oraz Stam.
    Przewidywane składy:
    Lyon: Coupet; Clerc. Cris. Cacapa, Abidal; Tiago, Diarra, Pederetti; Wiltord, Carwe, Malouda
    Milan: Dida; Costacurta, Nesta, Kaladze, Serginho; Gattuso, Pirlo, Seedorf, Kaka; Shevchenko, Gilardino.

    Do góry
    #542193 - 29/03/2006 14:02 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    Logan Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 14/12/2003
    Postów: 14507
    Skąd: Lublin
    Oj, przejedziecie sie na Milanie. W Lyonie tylko Pernambucano umie bramki strzelac? Nie on, to Wiltord, Malouda albo Fred swoje zrobia.

    Do góry
    #542194 - 29/03/2006 14:12 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    Pio_FCI Offline
    old hand

    Meldunek: 08/12/2004
    Postów: 871
    Skąd: Jaworzno/ GieKSa
    heh dokladnie w pomocy Lyon ma przeciez Thiago i Diarre, a takze Maloude i Pedrettiego...oni sie juz postaraja zeby zastapic Junihno...
    Alex...Mancini w wywidzie dal do zrozumienia, ze w ataku zagra Adriano z Martinsem lub Recoba,ale raczej z Nigeryjczykiem...

    Do góry
    #542195 - 29/03/2006 14:49 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    Szyderca Offline
    old hand

    Meldunek: 16/04/2005
    Postów: 829
    Skąd: Loża szyderców
    info & kontuzje

    UEFA, Champions League, Injuries, March 29 - 29.03.2006

    Inter Milan 16 FAVALLI Giuseppe DL ** INJURED
    Inter Milan 7 FIGO Luis ** AMRL INJURED
    Inter 21 SOLARI Santiago D/AML ** OUT

    Villareal JOSEMI DR * SUSPENDED
    Villareal ARRUABARRENA Rodolfo D/DMLC ** OUT
    Villareal TACCHINARDI Alessio DMC * OUT
    Villareal JOSICO Jose DMRC ** OUT
    Villarreal GUAYRE Antonio FLC * OUT
    Villareal VALLEJO Javier Lopez GK OUT
    Villarreal ROGER AML * BACK from injury
    Villarreal SORIN Juan Pablo D/ML ** BACK from injury
    Villarreal VENTA Javi DRC ** BACK from injury

    Lyon BERTHOD Jeremy DL * INJURED
    Lyon JUNINHO AMC *** SUSPENDED
    Lyon REVEILLERE Anthony DR *** BACK
    Lyon BEN ARFA Hatem AM/FLC * BACK
    Lyon DIATTA Lamine DRC * BACK
    Lyon CLEMENT Jeremy DMC * BACK
    Lyon MONSOREAU Sylvain DLC ** BACK from injury

    Milan 2 CAFU Marcos D/DMR ** INJURED
    Milan 31 STAM Jaap DRC ** INJURED
    Milan 23 AMBROSINI Massimo DMC * INJURED

    http://www.totalctrl.info/updates.php


    Do góry
    #542196 - 29/03/2006 14:56 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    drfocus Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 29/03/2006
    Postów: 4403
    Ja też uważam, że Lyon może przejść Milan. Fakt, że Pernambucano to mózg zespołu ale uważam, że i bez niego minimalnie wygrają z Milanem. Bardziej bym zwrócił uwagę na absencję w defensywie Mediolańczyków. Wyniki 3:0 z Realem i 4:0 z PSV mówią, że każdy będzie miał tam cięzką przeprawe.
    Choć dla mnie najlepszym typem jest under 2.5 a juz wczorajsze mecze pokazały, że w tej fazie rozgrywe najważniejsze jest zagrać na zero z tyłu!!

    Jeszcze jedno, ostatnie lata pokazują nam, że to nie faworyci wygrywają Ligę Mistrzów: Liverpool wcześniej F.C Porto, dlatego dla mnie cichym faworytem jest Lyon na zdobycie pucharu!!

    P.S. Nie wiecie czy gdzieś można postawić na Lyon - wygra Ligę Mistrzów??

    Do góry
    #542197 - 29/03/2006 14:58 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    ned_ds Offline
    stranger

    Meldunek: 18/08/2005
    Postów: 21
    Milan dzis po dupie dostanie i odradzam stawiac
    jest cienki na wyjzadach w lidze mistrz wygrał tylko jeden mecz. Lyon jest bardzo dobry u siebie nawet bez Juninho... wygra ten mecz !!

    Lyon - Milan AC 1 2,45

    buszmen
    Lyon posiekał PSV dwa razy u siebie 4:0 i na wyjezdzie 0:1
    a milan przegrał i zremisował
    Eindhoven PSV Milan AC 1:0
    Milan AC Eindhoven PSV 0:0

    Do góry
    #542198 - 29/03/2006 14:59 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    lotniskowiec100 Offline
    member

    Meldunek: 23/02/2005
    Postów: 126
    Siemka Plumek obserwuje twoje poczynania od pewnego czasu-niektorzy dziwnie reaguja na twoje typy-choc skutecznosc masz niebywala--jestem pelen uznania -chcialbym korzystac z tego ze wiesz co robisz jesli chodzi o bukmacherke--jesli mozesz to chcialbym otrzymywac twoje propozycje meczy na priv--z gory dzieki--

    Do góry
    #542199 - 29/03/2006 15:02 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    FiFoK Offline
    member

    Meldunek: 11/02/2006
    Postów: 199
    Skąd: Stary Sącz
    Quote:

    Siemka Plumek obserwuje twoje poczynania od pewnego czasu-niektorzy dziwnie reaguja na twoje typy-choc skutecznosc masz niebywala--jestem pelen uznania -chcialbym korzystac z tego ze wiesz co robisz jesli chodzi o bukmacherke--jesli mozesz to chcialbym otrzymywac twoje propozycje meczy na priv--z gory dzieki--




    Czy to ma coś wspólnego z Champions League??

    Do góry
    #542200 - 29/03/2006 15:19 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    lleyt1 Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 16/03/2005
    Postów: 3336
    Skąd: Toruń
    Ja tam nie wiem kto wygra Lyon czy Milan. Obstawiłem ,ze Milan odda co najmniej 5 celnych strzalow na bramke Lyonu, po kursie 1,85 w Betandwin.

    Do góry
    #542201 - 29/03/2006 15:36 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    polskignom Offline
    Live fast, die young

    Meldunek: 25/02/2004
    Postów: 14919
    Skąd: lublin/warszawa
    Quote:

    Nie grajcie na Lyon, szkoda kasy.

    Milan dziś tego meczu nie przegra, a chyba powinien nawet wygrać. Są w tej chwili w swietnej formie i grają na dzis najlepszy futbol w Europie. A potencjał kadrowy mają taki, ze nie wiem czy ktoś ma lepszy - podobny ma chyba tylko Barcelona, może Chelsea.
    No a rewanz to juz PSV nie mialo determinacji.





    Nie graj na Milan, szkoda kasy, tylko co to za argument?

    sa w swietnej formie, co do potencjalu to pojecie wzgledne, Juve, Inter, Real i kilka innych tez maja duzy, jak nie wiekszy, punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, Lyon tylko bez Juninho, poza tym maja ciagle bardzo mocny i wyrownany sklad, stadion tez ich, oni maja pewne mistrzostwo, wiec sie niezle oszczedzali, natomiast Milan mial trudnego rywala.
    A ostatnie zdanie, w 1/8 bez determinacji? patrzy caly swiat, graja o prestiz, pieniadze, sukcesy, nowe lepsze kontrakty, a Ty mowisz bez determinacji? Moglo im zabraknac umiejetnosci, ale nie determinacji, z reszta tak samo jak Niemiaszkom, Bayern pewnego poziomu nie przeskoczy, poza tym jest w slabszej formie niz w tamtym sezonie, chyba cos sie zacielo od momentu, kiedy bylo na 100% wiadomo, ze nie przedluzy Misza kontraktu.

    Nie wiem kto wygra, ale argumenty Twoje sa smieszne, wiec je pozwolilem sobie skomentowac.

    Sam gram over 2,5, bo Milan ma dziury w obronie, nawet w najmocniejszym skladzie, bo jak Lyon strezli w co nie watpie, to Milan ma kim odpowiedziec. Bede kibicowal Francuzom, bo Wlosi niszcza futbol, licze na pare bramek, Milan nie moze zagrac tak jak Juve, bo Ancelotti to nie Capello.

    Do góry
    #542202 - 29/03/2006 15:46 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    LOYD Offline
    old hand

    Meldunek: 25/08/2005
    Postów: 973
    Skąd: mocherowe blokowisko
    Quote:

    Nie grajcie na Lyon, szkoda kasy.

    Milan dziś tego meczu nie przegra, a chyba powinien nawet wygrać. Są w tej chwili w swietnej formie i grają na dzis najlepszy futbol w Europie. A potencjał kadrowy mają taki, ze nie wiem czy ktoś ma lepszy - podobny ma chyba tylko Barcelona, może Chelsea.

    A Lyon? Forma nie do końca wcale rewelacyjna + nieco przewartosciowujecie ich drogę w LM. Pokonać Real to wcale nie jakies wielkie dokonanie, o wiele większym było już przejscie Bayernu w 1/8, powtarzam o wiele większym. Ponadto Lyon miał dużo szczęscia w dwumeczu z PSV tzn w pierwszym meczu, gdzie powinien dostac 2-0 co najmniej, a jakims ekstremalnym fartem skonczyło sie jak sie skonczyło. No a rewanz to juz PSV nie mialo determinacji.

    Dla mnie Milan x2 9/10.




    Witam
    Buszmen uwaza ze "dziewczyny" w korkach graja na dzisiaj najlepszy futbol w Europie Nie nasmiewam sie z twojej opini, ale to chyba lekka przesada bo jak mozna ufac i klasc mechy na druzyne ktora przy stanie 3-0 do przerwy przegrywa w finale
    Oslabienia jakie sa w obu druzynach sa dos znaczace ale wydaje mi sie ze bardziej solidnie wygladaja francuzi i pokonaja dzis makaroniarzy
    Pozdrawiam

    Do góry
    #542203 - 29/03/2006 16:33 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    Patricu$ Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 05/07/2001
    Postów: 8615
    Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
    Quote:

    ...

    P.S. Nie wiecie czy gdzieś można postawić na Lyon - wygra Ligę Mistrzów??




    Sportingbet.com kurs 8.50

    Do góry
    #542204 - 29/03/2006 16:36 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    Adizek Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 23/06/2004
    Postów: 1873
    Skąd: Żory
    Quote:

    . Wyniki 3:0 z Realem i 4:0 z PSV mówią, że każdy będzie miał tam cięzką przeprawe.
    Choć dla mnie najlepszym typem jest under 2.5 a juz wczorajsze mecze pokazały, że w tej fazie rozgrywe najważniejsze jest zagrać na zero z tyłu!!





    A wyniki z 2:1 z Olympkiosem(89 Govou) i 2:1 z Rosenborgiem(90 Fred) te tez pokazuja ze kazdy tam bedzie mial ciezka przeprawe? Mecz meczowi nie jest rowny jakis Real porywnywac do Milanu ( szczegolnie defensywa) gdyby to byl jeden mecz to prawdopodobnie Milan by wygral (tak jest moja opinia) ale tu sa 2 mecze i roznie moze byc w 1 meczu moze ich zadowolic remis ja mysle ze zawodnicy jak Gattuso czy Pirlo beda sobie bardzo dobrze radzic w przeszkadzaniu a przodzie Kaka( na niego glownie licze-swietnmy zawodnik) nie wiem czy zagra Pipo nigdy go nie lubilem ale widac ze jest w formie (jak ktos kiedys pisal wrzutka Serginho i glowka Pipo i GOL).
    Mecz strasznie ciezki do typowania i nie wie gralbym za wieksza kwote (JA!!) ale za drobne postawie na Milan wydaje mi sie ze bedzie 0:1/0:2 ale kto wie.
    Niech Wygra lepszy
    ps. jak pisze na forum czesto sie nie sprawdza hehe

    Do góry
    #542205 - 29/03/2006 16:43 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    Adizek Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 23/06/2004
    Postów: 1873
    Skąd: Żory
    Quote:




    Witam
    Buszmen uwaza ze "dziewczyny" w korkach graja na dzisiaj najlepszy futbol w Europie ....



    nie chcialbys sie znalesc z takimi "dziewczynami" na boisku szczegolniee z brodata bitches Gattuso bo bys mocno kustykal
    co do meczu zdania nie zmieniam Milan 0:1/0:2 argumentacja* wyzej


    * moze mocne slowo

    Do góry
    #542206 - 29/03/2006 16:55 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    LOYD Offline
    old hand

    Meldunek: 25/08/2005
    Postów: 973
    Skąd: mocherowe blokowisko
    Quote:

    Quote:




    Witam
    Buszmen uwaza ze "dziewczyny" w korkach graja na dzisiaj najlepszy futbol w Europie ....



    nie chcialbys sie znalesc z takimi "dziewczynami" na boisku szczegolniee z brodata bitches Gattuso bo bys mocno kustykal
    co do meczu zdania nie zmieniam Milan 0:1/0:2 argumentacja* wyzej


    * moze mocne slowo




    Bym kustykaL i dlatego pisze ze sa to dziewczyny w korkach wczoraj mielismy dobitny przyklad w jaki sposub zachowuja sie druzyny z Wloch, jak nie moga w pilke to po nogach
    A wlasnie co do owlosonego pseldo kopacza to czy on dzis zagra ?? Mial jakies kartki ktore eliminowaly go z gry czy juz odpekal kare
    To jednak nie zmienia mojej opini ze final bedzie wygladal nastepujaco :
    BARCELONA - LYON
    POZDRAWIAM

    Do góry
    #542207 - 29/03/2006 17:37 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    Zabielany Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 28/02/2005
    Postów: 5727
    Skąd: Bytom
    Quote:


    To jednak nie zmienia mojej opini ze final bedzie wygladal nastepujaco :
    BARCELONA - LYON





    Chętnie przyjme zakład. Moze być nawet 1 do 10.

    Dla mnie mecze we Francji no bet.

    Skusilem sie natomiast na Inter. Villareal jeszcze w tym sezonie nie przegralo w LM. Najwyższy czas ! Inter bez figo, jednak maja na tyle silna i wyrownana kadre, ze killy gonzales, stankovic powinni w pelni wypelnic tą luke. Villareal o oli u siebie jest w stanie powalczyc, na na San Siro moim zdaniem bedzie tylko tłem dla Interu. Jezeli nie zawiedzie skutecznosc, co ostatnio bylo bolączka Internazionale to spodziewam sie gladkeigo zwyciestwa i postawienia duzego kroku apropo awansu. Mój typ 2-0.

    Do góry
    #542208 - 29/03/2006 17:41 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    drfocus Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 29/03/2006
    Postów: 4403
    Quote:

    Quote:

    ...

    P.S. Nie wiecie czy gdzieś można postawić na Lyon - wygra Ligę Mistrzów??




    Sportingbet.com kurs 8.50




    Dzięki wielkie za info!!

    Do góry
    #542209 - 29/03/2006 17:53 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    PioKing Offline
    MaSha Lover

    Meldunek: 24/03/2005
    Postów: 5848
    Skąd: Warszawa
    Quote:

    Gdy mysle o tym meczu to przypomina mi sie mecz PSV - Milan (1-0) a jak sobie pomysle ze Lyon - PSV bylo 4-0 to mysl nasuwa sie jedna.



    To pomysl sobie jeszcze, ze Milan wygrywajac dwumecz z PSV gral na pol gwizdka oszczedzajac sie na lige gdzie walczył o mistrzostwo bo to bylo priorytetem a i tak awansował, dodatkowo przypomnij sobie jeszcze jakim skladem wtedy dysponowało PSV.

    Quote:

    jak mozna ufac i klasc mechy na druzyne ktora przy stanie 3-0 do przerwy przegrywa w finale




    Kazda druzyna by przegrala majac powieszony recznik w bramce zamiast stojacego bramkarza + karny, ktorego widzial tylko sedzia i zrobione

    Quote:

    wczoraj mielismy dobitny przyklad w jaki sposub zachowuja sie druzyny z Wloch, jak nie moga w pilke to po nogach



    Jak można porownywac jufe i Milan ?
    Przeciez to sa zupelnie inne style, zupelnie inne formy i zupelnie inni pilkarze. Ech tak to jest poslugiwac sie ogolnikami i opiniami zamiast faktami

    Quote:

    To jednak nie zmienia mojej opini ze final bedzie wygladal nastepujaco :
    BARCELONA - LYON
    POZDRAWIAM




    najpierw niech fc farsa przejdzie Benfice zanim pomyśli o Milanie

    Kogo mocnego pokonal w ogole Lyon ?

    Do góry
    #542210 - 29/03/2006 18:35 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    PLUMEK. Offline
    addict

    Meldunek: 21/03/2006
    Postów: 649
    witam

    Dzis warto grac Villareal z remisem. Kurs: 2.45 - jak dla mnie ewidentne value.

    pozdrawiam

    Do góry
    #542211 - 29/03/2006 18:45 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    LOYD Offline
    old hand

    Meldunek: 25/08/2005
    Postów: 973
    Skąd: mocherowe blokowisko
    "To pomysl sobie jeszcze, ze Milan wygrywajac dwumecz z PSV gral na pol gwizdka oszczedzajac sie na lige gdzie walczył o mistrzostwo bo to bylo priorytetem a i tak awansował, dodatkowo przypomnij sobie jeszcze jakim skladem wtedy dysponowało PSV."
    Na pol gwizdka taka wypowiedz swiadczy o tym ze nie szanujesz wysilku ludzi i nie bardzo rozumiesz istote tej dyscypliny

    "Kazda druzyna by przegrala majac powieszony recznik w bramce zamiast stojacego bramkarza + karny, ktorego widzial tylko sedzia i zrobione "
    Kazda nie!! tylko Wloska bo oni poprostu kalecza tak piekny sport
    "Jak można porownywac jufe i Milan ?
    Przeciez to sa zupelnie inne style, zupelnie inne formy i zupelnie inni pilkarze. Ech tak to jest poslugiwac sie ogolnikami i opiniami zamiast faktami "
    Co do faktow to sie zgodze tylko co do innych stylow juz nie poniewaz metalnosc i rozumienie gry jest bardzo podobne (nie mozesz w pilke kopnij przeciwnika tak zeby sie nie podniusl ) ot i cala filozofia wloskiej kopanej
    POZDRAWIAM



    LYON GOLA !!!!!!!!

    Do góry
    #542212 - 29/03/2006 18:55 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    buszmen Offline


    Meldunek: 17/06/2003
    Postów: 6411
    Skąd: Toruń
    Quote:


    Kogo mocnego pokonal w ogole Lyon ?





    Jak to kogo? Galaktyczny Real w doskonałej formie. A Milan sprzed miesiaca i dalej, a obecny Milan to też co innego.

    Do góry
    #542213 - 29/03/2006 20:54 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    polskignom Offline
    Live fast, die young

    Meldunek: 25/02/2004
    Postów: 14919
    Skąd: lublin/warszawa
    chyba po tym meczu nikt nie smie powiedziec, ze Milan i Juve to inny styl . Meczyk zawiodl jak chyba wiekszosc z tej 1/4, moze kluby zamiast walczyc o pieniadze z federacji powinny zajac sie swoja forma?

    Do góry
    #542214 - 29/03/2006 21:08 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    Dziabor Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 11/08/2005
    Postów: 14266
    Skąd: Civitas Kielcensis
    nie jestem pewny czy tu chodzi o forme... bardziej o to kto kogo wylosowal, dla mnie jedynym rozczarowaniem byl mecz Benfica - Barca i zero bramek w tym meczu, inne mecze co do widowiska do przewidzenia... pzdr

    Do góry
    #542215 - 29/03/2006 22:35 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    wariot22 Offline
    veteran

    Meldunek: 25/03/2006
    Postów: 1392
    Skąd: Bielsko-Biała
    Wloskim druzyna a w szczegolnosci Juve bardziej zalezy na 1 miejscu w lidze niz na wygraniu calej Ligi Mistrzow. Powod jest bardzo prosty UEFA nie da takich pieniedzy za wygranie LM jakie moga miec dzialacze Juve z 1 miejsca w lidze. Reklamy a co najwazniejsze i gdzie jest najwiecej kasy to z transmijsi telewizyjnych. Na kazdym kroku powtarzaja dzialacze oraz trener Juve Fabio Cappllo ze priorytetem jest liga liga i jeszcze raz liga!!! Mozna by uznac ze bardziej zawodnikom by zalezalo ale oni maja swoja wyrobiona marke wiec nie musza sie az tak starac jak inni mlodzi pilkarze innycj druzyn. Myslalem pod katem konfrontacji z Arsenalem gdzie juve zagralo ogolnie bardzo slaby mecz ale co sie dziwic jak z takim szczesciem przeszli Werder. Za tydzien w meczu rewanzowym mysle ze Arsenal utrzyma passe bez straconej bramki w LM w tym sezonie i sklanialbym sie tutaj do obstawienia na remis. Juve zagra bez kilku czolowych graczy chocby ostnich ukaranych za zolte i czerowne kartki. Jak dla mnie to remis. Pozdrawiam

    Do góry
    #542216 - 29/03/2006 22:45 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    LOYD Offline
    old hand

    Meldunek: 25/08/2005
    Postów: 973
    Skąd: mocherowe blokowisko
    I prosze bardzo nie ten sam styl
    W obu przypadkach (jufe - dziew) roznica jest taka ze jufe nie wytrzymal cisnienia a dziewczyna sie fartnelo (co sie odwlecze to nie uciecze jak mawaiaja )
    Oby nie bylo wloskiego finalu bo bylo by znowu 0 - 0

    Pozdrawiam

    Do góry
    #542217 - 30/03/2006 12:10 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    Szewa Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 07/09/2004
    Postów: 27489
    LYOD, nie bądź taki spięty Milan za tydzień rozjedzie Lyon na własnym boisku, potem dopełni formalności z Benficą, a na deser zostanie im Arsenal w finale

    Z drugiej strony zastanawiam się ile meczy Milanu widziałeś, że tak ich krytykujesz ? Zgodzę się z tym, że nie był to ich najlepszy występ, poprostu mieli takie założenia taktyczne i to był priorytet. Zreszta Lyon tez nie pokazał nic wielkiego. Widać, że ta drużyna opiera się na Juninho, a bez niego traci połowę swojej wartości.

    Napiszę Ci jeszcze coś takiego. Niegdy nie przepadałem za angielską piłką i Arsenalem ale to, co teraz robią Kanonierzy budzi we mnie szacunek i mam nadzieję, że zagrają w finale.

    Więc jeżeli już coś albo kogoś krytykujesz, to rób to sprawiedliwie, bo ocenianie zespołu po jednym meczu jest mało obiektywne.

    Do góry
    #542218 - 30/03/2006 12:11 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    Szewa Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 07/09/2004
    Postów: 27489
    * LOYD oczywiście

    Do góry
    Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

    Moderator:  Akhu, Biszop 



    Kto jest online
    10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, VVega, alfa, kemp, akagi, Sensei, igea23, rafal08, pacyfista, Sony), 3695 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
    Key: Admin, Global Mod, Mod
    Statystyki forum
    24772 Użytkowników
    97 For i subfor
    45045 Tematów
    5581735 Postów

    Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49