Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#542146 - 26/03/2006 10:17 Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
TenTyp Offline
stranger

Meldunek: 05/03/2006
Postów: 24
Pozwole sobie juz dzis zalozyc temat, na ktory czekamy juz od kilku dni...

Benfica Lizbona - FC Barcelona 2
Arsenal Londyn - Juventus Turyn 1x
Olympique Lyon - AC Milan 1x
Inter Mediolan - FC Villarreal 1

Barcelona przez wiekszosc uwazana jest za fawortyta do wygranej w LM, mozna powiedziec ze losowanie bylo dla nich laskawe, choc i tak boisko wszystko wyrefikuje.
Arsenal-Juventus: Kanonierzy maja przewage swiezosci nad Stara Dama, wiec moga pokusic sie u sieibie o dobry wynik.
Lyon-Milan: juz w tej edycji Francuzi wygrywali u sibie z lepszymi zespolami (na papierze), tu moze byc powtorka gry Milanu z poprzedniej rundy gdy grali z Bayernem na wyjezdzie.
Inter-Villarreal: obie druzyny przegraly w weekend swoje mecze, gospodarze powinni dac rade debiutantowi

zapraszam do dyskusji

Do góry
Bonus: Unibet
#542147 - 26/03/2006 11:13 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
Salceson Offline
member

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 159
Na pierwszy rzut oka ciężko cos kolwiek napisać.Jeszcze nie znam kursów ale njwiększy pewniak to Lyon-Milan under i może Benia strzeli gola.Obawiam sie że Villareal może wyeliminowac Inter.

Do góry
#542148 - 26/03/2006 20:43 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
Wiadomo, że na tym etapie są wyrównane zespoły, o wysokich umiejętnościach więc trudno będzie obstawiać konkretne spotkania. Raczej bardziej zasadne jest typowanie live ale to czasami też jest zgubne zwłaszcza w kontekście najlepszych zespołów w Europie.

Zgadzam się jak najbardziej z przedmówcą a propos awansu Villareal. Kurs jaki proponuje chociażby GB 2,85 jest soczysty. Stawiałem na awans Interu w poprzedniej rundzie gdy grali z Ajaxem ale wówczas mi się przyfarciło. Oglądałem obydwa mecze i fakt jest taki, że Inter ma indywidualności typu Adriano, Figo, Zanetti, Martins ale kulała gra całą drużyną, nie widać bylo jakiejś szczególnej myśli taktycznej. Villareal wydaje się być na dużym głodzie, zdobywaja kroczek po kroczku doświadczenie na arenie międzynarodowej. Są klubem z małego miasteczka, mają wśród graczy kilku naprawdę klasowych grajków więc dlaczego nie mają pyknąć bagacza Morattiego i jego Interu. Troche mi to przypomina czasy kiedy Valencia dochodziła do finałów LM. Ambicji żółtym napewno nie zabraknie, jeśli strzelą bramke na San Siro i może wywiozą remis to awans całkiem możliwy. Dla mnie 2,85 jest value. Buki daja tylko 35% szans Hiszpanom. Ja szanse oceniam co najmniej fifty-fifty.

Pozdrówka!

Do góry
#542149 - 27/03/2006 09:59 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
Pierwsze mecze jak zwykle będą "partiami szachów', tym bardziej z takim starymi wyjadaczami jak makaroniarze, moim zdaniem również taktycznie może zagrać Barca, podobnie jak pierwszy mecz z Chelsea, spokojnie poczekać na mecz u siebie, gdzie wypunktują Benfice; nie zdziwiłbym się jakby to był włoski rok w LM, jeżeli Lyon i Arsenal nie ustrzelą dzisiaj jakiegoś poważnego wyniku, to nawet nie przekonywujący po Werderze Juve, powinien pokazać dlaczego spokojnie przewodzi Serie A.

Do góry
#542150 - 27/03/2006 11:02 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
SensatioN Offline
addict

Meldunek: 15/12/2004
Postów: 677
Skąd: sz-n
Mnie zdziwil troche niski kurs na Barcelone wszedzie w granicach 2zł, ale i tak moim zdaniaem warty grania

Do góry
#542151 - 27/03/2006 16:54 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
Według Mnie Inter jest najpewniesjzy do gry w tej rundzie..U siebie nie zwykł przegrywać a Viarael to tylko Viarael i niew ydaje mi się aby mogli coś zrobić mediolanczykom.Mistrzostwo Włoch już bez Interu wieć widać ze zalezy tylko na Puchare Włoch i własnie lidze msitrzów..Ost przegrana z Parma była tego przykładem..Dla mnie 1 i ja to gram

Do góry
#542152 - 27/03/2006 17:13 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
sk1nek Offline
stranger

Meldunek: 07/02/2006
Postów: 12
Benfica wygra 1:0 mialem sen taki i taki wynik obstawie !!

Do góry
#542153 - 27/03/2006 18:29 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
vs

Arsenal - Juventus:


  • Campbell nie zagra z Juventusem

    Reprezentant Anglii i piłkarz Arsenalu Londyn, Sol Campbell nie zagra we wtorkowym meczu Ligi Mistrzów z Juventusem Turyn z powodu kontuzji.
    Campbell nie gra od blisko dwóch miesięcy, ale jak mówi menedżer Kanonierów, Arsene Wenger nie jest to poważny uraz, lecz nie zdoła wykurować się do meczu z Juventusem.
    - Myślę, że wróci do pełni sił w ciągu 48 godzin. To nic poważnego. Chciałem aby wystąpił we wtorkowy wieczór, ale w tej sytuacji jest to niemożliwe - powiedział Francuz.
    Nie zagra z powodu kontuzji także Frederik Ljungberg, którego najprawdopodobniej zastąpi Jose Antonio Reyes. Nie może wystąpić również Emmanuel Adebayor, ponieważ w tym sezonie występował już w Lidze Mistrzów w innym klubie - Monaco.


  • Vieira: Mecz z Arsenalem będzie dla mnie szczególny

    Pomocnik reprezentacji Francji i Juventusu Turyn - Patrick Vieira wypowiedział się na temat meczu, w którym we wtorek, 28. marca Juventus Turyn zagra na wyjeździe z londyńskim Arsenalem. Spotkanie te zostanie rozegrane na stadionie Highbury.
    - Oczywiście ten mecz będzie dla mnie szczególny, tak samo jak będzie powrócić na Highbury w roli rywala. Jednak generalnie, kiedy już będziemy rozgrywali mecz będę myślał tylko i wyłącznie o tym, żeby wygrać - powiedział reprezentant Francji.
    Przypomnijmy, że Patrick Vieira spędził w Arsenalu Londyn aż osiem sezonów. Pomocnik ten nie ukrywa, że starcie ze swoim byłym zespołem będzie dla niego czymś specjalnym. Francuz jednak zapewnia, że w pojedynku z ekipą Kanonierów nie będzie żadnych sentymentów i zrobi wszystko, aby to Juve wygrało.


  • Emerson: W Lidze Mistrzów nie możemy zawieść

    Pomocnik Juventusu Turyn - Emerson Ferreira da Rosa powiedział, że Stara Dama zrobi wszystko, aby nie zawieść w Lidze Mistrzów. Brazylijczyk stwierdził, że Stara Dama w pojedynku z Arsenalem Londyn nie będzie mogła pozwolić sobie ani na chwilę dekoncentracji.
    - Mamy nadzieję, że pójdzie nam dobrze. Nie jest ważne kto strzeli bramkę, kiedy kogoś interesuje zwycięstwo. Czeka nas bardzo trudny mecz, w których chcemy pokazać się z dobrej strony. Musimy zagrać odpowiedzialnie. Liga Mistrzów jest dla nas bardzo ważna - powiedział Brazylijczyk.
    - Jak powinniśmy zagrać? Musimy być na boisku uporządkowani i skoncentrowani. W Champions League nie możemy zawieść. Tu wszystko jest trudne, dlatego też musimy dać z siebie wszystko i zarazem bardzo uważać
    - zakończył Emerson Ferreira da Rosa.


  • Capello: Rozegramy wielki mecz

    Szkoleniowiec Juventusu Turyn - Fabio Capello wypowiedział się na temat meczu, w którym w najbliższy wtorek 28. marca Stara Dama zmierzy się na stadionie Highbury z londyńskim Arsenalem. Włoch zasugerował, że bianconeri na pewno do potyczki z Kanonierami przystąpią bardziej zmęczeni, niż ich rywale.

    - Mecz Arsenalu został przerwany, a my graliśmy długo w dziesiątkę i to jeszcze na boisku, które nie jest w najlepszym stanie. Do tego nie robi się nic, żeby poprawić tą sytuację i to na pewno nie zadowala. Pomimo to jestem przekonany, że rozegramy wielki mecz - powiedział Włoch.

    Przypomnijmy, że w ostatniej serii starć ligowych wyjazdowe spotkanie Arsenalu z Portsmouth zostało przerwane. Bianconeri z kolei przez całą drugą połowę musieli grać w dziesiątkę przeciwko AS Romie, bowiem Pavel Nedved zobaczył czerwoną kartkę. Potyczka ta zakończyła się remisem 1:1.


  • Thierry Henry: Chciałem opuścić Juve i to zrobiłem

    Szlagierowo zapowiada się wtorkowe spotkanie w ramach 1/4 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Arsenalem Londyn, a Juventusem Turyn. Były zawodnik Starej Damy, a obecnie najskuteczniejszy napastnik Kanonierów - Thierry Henry przyznał, że decyzję o opuszczeniu potentata Serie A w 1999 roku podjął sam i nigdy nie żałował transferu na Highbury.
    Henry trafił do Arsenalu w sierpniu 1999 roku. Strzelec 19. bramek w tym sezonie dla drużyny ze stolicy Londynu oświadczył, że Bianconeri chcięli go zostawić w zespole, jednak on był już wtedy zdecydowany na kontynuowanie dalszej kariery w Premiership.

    - Trafiłem do Juve w grudniu, kiedy zajmowali oni 8. miejsce w tabeli - powiedział Henry i dodał: - Po czterech spotkaniach zrezygnował Marcello Lippi, a na jego miejsce sprowadzono Carlo Ancelottiego. Potrzbowałem trochę czasu na zaaklimatyzowanie się w drużynie, ale pod koniec pobytu w Juve zacząłem wreszcie strzelać bramki i asystować. Działacze chcięli, abym został w Juve, jednak już wtedy byłem zdecydowany na opuszczenie Turynu i kontynuowanie dalszej kariery w barwach Arsenalu.


  • Juventus zagra z Arsenalem bez Del Piero i Nedveda

    Szkoleniowiec Juventusu Turyn - Fabio Capello podał już nazwiska piłkarzy, których zdecydował się powołać na pierwszy mecz Ligi Mistrzów, w którym Stara Dama zagra na wyjeździe, a mianowicie na stadionie Highbury z londyńskim Arsenalem, prowadzonym przez Arsene'a Wengera.

    W szeregach bianconerich już tradycyjnie zabraknie Alessandro Birindelliego. Oprócz tego obrońcy w starciu z Kanonierami nie zobaczymy także zdyskwalifikowanego Pavla Nedveda oraz Alessandro Del Piero, który doznał kontuzji uda w potyczce z AS Romą.

    Kadra Juventusu Turyn na mecz z Arsenalem Londyn:
    Buffon, Chiellini, Vieira, Robert Kovac, Pessotto, Emerson, Ibrahimovic, Balzaretti, Camoranesi, Trezeguet, Mutu, Zambrotta, Blasi, Thuram, Bonnefoi, Giannichedda, Olivera, Zalayeta, Zebina, Fabio Cannavaro, Abbiati.

  • Do góry
    #542154 - 27/03/2006 18:32 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    Salceson Offline
    member

    Meldunek: 09/12/2005
    Postów: 159
    Po dłuższej analizie wywnioskowałem że w Lyonie nie padnie więcej niez 3 gole.W Lyonie nie zagra Juninho więc raczej Lyon nie zagrozi bramce Didy ze stałych fragmentów gry.Milan nie strzeli więcej niż 1 gola.Co prawda w meczu z Firenze Milan wybiegł w dość experymentalnym składzie a i tak wygrał dość gładziutko.Możliwe wyniki to 0-0,1-0,1-1 ale nikt tu nie strzeli więcej niż 2 bramek

    Typ==========UNDER

    Do góry
    #542155 - 27/03/2006 18:42 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    vindom Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 06/03/2006
    Postów: 24366
    Benfica Lizbona - FC Barcelona

    Pomimo, że Barca uważana jest przez wielu za faworyta nietylko tego meczu, ale również jako zwycięzcę tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Moim zdaniem mecz nie będzie spacerkiem dla Barcelony, a może by trudniejszy niż pojedynek z Chelsea. Jak trudono gra się w Lizbonie pokazują wyniki uzyskiwane przez podopiecznych Koemana w tym sezonie LM, i tak oto:

    Benfica-Lille 1:0
    Benfiaca-Villarreal 0:1 (w tym meczu Benfica grała bez 7 podstawowych zawodników, po za tym 1 porażka)
    Benfica-Man.Utd 2:1
    Benfica-Liverpool 1:0

    Z kolei Barca na wyjazdach prezentowała się bardzo dobrze, ponieważ nie odniosła porażki i legitymuje się następującymi wynikami:

    Werder-Barcelona 0:2
    Panathinaikos-Barca 0:0
    Udinese-Barca 0:2
    Chelsea-Barca 1:2

    Co ciekawe większość meczy, w których obie drużyny brały udział kończyły się wynikami underowymi, dlatego także UNDER 2,5 w tym meczu wydaje się prawdopodobny. Następnie każda passa kiedyś się kończy i Barcelona też musi kiedyś przegrać. Może lizbończycy pójdą za ciosem i pokonają kolejnego z faworytów u siebie. No cóż nie wiem jak jest z kontuzjami w obu ekipach i czy Katalończycy wystąpia z kontuzjowanymi obrońcami. Na plus gości to wypoczęty Ronaldinho, który nie wystąpił w sobotnim meczu z Malagą.

    Mój typ 1X - mogę się mylić, ale wolałbym mieć rację.

    Do góry
    #542156 - 27/03/2006 19:07 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    vindom Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 06/03/2006
    Postów: 24366
    Inter Mediolan - FC Villarreal

    To chyba najmniej przewidywalny mecz z pośród wszystkich ćwierćfinałów. Może wygrać Inter a równie dobrze paść remis albo wygrana gości. Mnie wydaje się, że w tym spotkaniu wygrają gospodarze. Inter nie ma szans na tytuł mistrza Włoch, a eliminacje do LM ma raczej zapewnione, choć może powalczyć i o 2 miejsce w lidze, na pewno nie zrezyygnuje z walki o Puchar Włoch, czyli może skupić się na walce o potencjalne zwycuięstwo w LM. I choć ostatnio nie gra najlepiej a rezultaty w LM na własnym stadionie też nie są powalające to jednak pozostają faworytem.

    Wyniki Interu na San Siro

    Inter-Rangers 1:0
    Inter-Porto 2:1
    Inter-Artmedia 4:0
    Inter-ajax 1:0

    Natomiast, jeśli chodzi o Hiszpanów to bezwątpienia są w stanie sprawić niespodziankę, ale ja widział bym ją raczej w spotkaniu na terenie gorącej Hiszpanii. Jednakże patrząc na wyniki uzyskane przez Villarreal na wyjeździe to są w stanie powalczyć i to mocno.

    Man. Utd-Villarreal 0:0
    Lille-Villarreal 0:0
    Benfica-Villarreal 0:1
    Rangers-Villarreal 2:2

    Jak wazne jest to spotkanie dla Hiszpanów pokazał przegrany sobotni mecz z Betisem, albowiem wygrana przesunęłaby Villarreal na pozycję gwarantującą udział w Pucharze UEFA.
    W środowym meczu goście zrobią wszystko, aby wywieść chociaz 1 punkt z San Siro. Uważam, że w tym meczu wygra Inter ale pewnie będzie to wygrana 1 bramką i barzo możliwy jest OVER 2,5.

    Mój typ:

    1 + OVER 2,5

    Villarreal - strzeli

    Życzę wszystkim grającym powodzenia i wysokich wygranych .

    Do góry
    #542157 - 27/03/2006 20:32 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    szatanmarcu Offline
    stranger

    Meldunek: 27/03/2006
    Postów: 3
    Skąd: Płock
    Juz poprzednia runda ligi mistrzow pokazuje ze juz teraz nie ma faworytow i ciezko jest wytypowac zwyciezce, ktoregos z tych meczy. Jednak po analizie kulku spotkan stwierdzam, ze warto zaryzykowac i za male sumy zagrac:
    lyon - milan 2 (milan jest w fenomenalnej formie co pokazal w ostatniej kolejce ligowej i nie zgodze sie z poprzednikami ze w tym meczu bedzie under.)
    benfica - barcelona 2 (kazdy wie jak gra barcelona, ostatni w meczu ligowym odpoczywal ronaldinho, dlatego widac ze barca bedzie ten mecz traktwoala powaznie, a jezeli barcelona nie zlekcewazy benfiki to bedzie 2 )

    Do góry
    #542158 - 27/03/2006 20:58 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    toma01 Offline
    old hand

    Meldunek: 20/01/2004
    Postów: 805
    Skąd: Gdańsk
    dokladnie faworytow nie ma i dlatego trzeba popatrzec na under/over

    to sa pierwsze mecze nie ma jeszcze cisnienia i dlatego gram 2x UNDER jutro

    Do góry
    #542159 - 27/03/2006 23:07 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    Ryba Offline
    addict

    Meldunek: 07/05/2005
    Postów: 439
    wlasnie, tez sie sklaniam ku underowi, w Barcie nie zagraja: Puyol, Edmilson, Marquez, Messi i rzecz jasna Xavi, ktory niedlugo powinien wracac do gry.
    under dlatego ze Barca po stracie 2 podst. obroncow i dma, bedzie uczulona na defensywe i pewnie bedzie bardzo ostroznie grac, jeszcze bardziej niz z Benfica... pelna asekuracja itd. para stoperow: Oleguer, Rodri, nie wyglada to imponujaca, ale ten drugi w ostatnim meczu naprawde mi zaimponowal, ciekawie zagral jak na debiut, bez kompleksow itd. do tego bardzo dobrze gra glowa, a to w meczu z Benfica naprawde moze sie przydac, tylko nie widzą mi sie jakos pulapki ofsajdowe w ich wykonanie, na szczescie Gomes po stronie rywali rowniez nie zagra, najgroźniej bedzie flanką a mianowicie za sprawą Sabrosy. reasumujac, bardzo ciezkie zadanie przed Franklinem Rijkaardem zmotywowac druzyne Barcy, obrona musi zagrac bardzo uwaznie, najprawdodpobniej wystapia w skladzie: Belletti, Oleguer, Rodri, Gio(Sylvinho gral w lidze) pomoc zapewne w skladzie: Deco, Motta oraz Iniesta lub Bommel, Brazylijczyk moze rowniez zagrac na stoperze, taka koncepcja byla rozwazana przed trenera Barcy, atak zapewne bedzie wygladał w skladzie: Larsson, Eto, Ronni, ten pierwszy juz od kilku meczy nie zagral w podstawowym skladzie za sprawa Giuly'ego a wiec zapewne teraz w nim wybiegnie powinien cos ustrzelic, moj typ: 1-0 dla Barcy, nie powinno pasc za duzo bramek, a wiec under powinnien byc najrosadniejszy, no chyba ze ktos chce zaryzykowac x2 po niskim kursie w granicach 1,15

    Do góry
    #542160 - 27/03/2006 23:16 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    DannY Offline
    old hand

    Meldunek: 02/01/2003
    Postów: 1000
    Skąd: Puławy
    Ciezko cos typowac, poza awansem Barcy. U reszty moze sie wszystko zdarzyc.
    Benefica - Barcelona 2
    Wierze ze Barca mimo remisu ostatnio w lidze (bez Roniego i Deco) z ostania druzyna jest jednak w stanie wygrac na wyjezdzie. Mowi sie ze kazdy mecz to inna historia, ale na zdrowy rozum wez zagraj inaczej jak 2 - dla mnie ciezko. Licze ze Simao jakiejs zemsty nie szykuje

    Arsenal - Juve under
    Juve oslabione wiec mysle ze mecz bedzie wygladal tak - goscie sie bronia i robia to dobrze za sprawa doswiadczonych graczy, zas gospodarze atakuja - ale Juve ma jednak lepsza obrone niz Real wiec nie ma szans aby Henry wiecej jak 1 bramke strzelil

    Lyon - Milan 1x albo nawet 1
    Milan w formie (ost. mecze w lidze), Lyon zawalil mi ostatnio kupon graja u siebie z Toulusa :/ ale w lidze sobie moga pozwolic na odprezenie (9pkt przewagi). Udalo mi sie obejrzec mecz Lyonu i powiem tak: chlopaki graja szybko, ladna pilka i "doswiadczeni" gracze z Wloch moga nie nadazyc z tempem. Gdy mysle o tym meczu to przypomina mi sie mecz PSV - Milan (1-0) a jak sobie pomysle ze Lyon - PSV bylo 4-0 to mysl nasuwa sie jedna. Jedyny minus to brak Juninho jutro.

    Inter - Villareal nie mam rzadnej teori

    Nie ma co kombinowac chyba z oslabieniami bo poprzednia kolejka pokazala ze najbardziej oslabieni moga wygrac z zawodnikami grajacy o swoje "stolki".

    Wygranych typow zycze.

    Do góry
    #542161 - 28/03/2006 11:08 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    rene Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 25/01/2006
    Postów: 1711
    Skąd: Gdansk
    Benfica - Barcelona 2
    Arsenal - Juventus 1
    Lyon - Milan 1
    Inter - Villarreal 1

    Najprostsza metoda jest zawsze najlepsza
    Nie chce mi sie meczyc i zastanawiać się, kto gra, kto nie gra, kto jest mocny a kto cienki, kto jest w formie..
    Zadne tam overy i undery
    Stawiam na te drużyny, które są pierwsze w alfabecie i gram to 3 z 4

    Do góry
    #542162 - 28/03/2006 11:15 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    pawel01979 Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 17/04/2004
    Postów: 4225
    Skąd: JG
    a mi sie wydaje, ze juventus nauczony doswiadczeniem z zeszlego sezonu meczu nie przegra. z liverpoolem 2 szybko stracone bramki, "nieprzychylnosc" sedziego (bodajze coliny), strat u siebie nie odrobili. oj duzo kasy przez to utopilem. moj typ x2

    Do góry
    #542163 - 28/03/2006 12:12 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    horhe Offline
    member

    Meldunek: 17/11/2004
    Postów: 178
    Skąd: Warszawa
    Colina sędziował mecz drużyny włoskiej z angielską?? a można tak? i do tego był nie przychylny dla rodaków

    Do góry
    #542164 - 28/03/2006 12:15 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    pawel01979 Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 17/04/2004
    Postów: 4225
    Skąd: JG
    napisalem bodajze, nie pamietam dokladnie, akurat ten fakt jest najmniej wazny w tym wszystkim.

    Do góry
    #542165 - 28/03/2006 12:23 Re: Liga Mistrzow 1/4: 28/29.03
    horhe Offline
    member

    Meldunek: 17/11/2004
    Postów: 178
    Skąd: Warszawa
    dla mnie mało ważne jest ile kasy utopiłeś, jak się coś pisze to warto się zastanowić bo Colina jest Włochem i nie mógł sędziować Juventusowi

    Do góry
    Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

    Moderator:  Akhu, Biszop 



    Kto jest online
    0 zarejestrowanych użytkowników (), 3241 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
    Key: Admin, Global Mod, Mod
    Statystyki forum
    24772 Użytkowników
    97 For i subfor
    45045 Tematów
    5581660 Postów

    Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49