Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#539 - 06/04/2001 15:19 Re: el_sistemo - tydzień 14. 2001
Piotrek Offline


Meldunek: 17/01/2001
Postów: 807
Skąd: Zagłębie
do hi_res evil,

Jeśli chodzi o sure winsy to nie wygląda to tak kolorowo jak by się wydawało:
1. Problem drogich i długich przelewów od niektórych buków dotyczy również sure wins
2. Sądzę że nie ma sensu zaczynać mając mniej niż 3000 PLN
3. Obliczenia procentowe są złudne gdyż niektóre buki (Expekt 2%, Centrebet 3%) pobierają liniowy procent od wkładu co umniejsza kurs rzeczywisty
4. Gdy mamy konto w USD a zakładamy się w biurze gdzie jedyną walutą jest funt brytyjski (takich biur jest sporo) to tracimy jakieś 5% (z tej części pieniędzy którą stawiamy w tym biurze) na różnicy kupno/sprzedaż z dolara na funta.
5. Gdy niefortunnie wynik sure winsa padnie na to samo biuro w funtach to tracimy znów 5% (ale tym razem od całości) bo wypłata znów będzie przeliczana na USD
5. W pogoni za większym procentem można łatwo wpaść w ręce nieuczciwego buka.

Do góry
Bonus: Unibet
#540 - 06/04/2001 23:05 Re: el_sistemo - tydzień 14. 2001
uQ$ Offline


Meldunek: 23/01/2001
Postów: 3177
[QUOTE]Oryginalnie wysłał hi_res evil:
tylko jest problem:
trzeba liczyć się z kosztami wpłat i wypłat pieniędzy do/z bukmacherów
i ten procent zysku nam maleje

w tym wypadku jeżeli jakimś cudem (np. mieszkamy w cywilizowanym kraju) koszty manipulowania kasą są minimalne - lepiej się zainteresować tzw. sure wins, patrz wątek: Zysk bez ryzyka (3-5% czystego zysku 8-10 razy w miesiącu daje 25-50% miesięcznego zwrotu)

hi_res evil
[/QUOTE]

Właśnie nie, w strategii o której pisał Piotrek (sam nią gram i podpisuję się pod nią obiema rękami ), nie musisz ciągle wpłacać/wypłacać pieniędzy. Używasz po prostu kursów innych bukmacherów jako bazy do tego aby ocenić czy któreś zakłady z oferty buka, z którego korzystasz są opłacalne. Problem prowizji, itd. pojawia się właśnie gdy chcesz polować na "sure wins", wówczas rzeczywiście musisz większą kasę przerzucać między bukami.

Do góry
#541 - 06/04/2001 23:13 Re: el_sistemo - tydzień 14. 2001
Anonymous
Unregistered


no dobra
okej
skojarzyłem
pewnie to zdaje egzamin
ale pozwólcie, że zostanę przy swoim sys.
jest bardziej obiecujący (czyż nie? przy swoich założeniach...)

ps. zna ktoś może sposób żeby hill (www) się otwierał szybciej, jeszcze się zastanawiam gdzie otworzyć konto, hill ma dość bogatą ofertę ale ładuje się okropnie...

Do góry
#542 - 09/04/2001 16:48 Re: el_sistemo - tydzień 14. 2001
Anonymous
Unregistered


i jak?

czyste 50%
nie, żartuję oczywiście...

w każdym bądź razie mam pytanie, jeżeli potraficie (niektórzy z was, przynajmniej) ocenić szanse wyżej 50% - czy gracie singlami czy kombinacjami?
jeżeli singlami to dlaczego? tutaj matematyka jest bezlitosna, przegrana seria nie może być bardzo długa, a zyski są większe niż przy graniu singlami...

pzdr
hi_res evil

Do góry
#543 - 09/04/2001 17:01 Re: el_sistemo - tydzień 14. 2001
wojgol Offline
member

Meldunek: 06/02/2001
Postów: 154
Skąd: bialystok
Gratulacje hi_res evil!
Jestem pod wrazeniem szkoda tylko ze crewe-bolton odwolany moglo byc naprawde super.
Bylem troche pesymista co do tych typow ale teraz jestem naprawde pod DUUUZYM wrazeniem

Pozdrowienia wojgol

LETS BUST THE BOOKIES

Do góry
#544 - 09/04/2001 17:24 Re: el_sistemo - tydzień 14. 2001
Anonymous
Unregistered


slow down...

to pierwsze "jawne" typy i wszystko się może zdarzyć...
no, ale gdybyś zobaczył 500MB plików excela i statistiki to może byś tak nie wątpił

mam nadzieję, że do czerwca przekonani będą wszyscy (prawie)
szkoda, że niedługo koniec sezonu...

ps. mam jeszcze model dla wszystkich kursów, ale niestety ok. 75% zgodności i nie jest dość pewny, tzn. wyskakują mu 1x i x2 więc nie do zarobku... ale od niego się zaczęło... chciałem go wykorzystać do totoligi...

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2




Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3462 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581630 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49