Strona 3 z 13 < 1 2 3 4 5 ... 12 13 >
Opcje tematu
#545246 - 24/05/2006 14:14 Re: III Liga
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Własnie wróciłem z Rzeszowa i za chwile znów sie tam bede wybierał wiec tym razem napisze szybko co sadze o dzisiejszych spotkaniach w grupie IV.

Stal Rzeszów 2.20 X 3.15 Stal Stalowa Wola 2.76
Mecz o 6 punktów. Stalowa w tej rundzie gra bardzo nierówno dobre wystepy przeplata z bardzo słabymi. Osttanio wyszły jej dwa meczu i moim zdaniem jest szansa na kolejne zdobycie trzech punktów przynajmniej tak deklartuje piłkarze w lokalnej prasie i tv. W Rzeszowie od rana leje co napewno nieułatwi zadania zadnej druzynie dlatego tez moze skoncyc sie ze bedzie to wygladło podobnie jak w Stalowej tzn mecz bardzo zaciety walka w srodku pola i niewiele strzałow. takwłasnie sobie wyobrazam to spotkanie. Typuje wiec wynik 0-0 ewentualnie 1-1 i gram to 3/10.

Avia Świdnik 1.20 X 5.00 Pogoń Leżajsk 10.00
Strasznie przesacowane kursy! Avia ostatnio niewiem jak grała z Sanokiem, ale wynik chyba swiadczy o tym ze najlepiej z gra tej druzyny niebyło. Pogon w sobote grała ze Stalowka i poległa ale pozostawiła po sobie bardzo dobre wrazenie. Zawodnicy stworzyli sobie kilka naprawde dobrych sytuacji i gdyby byli bardziej konsekwentni w obroie mogli nawet powalczyc o remis. Moim zdaniem warto spróbowac X2 2/10.

Hetman Zamość 4.90 X 3.80 Wisła II Kraków 1.50
W tym meczu pasowałoby sie dowiedziec ilu zawodnikow z pierwszego składu jest dokoptowanych do druzyny. jesli niema ich zbyt wielu ( byc moze dostali juz wolne) to mozna spróbowac 1X. Narazie jednak no bet.

Co do innych spotkan juz ciezej wskazac faworyta lub kurs est mało opłacalny ( Kmita), dlatego jesli ktos chce grac cos z tej kolejki to polecam jedno z w/w spotkan.

Do góry
Bonus: Unibet
#545247 - 24/05/2006 15:53 Re: III Liga
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
DZis rezerwisci Wisly powaznie wzmocnieni:

W bardzo mocnym składzie wybiorą się w środę na mecz z Hetmanem Zamość wiślackie rezerwy. Drużynę Andrzeja Bahra wzmocni nawet... Mauro Cantoro.

W bramce rezerw stanie Mariusz Pawełek. Trener drugiej drużyny będzie też miał do dyspozycji Jeana Paulistę, Konrada Gołosia, Piotra Brożka, Adama Kokoszkę i Rafała Boguskiego.

To będzie ostatni mecz rezerw w tym sezonie w tak mocnym składzie. Weekendowy mecz rezerw został przełożony na czerwiec (z powodu wizyty Papieża), a później pierwszoligowcy udają się na urlop.

- Na razie nie myślę o tym co będzie później. Musimy wygrać w Zamościu. A będzie trudniej niż w meczu z Buskiem, bo i rywal bardziej wymagający - powiedział Bahr.

Do miejsca gwarantującego utrzymanie w III lidze Wisła II traci w tej chwili sześć punktów, lecz ma zaległy mecz ze Stalą Sanok. Poza tym spotkaniem, do końca rozgrywek pozostały cztery mecze.

zrodlo: wislakrakow.pl

Do góry
#545248 - 25/05/2006 18:00 Re: III Liga
JMnemonic Offline
journeyman

Meldunek: 01/05/2006
Postów: 88
wie ktos moze, czy w rezerwach amiki i lecha beda grali pilkarze z I skladu? bo legia chyba ma juz wolne i rezerwy sa faktycznie rezerwowe

Do góry
#545249 - 26/05/2006 08:13 Re: III Liga
TTomi Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2005
Postów: 1748
Kurs na Legie II w dzisiejszym meczu spadl z 2.5 na 2.3 bardzo szybko... Ktos cos wie? Sam zagralem Mazowsze Grójec wczesniej za 2.5 - teraz jest 2.75... Czyzby podpucha bukow? Mecz o 11.00...

Do góry
#545250 - 26/05/2006 08:24 Re: III Liga
TTomi Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2005
Postów: 1748
Sorki, mecz o 14.00 - choć początkowo miał być o 11.00

Do góry
#545251 - 26/05/2006 08:44 Re: III Liga
bohem Offline
member

Meldunek: 26/05/2006
Postów: 183
może ktos z pierwszego skladu ma zagrac? albo rezerwy musza udowodnic, ze moga grac w I druzynie w nowym sezonie. ale nie sadze, aby Rosłon czy Poledica mieli szanse wrocic do pierwszego zespolu. wiec kto?

Do góry
#545252 - 26/05/2006 11:08 Re: III Liga
Formic Offline
old hand

Meldunek: 28/07/2003
Postów: 813
Skąd: Warszawa
Witam,
myślę, że w tej kolejce weekendowej godne uwagi są dwa spotkania:

Unia Janikowo - Mieszko Gniezno 1 @ 1.60
Gospodarze z małego miasteczka pod Toruniem mają niezłego pecha. Rok w rok dostają się do barażowej walki o II ligę i rok w rok przegrywają tę walkę na prawdę o włos (2004-2005 z Piastem Gliwice, 2003-2004 ze Stasiakiem Opoczno). Na chwilę obecną ponownie zajmują miejce premiowane jedynie udziałem w barażach, gdyż liderująca Kania Gostyń wyprzedza Janikowian o 1 punkt.
Możny sponosor (Janikowosoda - mówi się, że Unia Janikowo to najbogatszy klub ze wszystkich klubów III-ligowych w Polsce) i spora grupa (ok 1,500 osób na każdym meczu) wierzą, że zgodnie z powiedzeniem "do trzech razy sztuka", w tym roku uda się wygrać rywalizację w II Grupie III Ligi i uzyskać bezpośredni awans do zaplecza ekstraklasy.
Do końca rozgrywek pozostały dwie kolejki. Przeanalizujmy więc, jakie jeszcze mecze rozegrają dwie drużyny bijące się o awans - Kania Gostyń i Unia Janikowo:

29 kolejka
Toruński KP - Kania Gostyń (Toruński KP - 4 miejsce)
Unia Janikowo - Mieszko Gniezno (7 miejsce)

30 kolejka
Flota Świnoujście - Unia Janikowo (Flota Świnoujście - 15 miejsce - walka o utrzymanie)
Kania Gostyń - Lech II Poznań (Lech II Poznań - 13 miejsce - walka o utrzymanie).

Widać więc wyraźnie, że w dzisiejszej kolejce i Unia i Kania grają z drużynami dosyć wysoko uplasowanymi, ale jednak już o nic nie walczącymi. Z kolei w 30 kolejce obie zagrają z drużynami walczącymi o utrzymanie (szczególnie ciężką sytuację ma Flota Świnoujście). Wynika więc z tego, że dzisiejsze spotkania powinny być chyba jednak łatwiejsze dla obu liderujących ekip, chociaż trzeba powiedzieć, że grająca przed własną, liczną publicznością Unia, ma chyba większe szanse na komplet punktów, aniżeli Kania Gostyń, gdyż na obiekcie w Toruniu nikomu łatwo punktów się nie zdobywa i Kania będzie musiała się ostro napracować, aby wrócić do Gostynia z kompletem punktów.

W drużynie z Janikowa mamy kilku na prawdę przyzwoitych kopaczy (jak na warunki III-ligowe). Mam tu w szczególności na myśli: Marcina Drajera, Tomasza Ciesielskiego, Waldemara Przysiudę, Michała Szeremeta, Krzysztofa Kretkowskiego.

Podsumowując, uważam, że głodna awansu i solidnie wspierana (finansowo i kibicowsko) drużyna z Janikowa pokona dzisiaj grającą o pietruszkę drużynę z pierwszej stolicy Polski i będzie liczyła na taki układ wyników, który pozwoli na ostatnią kolejkę do Świnoujścia wybrać się w roli lidera.


Wierna Małogoszcz - Kmita Zabierzów 2 @ 1.60
Tutaj już krócej. Wierna bardzo mocno walczy o utrzymanie (byłoby zupełnie inaczej, gdyby dwie kolejki temu nie przegrali u siebie bardzo ważnego meczu z Tłokami Gorzyce 0:1). Z kolei Kmita Zabierzów to drużyna z bardzo wielkimi aspiracjami na awans do II Ligi. Mocno naciska Stal Stalowa Wola, ale drużyna z malutkiej miejscowości na przedmieściach Krakowa się nie poddaje i, prezentując w miarę równą formę, od dłuższego czasu podchodzi do każdego meczu w roli lidera IV Grupy III Ligi.
Myślę, że bardzo sympatyczna drużyna z podkielelckiej Małogoszczy nie da jednak rady i któryś z bramkostrzelnych napastników gości przedziurawi obronę i spowoduje, że piłkarze z Zabierzowa wrócą do domów w dobrych nastrojach.

To tyle ode mnie, komentarze i inne spojrzenia mile widziane.
Pozdrawiam

Do góry
#545253 - 26/05/2006 12:38 Re: III Liga
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
Formic co do meczu Małgoszczy z Kmitą naprawdę bym się zastanowił...oglądałem w środe mecz Hutnik - Wierna zakończony wynikiem 2-2 (1-2) i powiem ,że zespół gości nawet nieźle prezentuje się w końcówce sezonu. Początek meczu należał do nich gdzie zupełnie zaskoczyli gospodarzy szczelając szybko dwie bramki. Nie widać było po nich presji i nie robili błędów jak to nieraz bywa w takiej walce. Hutnik ich zlekceważył i myśle ,że Kmita też może z takim nastawieniem jechać po "pewne" 3 pkt. do Małgoszczy. Nic bardziej mylnego - jeżeli zagrają początek meczu tak jak z hutnikiem i szczelą bramkę ,kmita może w ogóle nie wywieźć z tamtąd punktów. W meczu z hutnikiem natomiast nie wytrzymali kondycyjnie do końca w drugiej połowie broniąc się i co jakiś czas kontrując. Jednak teraz zagrają na swoim terenie więc naprawdę może być różnie. Jak dla mnie No Bet.

Do góry
#545254 - 26/05/2006 13:34 Re: III Liga
pawson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2005
Postów: 3139
Skąd: Bydgoszcz
Quote:

Unia Janikowo - Mieszko Gniezno 1 @ 1.60
Gospodarze z małego miasteczka pod Toruniem


ale mnie rozbawiłeś . przeczytałeś to gdzieś, czy sam to napisałeś? zachęcam, żebyś zajrzał do mapy

również gram Unię. mam jedynie obawy by nie zwyciężyła mentalność polskiego piłkarza "po co mam awansować, skoro jak awansujemy to zatrudnią lepszych piłkarzy, a mnie zostanie szukanie nowego klubu. a gdzie ja będę miał tak dobrze jak tu?" - a tak było przez ostatnie dwa lata w Janikowie. teraz jest kilku piłkarzy, którzy mam nadzieję, że na to nie pozwolą. 1,60 super kurs

Do góry
#545255 - 26/05/2006 13:47 Re: III Liga
Formic Offline
old hand

Meldunek: 28/07/2003
Postów: 813
Skąd: Warszawa
Quote:

Unia Janikowo - Mieszko Gniezno 1 @ 1.60
Gospodarze z małego miasteczka pod Toruniem



Quote:

ale mnie rozbawiłeś . przeczytałeś to gdzieś, czy sam to napisałeś? zachęcam, żebyś zajrzał do mapy





Rozumiem Wasze animozje na linii Bydgoszcz - Toruń, ale odnoszę wrażenie, że z punktu widzenia tematyki tego forum jest to sprawa absoultnie mariginalna. Ale w związku z Twoją chęcią pojawienia się zweryfikuję i stwierdzę "z małego miasteczka pod Inowrocławiem".

PanKa$a Twój punkt widzenia również wydaje się słuszny, ale powiem Ci, że Wierna jest drużyną dość himeryczną. Na jesieni miałem przyjemność oglądać w Małogoszczy ich mecz z Hutnikiem Kraków i powiem szczerze, że Wierna również grała na prawdę świetnie, prowadziła nawet 2:0 do bodaj 82 minuty i...potrafiła tamten wygrany mecz przegrać 2:3. Tutaj może być podobnie, bo Kmita jest zespołem na pewno bardziej poukładanym i ma swoim składzie kilku solidnych grajków, że wspomnę tutaj Kaliciaka, Bagnickiego, Ankowskiego, Szwajdycha. To może okazać się decydujące. A poza tym raczej ich nie zlekceważą, bo oni na prawdę się w tym Zabierzowie ostro napinają na II ligę i to widać. A Stalówka nie odpuści.

Pozdrawiam


Edited by Formic (26/05/2006 13:52)

Do góry
#545256 - 26/05/2006 14:40 Re: III Liga
przyborro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2006
Postów: 3265
Skąd: CIN
Unici to raczej spod Inowrocławia:D

A co do meczu to chlopacy zostawia jutro na boisku cale serce i zdrowie . Czuje jutro ze moj krajan Krecik cos ustrzeli. Unia chyba wreszcie wejdzie do tej ligi bo ciagle do niej puka...

Do góry
#545257 - 27/05/2006 09:56 Re: III Liga
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Panie panKasa niezgodze sie z Panem odnosnie spotkania Wiernej z Kmita. Wierna moze i zagrała dobrze z Hutnikiem, ale to wcale niezmienia faktu, ze faworyten i do dosc zdecydowanym w jutrzejszym pojedynku bedzie Kmita. Co prawda obydwu druzyn juz jakis czas w akcji niewiedziałem, ale pamietajac ich wystepy przeciwko Stali oraz biorac pod uwage cele i motywacje obydwu druzyn Kmita po kursie 1.60 wydaje sie niegłupim typem. Jak sam napisałes Wierna niewytrzymywała kondycyjnie wiec, kto wie jak ułozyłoby sie spotkanie gdyby pilkarze Małogoszczy szybko niestrzelili bramek. Kmita gra bardzo widowiskowo i skutecznie. W klubie sa checi i pieniadze na awans. Dodatkowo na 3 kolejki przed koncem maja tylko 1 punkt przewagi na Stala SW. Co prawda na Kmite czekaja w tych kolejkach teoretycznie słabsze druzyny, ale Stal jesli dzis niestraci punktów (a w środowym spotkaniu przeciwko Stali Rzeszów naprawde pokazali wielkie serce do gry) to w ostatnich 2 spotkaniach moim zdnaim ma duze szanse na komplet 6 punktów. Dlatego tez osobiscie gram Kmite 5/10

Do góry
#545258 - 28/05/2006 13:29 Re: III Liga
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
A ja pomimo wszystko zagrałem sobie jednak tak za parę groszy:


Małgoszcz - Kmita 1 1,5/10 4,8
Małgoszcz - Kmita X 2,5/10 3,85


kursy z Baw...

Do góry
#545259 - 28/05/2006 19:10 Re: III Liga
e$corpion Offline
Zysk Daje Ryzyko

Meldunek: 28/05/2006
Postów: 3798
Wierna Małgoszcz-Kmita 0-2
Dariusz Gawęcki 65, Wojciech Ankowski 90

Do góry
#545260 - 28/05/2006 21:08 Re: III Liga
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
No cóż przeliczyłem się troszkę co do zespołu Wiernej. Kmita wygrywając dzisiejsze spotkanie umocniła się w walce o awans do II ligi ,a niestety Wierna "mając okazje" uciec minimalnie rywalom ze strefy spadkowej nie wykorzystała tego. Zaniedługo w II polskiej lidze będą same zespoły nie mające stadionów + minimalną ilość kibiców ,a zespoły z tradycjami będą grały po III i IV ligach. No ale cóż gdzie są pieniądze tam są i rezultaty. Nie pozostaje teraz nic innego jak życzyć zespołowi z Zabierzowa utrzymania lidera i awansu do klasy wyżej...

Do góry
#545261 - 29/05/2006 14:29 Re: III Liga
JMnemonic Offline
journeyman

Meldunek: 01/05/2006
Postów: 88
wygląda na to, że można stawiać przeciwko Legii II. ich treener po ostatnim meczu się załamał i przyznał, że nie ma kim grać. małe szanse, aby powołali kogoś z pierwszej drużyny, bo wszyscy na urlopach. 31 grają na wyjeździe z ceramiką więc mój typ
ceramika-legiaII 1 @1,80/betandwin

Do góry
#545262 - 31/05/2006 14:02 Re: III Liga
koreas Offline
enthusiast

Meldunek: 19/12/2005
Postów: 276
Skąd: Poland
Wisłe II w Bet-at-home i BAW wycofali

Do góry
#545263 - 31/05/2006 18:44 Re: III Liga
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
Quote:

Wisłe II w Bet-at-home i BAW wycofali




Może dlatego, że mecz już się rozpoczął? Chyba grali o 16, bo już wiadomo, że Wisła wygrała 3:0.

Do góry
#545264 - 31/05/2006 18:56 Re: III Liga
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
Quote:

Quote:

Wisłe II w Bet-at-home i BAW wycofali




Może dlatego, że mecz już się rozpoczął? Chyba grali o 16, bo już wiadomo, że Wisła wygrała 3:0.




Poprawka, o 16 dziś to Wisła II grała zaległy mecz ze Stalą Sanok:

Quote:

Mimo iż Piotr Brożek nie wykorzystał rzutu karnego w 59 minucie meczu Wisły II ze Stalą Sanok rezerwy "Białej Gwiazdy" wyraźnie zwyciężyły Stal Sanok 3:0. W meczu tym zagrało czterech zawodników szerokiej kadry pierwszej drużyny: Nikola Mijailović, Maciej Stolarczyk, Konrad Gołoś i wspomniany Piotr Brożek. Dwa gole zdobył Paweł Smółka, jednego dodał Patryk Małecki




WislaKrakow.pl

Do góry
#545265 - 11/06/2006 12:20 Re: III Liga
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Ostatnia kolejka.
W dniu dizisiejszym w Stalowej Woli zapowiada sie miłe popołudnie. W trakcie meczu ma byc ładna oprawa a pozniej fetowanie awansu badz tez zdobycie drugiego miejsa dajacego baraze ( to juz Stal ma zagwarantowane) Aby awansowac Stal musi dzisijszy mecz wygrac i niepowinna miec z tym prolemow gdyz pilkarze ostatnio pokazuja zwyzkujaca forma a Tłoki cóż tak jak mozna sie tego bylo spodziewac po utracie sponsora zegnaja sie z III liga. Aby Stal zajeła I miejsce Kmita dzis niemoze wygrac. Rozmawiałem z kibicem Pogoni Lezansk z która dzis zmierzy sie Kmita i sytuacja wyglada tak. Lezansk gra ostatnio dosc dobrze i wykazuje duza determinacje. Piłkarze dzielnie walcza o utrzymanie sie i jak narazie niemoga wcale byc tego pewni, dlatego tez dzis napewno postaraja sie urwac jakies punkty pilkarzom z pod Krakowa. Kmita moim zdanim jednak tego meczu nieprzegra gdyz posiada duzo lepsza kadre. Jeszcze wczoraj w Bet-at-home na wygrana Kmity był kurs 1.65 dzis natomiast 1.50 i ten kurs juz zbytnio oplacalnym niejest i raczej bym granie po takim kursie odradzał.
Z innych meczy które zwróciły moja uwage to potyczka rezerw Wisły z Motorem kurs na remis 3.80 a na "2" 6.00. Moim zdaniem to lekkie nieporozumienie. Owszm Motor gra o pietruche, ale w Wisle chyba nibedzie juz wzmocnien z 1 składu dlatego tez za niewielka kwote mozna sprobowac zagrac X2. Argumentem, ktory powstrzymuje mni przed zagraniem tego za iweksza kwote jest to ze Wisła ciaz ma szanse i bedzie walczyc o utrzymanie.
Granie wszytkich innych spotkan to raczej loteria, gdyz mecze sa ez zadnej stawki.

Do góry
Strona 3 z 13 < 1 2 3 4 5 ... 12 13 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Sensei, akagi, igea23, Lukasz111, ElNinho[mmdea], latajaca_holenderka), 3540 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581827 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49