Strona 7 z 13 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 12 13 >
Opcje tematu
#545326 - 07/10/2006 10:53 Re: III Liga
kamasss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 9866
Skąd: Poznań
Czy ten mecz trzeba grać z kombinacjami w profie? Niestety tylko tam chyba można go zagrać... musiałbym komuś to zlecić, bo u siebie nie mam Profa.

Do góry
Bonus: Unibet
#545327 - 07/10/2006 10:54 Re: III Liga
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
Quote:

Czy ten mecz trzeba grać z kombinacjami w profie? Niestety tylko tam chyba można go zagrać... musiałbym komuś to zlecić, bo u siebie nie mam Profa.




w STSie jeszcze 15 minut temu go gralem, kurs wynosi 6, musi byc 5 kombinacji

Do góry
#545328 - 07/10/2006 11:26 Re: III Liga
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22187
Skąd: Chorzów
W profie mozna to zagrac w trzech kombinacjach.

Do góry
#545329 - 07/10/2006 12:10 Re: III Liga
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
Czy ktos przewiduje relację z tego meczu live?
Byłbym wdzięczny chociaz za końcowy rezultat zaraz po meczu.

Do góry
#545330 - 07/10/2006 12:28 Re: III Liga
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
WARTA POZNAŃ - LECH POZNAŃ

W najbliższą sobotę o godz. 15:00 zapowiada sie bardzo ciekawy pojedynek przy Drodze Dębińskiej, ponieważ dziesiątym ligowym rywalem Warty będzie rywal zza miedzy - drużyna rezerw poznańskiego Lecha.

Klasyczne derby Poznania zbiegają się w czasie z przerwą w rozgrywkach I-ligowych (mecze eliminacyjne Polski z Kazachstanem i Portugalią), a więc należy się spodziewać przy Drodze Dębińskiej wielu graczy z szerokiej kadry Kolejorza.

Drużyna naszego rywala w tym sezonie zdecydowanie zawodzi. Rozczarowanie jest tym większe, że po przeprowadzce podstawowego trzonu Amiki do Poznania, spodziewano się podniesienia poziomu rywalizacji także i w rezerwach.
Tymczasem wyniki drużyny trenowanej przez doświadczonego Włodzimierza Małowiejskiego, są dalekie od oczekiwań. W 6 z 9 spotkań, drużyna rezerw Lecha schodziła z boiska pokonana. I wcale tego nie tłumaczy że rywale byli silni: bo gładko ulec Turowi, Mieszku, Kanii, TKP Toruń, Jarocie czy - w kompromitującym stylu 0:5 Policom, sztuką żadną nie jest. Do tego dochodzi uratowany w przedostatniej minucie remis 1:1 ze Zdrojem oraz jedyne zwycięstwa z Kaszubią 1:0 i efektowne wyjazdowe 5:1 ze słabą Cartusią, co jest wyjątkami potwierdzającymi regułę, że ten sezon dla III-ligowego Kolejorza układa się fatalnie (dodajmy do tego największa ilość straconych goli ze wszystkich ekip, czyli aż 21 oraz przedostatnie miejsce w tabeli).

Sobotnie spotkanie w "Ogródku" będzie też okazją dla Warty do zmazania haniebnej plamy, jaką była wiosenna porażka 0:4 przy Bułgarskiej w Pucharze Polski.

Podejmując się próby odgadnięcia wyjściowej jedenastki jaka zawita przy Drodze Dębińskiej, to muszę przyznać, że jest to zadanie łatwiejsze niż w minionych latach. Lech II gra obecnie w miarę ustabilizowanym składem. W bramce pojawi się zapewne Radosław Cierzniak lub Paweł Linka. W obronie powinni wystąpić Arkadiusz Czarnecki, Bartłomiej Górka, Krzysztof Strugarek oraz Argentyńczyk Fernando Bonjour; w pomocy Norbert Mazgaj, Maciej Kwiatkowski, Artur Marciniak i Marcin Kikut; a w ataku Marcin Sobczak i Marcin Mazurek. Choć możliwe jest, że zamiast kilku młodych lechitów, na boisku pojawią się troszkę bardziej znani Dawid Kucharski (obrona), Marcin Wachowicz(pomoc) oraz Przemysław Pitry (atak). Chyba że trenerzy z Bułgarskiej jeszcze kimś nas zaskoczą.
Dodajmy że najlepszymi strzelcami rezerw Lecha są Filip Marciniak (4 trafienia) oraz Marcin Mazurek (2 gole).

Podsumowując - rywal chimeryczny, nieobliczalny i niewygodny - wspomniana przerwa w rozgrywkach, więc i skład potencjalnie może być mocniejszy (to raz), następnie jest to spotkanie derbowe, które zawsze rządzi się swoimi prawidłami (to dwa) oraz Lech II zawsze lubił "spiąć się" na Wartę - to trzy.

Jeżeli jednak wicelider zagra na swoim normalnym poziomie i będzie skoncentrowany od pierwszej do ostatniej minuty, to o wynik nie powinniśmy przesadnie drżeć. Jedno w każdym razie jest pewne - emocji z pewnością nie zabraknie, jak to zwykle ma miejsce przy pojedynkach obu ekip z Poznania.

źródło: www.wartapoznan.pl

***

Też zagrałem dziś X2 (@2.31 w sts), ale po tym artykule mam większe wątpliwości. Zwłaszcza, że czytam na forum Lecha iż trener rezerw Wojciech Małowiejski nie ma zbyt dobrej opinii wśród kibiców. Za słabe wyniki i fatalny styl prowadzenia zespołu.

No, ale co ma być to będzie

Do góry
#545331 - 07/10/2006 12:40 Re: III Liga
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

***

Też zagrałem dziś X2 (@2.31 w sts), ale po tym artykule mam większe wątpliwości. Zwłaszcza, że czytam na forum Lecha iż trener rezerw Wojciech Małowiejski nie ma zbyt dobrej opinii wśród kibiców. Za słabe wyniki i fatalny styl prowadzenia zespołu.

No, ale co ma być to będzie




Mialem sie wybrac na ten mecz, chcialem zapakowac mojego synka i pokazac mu pilke kopana w wersji 3 ligowej;-)
Niestety maly jest na tyle maly ze szans na to aby przy tej pogodzie wytrzymal choc jedna polwe nie ma:]

Rezerwy Lecha powinny dzis dosc gladko przegrac, Warta zmotywowana na ten mecz bardzo, ze strony Lecha nie ma takiej presji oni sa skazani na pozarcie na ta chwile bo jak wspomniales obecny trener jest malo lubiany, sklad mocno niezgrany, graja na "ogrodku" gdzie doping dla gospodarzy bedzie naprwde spory, gdyby nie marna pogoda zaryzykowalbym stwierdzenie ze zabraknie biletow;-)

Ze smieszniejszych ciekawostek, kibice Warty to w wiekszosci wiekowe dziadki z okolicznej Wildy i Debca, z pobliskich ogrodkow dzialkowych, niby powolni i spokojni ale na tym meczu dostana takich sil do "opierdalania" sedziego i pilkarzy ze nie jeden sie zdziwi

Wspolczuje Bzyku bo zaklad na 90% przegrany, 10% zostawiam na remis bo moze sedzia bedzie przyjazny no i to tylko 3 liga wiec tam wszystko moze sie zdarzyc

Do góry
#545332 - 07/10/2006 12:51 Re: III Liga
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
no zobaczymy - futbol to taka gra, że nic nie jest pewne do ostatniego gwizdka

obyś się mylił

a co ma być to będzie...

Do góry
#545333 - 07/10/2006 12:53 Re: III Liga
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

no zobaczymy - futbol to taka gra, że nic nie jest pewne do ostatniego gwizdka

obyś się mylił

a co ma być to będzie...


Nie zagralem tego wiec jesli sie myle to z korzyscia dla Ciebie i innych grajacych Lecha

Do góry
#545334 - 07/10/2006 14:55 Re: III Liga
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
jednak się myliłeś
Dzięki Oli2424 za info

Do góry
#545335 - 07/10/2006 15:03 Re: III Liga
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
0-2 Pięknie, pieknie. Wielkie dzięki za info!!!

Do góry
#545336 - 07/10/2006 15:34 Re: III Liga
Oli2424 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/04/2005
Postów: 3504
No kurs 7 w Profku ładnie wszedł Lech co prawda miał przewagę w tym meczu ale gdyby Warta wykorzystała 2 groźne sytuacje na początku meczu to mogłoby nie być tak wesoło ale na szczęście tak się nie stało W 2 połowie widać było przewagę kondycyjną po stronie rezerw Lecha. Warta kompletnie opadła z sił i praktycznie cała 2 połowa toczyła się na połowie "Zielonych" Obie bramki padły prawie identycznie i obie po rzutach rożnych.

Najpierw w 67 minucie "róg" wykonywał Kikut dośrodkowując na krótki słupek gdzie do piłki do padł Pitry i skierował ją w "długi" narożnik bramki.

72 minuta niemal identyczna. Ponownie rzut rożny, którego wykonwaca był Kikut, ponownie dopadł do niej Pitry tylko tym razem umieścił futbolówkę w "krótkim" narożniku bramki Warty

Cieszę się , że mogłem pomóc kilkoma informacjami na temat tego meczu, a kurs 7 rzadko kiedy się trafia

Do góry
#545337 - 07/10/2006 20:34 Re: III Liga
grajekkk Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/05/2003
Postów: 2006
Zagrałem Lecha II w kombinacji z Okocimskim kurs ponad @6(wygral 2-0), Rumunią (3-1) i niestety z DANIĄ........zA 100zł wychodziło ponad 6000, nie ma to jak fart...........szkoda słów. Ogólnie dziś straszna klęska na el.ME

Na jutro polecam AKS Busko-Hutnik Kraków 2 @2,2
Jeżeli wygramy to zrównujemy się punktami z liderem Motorem.
Co prawda nie gramy jakiejś olśniewającej piłki ale walczymy od początku do końca, defensywa gra w miare pewnie.
Dwóch napastników pauzuje(Wasilewski i Paszkiewicz), ale mimo ich nieobecności w koncowej fazie meczu ze Stala Sanok potrafiliśmy stworzyć kilka świetnych sytuacji.
W AKS nie dzieje się najlepiej po 8 dniach zrezygnowal trener tej drużyny Aleksandr Brożyniak.

Ze strony AKS BUSKO:

"..........Trener Brożyniak opuścił Busko. Nie znosi kłamstw i buski rozdział uważa za zamknięty.

Buski trzecioligowiec w galopującym tempie pogrąża się w zapaści finansowej i organizacyjnej.

Środowy trening poprowadził Maciej Pastuszka. w klubie tymczasem sytuacja jest gorzej niż zła, a zawodnikom rozwiązały się języki. Piłkarze nie otrzymują pieniędzy określonych w umowach, nioe wypłacono im premii za trzy wygrane w tej rundzie mecze i nie otrzymują zwrotu dojazdu na treningi. Wielu z nich nie ma grosza na opłacenie elementarnych potrzeb. Niektórzy są na utrzymaniu rodziny.

Wielu piłkarzy nie ukrywa także, że zamierza dotrwać do końca rozgrywek rundy jesiennej i zerwać umowy z AKS, bo mogą to zrobić w sytuacji jeśli klub przez trzy miesiace zalega z wypłatami.
Prezes klubu Zdzisław Donchór był w środę po południu nieuchwytny.

Jak w takiej sytuacji wypadnie buska jedenastka w niedzielnym meczu z Hutnikiem Kraków.
Niedzielny mecz rozpocząć ma się o godzinie 14. O ile się rozpocznie..."

Do góry
#545338 - 07/10/2006 21:08 Re: III Liga
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22187
Skąd: Chorzów
Oli wielkie gratki dla Ciebie.
Szkoda tylko ze zagralem ten meczyk w kombinacji z Dania
Oby jak najwiecej takich informacji.
Pozdr

Do góry
#545339 - 20/10/2006 13:44 Re: III Liga
chciwus_04 Offline
addict

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 421
Proponuję postawić na poniższy mecz :

Stal Głowno - Warmia Grajewo.
Drużyna Warmii w tym sezonie zawodzi na całej linii. W sumie nie może to dziwić, gdyż połowa składu to juniorzy. Atmosfera wokół klubu jest średnia. W ostatnim meczu przeciwko Zniczowi Pruszków drużyna prezentowała się całkiem przyzwoicie, ale jak zwykle zabrakło koncentracji w końcówce meczu.
Typ : Stal Głowno 9/10
Kurs : 1,35 (baw)

Do góry
#545340 - 21/10/2006 15:47 Re: III Liga
chciwus_04 Offline
addict

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 421
Quote:

Proponuję postawić na poniższy mecz :

Stal Głowno - Warmia Grajewo.
Drużyna Warmii w tym sezonie zawodzi na całej linii. W sumie nie może to dziwić, gdyż połowa składu to juniorzy. Atmosfera wokół klubu jest średnia. W ostatnim meczu przeciwko Zniczowi Pruszków drużyna prezentowała się całkiem przyzwoicie, ale jak zwykle zabrakło koncentracji w końcówce meczu.
Typ : Stal Głowno 9/10
Kurs : 1,35 (baw)




Tak, ja myślałem...Stal - Warmia 2-0 (z drugiej strony wcale się nie cieszę, bo kibicuję Warmii)
Kurs marny,ale pewne zwycięstwo gospodarzy.
Żałuję tylko, że miałem opory, by podać typ na Jagę.
Pozdrawiam

Do góry
#545341 - 22/10/2006 11:24 Re: III Liga
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
AKS Busko Zdrój - Stal Rzeszów

W czwartej grupie III ligi dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku. Do Buska przyjeżdżają piłkarze Stali, kandydaci do awansu. Jednak piłkarze z Rzeszowa juz od kilku sezonów są stawiani przd sezonem za głównego kandydata do awansu a na boisku nie udowadniają aspiracji drugoligowych. Ostatnie dwa mecze drużyna Stali przegrała i aby jeszcze mieć choć cień szansy na miejsce pierwsze bądź drugie muszą dzisiejszy mecz wygrac. Obecnie ich strata do prowadzącego Motoru wynosi 9 punktów. Stal stać na odniesienie zwycięstwa z beniaminkiem tyle, że muszą poprawić grę w defensywie. W ostatnim meczu pechowo przegranym z Wierną dwa pojedyńcze (nonszalanckie) błędy obrońcy zadecydowały o porażce. Najlepszy strzelec Stali Fabianowski mówi otwarcie przed tym meczem : " Jeśli nie wygramy dwóch ostatnich meczów, mówienie o awansie może nie mieć sensu".
W zespole Stali nie zagra Szczoczarz, który leczy kontuzję. Dzis z pewnością przydałby sie zespołowi i tworzyłby dobry duet w ataku z Fabianowskim.
Jeśli Stal zagra bardzo ostrożnie w obronie to jestem przekonany, że wywiezie z Buska komplet puntków. Pomoc i napastnicy spisują się w obecnym sezonie dobrze, umiejętnościami, kulturą gry z pewnością przewyższają kolegów z AKS.

22.10.06 - 14:00.

Mój typ : Stal Rzeszów @ 2.20
Stawka : 6/10


Edited by Bzyku (22/10/2006 13:39)

Do góry
#545342 - 28/10/2006 11:07 Re: III Liga
Tata Filipa Offline
addict

Meldunek: 26/05/2006
Postów: 404
nie ukrywam, ze nie jestem zbyt wielkim znawcą polskiej III ligi, ale moją uwagę przykuły dziś 2 mecze

Radomiak Radom - Ruch Wysokie Mazowieckie 1
kurs w b-a-h 2,15
Radomianie dotychczas fatalnie u siebie 1-2-4, bramki 5:9.
ostatnio remis w domu z Mazowszem Grójec i potem niespodziewane zwycięstwo 1:0 w PP z ŁKSem na wyjeździe. Przed kilkoma dniami Radomiak podpisał 2-letnię umowę z Grupą Żywiec
i myślę, że ten fakt, oraz to, że to ostatni mecz w tej rundzie w Radomiu spowoduje, że ugrają 3 pkt. Muszą choc częściowo odzyskac twarz u swoich Kibiców. Ruch nie jest jakąś super wyjazdową ekipą 2-2-3, jeśłi nie strzelą szybko bramki na 0:1, to wg. mnie nie wywiozą z Radomia nawet 1 punktu.
gram to delikatnie 3/10, ale myślę , że typ wart uwagi

a drugi mecz to
Motor Lublin - Kolejarz Stróże 1 kurs w b-a-h 1,85
Motor poległ ostatnio na wyjeżdzie 2:1 z Orlętami Raadzyń Podlaski, myslę że to i fakt, że to ostatni mecz tej rundy w Lublinie spowowduje , że zagrają o całą pule. Domowy bilans mają bardzo dobry 5-1-0, bramki 17:3. Ich rywal /choć może nazwę ma dla wielu niewiele mówiącą/ to stali się oni dośc dobrym III ligowym zespołem, a ch wyjazdowy bilans to 4-2-0, bramki 8:2!!!! Łatwo lubliniakom nie będzie, ale myślę, że zrobią wszystko, by zwiększyć przewagę nad rywalem /Kolejarz na 3, a Motor na 1 pozycji/.

Do góry
#545343 - 28/10/2006 11:15 Re: III Liga
Tata Filipa Offline
addict

Meldunek: 26/05/2006
Postów: 404
uwagę przykuły dziś, ale mecze odbedą się jutro
choć w b-a-h Radomiak figuruje na dziś o 14.00, ale według strony klubowej, mewcz jest jutro o 14.00, i aby przyciągnąć więcej kibiców - bilety po 5 zł.

Do góry
#545344 - 04/11/2006 10:12 Re: III Liga
Adizek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/06/2004
Postów: 1873
Skąd: Żory
dzis mecz na szczycie w grupie 3 Rakowm Czestochowa podejmuje w Jastrzebiu GKS moze ktos zorentowany napisze jaka jest sytuacja w Rakowie ale w GKS-ie nie wyglada to najlepiej nie zagraja wielce prawdopodobne Adaszek,Taraszkiewicz,Grabczynski jest to 3 podstawowych zawodnikow srodka pola (ten ostatni defensywny) do tego podstawowy obronca Wrzesniak jak na mecz z liderem wydaje mi sie ze to duze oslabienia dlatego zagralbym 2 4/10 lub X2 7/10 gdyby nie to ze bede na tym meczu i kibicowal GieKSie.Pozdrawiam

Do góry
#545345 - 08/11/2006 20:55 Re: III Liga
pycio26 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/10/2005
Postów: 2563
Skąd: Bournemouth
Rozwój Katowice - Stilon Gorzów: mecz ostatecznie odwołany!


Planowny na najbliższy piątek mecz 16. kolejki piłkarskiej trzeciej ligi pomiędzy Rozwojem Katowice a gorzowskim stilonem nie odbędzie się. Decyzję taką podjął Śląski Związek Piłki Nożnej na wniosek naszego klubu. Powodem przełożenia spotkania jest panująca w Gorzowie epidemia grypy. Z tej samej przyczyny ŚlZPN odwołał również ostatni tegoroczny mecz Stilonu z GKS Jastrzębie.
- Jesteśmy zaskoczeni takim obrotem sprawy, ale nie pozostaje nam nic innego, jak dostosować się do decyzji Ślaskiego Związku Piłki Nożnej - powiedział Romuald Oryńczak, dyrektor Rozwoju Katowice.

Szkoda bo X mi chodzil po głowie

Do góry
Strona 7 z 13 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 12 13 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, alfa), 4445 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582796 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07