Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#54632 - 28/02/2004 21:08 problemy z STS , przeczytajcie
znawca Offline
newbie

Meldunek: 24/09/2003
Postów: 26
Skąd: Zamosc
Chcialbym wam opisać sytuację jaka wydarzyła mi sie kilka dni temu , kiedy chciałem wysłać mój kupon z obstawionymi meczami w STS . wyobrażcie sobie , że musiałem czekać 10 minut na wysłanie kuponów , bo wielce szanowny pracownik STS-u wpieprzał sobie za przeproszeniem kanapkę , rozumiem , że tzreba spozywać posiłki , ale dlaczego wielce szanowni pracownicy STS-u robią to w czasie pracy , czy nie lepiej zamknąć lokal na 15 minut i spokojnie zjeść , a nie denerwować klienta , który musi czekać , aż wielce szanowny hrabia zje sniadanie , tak jakby on mi robił łaskę , że wysle te kupony .Do czego to podobne przecież to jest totalne olewanie klienta , czy oni nie mogą zrozumież ,że przecież utrzymują się z pieniedzy graczy i nikomu łaski nie robią , że wyslą kupon?.opisałem sytuację , która wydarzyła się w moim mieście , może w innych miastach jest inaczej tego nie wiem . Proszę napiszcie co wy o tym sadzicie . mnie osobiście ta sytuacja przekonała do podjęcia decyzji grania u buków internetowych i zrezygnowania z usług takich firm jak STS. Proszę o wasze wypowiedzi jak w waszych miastach zachowują sie pracownicy firm bukmacherskich w stosunku do klienta . Pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#54633 - 28/02/2004 23:13 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Shoti Offline
veteran

Meldunek: 24/03/2003
Postów: 1405
Skąd: Racibórz
Niesamowite, przestańmy chodzić do STS. Oko za oko ,a co... (raczej za bułke )

Niom...troche chamskie zachowanie patrzeć jak ktoś je bułke a ty nie jesz. Olać ,że czekałeś aż tą bułke wszamała ta miła pani, ale ŻE SIE Z TOBA NIE PODZIELIŁA :eek: szok...normalnie szok... Czy STS nie rozumie ,że żyje z nas graczy. Powini wprowadzić darmową herbatę i ciasteczka dla stałych klientów, a dla tych co puszczają kupony całymi kilogramami i czasem czekają dłużej niż 5 min na wydrukowanie to jeszcze powinny być rozkładane fotele lotnicze i maniquire

Do góry
#54634 - 28/02/2004 23:41 Re: problemy z STS , przeczytajcie
starakk Offline
enthusiast

Meldunek: 12/08/2003
Postów: 220
Skąd: lublin
W Lublinie w STS konsumpcja jest na porzadku dziennym-ta stara kobita obżera sie przez 5 godzin ze swojego 8 godzinnego dnia pracy
A niekiedy co na pewno wielu tu potwierdzi nieraz wychodzi do pobliskiego baru i jezeli jest sama to zamyka na kwadrans punkt.
Wiele razy interweniowałem w tej sprawie ale jak narazie nic to nie dało
A oszustwa przy wypłatach tej pani to rzecz na porządku dziennym
Mysle iż po wejściu polski do uni i gdy zrobi sie prawdziwa konkurencja takie przypadki nie będą mieć miejsca

Do góry
#54635 - 28/02/2004 23:55 Re: problemy z STS , przeczytajcie
mpbrowar Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/12/2002
Postów: 1772
Skąd: miasto helikopterów
starakk, Ty się ciesz że w sts-ie nie obsługują baby podobne do tych ze sklepu z żyrandolami na Kunickiego

Do góry
#54636 - 29/02/2004 00:18 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Banik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2002
Postów: 2416
Skąd: Katowice/ Malta
Dzisiaj w naszym profie na PKP, ulubienica wszytkich grajacych, forumowicze ze Śląska wiedza o kim mowa , gdy kolejka byla 10-15 osobowa wstala ze swojego fotelika i powiedziala ze jest zmeczona i zrobi sobie 15 minutowa przerwe bo taka jej przysluguje...

Po minucie pod wplywem nieparlamentalnych słow wychodzacych raz po raz z kolejki z wielkim oburzeniem wrocila jednak do pracy

Do góry
#54637 - 29/02/2004 00:25 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Andrev Offline
old hand

Meldunek: 25/05/2003
Postów: 1198
Skąd: Zamość
[QUOTE]Oryginalnie wysłał znawca:
[qb]Chcialbym wam opisać sytuację jaka wydarzyła mi sie kilka dni temu , kiedy chciałem wysłać mój kupon z obstawionymi meczami w STS . wyobrażcie sobie , że musiałem czekać 10 minut na wysłanie kuponów , bo wielce szanowny pracownik STS-u wpieprzał sobie za przeproszeniem kanapkę , rozumiem , że tzreba spozywać posiłki , ale dlaczego wielce szanowni pracownicy STS-u robią to w czasie pracy , czy nie lepiej zamknąć lokal na 15 minut i spokojnie zjeść , a nie denerwować klienta , który musi czekać , aż wielce szanowny hrabia zje sniadanie , tak jakby on mi robił łaskę , że wysle te kupony .Do czego to podobne przecież to jest totalne olewanie klienta , czy oni nie mogą zrozumież ,że przecież utrzymują się z pieniedzy graczy i nikomu łaski nie robią , że wyslą kupon?.opisałem sytuację , która wydarzyła się w moim mieście , może w innych miastach jest inaczej tego nie wiem . Proszę napiszcie co wy o tym sadzicie . mnie osobiście ta sytuacja przekonała do podjęcia decyzji grania u buków internetowych i zrezygnowania z usług takich firm jak STS. Proszę o wasze wypowiedzi jak w waszych miastach zachowują sie pracownicy firm bukmacherskich w stosunku do klienta . Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]hmmm...przecież to pestka :rolleyes: w porównaniu z profesjonalem zresztą kilka metrów dalej masz.Gdzie obsłudze aż pali się do roboty np.baba z nudów szyje na drutach,a typ skleja i maluje samoloty :eek: a zresztą owi pracownicy na tablicach tenis piszą do czwartku z innymi dyscyplinami jest troche lepiej,ale np .kursy na piłke nożną napisane we wtorek (np.2.3)obowiązują do niedzieli (a wiadomo może spaść do 1.8 ale co to dla nich).Punkt jest czynny na dniach od 9:00 a oni se przychodzą i otwierają czasami nawet po dwóch kwadransach.Przypadków mógłbym wyliczać,ale po co

Do góry
#54638 - 29/02/2004 00:59 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Grey Fox Offline
enthusiast

Meldunek: 18/10/2001
Postów: 393
Skąd: Katowice City
heh ja jestem z Piotrowic - dzielnica Katowic. pozdro Banik i u nas nie ma takiego problemu w profku, pracuja tam dwie moje sasiadki (siostry zresza) i one sa porządne i nie robia żadnych problemów, zawsze wszystko jest na czas. A w tygodniu w godzinach 13-14 maja regulaminowa przerwe na obiad i wtedy jest zamkniete, do czego wszyscy sie przyzwyczaili bo tak jest od poczatku otwarcia punktu. Pozdro i zycze mniej problemow

Do góry
#54639 - 29/02/2004 01:14 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Banik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2002
Postów: 2416
Skąd: Katowice/ Malta
ja jestem z ligoty, w piotrowicach macie profa? czy mowisz o tym na ligocie?

Do góry
#54640 - 29/02/2004 01:15 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Grey Fox Offline
enthusiast

Meldunek: 18/10/2001
Postów: 393
Skąd: Katowice City
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Banik:
[qb]ja jestem z ligoty, w piotrowicach macie profa? czy mowisz o tym na ligocie?[/qb][/QUOTE]w piotrowicach jest juz 2 lata, nie wiedziales?

Do góry
#54641 - 29/02/2004 01:46 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Banik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2002
Postów: 2416
Skąd: Katowice/ Malta
A dokladnie w ktorym miejscu?

Do góry
#54642 - 29/02/2004 01:49 Re: problemy z STS , przeczytajcie
nierja Offline
enthusiast

Meldunek: 03/04/2002
Postów: 317
Skąd: Chorzów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Banik:
[qb]Dzisiaj w naszym profie na PKP, ulubienica wszytkich grajacych, forumowicze ze Śląska wiedza o kim mowa , gdy kolejka byla 10-15 osobowa wstala ze swojego fotelika i powiedziala ze jest zmeczona i zrobi sobie 15 minutowa przerwe bo taka jej przysluguje...

Po minucie pod wplywem nieparlamentalnych słow wychodzacych raz po raz z kolejki z wielkim oburzeniem wrocila jednak do pracy [/qb][/QUOTE]Tez mialem z ta stara kur.. przejscia..

Do góry
#54643 - 29/02/2004 02:17 Re: problemy z STS , przeczytajcie
panatta Offline
stranger

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 18
Skąd: gliwice
A to co się dzieje w punkcie STS w Gliwicach to już totalny koszmar
Młode panienki które siedzą w punkcie i myśla chyba że praca im się należy bo są ładne-tak im się chyba wydaje tylko-są opryskliwe dla klientów nie uzupełniaa kursów na ściennych ulotkach
A najśmniejsniejsze jest to że potrafią nawet krzyczeć na klientów i obrażać starszych ludzi bez powodu
Zastanawiam się czy tak trudno szefostwu firmy przeprowadzić jakąś comiesięczną kontrolę i wypierniczeniu na bruk młodych nie szanujących sobie pracy dziewczyn.

Do góry
#54644 - 29/02/2004 02:21 Re: problemy z STS , przeczytajcie
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
przeciez jak sa mlode i lladne to zawsze mogą znalezc prace w agencji towarzyskiej

Do góry
#54645 - 29/02/2004 02:31 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Banik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2002
Postów: 2416
Skąd: Katowice/ Malta
Powinnscie wiedziec, ze młode i ładne nie są przyjmowane do punktów bukmacherskich czy kasyn przypadkowo...

W obecności atrakcyjnych kobiet meżczyżni wykazują większą gotowość do ryzyka

i bylo juz to wielokrotnie udowadniane naukowo...

Do góry
#54646 - 29/02/2004 22:00 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Tremo Offline
member

Meldunek: 27/09/2002
Postów: 123
Skąd: Polska
[QUOTE]Oryginalnie wysłał majestic:
[qb]przeciez jak sa mlode i lladne to zawsze mogą znalezc prace w agencji towarzyskiej[/qb][/QUOTE]Taaa.. u Czarka Mończyka LOL

Do góry
#54647 - 29/02/2004 23:44 Re: problemy z STS , przeczytajcie
tyler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2002
Postów: 3428
Skąd: -
u mnie w jednym stsie są panienki, które lubią sobie wyjść na fajkę i trzeba oczywiście czekać aż wypalą.

pamiętam też inną sytuację, wielka kolejka, niedługo zamykają a przy kompie siedzi tylko jedna, choć drugi czynny to ta druga ('pani' jola z białówny) pisze kursy na niedzielę. ludzie się wqrwiają i proszą żeby podeszła, a ona opryskliwie odkrzykuje że nie będzie zostawała potem zeby pisać kursów. w końcu z łaską i naburmuszoną miną podeszła jednak do kompa.

nie twierdzę, że wszystkie z nich to wredne suki, ale naprawdę sporo tych panienek po prostu powinni wypieprzyć jeśli dbają o klientów. tylko że sts ma wszystkich gdzieś. nie znam nikogo komu odpowiedzieli by na maila nawet

Do góry
#54648 - 01/03/2004 01:02 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
[QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]sporo tych panienek po prostu powinni wypieprzyć[/qb][/QUOTE]i ja tak uwazam

Do góry
#54649 - 01/03/2004 18:59 Re: problemy z STS , przeczytajcie
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
W Elblągu zrobili chyba* z tym porządek ...

* piszę chyba bo dawno tam nie byłem, sprawę znam ze słyszenia ...

Do góry
#54650 - 01/03/2004 19:04 Re: problemy z STS , przeczytajcie
wisniowy Offline
journeyman

Meldunek: 20/02/2004
Postów: 63
Skąd: Przemyśl
U mnie to samo Siedzi stara baba i liczy pieniądze i udaje że mnie nie widzi :| Tak to już jest z tymi sukami i hu*** z STS !!!!
POZDRO Z PRZEMYŚLA !!

Do góry
#54651 - 01/03/2004 19:09 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Michauek Offline
addict

Meldunek: 04/12/2003
Postów: 696
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Tremo:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał majestic:
[qb]przeciez jak sa mlode i lladne to zawsze mogą znalezc prace w agencji towarzyskiej[/qb][/QUOTE]Taaa.. u Czarka Mończyka LOL [/qb][/QUOTE]Jako Łodzianin (podobnie jak pan Mończyk vel trzy warkoczyki) pragne stanowczo zaprotestowac: Czarek Monczyk nie jest wlascicielem agencji towarzyskiej tylko ARTYSTYCZNEJ.

Do góry
#54652 - 01/03/2004 19:16 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Michauek Offline
addict

Meldunek: 04/12/2003
Postów: 696
A tak powaznie to sie dziwie waszemu oburzeniu. Taka panienka z STS`u (albo jakas stara ku.wa) nie przejmuje sie waszym samopoczuciem ona i tak zarobi swoje, tzn 6 czy 7% od waszych wplat, bo i tak bedziecie u niej obsytawiac bo tam macie najblizej, przychodza tam kumple z osiedla itd. A Profa czy STS`u to nie bedzie obchodzic dopuki sa to takie delikatne incydenty. A niewlasciwa obsluga wzmaga w was zlosc i oburzenie ktore najchetniej wyladowujecie starajac sie oskubac buka, czyli wplacajac do niego coraz wiecej ksaki.
To skromne zdanie studenta psychologii UŁ

Do góry
#54653 - 01/03/2004 23:44 Re: problemy z STS , przeczytajcie
tyler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2002
Postów: 3428
Skąd: -
e tam, nikt na pewno nie gra za więcej niż by grał za to że go panienka wqrwiła.

a u mnie wyremontwano sts 'główny'. wszystko ładnie i pięknie, nowe tablice, więcej miejsca, tylko że mecze na poniedziałem i wtorek na nędznym wydruku wiszą bo nie chciało im się przepisać na tablicę ich

Do góry
#54654 - 02/03/2004 03:51 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Kapitan Offline
journeyman

Meldunek: 06/04/2002
Postów: 57
Skąd: Katowice
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Banik:
[qb]A dokladnie w ktorym miejscu?[/qb][/QUOTE]Jak masz byle kino Bajka na Piotrowicach (teraz sklep monopolowy) to po 2 stronie ulicy, obok takiej knajpy.

A ta stara ku... z dworca PKP w Katowicach chyba kazdemu fika. Wiecznie niezadowolona i jesczze tam jakis klan powstaje bo z coreczka se tam siedza i *******y pociskaja.

Pozdr.

Do góry
#54655 - 02/03/2004 05:30 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Vipek Offline
old hand

Meldunek: 17/09/2002
Postów: 1040
Skąd: Białystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]e tam, nikt na pewno nie gra za więcej niż by grał za to że go panienka wqrwiła.

a u mnie wyremontwano sts 'główny'. wszystko ładnie i pięknie, nowe tablice, więcej miejsca, tylko że mecze na poniedziałem i wtorek na nędznym wydruku wiszą bo nie chciało im się przepisać na tablicę ich [/qb][/QUOTE]...chyba punkty pomyliles..

Do góry
#54656 - 02/03/2004 05:32 Re: problemy z STS , przeczytajcie
_sliwa_ Offline
old hand

Meldunek: 13/03/2003
Postów: 767
Skąd: Białystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]e tam, nikt na pewno nie gra za więcej niż by grał za to że go panienka wqrwiła.

a u mnie wyremontwano sts 'główny'. wszystko ładnie i pięknie, nowe tablice, więcej miejsca, tylko że mecze na poniedziałem i wtorek na nędznym wydruku wiszą bo nie chciało im się przepisać na tablicę ich [/qb][/QUOTE]Ja dzis bylem o godzinie 12.50 i owszem na Poniedzialek nie bylo wypisane ale na Wtorek wszystko bylo wypisane oprocz tenisa !!

Do góry
#54657 - 02/03/2004 05:34 Re: problemy z STS , przeczytajcie
_sliwa_ Offline
old hand

Meldunek: 13/03/2003
Postów: 767
Skąd: Białystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]e tam, nikt na pewno nie gra za więcej niż by grał za to że go panienka wqrwiła.

a u mnie wyremontwano sts 'główny'. wszystko ładnie i pięknie, nowe tablice, więcej miejsca, tylko że mecze na poniedziałem i wtorek na nędznym wydruku wiszą bo nie chciało im się przepisać na tablicę ich [/qb][/QUOTE]Ja dzis bylem o godzinie 12.50 i owszem na Poniedzialek nie bylo wypisane ale na Wtorek wszystko bylo wypisane oprocz tenisa !!

Do góry
#54658 - 02/03/2004 17:32 Re: problemy z STS , przeczytajcie
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]A tak powaznie to sie dziwie waszemu oburzeniu. Taka panienka z STS`u (albo jakas stara ku.wa) nie przejmuje sie waszym samopoczuciem ona i tak zarobi swoje, tzn 6 czy 7% od waszych wplat, bo i tak bedziecie u niej obsytawiac bo tam macie najblizej, przychodza tam kumple z osiedla itd. A Profa czy STS`u to nie bedzie obchodzic dopuki sa to takie delikatne incydenty. A niewlasciwa obsluga wzmaga w was zlosc i oburzenie ktore najchetniej wyladowujecie starajac sie oskubac buka, czyli wplacajac do niego coraz wiecej ksaki.
To skromne zdanie studenta psychologii UŁ [/qb][/QUOTE]mylisz sie kolego tylko punkty totomixa maja prowizje od 7 do 10 %

profesjonal i sts to normalne etety za 1000zeta miesiecznie
tylko czasami jest premia ale dzielona przez wszystkie punkty od wypracowanych zyskow

Do góry
#54659 - 02/03/2004 17:36 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Michauek Offline
addict

Meldunek: 04/12/2003
Postów: 696
[QUOTE]Oryginalnie wysłał majestic:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]A tak powaznie to sie dziwie waszemu oburzeniu. Taka panienka z STS`u (albo jakas stara ku.wa) nie przejmuje sie waszym samopoczuciem ona i tak zarobi swoje, tzn 6 czy 7% od waszych wplat, bo i tak bedziecie u niej obsytawiac bo tam macie najblizej, przychodza tam kumple z osiedla itd. A Profa czy STS`u to nie bedzie obchodzic dopuki sa to takie delikatne incydenty. A niewlasciwa obsluga wzmaga w was zlosc i oburzenie ktore najchetniej wyladowujecie starajac sie oskubac buka, czyli wplacajac do niego coraz wiecej ksaki.
To skromne zdanie studenta psychologii UŁ [/qb][/QUOTE]mylisz sie kolego tylko punkty totomixa maja prowizje od 7 do 10 %

profesjonal i sts to normalne etety za 1000zeta miesiecznie
tylko czasami jest premia ale dzielona przez wszystkie punkty od wypracowanych zyskow[/qb][/QUOTE]Nie chce sie tu spierac kto sie myli ale z moich dobrze poinformowanych zrodel STS ma wlasnie 7%, a np Totolotek 5% od wplat.
Pozdrawiam

Do góry
#54660 - 02/03/2004 17:46 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Michauek Offline
addict

Meldunek: 04/12/2003
Postów: 696
[QUOTE]Oryginalnie wysłał majestic:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]A tak powaznie to sie dziwie waszemu oburzeniu. Taka panienka z STS`u (albo jakas stara ku.wa) nie przejmuje sie waszym samopoczuciem ona i tak zarobi swoje, tzn 6 czy 7% od waszych wplat, bo i tak bedziecie u niej obsytawiac bo tam macie najblizej, przychodza tam kumple z osiedla itd. A Profa czy STS`u to nie bedzie obchodzic dopuki sa to takie delikatne incydenty. A niewlasciwa obsluga wzmaga w was zlosc i oburzenie ktore najchetniej wyladowujecie starajac sie oskubac buka, czyli wplacajac do niego coraz wiecej ksaki.
To skromne zdanie studenta psychologii UŁ [/qb][/QUOTE]mylisz sie kolego tylko punkty totomixa maja prowizje od 7 do 10 %

profesjonal i sts to normalne etety za 1000zeta miesiecznie
tylko czasami jest premia ale dzielona przez wszystkie punkty od wypracowanych zyskow[/qb][/QUOTE]Nie chce sie tu spierac kto sie myli ale z moich dobrze poinformowanych zrodel STS ma wlasnie 7%, a np Totolotek 5% od wplat.
Pozdrawiam

Do góry
#54661 - 02/03/2004 17:49 Re: problemy z STS , przeczytajcie
KeeP Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 2372
Skąd: tam gdzie stało ZOMO
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał majestic:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]A tak powaznie to sie dziwie waszemu oburzeniu. Taka panienka z STS`u (albo jakas stara ku.wa) nie przejmuje sie waszym samopoczuciem ona i tak zarobi swoje, tzn 6 czy 7% od waszych wplat, bo i tak bedziecie u niej obsytawiac bo tam macie najblizej, przychodza tam kumple z osiedla itd. A Profa czy STS`u to nie bedzie obchodzic dopuki sa to takie delikatne incydenty. A niewlasciwa obsluga wzmaga w was zlosc i oburzenie ktore najchetniej wyladowujecie starajac sie oskubac buka, czyli wplacajac do niego coraz wiecej ksaki.
To skromne zdanie studenta psychologii UŁ [/qb][/QUOTE]mylisz sie kolego tylko punkty totomixa maja prowizje od 7 do 10 %

profesjonal i sts to normalne etety za 1000zeta miesiecznie
tylko czasami jest premia ale dzielona przez wszystkie punkty od wypracowanych zyskow[/qb][/QUOTE]Nie chce sie tu spierac kto sie myli ale z moich dobrze poinformowanych zrodel STS ma wlasnie 7%, a np Totolotek 5% od wplat.
Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]toto mix 7 procent od wpłat - wiem z autopsji

pzdr

Do góry
#54662 - 02/03/2004 18:06 Re: problemy z STS , przeczytajcie
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
w sts i profie sa tylko gole pensje
kierownik punktu ma troche wiecej
tylko toto mix daje prowizje
ale tez przezuca sie juz na swoje punkty w ktorych zatrudnia swoich ludzi na normalnym etacie i wtedy takiego pracownika nic nie interesuje

dlatego wiekszosc punktow toto mixa popadala
policz se kolego jaki musialbys miec obrot zeby utrzymac taki punkt z tych 7%

Do góry
#54663 - 02/03/2004 18:28 Re: problemy z STS , przeczytajcie
adiv Offline
member

Meldunek: 25/07/2003
Postów: 118
Skąd: Szczecinek
U mnie w Szczecinku - 40 tys. mieszkańców jest tylko toto mix, prosperuje tylko dlatego że jest w knajpie. Najpierw ludzie próbowali bawić się w wynajętych lokalach ale nie wychodzili na swoje i szybko rezygnowali

Do góry
#54664 - 02/03/2004 19:29 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Michauek Offline
addict

Meldunek: 04/12/2003
Postów: 696
OK, nie bede sie spieral, jesli jestescie na 100% pewni to zwracam honor, ale z tymi 5% dla totolotka (nie totomixa) to mam racje. Skonczmy juz ta dyskusje, ok? Szkoda czasu, trzeba skubac bukow.

Do góry
#54665 - 03/03/2004 20:53 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Youzeq Offline
journeyman

Meldunek: 18/11/2002
Postów: 76
Skąd: Bialystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Vipek:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]e tam, nikt na pewno nie gra za więcej niż by grał za to że go panienka wqrwiła.

a u mnie wyremontwano sts 'główny'. wszystko ładnie i pięknie, nowe tablice, więcej miejsca, tylko że mecze na poniedziałem i wtorek na nędznym wydruku wiszą bo nie chciało im się przepisać na tablicę ich [/qb][/QUOTE]...chyba punkty pomyliles..[/qb][/QUOTE]Chyba nie pomylil... dzis bylem i widzialem - w koncu troche luzu jest...

Do góry
#54666 - 03/03/2004 22:35 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Anonymous
Unregistered


[QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]e tam, nikt na pewno nie gra za więcej niż by grał za to że go panienka wqrwiła.

a u mnie wyremontwano sts 'główny'. wszystko ładnie i pięknie, nowe tablice, więcej miejsca, tylko że mecze na poniedziałem i wtorek na nędznym wydruku wiszą bo nie chciało im się przepisać na tablicę ich [/qb][/QUOTE]

Do góry
#54667 - 03/03/2004 22:37 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Anonymous
Unregistered


[QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]e tam, nikt na pewno nie gra za więcej niż by grał za to że go panienka wqrwiła.

a u mnie wyremontwano sts 'główny'. wszystko ładnie i pięknie, nowe tablice, więcej miejsca, tylko że mecze na poniedziałem i wtorek na nędznym wydruku wiszą bo nie chciało im się przepisać na tablicę ich [/qb][/QUOTE]nie wiedziałem, że to twój STS, a poza tym to co ty wiesz o wypisywaniu tablic

Do góry
#54668 - 07/03/2004 02:23 Re: problemy z STS , przeczytajcie
antoni Offline
stranger

Meldunek: 06/03/2004
Postów: 14
Skąd: bialystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]e tam, nikt na pewno nie gra za więcej niż by grał za to że go panienka wqrwiła.

a u mnie wyremontwano sts 'główny'. wszystko ładnie i pięknie, nowe tablice, więcej miejsca, tylko że mecze na poniedziałem i wtorek na nędznym wydruku wiszą bo nie chciało im się przepisać na tablicę ich [/qb][/QUOTE]

Do góry
#54669 - 07/03/2004 02:27 Re: problemy z STS , przeczytajcie
antoni Offline
stranger

Meldunek: 06/03/2004
Postów: 14
Skąd: bialystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]e tam, nikt na pewno nie gra za więcej niż by grał za to że go panienka wqrwiła.

a u mnie wyremontwano sts 'główny'. wszystko ładnie i pięknie, nowe tablice, więcej miejsca, tylko że mecze na poniedziałem i wtorek na nędznym wydruku wiszą bo nie chciało im się przepisać na tablicę ich [/qb][/QUOTE]tyler ty bucu nędzny jak ci nie odpowiada frajerze to se zmien punkt i nie ******* glupot na temat dziewczyn na bialowny bo one i tak mają cierpliwosc siedziecw waszym smrodzie i wszystko jest tam wypisane tylko ty kolo dupy chcesz im zrobic bo zadna nie chce sie z tobą umowic bucu zasrany a jak chcesz to mozemy porozmawiac w realu-------------DZIEWCZYNY NA BIALOWNY SĄ OKI

Do góry
#54670 - 07/03/2004 02:29 Re: problemy z STS , przeczytajcie
antoni Offline
stranger

Meldunek: 06/03/2004
Postów: 14
Skąd: bialystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał _sliwa_:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]e tam, nikt na pewno nie gra za więcej niż by grał za to że go panienka wqrwiła.

a u mnie wyremontwano sts 'główny'. wszystko ładnie i pięknie, nowe tablice, więcej miejsca, tylko że mecze na poniedziałem i wtorek na nędznym wydruku wiszą bo nie chciało im się przepisać na tablicę ich [/qb][/QUOTE]Ja dzis bylem o godzinie 12.50 i owszem na Poniedzialek nie bylo wypisane ale na Wtorek wszystko bylo wypisane oprocz tenisa !![/qb][/QUOTE]SLIWA chyba ty szukales SWEGO PENISA a nie tenisa ----trzeba oczy otworzyc i glupot nie gadaj

Do góry
#54671 - 07/03/2004 02:34 Re: problemy z STS , przeczytajcie
[g]um[p] Offline


Meldunek: 24/08/2002
Postów: 5057
Skąd: na pewno nie tam
[QUOTE]a jak chcesz to mozemy porozmawiac w realu[/QUOTE]czemu proponujesz rozmowę w sklepie nie lepiej na cmentarzu, taniej wam wyjdzie

Do góry
#54672 - 07/03/2004 02:37 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Werpin Offline
addict

Meldunek: 10/04/2003
Postów: 403
Skąd: Białystok
Wiecie co ja mam mało problemów w STS czy profie ale raz zagrałem w toto-mixie to była żenada koleś jakiś sztywny wpier... kanapke z jakimś boczkiem czy cuś i tłustymi łapskami kupony wydaje i jeszcze gada z mordą wypchaną hamstwo poprostu !!! zatłuscił mi kupon i kazałem mu nowy wydrukować i umyć ręce !!! to z zaczął wrzeszczeć że jak sie nie podoba to nie musze stawiać u niego :eek: wkońcu jakiś koleś w też obstawiał i też mu zwrócił uwagęto umył ręce i wydrukował mi nowy kuponik !!! i jeszcze z łaską !! uke: na taką obsługe !!!

Do góry
#54673 - 07/03/2004 05:48 Re: problemy z STS , przeczytajcie
tyler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2002
Postów: 3428
Skąd: -
[QUOTE]Oryginalnie wysłał antoni:
[qb]tyler ty bucu nędzny jak ci nie odpowiada frajerze to se zmien punkt i nie ******* glupot na temat dziewczyn na bialowny bo one i tak mają cierpliwosc siedziecw waszym smrodzie i wszystko jest tam wypisane tylko ty kolo dupy chcesz im zrobic bo zadna nie chce sie z tobą umowic bucu zasrany a jak chcesz to mozemy porozmawiac w realu-------------DZIEWCZYNY NA BIALOWNY SĄ OKI[/qb][/QUOTE]heheh, dobrze gump powiedział iwo: czemu w realu?? szczególnie że u nas w białym tego sklepu nie ma a do wawy nie będę jeździł!
ale jak chcesz możemy się ustawić pod auchan, makro albo twoją podstawówką

pisałem 'u mnie' w znaczeniu 'w moim mieście', jak każdy inteligentny zapewne się domyslił. zaraz powiesz dominik 'to białystok to twoje miasto?'

o białówny mówiłem, że jest tam 1 wredna i chamska, inne są ok. smród czasem jest, to fakt, ale to nie moja zasługa tylko niemytych panów z tłustymi włosami, którzy lubią kisić się tam godzinami

Werpin, gdzie to było?? to ten już nie istniejący totomix pana ryśka, o którym pisał z rozżewnieniem Sonny?

Do góry
#54674 - 08/03/2004 05:13 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Anonymous
Unregistered


WKURZA MNIE JAK JAKIS SMIEC OCZERNIA DZIEWCZYNY PRACUJACE W STS.CHODZI MI TU O PUNKT NA BIALOWNY .ZADNA Z NICH NIE PALI FAJEK JAK TU 'TYLER' LADNIE PODKRESLIL I NIE RAZ NIE MAJA JAK ZJESC NAWET KANAPKI SORY ' ZEZREC ' JAK TO TYLER ROWNIEZ OKRESLIL.JAK TAKA DZIEWCZYNA MOZE DO TAKIEGO FRAJERA SIE USMIECHAC .ZAWSZE BEDZIE NABURMUSZONA.BO WIELKI ZNIEGO KLIENT A GRA TASIEMCE PO 2 ZLOTE.HEHE.OPANUJ SIE TYLER W TYM CO PISZESZ BO GLUPOTY I KLAMSTWA SIEJESZ JESZCZE KTOS WEZMIE I UWIERZY.A WOGOLE TO ZMIEN PUNKT ZDAWANIA KUPONOW.ALBO ZAGRAJ W BIERKI.POZDRAWIAM STS I DZIEWCZYNY Z BIALOWNY !!!!!

Do góry
#54675 - 08/03/2004 21:57 Re: problemy z STS , przeczytajcie
antoni Offline
stranger

Meldunek: 06/03/2004
Postów: 14
Skąd: bialystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał antoni:
[qb]tyler ty bucu nędzny jak ci nie odpowiada frajerze to se zmien punkt i nie ******* glupot na temat dziewczyn na bialowny bo one i tak mają cierpliwosc siedziecw waszym smrodzie i wszystko jest tam wypisane tylko ty kolo dupy chcesz im zrobic bo zadna nie chce sie z tobą umowic bucu zasrany a jak chcesz to mozemy porozmawiac w realu-------------DZIEWCZYNY NA BIALOWNY SĄ OKI[/qb][/QUOTE]heheh, dobrze gump powiedział iwo: czemu w realu?? tyleszczególnie że u nas w białym tego sklepu nie ma a do wawy nie będę jeździł!
ale jak chcesz możemy się ustawić pod auchan, makro albo twoją podstawówką

pisałem 'u mnie' w znaczeniu 'w moim mieście', jak każdy inteligentny zapewne się domyslił. zaraz powiesz dominik 'to białystok to twoje miasto?'

o białówny mówiłem, że jest tam 1 wredna i chamska, inne są ok. smród czasem jest, to fakt, ale to nie moja zasługa tylko niemytych panów z tłustymi włosami, którzy lubią kisić się tam godzinami

Werpin, gdzie to było?? to ten już nie istniejący totomix pana ryśka, o którym pisał z rozżewnieniem Sonny?[/qb][/QUOTE]tyler ty fajtlapo w realu to znaczy w cztery oczy -bucu zasrany

Do góry
#54676 - 08/03/2004 21:59 Re: problemy z STS , przeczytajcie
antoni Offline
stranger

Meldunek: 06/03/2004
Postów: 14
Skąd: bialystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał ZOMBI:
[qb]WKURZA MNIE JAK JAKIS SMIEC OCZERNIA DZIEWCZYNY PRACUJACE W STS.CHODZI MI TU O PUNKT NA BIALOWNY .ZADNA Z NICH NIE PALI FAJEK JAK TU 'TYLER' LADNIE PODKRESLIL I NIE RAZ NIE MAJA JAK ZJESC NAWET KANAPKI SORY ' ZEZREC ' JAK TO TYLER ROWNIEZ OKRESLIL.JAK TAKA DZIEWCZYNA MOZE DO TAKIEGO FRAJERA SIE USMIECHAC .ZAWSZE BEDZIE NABURMUSZONA.BO WIELKI ZNIEGO KLIENT A GRA TASIEMCE PO 2 ZLOTE.HEHE.OPANUJ SIE TYLER W TYM CO PISZESZ BO GLUPOTY I KLAMSTWA SIEJESZ JESZCZE KTOS WEZMIE I UWIERZY.A WOGOLE TO ZMIEN PUNKT ZDAWANIA KUPONOW.ALBO ZAGRAJ W BIERKI.POZDRAWIAM STS I DZIEWCZYNY Z BIALOWNY !!!!![/qb][/QUOTE]ZOMBI DOBRZE PISZESZ MASZ U MNIE PIWKO.A TEN TYLER TO ZASRANIEC I TYLE BRAK SLOW

Do góry
#54677 - 08/03/2004 22:04 Re: problemy z STS , przeczytajcie
antoni Offline
stranger

Meldunek: 06/03/2004
Postów: 14
Skąd: bialystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał gump:
[qb] [QUOTE]a jak chcesz to mozemy porozmawiac w realu[/QUOTE]czemu proponujesz rozmowę w sklepie nie lepiej na cmentarzu, taniej wam wyjdzie [/qb][/QUOTE]gump---------w realu to znaczy w cztery oczy i jak nie wiesz o co chodzi to sie nie odzywaj sie bo nie jestes z bialego i powinienes milczec

Do góry
#54678 - 08/03/2004 22:10 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Naarmo Offline
enthusiast

Meldunek: 26/10/2003
Postów: 386
Skąd: Sosnowiec
Apel do moderatorow o bana dla antoni aka ZOMBI.Dzizas co sie na tym forum wyprawia. :stop:

Do góry
#54679 - 09/03/2004 01:13 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Anonymous
Unregistered


Naarmo za co tu dac bana bo nie rozumiemZ

Do góry
#54680 - 09/03/2004 01:18 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Anonymous
Unregistered


Naarmo za co tu dac bana bo nie rozumiem?? Za to za ktos prawde napisal?Ban to nalezy sie TYLEROWI za pisanie glupot
i oszczerstw w zgledem pracownic STS .Ciekaw jestem co to jest za gosc ze chce tak bardzo brudow narobic dziewczynom.Tez mysle ze to jakis gowniaz.

Do góry
#54681 - 09/03/2004 01:23 Re: problemy z STS , przeczytajcie
[g]um[p] Offline


Meldunek: 24/08/2002
Postów: 5057
Skąd: na pewno nie tam
[QUOTE]Oryginalnie wysłał antoni:
gump---------w realu to znaczy w cztery oczy i jak nie wiesz o co chodzi to sie nie odzywaj sie bo nie jestes z bialego i powinienes milczec[/QUOTE]o wybawco, dzięki za uświadomienie mnie cały czas żyłem w amoku i nieświadomości, a ty mnie z tego wyrwałeś mam się nie odzywać zmuś mnie do tego, zobaczymy na ile cię stać zaręczam, że na niewiele al:

Do góry
#54682 - 09/03/2004 02:21 Re: problemy z STS , przeczytajcie
tyler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2002
Postów: 3428
Skąd: -
[QUOTE]Oryginalnie wysłał antoni:
tyler ty fajtlapo w realu to znaczy w cztery oczy -bucu zasrany[/QUOTE]aaaaa a ja myślałem, że w sklepie w warszawie!

gwoli ścisłości - czy wy nie umiecie czytać???
na początku pisałem o paleniu 'w jednym stsie', nie napisałem że chodzi o białówny! choć wy chyba rzadko na białówny chodzicie, bo pali ta blondynka z ospowatą twarzą.

ani razu nie użyłem też słowa 'żreć', ono raczej do kobiet nie pasuje, no, chyba że do grubego babska wpieprzającego tłuste skrzydełka.

moim celem nie było ani nie jest oczernianie nikogo, jeno li tylko zwrócenie uwagi na pewne kwestie. wszyscy przecież musimy jakoś koegzystować w tym stsowskim biosystemie.

pozdrawiam, panowie zombi i antoni, nie raz pewnie ocieraliśmy się o siebie w sobotnich kolejkach, a ja chcąc nie chcąc wąchałem wasze przepocone swetry

ps. bany? jakie bany! tu się toczy kulturalna dyskusja
pps. spotkajmy się w żabce!

Do góry
#54683 - 09/03/2004 02:34 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Anonymous
Unregistered


TYLER nie mylilem sie .Jestes jednak pieprzonym smieciem.Ale co poradzic szkoda mi cie bo jestes zalosny.I mylisz sie ta blondyna tez nie pali hehehe.Blazen pospolity !!!!

Do góry
#54684 - 09/03/2004 02:45 Re: problemy z STS , przeczytajcie
tyler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2002
Postów: 3428
Skąd: -
ale dlaczego śmieciem? co ja takiego napisałem?

ej, zombi vel antoni, czy ty nie jesteś przypadkiem takim lekko otyłym jegomościem w okularach o dość komicznej twarzy, ogolonym na
krótko?

a ta blondyna pali na 100%!!! w lecie przecież jej przypalałem nawet na schodach. no, chyba że teraz rzuciła, to zwracam honor

aha, i ty uważaj z tymi obelgami, bo serio zaraz bana dostaniesz w ramach trwającej teraz akcji uaktywniania moderatorów.

Do góry
#54685 - 09/03/2004 16:10 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Shoti Offline
veteran

Meldunek: 24/03/2003
Postów: 1405
Skąd: Racibórz
tyler....nawet nie dyskutuj z jełopami. To nie ma sensu i tak wszyscy widzą o co chodzi.

Do góry
#54686 - 09/03/2004 16:31 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
byc moze zombi vel antoni jest zwiazany emocjonalnie z ktoras z tych panienek z stsu - innego powodu takiego wzrostu cisnienia krwi aby sie az podwojnie zarejestrowac na forum nie widze

"Wielka milosc... nie wybiera..." al:

Do góry
#54687 - 10/03/2004 19:38 Re: problemy z STS , przeczytajcie
antoni Offline
stranger

Meldunek: 06/03/2004
Postów: 14
Skąd: bialystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Naarmo:
[qb]Apel do moderatorow o bana dla antoni aka ZOMBI.Dzizas co sie na tym forum wyprawia. :stop: [/qb][/QUOTE]a co ci przeszkadza ze prawdę ja piszę a jakis buc glupoty wypisuje to on moze?????????????sam se daj bana w ten glupi ceber!!!!!!!!!!!

Do góry
#54688 - 10/03/2004 19:41 Re: problemy z STS , przeczytajcie
antoni Offline
stranger

Meldunek: 06/03/2004
Postów: 14
Skąd: bialystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał gump:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał antoni:
gump---------w realu to znaczy w cztery oczy i jak nie wiesz o co chodzi to sie nie odzywaj sie bo nie jestes z bialego i powinienes milczec[/QUOTE]o wybawco, dzięki za uświadomienie mnie cały czas żyłem w amoku i nieświadomości, a ty mnie z tego wyrwałeś mam się nie odzywać zmuś mnie do tego, zobaczymy na ile cię stać zaręczam, że na niewiele al: [/qb][/QUOTE]NIE ZASRAJ SIE CIOTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do góry
#54689 - 10/03/2004 19:50 Re: problemy z STS , przeczytajcie
antoni Offline
stranger

Meldunek: 06/03/2004
Postów: 14
Skąd: bialystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał antoni:
tyler ty fajtlapo w realu to znaczy w cztery oczy -bucu zasrany[/QUOTE]aaaaa a ja myślałem, że w sklepie w warszawie!

gwoli ścisłości - czy wy nie umiecie czytać???
na początku pisałem o paleniu 'w jednym stsie', nie napisałem że chodzi o białówny! choć wy chyba rzadko na białówny chodzicie, bo pali ta blondynka z ospowatą twarzą.

ani razu nie użyłem też słowa 'żreć', ono raczej do kobiet nie pasuje, no, chyba że do grubego babska wpieprzającego tłuste skrzydełka.

moim celem nie było ani nie jest oczernianie nikogo, jeno li tylko zwrócenie uwagi na pewne kwestie. wszyscy przecież musimy jakoś koegzystować w tym stsowskim biosystemie.

pozdrawiam, panowie zombi i antoni, nie raz pewnie ocieraliśmy się o siebie w sobotnich kolejkach, a ja chcąc nie chcąc wąchałem wasze przepocone swetry

ps. bany? jakie bany! tu się toczy kulturalna dyskusja
pps. spotkajmy się w żabce! [/qb][/QUOTE]CIULU JA TO W POROWNANIU DO CIEBIE TO PRYSZNIC BIORĘ DWA RAZY DZIENNIE A MOJA KOBIETA DBA O CZYSTOSC MEJ GARDEROBY--GWOLI SCISLOSCI TO JA NIE CHODZĘ W SWETRACH I W KOLEJKACH NIE STOJĘ SMIERDZIELU.CO DO TEJ BLĄDYNKI TO FRAJERZE NIE ******* TAKICH GLUPOT BO SĄDZĘ ZE JEJ NAWET PUPCIA JEST LADNIEJSZA OD TWEGO RYJA I Z TEGO CO WIDZĘ I WIEM TO ONA JUZ NIE PALI PRAWIE ROK BUCKU.POZATYM JUZ NIE CHCE MI SIĘ PISAC DO CIEBIE BO ZA PLYTKI JESTES ALE JAK MASZ OCHOTĘ TO MOGĘ SIĘ SPOTKAC Z TOBĄ I POROZMAWIAC W CZTERY OCZY!!!!!!!!!PA PA DO USLYSZENIA

Do góry
#54690 - 10/03/2004 19:52 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Chlopaczek Offline
old hand

Meldunek: 14/11/2003
Postów: 706
Skąd: Nibylandia
Tyler jest plytki a pan Antoni ktory pisze blondynka przez ą z pewnoscia jest bardzo gleboki

Do góry
#54691 - 10/03/2004 20:10 Re: problemy z STS , przeczytajcie
antoni Offline
stranger

Meldunek: 06/03/2004
Postów: 14
Skąd: bialystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Wychowany_Na_Nalewce:
[qb]byc moze zombi vel antoni jest zwiazany emocjonalnie z ktoras z tych panienek z stsu - innego powodu takiego wzrostu cisnienia krwi aby sie az podwojnie zarejestrowac na forum nie widze

"Wielka milosc... nie wybiera..." al: [/qb][/QUOTE]jebnięty jestes nalewka w zasrany mozg----a raczej go ci brak jak tak piszesz ja po prostu jestem tam częstym gosciem i widzę jak jest i dlatego jestem tym faktem oburzony ze ktos wypisuje glupoty nie widząc tak naprawdę calej sytuacji i nie zwracając uwagi na to jak ludzie tez się odnoszą do tych dziewczyn-ostatnio na bialowny zrobili remont i co się ****A dzieje---DZIEWCZYNY POSADZILI W ROGU I NIE WIDZĄ CO NA STOLACH STOI------------A TAM CO?????????????-------ZASRANE PIJACZKI SE PIWKO PIJĄ I W DUPIE WSZYSTKO I WSZYSTKICH MAJĄ--------ZERO ZACHOWANIA -I JAK JA WCHODZĄC MAM ZAREAGOWAC--ZERO WYCHOWANIA I ONI NAZYWAJĄ SIEBIE STALYMI GRACZAMI---BZDURA!!!!!!!!!!!!OCHRONA BY TAM SIĘ PRZYDALA BO CO ONE MAJĄ SIE SZARPAC Z TYMI NIBY GRACZAMI---POD BUDKĄ Z PIWEM JEST WIĘKSZA KULTURA PIJĄCYCH!!!!!!TAKIE SĄ FAKTY I NIECH KTOS Z POLSKI NIE WYPOWIADA SIĘ NIE ZNAJĄC FAKTOW-----A JAK CHCECIE ZNAC TO I INNE PRZYPADKI WAM OPISZĘ----GDYBYM JA BYL PRACOWNIKIEM STS-u TO JUZ BY MNIE WYLALI BO BYM MIAL ZE 100 SKARG ALE NIE ZE ZLE OBSLOGUJĘ TYLKO ZE POWYPIEPRZALEM TYCH NIBY GRACZY---TELEWIZOR TEZ POWINNI ZABRAC BO STAJĄ I JAKBY NIE MIELI TV U SIEBIE W DOMACH---LIPA I OBCIACH--TAK POZĄDNI PANOWIE SIĘ NIE ZACHOWUJA TYLKO SZCZYLE --TOTALNA LIPA---KONCZE I CZEKAM NA DALSZY ROZWUJ WYPADKOW---------Z POWARZANIEM

Do góry
#54692 - 10/03/2004 21:36 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Michauek Offline
addict

Meldunek: 04/12/2003
Postów: 696
Ej, moze umowcie sie pod tym bukiem i sobie to poopowiadajcie, albo lepiej skujcie sobie mordy. Nikt nie ma ochoty czytac takich glupot tutaj...

Do góry
#54693 - 11/03/2004 04:12 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
[QUOTE] ZASRANE PIJACZKI SE PIWKO PIJĄ [/QUOTE] iwo: to i tak dobrze u nas nalewki pija a w kolejce do wyslania kuponow to nawet fajki pala al: SKANDAL

Do góry
#54694 - 11/03/2004 15:06 Re: problemy z STS , przeczytajcie
OlenkasLover Offline
old hand

Meldunek: 08/08/2003
Postów: 760
Skąd: Warsaw
Mi to wisi. Moga dziwki zatrudniac, ale z tym paleniem, zarciem i robieniem przerw to naprawde czasem przeginaja.
Wszystko bylbym sklonny wybaczyc gdyby kazdorazowo w ramach rekompensaty lub za kazdy wyslany kupon np powyzej 100 zl robily loda na zapleczu

Do góry
#54695 - 11/03/2004 15:43 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
[QUOTE]Oryginalnie wysłał OlenkasLover:
[qb]Mi to wisi. Moga dziwki zatrudniac, ale z tym paleniem, zarciem i robieniem przerw to naprawde czasem przeginaja.
Wszystko bylbym sklonny wybaczyc gdyby kazdorazowo w ramach rekompensaty lub za kazdy wyslany kupon np powyzej 100 zl robily loda na zapleczu [/qb][/QUOTE] iwo:

Do góry
#54696 - 11/03/2004 15:54 Re: problemy z STS , przeczytajcie
gedeon Offline
newbie

Meldunek: 08/03/2004
Postów: 48
Skąd: Nisko
niech wam Ojciec Rydzyk, LPR i Romuś Giertych- "Koński Łeb" wybaczą
Jakżeż tak można się zachowywać? :eek:

Do góry
#54697 - 11/03/2004 16:33 Re: problemy z STS , przeczytajcie
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
[QUOTE]Oryginalnie wysłał OlenkasLover:
[qb]Mi to wisi. Moga dziwki zatrudniac, ale z tym paleniem, zarciem i robieniem przerw to naprawde czasem przeginaja.
Wszystko bylbym sklonny wybaczyc gdyby kazdorazowo w ramach rekompensaty lub za kazdy wyslany kupon np powyzej 100 zl robily loda na zapleczu [/qb][/QUOTE]dobrze ,że ONE tego nie czytają

Do góry
#54698 - 11/03/2004 23:06 Re: problemy z STS , przeczytajcie
tyler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2002
Postów: 3428
Skąd: -
[QUOTE]Oryginalnie wysłał antoni:
CIULU JA TO W POROWNANIU DO CIEBIE TO PRYSZNIC BIORĘ DWA RAZY DZIENNIE A MOJA KOBIETA DBA O CZYSTOSC MEJ GARDEROBY--GWOLI SCISLOSCI TO JA NIE CHODZĘ W SWETRACH(...) BO ZA PLYTKI JESTES ALE JAK MASZ OCHOTĘ TO MOGĘ SIĘ SPOTKAC Z TOBĄ I POROZMAWIAC W CZTERY OCZY!!!!!!!!!PA PA DO USLYSZENIA[/QB][/QUOTE]eh, taki duży a sam nie wie, że majtki i skarpetki trzeba codziennie zmieniać!

w cztery oczy czyli w realu?

a co w tym złego antoni, ze ktoś sobie piwo wypije jeśli nikomu nie przeszkadza i nikogo nie zaczepia?

wychowany na nalewce - serio u was palą w stsie? bosko! to jest prawdziwa atmosfera zakładów

jakto się żegna antoni ze swoimi chłopcami:
PA PA PA

Do góry
#54699 - 16/03/2004 22:28 Re: problemy z STS , przeczytajcie
antoni Offline
stranger

Meldunek: 06/03/2004
Postów: 14
Skąd: bialystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał antoni:
CIULU JA TO W POROWNANIU DO CIEBIE TO PRYSZNIC BIORĘ DWA RAZY DZIENNIE A MOJA KOBIETA DBA O CZYSTOSC MEJ GARDEROBY--GWOLI SCISLOSCI TO JA NIE CHODZĘ W SWETRACH(...) BO ZA PLYTKI JESTES ALE JAK MASZ OCHOTĘ TO MOGĘ SIĘ SPOTKAC Z TOBĄ I POROZMAWIAC W CZTERY OCZY!!!!!!!!!PA PA DO USLYSZENIA[/qb][/QUOTE]eh, taki duży a sam nie wie, że majtki i skarpetki trzeba codziennie zmieniać!
TYLER TY ****NY BUCU SPOTKAJ SIE ZE MNĄ JAK TAKIS MĄDRY!!!!!!!!!!!!!!CZEKAM!!!!!!!!!!!!!
w cztery oczy czyli w realu?

a co w tym złego antoni, ze ktoś sobie piwo wypije jeśli nikomu nie przeszkadza i nikogo nie zaczepia?

wychowany na nalewce - serio u was palą w stsie? bosko! to jest prawdziwa atmosfera zakładów

jakto się żegna antoni ze swoimi chłopcami:
PA PA PA [/QB][/QUOTE]

Do góry
#54700 - 17/03/2004 01:13 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Tremo Offline
member

Meldunek: 27/09/2002
Postów: 123
Skąd: Polska
o tempora, o mores - co za gówniarzeria się tu wypowiada. Conrad, pleaseeeee....!!!

Do góry
#54701 - 17/03/2004 14:47 Re: problemy z STS , przeczytajcie
forty Online   karty


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30411
Skąd: Brama
Tak,Antoni nie mam w domu telewizora,i dlatego sobie ogladam w stsie.Budkę z piwem też mi zlikwidowali.A tak po prawdzie Stsy w Białymstoku są najlepsze w Polsce.Szkoda że sama firma stacza się z miesiąca na miesiąc(coraz ubozsza oferta i blokowanie zdarzen,które sa w ofercie wszystkich buków na świecie)Ej ,Antoni dorosniesz to i Ty będziesz mógł wypić z nami piwo.Pozdrawiam -Jędrek

Do góry
#54702 - 18/03/2004 02:59 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Arik Offline
old hand

Meldunek: 20/03/2003
Postów: 995
Skąd: Wroclaw
[QUOTE]Oryginalnie wysłał forty:
[qb]Ej ,Antoni dorosniesz to i Ty będziesz mógł wypić z nami piwo.Pozdrawiam -Jędrek[/qb][/QUOTE]

Do góry
#54703 - 18/03/2004 03:12 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Boozer Offline
stranger

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 20
Skąd: Bydgoszcz
Od 2 lat nie mam przyjemnosci odwiedzania STSu ani Profka - przerzucilem sie do firm online. Ale swego czasu jak bywalem w STS i Profie zauwazylem ze Profesjonal ma bardziej kulturalny personel (mowie o punktach w Bydgoszczy, ul Dworcowa). Są oni bardziej uprzejmi. Jesli wszedlem do Porfka i chcialem puscic kupon a Pani w tym czasie pisala na tablicy kursy, to z miejsca przerywala zajecie i puszczala mi zaklad. Natomiast bedac w STS trzeba bylo sie prosic aby puscic kupon. Siedzialy tam dwie modnisie... co chwile ktoras z nich (na zmiane) wyskakiwala do sklepu (zatem byla czynna tylko jedna kasa) i kupowala jakis ciuszek etc. Sam mialem taki przypadek ze musialem czekac az jedna z Pan obejrzy kupione przed chwila przez kolezanke majteczki.
No ale coz Trzeba miec do tego dystans... a jeszcze lepiej przeniesc sie do bukow online

Boozer

Do góry
#54704 - 19/03/2004 20:32 Re: problemy z STS , przeczytajcie
_BUNIO_ Offline
newbie

Meldunek: 30/10/2003
Postów: 36
Skąd: Tychy
Witam
Tak jak kolega wyżej zauważył różnice w kulturze obsługi klienta w STS-ie a w Profesie, ja również potwierdzam taki fakt u mnie w mieście (Tychy),gdzie w STS kiedy jeszcze częściej chodzilem to uczyłem taką jedną panią (taka mała blondynka) mówić "dzień dobry" ale niestety nie udało mi sie wytresować jej żeby nie rzucała pieniędzmi na tackę na blacie.
Kiedyś byłem świadkiem jak faceta koło 30-stki który nie bardzo znał zasady umieszczania typów na kuponie tak zjechała, że facet poczerwieniał , myślałem że zacznie płakać. No cóż.
Pozdrawiam.
_BUNIO_

Do góry
#54705 - 20/03/2004 05:55 Re: problemy z STS , przeczytajcie
tyler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2002
Postów: 3428
Skąd: -
hmm, może one to wszystkie czytają? bo u mnie zrobiły się jakieś uprzejmiejsze jakby. może to cisza przed burzą

Do góry
#54706 - 20/03/2004 18:35 Re: problemy z STS , przeczytajcie
zwardos Offline
member

Meldunek: 13/10/2003
Postów: 141
Skąd: ns
Co za jaja sa.o 13,55 wyslalem kupon w stsie i wszedl mi mecz garbarni ktory na to wyglada zaczal sie o 13 a nie ja bylo w ulotce o 14.co to za paranoja.jakby tego bylo malo to postawilem na szczakowianke i dostaje w pale 2-0.
Bedzie zwrot czy nie ?

Do góry
#54707 - 20/03/2004 19:23 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Vira Offline
veteran

Meldunek: 03/05/2003
Postów: 1304
Skąd: Krosno
U mnie w Krośnie są dwa punkty profa, dwa STS-u i jeden toto-mix'a...
Co do starego punktu profa, na rynku... jest tam jedna pani która pracuje tam od dawna, jest świetna - szybko wypiusuje kupony, gdy coś wypisuje na tablicy, a są chętni do puszczenia czegoś, odrazu śpieszy na swoje stanowisko...
Za to druga - nowa(taka troszke na starszą wyglądająca), dopiero niedawno nauczyła się że używanie klawiatury jest korzystniejsze :lol:
Nowy punkt profa to jedna zupełnie nowa facetka i druga - przeniesiona ze starego punktu - obydwie nie stwarzają problemów, a gdy chcecie puścić za więcej - bez problemów (bez dzwonienia do centrali) podzielą kupon na kilka mniejszych.
Co do STSu, to gram tam mniej, obsługa jest również miła i raczej nie spotykam sie z problemami co do zawierania zakładów.
Natomiast w toto-mix'ie... niedawno otworzyli punkt(przenieśli stary), w którym faktycznie wygląda to już lepiej... przynajmniej są pieniądze na wypłąty . Dawniej był taki pan w okularach, z ust którego ciągle słyszało się jedno... "nie ma pieniędzy... przyjdź jutro" i tak przez kilka dni pod rząd... żenada - choć teraz faktycznie jest już dobrze.

Do góry
#54708 - 20/03/2004 21:37 Re: problemy z STS , przeczytajcie
antoni Offline
stranger

Meldunek: 06/03/2004
Postów: 14
Skąd: bialystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał forty:
[qb]Tak,Antoni nie mam w domu telewizora,i dlatego sobie ogladam w stsie.Budkę z piwem też mi zlikwidowali.A tak po prawdzie Stsy w Białymstoku są najlepsze w Polsce.Szkoda że sama firma stacza się z miesiąca na miesiąc(coraz ubozsza oferta i blokowanie zdarzen,które sa w ofercie wszystkich buków na świecie)Ej ,Antoni dorosniesz to i Ty będziesz mógł wypić z nami piwo.Pozdrawiam -Jędrek[/qb][/QUOTE]Do Jedrusia ---do twojej zasranej glowy--to ja jestem pelnoletni i jak chce piwo wypic to ide do baru lub jakiejs knajpki a nie do sts-u jak to wy robicie--zero kultury i tyle--ciekawe czy jak by twoja zona lub corka tam pracowala to bys tez tak do tego podchodzil--a czy ja moge wejsc do twego sklepu i se wypic piwko i puscic bąka zeby trochę posmierdzialo---co??????? fajnie tak----jak myslisz???????????no myslę ze to nie mile!!!!!!!!!!!!!!!takze trzeba miec jakis umiar---a co do telewizora to podaj kiedy bedziesz w sts-e to ci przywiozę czarno-bialy bo w kolorze to ja tez lubię oglądac i nie oddam ci kolorowego---------a zreszta czarno-bialy to tez kolory papa uke:

Do góry
#54709 - 22/03/2004 16:01 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Anonymous
Unregistered


CO do obsługi klientów to na śląsku nie ma problemu,Gliwice to chyba najlepsze miasto do typowania. obsługa sama wchodzi do d... klientom, aby Ci mogli w spokoju postawić swoje oszczędności w ich firmach.

Do góry
#54710 - 23/03/2004 00:11 Re: problemy z STS , przeczytajcie
SOUDAL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/12/2002
Postów: 1963
[QUOTE]Oryginalnie wysłał zw1:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał OlenkasLover:
[qb]Mi to wisi. Moga dziwki zatrudniac, ale z tym paleniem, zarciem i robieniem przerw to naprawde czasem przeginaja.
Wszystko bylbym sklonny wybaczyc gdyby kazdorazowo w ramach rekompensaty lub za kazdy wyslany kupon np powyzej 100 zl robily loda na zapleczu [/qb][/QUOTE]dobrze ,że ONE tego nie czytają [/qb][/QUOTE]Witam
Właśnie że czytają - dlatego się tak zachowują !

Pozdrawiam

Do góry
#54711 - 23/03/2004 00:23 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Luckyleser Offline
enthusiast

Meldunek: 05/03/2004
Postów: 352
Skąd: czestochowa
SOUDAL skąd ta xywka ?
Pozdrawiam Den Braven. al:

Do góry
#54712 - 27/03/2004 02:49 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Leon Zawodowiec Offline
newbie

Meldunek: 26/03/2004
Postów: 45
Skąd: Polska
Ja grałem z 5 razy u Profesjonala w Tarnowskich Górach w tamtym roku. Było tam dwóch facetów. Chyba dwa razy chcieli mnie okiwać np udawając że zapomnieli wydać reszte.

Do góry
#54713 - 27/03/2004 03:03 Re: problemy z STS , przeczytajcie
ryf Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/10/2003
Postów: 4113
Skąd: Włocławek
[QUOTE]Oryginalnie wysłał OlenkasLover:
[qb]Mi to wisi. Moga dziwki zatrudniac, ale z tym paleniem, zarciem i robieniem przerw to naprawde czasem przeginaja.
Wszystko bylbym sklonny wybaczyc gdyby kazdorazowo w ramach rekompensaty lub za kazdy wyslany kupon np powyzej 100 zl robily loda na zapleczu [/qb][/QUOTE]Dobry chwyt marketingowy, ciekawe czy firmy bukmacherskie takie "bonusy" rozważą... Myślęże to bardzo podniosłoby rentowność firm bukmacherskich, bo część klientów nawet nie patrzyłoby na co stawia te 100zł tylko waliłoby na oślep żeby nie czekać w kolejce na zaplecze...

Do góry
#54714 - 27/03/2004 07:43 Re: problemy z STS , przeczytajcie
revange Offline
member

Meldunek: 25/03/2004
Postów: 198
Skąd: S-c
antoni bądź dziś ok 13 przed tym STS-em. Pogadamy sobie conieco o szacunku do ludzi. Kastet już mam przygotowany. Będę ubrany w ciemnozieloną kurtkę z charakterystycznym znakiem na plecach. Mam nadzieję, że się pojawisz.

Do góry
#54715 - 27/03/2004 15:59 Re: problemy z STS , przeczytajcie
SOUDAL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/12/2002
Postów: 1963
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Luckyleser:
[qb]SOUDAL skąd ta xywka ?
Pozdrawiam Den Braven. al: [/qb][/QUOTE]Witam

A tak jakoś wyszło
A tak poważnie to pytasz bo mnie może znasz czy tylko z ciekawości o pochodzenie ksywki czy też może jesteś z "branży"

Pozdrowienia

Do góry
#54716 - 30/03/2004 08:25 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Luckyleser Offline
enthusiast

Meldunek: 05/03/2004
Postów: 352
Skąd: czestochowa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał SOUDAL:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Luckyleser:
[qb]SOUDAL skąd ta xywka ?
Pozdrawiam Den Braven. al: [/qb][/QUOTE]Witam

A tak jakoś wyszło
A tak poważnie to pytasz bo mnie może znasz czy tylko z ciekawości o pochodzenie ksywki czy też może jesteś z "branży"

Pozdrowienia[/qb][/QUOTE]Den Brave to oczywiście żart a firma jest godna pożałowania, .
Na codzień zajmuje się obiema firmami a co do znajomości to dobrze znam Rafała z Gamma Bełchatów .

Do góry
#54717 - 09/04/2004 14:14 Re: problemy z STS , przeczytajcie
MarcoviaMarki Offline
old hand

Meldunek: 11/07/2003
Postów: 1124
Skąd: N.Y.
Czy mógłby ktoś podać godziny otwarcia punktów STS'u i Profesjonal'a w czasie Świąt Wielkiej Nocy?

I przy okazji:

WESOŁYCH ŚWIĄT

Do góry
#54718 - 09/04/2004 14:59 Re: problemy z STS , przeczytajcie
kitlet1 Offline
addict

Meldunek: 20/10/2003
Postów: 614
Skąd: Kraków
co do sts to dzisiaj jest normlanie, jutro normalnie, w niedziele zamkniete a w poniedziałek od 10-14.

Do góry
#54719 - 09/04/2004 15:09 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Łukaszek Offline
old hand

Meldunek: 17/01/2004
Postów: 738
Skąd: co sie stało sie
[QUOTE]Oryginalnie wysłał ryf:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał OlenkasLover:
[qb]Mi to wisi. Moga dziwki zatrudniac, ale z tym paleniem, zarciem i robieniem przerw to naprawde czasem przeginaja.
Wszystko bylbym sklonny wybaczyc gdyby kazdorazowo w ramach rekompensaty lub za kazdy wyslany kupon np powyzej 100 zl robily loda na zapleczu [/qb][/QUOTE]Dobry chwyt marketingowy, ciekawe czy firmy bukmacherskie takie "bonusy" rozważą... Myślęże to bardzo podniosłoby rentowność firm bukmacherskich, bo część klientów nawet nie patrzyłoby na co stawia te 100zł tylko waliłoby na oślep żeby nie czekać w kolejce na zaplecze... [/qb][/QUOTE]Może cos wiecej niz loda
Pozdro600

Do góry
#54720 - 24/05/2004 20:27 Re: problemy z STS , przeczytajcie
slazak76 Offline
member

Meldunek: 05/01/2004
Postów: 115
Skąd: zabrze
bylem dzis w stsie chcialme odebrac 330 zl a pani mi grzecznie mowi ze nie am takiej sumi i zebym przyszedl jutro a tak w ogole to ona ma jeszcze 2 tygodnie czasu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! straszna suma dla nich te 330 zl ???? nadciagajcie buki zachodnie bo tu sie juz takie rzeczy wyrabiaja ze szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eek:

Do góry
#54721 - 25/05/2004 01:39 Re: problemy z STS , przeczytajcie
slazak76 Offline
member

Meldunek: 05/01/2004
Postów: 115
Skąd: zabrze
Kapitał przeznaczony do natychmiastowej wypłaty wygranej wynosi 1.000,- złotych, (jeden tysiąc złotych

jak rozumiecie ten punkt regulaminu???
wg mnie musieli mi dzis wyplacic 330 zl a nie jak pani twierdzi ze moga czekac az 2 tyg??????
prosze o opinie
dzieki

Do góry
#54722 - 25/05/2004 02:07 Re: problemy z STS , przeczytajcie
grimero Offline
journeyman

Meldunek: 02/05/2004
Postów: 97
Skąd: Maputo
oj a ty pewnie nie wiesz co robic?
od razu trzeba bylo dwonic do centrali z komórki albo z ich telefonu i to przy obsłudze punktu.
teraz masz prawo domagac sie od nich odsetek .
trzeba bylo wykonac telefon i pracownica poniesie konsekwencję za odmowe wyplaty. chyba ze zakwestioniowali ci kupon to maja [chyba] 30dni na wyplatę.

Do góry
#54723 - 26/05/2004 01:54 Re: problemy z STS , przeczytajcie
broodii Offline
journeyman

Meldunek: 17/05/2004
Postów: 56
Skąd: Konopnica
[QUOTE]Oryginalnie wysłał mpbrowar:
[qb]starakk, Ty się ciesz że w sts-ie nie obsługują baby podobne do tych ze sklepu z żyrandolami na Kunickiego [/qb][/QUOTE] aż pójdę z ciekawości zobaczyc te baby
mam nadieje ze nie dostanę uke:

Do góry
#54724 - 26/05/2004 14:10 Re: problemy z STS , przeczytajcie
TommyVercetti Offline
journeyman

Meldunek: 26/05/2004
Postów: 98
Skąd: Las Vegas
A ja sie z jedna pracownicą STSu nawet przespalem , ) .smaczna była , niestety nie zdradze z ktorego miasta

Do góry
#54725 - 27/05/2004 02:11 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Ozeszlol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/05/2004
Postów: 2802
Skąd: Stalowa Wola
[QUOTE]Oryginalnie wysłał majestic:
[qb]przeciez jak sa mlode i lladne to zawsze mogą znalezc prace w agencji towarzyskiej[/qb][/QUOTE]Buahahahahhaa iwo: dla Ciebie

no u mnie też sa problemy z paniami które zgrywają tkzw "Damskie kozaki" robią wszystko by przywłaszczyc sobie ile tylko mzoe pierwszy kradnie sklepy drugi wbija noze w tych co kradli okrasc przeciez moze pomysl o tym sobie co by sie tu działo Sts hajsu ma za mało uke: tak by wygladało grajacy przegra wiecej oni dostaja w rece

Cos mi sie kreci w glowie

Aha skoro są tacy zli , i nie odpowiadaja klientom to ktos sie inny zapewne znajdzie na ich miejsce :5gw: :zobacz: uke: :stop:

Do góry
#54726 - 27/05/2004 03:30 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Łukaszek Offline
old hand

Meldunek: 17/01/2004
Postów: 738
Skąd: co sie stało sie
HALA MADRID

Do góry
#54727 - 27/05/2004 12:16 Re: problemy z STS , przeczytajcie
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
[QUOTE]Oryginalnie wysłał TommyVercetti:
[qb]A ja sie z jedna pracownicą STSu nawet przespalem , ) .smaczna była , niestety nie zdradze z ktorego miasta [/qb][/QUOTE]a co wstydzisz sie pochwalic swoja zdobycza(under przecietnosc) ?

Do góry
#54728 - 28/05/2004 14:17 Re: problemy z STS , przeczytajcie
TommyVercetti Offline
journeyman

Meldunek: 26/05/2004
Postów: 98
Skąd: Las Vegas
hehe nie wstydze sie, bo jest mega piekna, ale gdyby ona to przeczytala......albo jej chlopak.....w moim miescie sa tylko dwa punkty Sts-u nietrudno byloby sie domyslic .Tylko w kjednym za kompem siedzi miss .

Do góry
#54729 - 28/05/2004 14:55 Re: problemy z STS , przeczytajcie
żyła Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/05/2003
Postów: 2320
Skąd: Tarnów
U mnie jest dokładnie tak samo dwa punkty jedna super laskablondi z super warunkami),ale pewnie jest pełno takich miejscowości

Do góry
#54730 - 02/06/2004 17:33 Re: problemy z STS , przeczytajcie
ziomek-domek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2004
Postów: 6026
Skąd: Warszawa
Jak przedarlem kupon na 3 poziome czescie - dosyc nierownomiernie ale nie przedarlem kodu a kupon jednak byl dobry, to myslicie ze mi go przyjma? Kiedys skleilem w 2 czesciach ale tamto bylo dyskretne, a teraz w dosyc chamski sposob kuponik sie podarl. Nie bedzie problemow z tym?? Dzieki za odpowiedz

Do góry
#54731 - 02/06/2004 17:35 Re: problemy z STS , przeczytajcie
[a]domaitis Offline
solus contra omnes

Meldunek: 17/02/2002
Postów: 3883
Skąd: PL
[QUOTE]Oryginalnie wysłał ziomek-domek:
[qb]Jak przedarlem kupon na 3 poziome czescie - dosyc nierownomiernie ale nie przedarlem kodu a kupon jednak byl dobry, to myslicie ze mi go przyjma? Kiedys skleilem w 2 czesciach ale tamto bylo dyskretne, a teraz w dosyc chamski sposob kuponik sie podarl. Nie bedzie problemow z tym?? Dzieki za odpowiedz[/qb][/QUOTE]jedyne co musi byc nienaruszone na kuponie to kod kreskowy, jesli czytnik go odczyta to wszystko ok

Do góry
#54732 - 02/06/2004 17:36 Re: problemy z STS , przeczytajcie
ziomek-domek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2004
Postów: 6026
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał abeg:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał ziomek-domek:
[qb]Jak przedarlem kupon na 3 poziome czescie - dosyc nierownomiernie ale nie przedarlem kodu a kupon jednak byl dobry, to myslicie ze mi go przyjma? Kiedys skleilem w 2 czesciach ale tamto bylo dyskretne, a teraz w dosyc chamski sposob kuponik sie podarl. Nie bedzie problemow z tym?? Dzieki za odpowiedz[/qb][/QUOTE]jedyne co musi byc nienaruszone na kuponie to kod kreskowy, jesli czytnik go odczyta to wszystko ok[/qb][/QUOTE]to gitara bomba
dzieki

Do góry
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
14 zarejestrowanych użytkowników (kemp, alfa, forty, Sensei, Zaixi, pacyfista, VVega, wHiTe_StAr, rafal08, igea23, Igor, baracuda, Emilio, akagi), 3026 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583115 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07