Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#54762 - 01/03/2004 00:41 Re: Bukmacherka jako inwestowanie
zbychal Offline
veteran

Meldunek: 19/02/2003
Postów: 1216
A tak w ogóle jeżeli chodzi o taktykę gry jestem za grą bez szarżowania zbyt dużą stawką.
Wspieranie się niezłymi typerami jak:
http://www.sportsobserver.com/sportsobserver/betadvice/new/index_new.htm
A swoje typki gram za mniejszą stawkę.
W ogóle granie typów ludzi w gazie ma z pewnością wielki sens.

Do góry
Bonus: Unibet
#54763 - 02/03/2004 18:54 Re: Bukmacherka jako inwestowanie
Kubek Offline
addict

Meldunek: 09/11/2002
Postów: 538
Skąd: Wrocław
Cześć Zbychal,

ja również bukmacherkę traktuję jako inwestowanie. Mój sposób - do gry przeznaczam ok. 5-10% aktualnych oszczędności.

Ten kapitał dzielę na flat betting (ok. 70-80%) i progresję 5-stopniową (odsyłam do mojego tematu, który prowadziłem na forum zanim mnie do tego zniechęcono - jeżeli jesteś zainteresowany, odsyłam do archiwum z okolic grudnia).

Jest to świetny sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym .

Życzę powodzenia i pozdrawiam.

PS Aha, polecam konta jednak internetowe - ryzyko wpadki praktycznie zerowe, a dużo plusów m.in. brak podatku, aktualna oferta, obsługa z domu, promocje...

Do góry
#54764 - 02/03/2004 19:11 Re: Bukmacherka jako inwestowanie
clarence Offline
enthusiast

Meldunek: 12/02/2004
Postów: 227
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Diao:
[qb]Zbychal - jeśli chcesz traktować bukmacherkę jako inwestycję jest na to jeden jedyny pewny sposób. Graj na SUREWINY (surbety)! Niby na jednym meczu zarobisz zazwyczaj od 1 do 10 %, ale przy dużych sumach wyjdziesz na tym naprawdę nieźle, no i przy zerowym ryzyku. Na początku będziesz miał troche zabawy z wyszukiwaniem takowych zdarzeń, ale po kilku tygodniach czekają Cię prawdziwe rarytasy:) - nawet po kilkadziesiąt procent!!! Podstawa to kilka lub nawet kilkanaście kont, troche kasy no i dosyć sporo czasu. Musisz tez pamiętać o jednej zasadzie w tej zabawie: CZAS TO PIENIĄDZ:) - im szybciej znajdziesz tym więcej zarobisz, bo polujących na takie okazje jest naprawdę sporo. To tyle ode mnie. Życzę powodzenia![/qb][/QUOTE]Przede wszystkim ODRADZAM koncentrowanie sie na surebetach - chyba ze jestes pewien, ze kazdy zaklad, ktory zawrzesz bedzie uznany za wazny, szczegolnie jesli codziennie zagrasz pare takich surebetow. Co w momencie gdy dostaniesz zwrot za zaklad, ktory powinien byc wygrany (bo zagralo to tyle osob, ze bukmacher 'musi' niejako wyslac Ci informacje, ze po prostu 'wystawiono omyslkowe kursy')?
I za jaki niby % banku nalezaloby grac surebety? Bo jesli chcialbyc grac za wiecej niz 10% to za duze ryzyko.
A jesli za mniej - to bez sensu...
Zapewniam Cie, ze jesli jestes dobry, jestes w stanie znalezc raz na jakis pozycje 'bankowa' i to po kursie wiekszym niz 1,15 (a przeciez 15% surebet to i tak sporo - wiem, wiem, sa i po 50%, tylko nie slyszalem zeby ktos to zagral za duze pieniadze i je odebral)
Oczywiscie moge sie myslic, wiec dyskutujmy dalej.

Do góry
#54765 - 02/03/2004 19:24 Re: Bukmacherka jako inwestowanie
Michauek Offline
addict

Meldunek: 04/12/2003
Postów: 696
[QUOTE]Oryginalnie wysłał zbychal:
[qb]
No i teraz mam pierwszy problem podatkowy-właściwie dla większych kwot granie u buka w necie jest ciężkie, bo co zrobić jeżeli chcę wypłacić kasę i wchodzi przelew do banku na grubszą kwotę-obawiam się, że mogą powiadomić odpowiednie władze i obłożą mnie jakimś podatkiem dochodowym.
Czy pozostaje mi granie w Totomixie, STSie i Profesjonale?
[/qb][/QUOTE]A nie mozesz wiekszej kwoty rozlozyc na mniejsze i regularnie wplacac na konto? Np 10 tys na 20 x 500? Na taka sume nikt nie zwroci uwagi...

Do góry
#54766 - 02/03/2004 20:16 Re: Bukmacherka jako inwestowanie
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
[QUOTE]Oryginalnie wysłał zmarcin:
[qb]zbychal:

Spróbuj progresji.
Ale najpierw zobacz jak to działa przez jakiś czas zanim zaczniesz grać...[/qb][/QUOTE]Bez urazy, ale to chyba poważny człowiek...

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, rafal08, alfa), 3406 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49